Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Rodjeni81
Postovi: 1678
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rodjeni81 » 13 apr 2021, 00:25

zagor1987 je napisao/la:
13 apr 2021, 00:18
Rodjeni81 je napisao/la:
13 apr 2021, 00:01
ManciniLevatKlasican je napisao/la:
12 apr 2021, 23:56


Cuj 2 penala :rol: :tokralju:
Do sutra ce sami sebe ubjediti da je njih sudija ostetio. Mitomani prvoklasni :rol:
Mi ne kukamo kao mostarske cave koje su ovdje 20 dana plakale kako su pokradeni od Borca,pa neke penale spominjali protiv nas itd al normala kad vam se svira na vasu stranu kao ovih par kola onda je sve ok samo nemojte opet da cmizdrite nego ga muski primite
Sta ne kukate bola hahah pa prelistaj malo postove poceli o navijacima na tribinama, pa zadrzavanju evo sad na sudiju. Al pazi pricate o sudiji na utakmici u kojoj je Velez vise ostecen. Mitomanija :tokralju:

Mostarwolf1981
Postovi: 3916
Pridružen/a: 30 jun 2019, 20:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Mostarwolf1981 » 13 apr 2021, 00:48

Da su imali jos jednog igraca sa 30k platom mjesecno, sigurno bi jedan go zabili

Avatar
Miljacka
Postovi: 3993
Pridružen/a: 30 okt 2020, 00:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Miljacka » 13 apr 2021, 00:51

Rodjeni81 je napisao/la:
13 apr 2021, 00:25
zagor1987 je napisao/la:
13 apr 2021, 00:18
Rodjeni81 je napisao/la:
13 apr 2021, 00:01

Do sutra ce sami sebe ubjediti da je njih sudija ostetio. Mitomani prvoklasni :rol:
Mi ne kukamo kao mostarske cave koje su ovdje 20 dana plakale kako su pokradeni od Borca,pa neke penale spominjali protiv nas itd al normala kad vam se svira na vasu stranu kao ovih par kola onda je sve ok samo nemojte opet da cmizdrite nego ga muski primite
Sta ne kukate bola hahah pa prelistaj malo postove poceli o navijacima na tribinama, pa zadrzavanju evo sad na sudiju. Al pazi pricate o sudiji na utakmici u kojoj je Velez vise ostecen. Mitomanija :tokralju:
Je l' se nisu valjali i na toliko ofiran seljacki nacin zadrzavali vrijeme? Svi to rade, ali ovi fudbaleri Veleza su danas magistrirali. Ali ok, odlika seljacke ekipe, trebali smo znati na sta cemo udariti, samo bih volio da vratimo istom mjerom kada bude obrnut rezultat jer sa gospodom gospodski, a sa seljacima seljacki. Razgovor izmedju dva covjeka se uvijek vodi na "intelektualnom nivou" onog sa manjim koeficijentom inteligencije, isti slucaj je u fudbalskoj utakmici, ako te seljaci tuku moras i ti njih, ako zadrzavaju vrijeme, onda i ti to isto radis kada bude obrnut rezultat da te bolje shvate. Kako to Fedja Dudic voli reci, nadam se da ce vam se isto to vratiti sa nekom drugom ekipom, samo da shvatite o cemu vam se prica. Ne znam zasto je toliko tesko priznati da ste danas drugo poluvrijeme odradili na "najseljackiji" moguci nacin.
Akšam pada od mog grada još se bijeli kapija, na kapiji pjesmu pjeva, pjeva moja jalija!

Dobri u dobru
Zli u zlu

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Derdiyok » 13 apr 2021, 01:07

Mourinhova taktika sa Interom i namjerna nabijanja lopte u aut :mrgreen:

Bilo kako bilo, čestitke Veležu na pobjedi. Okrenuti se narednoj utakmici na Koševu i poprskati četalje.


slika
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
rishovski
Postovi: 2716
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la rishovski » 13 apr 2021, 01:08

Miljacka je napisao/la:
13 apr 2021, 00:51
Je l' se nisu valjali i na toliko ofiran seljacki nacin zadrzavali vrijeme? Svi to rade, ali ovi fudbaleri Veleza su danas magistrirali. Ali ok, odlika seljacke ekipe, trebali smo znati na sta cemo udariti, samo bih volio da vratimo istom mjerom kada bude obrnut rezultat jer sa gospodom gospodski, a sa seljacima seljacki. Razgovor izmedju dva covjeka se uvijek vodi na "intelektualnom nivou" onog sa manjim koeficijentom inteligencije, isti slucaj je u fudbalskoj utakmici, ako te seljaci tuku moras i ti njih, ako zadrzavaju vrijeme, onda i ti to isto radis kada bude obrnut rezultat da te bolje shvate. Kako to Fedja Dudic voli reci, nadam se da ce vam se isto to vratiti sa nekom drugom ekipom, samo da shvatite o cemu vam se prica. Ne znam zasto je toliko tesko priznati da ste danas drugo poluvrijeme odradili na "najseljackiji" moguci nacin.
Daj bolan,kani se ćorava posla,nadigrani ste,porazeni,sudjenje kao i svima na strani... dovidjenja i prijatno... Cuj seljacki... Pa sto niste zabili 3 gola... Da nam se bogdom reprezentacija valja i igra seljacki a da dobijamo Francuze,Talijane po 1:0...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
Miljacka
Postovi: 3993
Pridružen/a: 30 okt 2020, 00:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Miljacka » 13 apr 2021, 01:27

rishovski je napisao/la:
13 apr 2021, 01:08
Miljacka je napisao/la:
13 apr 2021, 00:51
Je l' se nisu valjali i na toliko ofiran seljacki nacin zadrzavali vrijeme? Svi to rade, ali ovi fudbaleri Veleza su danas magistrirali. Ali ok, odlika seljacke ekipe, trebali smo znati na sta cemo udariti, samo bih volio da vratimo istom mjerom kada bude obrnut rezultat jer sa gospodom gospodski, a sa seljacima seljacki. Razgovor izmedju dva covjeka se uvijek vodi na "intelektualnom nivou" onog sa manjim koeficijentom inteligencije, isti slucaj je u fudbalskoj utakmici, ako te seljaci tuku moras i ti njih, ako zadrzavaju vrijeme, onda i ti to isto radis kada bude obrnut rezultat da te bolje shvate. Kako to Fedja Dudic voli reci, nadam se da ce vam se isto to vratiti sa nekom drugom ekipom, samo da shvatite o cemu vam se prica. Ne znam zasto je toliko tesko priznati da ste danas drugo poluvrijeme odradili na "najseljackiji" moguci nacin.
Daj bolan,kani se ćorava posla,nadigrani ste,porazeni,sudjenje kao i svima na strani... dovidjenja i prijatno... Cuj seljacki... Pa sto niste zabili 3 gola... Da nam se bogdom reprezentacija valja i igra seljacki a da dobijamo Francuze,Talijane po 1:0...
Jesam li negdje spomenuo sudjenje??? Seljacko valjanje u rangu FK Ilijaš. Pretrazi moje postove, medju prvima sam cestitao zasluzenu pobjedu svim velezovcima osim onom nepismenom smradu Papiju. Ja pricam o seljackom valjanju kojeg je danas bilo kao rijetko kad. Najiskrenije se nadam da ce i u klubu zapamtiti ovo sto su danas radili fudbaleri Veleza po tom pitanju i da ce sve ponoviti, a to je: Zasluzeno dobiti tekmu, a prije toga povesti i onda se na najprimitivniji moguci nacin valjati i zadrzavati vrijeme nekim imaginarnim grcevima nakon kojih ce se podici i trcati k'o pomahnitali, ali svaki moguci prekid na to koristiti (citaj kopirati sve ono sto su fudbaleri Veleza radili danas).
Akšam pada od mog grada još se bijeli kapija, na kapiji pjesmu pjeva, pjeva moja jalija!

Dobri u dobru
Zli u zlu

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 13 apr 2021, 01:43

U svemu ovome mi samo žao Husarinog klijenta Mešanovića koji se raspada trčeći okolo, očekujući da će mu nesposobni saigrači iz FKS dodati neki kvalitetan pas.

Što se Sušića tiče, taj je davno završio sa ozbiljnim fudbalom, lagano majstore se prekomanduj u futsal i ostavi mlađe dečke koji će potrčati, nije ljenguzama mjesto na velikim terenima.

Jedino što valja u ovoj raspaloj ekipi FKS je Dupovac koji se samo najednom pretvorio u m:tel Maldini-a.

Doduše, tu je i Englez ali pod kormilom staromodnom neznalicom bi i Batistutu učinio bezopasnim.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3125
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la HordasOdMalena » 13 apr 2021, 01:48

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
13 apr 2021, 01:43
U svemu ovome mi samo žao Husarinog klijenta Mešanovića koji se raspada trčeći okolo, očekujući da će mu nesposobni saigrači iz FKS dodati neki kvalitetan pas.

Što se Sušića tiče, taj je davno završio sa ozbiljnim fudbalom, lagano majstore se prekomanduj u futsal i ostavi mlađe dečke koji će potrčati, nije ljenguzama mjesto na velikim terenima.

Jedino što valja u ovoj raspaloj ekipi FKS je Dupovac koji se samo najednom pretvorio u m:tel Maldini-a.

Doduše, tu je i Englez ali pod kormilom staromodnom neznalicom bi i Batistutu učinio bezopasnim.
Šta kažeš na Kovačevića? U zadnje vrijeme se vratio u staru formu.
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 13 apr 2021, 01:51

HordasOdMalena je napisao/la:
13 apr 2021, 01:48
DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
13 apr 2021, 01:43
U svemu ovome mi samo žao Husarinog klijenta Mešanovića koji se raspada trčeći okolo, očekujući da će mu nesposobni saigrači iz FKS dodati neki kvalitetan pas.

Što se Sušića tiče, taj je davno završio sa ozbiljnim fudbalom, lagano majstore se prekomanduj u futsal i ostavi mlađe dečke koji će potrčati, nije ljenguzama mjesto na velikim terenima.

Jedino što valja u ovoj raspaloj ekipi FKS je Dupovac koji se samo najednom pretvorio u m:tel Maldini-a.

Doduše, tu je i Englez ali pod kormilom staromodnom neznalicom bi i Batistutu učinio bezopasnim.
Šta kažeš na Kovačevića? U zadnje vrijeme se vratio u staru formu.
Dobar je, ali Dupovac je ubjedljivo najbolji igrač ove ekipe. Najbolji CB lige.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Covid19
Postovi: 449
Pridružen/a: 14 jan 2021, 02:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Covid19 » 13 apr 2021, 01:53

Dobra vijest za nas je da Borac ne moze racunati na pejovica u utakmici protiv nas :njanjanja:

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3548
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tutankamon1905 » 13 apr 2021, 02:01

Jel ikom jasno kako je na temi Zeljeznicara, Baka odjednom postao pozitivac? Sve press konferencije su postale smješne, spominjanje grada Sarajeva sad se provlači kroz šale, nije više budala i kockar, najidealniji izbor za trenera :hmmmmm: :hmmmmm:

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 13 apr 2021, 02:05

tutankamon1905 je napisao/la:
13 apr 2021, 02:01
Jel ikom jasno kako je na temi Zeljeznicara, Baka odjednom postao pozitivac? Sve press konferencije su postale smješne, spominjanje grada Sarajeva sad se provlači kroz šale, nije više budala i kockar, najidealniji izbor za trenera :hmmmmm: :hmmmmm:
Traži se spasitelj i nova kultna figura. Realno i jest im najbolji izbor. U pravu si, alarmantno je da kolektivno balinjaju na lika koji uopšte nije ništa zvanično objavio.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Meraak1921
Postovi: 3198
Pridružen/a: 17 mar 2021, 09:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Meraak1921 » 13 apr 2021, 02:07

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
13 apr 2021, 02:05
tutankamon1905 je napisao/la:
13 apr 2021, 02:01
Jel ikom jasno kako je na temi Zeljeznicara, Baka odjednom postao pozitivac? Sve press konferencije su postale smješne, spominjanje grada Sarajeva sad se provlači kroz šale, nije više budala i kockar, najidealniji izbor za trenera :hmmmmm: :hmmmmm:
Traži se spasitelj i nova kultna figura. Realno i jest im najbolji izbor.
Pa ne krijemo da je budala, al za ovu ligu je maher, i ja mislim da je najbolja opcija , vidjet cemo

Covid19
Postovi: 449
Pridružen/a: 14 jan 2021, 02:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Covid19 » 13 apr 2021, 02:29

Baka je realno najbolji trener koji je radio u PL.
Nijedan drugi mu nije ni do koljena.



P.S. Nece nesto san na oci :rol: :rol:


slika

Covid19
Postovi: 449
Pridružen/a: 14 jan 2021, 02:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Covid19 » 13 apr 2021, 03:11

slika

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la 90minut » 13 apr 2021, 03:12

Sky9 je napisao/la:
05 apr 2021, 22:25
90minut je napisao/la:
05 apr 2021, 22:03
haharudin
prije 1 sat
Porasla mi kćer, puko je pubertet, prozgodnila se, baš belaj. Sjedne u gaćama, izvali se vulgarno, ukrsti noge... Ma užas. Šta bi vi na mom mjestu?
Neki kmeljin manijak, stoprocentno.
Novi komentar je napisao

haharudin
prije 1 sat
Ja niti sam navijač, niti išta. Marširo sa maloljetnom kćerkicom u minjaku, furamo zen-budizam i i slijepo nasilje, ali dobri smo uglavu (a ona i uguzove). Nije loše sve to skupa. Ja sve pjevo i štipko je za guzzu, verujte. Dobra balavica.


:urnebes:

killafrommanilla
Postovi: 3476
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la killafrommanilla » 13 apr 2021, 04:07

Dudic jos jednom, po treci put ove sezone, pokazao da je za Vinka Marinovica svjetski trener.
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la 90minut » 13 apr 2021, 04:16

I onda naleti na Olimpika

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la 1922VFC1981 » 13 apr 2021, 05:03

Mostarwolf1981 je napisao/la:
13 apr 2021, 00:48
Da su imali jos jednog igraca sa 30k platom mjesecno, sigurno bi jedan go zabili
:mrgreen: :mrgreen:
#musvdg

Avatar
Riziko
Postovi: 5834
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Riziko » 13 apr 2021, 07:27

Kako se časte sarajlije i mostarci :bow:
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, bagniadiluca, Devedesetka, jurisicduska, MoSaZeLjo1921, Riziko i 52 gosta.