FK Tuzla City (opšte diskusije)

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la BosanacGorstak » 18 avg 2019, 14:45

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
BosanacGorstak je napisao/la:
NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Ako je iko realan to je ovaj Gorstak. Sjecam se sezone u federalnoj kad su usli u PL mi ih dobili u Simin hanu on prvi dosao i cestitao na zasluzenoj pobjedi. Normalno da ce momak braniti svoj klub. Pa koje bljuvotine se mogu procitati na njihov racun on je dobar
Ma pusti Pastrmka ovih par levata.I sa Velezom kad smo igrali,prije tekme je bilo zajebancije,podbadanja i slicno ali nakon tekme nas posteno uzeli,posteno cestitali i idemo dalje.Ovo sto radi ovih par navijaca Slobode nema veze sa zdravom pamecu jer ne vrijedaju oni Tz city kao klub nego cijelu jednu populaciju naseg naroda.Sprdalo se sa rahmetli Hatidzom Mehmedovic,zalilo se sto Srbi ne pobise Podrinjce,pozivalo se na protjerivanje ljudi s tog podrucja iz Tuzle,zalili za svojim prijeratnim komsijama iz Simin Hana sto odose a ovi dodjose,vec mjesecima na temi vise pokusavajuci ljude s tog podrucja napraviti seljacima,primitivcima,papcima koje treba iskorjeniti i sta sve ne.Davno sam rekao da nemam veze sa Podrinjem ali da navijam za ovaj klub bas kao i jos nekoliko forumasa.Sa normalnim ljudima mozes normalno pricati,ali sa ovakvim papcima samo treba sto vise papanski . Ja kad kritikujem,kritikujem ofiraze Fukara,neorganizovanost,papanluk,reketiranje,i stotine drugih anomalija vezano za Fukare i njihov klub,oni kad dodju na temu prozivaju "smrdljive" Podrinjce,smrdljive albance,tuguju za srpskom bracom iz Simin Hana i slicno.
Brato ja sam preko 10 godina na forumu i prostudirao sam sve teme i profile forumasa. Sloboda ima pola nevjerovatno dobrih,rajskih i inteligentnih forumasa a ta druga pola dodje ovdje nabrijana s njive i izbacuje frustracije. Veci je problem administracije sto se za takve bljuvotine trajno ne uklanja ali sta ces. Samo ih lozi i sretno vam protiv komsija. Dobijte ih veceras i zakucajte za dno :clap:

NE MASITE NOVINAMA ISPAST CE ZRINSKI :rol:
Hvala momcino,vecerasnja pobjeda bi bila Win-win i za nas i za vas :bih: :mrgreen:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la Heller » 18 avg 2019, 14:46

BosanacGorstak je napisao/la: https://www.radio.sarajevo.ba/metromaha ... ina/118296
I ovo je tebi za sprdanje.Procitaj clanak pa mozda shvatite koliki covjek mora biti kreten da ovako nesto spomene u bilo kakvom kontekstu prepucavanja jos na sportskom forumu.
Niko se ne sprda s tragedijom nego s ovim. Tj.



Zadnja izmjena: Heller, dana/u 18 avg 2019, 14:47, ukupno mijenjano 1 put.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

tuzla1983
Postovi: 612
Pridružen/a: 21 jun 2019, 18:20
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la tuzla1983 » 18 avg 2019, 14:46

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
BosanacGorstak je napisao/la:
NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Ako je iko realan to je ovaj Gorstak. Sjecam se sezone u federalnoj kad su usli u PL mi ih dobili u Simin hanu on prvi dosao i cestitao na zasluzenoj pobjedi. Normalno da ce momak braniti svoj klub. Pa koje bljuvotine se mogu procitati na njihov racun on je dobar
Ma pusti Pastrmka ovih par levata.I sa Velezom kad smo igrali,prije tekme je bilo zajebancije,podbadanja i slicno ali nakon tekme nas posteno uzeli,posteno cestitali i idemo dalje.Ovo sto radi ovih par navijaca Slobode nema veze sa zdravom pamecu jer ne vrijedaju oni Tz city kao klub nego cijelu jednu populaciju naseg naroda.Sprdalo se sa rahmetli Hatidzom Mehmedovic,zalilo se sto Srbi ne pobise Podrinjce,pozivalo se na protjerivanje ljudi s tog podrucja iz Tuzle,zalili za svojim prijeratnim komsijama iz Simin Hana sto odose a ovi dodjose,vec mjesecima na temi vise pokusavajuci ljude s tog podrucja napraviti seljacima,primitivcima,papcima koje treba iskorjeniti i sta sve ne.Davno sam rekao da nemam veze sa Podrinjem ali da navijam za ovaj klub bas kao i jos nekoliko forumasa.Sa normalnim ljudima mozes normalno pricati,ali sa ovakvim papcima samo treba sto vise papanski . Ja kad kritikujem,kritikujem ofiraze Fukara,neorganizovanost,papanluk,reketiranje,i stotine drugih anomalija vezano za Fukare i njihov klub,oni kad dodju na temu prozivaju "smrdljive" Podrinjce,smrdljive albance,tuguju za srpskom bracom iz Simin Hana i slicno.
Brato ja sam preko 10 godina na forumu i prostudirao sam sve teme i profile forumasa. Sloboda ima pola nevjerovatno dobrih,rajskih i inteligentnih forumasa a ta druga pola dodje ovdje nabrijana s njive i izbacuje frustracije. Veci je problem administracije sto se za takve bljuvotine trajno ne uklanja ali sta ces. Samo ih lozi i sretno vam protiv komsija. Dobijte ih veceras i zakucajte za dno :clap:

NE MASITE NOVINAMA ISPAST CE ZRINSKI :rol:
Hvala na željama. Evo i ja ću vama čestitati jučerašnju pobjedu nad Širokim. Gledao sam utakmicu putem fb i drago mi je što ste došli do bodova - bolje vi nego oni.

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la BosanacGorstak » 18 avg 2019, 14:55

Heller je napisao/la:
BosanacGorstak je napisao/la: https://www.radio.sarajevo.ba/metromaha ... ina/118296
I ovo je tebi za sprdanje.Procitaj clanak pa mozda shvatite koliki covjek mora biti kreten da ovako nesto spomene u bilo kakvom kontekstu prepucavanja jos na sportskom forumu.
Niko se ne sprda s tragedijom nego s ovim. Tj.
Nemam namjeru da sad pretrazujem forum sa mnogim uvredama,najbolje admin zna sta se sve pisalo.Vezano za ovu zenu,njena primanja i lopovluk meni je to totalno nebitno jer ono sto je ona pokopala niko mi nebi mogao platiti nikakvim parama na svijetu da ja moram pokopat.To je stvar karaktera osobe.
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

tuzla1983
Postovi: 612
Pridružen/a: 21 jun 2019, 18:20
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la tuzla1983 » 18 avg 2019, 15:01

Heller je napisao/la:
BosanacGorstak je napisao/la:
NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Ako je iko realan to je ovaj Gorstak. Sjecam se sezone u federalnoj kad su usli u PL mi ih dobili u Simin hanu on prvi dosao i cestitao na zasluzenoj pobjedi. Normalno da ce momak braniti svoj klub. Pa koje bljuvotine se mogu procitati na njihov racun on je dobar
Ma pusti Pastrmka ovih par levata.I sa Velezom kad smo igrali,prije tekme je bilo zajebancije,podbadanja i slicno ali nakon tekme nas posteno uzeli,posteno cestitali i idemo dalje.Ovo sto radi ovih par navijaca Slobode nema veze sa zdravom pamecu jer ne vrijedaju oni Tz city kao klub nego cijelu jednu populaciju naseg naroda.Sprdalo se sa rahmetli Hatidzom Mehmedovic,zalilo se sto Srbi ne pobise Podrinjce,pozivalo se na protjerivanje ljudi s tog podrucja iz Tuzle,zalili za svojim prijeratnim komsijama iz Simin Hana sto odose a ovi dodjose,vec mjesecima na temi vise pokusavajuci ljude s tog podrucja napraviti seljacima,primitivcima,papcima koje treba iskorjeniti i sta sve ne.Davno sam rekao da nemam veze sa Podrinjem ali da navijam za ovaj klub bas kao i jos nekoliko forumasa.Sa normalnim ljudima mozes normalno pricati,ali sa ovakvim papcima samo treba sto vise papanski . Ja kad kritikujem,kritikujem ofiraze Fukara,neorganizovanost,papanluk,reketiranje,i stotine drugih anomalija vezano za Fukare i njihov klub,oni kad dodju na temu prozivaju "smrdljive" Podrinjce,smrdljive albance,tuguju za srpskom bracom iz Simin Hana i slicno.
Niko se nije sprdao sa Hatidžom nego s Munirom Subašić.
Vidim na forumu zrinjskog izražavaš im želju da slave večeras. Pretpostaviti je da si ti jedan od fukara a možda i vođa navijača plemića koji bodre svoje rivale. Za koju cijenu to radiš vjerovatno je veća čim si napustio fukare. Džaba prošle sezone navijaste za zrinjski - sarajevo osvoji titulu.

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la Heller » 18 avg 2019, 15:10

tuzla1983 je napisao/la: Vidim na forumu zrinjskog izražavaš im želju da slave večeras. Pretpostaviti je da si ti jedan od fukara a možda i vođa navijača plemića koji bodre svoje rivale. Za koju cijenu to radiš vjerovatno je veća čim si napustio fukare. Džaba prošle sezone navijaste za zrinjski - sarajevo osvoji titulu.
Nije mi pretjerano bitno ko osvaja dok nije Sloboda. Samo da vi i Želješčar neuspjehe nižete.
BosanacGorstak je napisao/la: Nemam namjeru da sad pretrazujem forum sa mnogim uvredama,najbolje admin zna sta se sve pisalo.Vezano za ovu zenu,njena primanja i lopovluk meni je to totalno nebitno jer ono sto je ona pokopala niko mi nebi mogao platiti nikakvim parama na svijetu da ja moram pokopat.To je stvar karaktera osobe.

Ja znam samo da sam nju spominjao kao primjer nepismene, seljačke dekadancije. Dok joj komšije gladuju žive od 200 KM, ona ima ćetri hiljade i đipa sinu. Sad znaš odakle ono pitanje prodaješ li donirane freze.
Zadnja izmjena: Heller, dana/u 18 avg 2019, 15:12, ukupno mijenjano 1 put.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15642
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la BosniaBoston » 18 avg 2019, 15:11

Heller je napisao/la:
tuzla1983 je napisao/la: Vidim na forumu zrinjskog izražavaš im želju da slave večeras. Pretpostaviti je da si ti jedan od fukara a možda i vođa navijača plemića koji bodre svoje rivale. Za koju cijenu to radiš vjerovatno je veća čim si napustio fukare. Džaba prošle sezone navijaste za zrinjski - sarajevo osvoji titulu.
Nije mi pretjerano bitno ko osvaja dok nije Sloboda. Samo da vi i Želješčar neuspjehe nižete.
1. i 2. na tabeli :tralala:
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

tuzla1983
Postovi: 612
Pridružen/a: 21 jun 2019, 18:20
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la tuzla1983 » 18 avg 2019, 15:17

Heller,
Koliko će vas bivših fukara sada navijača plemića biti večeras i jesul vam isplaćene dnevnice u kunama ili ožujskom. Hoćetel se pridružiti ultarasima ili sa nama na zapadnoj

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la Heller » 18 avg 2019, 15:20

tuzla1983 je napisao/la:Heller,
Koliko će vas bivših fukara sada navijača plemića biti večeras i jesul vam isplaćene dnevnice u kunama ili ožujskom. Hoćetel se pridružiti ultarasima ili sa nama na zapadnoj
Koliko tebi Azmir plaća? Da znam jel me Beus zajebo.

Džaba navijam protiv vas makar protiv Obilića igrali.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

tuzla1983
Postovi: 612
Pridružen/a: 21 jun 2019, 18:20
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la tuzla1983 » 18 avg 2019, 15:40

Heller je napisao/la:
tuzla1983 je napisao/la:Heller,
Koliko će vas bivših fukara sada navijača plemića biti večeras i jesul vam isplaćene dnevnice u kunama ili ožujskom. Hoćetel se pridružiti ultarasima ili sa nama na zapadnoj
Koliko tebi Azmir plaća? Da znam jel me Beus zajebo.

Džaba navijam protiv vas makar protiv Obilića igrali.
Nama takvi kao što si ti nisu potrebni. Očigledno si zalutao čas na našem forumu časa na forumu Zrinjskog. Idi malo diskutuj na svom. Nešto te muči, nezadovoljan si šta ćeš u kuci komšija sređuj stanje kod sebe. Šta nas briga za koga ti navijaš. Za koji god klub da navijaš nije mu lako. Kako te nije stid da sa sportom miješaš bilo kakve druge osobe a posebno žene Srebrenice.

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la Heller » 18 avg 2019, 15:53

tuzla1983 je napisao/la:
Heller je napisao/la:
tuzla1983 je napisao/la:Heller,
Koliko će vas bivših fukara sada navijača plemića biti večeras i jesul vam isplaćene dnevnice u kunama ili ožujskom. Hoćetel se pridružiti ultarasima ili sa nama na zapadnoj
Koliko tebi Azmir plaća? Da znam jel me Beus zajebo.

Džaba navijam protiv vas makar protiv Obilića igrali.
Nama takvi kao što si ti nisu potrebni. Očigledno si zalutao čas na našem forumu časa na forumu Zrinjskog. Idi malo diskutuj na svom. Nešto te muči, nezadovoljan si šta ćeš u kuci komšija sređuj stanje kod sebe. Šta nas briga za koga ti navijaš. Za koji god klub da navijaš nije mu lako. Kako te nije stid da sa sportom miješaš bilo kakve druge osobe a posebno žene Srebrenice.

pitao si
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
cadillac
Postovi: 573
Pridružen/a: 30 nov 2015, 21:20
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la cadillac » 18 avg 2019, 16:01

Koliko hazmiraga plaća po botu???

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la VolimTz » 18 avg 2019, 16:04

cadillac je napisao/la:Koliko hazmiraga plaća po botu???
Razocarao bi se, niko nikad nije dobio marke, ni u Diviziji.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
Beduin
Postovi: 16120
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la Beduin » 18 avg 2019, 18:35

VolimTz je napisao/la:
cadillac je napisao/la:Koliko hazmiraga plaća po botu???
Razocarao bi se, niko nikad nije dobio marke, ni u Diviziji.
Sto lazes bolan ne bio?

Nego, ko vas prenosi veceras?
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
cadillac
Postovi: 573
Pridružen/a: 30 nov 2015, 21:20
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la cadillac » 18 avg 2019, 18:56

Samo im svma plati ulaz na utakmicu :shock:

Avatar
slogash
Postovi: 251
Pridružen/a: 11 jul 2016, 10:12

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la slogash » 18 avg 2019, 19:04

cadillac je napisao/la:Koliko hazmiraga plaća po botu???
"Mujkanović ispred Slobode donirao Fukarama 5000 KM" :wave:

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la VolimTz » 18 avg 2019, 19:26

Beduin je napisao/la:
VolimTz je napisao/la:
cadillac je napisao/la:Koliko hazmiraga plaća po botu???
Razocarao bi se, niko nikad nije dobio marke, ni u Diviziji.
Sto lazes bolan ne bio?
Sto posto tacno brate, on je uradio majice i crni transparent. Majice je uradio iz dobre volje, a za crni je prvo dao novac ex-vodji (inace u bjekstvu sad, zbog teskih krađa) koji je to prokockao pa je onda Azmir uradio sam.

Plavi trans je urađen 2013 godine.

I to je sve, sendvic, dnevnica, to su gluposti.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la Heller » 18 avg 2019, 19:30

A autobuse za gostovanja u 1L FBiH a i do (SH)? Ili su likovi iz Bratunca sami od sebe?
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la VolimTz » 18 avg 2019, 19:32

Heller je napisao/la:A autobuse za gostovanja u 1L FBiH a i do (SH)? Ili su likovi iz Bratunca sami od sebe?
Ko je platio gostovanje Fukara u Vitez ? Pet maraka sam platio, realna cijena ?

PS. Trenutno ima ekipa iz Bratunca koja dodje svaku tekmu privatnim autom. Veliko postovanje za njih.

Jedan od njih je dolazio busem na Slobodu, ali svaku tekmu.
Zadnja izmjena: VolimTz, dana/u 18 avg 2019, 19:40, ukupno mijenjano 1 put.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: FK Tuzla City (opšte diskusije)

Post Postao/la Heller » 18 avg 2019, 19:39

VolimTz je napisao/la:
Heller je napisao/la:A autobuse za gostovanja u 1L FBiH a i do (SH)? Ili su likovi iz Bratunca sami od sebe?
Ko je platio gostovanje Fukara u Vitez ? Pet maraka sam platio, realna cijena ?
Nemam pojma, nisam išao na utakmicu samim tim nemam pojma. Mada pretpostavljam, ali to nikada nije trebalo prihvatati, znamo obojica da su ostali samo žnj ljudi, a većina ozbiljne ekipe se povukla i u inostranstvu.

Al znam da se par puta pozivalo besplatni busevi tako da ta priča ne drži vode, nije plaćao.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: aimar21, Cernica22, Evander, itatabisine, supervizor, Venom i 53 gosta.