Navijacki izvjestaji (PL BIH)

RodjeniiBrato
Postovi: 1345
Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la RodjeniiBrato » 24 jan 2022, 15:05

Mislim da su slike sa gostovanja dovoljne, onaj ko je bio zna sta je bilo i to je to.
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

opalaopala
Postovi: 2185
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la opalaopala » 24 jan 2022, 15:05

tutankamon1905 je napisao/la:
24 jan 2022, 15:05
opalaopala je napisao/la:
24 jan 2022, 15:00
tutankamon1905 je napisao/la:
24 jan 2022, 14:35
A zna li se ko je javio policiji da 70 ultrasa ceka na balinovcu? I ko je znao da su ultrasi? Najlogicnije jeste, al ko, kako?

I usput, opalaopla koliko imas godina. Nisi mi odgovorio
Nek ti mama kaže kolko imam
Bez zajebancije. Imas li 18?
Ono kad je ona mjerila bilo je 26 cm čini mi se , al nek ti detaljno ispriča 😂 ojjjj kmete
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3558
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la tutankamon1905 » 24 jan 2022, 15:18

opalaopala je napisao/la:
24 jan 2022, 15:05
tutankamon1905 je napisao/la:
24 jan 2022, 15:05
opalaopala je napisao/la:
24 jan 2022, 15:00


Nek ti mama kaže kolko imam
Bez zajebancije. Imas li 18?
Ono kad je ona mjerila bilo je 26 cm čini mi se , al nek ti detaljno ispriča 😂 ojjjj kmete
Kao sto sam i mislio. 16-17max. Ne vidim drugo objasnjenje ovakvih objava osim ako stvarno nisi normalan. Nek te kolege malo nauce normalnoj konverzaciji i zajebanciji

Avatar
Miljacka
Postovi: 3997
Pridružen/a: 30 okt 2020, 00:52
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Miljacka » 24 jan 2022, 15:20

killafrommanilla je napisao/la:
24 jan 2022, 15:04
@OsmaDolazi i @Miljacka ce nam napisati sta je bilo, samo eo dok skupe dovoljno podataka
jasta ce ih nego napast Ultrasi, i HZ su dosle s finom ekipom u Ljubuski vjer zbog situacije u McD pri zadnjem gostovanju u Ljubuskom, znali su opet da ce ih Ultrasi vrebat. X faktora je utjecalo vjerovatno na to koliko ce auta Sarajlija doci do Balinovca, al Ultrasi su svakako bili spremni, pa je to u konacnici plus za njih, a ne za HZ, kakvo je kacenje sa mjestanima ako imate siguricu u Mostaru, to se trebalo iskulirat malo ...
Al oglusili su se na naredbe MUPa da se razidju, poslali pretpostavljam jedno auto na 70 ljudi da ih rastjera :mrgreen: koliko ovu nasu muriju ovdje boli kuratz za sve
Skupljam podatke još uvijek, je li to UREDU? :beba:
Mogao si nam i ti objasniti, vjerovatno si bio u KN.

Ovdje je je raja toliko upućena da 90% foruma još uvijek misli da su Manijaci Lešinare napali u Jajcu ili okolini Jajca.
Akšam pada od mog grada još se bijeli kapija, na kapiji pjesmu pjeva, pjeva moja jalija!

Dobri u dobru
Zli u zlu

GradKamena2
Postovi: 1609
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la GradKamena2 » 24 jan 2022, 15:26

opalaopala je napisao/la:
24 jan 2022, 15:04
https://****.****/**/fudbal/premijer-liga-bih/saopstenje-mup-a-zhk-u-tom-trenutku-naisla-su-tri-vozila-navijaca-sarajeva-a-njih-odmah-napadaju-ultrasi-728139

Pogledaj te na spo...rt1oslobodnj..E sliku kmetova iz medjugorja , koji su naourozani do zuba koda tenkovi dolaze a ne tri auta sa 10 ljudi . Spremile se sjekire , kolcevi za paradajiz , kamenja i 70ak njih
Htjeli su da se obračunaju s navijačima Želje i tu ih je policija, uz pomoć mog suradnika, zaustavila. Što je najtužnije, svi su bili naoružani do zuba i uz sve to nose još tri torbe palica. Hvala Bogu da nisu ušli u stadion, tko zna što bi se sve desilo .

SelamKomsija
Postovi: 207
Pridružen/a: 15 avg 2021, 21:03
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la SelamKomsija » 24 jan 2022, 15:27

Cekaj i sta su ultrasi uradili Hordasima? Ni jedan nije u bolnici zavrsio.Cak je i Ultrasima jedan u bolnici ostao 100% sam siguran da ga hordasi nisu zgazili bez razloga vec su ga zgazili jer su morali izletio mangup sa fantomkom pred njih i krenuo lupat auto vauu kakav mangupluk.Samo vi Ultrasi nastavite ovako naoruzajte se sjekirama i teleskopskim palicama i vrebajte grupice od 3 auta samo tako mozete i uradit nesto ali izgleda da ni to niste sposobni odradit kako treba.Picke ostaju picke.

OsmaDolazi
Postovi: 2669
Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la OsmaDolazi » 24 jan 2022, 15:44

killafrommanilla je napisao/la:
24 jan 2022, 15:04
@OsmaDolazi i @Miljacka ce nam napisati sta je bilo, samo eo dok skupe dovoljno podataka
jasta ce ih nego napast Ultrasi, i HZ su dosle s finom ekipom u Ljubuski vjer zbog situacije u McD pri zadnjem gostovanju u Ljubuskom, znali su opet da ce ih Ultrasi vrebat. X faktora je utjecalo vjerovatno na to koliko ce auta Sarajlija doci do Balinovca, al Ultrasi su svakako bili spremni, pa je to u konacnici plus za njih, a ne za HZ, kakvo je kacenje sa mjestanima ako imate siguricu u Mostaru, to se trebalo iskulirat malo ...
Al oglusili su se na naredbe MUPa da se razidju, poslali pretpostavljam jedno auto na 70 ljudi da ih rastjera :mrgreen: koliko ovu nasu muriju ovdje boli kuratz za sve
Sa mještanima? A dovoljno si rekao. Mještani krenuli razbijati auta ispred stadiona, onako iz čista mira.
Upravu si.

killafrommanilla
Postovi: 3479
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la killafrommanilla » 24 jan 2022, 16:03

Miljacka je napisao/la:
24 jan 2022, 15:20
killafrommanilla je napisao/la:
24 jan 2022, 15:04
@OsmaDolazi i @Miljacka ce nam napisati sta je bilo, samo eo dok skupe dovoljno podataka
jasta ce ih nego napast Ultrasi, i HZ su dosle s finom ekipom u Ljubuski vjer zbog situacije u McD pri zadnjem gostovanju u Ljubuskom, znali su opet da ce ih Ultrasi vrebat. X faktora je utjecalo vjerovatno na to koliko ce auta Sarajlija doci do Balinovca, al Ultrasi su svakako bili spremni, pa je to u konacnici plus za njih, a ne za HZ, kakvo je kacenje sa mjestanima ako imate siguricu u Mostaru, to se trebalo iskulirat malo ...
Al oglusili su se na naredbe MUPa da se razidju, poslali pretpostavljam jedno auto na 70 ljudi da ih rastjera :mrgreen: koliko ovu nasu muriju ovdje boli kuratz za sve
Skupljam podatke još uvijek, je li to UREDU? :beba:
Mogao si nam i ti objasniti, vjerovatno si bio u KN.

Ovdje je je raja toliko upućena da 90% foruma još uvijek misli da su Manijaci Lešinare napali u Jajcu ili okolini Jajca.
Ja cekam 90min da se javi, da mogu coeku ispricat kako je bilo da na nekom sljedecem forumu samo ugradi sebe u jedno od auta :mrgreen:

@OsmaDolazi bio si, znas sve
bio si na forumu online
Zadnja izmjena: killafrommanilla, dana/u 24 jan 2022, 16:07, ukupno mijenjano 1 put.
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Avatar
Miljacka
Postovi: 3997
Pridružen/a: 30 okt 2020, 00:52
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Miljacka » 24 jan 2022, 16:05

OsmaDolazi je napisao/la:
24 jan 2022, 15:44
killafrommanilla je napisao/la:
24 jan 2022, 15:04
@OsmaDolazi i @Miljacka ce nam napisati sta je bilo, samo eo dok skupe dovoljno podataka
jasta ce ih nego napast Ultrasi, i HZ su dosle s finom ekipom u Ljubuski vjer zbog situacije u McD pri zadnjem gostovanju u Ljubuskom, znali su opet da ce ih Ultrasi vrebat. X faktora je utjecalo vjerovatno na to koliko ce auta Sarajlija doci do Balinovca, al Ultrasi su svakako bili spremni, pa je to u konacnici plus za njih, a ne za HZ, kakvo je kacenje sa mjestanima ako imate siguricu u Mostaru, to se trebalo iskulirat malo ...
Al oglusili su se na naredbe MUPa da se razidju, poslali pretpostavljam jedno auto na 70 ljudi da ih rastjera :mrgreen: koliko ovu nasu muriju ovdje boli kuratz za sve
Sa mještanima? A dovoljno si rekao. Mještani krenuli razbijati auta ispred stadiona, onako iz čista mira.
Upravu si.
Inteligencija mu je srazmjerna obrazovanju i osnovnom poznavanju pravopisa. Ne možeš njega nikako ozbiljno shvatati. :lol:
Akšam pada od mog grada još se bijeli kapija, na kapiji pjesmu pjeva, pjeva moja jalija!

Dobri u dobru
Zli u zlu

killafrommanilla
Postovi: 3479
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la killafrommanilla » 24 jan 2022, 16:11

I ti si bio u Ljubuskom @Miljacka, tebe cemo saslusat kao sto rekoh
cuo sam da ste bas vas dvojica osnovali HZ SMS podgrupu, uz slogan sto cu ic moze se sve smsom saznat
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Avatar
Miljacka
Postovi: 3997
Pridružen/a: 30 okt 2020, 00:52
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Miljacka » 24 jan 2022, 16:17

killafrommanilla je napisao/la:
24 jan 2022, 16:11
I ti si bio u Ljubuskom @Miljacka, tebe cemo saslusat kao sto rekoh
cuo sam da ste bas vas dvojica osnovali HZ SMS podgrupu, uz slogan sto cu ic moze se sve smsom saznat
Auuu jesi mi ga šukn'o :tokralju:
Genijalno, nema dalje. :bow:

Gdje si se ti naučio tako zajebavati? Baš si šega prava :thumbup: Samo nastavi tako.
Akšam pada od mog grada još se bijeli kapija, na kapiji pjesmu pjeva, pjeva moja jalija!

Dobri u dobru
Zli u zlu

OsmaDolazi
Postovi: 2669
Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la OsmaDolazi » 24 jan 2022, 16:20

killafrommanilla je napisao/la:
24 jan 2022, 16:03
Miljacka je napisao/la:
24 jan 2022, 15:20
killafrommanilla je napisao/la:
24 jan 2022, 15:04
@OsmaDolazi i @Miljacka ce nam napisati sta je bilo, samo eo dok skupe dovoljno podataka
jasta ce ih nego napast Ultrasi, i HZ su dosle s finom ekipom u Ljubuski vjer zbog situacije u McD pri zadnjem gostovanju u Ljubuskom, znali su opet da ce ih Ultrasi vrebat. X faktora je utjecalo vjerovatno na to koliko ce auta Sarajlija doci do Balinovca, al Ultrasi su svakako bili spremni, pa je to u konacnici plus za njih, a ne za HZ, kakvo je kacenje sa mjestanima ako imate siguricu u Mostaru, to se trebalo iskulirat malo ...
Al oglusili su se na naredbe MUPa da se razidju, poslali pretpostavljam jedno auto na 70 ljudi da ih rastjera :mrgreen: koliko ovu nasu muriju ovdje boli kuratz za sve
Skupljam podatke još uvijek, je li to UREDU? :beba:
Mogao si nam i ti objasniti, vjerovatno si bio u KN.

Ovdje je je raja toliko upućena da 90% foruma još uvijek misli da su Manijaci Lešinare napali u Jajcu ili okolini Jajca.
Ja cekam 90min da se javi, da mogu coeku ispricat kako je bilo da na nekom sljedecem forumu samo ugradi sebe u jedno od auta :mrgreen:

@OsmaDolazi bio si, znas sve
bio si na forumu online
Nisam brate bio. Bili su ljudi koji su navijaci FK Sarajeva(iz Sarajeva, dakle vjerovatno je neko od njih naš komsija, drug) dole. I oni su nam rekli "da su nam auta napali domoroci iz Ljubuskog" FGR. Da, da kako da ne...Narod izasao i razbijao nam auta palicama...

Svasta.

Avatar
CroCop
Postovi: 836
Pridružen/a: 20 avg 2013, 10:39
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la CroCop » 24 jan 2022, 17:33

Gdje je onaj sto je pitao sta mi je smijesno
"info iz prve ruke 6 UM u bolnici" :lolno:
Tu leži Div, naš stid i sram, što bješe kriv, jer bješe sam. Taj soko siv, svog doma plam, i sad je živ, i Vođa nam.

Ekstra
Postovi: 4
Pridružen/a: 10 nov 2021, 22:56
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Ekstra » 24 jan 2022, 17:37

19 auta u koloni došlo u Ljubuški, stajalo se pred i poslije Mostara i zadržavalo malo duže. Na stadion došli, navijali, da bi početkom drugog poluvremena primjetili auto koje se par puta već vrtilo oko naših auta ispod tribine. Nakon toga momak odlazi do auta i tu izlaze neki momci, dolazi do sukoba i cijela tribina izlijeće i razbija se auto koje se daju u bijeg, mislilo se da je neko tu u blizini pa se krenulo u grupi niz ulicu, u tom momentu izlaze civili iz okolnih kuća, jedan s automatom i tri puta puca, čak u jednom momentu uperio pušku u navijače. Srećom ostalo na tome, očekivajući dolazak policije sjeda se u vozila i u tom dolazi policija i odlazi se s tog mjesta, u čutavoj gunguli kolona je razdvojena i policija kreće za autima te se nije mogla formirat kolona. Neka auta su skrenula na Mostar i vidjeli su Ultrase. Policija je stajala s njima i kad su se Horde spustile izgledalo je kao da policija ide prema autima, i u tom momentu Ultrasi između policije lagano izlijeću, razbijaju dva auta od četiri. Nakon 30-40m dva auta Horde staju, i policija ide za njima a ne spriječava Ultrase. Horse su tu udarile tog momka koji im je razbijao auto, i nakon što su stali i izašli razbijaju i maricu i bježe.
Nejasna je rekacija policije, koja stoji pored 50tak naoružanih momaka i nijemo posmatra sve, i počinje potjeru za autima HZ. Nakon toga stižu jedno auto, hapse tri momka, a nakon toga još 4. Svi su zadržani i terete se krivično za više djela. Ultrasi istu noć dovođeni na ispitivanje i pušteni, čak su čekali do dugo u noć da puste HZ. Policija je to spriječila.

scudetto89
Postovi: 2655
Pridružen/a: 25 dec 2016, 16:19
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la scudetto89 » 24 jan 2022, 18:54

Ekstra je napisao/la:
24 jan 2022, 17:37
19 auta u koloni došlo u Ljubuški, stajalo se pred i poslije Mostara i zadržavalo malo duže. Na stadion došli, navijali, da bi početkom drugog poluvremena primjetili auto koje se par puta već vrtilo oko naših auta ispod tribine. Nakon toga momak odlazi do auta i tu izlaze neki momci, dolazi do sukoba i cijela tribina izlijeće i razbija se auto koje se daju u bijeg, mislilo se da je neko tu u blizini pa se krenulo u grupi niz ulicu, u tom momentu izlaze civili iz okolnih kuća, jedan s automatom i tri puta puca, čak u jednom momentu uperio pušku u navijače. Srećom ostalo na tome, očekivajući dolazak policije sjeda se u vozila i u tom dolazi policija i odlazi se s tog mjesta, u čutavoj gunguli kolona je razdvojena i policija kreće za autima te se nije mogla formirat kolona. Neka auta su skrenula na Mostar i vidjeli su Ultrase. Policija je stajala s njima i kad su se Horde spustile izgledalo je kao da policija ide prema autima, i u tom momentu Ultrasi između policije lagano izlijeću, razbijaju dva auta od četiri. Nakon 30-40m dva auta Horde staju, i policija ide za njima a ne spriječava Ultrase. Horse su tu udarile tog momka koji im je razbijao auto, i nakon što su stali i izašli razbijaju i maricu i bježe.
Nejasna je rekacija policije, koja stoji pored 50tak naoružanih momaka i nijemo posmatra sve, i počinje potjeru za autima HZ. Nakon toga stižu jedno auto, hapse tri momka, a nakon toga još 4. Svi su zadržani i terete se krivično za više djela. Ultrasi istu noć dovođeni na ispitivanje i pušteni, čak su čekali do dugo u noć da puste HZ. Policija je to spriječila.
Sta drugo ocekivati od skutorske policije , nista me tu nije iznenadilo !
04.10.2009 !
1946 !
HZ ' 87 !

Grizzlies FC

Jsjsjsjsjs
Postovi: 439
Pridružen/a: 20 jul 2020, 22:58
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Jsjsjsjsjs » 24 jan 2022, 19:03

Evropska raja iz Ilići City

gedora94
Postovi: 39
Pridružen/a: 08 avg 2020, 16:33
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la gedora94 » 24 jan 2022, 22:22

SelamKomsija je napisao/la:
24 jan 2022, 13:38
Gdje je onaj Nultras sto je govorio da je bilo malo vise od par vozila hordasa e moji vi sjekire nosite ...
Evo me. Nit su se sjekire nosile nit su bila samo tri auta

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3558
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la tutankamon1905 » 24 jan 2022, 22:43

Bojim se da bi radi ovog pucanja u zrak i sjekire iduce gostovanje u Sarajevu moglo tragicno zavrsit po nekog..ako uzmemo u obzir da je u Sarajevu poprilicno normalno postalo da se ljudi ubijaju usred grada, na semaforima i slicno.

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Lillard » 24 jan 2022, 23:14

tutankamon1905 je napisao/la:
24 jan 2022, 22:43
Bojim se da bi radi ovog pucanja u zrak i sjekire iduce gostovanje u Sarajevu moglo tragicno zavrsit po nekog..ako uzmemo u obzir da je u Sarajevu poprilicno normalno postalo da se ljudi ubijaju usred grada, na semaforima i slicno.
Budale svi redom. Ovaj je izvukao kalas jer su debili bacali kamenje po kucama. Poslije se norlalno razbjezali.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3091
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la MrkiMedo » 24 jan 2022, 23:28

tutankamon1905 je napisao/la:
24 jan 2022, 22:43
Bojim se da bi radi ovog pucanja u zrak i sjekire iduce gostovanje u Sarajevu moglo tragicno zavrsit po nekog..ako uzmemo u obzir da je u Sarajevu poprilicno normalno postalo da se ljudi ubijaju usred grada, na semaforima i slicno.
Metropola za vas kamenjar. Ne sikiraj se

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: POBJECIuCG, supervizor, TheNoblesMo i 70 gostiju.