FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la Giljotina » 24 feb 2020, 18:40

Beduin je napisao/la:
24 feb 2020, 18:30
Giljotina je napisao/la:
24 feb 2020, 17:25
Beduin je napisao/la:
24 feb 2020, 15:01
Asistent High i njegov humor iz udzbenika. Unucad ce uzivati s' tobom. 😂😂
Kad blatnjava krmad poput tebe počnu pridikovati i apostrofirati "đe" ne treba. :urnebes: Dobro reče Tolstoj. Vama su seljacima potrebne tri stvari:

1. Škola.
2. Škola.
3. Škola.

Da nemaš to malo jada od sreće kad reprezentacija igra u Tuzli, davno bi ti potegnuo za štrikom. Eto ti podrška za post. Da u životu imaš dvije sreće. Šta više reći plitkofilu kojem je sva esencija u posmatranju okretanja hlopte.
Ne smijem ni pomisliti kakav je osjecaj biti High, iskompleksirani fakultetlija koji je nakon 30 godina shvatio da ima zivota i mimo biblioteke i istresanja frustracija nad iznemocelim studentima. Samoprozvani borac za domacu bastinu nevjesto krije svoju ravnodusnost prema interesima zajednice, pokusavajuci prikriti svoju asocijalnost bilazneci po forumu i duboko u sebi se tjeseci da su asocijalne osobe inteligentnije. I dok cita Beduinovo raskrinkavanje, pamucnom maramicom briska suze sa svog bucmastog lica i utjehu trazi u prejedanju chipsom i ucenjem novih rijeci. 😂😂

Ta tvoja sarlatanska skola mozda prolazi jos kod par studenata, ali cim osjetis svjez zrak van tih memljivih zidina, shvatis da si obicni pacenik spreman zamijeniti svaku knjigu procitanu za razgovor i zarumijevanje obicna insana. Zato evo jedan friendly hug 🤗 da te ne nosim na dusi ako sutra izvrsis suicid kad shvatis da ne vrijedis ni po grosa prebijena ❤
Nisi ti raskrinkao nikog osim sebe.

Ileizam, ili govorom o sebi u trećem licu, otkriva uplašenost i skromne mentalne sposobnosti. I sve što napišeš je veoma klimavo, kao i ti sam. Neuka svjetina i ojađeni puk uvijek će suznih očiju gledati ka nauci i civilizaciji. Srdačni pozdravi tvom prividu, prezreni jadofildžijo.

Avatar
Beduin
Postovi: 16120
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la Beduin » 24 feb 2020, 18:59

Kako klimav i neuvjerljiv odgovor inace rjecitog fakultetlije. Priznaj da ti drhti ruka dok tipkas, svjestan tezine mojih rijeci i zapanjen mojom vidovitoscu, vrli High. Necu vise, znam da te bacam u suicidalno razmisljanje, a nije mi to nijet, jer ko ce onda biti forumski pacov ako preselis.

Cij on mene nas'o sprdati za skolu. 😂😂😂😂 bolje izbaci to mesnato dupe na svjez zrak, batali zidove i police sa knjigama, nece nestati, zivot ti prolazi u svrsavanju na coca colu i chips uz tvrde korice bolan. 😂
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la Sariel1987 » 24 feb 2020, 19:11

Klasicni mudogriz..

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la BosanacGorstak » 24 feb 2020, 22:49

Pravim reportazu o navijackim huliganima na Balkanu.Jedan dio emisije se odnosi i na Slobodu i njena velicanstvena i masovna gostovanja po Hercegovini,o njenim trofejima,o najjacim vodama Fukara Jogetu i ostalim.Posto pratim historijat kluba do dana danasnjeg samo me zanima koja je sad dominantna frakcija u fukara,ona Jasminova SDP-ovska ili Bijediceva. :kafa:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la Sariel1987 » 25 feb 2020, 06:55

BosanacGorstak je napisao/la:
24 feb 2020, 22:49
Pravim reportazu o navijackim huliganima na Balkanu.Jedan dio emisije se odnosi i na Slobodu i njena velicanstvena i masovna gostovanja po Hercegovini,o njenim trofejima,o najjacim vodama Fukara Jogetu i ostalim.Posto pratim historijat kluba do dana danasnjeg samo me zanima koja je sad dominantna frakcija u fukara,ona Jasminova SDP-ovska ili Bijediceva. :kafa:
Samo jos da odvojis poslije zareza i odlican. Koji si broj ?

Avatar
Gifron
Postovi: 4135
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la Gifron » 25 feb 2020, 08:58

BosanacGorstak je napisao/la:
24 feb 2020, 22:49
Pravim reportazu o navijackim huliganima na Balkanu.Jedan dio emisije se odnosi i na Slobodu i njena velicanstvena i masovna gostovanja po Hercegovini,o njenim trofejima,o najjacim vodama Fukara Jogetu i ostalim.Posto pratim historijat kluba do dana danasnjeg samo me zanima koja je sad dominantna frakcija u fukara,ona Jasminova SDP-ovska ili Bijediceva. :kafa:
Ako ste vi naucili da se dijelite po strankama, klanjate se ikonama pojedinaca i sve gledate kroz prizmu politike i "vodja" kojima bi rado da virite iz sukpa, ne mora znaciti da su i svi ostali takvi!
Jedan grad, jedna ljubav!

Avatar
Beduin
Postovi: 16120
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la Beduin » 25 feb 2020, 11:09

Vidili smo mi njih i njihove vodje kad je najvise trebalo zapeti. Sve ostalo je historija.

Samo neka se iz opanaka i dimija pobjeglo, sve drugo je manje bitno. ❤
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la VolimTz » 25 feb 2020, 23:03

Koja tuga svega mi. Nadjebavanje na forumu sa Simin Hanom. :mrgreen:

Nekad se sa velikom cetvorkom za titulu borili moj drug.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la Sviuodbranu » 25 feb 2020, 23:16

VolimTz je napisao/la:
25 feb 2020, 23:03
Koja tuga svega mi. Nadjebavanje na forumu sa Simin Hanom. :mrgreen:

Nekad se sa velikom cetvorkom za titulu borili moj drug.
Sloboda se u Jugi jednom borila za titulu, zavrsili treci...cini mi se.
U BiH smo se cesce borili za trofeje, uglavnom u kupu.
Osvojili jedan trofej ,Kup Prvoligasa Jugoslavije.
Ono,biti realan i to je to. Ne izmisljati nesto sto nije.

Za mene nije nikakvo nadjebavanje nego sprdacina sa njima.
Ne mogu sa Slobodom u istu recenicu ni po cemu tamam da 5 titula osvoje, bice klub iz zaseoka i to je to.
Azmir digne sidro i njima je nazad u sabaniju.
Zadnja izmjena: Sviuodbranu, dana/u 25 feb 2020, 23:20, ukupno mijenjano 2 puta.
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
Beduin
Postovi: 16120
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la Beduin » 25 feb 2020, 23:18

Znas i sam da niko Slogu u gradu ne gleda kao gradski klub niti gradski derbi. Na forumu je vise sprdacina, oni pocnu podjebavati kako Sloboda propada, kako nema titula, a u biti egzistira 100 godina i jos toliko ce aBd, dok Sloga je jucer "postala" kao rezultat principa i politike, a sutra kad ode ulagac to je to. To svako u drzavi zna, samo eto treba pustiti simpatizere Sloge nek uzivaju trenutno i nasladjuju se, zato evo ja prvi dizem sidro.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la elvirbaljic » 26 feb 2020, 08:35

E molim boga da nebudemo kao stogodisnja kurava, makar sutra propali..Sto godina, magle, sisanja gradskih para. Bolje se sutra ugasiti, nego svaki dan odgovarati na tuzbe.. Veliki ste u pm, Mladost DK drhti kad vam gostuje.
Tuzla City / Sloga Simin Han

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la VolimTz » 26 feb 2020, 11:41

Sprdancija je zeza sa rezultatima i slicno. Ovo su vecinom ciste uvrede iz kojih sija mrznja. Mrziti slabijeg i malobrojnijeg je tuzna i izgubljena bitka. Sjetim se onih tekmi protiv Radnickog, kako su ljudi mrzili Lukavac i Lukavcane kao da su Mladicevci iz Kalinovika glavom i bradom. Zeludac mi se prevrto svaki put kad bi "yebemo vam mater u picku" i "seljacine", zagrmilo jace od "volim te Slobodo". Kakav je to mentalitet ? Jesmo li dosli na tekmu iz ljubavi prema klubu i gradu ili iz mrznje prema nekome ?

Treba imati mjeru i u toj sprdanciji, neke "sale" izgledaju kao da su napisane iz cistog bijesa i ocaja.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la Sviuodbranu » 26 feb 2020, 14:17

VolimTz je napisao/la:
26 feb 2020, 11:41
Sprdancija je zeza sa rezultatima i slicno. Ovo su vecinom ciste uvrede iz kojih sija mrznja. Mrziti slabijeg i malobrojnijeg je tuzna i izgubljena bitka. Sjetim se onih tekmi protiv Radnickog, kako su ljudi mrzili Lukavac i Lukavcane kao da su Mladicevci iz Kalinovika glavom i bradom. Zeludac mi se prevrto svaki put kad bi "yebemo vam mater u picku" i "seljacine", zagrmilo jace od "volim te Slobodo". Kakav je to mentalitet ? Jesmo li dosli na tekmu iz ljubavi prema klubu i gradu ili iz mrznje prema nekome ?

Treba imati mjeru i u toj sprdanciji, neke "sale" izgledaju kao da su napisane iz cistog bijesa i ocaja.
Da,ko one poruke Tuzlu za Pale, ili ona pjesmica da Tuzla potone...Ili oni povici podrinjaca dje su Tuzlaci da ih pokoljemo 95...
Mrznju prema Tuzli bas necu nikada svatiti, pogotov od ovih "hanovaca kojima je Tuzla sve dala i Tuzlaci bili tu kada im je najteze bilo...Ali svakom svacije.
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
Skojevska
Postovi: 2448
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la Skojevska » 26 feb 2020, 14:36

VolimTz je napisao/la:
26 feb 2020, 11:41
Sprdancija je zeza sa rezultatima i slicno. Ovo su vecinom ciste uvrede iz kojih sija mrznja. Mrziti slabijeg i malobrojnijeg je tuzna i izgubljena bitka. Sjetim se onih tekmi protiv Radnickog, kako su ljudi mrzili Lukavac i Lukavcane kao da su Mladicevci iz Kalinovika glavom i bradom. Zeludac mi se prevrto svaki put kad bi "yebemo vam mater u picku" i "seljacine", zagrmilo jace od "volim te Slobodo". Kakav je to mentalitet ? Jesmo li dosli na tekmu iz ljubavi prema klubu i gradu ili iz mrznje prema nekome ?

Treba imati mjeru i u toj sprdanciji, neke "sale" izgledaju kao da su napisane iz cistog bijesa i ocaja.
Sve po zaslugama.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la Skver » 26 feb 2020, 15:19

elvirbaljic je napisao/la:
26 feb 2020, 08:35
E molim boga da nebudemo kao stogodisnja kurava, makar sutra propali..Sto godina, magle, sisanja gradskih para. Bolje se sutra ugasiti, nego svaki dan odgovarati na tuzbe.. Veliki ste u pm, Mladost DK drhti kad vam gostuje.
Veliki, nego sta. Trebas shvatiti da ce Slobode biti i poslije nas, a tvoj mali klub iz predgradja sigurno nece dozivjeti sudbinu Slobode...ugasit ce te sami od sebe, prvom prilikom kad vam gazda digne ruke od tog vjestacko napravljenog kluba od nekadasnje Sloge Simin Han koji je nazvan Tuzla city....zamisli koji papak moras biti pa dodati imenu jednog bosanskog grada rijec na engleskom jeziku, city :crazy:, klub koji usput receno nema veze sa gradom Tuzla, jer je to prigradski klub iz prigradskog naselja Simin Han. Dakle klub koji nema ni istorijsku a ni kultuorolosku vezu sa gradom Tuzla. Isti qrac kao kad bi klub iz Par sela nazvali Tuzla united. Ne znam samo ko je dozvolio da se koristi naziv grada Tuzle u imenu tog kluba.
🔴⚫️

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la Sviuodbranu » 26 feb 2020, 15:22

Skver je napisao/la:
26 feb 2020, 15:19
elvirbaljic je napisao/la:
26 feb 2020, 08:35
E molim boga da nebudemo kao stogodisnja kurava, makar sutra propali..Sto godina, magle, sisanja gradskih para. Bolje se sutra ugasiti, nego svaki dan odgovarati na tuzbe.. Veliki ste u pm, Mladost DK drhti kad vam gostuje.
Veliki, nego sta. Trebas shvatiti da ce Slobode biti i poslije nas, a tvoj mali klub iz predgradja sigurno nece dozivjeti sudbinu Slobode...ugasit ce te sami od sebe, prvom prilikom kad vam gazda digne ruke od tog vjestacko napravljenog kluba od nekadasnje Sloge Simin Han koji je nazvan Tuzla city....zamisli koji papak moras biti pa dodati imenu jednog bosanskog grada rijec na engleskom jeziku, city :crazy:, klub koji usput receno nema veze sa gradom Tuzla, jer je to prigradski klub iz prigradskog naselja Simin Han. Dakle klub koji nema ni istorijsku a ni kultuorolosku vezu sa gradom Tuzla. Isti qrac kao kad bi klub iz Par sela nazvali Tuzla united. Ne znam samo ko je dozvolio da se koristi naziv grada Tuzle u imenu tog kluba.
Ko na Gibraltaru, kae 11 kolo Boca-River :rol:
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

tuzla1983
Postovi: 612
Pridružen/a: 21 jun 2019, 18:20
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la tuzla1983 » 26 feb 2020, 16:25

Skver je napisao/la:
26 feb 2020, 15:19
elvirbaljic je napisao/la:
26 feb 2020, 08:35
E molim boga da nebudemo kao stogodisnja kurava, makar sutra propali..Sto godina, magle, sisanja gradskih para. Bolje se sutra ugasiti, nego svaki dan odgovarati na tuzbe.. Veliki ste u pm, Mladost DK drhti kad vam gostuje.
Veliki, nego sta. Trebas shvatiti da ce Slobode biti i poslije nas, a tvoj mali klub iz predgradja sigurno nece dozivjeti sudbinu Slobode...ugasit ce te sami od sebe, prvom prilikom kad vam gazda digne ruke od tog vjestacko napravljenog kluba od nekadasnje Sloge Simin Han koji je nazvan Tuzla city....zamisli koji papak moras biti pa dodati imenu jednog bosanskog grada rijec na engleskom jeziku, city :crazy:, klub koji usput receno nema veze sa gradom Tuzla, jer je to prigradski klub iz prigradskog naselja Simin Han. Dakle klub koji nema ni istorijsku a ni kultuorolosku vezu sa gradom Tuzla. Isti qrac kao kad bi klub iz Par sela nazvali Tuzla united. Ne znam samo ko je dozvolio da se koristi naziv grada Tuzle u imenu tog kluba.
Gorki ima stogodišnju tradiciju i iz godine u godinu sve manji broj navijača sad otprilike oko1,5 milje koja je gleda i ništa više. Nema uspjeha, pehara, nema stadion. Ima i nagomilane dugove, administraciju - glomazan aparat ljudi okolo koji su ogrizli o lopovlucima i ugrađivanju. Nema ni stabilan izvor finansiranja a nema ni želje da bi neko normalan uložio svoj novac. Ne računaj ovih par ljudi koji to rade po diktatu partije a kojima se to na drugi način vrati.
Za razluku od Gorkog TC tek nastaje i svakodnevno raste kako po uspjehu tako i po broju navijača i to ne samo Podrinjaca već i Tuzlaka. Klub nema dugova, nema ni adekvatan stadion ali ima svoju trening bazu ekstra a ima pravo na Gradski stadion isto koliko i Gorki. Priča da će se ugasiti ako prestane finansiranje je priča za malu djecu. Svaki PL klub a posebno onaj koji je pozitivan je PROJEKAT u koji će svaki biznismen uložiti i odkupiti ga. To je kao i kuća vlasnik je pravi i kad mu dosadi ili ne treba proda je. Svjedoci smo na zapadu malo malo promijeni se vlasnik. Klub ima saradnju sa svim sportskim kolektivima u kantonu. Djeca besplatno treniraju nema ucjena i traženja para od strane trenera itd. itd.
Tuzla je velik grad i zašto ne bi imala dva tima. Niko nikome ne smeta samo što Gorki ako želi da opstane mora naći investitora a ne uzimat pare od svih sportskih kolektiva.

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la Salih1984 » 26 feb 2020, 16:33

Ako se ne varam zadnjih 10 godina se govori kako Sloboda "propada",a evo ljudi jos u Premijer Ligi i imaju realne sanse za opstanak u ligi
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la elvirbaljic » 26 feb 2020, 17:10

Salih1984 je napisao/la:
26 feb 2020, 16:33
Ako se ne varam zadnjih 10 godina se govori kako Sloboda "propada",a evo ljudi jos u Premijer Ligi i imaju realne sanse za opstanak u ligi
Rezultat tog "opstanka" je dug od 7 miliona, tuzbi brdo, izvaranih igraca i trenera. Sad potpisujem da se odricem PL ako budemo tako slavni kao maksim gorki...Obilaze se u sirokom krugu moteli i hoteli gdje su ostali duzni..
Tuzla City / Sloga Simin Han

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la elvirbaljic » 26 feb 2020, 17:19

Skver je napisao/la:
26 feb 2020, 15:19
elvirbaljic je napisao/la:
26 feb 2020, 08:35
E molim boga da nebudemo kao stogodisnja kurava, makar sutra propali..Sto godina, magle, sisanja gradskih para. Bolje se sutra ugasiti, nego svaki dan odgovarati na tuzbe.. Veliki ste u pm, Mladost DK drhti kad vam gostuje.
Veliki, nego sta. Trebas shvatiti da ce Slobode biti i poslije nas, a tvoj mali klub iz predgradja sigurno nece dozivjeti sudbinu Slobode...ugasit ce te sami od sebe, prvom prilikom kad vam gazda digne ruke od tog vjestacko napravljenog kluba od nekadasnje Sloge Simin Han koji je nazvan Tuzla city....zamisli koji papak moras biti pa dodati imenu jednog bosanskog grada rijec na engleskom jeziku, city :crazy:, klub koji usput receno nema veze sa gradom Tuzla, jer je to prigradski klub iz prigradskog naselja Simin Han. Dakle klub koji nema ni istorijsku a ni kultuorolosku vezu sa gradom Tuzla. Isti qrac kao kad bi klub iz Par sela nazvali Tuzla united. Ne znam samo ko je dozvolio da se koristi naziv grada Tuzle u imenu tog kluba.
Klub postoji od 1955 godine, promjena naziva neukida godinu osnivanja, jer Sloga nije ugasena, vec je doslo do promjene naziva Sloge. Posto tebi i nekim nije jasno, da ti objasnim ukratko, ako promjenis ti svoje ime, dali to znaci da si novorođence, dobijas datum rođenja od promjene imena ili ostaje stari datum rodjenja. Svi to znaju, pa i vi "pravi tuzlaci" ali jednostavno imate potrebu da prisvajate grad sebi. Ja imam firmu sa par uposlenika, kome ja placam poreze i ostale obaveze? Mozes imati svoj stav, ali isto mi svoj, jer mi pokusavamo da dignemo ugled "sportske Tuzle" dosta nas je gorki sramoti. A za tvoju informaciju licno odobrio i potpisao jasko fontana, koristenje imena grada Tuzla. Ako te nesto jos zanima, stojim ti na raspolaganju, samo pitaj!
Tuzla City / Sloga Simin Han

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Balorda, Evander, laszlo i 35 gostiju.