Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Avatar
nogometas
Postovi: 310
Pridružen/a: 13 nov 2021, 21:02
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la nogometas » 23 nov 2021, 20:38

PeakyBlinders je napisao/la:
23 nov 2021, 20:14
nogometas je napisao/la:
23 nov 2021, 17:06
Mitoman je napisao/la:
23 nov 2021, 16:47
Ponavljam pitanje.

Koje sezone su Horde imale duplo veći kop od Manijaka?

Pa da mogu tražiti slike ovdje: http://fksinfo.com/galerija/sve-kategorije
Malo mi je ruzno da odgovaram mitomanu, ali posto vjesto pokusavas skrenuti temu (iz opravdanih razloga) i ja to razumijem, ali evo npr ukucas ne google Horde Zla i ides na slike i vidjeces bezbroj slika hordi zla sa prepunim sjeverom koseva.
E sad posto vjerovatno ne znas evo da ti objasnim; taj sjever koseva ima blizu 6000 stolica. E sada ako nisi pao u depresiju nakon sto si pregledao slike i snimke, opet na google ukucas tm i pogledas malobrojne slike punog juga koji ima kapacitet 2000 plus pa malo razmislis i onda se sam odjavis sa foruma. :wave: :wave: :wave:



slika

slika
Ili npr ono kad pokusavaju ismijavati HZ za utakmicu protiv nekog ljubica na oluji i minus 200, a vidi njih U MAJU na idealnom vremenu i U FINALU KUPA protiv njihovog omiljenog sirokog briga


slika


I ono bi da se poredi sa hordama a nisu ni robijasima konkurencija :rol:

Avatar
dejavu
Postovi: 3618
Pridružen/a: 21 jun 2010, 14:13
Lokacija: Sa
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la dejavu » 23 nov 2021, 21:17

nogometas je napisao/la:
23 nov 2021, 20:21
dejavu je napisao/la:
23 nov 2021, 18:40
ma dobro tobe trol nova raja ne konta ali ni ja ne mogu zamisliti da imas 60+ godina sa minimalno toliko napravljenih profila i iz neke pripizdine u Americi cekas jutra da komentarises i trolas i tako svaki dan. On i onaj sda bot iz Svicarske to je taj kalibar ljudi :crazy: :lol:
Najlakse je kad te neko ubije argumentima napisati da je trol ili da je iz pripizdine.
Inace nemam 60+ nego 58 godina, a najjeftinija kuca u ''pripizdini'' (i moja spada u kategoriju jeftinih) u kojoj zivim kosta preko 3 mil. a najmanji godisnji porez na kucu je preko 50 milja, pa ti sad zamisli kakva je to pripizdina :lolno: Prve komsije su mi vlasnici klinika, sudije i profesionalni hokejasi koji nastupaju u najjacoj ligi svijeta.
Jedino sto mi na forumu ide na zivce je kada neko pokusava nekoga zaebavati za mjesto boravka a niko od nas pojma nema sa kim se dopisuje.

slazem se
ne lazi zivis u Iowi i vozis kamion u firmi koja ce ulagati uskoro u Zelju
Zadnja izmjena: dejavu, dana/u 23 nov 2021, 21:17, ukupno mijenjano 1 put.
nasa noc traje danima

https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g

Mitoman
Postovi: 7
Pridružen/a: 07 okt 2021, 20:02
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Mitoman » 23 nov 2021, 21:17

@90minut, koju sezonu da tražim da vidim taj kop od 1500 ljudi protiv Leotara? A u isto vrijeme 700 Manijaka.

Avatar
Sky9
Postovi: 10071
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Sky9 » 23 nov 2021, 21:27

Ne laži Tobe, živinička osa bolje zna od tebe gdje živiš. :rol:
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
dejavu
Postovi: 3618
Pridružen/a: 21 jun 2010, 14:13
Lokacija: Sa
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la dejavu » 23 nov 2021, 21:31

joj sramote fuj :oops:
nasa noc traje danima

https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g

Avatar
Sky9
Postovi: 10071
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Sky9 » 23 nov 2021, 21:37

joooojjj sramoteeee fuujjj ahahahaha :rol:

iskaro vas amaw :bih:
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
dejavu
Postovi: 3618
Pridružen/a: 21 jun 2010, 14:13
Lokacija: Sa
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la dejavu » 23 nov 2021, 21:52

Mitoman je napisao/la:
23 nov 2021, 21:17
@90minut, koju sezonu da tražim da vidim taj kop od 1500 ljudi protiv Leotara? A u isto vrijeme 700 Manijaka.
gubi se, zivi u nekom svom svijetu
nasa noc traje danima

https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g

Avatar
Sky9
Postovi: 10071
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Sky9 » 23 nov 2021, 22:02

a u kojem svijetu živi živinička osica? :rol:
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
nogometas
Postovi: 310
Pridružen/a: 13 nov 2021, 21:02
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la nogometas » 23 nov 2021, 22:09

dejavu je napisao/la:
23 nov 2021, 21:17


slazem se
ne lazi zivis u Iowi i vozis kamion u firmi koja ce ulagati uskoro u Zelju
Vlasnik te firme je Pitar i vec nekoliko godina ima moje osiguranje a to znacida ako on udje u zelju, moji ste :mrgreen:
Ugasicemo zeljA :tralala: :opaopa:

Dizalica
Postovi: 63
Pridružen/a: 26 feb 2020, 09:55
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Dizalica » 23 nov 2021, 23:57

Još tema nije ugašena? Većina ne ide u kop a sve zna, pogotovo prijetiti i raspirivati mržnju. Još gore je što administracija to dozvoljava. Onaj 90 privatizovao temu kao političar, priča a ništa ne kaže, načuo od nekog nešto. Nije isključeno i da je murija.

let3
Postovi: 29064
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la let3 » 24 nov 2021, 01:08

Dizalica je napisao/la:
23 nov 2021, 23:57
Još tema nije ugašena? Većina ne ide u kop a sve zna, pogotovo prijetiti i raspirivati mržnju. Još gore je što administracija to dozvoljava. Onaj 90 privatizovao temu kao političar, priča a ništa ne kaže, načuo od nekog nešto. Nije isključeno i da je murija.
E jesi naso koga ces prozivati, od toliko raje :mrgreen:
Pa 90 i jos par likova odrzavaju ovu temu u zivotu, inace bi zamrla kao ona Prepucavanje.

Druga je stvar što mnogi ne prepoznaju tobetovo trollanje ili preozbiljno shvataju ovu temu koja je sama po sebi dobra zayebancija :mrgreen:

Avatar
nogometas
Postovi: 310
Pridružen/a: 13 nov 2021, 21:02
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la nogometas » 24 nov 2021, 01:50

let3 je napisao/la:
24 nov 2021, 01:08
Dizalica je napisao/la:
23 nov 2021, 23:57
Još tema nije ugašena? Većina ne ide u kop a sve zna, pogotovo prijetiti i raspirivati mržnju. Još gore je što administracija to dozvoljava. Onaj 90 privatizovao temu kao političar, priča a ništa ne kaže, načuo od nekog nešto. Nije isključeno i da je murija.
E jesi naso koga ces prozivati, od toliko raje :mrgreen:
Pa 90 i jos par likova odrzavaju ovu temu u zivotu, inace bi zamrla kao ona Prepucavanje.

Druga je stvar što mnogi ne prepoznaju tobetovo trollanje ili preozbiljno shvataju ovu temu koja je sama po sebi dobra zayebancija :mrgreen:
Ko ba trola? E od tebe se ovome nisam nadao.

let3
Postovi: 29064
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la let3 » 24 nov 2021, 01:55

nogometas je napisao/la:
23 nov 2021, 20:38

Ili npr ono kad pokusavaju ismijavati HZ za utakmicu protiv nekog ljubica na oluji i minus 200, a vidi njih U MAJU na idealnom vremenu i U FINALU KUPA protiv njihovog omiljenog sirokog briga


slika


I ono bi da se poredi sa hordama a nisu ni robijasima konkurencija :rol:
Ma gdje ce se ono porediti sa hordama i robijasima :mrgreen: :mrgreen: divi Megamix reklama iza :ljepota:

Al slabo nesto vozas trollu po ovim navijackim temama :P

Avatar
nogometas
Postovi: 310
Pridružen/a: 13 nov 2021, 21:02
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la nogometas » 24 nov 2021, 02:02

let3 je napisao/la:
24 nov 2021, 01:55
nogometas je napisao/la:
23 nov 2021, 20:38

Ili npr ono kad pokusavaju ismijavati HZ za utakmicu protiv nekog ljubica na oluji i minus 200, a vidi njih U MAJU na idealnom vremenu i U FINALU KUPA protiv njihovog omiljenog sirokog briga


slika


I ono bi da se poredi sa hordama a nisu ni robijasima konkurencija :rol:
Ma gdje ce se ono porediti sa hordama i robijasima :mrgreen: :mrgreen: divi Megamix reklama iza :ljepota:

Al slabo vozas trollu po ovim navijackim temama :P
Dobri stari megamix. Oceraste nakog cojeka zbog ublehe :puke:

A vidi kjosevski mahmuran, stao na pogresan gol :rol: :rol:

OsmaDolazi
Postovi: 2669
Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la OsmaDolazi » 24 nov 2021, 08:13

AllGunsBlazing je napisao/la:
23 nov 2021, 15:49
I tako najjaca grupa ne dodje na utakmicu svog kluba u kupu u Han Bilu.
Ma Musafa mi, smijehotres. Vise se i ne usuđujem pisati od ove najjače grupe u Evropi što melje sve pred sobom.
Dobro im maloprije čovjek rekao, stajali 10 minuta na 100m od busa leševa i nisu krenuli, kad je ove murija vratila, zaletili se i to slave kao pobjede. Bože me sačuvaj te najjače ekipe što svaki ozbiljan belaj gubi :D

Avatar
Demi
Postovi: 1012
Pridružen/a: 14 mar 2019, 18:15
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Demi » 24 nov 2021, 10:03

Tristan je napisao/la:
23 nov 2021, 13:03
RodjeniiBrato je napisao/la:
23 nov 2021, 12:48
MortemHz je napisao/la:
23 nov 2021, 12:30


Najbolja grupa koja prati svoj klub u nižim ligama uz Robijaše
Meni je gotivnija Konjica Livno bila i veci mentalitet i sve. Steta sto ne gone vise, imali su kvalitetnih izdanja,koreografija, odradjivali Hr repku redovno, grafiti predobri. Valjda se vrate opet nekad.
Sta ti znaci veci mentalitet?
Pratili paralelno i Hajduk i trajali svega par godina.

Bili vizuelno dobri iako malobrojni.
I Leadersi su u pocetku pratili c.zvezdu pa kasnije presli na proleter ako se ne varam
" "!
1926

Avatar
Demi
Postovi: 1012
Pridružen/a: 14 mar 2019, 18:15
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Demi » 24 nov 2021, 10:16

nogometas je napisao/la:
23 nov 2021, 16:28
Znaci iza Hordi su ultrasi a manijaci iza njih, ispred lesinara.
Znaci
1.
slika

2.
slika

3.
slika

4.
slika
slika
slika
" "!
1926

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la 90minut » 24 nov 2021, 10:17

let3 je napisao/la:
24 nov 2021, 01:08
Dizalica je napisao/la:
23 nov 2021, 23:57
Još tema nije ugašena? Većina ne ide u kop a sve zna, pogotovo prijetiti i raspirivati mržnju. Još gore je što administracija to dozvoljava. Onaj 90 privatizovao temu kao političar, priča a ništa ne kaže, načuo od nekog nešto. Nije isključeno i da je murija.
E jesi naso koga ces prozivati, od toliko raje :mrgreen:
Pa 90 i jos par likova odrzavaju ovu temu u zivotu, inace bi zamrla kao ona Prepucavanje.

Druga je stvar što mnogi ne prepoznaju tobetovo trollanje ili preozbiljno shvataju ovu temu koja je sama po sebi dobra zayebancija :mrgreen:
Tobe na stranu ako citas forum redovno odma ga prepoznaš po pisanju i novom profilu jer bude banovan svako malo meni su više smiješni degenerici koji se uvrijede na temi koja je bukvalno što kazes predobra zayebancija i pisanje bilo koga se ne smije uzeti ozbiljno.

Kao da ja ne vidim da je platon teški šaban i da je nepismen odgovaram mu da mu bar u necemu otvorim oci jer se mali utripovao da su lešinari vojska manjeg entiteta i da to treba braniti na svakom koraku, a ne obicni navijaci.

Ovo sam napisao više puta samo opet cu u sred fejsbuka naš koji je vodio navijanje se raspravlja s Manijakom javno ko je i kako popusio u Olovu.

I ovaj novi kolac na temi napiše nije iskljuceno da je murija znaci zamisli degenerika.
Da li sam ja ovdje ikad napisao necije ime let3 ti pratis dugo?
Da li sam ikad pisao o novijim stvarima s ulice?
Nisam.

Zašto?
Zato što više nisam na toj ulici.
A evo mogu pisati i glumiti da sam aktivan na njoj jer mi je forumaš prenosio sve u porukama i to imenom ko šta kako.

Mitomane rekao sam NA VECINI UTAKMICA MALIH DA JE TAKO BILO ne pada mi na pamet da slike tražim.
Eto slika više gostovanja na njoj i kakve su brojke Hordi i Manijaka u tim godinama bile.

Dobro tobe rece sjever skoro 6 milja prima i bude na derbiju preko pola pun to je u najmanju ruku kao jug grbavice prepun k'o šibica.
A oni su znali ismijavati jer je pola puno i nije cijeli, pa budale to je k'o dva juga. :rol:
Joj demi veci degenerik od tobeta, hahahah :rol:

VelikanizPlatonove
Postovi: 476
Pridružen/a: 27 sep 2021, 07:36
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la VelikanizPlatonove » 24 nov 2021, 11:18

90minut je napisao/la:
24 nov 2021, 10:17
Kao da ja ne vidim da je platon teški šaban i da je nepismen odgovaram mu da mu bar u necemu otvorim oci jer se mali utripovao da su lešinari vojska manjeg entiteta i da to treba braniti na svakom koraku, a ne obicni navijaci.
Sabane vrati balvane. :mrgreen: Saban ti je stari, ako je ziv. Ako nije izvinjavam se. Sto se pismenosti tice druze moj mogu ti predavati i dijeliti ocjene samo sto stvarno ovaj forum shvatam kao priliku za zajebancije, provokacije i ubijanje vremena. Ti si, koliko se da primjetiti u zestokom tripu da si neki huligan ili bar penzionisani huligan ali obicno su takvi kao ti od makovog zrna manji na ulici. Ti si, koliko ja primjecujem obicna bakuta iz komsiluka koja uvijek osluskuje sta se desava i cuje informacije iz prve ruke ali nikad ne bude u centru zbivanja nego samo posmatrac. S tobom nema argumentovane rasprave jer kad god te covjek poklopi ti dobijes neko sizofreno cjepanje pa odlutas daleko. Puno pises a nista ne kazes. Opet kazem bas bih volio pitati ljude iz tvog okruzenja ko si i sta si i vjerujem da bi se potvrdilo sve a to je da si niko i nista, jedan mali kompleksas sa bruku slobodnog vremena, pun nezadovoljstva i bijesa jer radis neki smrdljivi posao za malu platu i svoje frustracije lijecis na forumu na kojem se postavljas kao intelektualna gromada a ipak glup ko stup. Priznajem i ja sam glup sto pisem na ovoj temi a najgluplji sam sto gubim dragocjene minute zivota odgovarajuci degenericnoj sisici. Sto se godina tice pretpostavljam da smo tu negdje generacija.

Avatar
VR6_LION
Postovi: 232
Pridružen/a: 23 avg 2009, 13:15
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la VR6_LION » 24 nov 2021, 11:25

Demi je napisao/la:
24 nov 2021, 10:16
nogometas je napisao/la:
23 nov 2021, 16:28
Znaci iza Hordi su ultrasi a manijaci iza njih, ispred lesinara.
Znaci
1.
slika

2.
slika

3.
slika

4.
slika
slika
slika
joj svaki dan pravite neke tabele,
izvlacite slike sa derbija i radnih dana u sedmici vjerovatno kup
zavisi kako koga potrefi dan i protivnik
normalno da nece biti uvijek ista posjeta

Velezu trazite slike iz druge lige itd

Znamo svi mi u glavama ko je broj jedan i ko je brojniji,glasniji i organizovaniji itd

Ljudi uzivajte u fudbalu!

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: BetonskiMozgovi, Cernica22, chiefsosa i 58 gostiju.