Navijacki izvjestaji (PL BIH)

ljutinar
Postovi: 564
Pridružen/a: 30 jan 2009, 08:51
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la ljutinar » 17 maj 2021, 17:14


Da napišem ponovo bio je on i još njih dosta međutim kad smo krenuli prema njima svu su se razbježali i on je jedini ostao i da vidio je da su svi pobjegli i opet je ostao tu je bilo i navijaca i regularnih ljudi.
Samo kazem opet imao je majicu škripara i po tome znam da je navijac.

Eh sad zašto forsiraš i dalje pricu o nekim porazima meni nije jasno taj dan ja osim njega više nikog vidio nisam bukvalno smo preko sat vremena samo ganjali ljude do te mjere da me bolio svaki misic u tijelu u povratku kad je spao adrenalin..

I ja kad ovo pišem uopšte ne pišem da je to neki uspjeh grupe jer od gradica poput Širokog i ne ocekujem nesto više razumijem ja tebe da hoces da pokusas da spasiš neku čast, al' baš nema potrebe.
cast je spasena taj dan, zato je to vas zažuljalo tako, ali ajde nećemo više
Kad su jednom 3 i po škripara rastjerali horde u posusju.
Ako gledamo samo ulice i akcije, meni su tu skripari u top nekolko ekipa, naravno ako ne racunamo geografije. Oni su uvijek furali taj hool stil, mala ekipa al odabrana, ne moze svak

i o tome bi se dalo pričati, par puta ;)

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la 90minut » 17 maj 2021, 17:21

Ništa nas nije zažuljalo Vedran je ubijen ili što bi vi rekli musliman je ubijen pa kad je došla vijest bio je muk otkud katolik među muslimanima?

Da dosta o ovome, al' eto smiješno mi kako nakon 10+ godina pišeš kao da je bio neki otpor...

Samo to su inace komedije kako se mitovi stvaraju jer godine 2030 ce biti prica da su Horde bjezale u svim pravcima.

Avatar
zlo87
Postovi: 3239
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la zlo87 » 17 maj 2021, 18:17

ljutinar je napisao/la:
17 maj 2021, 17:14

Da napišem ponovo bio je on i još njih dosta međutim kad smo krenuli prema njima svu su se razbježali i on je jedini ostao i da vidio je da su svi pobjegli i opet je ostao tu je bilo i navijaca i regularnih ljudi.
Samo kazem opet imao je majicu škripara i po tome znam da je navijac.

Eh sad zašto forsiraš i dalje pricu o nekim porazima meni nije jasno taj dan ja osim njega više nikog vidio nisam bukvalno smo preko sat vremena samo ganjali ljude do te mjere da me bolio svaki misic u tijelu u povratku kad je spao adrenalin..

I ja kad ovo pišem uopšte ne pišem da je to neki uspjeh grupe jer od gradica poput Širokog i ne ocekujem nesto više razumijem ja tebe da hoces da pokusas da spasiš neku čast, al' baš nema potrebe.
cast je spasena taj dan, zato je to vas zažuljalo tako, ali ajde nećemo više
Kad su jednom 3 i po škripara rastjerali horde u posusju.
Ako gledamo samo ulice i akcije, meni su tu skripari u top nekolko ekipa, naravno ako ne racunamo geografije. Oni su uvijek furali taj hool stil, mala ekipa al odabrana, ne moze svak

i o tome bi se dalo pričati, par puta ;)
Zasto vas bojsi prozivaju da ste pjevali u muriji i zasto ne postujete mrtve navijace?
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

BegizSarajeva
Postovi: 163
Pridružen/a: 29 feb 2020, 20:42
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la BegizSarajeva » 17 maj 2021, 18:47

Kad su jednom 3 i po škripara rastjerali horde u posusju.
Ako gledamo samo ulice i akcije, meni su tu skripari u top nekolko ekipa, naravno ako ne racunamo geografije. Oni su uvijek furali taj hool stil, mala ekipa al odabrana, ne moze svak
i o tome bi se dalo pričati, par puta ;)
:mrgreen:
Bilo je toga i vise od par puta, drzale se crte nekad vi nekad horde, a Bgm nekad i robijaši zenica. Vi mlađi pitajte starije ako ne vjerujete, i on je očigledno.

ljutinar
Postovi: 564
Pridružen/a: 30 jan 2009, 08:51
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la ljutinar » 17 maj 2021, 19:52

Da dosta o ovome, al' eto smiješno mi kako nakon 10+ godina pišeš kao da je bio neki otpor...
nije bio neki otpor nego u par navrata potiskivanje vas sviju, o koloni kombija da ne pričam itd :bih: :salut:

Fighter1926
Postovi: 760
Pridružen/a: 21 avg 2019, 00:41
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Fighter1926 » 17 maj 2021, 22:49


Srusena! :kafa:
U zivotu je vazno biti BORAC!!!

Avatar
zlo87
Postovi: 3239
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la zlo87 » 18 maj 2021, 01:29

ljutinar je napisao/la:
17 maj 2021, 19:52
Da dosta o ovome, al' eto smiješno mi kako nakon 10+ godina pišeš kao da je bio neki otpor...
nije bio neki otpor nego u par navrata potiskivanje vas sviju, o koloni kombija da ne pričam itd :bih: :salut:
Odgovori na pitanja gore :D i ne znam je li te sramota da predstavljas vasu pobjedu u sirokom, pa postoji mali milion videozapisa kako bjezite, ne znam jel iksda veci belaj na Balkanu bio u posljednjih 25 godins, jer je taj dan jedna grupa ratovala protiv citavog grada. Pa cak se i na videozapisima vidi kako murija uopste ne reaguje nit dira skripare, vec samo Hz. Pored toga vasi su svi pusteni iz murije? Pa ste poslije slavili Vedranovo ubistvo, slavite ga i dan danas? Ako ti sta znaci veci ste navijaci nego ljudi!
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Avatar
stb
Postovi: 826
Pridružen/a: 26 avg 2019, 21:37
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la stb » 18 maj 2021, 13:08

Rok trajanja Skripara je davno istekao, vodila ih je i skupljala mrznja prema Sarajevu, medjutim kako "jenjava" taj neki naboj i/ili nacionalizam, i oni se sve vise smanjuju. Plus da dodamo faktore kao korona, te faktore zbog kojih svima brojka opada, pogotovo njima jer su im Njemacka i Irska na izvol'te. Okupi ih jos ponekad to Sarajevo i Zrinja i tjt. Fakticki zaledjena grupa 363 dana u godini. Navijacki gledano, bez ikakve mrznje zbog desavanja koja su bila, grupa koja ne odradi 80% gostovanja, koja zove policiju Robijasima kad ih prate ne zaslužuje da se pominje u navijačkom svijetu. Ne postoje vec 10 godina i za taj period jedini uspjeh grupe im je pojavljivanje 17 minuta na Grbavici. Suvisne rasprave vodite.
7 1 2 1 0

ritam21
Postovi: 261
Pridružen/a: 29 jun 2020, 05:35
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la ritam21 » 18 maj 2021, 17:19

90minut je napisao/la:
16 maj 2021, 12:11
wolfie je napisao/la:
16 maj 2021, 12:05
90minut je napisao/la:
16 maj 2021, 11:59


Pa nisu škripari Vedrana ubili ti su se razbježali u svim pravcima taj dan, razumijem ja da je tebe sram što se ovaj šeta bez posljedica samo ova situacija nema veze s našom.
Sve uredu, ja znam ko je prijetio i parole dizao. Tako da nemate sta pricati, sve i da su tacni navodi ovog huligancica.
I nisu vidjeli koševa od tad, a jednom kad su bili na grbavici su traume dozivjeli i nisu se više vracali..

A istina je dobio je mjesec dana i šetao se eh sad ne znam da li je navod ovog tačan vjerovatno jeste to mu je mahala.

Nego se ja više ukljucio što sam vidio objave i slike s rahmetli Mirzom svako malo i upravo " prijetnje " od prijatelja kad nakon samo 5 godina niko ništa.

Vidio sam ja vijest davnih dana, al' nisam htio ništa da pišem dok neko drugi prvi ne spomene.
Grbavica mu mahala a zivi na jezeru?

Devils021
Postovi: 304
Pridružen/a: 12 dec 2019, 14:28
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Devils021 » 18 maj 2021, 22:41

stb je napisao/la:
18 maj 2021, 13:08
Rok trajanja Skripara je davno istekao, vodila ih je i skupljala mrznja prema Sarajevu, medjutim kako "jenjava" taj neki naboj i/ili nacionalizam, i oni se sve vise smanjuju. Plus da dodamo faktore kao korona, te faktore zbog kojih svima brojka opada, pogotovo njima jer su im Njemacka i Irska na izvol'te. Okupi ih jos ponekad to Sarajevo i Zrinja i tjt. Fakticki zaledjena grupa 363 dana u godini. Navijacki gledano, bez ikakve mrznje zbog desavanja koja su bila, grupa koja ne odradi 80% gostovanja, koja zove policiju Robijasima kad ih prate ne zaslužuje da se pominje u navijačkom svijetu. Ne postoje vec 10 godina i za taj period jedini uspjeh grupe im je pojavljivanje 17 minuta na Grbavici. Suvisne rasprave vodite.
Zbog ovakvog razmisljanja ce nam tribine samo propadati.
Jedino kod nas su manje grupe predmet ismijavanja i napada. Pitao bih tebe kako bi se ponasao da trebas krenuti na gostovanje i dodje ti 9 ljudi, a na putu imas mogucnost da sretnes grupu sa 150+ ljudi. Razmisljas li kako opstati u tim situacijama? A skriparima je 90% gostovanja bilo tako.
Skripari su grupa iz mjesta velicine jednog naselja u vecim gradovima, i vukli su pricu koliko su mogli. I tim momcima uvijek treba skinuti kapu, jer samo oni znaju kolika je tu volja i borba prisutna.

Tacno sam iznevjerovao na ovaj post. Ne znam, toliko su mi jadni ti udari po malim grupama, niko da kaze podrska momci, trudite se gurati pricu i biti na nasim stadionima u ovim vremenima kad su ljudi vise zainteresovani za neki ultra jak mec tipa Aston Vila - Everton..
Da se razumijemo, niko ih ne smatra jakom grupom, ali prozivati ih je na nivou onih komentara po stranicama "1 2 3 svi ste tu"...

Avatar
stb
Postovi: 826
Pridružen/a: 26 avg 2019, 21:37
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la stb » 19 maj 2021, 00:10

Devils021 je napisao/la:
18 maj 2021, 22:41
stb je napisao/la:
18 maj 2021, 13:08
Rok trajanja Skripara je davno istekao, vodila ih je i skupljala mrznja prema Sarajevu, medjutim kako "jenjava" taj neki naboj i/ili nacionalizam, i oni se sve vise smanjuju. Plus da dodamo faktore kao korona, te faktore zbog kojih svima brojka opada, pogotovo njima jer su im Njemacka i Irska na izvol'te. Okupi ih jos ponekad to Sarajevo i Zrinja i tjt. Fakticki zaledjena grupa 363 dana u godini. Navijacki gledano, bez ikakve mrznje zbog desavanja koja su bila, grupa koja ne odradi 80% gostovanja, koja zove policiju Robijasima kad ih prate ne zaslužuje da se pominje u navijačkom svijetu. Ne postoje vec 10 godina i za taj period jedini uspjeh grupe im je pojavljivanje 17 minuta na Grbavici. Suvisne rasprave vodite.
Zbog ovakvog razmisljanja ce nam tribine samo propadati.
Jedino kod nas su manje grupe predmet ismijavanja i napada. Pitao bih tebe kako bi se ponasao da trebas krenuti na gostovanje i dodje ti 9 ljudi, a na putu imas mogucnost da sretnes grupu sa 150+ ljudi. Razmisljas li kako opstati u tim situacijama? A skriparima je 90% gostovanja bilo tako.
Skripari su grupa iz mjesta velicine jednog naselja u vecim gradovima, i vukli su pricu koliko su mogli. I tim momcima uvijek treba skinuti kapu, jer samo oni znaju kolika je tu volja i borba prisutna.

Tacno sam iznevjerovao na ovaj post. Ne znam, toliko su mi jadni ti udari po malim grupama, niko da kaze podrska momci, trudite se gurati pricu i biti na nasim stadionima u ovim vremenima kad su ljudi vise zainteresovani za neki ultra jak mec tipa Aston Vila - Everton..
Da se razumijemo, niko ih ne smatra jakom grupom, ali prozivati ih je na nivou onih komentara po stranicama "1 2 3 svi ste tu"...
Jedno je dati podrsku. Grupe kao Gerila (koja je imala navijacki smek), komsije Bugojanci, recimo Lukavcani par sezona, pa i RA u teska vremena grupe, takvim grupama se skida kapa, jedno vrijeme su i Beštije Konjic pocinjale liciti na ok navijacku grupu(recimo), Red Dragons, Konjica Livno npr. Ili Fukare koje odu s jednim autom i okace krpu u BL skidam kapu uvijek. Ili Alcohol Boysi iz Prijedora. A zasto? Zato sto ih je vodila ljubav prema klubu, nikako mrznja prema nekom drugom klubu/drzavi kao u slucaju Skripara. Zasto Skripari ne idu na gostovanja? Zato sto im je to lokalna zajebancija, profurat dva sata s klubom za vikend.Ovi prethodno navedeni su zivjeli za klub 24/7/365. Skripari i ne bas. A za ovo Skripari su grupa iz grada velicine naselja.. pa sto onda takva grupa uradi grafit u Ljubuskom, gdje nema tri navijaca Sirokog. Zamisli Ljumani Banovici odu u Gradacac urade grafit..Zbog mog razmisljanja nece niko propasti, jer treba napraviti razliku izmedju zdravih grupa koje sam naveo, cak iako eto danas mnoge od njih disu na skrge ili ih nema nikako, i grupe koja uspije iskombinirati zastavu Vatikana i Swastiku. Na smetljiste historije i treba da ode svaka grupa bez ikakve navijacke svijesti. Ja i gledam navijacki, ne nacionalno. Sve grupe koje sam naveo su odradile vise gostovanja od Skripara u zadnjih 10 godina.
7 1 2 1 0

Fighter1926
Postovi: 760
Pridružen/a: 21 avg 2019, 00:41
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Fighter1926 » 19 maj 2021, 16:34

slika
U zivotu je vazno biti BORAC!!!

RodjeniiBrato
Postovi: 1304
Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la RodjeniiBrato » 21 maj 2021, 00:50

❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la 90minut » 21 maj 2021, 19:06

slika

Ritamreda
Postovi: 839
Pridružen/a: 23 jan 2021, 15:46
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Ritamreda » 21 maj 2021, 20:10

90minut je napisao/la:
21 maj 2021, 19:06
slika
Tad su bili avangarda :urnebes:
A sad za 4 KM u Siroki.
Jači od ratova, režima i partija !!!!

Fighter1926
Postovi: 760
Pridružen/a: 21 avg 2019, 00:41
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Fighter1926 » 22 maj 2021, 01:17

Jbg kad vam Zulu I njoBe uzimaju sav kes od uprave pa ne mozete za 4 km u siroki...:(
U zivotu je vazno biti BORAC!!!

Ritamreda
Postovi: 839
Pridružen/a: 23 jan 2021, 15:46
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Ritamreda » 22 maj 2021, 01:27

Fighter1926 je napisao/la:
22 maj 2021, 01:17
Jbg kad vam Zulu I njoBe uzimaju sav kes od uprave pa ne mozete za 4 km u siroki...:(
Gdje si baboooo
Jači od ratova, režima i partija !!!!

Avatar
wolfie
Postovi: 3240
Pridružen/a: 21 feb 2020, 14:20
Lokacija: Baza!
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la wolfie » 22 maj 2021, 07:36

Fighter1926 je napisao/la:
22 maj 2021, 01:17
Jbg kad vam Zulu I njoBe uzimaju sav kes od uprave pa ne mozete za 4 km u siroki...:(
Hahahha, bas si neupucen. :mrgreen:
Život je pun uspona i Padova je grad u Italiji.

I98I
Postovi: 267
Pridružen/a: 29 sep 2019, 19:06
Lokacija: Stadion Rodjeni
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la I98I » 22 maj 2021, 18:06

Mostar U Srcu Velez Do Groba!

"Velez was ranked 43rd on the UEFA team ranking which is the highest UEFA team ranking achieved by any football club from Bosnia and Herzegovina"

Tito partija Velezova Armija!

Lesh87
Postovi: 68
Pridružen/a: 07 apr 2021, 00:24
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Lesh87 » 22 maj 2021, 18:13

A vi svi veliki ultrasi, kezualci, argentinci bi bez razmisljanja odbili bilo kakvu pomoc oko gostovanja kad bi vam vas klub ponudio, jer vi ste pravi navijaci.
Koliko mozete srati, pa to je sramota. Ko vas hebe kad vas šišaju gdje stignu...

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], TuzlaCityfighter i 46 gostiju.