FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

VolimTz
x 8
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la VolimTz » 19 sep 2019, 10:51

Gifron je napisao/la:Ovaj ozbiljan ili zajebancija?

Muhamed Hadžiefendić - Vojska: Hrvatsko domobranstvo, Waffen SS :shock:

Historija Grada Tuzle. Đe zapelo ? Rekao si da se trebamo asimilirati, čovjek iz ugledne tuzlanske porodice, branio Bošnjake sjeveroistočne Bosne još 41. godine.

crvenocrnitz je napisao/la:
VolimTz je napisao/la:
Pozdravi mi tita crknutog. :*

hocu, hvala, hocu li i alju crknutog ili? :bow:

Kod nas se kaže "preselio", a kod vas valjda crko, šta li.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Madal
x 1
Kontakt:

Post Postao/la Madal » 19 sep 2019, 10:54

Malo mu je ulica, trg mu treba napraviti
Samo Tuzla je, samo Tuzla je, pjesme pjevala, kontra četnika, kontra ustaša, kontra SDA nacionalista.

SAVEZ NAPOLJE!

VolimTz
x 8
Kontakt:

Post Postao/la VolimTz » 19 sep 2019, 10:55

Madal je napisao/la:Malo mu je ulica, trg mu treba napraviti

Baš tako brate moj. :)
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

djulbastije
Kontakt:

Post Postao/la djulbastije » 19 sep 2019, 10:59

Veliki pozdrav za StaruRinaku
Dontras Travolta

<3 Nemoj da se ljutiš što ti pišem pesme Rinaka
Ti si svoju ljubav poklonila drugom o Rinaka
Ja jedino mogu da pevam o tebi Rinaka
Jer si ti život moj <3

Madal
x 1
Kontakt:

Post Postao/la Madal » 19 sep 2019, 11:03

VolimTz je napisao/la:
Madal je napisao/la:Malo mu je ulica, trg mu treba napraviti

Baš tako brate moj. :)

:urnebes:
Samo Tuzla je, samo Tuzla je, pjesme pjevala, kontra četnika, kontra ustaša, kontra SDA nacionalista.

SAVEZ NAPOLJE!

Gifron
x 1
Kontakt:

Post Postao/la Gifron » 19 sep 2019, 11:05

VolimTz je napisao/la:

Historija Grada Tuzle. Đe zapelo ? Rekao si da se trebamo asimilirati, čovjek iz ugledne tuzlanske porodice, branio Bošnjake sjeveroistočne Bosne još 41. godine.

Ne znam druze, meni je ovo malo morbidno. Procita clanak, bolje da nisam. Od toliko heroja i ponosa Tuzle, mi se trebamo diciti ovim sto je zagovarao da BiH bude pod protektoratom nacisticke njemacke.

nekoliko njih je odmah dezertiralo u partizane (među njima i čuveni književnik Meša Selimović), uputivši više proglasa muslimanima da ne idu u SS, već da podrže partizane.
Jedan grad, jedna ljubav!

MMA075
x 1
Kontakt:

Post Postao/la MMA075 » 19 sep 2019, 11:17

Nije bolest sve sto boli.

Sviuodbranu
x 61
Kontakt:

Post Postao/la Sviuodbranu » 19 sep 2019, 11:18

[email protected]
Okolnosti historije poznate su, niti su imali broj,niti snage da se bore za nesto vise,morali su se prikloniti nekome.
U situaciji kada ne znas ko te kolje vise kao Muslimana,Bosnjaka cetnik ili partizan, ili pak ustasa ako se ne povinujes ndh, on je izabrao ustase, pa njemacku. Danas historija je rekla svoje, bio je na pogresnoj strani iste i covjek naklonjen fasizmu nemoze biti heroj. Ili na strani pravde, ili nikako.
Meni kao Bosnjaku djed je nosilac spomenice, a njegov sin Ramiz sehid za Republiku BiH....
Meni je heroj moj Amidza,nas kapetan Hajro i mnogi drugi sehidi bez kojih ni nas ne bi bilo....
Sramota je to sto pises....

djulbastije
Kontakt:

Post Postao/la djulbastije » 19 sep 2019, 11:23

@VolimPodrinje Ne spominjes Drazine dzematlije :nedam:
Dontras Travolta

<3 Nemoj da se ljutiš što ti pišem pesme Rinaka
Ti si svoju ljubav poklonila drugom o Rinaka
Ja jedino mogu da pevam o tebi Rinaka
Jer si ti život moj <3

VolimTz
x 8
Kontakt:

Post Postao/la VolimTz » 19 sep 2019, 11:32

Sviuodbranu je napisao/la:[email protected]
Okolnosti historije poznate su, niti su imali broj,niti snage da se bore za nesto vise,morali su se prikloniti nekome.
U situaciji kada ne znas ko te kolje vise kao Muslimana,Bosnjaka cetnik ili partizan, ili pak ustasa ako se ne povinujes ndh, on je izabrao ustase, pa njemacku. Danas historija je rekla svoje, bio je na pogresnoj strani iste i covjek naklonjen fasizmu nemoze biti heroj. Ili na strani pravde, ili nikako.
Meni kao Bosnjaku djed je nosilac spomenice, a njegov sin Ramiz sehid za Republiku BiH....
Meni je heroj moj Amidza,nas kapetan Hajro i mnogi drugi sehidi bez kojih ni nas ne bi bilo....

Stvar je u tome da meni neko ovdje drzi predavanja o historiji Tuzle i okolice, da mi lijepi linkove nekakve ovdje. Da me proglasava uljezom, seljakom, a o sebi i svojima zna manje od mene. Dalo bi se raspravljati o njemu i nasim ljudima u SS-u, ni prva ni zadnja okupatorska sila kojoj su se nasi prikljucili, od osmanlija do srboslavije. Sta bi bilo kad bi bilo. Cinjenica je da su branili ove prostore od ozrenskih i majevickih cetnika jos dok su isti bili sa partizanima u savezu. Ne bih o tome u siru raspravu ulazio.

Pitaj ove sto se javljaju sta za njih predstavlja kapetan Hajro. I koliko bi ih potpisalo povratak srboslavije.

crvenocrnitz
Kontakt:

Post Postao/la crvenocrnitz » 19 sep 2019, 11:38

VolimTz je napisao/la:

VolimTz je napisao/la:
Pozdravi mi tita crknutog. :*

hocu, hvala, hocu li i alju crknutog ili? :bow:

Kod nas se kaže "preselio", a kod vas valjda crko, šta li.

vas? o mamu vam poratnu, da nije rata ne bi za Allaha ni znali
1919 FK Sloboda
1899 AC Milan
WINNERS NEVER GIVE UP!! Remember that you fools!!

Sviuodbranu
x 61
Kontakt:

Post Postao/la Sviuodbranu » 19 sep 2019, 11:40

VolimTz je napisao/la:
Sviuodbranu je napisao/la:[email protected]

Stvar je u tome da meni neko ovdje drzi predavanja o historiji Tuzle i okolice, da mi lijepi linkove nekakve ovdje. Da me proglasava uljezom, seljakom, a o sebi i svojima zna manje od mene. Dalo bi se raspravljati o njemu i nasim ljudima u SS-u, ni prva ni zadnja okupatorska sila kojoj su se nasi prikljucili, od osmanlija do srboslavije. Sta bi bilo kad bi bilo. Cinjenica je da su branili ove prostore od ozrenskih i majevickih cetnika jos dok su isti bili sa partizanima u savezu. Ne bih o tome u siru raspravu ulazio.

Pitaj ove sto se javljaju sta za njih predstavlja kapetan Hajro. I koliko bi ih potpisalo povratak srboslavije.

Vi zbog velike manjine pljujete cijeli jedan grad, i prozivate, grad koji je dao stotine sehida,rodjenih Tuzlaka i hiljade DOBROVOLJACA za odbranu ove zemlje.
Grad koji je ucinio sve sto moze za odbranu, i zbrinjavanje naroda podrinja, kako vas nije sramota bolan....Ovo je bruka.
Treba da znas da najglasniji ovdje vecina njih, nisu Bosnjaci i boli ih briga za iste, Bosnu i kapetana Hajru. Zar ce yebeni forum da vam oblikuje misljenje, hej maloumni. Saberite se

Gifron
x 1
Kontakt:

Post Postao/la Gifron » 19 sep 2019, 11:44

VolimTz je napisao/la:Stvar je u tome da meni neko ovdje drzi predavanja o historiji Tuzle i okolice, da mi lijepi linkove nekakve ovdje. Da me proglasava uljezom, seljakom, a o sebi i svojima zna manje od mene. Dalo bi se raspravljati o njemu i nasim ljudima u SS-u, ni prva ni zadnja okupatorska sila kojoj su se nasi prikljucili, od osmanlija do srboslavije. Sta bi bilo kad bi bilo. Cinjenica je da su branili ove prostore od ozrenskih i majevickih cetnika jos dok su isti bili sa partizanima u savezu. Ne bih o tome u siru raspravu ulazio.

Ti ocigledno za klub navijas radi vjerskog, nacionalog ili politickog opredjeljenja. I to je tvoj izbor. Isto kao sto sam ja i vecina navijaca Slobode ljubav prema klubu stekla dok jos nismo znali sta je biti B/H/S, balija, cetnik, ustasa, ss-ovac, ateista, musliman, pravoslavac, budista itd. Ides na tribine sa roditeljima, zanima te samo sta je na terenu, i zavolis klub kojeg kasnije bez obzira na politiku, vjeru, nacionalnost volis, bodris i zelis mu sve najbolje. I logicno, uz sve to razvijas lokal patriotizam, sto je sasvim normalno.

Tebe niko ne proglasava seljakom, ali kad dodju likovi kao tuzla1983 i ovaj novi simin han kako vec ide nick, koji kazu da nisu iz Tuzle, ali imaju ideju i pisu kako bi Tuzlu mijenjali, pljuju po Tuzli i omalozavaju tvoj klub, onda je logicno da ces odgovoriti na prozivke i zamoliti ih da se malo edukuju. Druga je stvar sto oni cim im neko replicira na provokaciju, pisu kako tuzlaci mrze bosnjake, vole srbe, mrze podrinje itd.
Jedan grad, jedna ljubav!

NeretvanskaPastrmka
x 26
Kontakt:

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 19 sep 2019, 12:05

Gifron u jednom postu objasnio ono za sta krlezi treba sto. Bravo majstore to je to
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

VolimTz
x 8
Kontakt:

Post Postao/la VolimTz » 19 sep 2019, 12:42

crvenocrnitz je napisao/la:vas? o mamu vam poratnu, da nije rata ne bi za Allaha ni znali

Bio fin odnos drzave prema muslimanima prije rata, pa zato.

@sviuodbranu

Nisam nigdje pljunuo cijeli grad. Vrlo dobro znam ko su te patriote o kojima pricas. Bas jucer sam otisao da im zahvalim na tribini povodom "28 godina Patriotske Lige u Tuzli". Divan skup i emotivno predavanje generala Karavelica. Ovi koji se javljaju ovdje su velika manjina, znam i to, 11% ostalih je pokazao popis, a u tu su i romi, siptari, itd. Ovdje odgovaram iskljucivo na prozivke od takvih osoba, bez generalizovanja.

@gifron

Drag mi je klub jer zivim tu, i pratio sam ga citav zivot, kao i Slobodu. Subotom na Slobodu, nedjeljom na Slogu. A da je Sloga bliza mom nacionalnom identitetu, naravno da jeste.

Sviuodbranu
x 61
Kontakt:

Post Postao/la Sviuodbranu » 19 sep 2019, 13:06

Kakve veze ima klub sa nacionalnim identitetom....
Evo komsija anto cojk clan hdz ne propusta utakmice Slobode sal oko vrata i hajmo ja Bosnjak isto tako....
Kada me vec vuces za jezik, stavili ste cvijet srebrenice na dres a oko kluba zadnje dvije godine sve deklarisani cetnici i clanovi ravnogorskog pokreta,pocev od igraca do pojedinih trenera.
Ne prosipaj suplju Allaha ti.

VolimTz
x 8
Kontakt:

Post Postao/la VolimTz » 19 sep 2019, 13:12

Prvi grb Slobode imao srp i cekic. Devedeset posto hrvatskih klubova ima sahovnicu, a srpskih trobojku ili 4C. Ali nema to veze, upravu si. Boze sacuvaj. :facepalm:

Ko je bio clan ravnogorskog pokreta ?

Pitaj Antu sto ce zastave tzv. herceg bosne na Husinu i Doknju. Mozda sam ja supak, terorista, islamski fundamentalista, coban, seljak ali mi smetaju te zastave.

crvenocrnitz
Kontakt:

Post Postao/la crvenocrnitz » 19 sep 2019, 13:36

VolimTz je napisao/la:
crvenocrnitz je napisao/la:vas? o mamu vam poratnu, da nije rata ne bi za Allaha ni znali

ovco ne ravnaj se po alji, tito nam je dao ime, do tad smo bili ostali
1919 FK Sloboda
1899 AC Milan

crvenocrnitz
Kontakt:

Post Postao/la crvenocrnitz » 19 sep 2019, 13:37

VolimTz je napisao/la:

ovco ne ravnaj se po alji, tito nam je dao ime, do tad smo bili ostali, sigurno je lose bilo Dzemalu
1919 FK Sloboda
1899 AC Milan

Sviuodbranu
x 61
Kontakt:

Post Postao/la Sviuodbranu » 19 sep 2019, 14:17

VolimTz je napisao/la:Prvi grb Slobode imao srp i cekic. Devedeset posto hrvatskih klubova ima sahovnicu, a srpskih trobojku ili 4C. Ali nema to veze, upravu si. Boze sacuvaj. :facepalm:

Ko je bio clan ravnogorskog pokreta ?

Pitaj Antu sto ce zastave tzv. herceg bosne na Husinu i Doknju. Mozda sam ja supak, terorista, islamski fundamentalista, coban, seljak ali mi smetaju te zastave.

Smetaju i meni,ali ovdje pricamo o fudbalu,navijam za klub iz ljubavi,ne zato sto je toboze blize mom nacionalnom identitetu. :crazy:
Ovaj grb ti je predlozio,i postavio Azmir Husic,medjede,meni nije smetao ni stari :lol:

crvenocrni
Dzemal je cijeli zivot posvetio da se Muslimanima vrati pravo na ime,politicku autonomiju unutar federacije,nije uspio vratiti ime Bosnjak,ali je uspio da nas priznaju,i jos mnogo toga...Takve aktivnosti platio je zivotom.Rahmet mu dusi
Nije ti Tito dao ime,ime smo imali stotinama godina ranije,ime koje su zabranili mnogo ranije nego je nastala titova jugoslavija,pokusavajuci da posrbe,pokatolice ili pobiju Bosnjacki narod...hvala Allahu,nisu uspjeli....cuj tito ti dao ime,yebem vam skolu i historiju :tokralju:

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.