Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Avatar
delko
Postovi: 3566
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la delko » 09 maj 2021, 17:40

oldschool72 je napisao/la:
09 maj 2021, 17:10
Ako u srijedu u Banjaluci bude pošteno suđenje neće Borac dobiti Zrinjskog, živi bili pa vidjeli...
Ja mislim da ce Borac dobiti Zrinjskog. Mi smo kuci uvijek jaki a protiv Krupe jesmo igrali lagano ali mislim da je to zbog protivnika i onda nakon ranog gola, ekipa se uspavala. Protiv Zrinjskog cemo izaci visoko, napadati i mislim da ce biti pobjeda ubjedljivija nego protiv Krupe.
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
godrina
Postovi: 2824
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la godrina » 09 maj 2021, 17:40

Jesu se torpedasi upalili ko kutnjaci. 2 utakmice u par godina im sudija ne silji i odma bi slali dopise UEFI, pozivalo na proteste haha. Nedaj Boze da im se desilo ono crtanje linija sa Pecare, ili penal u 90-oj u Bijeljini, pa poništen gol Kosoricu u derbiju na Grbavici.
Naviklo guzovace pa hajd.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Evander » 09 maj 2021, 17:42

oldschool72 je napisao/la:
09 maj 2021, 17:10
Ako u srijedu u Banjaluci bude pošteno suđenje neće Borac dobiti Zrinjskog, živi bili pa vidjeli...
Dobit ce ih i to glat. Kvalitetnija su ekipa i generalno kuci su jako dominantni. Sad su se cuvali, za razliku od Zrinjskig koji je imao jako tesku utakmicu i puno Borac svjeziji ulazi u meč.

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Evander » 09 maj 2021, 17:45

godrina je napisao/la:
09 maj 2021, 17:40
Jesu se torpedasi upalili ko kutnjaci. 2 utakmice u par godina im sudija ne silji i odma bi slali dopise UEFI, pozivalo na proteste haha. Nedaj Boze da im se desilo ono crtanje linija sa Pecare, ili penal u 90-oj u Bijeljini, pa poništen gol Kosoricu u derbiju na Grbavici.
Naviklo guzovace pa hajd.
Desilo nam se ne sviran cist penal nad Duljevicem na Grbavici, gdje bi te godine sa tom pobjedom mi bili prvaci. Ili ces se praviti da se to nije desilo?

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Denchi » 09 maj 2021, 17:46

erkov je napisao/la:
09 maj 2021, 16:36
Borac je trenutno najbolja ekipa lige i ako osvoje bit ce potpuno zasluzeno.
Toliko su jaki da ne mogu Krupu uzet bez sudije
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Evander » 09 maj 2021, 17:47

Denchi je napisao/la:
09 maj 2021, 17:46
erkov je napisao/la:
09 maj 2021, 16:36
Borac je trenutno najbolja ekipa lige i ako osvoje bit ce potpuno zasluzeno.
Toliko su jaki da ne mogu Krupu uzet bez sudije
Juce su posteno dobili Krupu, a ako cemo vec realno, protiv nas Krupi penal cist nije sviran u 90. min (kao sto recimo i nama nije protiv Veleza sviran cist penal).
Zadnja izmjena: Evander, dana/u 09 maj 2021, 17:49, ukupno mijenjano 3 puta.

Avatar
erkov
Postovi: 318
Pridružen/a: 17 apr 2021, 21:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la erkov » 09 maj 2021, 17:48

Denchi je napisao/la:
09 maj 2021, 17:46
erkov je napisao/la:
09 maj 2021, 16:36
Borac je trenutno najbolja ekipa lige i ako osvoje bit ce potpuno zasluzeno.
Toliko su jaki da ne mogu Krupu uzet bez sudije
Pa niste ih ni vi mogli bez sudije uzeti.

Cesc44
Postovi: 1052
Pridružen/a: 19 sep 2020, 19:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Cesc44 » 09 maj 2021, 17:49

sarajevskiPlavi1921 je napisao/la:
09 maj 2021, 16:15
Samo da pitam @extazy zasto lazes ljude. Vidio sam da si neki dan slagao da ste igrali nerijeseno sa Zrinjskim iako niste imali sanse za titulu a to je bio 25 kolo gdje ste bili 3 boda iza prvog mjesta i a bilo je jos 21 bod u igri. Kasnije ste dva kola prije kraja izgubili od Zrinjskog a nas ste dobili kolo prije kraja. Neki ce mozda reci da ste se naguzili Zrinjskom a protiv nas zapeli svim snagama i da jeste ok imate svo pravo na to. Pa sjecam se da ste skakali na sjeveru i istoku kad ste culi da je sviran penal za Zrinjski opet ok vase pravo. Mi igramo za sebe i vazda smo igrali i vazda cemo igrat ako budemo mogli dobit sve do kraja dobit cemo ali su sanse male losi smo i lose igramo. Vi ste danima pisali da cemo protiv vas zapet svim silama a da cemo pustit ostalim sto ocigledno nije bio slucaj jer smo bolje igrali protiv ŠB. A ti opet nastavljas sa svojom mitomanskom poganom pricom da mi nemamo sportsku kulturu i da cemo nekome pustit. Nemoj lagat ljude jer ako sebe i svoj klub pronalazis da nema sportske kulture nema potrebe da mjesas i druge u to samo zato sto zive u istom gradu. MI SMO ŽELJO I IGRAMO SAMO ZA SEBE I PROTIV SVAKOG RAVNOPRAVNO.
Protiv nas su tad igrali 3:2 i jedno od boljih i otvorenijh utakmica u BIH otkako je ja pratim, mozda jos kad smo dobili Siroki 3:4. Al brata cuj naguzili, pa pola ovog foruma je senilno, ja cak koji ne pratim sve utakmice, mogu se sjetit te zavrsnice. Znaci prije 30 kola, kad je Zrinjski dobio Sarajevo, a vi zjanili u Krupi, tablica je izgledala ovako. (3 kola prije kraja)
1.Zeljo 59
2.Sarajevo 56
3.Zrinjski 55.
I tu su za obje ekipe igrala samo pobjeda, zato je i tako otvoren mec bio. Da je Sarajevo to dobilo, bio bi sampion 2017, cuj naguzili se za titulu :clap:

Avatar
Nirton
Postovi: 6484
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Nirton » 09 maj 2021, 17:50

Evander je napisao/la:
09 maj 2021, 17:47
Denchi je napisao/la:
09 maj 2021, 17:46
erkov je napisao/la:
09 maj 2021, 16:36
Borac je trenutno najbolja ekipa lige i ako osvoje bit ce potpuno zasluzeno.
Toliko su jaki da ne mogu Krupu uzet bez sudije
Juce su posteno dobili Krupu, a ako cemo vec realno, protiv nas Krupi penal cist nije sviran u 90. min (kao sto recimo i nama nije protiv Veleza sviran cist penal).
Kao sto recimo i nama nije sviran cist penal protiv Krupe :mrgreen:
I vole te širom Bosne i Hercegovine, vole te i širom Evrope, širom svijeta. Ima nas mnogo, mnogo onih kojima srce zaigra kada mislimo na tebe. Mnogo onih kojima grb kuca umjesto srca u grudima.

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Evander » 09 maj 2021, 17:52

Nirton je napisao/la:
09 maj 2021, 17:50
Evander je napisao/la:
09 maj 2021, 17:47
Denchi je napisao/la:
09 maj 2021, 17:46


Toliko su jaki da ne mogu Krupu uzet bez sudije
Juce su posteno dobili Krupu, a ako cemo vec realno, protiv nas Krupi penal cist nije sviran u 90. min (kao sto recimo i nama nije protiv Veleza sviran cist penal).
Kao sto recimo i nama nije sviran cist penal protiv Krupe :mrgreen:
Ni blizu, ako cemo realno.

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Denchi » 09 maj 2021, 17:53

erkov je napisao/la:
09 maj 2021, 17:48
Denchi je napisao/la:
09 maj 2021, 17:46
erkov je napisao/la:
09 maj 2021, 16:36
Borac je trenutno najbolja ekipa lige i ako osvoje bit ce potpuno zasluzeno.
Toliko su jaki da ne mogu Krupu uzet bez sudije
Pa niste ih ni vi mogli bez sudije uzeti.
U 4 navrata
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
feniksptica
Postovi: 15325
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la feniksptica » 09 maj 2021, 17:54

Zeljo i das hoce ne moze Borca dobit. Mada sumnjam i da hoce.

Tuzli da se pusti da igra u sto takodjer sumnjam ima najvece sanse otkinut bodove Borcu.
Sloboda radi imidza grada mora pustit Borcu :D.
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

sarajevskiPlavi1921
Postovi: 1251
Pridružen/a: 01 nov 2020, 21:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la sarajevskiPlavi1921 » 09 maj 2021, 17:59

Cesc44 je napisao/la:
09 maj 2021, 17:49
sarajevskiPlavi1921 je napisao/la:
09 maj 2021, 16:15
Samo da pitam @extazy zasto lazes ljude. Vidio sam da si neki dan slagao da ste igrali nerijeseno sa Zrinjskim iako niste imali sanse za titulu a to je bio 25 kolo gdje ste bili 3 boda iza prvog mjesta i a bilo je jos 21 bod u igri. Kasnije ste dva kola prije kraja izgubili od Zrinjskog a nas ste dobili kolo prije kraja. Neki ce mozda reci da ste se naguzili Zrinjskom a protiv nas zapeli svim snagama i da jeste ok imate svo pravo na to. Pa sjecam se da ste skakali na sjeveru i istoku kad ste culi da je sviran penal za Zrinjski opet ok vase pravo. Mi igramo za sebe i vazda smo igrali i vazda cemo igrat ako budemo mogli dobit sve do kraja dobit cemo ali su sanse male losi smo i lose igramo. Vi ste danima pisali da cemo protiv vas zapet svim silama a da cemo pustit ostalim sto ocigledno nije bio slucaj jer smo bolje igrali protiv ŠB. A ti opet nastavljas sa svojom mitomanskom poganom pricom da mi nemamo sportsku kulturu i da cemo nekome pustit. Nemoj lagat ljude jer ako sebe i svoj klub pronalazis da nema sportske kulture nema potrebe da mjesas i druge u to samo zato sto zive u istom gradu. MI SMO ŽELJO I IGRAMO SAMO ZA SEBE I PROTIV SVAKOG RAVNOPRAVNO.
Protiv nas su tad igrali 3:2 i jedno od boljih i otvorenijh utakmica u BIH otkako je ja pratim, mozda jos kad smo dobili Siroki 3:4. Al brata cuj naguzili, pa pola ovog foruma je senilno, ja cak koji ne pratim sve utakmice, mogu se sjetit te zavrsnice. Znaci prije 30 kola, kad je Zrinjski dobio Sarajevo, a vi zjanili u Krupi, tablica je izgledala ovako. (3 kola prije kraja)
1.Zeljo 59
2.Sarajevo 56
3.Zrinjski 55.
I tu su za obje ekipe igrala samo pobjeda, zato je i tako otvoren mec bio. Da je Sarajevo to dobilo, bio bi sampion 2017, cuj naguzili se za titulu :clap:
Kao prvo ja tu utakmicu Zrinjski-sarajevo nisam gledao imao sam nekih obaveza tad i sjecam se da sam pratio tekstualni. Kao drugo gdje sam ja napisao da su se naguzili, ja sam napisao neki ce mozda rec da ste se naguzili znas li razliku? Sjecam se dobro kakva je bila tabela nit sam senilan nit zaboravljam. Kazem ti nisam gledao utakmicu ali nigdje nisam napisao da su se NAGUZILI napisao sam da ce to neki mozda reci, a ja to nisam nigdje rekao. :clap:

Edit: jos ima ovaj tvoj post nelogicnosti mi nismo zijanili od Krupe nego smo igrali 1:1.
Zadnja izmjena: sarajevskiPlavi1921, dana/u 09 maj 2021, 18:05, ukupno mijenjano 1 put.
Željezničar iznad svega.
Ivica Osim!!!

UVIJEK UZ TEBE

Avatar
Steven11
Postovi: 1672
Pridružen/a: 01 maj 2020, 22:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Steven11 » 09 maj 2021, 18:00

mozak je napisao/la:
09 maj 2021, 17:23
Steven11 je napisao/la:
09 maj 2021, 15:24
killafrommanilla je napisao/la:
09 maj 2021, 15:16
Steven, ako cemo mak na konac, ni ti ne pises ni gramaticki ni pravopisno ispravno.
Ako mislis na veliko pocetno slovo, da, mrsko mi ispravit nekad kad brzo pisem. I sad sam to uradio. Ne samo sad, napisem i grbavica npr...namjenski.

Ali jasno se vidi necija nepismenost. Ne odvajati negaciju od glagola, back to back u recenicama i postovima - nije to brzina kucanja.

I yebo i to, ali kad vec pametuje kako ne znaju drugi citati...

Yebg.
Hoćemo li o gramatici ili o sportu?
Ja sam u gramatici uvjek odličan bio, ali kakve veze ima gramatika sa pisanjem na sportskom forumu?
Čitanje i čitanje sa razumjevanjem se učilo u 5 osnovnom. To su dva različita pojma.
Sad bi ja trebao u svakoj rečenici naglašavati da je došlo do palatalizacije ili da nema zareza, velikog slova...smješan si.
Ako se vratimo na temu o kojoj se raspravlja, sve greška do greške.
Vodite se logikom a ne pravilnikom.
Izgleda da pravilnik primjenjujete samo kod gramatičkih grešaka.
Pravilnik je takav kakav je. Vidis da je zbunio javnost. Portali odnosno klinci palci od tzv sportskih novinara samo nagadjaju, neki su barem pitali nekoga (Lale).

Sluzbena osoba kaze gol razlika bez pikanja gola u gostima. U pravilniku nije navedeno tako. Pravilnik kako je napisan ostavlja dileme. Logika koja opet nema veze sa pravilnikom kaze kako ces pikati gol u gostima kad je neko igrao dva puta u gostima i stavljen u privilegovan polozaj kod tog parametra odnosno pravila...

Ovo jos iz saveza niko nije zvanicno potvrdio osim eto Laleta koji govori u prilog ovome sto npr ja tvrdim. Ako bude greska ok, onda je i zvanicna osoba polupala loncice.
Hase je opalio loptu sa tridesetak metara, pa kad je lopta polomila prećku, Hase se okrenuo Željovcima i rekao: ‘Neću vam ja više ni dolazit’ na Grbavicu. Šutaću vam s Vratnika.

Avatar
Nirton
Postovi: 6484
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Nirton » 09 maj 2021, 18:02

Evander je napisao/la:
09 maj 2021, 17:52
Nirton je napisao/la:
09 maj 2021, 17:50
Evander je napisao/la:
09 maj 2021, 17:47

Juce su posteno dobili Krupu, a ako cemo vec realno, protiv nas Krupi penal cist nije sviran u 90. min (kao sto recimo i nama nije protiv Veleza sviran cist penal).
Kao sto recimo i nama nije sviran cist penal protiv Krupe :mrgreen:
Ni blizu, ako cemo realno.
slika
I vole te širom Bosne i Hercegovine, vole te i širom Evrope, širom svijeta. Ima nas mnogo, mnogo onih kojima srce zaigra kada mislimo na tebe. Mnogo onih kojima grb kuca umjesto srca u grudima.

Avatar
erkov
Postovi: 318
Pridružen/a: 17 apr 2021, 21:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la erkov » 09 maj 2021, 18:04

Denchi je napisao/la:
09 maj 2021, 17:53
erkov je napisao/la:
09 maj 2021, 17:48
Denchi je napisao/la:
09 maj 2021, 17:46


Toliko su jaki da ne mogu Krupu uzet bez sudije
Pa niste ih ni vi mogli bez sudije uzeti.
U 4 navrata
:wtf:

Avatar
Steven11
Postovi: 1672
Pridružen/a: 01 maj 2020, 22:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Steven11 » 09 maj 2021, 18:12

Sto se tice meca Zeljo vs Borac, tu je sve jasno. Normalno da Zeljo nece uzeti Borca. I sta je tu nejasno? Jesu nam najveci rivali? Jesmo im mi uzeli jednu titulu kad nam nista nije trebalo i radovali se kao djeca?

Ima nekih stvari koji nisu za foruma. Hajmo hipoteticki reci da su npr neki ljudi iz neke hijerarhije zvali Cerica i zabranili mu da posalje nekog na sastanak koje je organizovalo Sarajevo. Hajmo hipoteticki onda reci sta ce se onda igracima reci pred taj mec s Borcem? I onda hipoteticki takodjer sta ce igraci uraditi?

Ovdje na forumu, hipoteticki receno, mozda ima neko ko zna sta pricam.
Hase je opalio loptu sa tridesetak metara, pa kad je lopta polomila prećku, Hase se okrenuo Željovcima i rekao: ‘Neću vam ja više ni dolazit’ na Grbavicu. Šutaću vam s Vratnika.

Avatar
Miljacka
Postovi: 3997
Pridružen/a: 30 okt 2020, 00:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Miljacka » 09 maj 2021, 18:12

Evander je napisao/la:
09 maj 2021, 17:45
godrina je napisao/la:
09 maj 2021, 17:40
Jesu se torpedasi upalili ko kutnjaci. 2 utakmice u par godina im sudija ne silji i odma bi slali dopise UEFI, pozivalo na proteste haha. Nedaj Boze da im se desilo ono crtanje linija sa Pecare, ili penal u 90-oj u Bijeljini, pa poništen gol Kosoricu u derbiju na Grbavici.
Naviklo guzovace pa hajd.
Desilo nam se ne sviran cist penal nad Duljevicem na Grbavici, gdje bi te godine sa tom pobjedom mi bili prvaci. Ili ces se praviti da se to nije desilo?
I ti za ozbiljno uzimas lika koji je tvrdio da smo se usrali kad im je dosao Cerke ped.erko :D
Akšam pada od mog grada još se bijeli kapija, na kapiji pjesmu pjeva, pjeva moja jalija!

Dobri u dobru
Zli u zlu

VenamaHrabrih
Postovi: 2436
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la VenamaHrabrih » 09 maj 2021, 18:15

Ne bijah lijen danas i priupitah jarana-advokata, e da mi ppjasni famozni pravilnik. Expert je u obligacionim odnosima. Evo šta on kaže:
Igra se trokružni sistem, s tim da 2/3 prvenstva igra svako sa svakim. Nakon odigrane 2/3, prva je ekipa sa najviše bodova. U slučaju istog broja bodova, onda međusobni omjer, a onda gol-razlika.
Nakon odigrane 2/3 prvenstva, kreće posljednja trećina. Nakon odigrane zadnje trećine, u slučaju istog broja bodova, pravi se tabela od ZADNJE TREĆINE, prvenstva. Ako i dalje bude sve isto gledaju se GOLOVI U GOSTIMA. Ako je i tada isto, uzima se količina (veća) postignutih golova.
Dakle; Borac je, u slučaju konačnog jednakog broja bodova, prvak zbog boljeg plasmana u zadnjoj trećini prvenstva. Da su poravnati i u zadnjoj trećini, gledao bi se međusobni omjer, odnosno gol u gostima (1:1, 2:2 i sl.) Ako bi taj bio 0:0, onda veći broj postignutih golova u eventualno istoj gol-razlici.
Po ovom pravnom tumačenju, u slučaju istih bodova na kraJu, Borac je nedvojbeni prvak.
Ipak mislim da će moje Sarajevo dati sve od sebe, a Borac se negdje okliznuti usput i da ćemo postati treći put zaredom prvaci.
Zato nema potrebe za nabijanjem nikakve gol-razlike. (Borac-Krupa 1:0)
Svima želim sve najbolje i puno sreće u njihovoj borbi, što za Europu, što za prvaka.

extazy
Postovi: 1395
Pridružen/a: 24 avg 2014, 16:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la extazy » 09 maj 2021, 18:21

Steven11 je napisao/la:
09 maj 2021, 18:12
Sto se tice meca Zeljo vs Borac, tu je sve jasno. Normalno da Zeljo nece uzeti Borca. I sta je tu nejasno? Jesu nam najveci rivali? Jesmo im mi uzeli jednu titulu kad nam nista nije trebalo i radovali se kao djeca?

Ima nekih stvari koji nisu za foruma. Hajmo hipoteticki reci da su npr neki ljudi iz neke hijerarhije zvali Cerica i zabranili mu da posalje nekog na sastanak koje je organizovalo Sarajevo. Hajmo hipoteticki onda reci sta ce se onda igracima reci pred taj mec s Borcem? I onda hipoteticki takodjer sta ce igraci uraditi?

Ovdje na forumu, hipoteticki receno, mozda ima neko ko zna sta pricam.
Uzeli smo im titulu tako sto smo ih dobili 1 0 na Kosevu, mogli su nas oni dobit sad na Kosevu i to bi bilo "uzeli nam titulu", a kad vec ne mogu nas dobit, ako ce se fakat naguzit konkurentu i pustit da ih pobjedi, to je ciganski i bez obraza i fudbalske kulture.

Njima treba obecati premije ako uzmu bod Borcu, preorat ce teren.

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], us1997 i 58 gostiju.