Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Avatar
Beduin
Postovi: 16120
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Beduin » 18 maj 2021, 00:20

zagor1987 je napisao/la:
18 maj 2021, 00:08
Beduin je napisao/la:
18 maj 2021, 00:04
zagor1987 je napisao/la:
17 maj 2021, 23:01


Ma sami sebi smo krivi i uopste nije Sarajevo bitno vec fudbal u globalu. Gresaka je bilo protiv svakoga i prije i nepravdi al su se znali igrat odlicni mecevi i ako te sudija nekom odlukom unisti barem to ne radi cijeli mec i pusti da se igra,dok je zalosno bilo gledat neke tekme npr vasa sa Borcem jednostavno kad god se osjeti neka vasa kontrola ili malo zaprijeti odma faul,ofsajd itd.

https://****.****/**/fudbal/premijer-liga-bih/zbog-koga-se-igra-premijer-liga-bih-pojedinca-grupe-sudija-ili-klubova-657036 sport 1
Nema veceg placonje od Zagora :urnebes:
Samo Slobodu i Mladost da su uzeli i imali bi isto bodova kao i Borac. A da bi ih uzeli treba imati sut prema golu, jer bez suta u okvir gola nema sanse da pobijedis, hhh. Sta kazes, zapela Sloboda protiv vas? Il kako ti places na vasoj temi, bosnjaci izdali, neujedinjeni, @Levatinjo1987 :urnebes:
Idi poceraj nije problem zapet uvijek protiv nas nego sto drugim gace dignete pa vec u autobusu 2-0
Pa mi dobismo Borac na Tusnju, placljivko. Jesil gled'o utakmicu protiv Slobode, ovu zadnju? Bas toliko zapeli da ste bez udarca u okvir gola? 😂
Hajde mi, ali Mladost, i oni zapeli, izdao Musija?
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Pantelija
Postovi: 12624
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Pantelija » 18 maj 2021, 00:24

Ma suplje price i mladost i sloboda opusteno igrali bez imalo nekog ekstra motiva.
Ako hoces titulu ove tekme dobiješ na poluvremenu. 5 miliona dajes na plate igraca koji protiv mladosti i slobode ne upute udarac u okvir gola i dodje ovdje neko pisati nesto.
Sta treba da nam mladost i sloboda postaju pa da se spusta o na nivo ovih sto slave ovaj jad.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
dejavu
Postovi: 3618
Pridružen/a: 21 jun 2010, 14:13
Lokacija: Sa
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la dejavu » 18 maj 2021, 00:27

Aco Pejovic danas vidjen u gradu nakon sto mu je zagor reko da nece dobiti nikad pare radi nediscipline..
nasa noc traje danima

https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g

Avatar
Omark
Postovi: 2663
Pridružen/a: 15 jun 2015, 15:32
Lokacija: Dolina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Omark » 18 maj 2021, 00:32

dejavu je napisao/la:
18 maj 2021, 00:27
Aco Pejovic danas vidjen u gradu nakon sto mu je zagor reko da nece dobiti nikad pare radi nediscipline..
:urnebes: :urnebes:

Avatar
Beduin
Postovi: 16120
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Beduin » 18 maj 2021, 00:32

Pantelija je napisao/la:
18 maj 2021, 00:24
Ma suplje price i mladost i sloboda opusteno igrali bez imalo nekog ekstra motiva.
Ako hoces titulu ove tekme dobiješ na poluvremenu. 5 miliona dajes na plate igraca koji protiv mladosti i slobode ne upute udarac u okvir gola i dodje ovdje neko pisati nesto.
Sta treba da nam mladost i sloboda postaju pa da se spusta o na nivo ovih sto slave ovaj jad.
Hajde ti to objasni nerazumnim i subjektivnim osobama poput Zagora. Nekad krenes pisati ozbiljno na ovoj temi i onda padobranci se poseru na to pa budes prinudjen se prilagoditi situaciji i sprdati se, a znam da ovim objekrivnijim momcima nije do sprdancije.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Pantelija
Postovi: 12624
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Pantelija » 18 maj 2021, 01:03

Beduin je napisao/la:
18 maj 2021, 00:32
Pantelija je napisao/la:
18 maj 2021, 00:24
Ma suplje price i mladost i sloboda opusteno igrali bez imalo nekog ekstra motiva.
Ako hoces titulu ove tekme dobiješ na poluvremenu. 5 miliona dajes na plate igraca koji protiv mladosti i slobode ne upute udarac u okvir gola i dodje ovdje neko pisati nesto.
Sta treba da nam mladost i sloboda postaju pa da se spusta o na nivo ovih sto slave ovaj jad.
Hajde ti to objasni nerazumnim i subjektivnim osobama poput Zagora. Nekad krenes pisati ozbiljno na ovoj temi i onda padobranci se poseru na to pa budes prinudjen se prilagoditi situaciji i sprdati se, a znam da ovim objekrivnijim momcima nije do sprdancije.
Najvecaa greska u zivotu je krivca traziti u drugom za svoj neuspjeh. Nasa igra na proljece je sramotna. Dno dna. Igra na bod, na siguricu. Kad igras tako kad ne mozes nikome dati vise od jednog gola onda je logično da svaka sudijska lakrdija ti otkine bod.
Kad imas ekipu jaku i trenera on ti skine jedan gol ti zabijes 3. On ti skine dva boda jednom al ne moze 5x.
I ti opet prvi.
Al kome to objasnjavati. Nas jesu sudije zaklale da se razumijemo, kao i jos mnoge ekipe i ovo proljece je dno fudbala, ali mi smo pobjedom kuci protiv borca mogli sve riješiti. I nista.

Ja i dalje tvrdim kad se sve sabere i oduzme Velez je ponašanjem na terenu, igrom, kvalitetom igre, zaslužio titulu. Oštećeni cesto, pogurani protiv nas jer je drugima trebalo. I to je to.

Ja se samo nadam da ce djeca iz ove lige odlaziti prije 21 godine da ne ostaju dugo u ovoj septičkoj jami u kojoj demo fudbalu pitaju ljudi koji nisu šutnuli loptu i sudije koje nije sramota ujutro se pogledati u ogledalo.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Tracy1
Postovi: 243
Pridružen/a: 16 mar 2019, 22:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Tracy1 » 18 maj 2021, 06:08

*p!p!t@* je napisao/la:
17 maj 2021, 23:10
Joj kad neko u BiH počne pričati o dobrobiti fudbala kroz suđenje, a prosjek godina u pola ekipa 29-30. De se havizajte malo svi... Sve dok svaki klub ne bude ulagao u omladinsku školu i forsirao mlade igrače nikakvog pomaka za ligu neće biti. Sve dok se klubovi ne dogovore i ne privuku veće pare od sponzora i TV prenosa od nesposobnog saveza, tada će se moći u kraj stati savezu i lopovlucima od suđenja. Sve ostalo, pa i VAR se može manipulisati dokle god klubovi ne stanu zajedno, a to će se desiti nažalost nikada... Čestitajte novom šampionu na tituli, jer nijedan dosadašnji ništa pošteniji nije bio...
Istina
Samo Siroki igra sa svojim omaladincima,i sloboda donekle ovo ostalo igraju sa istrošenim igračima koji je domet nasa cirkus liga.
MUSVDG

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15653
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la svrakino1921 » 18 maj 2021, 06:18

dejavu je napisao/la:
18 maj 2021, 00:27
Aco Pejovic danas vidjen u gradu nakon sto mu je zagor reko da nece dobiti nikad pare radi nediscipline..
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la 90minut » 18 maj 2021, 06:21

Antipolitika3 je napisao/la:
17 maj 2021, 22:55
Da je bilo posteno Sarajevo bi osvojilo.
Zao mi pitara jer nece izjednacit nase tri titule za redom.
Ali mogao bi Borac ako Vranjes vol2 dodje.
Jednom si stigao +13 i više nikad novu osvajaju za 10 godina opet minimum.
Nek' se zahvale na prodaji igraca kome trebaju i to je to.

Brate koliko sam oplakao na ritamreda post sve ide fudbal-fudbal kad poce o genocidima, agresorima. :rol:

Ovo ni ja ne bi u zaje.banciji napisao. :rol: :rol:

Alipasino
Postovi: 7833
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Alipasino » 18 maj 2021, 07:36

Nije jos gotovo.Borac igra nerjeseno sa Tuzlom i gubi od Slobode dok pitari uzimaju 6 boba i osvajaju.Sasvim moguc scenario.Zasto ste se vec predali.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la ElCartel11 » 18 maj 2021, 08:08

Alipasino je napisao/la:
18 maj 2021, 07:36
Nije jos gotovo.Borac igra nerjeseno sa Tuzlom i gubi od Slobode dok pitari uzimaju 6 boba i osvajaju.Sasvim moguc scenario.Zasto ste se vec predali.
To ce se desiti kad se Izraelci i Palestinci pomire.
Znaci nikad.
Taman i da im zapne dobice penal ili dati gol iz metarskog ofsajda.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la 90minut » 18 maj 2021, 08:09

Uvijek sam se smijao kad debilni forumski retardi pišu o imaginarnim krađama Sarajeva, a isto Sarajevo osvaja titule svakih 7 godina do unazad par godina.

Zato mi je uvijek i bilo krivo što smo pošten klub krao ili ne krao isto ti ga dođe i seljacine iz drugih gradova s kompleksom prema velikom gradu ce uvijek pricati isto.

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la jolicnikola » 18 maj 2021, 08:12

ElCartel11 je napisao/la:
18 maj 2021, 08:08
Alipasino je napisao/la:
18 maj 2021, 07:36
Nije jos gotovo.Borac igra nerjeseno sa Tuzlom i gubi od Slobode dok pitari uzimaju 6 boba i osvajaju.Sasvim moguc scenario.Zasto ste se vec predali.
To ce se desiti kad se Izraelci i Palestinci pomire.
Znaci nikad.
Taman i da im zapne dobice penal ili dati gol iz metarskog ofsajda.
znači prije će doći vanzemaljci nego što će Borac izgubiti titulu :mrgreen:

Cesc44
Postovi: 1051
Pridružen/a: 19 sep 2020, 19:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Cesc44 » 18 maj 2021, 08:23

dejavu je napisao/la:
18 maj 2021, 00:17
Antipolitika3 je napisao/la:
17 maj 2021, 22:55
Da je bilo posteno Sarajevo bi osvojilo.
Zao mi pitara jer nece izjednacit nase tri titule za redom.
Ali mogao bi Borac ako Vranjes vol2 dodje.
:rol:

al cuj zao sto Sarajevo nije uzelo titulu i izjednacio taj neki vas niz. Jel ostalo rivaliteta u ovoj drzavi svima nesto zao nekoga u pm, ovi navijaju da neko drugi uzme titulu, ovi da izjednace niz...
90% navijaca Zrinjskog je navijalo protiv osvajanja Sarajeva, sto zbog rivalstva, sto zbog sportskog segmenta. Po mom misljenju, a i mnogih Sarajevo bi se dosta izdvojilo sa Europskim nastupima i pojacanjima, nevjerujem da ce Borac nesto vise napravit. Naravno nije to bilo tesko forcanje, al da nam je draze sigurno je, malo manje poslje one kradje u Banja Luci.
Ovi sto pricaju imam prijatelje navijace tog i tog kluba, pa zato navijam za njih, je jos i najveci supljak, pa ja bi tad navijo za sve 100 klubova...

Zeko87
Postovi: 2065
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Zeko87 » 18 maj 2021, 08:31

Svakom navijaču koji voli iskreno sport žao mu je zbog svega onoga što je dovelo do ovakve titule Borca. Prvom im se otvarao put tako što se kastrirao Željo na sred Grbavice u više navrata, tada su se šprdali mahom Pitari. Velež je prvi pustio vapaj nakon gostovanja u BL. Tada su svi šutjeli .

Nakon toga kad se vidjelo da FKS nema kvalitete kao u prvom dijelu sezone apetiti su porasli i nastavilo se sa sudijskom režijama. Da se štimaljka zadržala samo na penalima u Mostaru protiv Veleža u BL protiv Širokog, i ofirnim golom iz offsidea protiv Zrinje u BL, bez obzira na ovako loše Sarajevo, Borac bi sada bio treći, dok bi se vjerovatno Velež i Sarajevo ganjali za titulu .

Ne moramo eto ubrajati kartoniranje igrača narednih protivnika kolo prije, sjeckanje igre na utakmicama Borca, sitni nepostojeći fauli u zoni šuta itd.

Ovako svaki navijač koji voli da je sve regularno pa makar i na štetu njegovog kluba, prinuđen je da svoje slobodno vrijeme troši negdje drugdje. Niko ne voli da ga se pravi budalom.
Zadnja izmjena: Zeko87, dana/u 18 maj 2021, 08:35, ukupno mijenjano 1 put.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

GradKamena2
Postovi: 1603
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la GradKamena2 » 18 maj 2021, 08:34

dejavu je napisao/la:
18 maj 2021, 00:17
Antipolitika3 je napisao/la:
17 maj 2021, 22:55
Da je bilo posteno Sarajevo bi osvojilo.
Zao mi pitara jer nece izjednacit nase tri titule za redom.
Ali mogao bi Borac ako Vranjes vol2 dodje.
:rol:

al cuj zao sto Sarajevo nije uzelo titulu i izjednacio taj neki vas niz. Jel ostalo rivaliteta u ovoj drzavi svima nesto zao nekoga u pm, ovi navijaju da neko drugi uzme titulu, ovi da izjednace niz...
Jedino dobro sto nije SA uzelo sto cemo ostat jedini sa tri u nizu,a na kraju krajeva sami su krivi sto nisu uzeli.

mma_hz
Postovi: 10524
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la mma_hz » 18 maj 2021, 08:47

Mene sramota zbog ovog @sarajevojebordo.
Jedno je ne zaboravljati neke stvari,jedno je biti svjestan kakvo nas zlo okruzuje ali sasvim drugo jr biti debil.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la 90minut » 18 maj 2021, 08:53

Ma debil klasicni kad sam se ja zaje.bavao na dan utakmica i on me citirao i pisao kontam zaje.baje se, al' ocigledno stvarno ima retarda koji su ozbiljni.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14495
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Shategabri » 18 maj 2021, 08:55

Cesc44 je napisao/la:
18 maj 2021, 08:23
dejavu je napisao/la:
18 maj 2021, 00:17
Antipolitika3 je napisao/la:
17 maj 2021, 22:55
Da je bilo posteno Sarajevo bi osvojilo.
Zao mi pitara jer nece izjednacit nase tri titule za redom.
Ali mogao bi Borac ako Vranjes vol2 dodje.
:rol:

al cuj zao sto Sarajevo nije uzelo titulu i izjednacio taj neki vas niz. Jel ostalo rivaliteta u ovoj drzavi svima nesto zao nekoga u pm, ovi navijaju da neko drugi uzme titulu, ovi da izjednace niz...
90% navijaca Zrinjskog je navijalo protiv osvajanja Sarajeva, sto zbog rivalstva, sto zbog sportskog segmenta. Po mom misljenju, a i mnogih Sarajevo bi se dosta izdvojilo sa Europskim nastupima i pojacanjima, nevjerujem da ce Borac nesto vise napravit. Naravno nije to bilo tesko forcanje, al da nam je draze sigurno je, malo manje poslje one kradje u Banja Luci.
Ovi sto pricaju imam prijatelje navijace tog i tog kluba, pa zato navijam za njih, je jos i najveci supljak, pa ja bi tad navijo za sve 100 klubova...
Pa otići će vjerovatno Ziljkić i Zakarić.
Pitanje da li mogu dovesti kvalitetne zamjene.

Doduše uz ovakvo suđenje to i nije toliki problem.

Iduća sezona će tek biti haos.

Al ćeraćemo se jel.
Koševo Zapad

Zeko87
Postovi: 2065
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Zeko87 » 18 maj 2021, 09:29

Ova sezona je bila idealna za mešetarenja sudija, nema publike na stadionu koji bi ti eventualno mogli uletiti i belaj napraviti, a Mtel se svakako svojski potrudio da na prijenosima možeš biti siguran samo u boju dresova ekipa, sve ostalo je cenzurirano.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: bagniadiluca, Balorda, BordoBBoja, nicaze95, Venom i 47 gostiju.