FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

WestSideTz
Postovi: 222
Pridružen/a: 19 apr 2018, 15:40
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la WestSideTz » 10 mar 2020, 09:27

Kad nala krene dudlat azemicine debele cice
Sloboda je emocija ! 🔴⚫

Athletic Bilbao ⚪🔴

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la Skver » 10 mar 2020, 12:28

tuzla1983 je napisao/la:
09 mar 2020, 20:11
Skver je napisao/la:
09 mar 2020, 19:00
Ovaj fakat hoce nazor i na sve nacine da pridobije raju, pa bolje da dovede Lepu Brenu za trenera.... :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Koju raju. Navijaj za koga hoces. Ne dolazi se niti igra iz ljubavi. Prvo ponudio Husrefu on odbio Nala prihvatio.
Nisi ti mene jarane skonto, ovaj Husic hoce nazor da privuce raju da navijaju za njegov klub iz Simin Hana. A nesto nisam ni vidio da neko navija za taj klub, nisam bio na vasoj utakmici al kako sam cuo tamo su sve nijemi posmatraci zbog besplatnog ulaza, jedino mozda dodju naruceni navijaci ko zna odakle (vjerovatno ona dva autobusa srba sto profesionalno kruze po mitinzima) kad igrate protiv Slobode. Dzaba mu, nema nikakvu podrsku, osim onakvih ko navijac Ikina koji ima korist, moze dovesti Pepa i ne znam kakve igrace, nista od tog, samo pusto bacanje para, a vidim uzima ga ko stigne, od menadzera do igraca.
🔴⚫️

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la VolimTz » 10 mar 2020, 14:11

Skver je napisao/la:
10 mar 2020, 12:28
Nisi ti mene jarane skonto, ovaj Husic hoce nazor da privuce raju da navijaju za njegov klub iz Simin Hana. A nesto nisam ni vidio da neko navija za taj klub, nisam bio na vasoj utakmici al kako sam cuo tamo su sve nijemi posmatraci zbog besplatnog ulaza, jedino mozda dodju naruceni navijaci ko zna odakle (vjerovatno ona dva autobusa srba sto profesionalno kruze po mitinzima) kad igrate protiv Slobode. Dzaba mu, nema nikakvu podrsku, osim onakvih ko navijac Ikina koji ima korist, moze dovesti Pepa i ne znam kakve igrace, nista od tog, samo pusto bacanje para, a vidim uzima ga ko stigne, od menadzera do igraca.
Zato ti uzivas u borbi za titulu. :rol:

Sloboda pod ovim imenom nikada vise nece biti jaka kao za vrijeme Azmira. Mogu ljudi pjenit koliko hoce. Mozda OFK Sloboda ili Sloboda 1919, ali Fk Sloboda Tuzla, nazalost, nikada.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la Sviuodbranu » 10 mar 2020, 14:32

VolimTz je napisao/la:
10 mar 2020, 14:11
Skver je napisao/la:
10 mar 2020, 12:28
Nisi ti mene jarane skonto, ovaj Husic hoce nazor da privuce raju da navijaju za njegov klub iz Simin Hana. A nesto nisam ni vidio da neko navija za taj klub, nisam bio na vasoj utakmici al kako sam cuo tamo su sve nijemi posmatraci zbog besplatnog ulaza, jedino mozda dodju naruceni navijaci ko zna odakle (vjerovatno ona dva autobusa srba sto profesionalno kruze po mitinzima) kad igrate protiv Slobode. Dzaba mu, nema nikakvu podrsku, osim onakvih ko navijac Ikina koji ima korist, moze dovesti Pepa i ne znam kakve igrace, nista od tog, samo pusto bacanje para, a vidim uzima ga ko stigne, od menadzera do igraca.
Zato ti uzivas u borbi za titulu. :rol:

Sloboda pod ovim imenom nikada vise nece biti jaka kao za vrijeme Azmira. Mogu ljudi pjenit koliko hoce. Mozda OFK Sloboda ili Sloboda 1919, ali Fk Sloboda Tuzla, nazalost, nikada.
Sloboda je i prije Azmira igrala evropu 3 put, bila druga, treca igrala 7 finala kupa. Sta pricas ti :shock:
Hoce vjeruj da hoce....jos ce rjesiti sve dugove i nabit kur cina Sity Sa Tusnja.
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la Skver » 10 mar 2020, 14:33

VolimTz je napisao/la:
10 mar 2020, 14:11
Skver je napisao/la:
10 mar 2020, 12:28
Nisi ti mene jarane skonto, ovaj Husic hoce nazor da privuce raju da navijaju za njegov klub iz Simin Hana. A nesto nisam ni vidio da neko navija za taj klub, nisam bio na vasoj utakmici al kako sam cuo tamo su sve nijemi posmatraci zbog besplatnog ulaza, jedino mozda dodju naruceni navijaci ko zna odakle (vjerovatno ona dva autobusa srba sto profesionalno kruze po mitinzima) kad igrate protiv Slobode. Dzaba mu, nema nikakvu podrsku, osim onakvih ko navijac Ikina koji ima korist, moze dovesti Pepa i ne znam kakve igrace, nista od tog, samo pusto bacanje para, a vidim uzima ga ko stigne, od menadzera do igraca.
Zato ti uzivas u borbi za titulu. :rol:

Sloboda pod ovim imenom nikada vise nece biti jaka kao za vrijeme Azmira. Mogu ljudi pjenit koliko hoce. Mozda OFK Sloboda ili Sloboda 1919, ali Fk Sloboda Tuzla, nazalost, nikada.
Navijati i voljeti neki klub je misaona imenica za ove koje prate Slogu, dzaba ja tebi mogu objasnjavati neke stvari kada ti to i ovi tvoji ne mogu skontati, mozda ti Ikina to najbolje objasni, on voli i navija za Slogu. To se zove ljubav :urnebes: .....a Slobode je bilo i biti ce je, makar bili i kantonalna, uvijek ce biti klub koji se voli i za koji se navija srcem, to je tako generacijama. Taj osjecaj samo mogu dozivjeti oni kojima je u srcu Sloboda, Sarajevo, Velez, Zeljo i Celik. Npr. Borac je to imao nekada ali je izgubio to. Ovo ostalo je...... :urnebes:
🔴⚫️

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la VolimTz » 10 mar 2020, 14:57

Opet suplja prica.

@sviuodbranu, jedan je bio Azmir budala koji je bio spreman preuzeti klub u dugovima i od njega napraviti nesto. Nijedan iole normalan privrednik nece ulagati u ovu Slobodu. Druga stvar sto se svakom na kraju psuje mater seljacka itd., taman da je bubreg ostavio na Tusnju.

@skver, uopste ne pricam o tome. Ti i ja imamo isti cilj, i svako "onaj" ko je satro presao na drugu stranu. A to je Sloboda u Ligi Prvaka. Samo sto ja smatram da se to moze iskljucivonsa Azmirom uraditi. Bas kao sto je bilo pred nama da se uradi, dok eto neki koji su uzimali pare i oko Slobode nisu skontali da im vise nece kapat. Pa eto Azmir seljak iz Podrinja a pare iz Werdera za seljaka Husejinovica iz Podrinja nisu smetale nikome ? Fuj. Koja je tvoja ideja ? Eto ko da preuzme Slobodu ? Ko ce vratiti milione dugova, da bi na kraju neka krezuba sirotinja pametovala kako je Sloboda klub svih navijaca, i otkud jelte, sad njemu pravo da se on ista pita kad nije Tuzlak i tako to.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la Sviuodbranu » 10 mar 2020, 15:08

VolimTz je napisao/la:
10 mar 2020, 14:57
Opet suplja prica.

@sviuodbranu, jedan je bio Azmir budala koji je bio spreman preuzeti klub u dugovima i od njega napraviti nesto. Nijedan iole normalan privrednik nece ulagati u ovu Slobodu. Druga stvar sto se svakom na kraju psuje mater seljacka itd., taman da je bubreg ostavio na Tusnju.

@skver, uopste ne pricam o tome. Ti i ja imamo isti cilj, i svako "onaj" ko je satro presao na drugu stranu. A to je Sloboda u Ligi Prvaka. Samo sto ja smatram da se to moze iskljucivonsa Azmirom uraditi. Bas kao sto je bilo pred nama da se uradi, dok eto neki koji su uzimali pare i oko Slobode nisu skontali da im vise nece kapat. Pa eto Azmir seljak iz Podrinja a pare iz Werdera za seljaka Husejinovica iz Podrinja nisu smetale nikome ? Fuj. Koja je tvoja ideja ? Eto ko da preuzme Slobodu ? Ko ce vratiti milione dugova, da bi na kraju neka krezuba sirotinja pametovala kako je Sloboda klub svih navijaca, i otkud jelte, sad njemu pravo da se on ista pita kad nije Tuzlak i tako to.
Neka se i ugasi klub i fudbal u Tuzli uopste ali Azmir nece u klub vise cak i da hoce.
I ako udje ucinicemo sve da ode.
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la VolimTz » 10 mar 2020, 15:18

Zbog takvog stava ce se i ugasit.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la Sviuodbranu » 10 mar 2020, 15:19

Neka se ugasi.
Dobro znas kakvu je podrsku od mene imao.
Pokazao je lice i karakter.
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
Mokes
Postovi: 14830
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la Mokes » 11 mar 2020, 13:23

League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la VolimTz » 11 mar 2020, 14:42

Pa nema tu nikakve borbe. Borba je u glavama zatucanih debila, s obje strane.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
Skojevska
Postovi: 2448
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la Skojevska » 18 mar 2020, 11:00

cuj ovog tuzlac debila njemu ovo stanje sujevjerje. :D
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la Osim13 » 18 mar 2020, 11:45

Ček da provjerimo dokumente
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

klma1
Postovi: 1716
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la klma1 » 18 mar 2020, 11:58

Osim13 je napisao/la:
18 mar 2020, 11:45
Ček da provjerimo dokumente
a gdje je pecat?
& $ ?

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la Heller » 26 mar 2020, 12:22

Staragarda na haparatima, zbog vanrednih mjera opro ruke drugi put ove godine i time bacio sapun u deficit. A planirao je da mu traje do 31.12.2021
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

DonRamiz
Postovi: 155
Pridružen/a: 19 feb 2020, 23:29

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la DonRamiz » 01 apr 2020, 23:05

Moram priznat da je jedan od najvecih gospodina u BIH fudbalu Azmir Husic
Cega god se on uhvati baviti to uspije,a i fer i korektan covjek
Propali klub bez navijaca sloboda samo moze plakati za tom velicinom

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la Sviuodbranu » 01 apr 2020, 23:17

Kako je vama dosadno u zivotu dan te yebo :rol:
Ma sta ce Sloboda sa 3 hiljade prosjekom po utakmici, da vidis sisija navijaci liverpola na njihove utakmice dolaze turisticki samo blicevi rade na aparatima diveci se toj posjeti tom zaru :urnebes:
A sve ti yebem :urnebes: :rol:
On ako je gospodin ja cu se za papu kandidovat :urnebes:
O postenju da ne pricamo :njanjanja:
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

strujasamo
Postovi: 180
Pridružen/a: 13 jul 2014, 20:01
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la strujasamo » 02 apr 2020, 18:00

Nema gore mrake od podrinjaca Znam ih ko svoj đep Sve sa tobom lale mile a kad okreneš leđa gotov si Koji gospodin sisoje Oko njega se okupljaju LIZOGUZCI I KARIJERISTI koji bi svog oca prodali Na utakmicu moraju doči svi članovi njegove stranke i uslov još 10 poslušnika Autobusi fesceraju i dovlače iz podrinja instant NAVIJAČE koji dobiju porciju čevapa

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la Giljotina » 02 apr 2020, 23:00

Tema je vrhunska. I svaka čast svima koji je sejire.

DonRamiz
Postovi: 155
Pridružen/a: 19 feb 2020, 23:29

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la DonRamiz » 03 apr 2020, 00:09

Pa do juce ste slavili Azmira govorili da je babuka itd,osvojili 2 mjesto sa njim
A cim je otisao iz kluba krenuli ste vrijeđati covjeka bez ikakvog razloga
Nije on kriv sto ste kurrcina od kluba,bez azmira bi ste bili i dalje u 1 ligi federacije,al tamo se svakako uskoro vracate😁

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 37 gostiju.