FK Tuzla City (opšte diskusije)

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la admin » 17 avg 2019, 09:14

tuzlak1987 je napisao/la:
admin je napisao/la:Sjekira, seljak, glupan, heroj ili ne... to me ne interesuje, Ali dajte malo zadrzite neki osnovni nivo ljudskosti I dostojanstva.

To ‘smrdljivi izbjeglica’ vise govori o onom koji je to napisao, nego o onom kome je upuceno.
Nidje veze ovaj potez, dao si moc u ruke retardiranom covjeku. Da brise postove sa teme Sloge i u isto vrijeme moze redovno provocirati na temi OKK Sloboda i FK Sloboda. Hajd bar da je neko normalan.
Sto bi mogao provicirati na temi Slobode? Imate svoje moderatore, uklone to odmah Ako ne uklonim ja. A sto we tice moda na temi TC, citava poenta je da tebi ne bude dobar. Ako tebi nije dobar, znaci da sam vjerovatno napravio pravi izbor.

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la sviunapad1010 » 17 avg 2019, 09:26

VolimTz je napisao/la: Tuzla je pomogla, i umjesto da se ponosi s tim i ostane gospodska do kraja ovdje neki pojedinci u ime Tuzle izjavljuju gluposti na kojima bi i agresor pozavidio.
Ako si negdje došao i dočekan si prijateljski onda bi za to trebao imati barem malu dozu zahvalnosti.
Ako negdje živiš 20+ godina onda se trebaš uklopiti u tu sredinu i asimilirati se, a ne pokušavati silom nametati neke svoje norme.
Tuzla je pomogla ali očigledno mnogi kojima je pomogla sada žele ne birajući sredstva da Tuzlu mijenjaju. To neće moći koliko god se trudili jer ipak su u manjini.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la staragarda » 17 avg 2019, 10:04

admin je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:
admin je napisao/la:Sjekira, seljak, glupan, heroj ili ne... to me ne interesuje, Ali dajte malo zadrzite neki osnovni nivo ljudskosti I dostojanstva.

To ‘smrdljivi izbjeglica’ vise govori o onom koji je to napisao, nego o onom kome je upuceno.
Nidje veze ovaj potez, dao si moc u ruke retardiranom covjeku. Da brise postove sa teme Sloge i u isto vrijeme moze redovno provocirati na temi OKK Sloboda i FK Sloboda. Hajd bar da je neko normalan.
Sto bi mogao provicirati na temi Slobode? Imate svoje moderatore, uklone to odmah Ako ne uklonim ja. A sto we tice moda na temi TC, citava poenta je da tebi ne bude dobar. Ako tebi nije dobar, znaci da sam vjerovatno napravio pravi izbor.
Trebao si njega intelektualca pitat :urnebes: :urnebes:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Madal
Postovi: 3594
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la Madal » 17 avg 2019, 10:40

Gifron je napisao/la:
Iako je ostalo još dosta vremena do gradskog derbija sa Slobodom, Tuzla će svog rivala dočekati u Banovićima kao domaćin.
Sta ovo treba da znaci? I kako gradski derbi, a u Banovicima :hmmmmm:
Ne može izbjeglicki mentalitet iz njih pa se sele okolo
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la VolimTz » 17 avg 2019, 11:03

sviunapad1010 je napisao/la:
VolimTz je napisao/la: Tuzla je pomogla, i umjesto da se ponosi s tim i ostane gospodska do kraja ovdje neki pojedinci u ime Tuzle izjavljuju gluposti na kojima bi i agresor pozavidio.
Ako si negdje došao i dočekan si prijateljski onda bi za to trebao imati barem malu dozu zahvalnosti.
Ako negdje živiš 20+ godina onda se trebaš uklopiti u tu sredinu i asimilirati se, a ne pokušavati silom nametati neke svoje norme.
Tuzla je pomogla ali očigledno mnogi kojima je pomogla sada žele ne birajući sredstva da Tuzlu mijenjaju. To neće moći koliko god se trudili jer ipak su u manjini.
Ko kome namece norme ? I tuzlanska i podrinjska djeca puse nargilu, slusaju bubu i cecu, konzumiraju i dilaju lake droge.

Ako ti smeta to sto su ljudi iz Podrinja vise religiozni, i to vise nije pravilo, selefijsku zajednicu u Kuli cini 80 posto rodjenih Tuzlaka. Znam neke koji su cak i primili Islam, rodjeni krscani.

U Simin Hanu se desila razmjena stanovnistva kao i svugdje. Tvoje su te komsije ostavile i otisle u Bijeljinu samo jer si imao druge ime, cak nisi morao biti niti Bosnjak, musliman. Ne vrijedi ti plakati za njima. Oni su otisli jer su htjeli, a dosli su drugi koji su morali. Uselili se u prazne kuce jer nisu imali gdje. I danas zive tu odvojeni od gradskog jezgra. Djecu odgajaju nene i djedovi koji su 60 godina zivjeli na selu, tako da ce taj proces asimilacije potrajati. Imas bruku podrinjaca koji su se asimilirali, svugdje po Tz. Imas ih koji navijaju za Slobodu i dan danas. Koji prate i jedan i drugi klub.

Ja prijatelju napadam Tuzlake koji mrze Podrinjce samo zato sto dolaze iz Podrinja. Isto tako napadam Podrinjce koji mrze Tuzlake, ima i takvih nije da nema. Branim jedne od drugih i obratno ne bi li zblizio ovaj "prokleti" narod koji ce nestati mrzeci sam sebe. Dijelimo se po mahalama kao da nas je 500 miliona.
Imamo li istu misiju brate ? Ili i ti mrzis samo da bi mrzio. Nisu svi isti niti na jednoj strani.
Zadnja izmjena: VolimTz, dana/u 17 avg 2019, 11:31, ukupno mijenjano 1 put.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la staragarda » 17 avg 2019, 11:13

VolimTz je napisao/la::clap:
sviunapad1010 je napisao/la:
VolimTz je napisao/la: Tuzla je pomogla, i umjesto da se ponosi s tim i ostane gospodska do kraja ovdje neki pojedinci u ime Tuzle izjavljuju gluposti na kojima bi i agresor pozavidio.
Ako si negdje došao i dočekan si prijateljski onda bi za to trebao imati barem malu dozu zahvalnosti.
Ako negdje živiš 20+ godina onda se trebaš uklopiti u tu sredinu i asimilirati se, a ne pokušavati silom nametati neke svoje norme.
Tuzla je pomogla ali očigledno mnogi kojima je pomogla sada žele ne birajući sredstva da Tuzlu mijenjaju. To neće moći koliko god se trudili jer ipak su u manjini.
Ko kome namece norme ? I tuzlanska i podrinjska djeca puse nargilu, slusaju bubu i cecu, konzumiraju i dilaju lake droge.

Ako ti smeta to sto su ljudi iz Podrinja vise religiozni, i to vise nije pravilo, selefijsku zajednicu u Kuli cini 80 posto rodjenih Tuzlaka. Znam neke koji su cak i primili Islam, rodjeni krscani.

U Simin Hanu se desila razmjena stanovnistva kao i svugdje. Tvoje su te komsije ostavile i otisle u Bijeljinu samo jer si imao druge ime, cak nisi morao biti niti Bosnjak, musliman. Ne vrijedi ti plakati za njima. Oni su otisli jer su htjeli, a dosli su drugi koji su morali. Uselili se u prazne kuce jer nisu imali gdje. I danas zive tu odvojeni od gradskog jezgra. Djecu odgajaju nene i djedovi koji su 60 godina zivjeli na selu, tako da ce taj proces asimilacije potrajati. Imas bruku podrinjaca koji su se asimilirali, svugdje po Tz. Imas ih koji navijaju za Slobodu i dan danas. Koji prate i jedan i drugi klub.

Ja prijatelju napadam Tuzlake koji mrze Podrinjce samo zato sto dolaze iz Podrinja. Isto tako napadam Podrinjce koji mrze Tuzlake, ima i takvih nije da nema. Branim jedne od drugih i obratno ne bi li zblizio ovaj "prokleti" narod koji ce nestati mrzeci sam sebe. Dijelimo se po mahalama kao da nas je 500 miliona.
Imamo li istu misiju brate ? Ili i ti mrzis samo da bi mrzio. Nisu svi isti niti na jednoj strani.
De bolan kome ti objasnjavas :rol: :urnebes:
Pa vecini se zivot vrti u trokutu dandi-jala-bambuča....šta ono zna oko prognanika,muke i rata
Uostalom, ne znam ni što ulazim ovdje...ovo je i napravljeno za fekalije i otpad
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la dvokorak » 17 avg 2019, 11:27

StaraRinaka aka InternaRinaka <3 Legenda kluba!!!!!!
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la Heller » 17 avg 2019, 12:00

VolimTz je napisao/la:
Ako ti smeta to sto su ljudi iz Podrinja vise religiozni, i to vise nije pravilo, selefijsku zajednicu u Kuli cini 80 posto rodjenih Tuzlaka. Znam neke koji su cak i primili Islam, rodjeni krscani.

.
Od tog 90% na žutom bilo?
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la VolimTz » 17 avg 2019, 12:20

staragarda je napisao/la:
De bolan kome ti objasnjavas :rol: :urnebes:
Pa vecini se zivot vrti u trokutu dandi-jala-bambuča....šta ono zna oko prognanika,muke i rata
Uostalom, ne znam ni što ulazim ovdje...ovo je i napravljeno za fekalije i otpad
Ma trudim se brate, jer je stvarno ružno, i sve gore stvari se pišu. Hvala Bogu pa na ulici ne čujem ovo, a druzim se iskljucivo sa rajom iz grada.
Heller je napisao/la:Od tog 90% na žutom bilo?
Trebali su ostat na zutom ? Hvala Bogu pa su krenuli pravim putem, spasili sebe i svoje porodice.

Svako zensko dijete iz Kule je bilo presretano od strane alkosa i narkomana (tzv. urbane raje) sto idu autima na Ilincicu. Cak i po danu. To su traume. A nikad niko sa selefijama nije imao problema. Cak bjeze u njihovu mahalu kad ih krene nepoznato auto uhodit.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la dvokorak » 17 avg 2019, 12:24

?ebeš Compton :urnebes:
„Oni“ kako su tu to je IDILa :mrgreen:
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15715
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la BosniaBoston » 17 avg 2019, 12:25

Sloboda vs Tuzla City-Jugo/Srbobalije vs IDILovci
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la ASD » 17 avg 2019, 12:26

VolimTz je napisao/la:
staragarda je napisao/la:
De bolan kome ti objasnjavas :rol: :urnebes:
Pa vecini se zivot vrti u trokutu dandi-jala-bambuča....šta ono zna oko prognanika,muke i rata
Uostalom, ne znam ni što ulazim ovdje...ovo je i napravljeno za fekalije i otpad
Ma trudim se brate, jer je stvarno ružno, i sve gore stvari se pišu. Hvala Bogu pa na ulici ne čujem ovo, a druzim se iskljucivo sa rajom iz grada.
Heller je napisao/la:Od tog 90% na žutom bilo?
Trebali su ostat na zutom ? Hvala Bogu pa su krenuli pravim putem, spasili sebe i svoje porodice.

Svako zensko dijete iz Kule je bilo presretano od strane alkosa i narkomana (tzv. urbane raje) sto idu autima na Ilincicu. Cak i po danu. To su traume. A nikad niko sa selefijama nije imao problema. Cak bjeze u njihovu mahalu kad ih krene nepoznato auto uhodit.
Gdje dođe ta Kula? S obzirom da idem često na Ilinčicu. :D

Edit: skontao sam, kad se spušta niz Ilinčicu pa desno prema centru.
Zadnja izmjena: ASD, dana/u 17 avg 2019, 12:32, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la Heller » 17 avg 2019, 12:28

VolimTz je napisao/la:
Heller je napisao/la:Od tog 90% na žutom bilo?
Trebali su ostat na zutom ? Hvala Bogu pa su krenuli pravim putem, spasili sebe i svoje porodice.

Svako zensko dijete iz Kule je bilo presretano od strane alkosa i narkomana (tzv. urbane raje) sto idu autima na Ilincicu. Cak i po danu. To su traume. A nikad niko sa selefijama nije imao problema. Cak bjeze u njihovu mahalu kad ih krene nepoznato auto uhodit.
Majka i djed su mi iz Kule znam sve. I ti ga pretjera sad.

Al ja bi radije umro nego vehabija bio.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la ASD » 17 avg 2019, 12:29

Heller je napisao/la:
VolimTz je napisao/la:
Heller je napisao/la:Od tog 90% na žutom bilo?
Trebali su ostat na zutom ? Hvala Bogu pa su krenuli pravim putem, spasili sebe i svoje porodice.

Svako zensko dijete iz Kule je bilo presretano od strane alkosa i narkomana (tzv. urbane raje) sto idu autima na Ilincicu. Cak i po danu. To su traume. A nikad niko sa selefijama nije imao problema. Cak bjeze u njihovu mahalu kad ih krene nepoznato auto uhodit.
Majka i djed su mi iz Kule znam sve. I ti ga pretjera sad.

Al ja bi radije umro nego vehabija bio.
Jedan djed ti iz Podrinja, a drugi iz Kule? :D

Avatar
cadillac
Postovi: 573
Pridružen/a: 30 nov 2015, 21:20
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la cadillac » 17 avg 2019, 12:30

Skinuli se sa žutog, navukli se na terorizam :kafa:

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la Heller » 17 avg 2019, 12:32

ASD je napisao/la: Jedan djed ti iz Podrinja, a drugi iz Kule? :D
Goražda, nemoj govorit Podrinja može neko pomisliti da je iz neke vukojebine oko Zvornika.

Drugi djed je gore stan dobio.
Zadnja izmjena: Heller, dana/u 17 avg 2019, 12:33, ukupno mijenjano 1 put.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la dvokorak » 17 avg 2019, 12:32

Sve je ovo tačno sto je @VolimPodrinje naveo! Čak je i ugledni SAFF o ovoj problematici izvjestavao </3
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la Heller » 17 avg 2019, 12:36

VolimTz je napisao/la:
Heller je napisao/la:Od tog 90% na žutom bilo?
Trebali su ostat na zutom ? Hvala Bogu pa su krenuli pravim putem, spasili sebe i svoje porodice.
P.S. Napomenuo sam to zbog ovog kršćani prešli na Islam. Napiši kako i zašto.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la sviunapad1010 » 17 avg 2019, 12:58

Ovi navijači simpatizeri sloge su redom ravnozemljaši. To je taj nivo i intelektualni domet. :kafa:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la VolimTz » 17 avg 2019, 13:01

Heller je napisao/la:
Majka i djed su mi iz Kule znam sve. I ti ga pretjera sad.

Al ja bi radije umro nego vehabija bio.
To ti je sto posto provjereno, ja ne znam koji bolesnik moras biti. Presrecu i petnaestogodisnje djevojcice. Ali eto to su raja urbana, problem su selefije i izbjeglice.

Necu ti navoditi imena onih koji su presli na Islam. Ali nijedan nije bio zutar, mozda su zapalili koji dzoint tu i tamo, ali to je to.

@asd, dvokorak - Vase pisanje svakako odise dubokim nezadovoljstvom, depresijom i mrznjom prema sebi. Potencijalni silovatelji.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”