Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Avatar
FaustinoAsprilla
Postovi: 934
Pridružen/a: 31 dec 2015, 10:13
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la FaustinoAsprilla » 31 jul 2021, 16:17

mma_hz je napisao/la:
31 jul 2021, 16:07
FaustinoAsprilla je napisao/la:
31 jul 2021, 15:50
Baader je napisao/la:
31 jul 2021, 15:46


Ko je bio?
zene , djeca i starci :) pozz
Pa ima snimak jado jadni,i opet vas na kraju zaganjalo 5 ljudi,Sve se fino vidi,al sad ide prica"ko je bio unutra",pa kao sto se na snimku vidi ko god da je bio nije ni morao izlaziti jer su vas rastjerali ovi penzici sto su bili napolju.Suti Bgt kad sam vidjeo da vas dva lika u mepasu nasutase,i jos ostaviste momka da pisaju po njemu njih dvojica.JADE JADNE.
nije mene niko odavno ganjao :) ti koji su bili odradili su sta su namjeavali , pa ' penzici , zene i djeca ' onda mogu razbijati auta po magistrali do mile volje :)

Avatar
mozak
Interni moderator
Postovi: 3519
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la mozak » 31 jul 2021, 16:21

Oni i dalje ovu bruku zovu akcijom :rol:
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

mujoisuljo
Postovi: 1000
Pridružen/a: 03 jun 2010, 18:08
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la mujoisuljo » 31 jul 2021, 16:37

FaustinoAsprilla je napisao/la:
31 jul 2021, 15:27
:facepalm:
Baader je napisao/la:
31 jul 2021, 13:28
A napada.

Pa stvarno nije ni čudo što su pali qrcu za uši.
pa bar je tebi lako provjerit ko je sve bio u kafani ;)

nego debili koji su se razbjezali sat kasnije razbili auto posve nevinom covjeku . treba se iskalit na nekome kad popusis
Hahaha, čuj razbili auto nevinom čovjeku!Opet ste pobjegli glavom bez obzira i ostavili jednog lika a ovi ga našutali ko vreću.Čuj zaustavljali auta na magistrali M17, nebi da je lokalni put, hahaha.Koje ste vi **** nultrasi, brukate se iz dana u dan.Ljudusine i žene vas mlate jadnici!
ličan scenario kao u Mepasu, još frajer otišao u policiju da prijavi, hahahaha...
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !

RodjeniiBrato
Postovi: 1343
Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la RodjeniiBrato » 31 jul 2021, 16:51

❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

Avatar
FaustinoAsprilla
Postovi: 934
Pridružen/a: 31 dec 2015, 10:13
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la FaustinoAsprilla » 31 jul 2021, 16:52

mujoisuljo je napisao/la:
31 jul 2021, 16:37
FaustinoAsprilla je napisao/la:
31 jul 2021, 15:27
:facepalm:
Baader je napisao/la:
31 jul 2021, 13:28
A napada.

Pa stvarno nije ni čudo što su pali qrcu za uši.
pa bar je tebi lako provjerit ko je sve bio u kafani ;)

nego debili koji su se razbjezali sat kasnije razbili auto posve nevinom covjeku . treba se iskalit na nekome kad popusis
Hahaha, čuj razbili auto nevinom čovjeku!Opet ste pobjegli glavom bez obzira i ostavili jednog lika a ovi ga našutali ko vreću.Čuj zaustavljali auta na magistrali M17, nebi da je lokalni put, hahaha.Koje ste vi **** nultrasi, brukate se iz dana u dan.Ljudusine i žene vas mlate jadnici!
ličan scenario kao u Mepasu, još frajer otišao u policiju da prijavi, hahahaha...
kakva zanimljiva koalicija se slozi u maskiranju situacije :) bilo bi zanimljivo vidjeti koliko ti je godina

gedora94
Postovi: 39
Pridružen/a: 08 avg 2020, 16:33
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la gedora94 » 31 jul 2021, 17:03

Evo ih napadaju opet. Usli u pub 20 ultrasa u wcu se sakrilo, momak zavrsio u komi sto je bio u donjoj mahali bore mu se za zivot. Sad su ih rastjerali penzici i djeca jednog su i dohvatili razbili ga pa on smeko na policiji. Sad ce brzo i tekst na slobodnoj bosni pa da se malo svrsava. Cude se sto su i razbili likove sa velezovom zastavicom u autu na zapadnoj strani stvarno cudno. Nedaj boze da se napalo kafic onda bi bilo covicevi teroristi tuku zene i djecu. Momci su upali odradili sta su trebali i otisli. Valjda su trebali prvo vidit ima li zena i djece ili upast unutra i sve demolirat. I onaj glupan nekog naziva mitomanom. Od RA ionako slabo ko pise al zato simpatizeri dodu pa prosipaju neke price i potpaljuju vatru.

gedora94
Postovi: 39
Pridružen/a: 08 avg 2020, 16:33
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la gedora94 » 31 jul 2021, 17:07

Ohanite bola malo. Idi slavi jos povijesni uspjeh kluba. Ili se ugledajte malo na ove sto samo postavljaju slike i videa

gedora94
Postovi: 39
Pridružen/a: 08 avg 2020, 16:33
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la gedora94 » 31 jul 2021, 17:26

Ovi grci mi nisu jasni. Imas 20 30 likova u gradu sa zastavom, dan prije pjevaju usred grada sutra se ispred stadiona slikaju i ovi nista

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la MortemHz » 31 jul 2021, 17:47

gedora94 je napisao/la:
31 jul 2021, 17:26
Ovi grci mi nisu jasni. Imas 20 30 likova u gradu sa zastavom, dan prije pjevaju usred grada sutra se ispred stadiona slikaju i ovi nista
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Neutral » 31 jul 2021, 17:57

ultrasi izvode neke akcije, vic dana😂😂😂

Pa najveca sramota ikad je dolazak Manijaka usred bijeli dana kada su im polomili pub, onaj isti kraj kojeg je nacrtan praljak. A isto je uradio RA. Manje grupe a vecih p …. nije vidjeno na ovim prostorima. Trebali su vas pobacati sa mosta u Dreznici.

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la ANTIFA ! » 31 jul 2021, 17:59

Teskih tema na temi... :eh:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

gedora94
Postovi: 39
Pridružen/a: 08 avg 2020, 16:33
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la gedora94 » 31 jul 2021, 18:51

MortemHz je napisao/la:
31 jul 2021, 17:47
gedora94 je napisao/la:
31 jul 2021, 17:26
Ovi grci mi nisu jasni. Imas 20 30 likova u gradu sa zastavom, dan prije pjevaju usred grada sutra se ispred stadiona slikaju i ovi nista
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
Velika je razlika u brojkama. Teze napast ovu vecu grupu

Towelie
Postovi: 160
Pridružen/a: 24 apr 2021, 23:06
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Towelie » 31 jul 2021, 19:07

Ne vidim razloge za osudu Ultrasa sa dječijim pričama. Nisu oni došli radi par simpatizera nego radi transa kojeg su ovi stavili na izvolite a nisu imali ni brojku ni vremena da ga odbrane. Sada koja je težina tog transa jeli simpatizerski i dali je ikada bio na ogradi volio bi da nam neko od mostaraca iz Red Army napiše. Čestitke i za njihov odlazak u Atinu gdje su se ponudili u jednom najzajebanijem epicentru nekoliko prejakih grupa. Prvo kolo super izdanja Ultrasa Manijaka Lešinara i Red Armya :bih:

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la ANTIFA ! » 31 jul 2021, 19:10

Towelie je napisao/la:
31 jul 2021, 19:07
Ne vidim razloge za osudu Ultrasa sa dječijim pričama. Nisu oni došli radi par simpatizera nego radi transa kojeg su ovi stavili na izvolite a nisu imali ni brojku ni vremena da ga odbrane. Sada koja je težina tog transa jeli simpatizerski i dali je ikada bio na ogradi volio bi da nam neko od mostaraca iz Red Army napiše. Čestitke i za njihov odlazak u Atinu gdje su se ponudili u jednom najzajebanijem epicentru nekoliko prejakih grupa. Prvo kolo super izdanja Ultrasa Manijaka Lešinara i Red Armya :bih:
Par puta je bio na ogradi i to sa strane ne sa ostalim transovima u onom periodu 2004-09. Simpatizeri su ga uvijek cuvali.
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la vlakanje » 31 jul 2021, 19:47

emil02in je napisao/la:
31 jul 2021, 19:05

Ne treba nikome prizivati smrt,ali bojim se da je pitanje dana kad će naletiti na nekog i biće kasno kad padne mrtva glava. Onda ce biti ugroženi,majorizirani i šta već ne,jer ima ljudi koji za porodicu (većina je takva)neće gledati kako da je odbrane...Ako se ovim huliganima ne stane brzo u kraj sigurno će bit smrtnih slučajeva. Svako ko misli da je ultra stil napad na obične fanove nine dobar u glavi nikako.
pa o tome ja govorim... krene sve od price a zavrsi sa zlom.
tacno, kod vas u mostaru je situacija kompleksinija nego negdje drugo ali opet... malo ko od mostaraca, mislim cak i niko koliko pratim nikad nije rekao da treba nekoga lisiti zivota.
ode to za cas, ne daj boze da padne glava, ne zaustavi to onda niko pogotovo sto ste tako blizu jedni drugima.

i onda mi ovdje usijane glave objasnjavaju sta su navijaci, sta je ultra, qrz palac! ubiti nekoga zbog fudbala...

vedinjo98
Postovi: 2102
Pridružen/a: 22 nov 2020, 14:00
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la vedinjo98 » 31 jul 2021, 19:54

Zeljo ko i Sarajevo igra pragmaticno protiv Posusja koliko se moze procitati. Povlacenje jer znaju da su ovi potanki u napadu. Po kvalitetu je to tu negdje.
FK SARAJEVO
🏆 Titula 7x 🏆
🏆 Kup 7x 🏆

Cesc44
Postovi: 1052
Pridružen/a: 19 sep 2020, 19:56
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Cesc44 » 31 jul 2021, 19:54

vlakanje je napisao/la:
31 jul 2021, 19:47
emil02in je napisao/la:
31 jul 2021, 19:05

Ne treba nikome prizivati smrt,ali bojim se da je pitanje dana kad će naletiti na nekog i biće kasno kad padne mrtva glava. Onda ce biti ugroženi,majorizirani i šta već ne,jer ima ljudi koji za porodicu (većina je takva)neće gledati kako da je odbrane...Ako se ovim huliganima ne stane brzo u kraj sigurno će bit smrtnih slučajeva. Svako ko misli da je ultra stil napad na obične fanove nine dobar u glavi nikako.
pa o tome ja govorim... krene sve od price a zavrsi sa zlom.
tacno, kod vas u mostaru je situacija kompleksinija nego negdje drugo ali opet... malo ko od mostaraca, mislim cak i niko koliko pratim nikad nije rekao da treba nekoga lisiti zivota.
ode to za cas, ne daj boze da padne glava, ne zaustavi to onda niko pogotovo sto ste tako blizu jedni drugima.

i onda mi ovdje usijane glave objasnjavaju sta su navijaci, sta je ultra, qrz palac! ubiti nekoga zbog fudbala...
Ne sekiraj se, nece u Mostaru padat glave zbog tog jer su obe navijacke skupine "soft".
Ultrasi upali zbog transa, mislim cak nisu ni Ultrasi, nego momci iz Zita vidjeli trans i iskoristili priliku, a ovdje se pise koda su dosli udarat zene i djecu.
Ovdje na forumu opcenito niko ne zna sta prica i zato ja okrecem na zajebanciju, al vidim da neki stvrno prelaze granicu.

Rodjeni81
Postovi: 1676
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Rodjeni81 » 31 jul 2021, 20:19

Cesc44 je napisao/la:
31 jul 2021, 19:54
vlakanje je napisao/la:
31 jul 2021, 19:47
emil02in je napisao/la:
31 jul 2021, 19:05

Ne treba nikome prizivati smrt,ali bojim se da je pitanje dana kad će naletiti na nekog i biće kasno kad padne mrtva glava. Onda ce biti ugroženi,majorizirani i šta već ne,jer ima ljudi koji za porodicu (većina je takva)neće gledati kako da je odbrane...Ako se ovim huliganima ne stane brzo u kraj sigurno će bit smrtnih slučajeva. Svako ko misli da je ultra stil napad na obične fanove nine dobar u glavi nikako.
pa o tome ja govorim... krene sve od price a zavrsi sa zlom.
tacno, kod vas u mostaru je situacija kompleksinija nego negdje drugo ali opet... malo ko od mostaraca, mislim cak i niko koliko pratim nikad nije rekao da treba nekoga lisiti zivota.
ode to za cas, ne daj boze da padne glava, ne zaustavi to onda niko pogotovo sto ste tako blizu jedni drugima.

i onda mi ovdje usijane glave objasnjavaju sta su navijaci, sta je ultra, qrz palac! ubiti nekoga zbog fudbala...
Ne sekiraj se, nece u Mostaru padat glave zbog tog jer su obe navijacke skupine "soft".
Ultrasi upali zbog transa, mislim cak nisu ni Ultrasi, nego momci iz Zita vidjeli trans i iskoristili priliku, a ovdje se pise koda su dosli udarat zene i djecu.
Ovdje na forumu opcenito niko ne zna sta prica i zato ja okrecem na zajebanciju, al vidim da neki stvrno prelaze granicu.
Pa ti si taj koji je prvi pisao o nekom degeneku za ovaj slucaj u Pocitelju i o bjezanju RA. Niko iz RA nije naravno tu bio, samo glupan moze i pomisliti da RA okaci transparent na magistrali i to u Pocitelju i unutra gledaju utakmicu :rol: Transparent je od ljudi obicnih simpatizera 40-50 godina koji nemaju nikakve veze sa grupom.

Cesc44
Postovi: 1052
Pridružen/a: 19 sep 2020, 19:56
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Cesc44 » 31 jul 2021, 20:31

Rodjeni81 je napisao/la:
31 jul 2021, 20:19
Cesc44 je napisao/la:
31 jul 2021, 19:54

Ne sekiraj se, nece u Mostaru padat glave zbog tog jer su obe navijacke skupine "soft".
Ultrasi upali zbog transa, mislim cak nisu ni Ultrasi, nego momci iz Zita vidjeli trans i iskoristili priliku, a ovdje se pise koda su dosli udarat zene i djecu.
Ovdje na forumu opcenito niko ne zna sta prica i zato ja okrecem na zajebanciju, al vidim da neki stvrno prelaze granicu.
Pa ti si taj koji je prvi pisao o nekom degeneku za ovaj slucaj u Pocitelju i o bjezanju RA. Niko iz RA nije naravno tu bio, samo glupan moze i pomisliti da RA okaci transparent na magistrali i to u Pocitelju i unutra gledaju utakmicu :rol: Transparent je od ljudi obicnih simpatizera 40-50 godina koji nemaju nikakve veze sa grupom.
Ja sam napiso 3 posta vezano za ovo.
1. Izjava RA kako Ultrasi ne mogu dat degeneka, koliko mi mozemo primit
2. Zgazili smo rodjene
3. I RA bi pravio ove akcije da imaju polozeno i svoje auto.
I ako ti ovdje ne vidis da se neko zajebaje, onda ne znam stavarno.

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la gruezi » 31 jul 2021, 20:35

vlakanje je napisao/la:
31 jul 2021, 19:47
emil02in je napisao/la:
31 jul 2021, 19:05

Ne treba nikome prizivati smrt,ali bojim se da je pitanje dana kad će naletiti na nekog i biće kasno kad padne mrtva glava. Onda ce biti ugroženi,majorizirani i šta već ne,jer ima ljudi koji za porodicu (većina je takva)neće gledati kako da je odbrane...Ako se ovim huliganima ne stane brzo u kraj sigurno će bit smrtnih slučajeva. Svako ko misli da je ultra stil napad na obične fanove nine dobar u glavi nikako.
pa o tome ja govorim... krene sve od price a zavrsi sa zlom.
tacno, kod vas u mostaru je situacija kompleksinija nego negdje drugo ali opet... malo ko od mostaraca, mislim cak i niko koliko pratim nikad nije rekao da treba nekoga lisiti zivota.
ode to za cas, ne daj boze da padne glava, ne zaustavi to onda niko pogotovo sto ste tako blizu jedni drugima.

i onda mi ovdje usijane glave objasnjavaju sta su navijaci, sta je ultra, qrz palac! ubiti nekoga zbog fudbala...
Neko ko terorise obican narod po gradu ,razbija izloge napada familije u kaficima dolazi po noci hinjski u stari grad da razbija tudzu imovinu je psihopata kojeg je bolje trajno uklonit nego da on ukloni nekoga ko je Nevin a samo budala moze misliti da bi u ovom korumpiranom sistemu dobio odgovarajucu kaznu.... covjece zar ti nevidis da ovo veze sa fudbom I ultra furkom nema... krepali hdz je na izdahu kao I cetnicka Im sda bratija pa koriste ove svoje bojovnike kako bi nacionalne tenzije drzali na vrhuncu jer samo u takvoj atmosferi mogu prikrivati svoj kriminal I nastaviti pljackati...

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”