Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Avatar
wolfie
Postovi: 3240
Pridružen/a: 21 feb 2020, 14:20
Lokacija: Baza!
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la wolfie » 12 maj 2021, 11:51

Nirton je napisao/la:
12 maj 2021, 11:50
wolfie je napisao/la:
12 maj 2021, 11:49
Nirton je napisao/la:
12 maj 2021, 11:46


Bravo wolfie :bih:

slika

slika

slika

Let's go Fighter alealeale! :opaopa:
Sto meni sa tim repliciras, da nisam ja to mozda pisao? Apsolutno sam protiv tog i slicnog pisanja, a Bogami i protiv ovog tvog gore.
A sad mi lijepo kazi, kog boli neka krasna stvar protiv cega si ti? Produzi dalje. :bih:
Život je pun uspona i Padova je grad u Italiji.

Avatar
Beduin
Postovi: 16120
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Beduin » 12 maj 2021, 11:52

Koliko bih volio da Sarajevo uzme titulu ispred Borca, toliko mi je drago sto je Sloboda odigrala posteno, cista obraza, a opet nije zapinjala svim silama, nisu se izlezavali, nisu igrali mesarski... krivo mi je sto nisu u par navrata pokusali istrcati kontre kada su mogli, nego su vise bili podredjeni odbrani i osvajanju 1 boda, ali Boze moj.
Iskreno se nadam da ce isti pristup imati i u narednih nekoliko utakmica radi obraza i regularnosti. Ne mozemo ocekivati da Sloboda ima konstantu i svoj dan u svakoj utakmici, toga me je jedino strah jer ce pojedinci jedva cekati da to prisiju prodavanju utakmice, nekakvim izdajama i drugim glupostima. Jedino sto ocekujem je davanje sanse nekoliko mladjih igraca tek da se vidi koliko se mogu osloniti na njih te isti pristup u svim utakmicama kao u ovih nekoliko zadnjih.

Medjutim, niko nije zaduzio Slobodu bilo cim pa da mu poklanjamo bodove i ubijedjen sam da Sloboda nece kalkulisati niti favorizirati ikoga. Premiranje i po tom pitanju dodatno ozbiljan pristup i borba na terenu ok i to podrzavam.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
imekorisnicko
Postovi: 543
Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la imekorisnicko » 12 maj 2021, 11:54

Nirton je napisao/la:
12 maj 2021, 11:46
wolfie je napisao/la:
12 maj 2021, 11:44
robertkosar je napisao/la:
12 maj 2021, 11:41


Veseli se bosnjo uspjehu cetnika otac te **** vlaski :puke: Zaboravio si ubistva djece i civila po Sarajevu :puke:
Ma jok ba, vama cu podrsku dati. Da ti citiram jednog kolegu: "Da igraju Zeljeznicar i Republika Sprska a da je ulog nezavisnost ovih drugih, svim srcem bih bio uz Republiku Srpsku!". I to je ovdje, cak, post bio, samo dok se pronadje. :bih:

Ne zaboravi delirijum koseva kada se javilo da Zrinjski vodi 1:2.
I nemoj mi te ratne teme pokretati da ne bi dobio iza usiju, balavac.

Zivio nam banjalucki Borac, sampion NASE drzave, iz Seher Banja Luke!
Bravo wolfie :bih:

slika

slika
joj jeste šupljatori. Kad ste slavili korona titulu sve je bilo ok, a onda kad ste ispustili 13 bodova ste kao shvatili da se namješta Borcu i
htjeli osnovati udruženje čija bi glavna funkcija bila da vi osvojite titulu.
To nije prošlo pa sad pozivate na svebošnjačko jedinstvo od kojeg bi opet samo vi imali koristi.

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 2992
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la HordasOdMalena » 12 maj 2021, 11:55

Beduin je napisao/la:
12 maj 2021, 11:52
Koliko bih volio da Sarajevo uzme titulu ispred Borca, toliko mi je drago sto je Sloboda odigrala posteno, cista obraza, a opet nije zapinjala svim silama, nisu se izlezavali, nisu igrali mesarski... krivo mi je sto nisu u par navrata pokusali istrcati kontre kada su mogli, nego su vise bili podredjeni odbrani i osvajanju 1 boda, ali Boze moj.
Iskreno se nadam da ce isti pristup imati i u narednih nekoliko utakmica radi obraza i regularnosti. Ne mozemo ocekivati da Sloboda ima konstantu i svoj dan u svakoj utakmici, toga me je jedino strah jer ce pojedinci jedva cekati da to prisiju prodavanju utakmice, nekakvim izdajama i drugim glupostima. Jedino sto ocekujem je davanje sanse nekoliko mladjih igraca tek da se vidi koliko se mogu osloniti na njih te isti pristup u svim utakmicama kao u ovih nekoliko zadnjih.

Medjutim, niko nije zaduzio Slobodu bilo cim pa da mu poklanjamo bodove i ubijedjen sam da Sloboda nece kalkulisati niti favorizirati ikoga. Premiranje i po tom pitanju dodatno ozbiljan pristup i borba na terenu ok i to podrzavam.
Samo ih dobijte zadnje kolo i sve okej. :thumbup:

Dobro vama, dobro nama. :D
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

Avatar
wolfie
Postovi: 3240
Pridružen/a: 21 feb 2020, 14:20
Lokacija: Baza!
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la wolfie » 12 maj 2021, 11:56

slika


Gledaj dokle to ide. :puke:

Jos ima zajednicki profil sa kokom i pravi se neka frajercina. :rol:
Život je pun uspona i Padova je grad u Italiji.

Avatar
erkov
Postovi: 295
Pridružen/a: 17 apr 2021, 21:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la erkov » 12 maj 2021, 11:56

Vico gotov si


slika

Avatar
SF6
Postovi: 2018
Pridružen/a: 31 jul 2017, 23:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la SF6 » 12 maj 2021, 11:57

Uz Borca iz strogo sportskih razloga.
Politici nije mjesto na forumu.

Borac Banja Luka šampion drage nam države Bosne i Hercegovine :bih:

Avatar
Nirton
Postovi: 6326
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Nirton » 12 maj 2021, 11:57

wolfie je napisao/la:
12 maj 2021, 11:51
Nirton je napisao/la:
12 maj 2021, 11:50
wolfie je napisao/la:
12 maj 2021, 11:49



slika

Let's go Fighter alealeale! :opaopa:
Sto meni sa tim repliciras, da nisam ja to mozda pisao? Apsolutno sam protiv tog i slicnog pisanja, a Bogami i protiv ovog tvog gore.
A sad mi lijepo kazi, kog boli neka krasna stvar protiv cega si ti? Produzi dalje. :bih:
Pa nemoj mi odgovarat, i bit ce mi savrseno dobro jasno da te boli neka krasna stvar za moje misljenje.
I vole te širom Bosne i Hercegovine, vole te i širom Evrope, širom svijeta. Ima nas mnogo, mnogo onih kojima srce zaigra kada mislimo na tebe. Mnogo onih kojima grb kuca umjesto srca u grudima.

Avatar
Bliss
Postovi: 1177
Pridružen/a: 21 jul 2011, 17:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Bliss » 12 maj 2021, 11:58

erkov je napisao/la:
12 maj 2021, 11:56
Vico gotov si


slika
Samo se ti zezaj. Ovaj u sredini je zajeban.
ROĐEN U MOSTARU U NAJLJEPŠE DOBA MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA

Avatar
wolfie
Postovi: 3240
Pridružen/a: 21 feb 2020, 14:20
Lokacija: Baza!
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la wolfie » 12 maj 2021, 11:58

SF6 je napisao/la:
12 maj 2021, 11:57
Uz Borca iz strogo sportskih razloga.
Politici nije mjesto na forumu.

Borac Banja Luka šampion drage nam države Bosne i Hercegovine :bih:
:bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
Život je pun uspona i Padova je grad u Italiji.

let3
Postovi: 28617
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la let3 » 12 maj 2021, 12:01

Shategabri je napisao/la:
12 maj 2021, 10:53
grbavicka1921 je napisao/la:
12 maj 2021, 10:38
Ja bih volio da moj Ljože maksimalno odradi do kraja ovu sezonu protiv svake ekipe koja je ostala do kraja, al mi nije jasno da već kone optužuju da ćemo pustiti.
Pa bolan mi ne možemo lafo prvim i najjačim sastavom da se suprostavljamo ekipama mjesecima, a oni nake tužbe spominju. Presmiješno!
Grizite vlastita muda i u vlastitoj avliji, mi nemamo veze s vama a hvala Bogu ni vi s nama.!!
Mirna Bosna!
Eto vam Vicko i sportovi koronaši!
Da ste mogli uzeli bi nas. Tu prestaje sva priča. U ovom stanju niste vi u stanju uzeti ni Veleža ni Borca.
Aha, znaci sad je taktika unaprijed kmečati o utakmici koja se nije ni odigrala :rol:
Bice zanimljivo gledati hocete li pojesti sva svoja gov.na ako Zeljo izbije bodove Borcu :kafa:

I ja sam za da Ljože maksimalno odigra svoje do kraja, pa neka budu i pitari prvaci na kraju. Problem je može li to ostvariti ekipa koja nije primila plate pola godine i koju zbog toga podjednako netežu i Olimpik i Vijetnam i Široki i Mladost i ko vec stigne. Sve vi to znate odlicno, ali lakše je druge kriviti što se prokockalo 13 bodova prednosti :tokralju:
I na kraju stade citava sezona u jednu utakmicu u kojoj moraju navijati za Želju, kojeg su prije toga toliko ismijavali :rol: :rol: kako je karma nekad kučka :lol:

joker90
Postovi: 21762
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la joker90 » 12 maj 2021, 12:05

Pa nas Zeljkan svakako ne može dobiti Borca i da hoce. Jest malo sramotno da navijaju protiv svog kluba i to protiv ovih sto im stadion zapalise, ali to je nas Zeljkan. Historija puna sramote i losih poteza.
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
ZaNjuBoriSe
Postovi: 972
Pridružen/a: 18 jul 2017, 16:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la ZaNjuBoriSe » 12 maj 2021, 12:06

joker90 je napisao/la:
12 maj 2021, 12:05
Pa nas Zeljkan svakako ne može dobiti Borca i da hoce. Jest malo sramotno da navijaju protiv svog kluba i to protiv ovih sto im stadion zapalise, ali to je nas Zeljkan. Historija puna sramote i losih poteza.
Zapali im Borac stadion i ukrade aut na protivničkoj polovini.

Nakotilo se djece ovdje pofino...usijane glave.
Kad sam bio mali,
Poklone mi slali...

Avatar
SF6
Postovi: 2018
Pridružen/a: 31 jul 2017, 23:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la SF6 » 12 maj 2021, 12:06

joker90 je napisao/la:
12 maj 2021, 12:05
Pa nas Zeljkan svakako ne može dobiti Borca i da hoce. Jest malo sramotno da navijaju protiv svog kluba i to protiv ovih sto im stadion zapalise, ali to je nas Zeljkan. Historija puna sramote i losih poteza.
More li se navijati za RS :rol:

Avatar
wolfie
Postovi: 3240
Pridružen/a: 21 feb 2020, 14:20
Lokacija: Baza!
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la wolfie » 12 maj 2021, 12:07

Joj, za sta se hvataju, je l moguce? :rol:

"izrael, republika srpska > torpedo"
Život je pun uspona i Padova je grad u Italiji.

Avatar
SF6
Postovi: 2018
Pridružen/a: 31 jul 2017, 23:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la SF6 » 12 maj 2021, 12:08

Navijam za Gorana Zakarića koji mi je draži od svih igrača Sarajeva zajedno.

Sretno i do titule Zaka :bih:

Avatar
Meraak1921
Postovi: 3025
Pridružen/a: 17 mar 2021, 09:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Meraak1921 » 12 maj 2021, 12:09

Najvise bih sretan bio da Velež uzme titulu, al posto su male sanse, onda bilo ko samo ne FK Sarajevo, pa i Borac bi mi puno draze bilo da osvoje iskreno. Ovi Kukatorima su svi krivi, Vico i sudije, a to sto su 13 bodova prokockali, to ja mislim da nece vise niko, i to sto nisu u stanju bili rijesiti prvenstvo na Kosevu protiv Borca.. Da ne pricam o nasim mukama, 90% je pisalo da nam zele Kantonalnu ligu i da se ugasimo.. MA DUVAJTE NAM PO K.URAC ARGENTINCI

Avatar
Shategabri
Postovi: 14495
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Shategabri » 12 maj 2021, 12:09

let3 je napisao/la:
12 maj 2021, 12:01
Shategabri je napisao/la:
12 maj 2021, 10:53
grbavicka1921 je napisao/la:
12 maj 2021, 10:38
Ja bih volio da moj Ljože maksimalno odradi do kraja ovu sezonu protiv svake ekipe koja je ostala do kraja, al mi nije jasno da već kone optužuju da ćemo pustiti.
Pa bolan mi ne možemo lafo prvim i najjačim sastavom da se suprostavljamo ekipama mjesecima, a oni nake tužbe spominju. Presmiješno!
Grizite vlastita muda i u vlastitoj avliji, mi nemamo veze s vama a hvala Bogu ni vi s nama.!!
Mirna Bosna!
Eto vam Vicko i sportovi koronaši!
Da ste mogli uzeli bi nas. Tu prestaje sva priča. U ovom stanju niste vi u stanju uzeti ni Veleža ni Borca.
Aha, znaci sad je taktika unaprijed kmečati o utakmici koja se nije ni odigrala :rol:
Bice zanimljivo gledati hocete li pojesti sva svoja gov.na ako Zeljo izbije bodove Borcu :kafa:

I ja sam za da Ljože maksimalno odigra svoje do kraja, pa neka budu i pitari prvaci na kraju. Problem je može li to ostvariti ekipa koja nije primila plate pola godine i koju zbog toga podjednako netežu i Olimpik i Vijetnam i Široki i Mladost i ko vec stigne. Sve vi to znate odlicno, ali lakše je druge kriviti što se prokockalo 13 bodova prednosti :tokralju:
I na kraju stade citava sezona u jednu utakmicu u kojoj moraju navijati za Želju, kojeg su prije toga toliko ismijavali :rol: :rol: kako je karma nekad kučka :lol:
Šta ćete bolan izbiti?! Kome?!! Kakvo crno izbijanje bodova Borcu :think: izbili bi nama da ste mogli.
Ovi stari nemaju nikakav motiv da igraju. Mladi nisu dovoljno dobri da bilo koga dobiju.
Nemamo mi šta vas kriviti, sami pali sami se ubili. Ispustili smo veliku prednost, prokockali, luzerluk veliki. Nemam šta drugo reći.
Navijao sam i da Zrinjski dobije Borca :mrgreen: mogu i za vas jednu :urnebes: doduše i ova moja je na vašu stranu :mrgreen:
Koševo Zapad

let3
Postovi: 28617
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la let3 » 12 maj 2021, 12:11

Kad ce krenuti da stavljaju gifove Grbavice koja gori ? možda tako nalože Lendrića i Štilića da ginu proitiv Borca :hmmmmm:

Avatar
wolfie
Postovi: 3240
Pridružen/a: 21 feb 2020, 14:20
Lokacija: Baza!
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la wolfie » 12 maj 2021, 12:12

let3 je napisao/la:
12 maj 2021, 12:11
Kad ce krenuti da stavljaju gifove Grbavice koja gori ? možda tako nalože Lendrića i Štilića da ginu proitiv Borca :hmmmmm:
Polahko, sad im je u fokusu aminanje da se ponovi Kapija, prica oko Grbavice krece u petak.

Najveci jadovi na svijetu!
Zadnja izmjena: wolfie, dana/u 12 maj 2021, 12:12, ukupno mijenjano 1 put.
Život je pun uspona i Padova je grad u Italiji.

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Addo1922, napoleon72, nekoIzMostara i 38 gostiju.