FK Tuzla City (opšte diskusije)

staragarda
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la staragarda » 28 avg 2019, 21:58

klma1 WroteColonMožda bi bilo više i Bosne i Bošnjaka u Srednjem Podrinju da su Azmir i slični koji posjeduju novac sve to tamo napravili. I stadion i trening centre i zaposlili povratnike i oživili taj kraj. Ali ****. Puna usta BIH ali daj mi Tuzlu ako već ne može Sarajevo. Puni džepovi para ali daj me u Parlament FBIH, koalicije, dilovi, talovi. Sad će par idiota i babuna sa TC teme i dio ovih navijača Sarajeva sa područja Ilidže i Vogošće da me populjuje i nazove mrziteljem prognanika. Sve je tok svako može sa svojim parama šta hoće ali na kraju krajeva to je i jedan od razloga zbog kojih jos malo pa Bošnjaka neće biti ni na lijevoj obali Drine. Uskoro će novi popis.

:clap: :clap:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

sviunapad1010
Kontakt:

PostPostao/la sviunapad1010 » 28 avg 2019, 22:15

staragarda WroteColon
klma1 WroteColonMožda bi bilo više i Bosne i Bošnjaka u Srednjem Podrinju da su Azmir i slični koji posjeduju novac sve to tamo napravili. I stadion i trening centre i zaposlili povratnike i oživili taj kraj. Ali ****. Puna usta BIH ali daj mi Tuzlu ako već ne može Sarajevo. Puni džepovi para ali daj me u Parlament FBIH, koalicije, dilovi, talovi. Sad će par idiota i babuna sa TC teme i dio ovih navijača Sarajeva sa područja Ilidže i Vogošće da me populjuje i nazove mrziteljem prognanika. Sve je tok svako može sa svojim parama šta hoće ali na kraju krajeva to je i jedan od razloga zbog kojih jos malo pa Bošnjaka neće biti ni na lijevoj obali Drine. Uskoro će novi popis.

@garda jel te stid?
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

BosanacGorstak
Kontakt:

PostPostao/la BosanacGorstak » 28 avg 2019, 22:21

To je obaveza svih Bosnjaka a ne samo Podrinjaca.Dok bude Bosnjaka na Drini do tada ce biti i Bosne.Razlog zasto je stanje danas takvo je upravo sto su oni koji su iz Podrinja investirali negdje drugo(cast izuzetcima) a oni koji su dobijali u Tuzli,Sarajevu i slicno za pomoc unistenom Podrinju taj novac stavili u dzepove svoje u Federaciji sve pod paltronatom SDA prije svega a onda i ostalih u mjeri koliko su ucestvovali u vlasti za ovih 25 godina.Ima tema na drugim forumima gdje se moze o ovome diskutovati.Ako ovdje pocnemo o strankama,ratu,obnovi i slicno sve ce izgubit smisao.
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

staragarda
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la staragarda » 28 avg 2019, 22:44

sviunapad1010 WroteColon
staragarda WroteColon

@garda jel te stid?

Gdje me bolan neće bit stid....vjeruj da me je i sram i to se ne zezam sekunde....svaka vama čast kad možete onakve stvari pisati....izdvojio bih sariela, zlajcija i beduina iz te priče jer ih znam pa to što ih nekad prenese je zato što ih gorštak malo ubode....za ostale, svakom svacije ...šprdat se sa podrinjskom TRAGEDIJOM u kontekstu neke smiješne tekme 100. lige na svijetu.... ma brao

sviunapad1010
Kontakt:

PostPostao/la sviunapad1010 » 28 avg 2019, 23:00

BosanacGorstak WroteColon
cadillac WroteColon
staragarda WroteColonbit ce sto bude..kome se ne bude svidjelo ne mora ni dolazit na Tusanj..nema sanse da se svima ugodi....SLOBODA I NJENA ISTORIJA JE U NASIM SRCIMA I GLAVAMA A NE U PAPIRIMA I RACUNARIMA..sad samo jako i igurat pricu do kraja

:shock:

Čovjek se vjerovatno stidi danas koliko je zaslijepljen bio.. :kafa:

Ovo jel te stid? A ono što si napisao u zadnja 24h nije pisano ni blizi sve sto si ti napisao.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

MakabiTuzla
Kontakt:

PostPostao/la MakabiTuzla » 28 avg 2019, 23:05

BosanacGorstak WroteColon

To je obaveza svih Bosnjaka a ne samo Podrinjaca.Dok bude Bosnjaka na Drini do tada ce biti i Bosne.Razlog zasto je stanje danas takvo je upravo sto su oni koji su iz Podrinja investirali negdje drugo(cast izuzetcima) a oni koji su dobijali u Tuzli,Sarajevu i slicno za pomoc unistenom Podrinju taj novac stavili u dzepove svoje u Federaciji sve pod paltronatom SDA prije svega a onda i ostalih u mjeri koliko su ucestvovali u vlasti za ovih 25 godina.Ima tema na drugim forumima gdje se moze o ovome diskutovati.Ako ovdje pocnemo o strankama,ratu,obnovi i slicno sve ce izgubit smisao.

Odlicno, znaci zeleni su krivi za sve!?:) Covjek je postavio logicno pitanje, zasto se potencira ta podrinjska linija za njegov klub? Ako je vec podrinjska linija, zasto nema sjediste tamo? Mislite da vam je ucinio uslugu, a u stvari stvarate neprijatelje od ljudi koji su vam najvise pomogli i kada vam je najteze bilo. Unazad 3 godine nije ovakvih prica bilo u gradu, zamislite se zasto je to tako.
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

zlajci
Kontakt:

PostPostao/la zlajci » 29 avg 2019, 00:21

staragarda WroteColon
sviunapad1010 WroteColon
staragarda WroteColon]Možda bi bilo više i Bosne i Bošnjaka u Srednjem Podrinju da su Azmir i slični koji posjeduju novac sve to tamo napravili. I stadion i trening centre i zaposlili povratnike i oživili taj kraj. Ali ****. Puna usta BIH ali daj mi Tuzlu ako već ne može Sarajevo. Puni džepovi para ali daj me u Parlament FBIH, koalicije, dilovi, talovi. Sad će par idiota i babuna sa TC teme i dio ovih navijača Sarajeva sa područja Ilidže i Vogošće da me populjuje i nazove mrziteljem prognanika. Sve je tok svako može sa svojim parama šta hoće ali na kraju krajeva to je i jedan od razloga zbog kojih jos malo pa Bošnjaka neće biti ni na lijevoj obali Drine. Uskoro će novi popis.

@garda jel te stid?

Gdje me bolan neće bit stid....vjeruj da me je i sram i to se ne zezam sekunde....svaka vama čast kad možete onakve stvari pisati....izdvojio bih sariela, zlajcija i beduina iz te priče jer ih znam pa to što ih nekad prenese je zato što ih gorštak malo ubode....za ostale, svakom svacije ...šprdat se sa podrinjskom TRAGEDIJOM u kontekstu neke smiješne tekme 100. lige na svijetu.... ma brao[/quote]

Ispravka krivog navoda, mene nikad nije prenosilo i to si ti mene pomijesao sa nekim drugim. :nene:
tuzlanska Sloboda

Heller
Kontakt:

PostPostao/la Heller » 29 avg 2019, 21:52

sloboda72 WroteColonVažno upozorenje za raju koja nije do sada gledala utakmicu pod reflektorima ! Ne gledati nipošto u reflektore .Danima ćete imati crne mrlje pred očima.Kao kod pomračenja sunca.Ovo govorim iz ličnog iskustva 1978 godine kad su pušteni svečano u rad.
DODJI MAMA DA KOKARE

Kulesza
Kontakt:

PostPostao/la Kulesza » 29 avg 2019, 22:18

Heller WroteColon
sloboda72 WroteColonVažno upozorenje za raju koja nije do sada gledala utakmicu pod reflektorima ! Ne gledati nipošto u reflektore .Danima ćete imati crne mrlje pred očima.Kao kod pomračenja sunca.Ovo govorim iz ličnog iskustva 1978 godine kad su pušteni svečano u rad.

Čitam gdje je doajen to napisao i izgleda da vi niste nikako reagovali na opštoj temi i branili ga na prepucavanjima. Onda se proda za lanč paket, eto mu zahvalnosti.
★Mostar u srcu, Velež do groba!★
★https://www.youtube.com/watch?v=HEr4S-5PgLY★

IN MEMORIAM
dvokorak
PankaHaldum
VejsilPadobranac
medakfank
biglale
SlaniGrad86
akanirats

Beduin
Kontakt:

PostPostao/la Beduin » 29 avg 2019, 23:31

staragarda WroteColon[
Gdje me bolan neće bit stid....vjeruj da me je i sram i to se ne zezam sekunde....svaka vama čast kad možete onakve stvari pisati....izdvojio bih sariela, zlajcija i beduina iz te priče jer ih znam pa to što ih nekad prenese je zato što ih gorštak malo ubode....za ostale, svakom svacije ...šprdat se sa podrinjskom TRAGEDIJOM u kontekstu neke smiješne tekme 100. lige na svijetu.... ma brao

Ma brate svi se nekad zezamo, al se znamo iz grada i sutra cemo opet popit pice, ismijat se. Vjeruj da mene gorstakove rijeci ne pogadjaju, vise mi je razbibriga jer se momak ne ljuti i nije smizla, iako zna nekad lupit.
A iskreno, i mene nekad zna biti stid sta se sve zna lanuti. Jos kad onaj Makabi poce laprdati da se zenama Srebrenice naplacuju protesti, ono bas dno dna j3bote. I ja se tad povucem od tih gluposti, jer upravo mi je par njih iz naseg TZ "miljea" valjalo kao brat rodjeni i za njih cu uvijek biti tu, a eto Podrinjci su. Za takve ljude moram imati poatovanje, sutra kad sjednemo na kafi kako da ih u oci pogledam, a da ovamo ih mrzim i omalovazavam. Nikad.
Dan kada sam Tusnju rekao zbogom.
11.10.2019.

BosanacGorstak
Kontakt:

PostPostao/la BosanacGorstak » 29 avg 2019, 23:37

Beduin WroteColon
staragarda WroteColon[

Ma brate svi se nekad zezamo, al se znamo iz grada i sutra cemo opet popit pice, ismijat se. Vjeruj da mene gorstakove rijeci ne pogadjaju, vise mi je razbibriga jer se momak ne ljuti i nije smizla, iako zna nekad lupit.
A iskreno, i mene nekad zna biti stid sta se sve zna lanuti. Jos kad onaj Makabi poce laprdati da se zenama Srebrenice naplacuju protesti, ono bas dno dna j3bote. I ja se tad povucem od tih gluposti, jer upravo mi je par njih iz naseg TZ "miljea" valjalo kao brat rodjeni i za njih cu uvijek biti tu, a eto Podrinjci su. Za takve ljude moram imati poatovanje, sutra kad sjednemo na kafi kako da ih u oci pogledam, a da ovamo ih mrzim i omalovazavam. Nikad.

To je to momcino.U sustini i jedni i drugi ubijamo vrijeme i malo se prepucajemo dok ubijamo dosadu.Ja sam prilicno konstruktivno pisao dok par padobranaca nije pocelo dolaziti na nasu temu i smarati od jutra do navece.Onda sam malo okrenuo plocu :mrgreen: Bit ce ovo aktuelno jos 2-3 dana a onda ce intezitet ovih zajebancija opasti do sledece tekme :mrgreen:

Do tad isplatite place igracima :kafa:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

staragarda
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la staragarda » 29 avg 2019, 23:41

Beduin WroteColon
staragarda WroteColon[

Ma prebolesno se pocelo pisati...vidiš i sam...ja nikad necu dat na podrinje ba...to je MOJ NAROD i volim ih više nego ikog ...kelja imaš među njima al imaš i među ovim olfa carsijanerima...znaš kad je neko tuljan ba....zamisli skupe se stare istambulske il londonske familije i da se dogovore da se došlje protjeraju...onih 20 miliona....hahahahah....onaj makabi kad bi dalje od šickog maknuo moro bi se ranit u koljeno...hahahahahaha

tuzlac
Kontakt:

PostPostao/la tuzlac » 30 avg 2019, 10:07

NYKnicks Fan
Kontakt:

PostPostao/la NYKnicks Fan » 30 avg 2019, 10:10

tuzlac WroteColonBitka kod Tuzle 1878.
https://hr.wikipedia.org/wiki/Bitka_kod ... te-kabil-4

Koja si ti budaletina i drtina, to je nevjerovatno :urnebes:

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 30 avg 2019, 10:10

ne razumijem necemo ratovat zar? :lol:

tuzlac
Kontakt:

PostPostao/la tuzlac » 30 avg 2019, 10:14

Popis stanovništva Tuzle1921,1931 i 1953.Po Vikipediji.

1921. godine 14 036 stanovnika

1931. godine 16 708 stanovnika

1953. godine 60 081 stanovnika ??? - "NYKnicks Fan" Ovdje su tvoji postali Tuzlooci-
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 30 avg 2019, 10:17, ukupno mijenjano 1 put.

Heller
Kontakt:

PostPostao/la Heller » 30 avg 2019, 10:14

NYKnicks Fan WroteColon
tuzlac WroteColonBitka kod Tuzle 1878.
https://hr.wikipedia.org/wiki/Bitka_kod ... te-kabil-4

Koja si ti budaletina i drtina, to je nevjerovatno :urnebes:

Sandžaklija i Zvorničanin, pa ta bitka je bila osuđena n propast prije početka.
DODJI MAMA DA KOKARE

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 30 avg 2019, 10:19

:lol:
to nagovori nam se daj jos istorije :lol:
koji su to licimirui jel moguce :lol:

NYKnicks Fan
Kontakt:

PostPostao/la NYKnicks Fan » 30 avg 2019, 10:21

tuzlac WroteColonPopis stanovništva Tuzle1921,1931 i 1953.Po Vikipediji.

1953. godine 60 081 stanovnika ??? - "NYKnicks Fan" Ovdje su tvoji postali Tuzlooci-

Mozdes ti i bolje drtino, hajde... :clap: :thumbup:

Heller
Kontakt:

PostPostao/la Heller » 30 avg 2019, 10:23

tuzlac WroteColonPopis stanovništva Tuzle1921,1931 i 1953.Po Vikipediji.

Pa vidiš da nisi toliki seljo znao bi i da je područje koje je ulazilo u sastav Tuzle 1953 veće nego 1931.

Takođe za razliku tebe i seljadije u opancima i dimijama ti ljudi (moj djed 1946 recimo) su se integrisali u ovaj grad i prihvatili ga. Tad su se u Tuzlu doseljavali ljudi za poslom, što je zahtjevalo barem da su pismeni.
Zadnja izmjena: Heller, dana/u 30 avg 2019, 10:25, ukupno mijenjano 1 put.
DODJI MAMA DA KOKARE

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: 20le, Burberry46, duplakruna46, redbull93, Rigoletto, samoposteno, Serha, YNWA i 29 gostiju.