Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Avatar
huntingseason
Postovi: 36
Pridružen/a: 18 avg 2021, 17:29
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la huntingseason » 02 okt 2022, 03:14

JackReacher je napisao/la:
02 okt 2022, 03:08
Sta je problem, postavio sam dva pitanja a nijedan odgovor sa argumentima nisam dobio
Kakvi ste vi šabani, taman ste u rangu ovih sokolova sto se nazivaju navijacima a ugaseni davnih dana

slika

Avatar
shotokan1
Postovi: 162
Pridružen/a: 06 jul 2018, 20:09
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la shotokan1 » 02 okt 2022, 03:50

JackReacher je napisao/la:
02 okt 2022, 03:08
Sta je problem, postavio sam dva pitanja a nijedan odgovor sa argumentima nisam dobio
Kakvi ste vi šabani, taman ste u rangu ovih sokolova sto se nazivaju navijacima a ugaseni davnih dana
Kad mitomani nekome kažu da je ugašen :rol:
slika
DAS IST WALTER

mma_hz
Postovi: 10625
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la mma_hz » 02 okt 2022, 08:50

Sta je ovom Tom Kruzu?Sto pjenis Bgt?
I bolje sto niko nikog nije nasao jer su bile glave bas usijane.
Pretjerujete Bgm,al bas.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
Avanti1926
Postovi: 355
Pridružen/a: 31 maj 2022, 15:14
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Avanti1926 » 02 okt 2022, 09:22

Jesu li bili manijaci u Trebinju?

RubikovaKocka
Postovi: 1126
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la RubikovaKocka » 02 okt 2022, 11:00

Avanti1926 je napisao/la:
02 okt 2022, 09:22
Jesu li bili manijaci u Trebinju?
Izgleda da nisu.

Avatar
NotOccasionalFan
Postovi: 568
Pridružen/a: 03 okt 2021, 12:25
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la NotOccasionalFan » 02 okt 2022, 11:05

Tikvani, u Trebinje ne ide niko jer je zabranjeno. Cuj pitanja i jos ovaj "izgleda da nisu". :rol:

RubikovaKocka
Postovi: 1126
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la RubikovaKocka » 02 okt 2022, 11:07

NotOccasionalFan je napisao/la:
02 okt 2022, 11:05
Tikvani, u Trebinje ne ide niko jer je zabranjeno. Cuj pitanja i jos ovaj "izgleda da nisu". :rol:
Zar se vama nesto moze zabraniti ? :hmmmmm:

Avatar
NotOccasionalFan
Postovi: 568
Pridružen/a: 03 okt 2021, 12:25
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la NotOccasionalFan » 02 okt 2022, 11:10

RubikovaKocka je napisao/la:
02 okt 2022, 11:07
NotOccasionalFan je napisao/la:
02 okt 2022, 11:05
Tikvani, u Trebinje ne ide niko jer je zabranjeno. Cuj pitanja i jos ovaj "izgleda da nisu". :rol:
Zar se vama nesto moze zabraniti ? :hmmmmm:
Tek vidim da si zenicanin. Oprosteno ti je sve. Haram je zadirkivati ljude sa posebnim potrebama.

Baza1921
Postovi: 551
Pridružen/a: 04 dec 2021, 17:50
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Baza1921 » 02 okt 2022, 11:27

Ovom pashi sto mu je prica kao manijaci su u rangu sokolova cu reci da horde zla i sokolovi su isti rang po mentalitetu jer sokolovi i hz su kolko znam do sada jedine grupe koje smatraju trofej skinuti parolu s mosta i to se slika grupa i hvali a msm da su vam skripari jednom uzeli transove nez sta jel to od agenata ili hz al eto i sta fali vama da uzmete nesto od skripara vi kao nebi nisu vas rang ko grupa a znas sam da vam je siroki najmrzi poslje zelje ako ne i vise nebi reko da je mrzi iko od nas 🙂al eto msm da vam je dusmanluk veci s njima ipak al eto imate svoj rang neki ne dirate nikoga ne napadate al n edate na sebe 😛Sta fali usput spontano vojvode odradit il napast sokolove nako pa sta bi delije onda samo grobare i ostali nisu u rangu firma il oni crveni djavoli nisu rang i taurunumi se ganjaju s delijama mangupi nbgd nema tu rang nit grupa citava pravi akciju nit manijaci rade sokolove il nez koga to par ljudi iz zabave digne
Tri žuta solitera jedno sivo naselje naš raj sivilo grada sarajevska magla i kotlina u njoj grbavica plava dolina tu je nasa svetinja i hram svima trn u oku ta baza nepobjediva
GRBAVICA VAŠA NEPOZNANICA
Željezničar uber alles !
1921 Opsesija

guadalupe
Postovi: 977
Pridružen/a: 01 feb 2022, 14:21
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la guadalupe » 02 okt 2022, 12:00

Baza1921 je napisao/la:
02 okt 2022, 11:27
Ovom pashi sto mu je prica kao manijaci su u rangu sokolova cu reci da horde zla i sokolovi su isti rang po mentalitetu jer sokolovi i hz su kolko znam do sada jedine grupe koje smatraju trofej skinuti parolu s mosta i to se slika grupa i hvali a msm da su vam skripari jednom uzeli transove nez sta jel to od agenata ili hz al eto i sta fali vama da uzmete nesto od skripara vi kao nebi nisu vas rang ko grupa a znas sam da vam je siroki najmrzi poslje zelje ako ne i vise nebi reko da je mrzi iko od nas 🙂al eto msm da vam je dusmanluk veci s njima ipak al eto imate svoj rang neki ne dirate nikoga ne napadate al n edate na sebe 😛Sta fali usput spontano vojvode odradit il napast sokolove nako pa sta bi delije onda samo grobare i ostali nisu u rangu firma il oni crveni djavoli nisu rang i taurunumi se ganjaju s delijama mangupi nbgd nema tu rang nit grupa citava pravi akciju nit manijaci rade sokolove il nez koga to par ljudi iz zabave digne
Lakse Grčki sa Google translate skontat nego ovo.

Ganola1921
Postovi: 627
Pridružen/a: 17 jun 2022, 13:33
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Ganola1921 » 02 okt 2022, 12:29

NotOccasionalFan je napisao/la:
02 okt 2022, 11:05
Tikvani, u Trebinje ne ide niko jer je zabranjeno. Cuj pitanja i jos ovaj "izgleda da nisu". :rol:
:urnebes:

Ganola1921
Postovi: 627
Pridružen/a: 17 jun 2022, 13:33
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Ganola1921 » 02 okt 2022, 12:31

guadalupe je napisao/la:
02 okt 2022, 12:00
Baza1921 je napisao/la:
02 okt 2022, 11:27
Ovom pashi sto mu je prica kao manijaci su u rangu sokolova cu reci da horde zla i sokolovi su isti rang po mentalitetu jer sokolovi i hz su kolko znam do sada jedine grupe koje smatraju trofej skinuti parolu s mosta i to se slika grupa i hvali a msm da su vam skripari jednom uzeli transove nez sta jel to od agenata ili hz al eto i sta fali vama da uzmete nesto od skripara vi kao nebi nisu vas rang ko grupa a znas sam da vam je siroki najmrzi poslje zelje ako ne i vise nebi reko da je mrzi iko od nas 🙂al eto msm da vam je dusmanluk veci s njima ipak al eto imate svoj rang neki ne dirate nikoga ne napadate al n edate na sebe 😛Sta fali usput spontano vojvode odradit il napast sokolove nako pa sta bi delije onda samo grobare i ostali nisu u rangu firma il oni crveni djavoli nisu rang i taurunumi se ganjaju s delijama mangupi nbgd nema tu rang nit grupa citava pravi akciju nit manijaci rade sokolove il nez koga to par ljudi iz zabave digne
Lakse Grčki sa Google translate skontat nego ovo.
Yebga, statisticki je moro neko i sa casova na tekme bjezat

Baza1921
Postovi: 551
Pridružen/a: 04 dec 2021, 17:50
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Baza1921 » 02 okt 2022, 13:10

Jest ganola ba nisam se ja skolovo a vamo da huliganske prosipam a ovi pitarcici sve akademici shatro a mi manijaci svi bez zuba nemamo ti zubi ni na sarafovima al dzaba im zubi kad mi bolje navijamo
Tri žuta solitera jedno sivo naselje naš raj sivilo grada sarajevska magla i kotlina u njoj grbavica plava dolina tu je nasa svetinja i hram svima trn u oku ta baza nepobjediva
GRBAVICA VAŠA NEPOZNANICA
Željezničar uber alles !
1921 Opsesija

PonosniSmogovci
Postovi: 733
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la PonosniSmogovci » 02 okt 2022, 13:50



90 minuta olujnog nevremena s konstantnom grmljavinom Robijaša :D

Ganola1921
Postovi: 627
Pridružen/a: 17 jun 2022, 13:33
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Ganola1921 » 02 okt 2022, 13:58

Baza1921 je napisao/la:
02 okt 2022, 13:10
Jest ganola ba nisam se ja skolovo a vamo da huliganske prosipam a ovi pitarcici sve akademici shatro a mi manijaci svi bez zuba nemamo ti zubi ni na sarafovima al dzaba im zubi kad mi bolje navijamo
Mayaba! Mi u zube ne gledamo, zubi nisu bitni kad imas dobar glas.

Avatar
Dovoljan
Postovi: 958
Pridružen/a: 31 jul 2022, 15:26
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Dovoljan » 02 okt 2022, 14:44

Ganola1921 je napisao/la:
02 okt 2022, 13:58
Baza1921 je napisao/la:
02 okt 2022, 13:10
Jest ganola ba nisam se ja skolovo a vamo da huliganske prosipam a ovi pitarcici sve akademici shatro a mi manijaci svi bez zuba nemamo ti zubi ni na sarafovima al dzaba im zubi kad mi bolje navijamo
Mayaba! Mi u zube ne gledamo, zubi nisu bitni kad imas dobar glas.
Vi ste karijes glavnog grada
Odin, I await thee
Your true son am I

Baza1921
Postovi: 551
Pridružen/a: 04 dec 2021, 17:50
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Baza1921 » 02 okt 2022, 14:50

Nisu ni lesinari bili u trebinju moj ti avanti 🙂Al sta lesinari sad guraju kakve su sad borbe bolje liga bez briga nego vico agencija i evropa sta ce nam belaja bespotrebno to je samo balun nije vrijedno pa nmg nosit krpicu ba vas 100 stane na malu krpu sto ste je nosili na gostovanja zabrane prije kupresa po meni treba pravilo grupa koja nema sigurnosti u sebe ni jednu tekmu ponjeti glavnu zastavu treba da se ugasi to je ko da ste ugaseni sami od sebe po meni jer zbog pravila padom zastave grupa prestaje svaka grupa nece dopustiti sebi luksuz da bar malo rizikuje jer nije isto batine primit i dat drugom zastavu sto je meni i glupo zbog sporta izbjegavace se kontakt svaka grupa koje je manje a i ovde svakako ni jedna grupa nebi ispostovala to niko na balkanu nebi bgm ugasio promjenio ime i to znam nije ovo italija il zato po meni posteno da onda treba pravilo ako ne nosis ni jednu tekmu glavni trans grupe onda ugasi se sam il nastavi idi navijaj al bez icega pa nek vam skidaju tene i gace kad se sretne a ne nosis svaku tekmu jednu malo zastavu i sta sad npr zna se da vam je to evo sad jedina i glavna znaci zastava na tekmama i ona padne do kraja sezone i sta sad nije to ista vrijednost ko da je pala glavna zastava zato nije fer ako ste grupa i stojite iza zastavice borac ne nosite ni jednu zastavu lesinari jasno da necete nositi vultures i veliku lesinari al ajde ba ponesite onu 1987 il onu malu zastavu s grbom ptice imaju dvije u trobojci i obicna male su zastave iste velicine ko borac protiv svih al da se zna tacno da je glavna zastava trebate neku mini verziju udarne zastave grupe nekad na neku tekmu ponjeti manijaci su sacuvali na oborcima trans spasilo se jarane tako ide cuvaj zastavu sacuvaj grupu al drugo je manijaci na oborcima tu je ipak neko stao nije rikverc pa je onda neko cuvao crtu malo pa je neko malo i neku povredicu drugoj strani poklonio pa se drzalo crta dok je mogla pa je bilo i ganjanja al bilo je krkljanac bilo je obostrano i bilo shibanje divlje trajalo je podugo uglavnom stalo se nije se okretalo pa poslje pisalo parole i foliralo pobjeda lesinarima otisla a nije palo nista vrijedno grupi i to je jbg glavno a nije to bilo prebijanje ubijanje pobjeda to je to normala na masu par puta vecu i papanski kaze stani dosta i nema to pobjeda vozdra nego daj snimi nesto ponizi ganjamo ih snimamo ih i bgm postavili su lesinari trend novi moderno ratovanje kamere go pro qrci palci
Tri žuta solitera jedno sivo naselje naš raj sivilo grada sarajevska magla i kotlina u njoj grbavica plava dolina tu je nasa svetinja i hram svima trn u oku ta baza nepobjediva
GRBAVICA VAŠA NEPOZNANICA
Željezničar uber alles !
1921 Opsesija

Devils021
Postovi: 309
Pridružen/a: 12 dec 2019, 14:28
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Devils021 » 02 okt 2022, 15:22

Pa o cemu ti prijatelju pises, kakvo moderno ratovanje i kamere? Pa lesevi su isjecak snimka iz oboraca objavili nakon 7 godina. A snimci od strane manijaka su osvanuli na internetu isto vece. Da ne pricam o slikama povrijedjenih momaka, nakon 2 sata su bile glavne na netu. Kakvi su to trendovi?

Ganola1921
Postovi: 627
Pridružen/a: 17 jun 2022, 13:33
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Ganola1921 » 02 okt 2022, 15:40

Ja mislim da ovdje neko nekog fura

Torino
Postovi: 1598
Pridružen/a: 16 feb 2022, 14:38
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Torino » 02 okt 2022, 17:27

mma_hz je napisao/la:
02 okt 2022, 08:50
Sta je ovom Tom Kruzu?Sto pjenis Bgt?
I bolje sto niko nikog nije nasao jer su bile glave bas usijane.
Pretjerujete Bgm,al bas.
Našli smo ih ali su pobjegli sa autima. Puno nas bilo, pa valjda bila frka ostat?
🇵🇸

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.