Navijacki izvjestaji (PL BIH)

ritam21
Postovi: 261
Pridružen/a: 29 jun 2020, 05:35
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la ritam21 » 01 avg 2021, 04:05

Opet bez uvrede, još jedno sramotno izdanje hordi.

Tatamata1946
Postovi: 1618
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Tatamata1946 » 01 avg 2021, 08:05

ritam21 je napisao/la:
01 avg 2021, 04:05
Opet bez uvrede, još jedno sramotno izdanje hordi.
Svaku utakmicu vam ista prica, horde odron, hz propale...a tm, ra i lesinari vrh, grme, prekucali i slicno a ustvari svi u 5 deka
Kod nas negativna neka atmosfera, malo se ramazili nakon duple krune i sad se tesko vratiti u realnost. Ta brojnost malo skripi na svakoj tribini koseva pa tako i na sjeveru ali koliko vidim nije puno bolja ni kod ostalih i ako prozivljavaju najbolje momente mislim na borac i velez. Kod tm je obrnuto od nas jer oni su skoro dotakli dno rezultatski s klubom i sad im ovo sve dobro i puca ih pozitiva i stalno pozivaju na mobilizaciju radi kluba. Kod mene komsija npr nije isao dugo na utakmice zelje i sad opet ide svaku i uhvatila ga ta euforija kao zeljo se opet vraca. Sve dok ne vezu dva kiksa...

Ali opet horde svaku utakmicu prave parole, koreografije, pale baklje i nije to toliko losije od ostalih, cak je mozda i bolje. I svi odmah docekaju jednu sliku sa samog pocetka gdje manje raje i svi odmah kriticari kako su hz propale i sl. A ustvari svi su u pet deka i svi su pomalo propali, citava navijacka scena

NajvecaRadosti
Postovi: 6277
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la NajvecaRadosti » 01 avg 2021, 08:21

ritam21 je napisao/la:
01 avg 2021, 04:05
Opet bez uvrede, još jedno sramotno izdanje hordi.
Druze pogledaj zvanicni podatak,vise je jucer bilo na Kosevu nego na Grbavici
Zeljeznicar-Posusje=4.250
Sarajevo-Zrinjski=4.500

Jos se kod Zelje utakmica puno vise najavljivala,ako se ne varam za djecu je bio besplatan ulaz sto nije bio slucaj kod nas
I opet kod nas vise bilo

Nemoj gledati po slikama
Kosevo-5 hiljada=prazan stadion
Grbavica-5 hiljada=pun stadion

Horde jucer odlicno izdanje

Na pocetku utakkmice fina koreografija
Poslije toga u 2 navrata odlicna bakljada
Bilo je tu i par parola
Citavu utakmicu navijali bez prestanka

Manijaci isto bas dobro odradili jucer da se ne lazemo
Ali sad da je neka velika razlika,realno nije

Uglavnom obadvije grupe prolaze kroz smjenu generacije,vecinom su to mladji momci i trebat ce vremena da se vrati brojka
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

tatastrumf
Postovi: 168
Pridružen/a: 03 avg 2019, 14:11
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la tatastrumf » 01 avg 2021, 08:58

Nije mi jasno sto se raja opterecuje brojkama.
5000 na Grbavici je grotlo, atmosfera fudbalska.
5000 na Kosevu je prazan stadion, atmosfera pozorisna.
Stvar je u velicini stadiona i udaljenosti tribina.
Zeljo nek zadrzi prosjek od 5000 navijaca uvijek ce imati bolju atmosferu od Koseva.
Razlog je velicina stadiona i blizina tribina

mma_hz
Postovi: 10609
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la mma_hz » 01 avg 2021, 09:50

gedora94 je napisao/la:
31 jul 2021, 17:03
Evo ih napadaju opet. Usli u pub 20 ultrasa u wcu se sakrilo, momak zavrsio u komi sto je bio u donjoj mahali bore mu se za zivot. Sad su ih rastjerali penzici i djeca jednog su i dohvatili razbili ga pa on smeko na policiji. Sad ce brzo i tekst na slobodnoj bosni pa da se malo svrsava. Cude se sto su i razbili likove sa velezovom zastavicom u autu na zapadnoj strani stvarno cudno. Nedaj boze da se napalo kafic onda bi bilo covicevi teroristi tuku zene i djecu. Momci su upali odradili sta su trebali i otisli. Valjda su trebali prvo vidit ima li zena i djece ili upast unutra i sve demolirat. I onaj glupan nekog naziva mitomanom. Od RA ionako slabo ko pise al zato simpatizeri dodu pa prosipaju neke price i potpaljuju vatru.
Al zato si tu tu,ultras huligan da sve objasnis.
Drugi put kad ti neko hljebuje tatu,mamu,djevojku,sestru jer su imali neko obiljezje napisi dosli momci odradili i to je to.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

mma_hz
Postovi: 10609
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la mma_hz » 01 avg 2021, 09:57

Tatamata1946 je napisao/la:
01 avg 2021, 08:05
ritam21 je napisao/la:
01 avg 2021, 04:05
Opet bez uvrede, još jedno sramotno izdanje hordi.
Svaku utakmicu vam ista prica, horde odron, hz propale...a tm, ra i lesinari vrh, grme, prekucali i slicno a ustvari svi u 5 deka
Kod nas negativna neka atmosfera, malo se ramazili nakon duple krune i sad se tesko vratiti u realnost. Ta brojnost malo skripi na svakoj tribini koseva pa tako i na sjeveru ali koliko vidim nije puno bolja ni kod ostalih i ako prozivljavaju najbolje momente mislim na borac i velez. Kod tm je obrnuto od nas jer oni su skoro dotakli dno rezultatski s klubom i sad im ovo sve dobro i puca ih pozitiva i stalno pozivaju na mobilizaciju radi kluba. Kod mene komsija npr nije isao dugo na utakmice zelje i sad opet ide svaku i uhvatila ga ta euforija kao zeljo se opet vraca. Sve dok ne vezu dva kiksa...

Ali opet horde svaku utakmicu prave parole, koreografije, pale baklje i nije to toliko losije od ostalih, cak je mozda i bolje. I svi odmah docekaju jednu sliku sa samog pocetka gdje manje raje i svi odmah kriticari kako su hz propale i sl. A ustvari svi su u pet deka i svi su pomalo propali, citava navijacka scena
Jbg brate od najjacih se najvise i ocekuje.Horde su postavile visoke standarde i tesko je to odrzavati iako se momci trude.Horde kad su "najlosije" su bara bara sa svima ,a kad su najbolje jbg onda im niko nije blizu.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54230
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la MortemHz » 01 avg 2021, 10:06

tatastrumf je napisao/la:
01 avg 2021, 08:58
Nije mi jasno sto se raja opterecuje brojkama.
5000 na Grbavici je grotlo, atmosfera fudbalska.
5000 na Kosevu je prazan stadion, atmosfera pozorisna.
Stvar je u velicini stadiona i udaljenosti tribina.
Zeljo nek zadrzi prosjek od 5000 navijaca uvijek ce imati bolju atmosferu od Koseva.
Razlog je velicina stadiona i blizina tribina
To je logično ali evo i u 2021. godini imaš ljude koji kao idu na utakmice a ne mogu skontati koliko je Koševo a pogledaju sjever i kažu "prazno Koševo". Sam istok prima više od pola Grbavice, sam zapad je veći od Grbavice.
Kod nas 15K ljudi da bude i opet će se činiti praznim. :D
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Harika
Postovi: 5022
Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Harika » 01 avg 2021, 10:11

Na Grbavici u prva dva kola nemojte gledat oficijalni broi navijaca, jer je toliko bilo maks dozvoljeno. Pozdrav :D A u praksi na tribinama je bilo daleko vise
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer

criticalmass
Postovi: 10
Pridružen/a: 17 nov 2020, 01:44
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la criticalmass » 01 avg 2021, 10:57

ritam21 je napisao/la:
01 avg 2021, 04:05
Opet bez uvrede, još jedno sramotno izdanje hordi.
A šta je to sramotno po tebi?
Sasvim je očigledno da momci znaju šta rade i izdanja prilagodjavaju brojci kojom raspolažu što je evidentno evo u zadnja dva kola, barjaci, stendarda, pirotehnika, koreo, ukratko sve da kop izgleda lijepo i ultra bez obzira na brojku u njemu... Ako si imalo upućen i bio nekad u tom navijačkom svijetu nikad ne bi komentarisao brojku nečiju jer to uglavnom rade šabani a na forumu ih ima i previše očigledno... ne opravdam brojku nikakvim lošim rezultatima ili lošom upravom jer ko je tu i ko to voli biće tu bez obzira na rezultate i upravu tako da po meni lično nije nikakvo opravdanje kako klub igra i sl. Brojka je takva kakva jeste, smjena generacije u HZ možda i najevidentnija što je sasvim normalna stvar i brojka koju trebaš očekivat kada je takva situacija. Izmedju ostalog nimalo lošija brojka od ostalih grupa, recimo lešinara kojih je 300 bilo zadnju utakmicu protiv Leotara ako već o brojci pričamo iako mi je sasvim nebitna ako grupa ima dobru organizaciju i izgled kopa. A i tvoja grupa ne vidim da pravi neka mega giga izdanja obzirom na 100 godina kluba...Korektna izdanja skroz i dovoljna da se kaže da ste dobra grupa i na visokom nivou ali daleko od nekih izdanja da se čovjek ufati za glavu. Pozzz
Bijeli Bordo

Avatar
dejavu
Postovi: 3618
Pridružen/a: 21 jun 2010, 14:13
Lokacija: Sa
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la dejavu » 01 avg 2021, 12:23

dobar show su HZ napravili sinoc, a sto se tice brojki na stadionu svako malo ozbiljniji moze skontati da nas je bilo puno vise na stadionu protiv Posusja nego vas protiv Zrinjskog 2 sata poslije.
nasa noc traje danima

https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g

sarajevskiPlavi1921
Postovi: 1251
Pridružen/a: 01 nov 2020, 21:10
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la sarajevskiPlavi1921 » 01 avg 2021, 13:39

dejavu je napisao/la:
01 avg 2021, 12:23
dobar show su HZ napravili sinoc, a sto se tice brojki na stadionu svako malo ozbiljniji moze skontati da nas je bilo puno vise na stadionu protiv Posusja nego vas protiv Zrinjskog 2 sata poslije.
Nema potrebe njima to govoriti, oni se grizu i jedu pa po forumima pokusavaju lijeciti komplekse koji su im zadani tokom svih ovih godina. Horde su sinoc napravile dobru zajebanciju ali ih je jako malo i opcenito su pali kurcu za usi. Trenutno u BiH su samo dvije ozbiljne grupe TM i RA.
Željezničar iznad svega.
Ivica Osim!!!

UVIJEK UZ TEBE

Avatar
PeakyBlinders
Postovi: 1143
Pridružen/a: 24 nov 2020, 21:52
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la PeakyBlinders » 01 avg 2021, 13:53

sarajevskiPlavi1921 je napisao/la:
01 avg 2021, 13:39
dejavu je napisao/la:
01 avg 2021, 12:23
dobar show su HZ napravili sinoc, a sto se tice brojki na stadionu svako malo ozbiljniji moze skontati da nas je bilo puno vise na stadionu protiv Posusja nego vas protiv Zrinjskog 2 sata poslije.
Nema potrebe njima to govoriti, oni se grizu i jedu pa po forumima pokusavaju lijeciti komplekse koji su im zadani tokom svih ovih godina. Horde su sinoc napravile dobru zajebanciju ali ih je jako malo i opcenito su pali kurcu za usi. Trenutno u BiH su samo dvije ozbiljne grupe TM i RA.
Kakav RA. Gdje će ko sa vama.
ORIGINAL 1987

Avatar
Miljacka
Postovi: 3967
Pridružen/a: 30 okt 2020, 00:52
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Miljacka » 01 avg 2021, 14:01

sarajevskiPlavi1921 je napisao/la:
01 avg 2021, 13:39
dejavu je napisao/la:
01 avg 2021, 12:23
dobar show su HZ napravili sinoc, a sto se tice brojki na stadionu svako malo ozbiljniji moze skontati da nas je bilo puno vise na stadionu protiv Posusja nego vas protiv Zrinjskog 2 sata poslije.
Nema potrebe njima to govoriti, oni se grizu i jedu pa po forumima pokusavaju lijeciti komplekse koji su im zadani tokom svih ovih godina. Horde su sinoc napravile dobru zajebanciju ali ih je jako malo i opcenito su pali kurcu za usi. Trenutno u BiH su samo dvije ozbiljne grupe TM i RA.
Koliko su Manijaci sinoć imali ljudi u kopu, a koliko Horde? Kad čovjek čita tvoj post rek'o bi da je jednih bilo 3 hiljade, a drugih 500. Evo da ne bude da hvalim svog konja, Lešinari po tebi nisu ozbiljna grupa?
Akšam pada od mog grada još se bijeli kapija, na kapiji pjesmu pjeva, pjeva moja jalija!

Dobri u dobru
Zli u zlu

sarajevskiPlavi1921
Postovi: 1251
Pridružen/a: 01 nov 2020, 21:10
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la sarajevskiPlavi1921 » 01 avg 2021, 14:13

Miljacka je napisao/la:
01 avg 2021, 14:01
sarajevskiPlavi1921 je napisao/la:
01 avg 2021, 13:39
dejavu je napisao/la:
01 avg 2021, 12:23
dobar show su HZ napravili sinoc, a sto se tice brojki na stadionu svako malo ozbiljniji moze skontati da nas je bilo puno vise na stadionu protiv Posusja nego vas protiv Zrinjskog 2 sata poslije.
Nema potrebe njima to govoriti, oni se grizu i jedu pa po forumima pokusavaju lijeciti komplekse koji su im zadani tokom svih ovih godina. Horde su sinoc napravile dobru zajebanciju ali ih je jako malo i opcenito su pali kurcu za usi. Trenutno u BiH su samo dvije ozbiljne grupe TM i RA.
Koliko su Manijaci sinoć imali ljudi u kopu, a koliko Horde? Kad čovjek čita tvoj post rek'o bi da je jednih bilo 3 hiljade, a drugih 500. Evo da ne bude da hvalim svog konja, Lešinari po tebi nisu ozbiljna grupa?
Evo stani da izuzmemo grad Sarajevo, da li ti stvarno smatras Leševe ozbiljnom grupom? Ja njih ne smatram ozbiljnom grupom. Nisam ja ovo govorio da bi nesto spustio Hz i rekao sam da ste napravili dobru zajebanciju nije to lose izgledalo sekunde, ali je brojka bila slaba. Ne mislim ni ja da je brojka najvaznija daleko od toga ali se ne treba zanemarivati. Ja nisam vise u tim krugovima i ne znam ni blizu ko prije sta se desava na ulici i slicno a jos uvijek sam upuceniji nego 90% ovog foruma. Nisam prije pisao na ovoj temi a i sad mi je glupo jer nisam vise u tome i osjecam se dvolicno, medjutim kada vidim kakve ikebane pisu sto ne bih i ja. Zato ti kazem da ja govorim objektivno koliko mogu.
Željezničar iznad svega.
Ivica Osim!!!

UVIJEK UZ TEBE

Avatar
dejavu
Postovi: 3618
Pridružen/a: 21 jun 2010, 14:13
Lokacija: Sa
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la dejavu » 01 avg 2021, 14:24

Miljacka je napisao/la:
01 avg 2021, 14:01
Koliko su Manijaci sinoć imali ljudi u kopu, a koliko Horde? Kad čovjek čita tvoj post rek'o bi da je jednih bilo 3 hiljade, a drugih 500. Evo da ne bude da hvalim svog konja, Lešinari po tebi nisu ozbiljna grupa?
Imali vise nego vi, to bi za pocetak trebalo biti dovoljno da prestane prica oko toga. Ovo mi je ubjedljivo najgora diskusija, koga je bilo vise na tribini i na stadionu opcenito. Al opet prvi se ja kacim na ovakve stvari jer vas je vecina bas nerealna :D
nasa noc traje danima

https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g

gedora94
Postovi: 39
Pridružen/a: 08 avg 2020, 16:33
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la gedora94 » 01 avg 2021, 14:29

mma_hz je napisao/la:
01 avg 2021, 09:50
gedora94 je napisao/la:
31 jul 2021, 17:03
Evo ih napadaju opet. Usli u pub 20 ultrasa u wcu se sakrilo, momak zavrsio u komi sto je bio u donjoj mahali bore mu se za zivot. Sad su ih rastjerali penzici i djeca jednog su i dohvatili razbili ga pa on smeko na policiji. Sad ce brzo i tekst na slobodnoj bosni pa da se malo svrsava. Cude se sto su i razbili likove sa velezovom zastavicom u autu na zapadnoj strani stvarno cudno. Nedaj boze da se napalo kafic onda bi bilo covicevi teroristi tuku zene i djecu. Momci su upali odradili sta su trebali i otisli. Valjda su trebali prvo vidit ima li zena i djece ili upast unutra i sve demolirat. I onaj glupan nekog naziva mitomanom. Od RA ionako slabo ko pise al zato simpatizeri dodu pa prosipaju neke price i potpaljuju vatru.
Al zato si tu tu,ultras huligan da sve objasnis.
Drugi put kad ti neko hljebuje tatu,mamu,djevojku,sestru jer su imali neko obiljezje napisi dosli momci odradili i to je to.
:facepalm:
Najlude su horde zla

gedora94
Postovi: 39
Pridružen/a: 08 avg 2020, 16:33
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la gedora94 » 01 avg 2021, 14:43

Ne znam sta su pali svi po hz. Gostovanja ce pokazat u kakvoj su situaciji. Meni izgledaju dobro. Izgledom su daleko ispred tm

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54230
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la MortemHz » 01 avg 2021, 14:46

gedora94 je napisao/la:
01 avg 2021, 14:43
Ne znam sta su pali svi po hz. Gostovanja ce pokazat u kakvoj su situaciji. Meni izgledaju dobro. Izgledom su daleko ispred tm
Ma samo da je brojka malo veća i to bi bilo dovoljno
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Miljacka
Postovi: 3967
Pridružen/a: 30 okt 2020, 00:52
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Miljacka » 01 avg 2021, 15:30

dejavu je napisao/la:
01 avg 2021, 14:24
Miljacka je napisao/la:
01 avg 2021, 14:01
Koliko su Manijaci sinoć imali ljudi u kopu, a koliko Horde? Kad čovjek čita tvoj post rek'o bi da je jednih bilo 3 hiljade, a drugih 500. Evo da ne bude da hvalim svog konja, Lešinari po tebi nisu ozbiljna grupa?
Imali vise nego vi, to bi za pocetak trebalo biti dovoljno da prestane prica oko toga. Ovo mi je ubjedljivo najgora diskusija, koga je bilo vise na tribini i na stadionu opcenito. Al opet prvi se ja kacim na ovakve stvari jer vas je vecina bas nerealna :D
Pa eto, sami recite obojica po vasim procjenama otprilike u koliko ljudi je razlika? Meni se bas cini da ste vi nerealni jer, evo @sarajevskiPlavi1921 od razlike u 100 ljudi u kopovima zakljucio da su HZ pale kurcu za usi.

@sarajevskiPlavi1921 Naravno da su Lesinari ozbiljna grupa, volio bih da mi argumentovano kazes zbog cega mislis da nisu i sta to oni nemaju sto drugi imaju, evo konkretno TM i RA jer si njih naveo pod ozbiljnijim grupama. Brojka im je opala drasticno u odnosu na prije 10ak godina, ali i svim drugim grupama je. Mislim da jedino RA ima istu ili za dlaku vecu brojku, a drugi par cipela je sto je ta brojka tad bila smijurija u odnosu na druge grupe, ali razumijem i to jer su proveli dosta vremena u drugoj ligi, a kad su bili gore uvijek je bila borba za goli opstanak. Tad su i Sokolovi na nesto licili, a danas ih nema na mapi, Fukare vise i ne postoje, samo im nisu javili jos, vidim nisu ni bili zadnju tekmu protiv Leotara, Robijasi isto, jos dok su bili u Premijer ligi prestali su liciti na navijacku grupu gdje su ozbiljnije brojke imali samo na tekmama sa vjecitim rivalima, ostale tekme ih mucno bilo gledati, Ultrasima isto opala brojka i nisu ni sjena onih nekadasnjih. Bas kao i svaka grupa u drzavi, samo sto vi jos uvijek sebe predstavljate kao da ste nekih hiljadu levela iznad i to sve zbog 100 ljudi vise u kopu. I jos jedno pitanje za tebe, po cemu su to RA ozbiljna grupa, a HZ nisu i sta su to RA vise uradili u odnosu na HZ da bi ove smatrao ozbiljnim, a ove ne?
Akšam pada od mog grada još se bijeli kapija, na kapiji pjesmu pjeva, pjeva moja jalija!

Dobri u dobru
Zli u zlu

Avatar
Miljacka
Postovi: 3967
Pridružen/a: 30 okt 2020, 00:52
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Miljacka » 01 avg 2021, 15:47

Sarajevo-Zrinjski


slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika
Akšam pada od mog grada još se bijeli kapija, na kapiji pjesmu pjeva, pjeva moja jalija!

Dobri u dobru
Zli u zlu

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: abrakadabra, Giuseppe1, Grk1234, ladicar, Lobudaraczapamcenje, MrkiMedo i 88 gostiju.