FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

klma1
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la klma1 » 06 nov 2019, 11:14

Svaka čast i temi i braniteljima TC. Nevjerovatno je kad stariji ljudi nađu za potrebu da se stave u svrhu odbrane imena TC komentarisanjem na forumu. Ali na svaku oni imaju repliku. Kakvi su to mentalni sklopovi? Što je nacrnje spremni su pišati i sami po sebi da bi se nešto kao dokazivali. Cccc..Šalu na stranu, ali ovakva grčevitu spremnost na svađu, repliciranje na svaku i neko dječije dokazivanje na forumu je nevjerovatna. Naravno uz nezaobilaznu ogromnu količnu smajlija koja bi kao trebala da bude i potvrda duhovitosti komentatora. Kakvi pačenici grob te j... . Što bi neki od nih rekli.
фк слобода тузла

elvirbaljic
Kontakt:

Post Postao/la elvirbaljic » 06 nov 2019, 13:28

klma1 je napisao/la:
06 nov 2019, 11:14
Svaka čast i temi i braniteljima TC. Nevjerovatno je kad stariji ljudi nađu za potrebu da se stave u svrhu odbrane imena TC komentarisanjem na forumu. Ali na svaku oni imaju repliku. Kakvi su to mentalni sklopovi? Što je nacrnje spremni su pišati i sami po sebi da bi se nešto kao dokazivali. Cccc..Šalu na stranu, ali ovakva grčevitu spremnost na svađu, repliciranje na svaku i neko dječije dokazivanje na forumu je nevjerovatna. Naravno uz nezaobilaznu ogromnu količnu smajlija koja bi kao trebala da bude i potvrda duhovitosti komentatora. Kakvi pačenici grob te j... . Što bi neki od nih rekli.
Ja sam placen po postu, tako da sto vise napisem i repliciram vise kesa...mentalni sklop, sta ti je pa to, ja sam mislio da to samo,, gradska,, raja ima :guz:
Igrao sam u Realu, al nije to ni blizu karanja gorkog!

slobodaTZ
Kontakt:

Post Postao/la slobodaTZ » 08 nov 2019, 00:15

elvirbaljic je napisao/la:
06 nov 2019, 13:28
klma1 je napisao/la:
06 nov 2019, 11:14
Ja sam placen po postu, tako da sto vise napisem i repliciram vise kesa...mentalni sklop, sta ti je pa to, ja sam mislio da to samo,, gradska,, raja ima :guz:
Svaka cas na komentar. Samo da ti malo pomognem "gradska", eto sa pravim navodnicima ;)

mohikanac12
Kontakt:

Post Postao/la mohikanac12 » 11 nov 2019, 13:04

Sta je temom, jel' to jos uvijek niste skinuli "patch", "Privelo Azmira u akciji Var-2019"?
Mi smo Željini Željo je naš!

Link za avatar! Manijaci, idemo pisati istoriju zajedno!

https://media.giphy.com/media/eHR4DpAZPdGTXg0NKW/giphy.gif

MMA075
Kontakt:

Post Postao/la MMA075 » 11 nov 2019, 13:08

Covjek nije uhapsen nego pozvan na saslusanje.

Sviuodbranu
Kontakt:

Post Postao/la Sviuodbranu » 11 nov 2019, 13:09

Nisu ga priveli niti uhapsili, Avaz pise da se mora "javiti "na informativni razgovor.
Pod istragom je ali vidicemo, mozda ga sklepaju mozda ide u svojstvu svjedoka da da iskaz.
Ma ko ga yebe,

staragarda
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la staragarda » 11 nov 2019, 14:24

Ma uhapšen je Azmir....u januaru kreće suđenje još mu firma propala...katastrofa
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

alfheim
Kontakt:

Post Postao/la alfheim » 11 nov 2019, 14:41

staragarda je napisao/la:
11 nov 2019, 14:24
Ma uhapšen je Azmir....u januaru kreće suđenje još mu firma propala...katastrofa
Jesi li ono ti bio onaj lik koji se na temi Veleza sprdao oko SIPA-e? :urnebes:

Sviuodbranu
Kontakt:

Post Postao/la Sviuodbranu » 11 nov 2019, 14:44

Ti frustrirani "medjede"(da izvinu medjedi)kojem je Jasmin nabio komplekse ,ne pisemo mi, nego se njegovo ime u medijima dovodi u vezu sa ovom aferom.
Ko fol postoje video zapisi i svjedoci a jedan od glavnih aktera Husic. To mediji tvrde, ne mi

plavac150
Kontakt:

Post Postao/la plavac150 » 11 nov 2019, 14:53

priveli Azmir, a Azmir u SAD :urnebes:

staragarda
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la staragarda » 11 nov 2019, 14:54

alfheim je napisao/la:
11 nov 2019, 14:41
Prije nego ti odgovorim moraš ti meni reci da li živis u Bosni pa cemo dalje

staragarda
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la staragarda » 11 nov 2019, 15:02

Sviuodbranu je napisao/la:
11 nov 2019, 14:44
Ti frustrirani "medjede"(da izvinu medjedi)kojem je Jasmin nabio komplekse ,ne pisemo mi, nego se njegovo ime u medijima dovodi u vezu sa ovom aferom.
Ko fol postoje video zapisi i svjedoci a jedan od glavnih aktera Husic. To mediji tvrde, ne mi
Nevjerovatno je pacijentu kako se ti u svemu pronađes ...fascinantno :urnebes:

Sviuodbranu
Kontakt:

Post Postao/la Sviuodbranu » 11 nov 2019, 15:04

11 nov 2019, 15:02
Sviuodbranu je napisao/la:
11 nov 2019, 14:44
Nevjerovatno je pacijentu kako se ti u svemu pronađes ...fascinantno :urnebes:
Da budalo.

alfheim
Kontakt:

Post Postao/la alfheim » 11 nov 2019, 19:00

11 nov 2019, 14:54
alfheim je napisao/la:
11 nov 2019, 14:41
Prije nego ti odgovorim moraš ti meni reci da li živis u Bosni pa cemo dalje
Podsjeti me kako si se smijao, jel ovako :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: jel fali jedan?

Hahahah :tralala: :lol:

HPCompaq
Kontakt:

Post Postao/la HPCompaq » 11 nov 2019, 21:40

Idel sabrija sa azom u paketu :mrgreen:
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

tuzlak1987
Kontakt:

Post Postao/la tuzlak1987 » 11 nov 2019, 22:01

Drzite se komsije sverceri.

BosanacGorstak
Kontakt:

Post Postao/la BosanacGorstak » 11 nov 2019, 22:06

Licno podrzavam akciju SIPE i treba sve utakmice precesljati,a aktere namjestanja kazniti.Prvo bih krenuo od utakmice Sloboda-Krupa :kafa:

Sto se tice Azmira i TC,sva prica se svodi da je lafo zelio nastimati ali je odustao :urnebes: Jos nastimao tekmu sa SArajevom kad je Sarajevu trebala pobjeda za prvaka..Totalno sranje.Najbolje je da nadlezni organi obave svoj posao kvalitetno pa ako treba neka osude i Azmira ali i staru ohrdinu Gorkok koji je leglo kriminala zadnjih 20 godina.
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

elvirbaljic
Kontakt:

Post Postao/la elvirbaljic » 11 nov 2019, 22:22

BosanacGorstak je napisao/la:
11 nov 2019, 22:06
Licno podrzavam akciju SIPE i treba sve utakmice precesljati,a aktere namjestanja kazniti.Prvo bih krenuo od utakmice Sloboda-Krupa :kafa:

Sto se tice Azmira i TC,sva prica se svodi da je lafo zelio nastimati ali je odustao :urnebes: Jos nastimao tekmu sa SArajevom kad je Sarajevu trebala pobjeda za prvaka..Totalno sranje.Najbolje je da nadlezni organi obave svoj posao kvalitetno pa ako treba neka osude i Azmira ali i staru ohrdinu Gorkok koji je leglo kriminala zadnjih 20 godina.
Mogu Azmira povuc za damu, nije on sisao veslo..Realno je kompletna liga neregularna i nepostena, to i ptice na grani znaju.
Igrao sam u Realu, al nije to ni blizu karanja gorkog!

BosanacGorstak
Kontakt:

Post Postao/la BosanacGorstak » 11 nov 2019, 22:49

elvirbaljic je napisao/la:
11 nov 2019, 22:22
BosanacGorstak je napisao/la:
11 nov 2019, 22:06

Mogu Azmira povuc za damu, nije on sisao veslo..Realno je kompletna liga neregularna i nepostena, to i ptice na grani znaju.
Ma licno mislim da su ovo generalno gluposti,ali u svakom slucaju podrzavam akciju.Ko god ima upliva u te radnje iza zavjese neka odgovara.Meni nije dovoljno opravdanje da ako svi stimaju i kradu da je to normalno i da to treba biti tako.Mislim da nema ni jednog kluba u drzavi koji na odredjen nacin nije u nekom periodu radio nesto sto nije dozvoljeno.Zalosno je sto je kod nas sve naopako,od tuzilastva gdje Tegeltija na ocigled cijele drzave uzima mito i nista se ne desi do drugih agencija koje su vezane za sprovodenje pravde u drustvu.

Volio bi da ima pravde i da svi koji su na bilo koji nacin isprljali ruke zavrse tamo gdje im je mjesto.Da smo drzava kao sto nismo,vjerovatno bi bar 50 % ljudi koji danas rade u BH fudbalu sad lezalo u Zenici.
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.