Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Kasikara1987
Postovi: 82
Pridružen/a: 30 apr 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Kasikara1987 » 14 maj 2021, 21:36

svrakino1921 je napisao/la:
14 maj 2021, 21:15


46'
Umjetnost u odnosu na onu poznatu
Eo lopte eo igralista :rol:

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Baader » 14 maj 2021, 21:37

Beduin je napisao/la:
14 maj 2021, 19:51
Ne znam zasto nisu kaznili Velez zbog propusta u organizaciji utakmice protiv Borca kad je na tribinama bilo desetine gledalaca? Neozbiljno od strane Saveza i kojekakvih komisija.
Nije bilo publike na stadionu, nego na halama u blizini koje nisu stadion, a to ne može biti osnov za kaznu.

Hellas, to puštanje Gošku je jedna od većih bruka FK Velež i mi to otvoreno kažemo i otvoreno smo se bunili zbog toga. Na stranu što je i Sloboda tih zadnjih nekoliko kola sudjelovala u igrankama,Velež nije smio ono sebi dopustiti.

mujoisuljo
Postovi: 1003
Pridružen/a: 03 jun 2010, 18:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la mujoisuljo » 14 maj 2021, 21:42

Baader je napisao/la:
14 maj 2021, 21:37
Beduin je napisao/la:
14 maj 2021, 19:51
Ne znam zasto nisu kaznili Velez zbog propusta u organizaciji utakmice protiv Borca kad je na tribinama bilo desetine gledalaca? Neozbiljno od strane Saveza i kojekakvih komisija.
Nije bilo publike na stadionu, nego na halama u blizini koje nisu stadion, a to ne može biti osnov za kaznu.

Hellas, to puštanje Gošku je jedna od većih bruka FK Velež i mi to otvoreno kažemo i otvoreno smo se bunili zbog toga. Na stranu što je i Sloboda tih zadnjih nekoliko kola sudjelovala u igrankama,Velež nije smio ono sebi dopustiti.
Usljedio je veliki bojkot navijača, ja lično dugo nisam išao na utakmice.RA je tada doživio veliki krah neodlaskom dugo vremena na utakmice.Svi su namještali tada, neznam jeli iko bio čist, ali treba svak svoju avliju počistiti.Hvala Bogu pa je to vrijeme iza nas, nikad više klošara tipa Tana i slični u klubu!
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !

Avatar
Machak
Postovi: 3484
Pridružen/a: 05 nov 2019, 13:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Machak » 14 maj 2021, 21:48

Ne shvataju pitari da ce Borac biti prvak sve i da izgubi na Grbavici.
Mjau !

visokohz
Postovi: 2937
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la visokohz » 14 maj 2021, 21:58

Da je željo željom nikad ga oni ne bi dobili na Grbavici 3 dana da igraju...


Vink0
Postovi: 447
Pridružen/a: 04 maj 2021, 03:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Vink0 » 14 maj 2021, 22:18

slika


slika


slika
slika

RodjeniiBrato
Postovi: 1345
Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la RodjeniiBrato » 14 maj 2021, 22:19

tutankamon1905 je napisao/la:
14 maj 2021, 22:00


:ljepota:
Zbog ovog se dolazi na stadione, gleda fudbal i navija 90+ minuta. Sva ljepota fudbala bez obzira na ljepotu i kvalitet igre.
Ili ona tekma kad ste okrenuli sirokog 3 2 za titulu. Evo jedna prigodna za ovaj komentar, nije preokret, nije za titulu, al je eksplodiralo kad su svi odustali od 3 boda i kad smo se pomirili sa remijem. Ovo se platit ne može.

❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

vedinjo98
Postovi: 2105
Pridružen/a: 22 nov 2020, 14:00
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la vedinjo98 » 14 maj 2021, 22:21

tutankamon1905 je napisao/la:
14 maj 2021, 22:00


:ljepota:
Bila tad svadba jednom jaranu Manijaku dobro se sjecam. Lagano 0:3 opusten on i na kraju zamalo da se šlagira.
FK SARAJEVO
🏆 Titula 7x 🏆
🏆 Kup 7x 🏆

Avatar
samirr
Postovi: 8877
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samirr » 14 maj 2021, 22:28

Beduin je napisao/la:
14 maj 2021, 17:58
Pojedini paranoici s Kobilje Glave sad su ubijedjeni da Zizovic pusta Borca jer je srbin, kao da se ne pita sama Sloboda i njena Uprava.
A to sto je Borac dobio upravo Sarajevo na Kosevu te je svakako kvalitetniji od Slobode, ne pika se kod paranoika. ❤
Zizovic kako je izveo najjaci sastav na Koševu tako i treba sve do kraja da izvede pa ko k'o koga, a Pitari su sami krivi za ovu situaciju oni su porazom na Koševu od Borca otvorili oci Vici i kompaniji da mešetare ligom ovih zadnjih par kola.. Mi uz regularno sudjenje necemo izgubiti na Tusnju.
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Cesc44
Postovi: 1052
Pridružen/a: 19 sep 2020, 19:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Cesc44 » 14 maj 2021, 22:41

tutankamon1905 je napisao/la:
14 maj 2021, 22:00


:ljepota:
Najboljih 10 minuta sto sam gledo uzivo. A dosta je raje otislo na 3:0, jos se neki derali, "odlaze nezeri, sad cemo preokrenut". Sjecam se kako gol pada tako se svi spustamo red nize na tribini, svi na ogradi zavrsili, a i u terenu bi da je pao cetvrti :mrgreen:

Avatar
Beduin
Postovi: 16352
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Beduin » 14 maj 2021, 23:03

Baader je napisao/la:
14 maj 2021, 21:37
Beduin je napisao/la:
14 maj 2021, 19:51
Ne znam zasto nisu kaznili Velez zbog propusta u organizaciji utakmice protiv Borca kad je na tribinama bilo desetine gledalaca? Neozbiljno od strane Saveza i kojekakvih komisija.
Nije bilo publike na stadionu, nego na halama u blizini koje nisu stadion, a to ne može biti osnov za kaznu.

Hellas, to puštanje Gošku je jedna od većih bruka FK Velež i mi to otvoreno kažemo i otvoreno smo se bunili zbog toga. Na stranu što je i Sloboda tih zadnjih nekoliko kola sudjelovala u igrankama,Velež nije smio ono sebi dopustiti.
Tamo iza gola je izgledalo bas kao dosta ljudi da ima, sigurno da je bilo tu zvanica za velicine poput Barbareza i jos nekih, ali onako u par navrata kad je kamera preletila tu iza gola drugacije se cinilo.

A to za Slobodu i ispadanje je vec ispricana prica, RA su se ogradili od te Uprave kluba i tog rezultata i tako ispali gospoda, ali i svjesni i sami da je bila muljavina. Sa druge strane Zeljini navijaci su likovali, drago im bilo, seljacka politika.
Sloboda je sebi najveci krivac i neprijatelj bila, niko im nije kriv sto su bili druga najneefikasnija ekipa u ligi cini mi se, iako su tad imali par pobjeda u nizu opet su zabrljali zadnje kolo i usljed lose pozicije doveli se u situaciju da ovise o drugima, tako pokazujuci slabost. Zato uvijek kazem, Slobodu niko nije zaduzio nicim pa da ocekuju od njih nekakvo pustanje utakmice ili maksuz zapinjanje protiv nekoga.
Par sezona ranije, cini mi se, Celik je mogao pustiti utakmicu u zadnjem kolu i tako izbaciti Veleza, ali nije, odigrali fer pa Boze moj sto nekome ne odgovara rezultat. Sve je to do Uprave koja trenutno vodi klub, ukaljaju obraz kluba i odose, boli ih kita.
I sad ako Sloboda izgubi od Borca, a ne d'o Bog jos kakva diskutabilna situacija da se desi i odluci utakmicu, mi cemo postati neprijatelj najveci, cetnici, Vicini dupelisci, prodali se za novi teren, svi te momentalno doziviti amneziju poraza protiv Borca, ljudi su skloni laprdati i uvijek drugog kriviti. Tako je bilo i oko Slobodinog ispadanje.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
samirr
Postovi: 8877
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samirr » 14 maj 2021, 23:06

Beduin je napisao/la:
14 maj 2021, 23:03
Baader je napisao/la:
14 maj 2021, 21:37
Beduin je napisao/la:
14 maj 2021, 19:51
Ne znam zasto nisu kaznili Velez zbog propusta u organizaciji utakmice protiv Borca kad je na tribinama bilo desetine gledalaca? Neozbiljno od strane Saveza i kojekakvih komisija.
Nije bilo publike na stadionu, nego na halama u blizini koje nisu stadion, a to ne može biti osnov za kaznu.

Hellas, to puštanje Gošku je jedna od većih bruka FK Velež i mi to otvoreno kažemo i otvoreno smo se bunili zbog toga. Na stranu što je i Sloboda tih zadnjih nekoliko kola sudjelovala u igrankama,Velež nije smio ono sebi dopustiti.
Tamo iza gola je izgledalo bas kao dosta ljudi da ima, sigurno da je bilo tu zvanica za velicine poput Barbareza i jos nekih, ali onako u par navrata kad je kamera preletila tu iza gola drugacije se cinilo.

A to za Slobodu i ispadanje je vec ispricana prica, RA su se ogradili od te Uprave kluba i tog rezultata i tako ispali gospoda, ali i svjesni i sami da je bila muljavina. Sa druge strane Zeljini navijaci su likovali, drago im bilo, seljacka politika.
Sloboda je sebi najveci krivac i neprijatelj bila, niko im nije kriv sto su bili druga najneefikasnija ekipa u ligi cini mi se, iako su tad imali par pobjeda u nizu opet su zabrljali zadnje kolo i usljed lose pozicije doveli se u situaciju da ovise o drugima, tako pokazujuci slabost. Zato uvijek kazem, Slobodu niko nije zaduzio nicim pa da ocekuju od njih nekakvo pustanje utakmice ili maksuz zapinjanje protiv nekoga.
Par sezona ranije, cini mi se, Celik je mogao pustiti utakmicu u zadnjem kolu i tako izbaciti Veleza, ali nije, odigrali fer pa Boze moj sto nekome ne odgovara rezultat. Sve je to do Uprave koja trenutno vodi klub, ukaljaju obraz kluba i odose, boli ih kita.
I sad ako Sloboda izgubi od Borca, a ne d'o Bog jos kakva diskutabilna situacija da se desi i odluci utakmicu, mi cemo postati neprijatelj najveci, cetnici, Vicini dupelisci, prodali se za novi teren, svi te momentalno doziviti amneziju poraza protiv Borca, ljudi su skloni laprdati i uvijek drugog kriviti. Tako je bilo i oko Slobodinog ispadanje.
+1
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
samirr
Postovi: 8877
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samirr » 14 maj 2021, 23:10

Razumijem pitare traze da Zeljo odigra pošteno bez puštanja pa makar to bilo i s juniorima ako treba, ne traze nista sto nije sportski a Manijaci k'o Manijaci jedva cekaju poraz cuj navijaš da ti klub izgubi ja neki dan jaranu što navija za Zelju cestitam na poštenju što se nisu sklonili Velezu on ce meni na to zato cemo se Borcu skloniti toliko o tome
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
feniksptica
Postovi: 15334
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la feniksptica » 14 maj 2021, 23:16

Nevezano za sve..Bekric Bekic i Alispahic su nesto negodovali oko odluke da Sloboda dobije licencu ?? Je l bilo sta od toga..
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
samirr
Postovi: 8877
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samirr » 14 maj 2021, 23:19

feniksptica je napisao/la:
14 maj 2021, 23:16
Nevezano za sve..Bekric Bekic i Alispahic su nesto negodovali oko odluke da Sloboda dobije licencu ?? Je l bilo sta od toga..
Ibrakovic nam sredio licencu mi njemu halali dug od 20 hiljada !
Nije mu prvi put da nešto sredjuje znao je to i u Vitezu raditi pa ovi slucajno dobiju KORONU prije 6 godina kad Korona nije ni postojala tj. 9 prvotimaca nije igralo tad za Vitez !
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
feniksptica
Postovi: 15334
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la feniksptica » 14 maj 2021, 23:21

samirr je napisao/la:
14 maj 2021, 23:19
feniksptica je napisao/la:
14 maj 2021, 23:16
Nevezano za sve..Bekric Bekic i Alispahic su nesto negodovali oko odluke da Sloboda dobije licencu ?? Je l bilo sta od toga..
Ibrakovic nam sredio licencu mi njemu halali dug od 20 hiljada !
Nije mu prvi put da nešto sredjuje znao je to i u Vitezu raditi pa ovi slucajno dobiju KORONU prije 6 godina kad Korona nije ni postojala tj. 9 prvotimaca nije igralo tad za Vitez !
Sarkazam je za pobjednike, a trenutno daleko od toga ja a tek ti pogotovo.

Pitam ozbiljno..ako normalan odgovor postoji
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
samirr
Postovi: 8877
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samirr » 14 maj 2021, 23:23

feniksptica je napisao/la:
14 maj 2021, 23:21
samirr je napisao/la:
14 maj 2021, 23:19
feniksptica je napisao/la:
14 maj 2021, 23:16
Nevezano za sve..Bekric Bekic i Alispahic su nesto negodovali oko odluke da Sloboda dobije licencu ?? Je l bilo sta od toga..
Ibrakovic nam sredio licencu mi njemu halali dug od 20 hiljada !
Nije mu prvi put da nešto sredjuje znao je to i u Vitezu raditi pa ovi slucajno dobiju KORONU prije 6 godina kad Korona nije ni postojala tj. 9 prvotimaca nije igralo tad za Vitez !
Sarkazam je za pobjednike, a trenutno daleko od toga ja a tek ti pogotovo.

Pitam ozbiljno..ako normalan odgovor postoji
Vi ste pobjednici 0-3 dobili u Vitezu i osvojili te sezone ligu.
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Vink0
Postovi: 447
Pridružen/a: 04 maj 2021, 03:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Vink0 » 14 maj 2021, 23:24

samirr je napisao/la:
14 maj 2021, 23:10
Razumijem pitare traze da Zeljo odigra pošteno bez puštanja pa makar to bilo i s juniorima ako treba, ne traze nista sto nije sportski a Manijaci k'o Manijaci jedva cekaju poraz cuj navijaš da ti klub izgubi ja neki dan jaranu što navija za Zelju cestitam na poštenju što se nisu sklonili Velezu on ce meni na to zato cemo se Borcu skloniti toliko o tome
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

Avatar
samirr
Postovi: 8877
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samirr » 14 maj 2021, 23:25

Vink0 je napisao/la:
14 maj 2021, 23:24
samirr je napisao/la:
14 maj 2021, 23:10
Razumijem pitare traze da Zeljo odigra pošteno bez puštanja pa makar to bilo i s juniorima ako treba, ne traze nista sto nije sportski a Manijaci k'o Manijaci jedva cekaju poraz cuj navijaš da ti klub izgubi ja neki dan jaranu što navija za Zelju cestitam na poštenju što se nisu sklonili Velezu on ce meni na to zato cemo se Borcu skloniti toliko o tome
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
:wtf: :wtf:
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: bagniadiluca, Cernica22, exFighter1926, GradKamena2, Maestro^^, us1997 i 48 gostiju.