Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Avatar
Steven11
Postovi: 1670
Pridružen/a: 01 maj 2020, 22:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Steven11 » 09 maj 2021, 18:24

extazy je napisao/la:
09 maj 2021, 18:21
Steven11 je napisao/la:
09 maj 2021, 18:12
Sto se tice meca Zeljo vs Borac, tu je sve jasno. Normalno da Zeljo nece uzeti Borca. I sta je tu nejasno? Jesu nam najveci rivali? Jesmo im mi uzeli jednu titulu kad nam nista nije trebalo i radovali se kao djeca?

Ima nekih stvari koji nisu za foruma. Hajmo hipoteticki reci da su npr neki ljudi iz neke hijerarhije zvali Cerica i zabranili mu da posalje nekog na sastanak koje je organizovalo Sarajevo. Hajmo hipoteticki onda reci sta ce se onda igracima reci pred taj mec s Borcem? I onda hipoteticki takodjer sta ce igraci uraditi?

Ovdje na forumu, hipoteticki receno, mozda ima neko ko zna sta pricam.
Uzeli smo im titulu tako sto smo ih dobili 1 0 na Kosevu, mogli su nas oni dobit sad na Kosevu i to bi bilo "uzeli nam titulu", a kad vec ne mogu nas dobit, ako ce se fakat naguzit konkurentu i pustit da ih pobjedi, to je ciganski i bez obraza i fudbalske kulture.

Njima treba obecati premije ako uzmu bod Borcu, preorat ce teren.
A mozda se nece pitati sami igraci, odnosno hoce neki, glavni. Hipoteticki kazem.
Hase je opalio loptu sa tridesetak metara, pa kad je lopta polomila prećku, Hase se okrenuo Željovcima i rekao: ‘Neću vam ja više ni dolazit’ na Grbavicu. Šutaću vam s Vratnika.

Avatar
Sky9
Postovi: 9997
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sky9 » 09 maj 2021, 18:24

VenamaHrabrih je napisao/la:
09 maj 2021, 18:15
Ne bijah lijen danas i priupitah jarana-advokata, e da mi ppjasni famozni pravilnik. Expert je u obligacionim odnosima. Evo šta on kaže:
Igra se trokružni sistem, s tim da 2/3 prvenstva igra svako sa svakim. Nakon odigrane 2/3, prva je ekipa sa najviše bodova. U slučaju istog broja bodova, onda međusobni omjer, a onda gol-razlika.
Nakon odigrane 2/3 prvenstva, kreće posljednja trećina. Nakon odigrane zadnje trećine, u slučaju istog broja bodova, pravi se tabela od ZADNJE TREĆINE, prvenstva. Ako i dalje bude sve isto gledaju se GOLOVI U GOSTIMA. Ako je i tada isto, uzima se količina (veća) postignutih golova.
Dakle; Borac je, u slučaju konačnog jednakog broja bodova, prvak zbog boljeg plasmana u zadnjoj trećini prvenstva. Da su poravnati i u zadnjoj trećini, gledao bi se međusobni omjer, odnosno gol u gostima (1:1, 2:2 i sl.) Ako bi taj bio 0:0, onda veći broj postignutih golova u eventualno istoj gol-razlici.
Po ovom pravnom tumačenju, u slučaju istih bodova na kraJu, Borac je nedvojbeni prvak.
Ipak mislim da će moje Sarajevo dati sve od sebe, a Borac se negdje okliznuti usput i da ćemo postati treći put zaredom prvaci.
Zato nema potrebe za nabijanjem nikakve gol-razlike. (Borac-Krupa 1:0)
Svima želim sve najbolje i puno sreće u njihovoj borbi, što za Europu, što za prvaka.
Gdje je samo vidio to za 3. trećinu, baš me zanima...
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
brig
Postovi: 2207
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la brig » 09 maj 2021, 18:25

Ma Sarajevo osvaja. I to ce bit jasno kolo prije kraja

Avatar
Steven11
Postovi: 1670
Pridružen/a: 01 maj 2020, 22:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Steven11 » 09 maj 2021, 18:26

VenamaHrabrih je napisao/la:
09 maj 2021, 18:15
Ne bijah lijen danas i priupitah jarana-advokata, e da mi ppjasni famozni pravilnik. Expert je u obligacionim odnosima. Evo šta on kaže:
Igra se trokružni sistem, s tim da 2/3 prvenstva igra svako sa svakim. Nakon odigrane 2/3, prva je ekipa sa najviše bodova. U slučaju istog broja bodova, onda međusobni omjer, a onda gol-razlika.
Nakon odigrane 2/3 prvenstva, kreće posljednja trećina. Nakon odigrane zadnje trećine, u slučaju istog broja bodova, pravi se tabela od ZADNJE TREĆINE, prvenstva. Ako i dalje bude sve isto gledaju se GOLOVI U GOSTIMA. Ako je i tada isto, uzima se količina (veća) postignutih golova.
Dakle; Borac je, u slučaju konačnog jednakog broja bodova, prvak zbog boljeg plasmana u zadnjoj trećini prvenstva. Da su poravnati i u zadnjoj trećini, gledao bi se međusobni omjer, odnosno gol u gostima (1:1, 2:2 i sl.) Ako bi taj bio 0:0, onda veći broj postignutih golova u eventualno istoj gol-razlici.
Po ovom pravnom tumačenju, u slučaju istih bodova na kraJu, Borac je nedvojbeni prvak.
Ipak mislim da će moje Sarajevo dati sve od sebe, a Borac se negdje okliznuti usput i da ćemo postati treći put zaredom prvaci.
Zato nema potrebe za nabijanjem nikakve gol-razlike. (Borac-Krupa 1:0)
Svima želim sve najbolje i puno sreće u njihovoj borbi, što za Europu, što za prvaka.
Onda nije ni gol u gostima, niti medjusobni niti gol razlika. Ja to nisam vidio nigdje, iskreno, to za 3. dio tabela.

Yebo lud zbunjenog :)

Svakako ce ovo savez morati javno objasniti. Dok ih neko pita samo.
Hase je opalio loptu sa tridesetak metara, pa kad je lopta polomila prećku, Hase se okrenuo Željovcima i rekao: ‘Neću vam ja više ni dolazit’ na Grbavicu. Šutaću vam s Vratnika.

extazy
Postovi: 1395
Pridružen/a: 24 avg 2014, 16:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la extazy » 09 maj 2021, 18:27

Steven11 je napisao/la:
09 maj 2021, 18:24
extazy je napisao/la:
09 maj 2021, 18:21
Steven11 je napisao/la:
09 maj 2021, 18:12
Sto se tice meca Zeljo vs Borac, tu je sve jasno. Normalno da Zeljo nece uzeti Borca. I sta je tu nejasno? Jesu nam najveci rivali? Jesmo im mi uzeli jednu titulu kad nam nista nije trebalo i radovali se kao djeca?

Ima nekih stvari koji nisu za foruma. Hajmo hipoteticki reci da su npr neki ljudi iz neke hijerarhije zvali Cerica i zabranili mu da posalje nekog na sastanak koje je organizovalo Sarajevo. Hajmo hipoteticki onda reci sta ce se onda igracima reci pred taj mec s Borcem? I onda hipoteticki takodjer sta ce igraci uraditi?

Ovdje na forumu, hipoteticki receno, mozda ima neko ko zna sta pricam.
Uzeli smo im titulu tako sto smo ih dobili 1 0 na Kosevu, mogli su nas oni dobit sad na Kosevu i to bi bilo "uzeli nam titulu", a kad vec ne mogu nas dobit, ako ce se fakat naguzit konkurentu i pustit da ih pobjedi, to je ciganski i bez obraza i fudbalske kulture.

Njima treba obecati premije ako uzmu bod Borcu, preorat ce teren.
A mozda se nece pitati sami igraci, odnosno hoce neki, glavni. Hipoteticki kazem.
Misljenja sam da je takva situacija u nekim ostalim europskim rivalima, da nikad ne bi pustili utakmicu, to je neka cast, fudbalska kultura. Mislim iako njima navijaci zele to, pojedinci ce i navijat protiv vlastitog kluba, da igraci ko igraci ce odigrati "posteno", mada su oni taraba svakako, i na fer da igraju njima je bod ravan cudu.

sto ste tice GOLA U GOSTIMA, pa sinoc sam vam kopirao sta su rekli ljudi iz Saveza, da se pika gol u gostima do kraja drugog dijela, u trecem dijelu se ne gleda gol u gostima, i tu bi trebalo stavit tacku na I. Ne znam sta nije jasno vise.

let3
Postovi: 28616
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la let3 » 09 maj 2021, 18:27

extazy je napisao/la:
09 maj 2021, 18:21
Steven11 je napisao/la:
09 maj 2021, 18:12
Sto se tice meca Zeljo vs Borac, tu je sve jasno. Normalno da Zeljo nece uzeti Borca. I sta je tu nejasno? Jesu nam najveci rivali? Jesmo im mi uzeli jednu titulu kad nam nista nije trebalo i radovali se kao djeca?

Ima nekih stvari koji nisu za foruma. Hajmo hipoteticki reci da su npr neki ljudi iz neke hijerarhije zvali Cerica i zabranili mu da posalje nekog na sastanak koje je organizovalo Sarajevo. Hajmo hipoteticki onda reci sta ce se onda igracima reci pred taj mec s Borcem? I onda hipoteticki takodjer sta ce igraci uraditi?

Ovdje na forumu, hipoteticki receno, mozda ima neko ko zna sta pricam.
Uzeli smo im titulu tako sto smo ih dobili 1 0 na Kosevu, mogli su nas oni dobit sad na Kosevu i to bi bilo "uzeli nam titulu", a kad vec ne mogu nas dobit, ako ce se fakat naguzit konkurentu i pustit da ih pobjedi, to je ciganski i bez obraza i fudbalske kulture.

Njima treba obecati premije ako uzmu bod Borcu, preorat ce teren.
Bogami, nisu navijaci Borca puno kmečali ovdje kada se Željo naguzio Sarajevu u prošlom derbiju, niti su pominjali neke premije, niti je bila prica o ciganluku, obrazu, kulturi itd :kafa: samo vi :plac: ovdje i to unaprijed.

Cesc44
Postovi: 1051
Pridružen/a: 19 sep 2020, 19:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Cesc44 » 09 maj 2021, 18:30

Koliko su nam glupi ljudi u savezu govori da su ukinuli LZP i LZO, 2 najneizvjesnije sezone do samog kraja su bile pod tim formatom. Sad ekipe koje se bore za titulu 4 kola prije kraja gledaju ko ce imat bolju gol razliku :damn:

extazy
Postovi: 1395
Pridružen/a: 24 avg 2014, 16:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la extazy » 09 maj 2021, 18:32

Odlucuje GOL u gostima sad citam novu temu.

Samo sto je to apsurd u svijetu, ko i mnoge stvari kod nas u Fudbalu..

“Izuzetno, ako je riječ o mjestu koje odlučuje o prvaku ili mjestu koje povlači prelaz u viši ili niži stepen takmičenja, ili o mjestu koje osigurava učešće u međunarodnim takmičenjima, kod jednakog broja bodova, plasman se određuje na osnovu dodatne tabele, na osnovu rezultata koje su u međusobnim susretima ostvarili ekipe sa jednakim brojem bodova. Plasman na dodatnoj tabeli utvrđuje se zbirom osvojenih bodova. Ako je zbir bodova jednak, odlučuje razlika između datih i primljenih pogodaka, s tim što gol u gostima vrijedi dvostruko”, dodaje se u Pravilniku.

Upravo u dvostrukoj vrijednosti gola u gostima krije se kompletna zavrzlama pravilnika. Ako na kraju to bude odučivalo o prvaku, u prednosti je Borac. Banjalučani su na Koševu dali četiri, a Sarajevo u gradu na Vrbasu dva pogotka.

Dakle i to je moguće u našoj zemlji apsurda – pitanje prvaka će odlučiti golovi u gostima iako se liga igra po trokružnom sistemu…

Podsjećamo, Borac i Sarajevo su četiri kola prije kraja na istom bodovnom učinku. Stoga je jasno da, ukoliko pobijedi sve utakmice do kraja, banjalučki tim će biti novi šampion.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la ElCartel11 » 09 maj 2021, 18:51

Riziko je napisao/la:
09 maj 2021, 16:51
Svi su zaslužili titulu sem nas, logika tako nalaže...
Dragi mi je da priznas.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

ANTIFA !
Postovi: 6630
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la ANTIFA ! » 09 maj 2021, 18:53

Dokle cemo citati pitarsko kmecanje na temi? :eh:
Zadnja izmjena: ANTIFA !, dana/u 09 maj 2021, 18:55, ukupno mijenjano 1 put.
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
Riziko
Postovi: 5727
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Riziko » 09 maj 2021, 18:54

Dok se liga ne završi, bilo kojim epilogom.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

WOLF20
Postovi: 2163
Pridružen/a: 14 nov 2020, 23:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la WOLF20 » 09 maj 2021, 18:58

Riziko je napisao/la:
09 maj 2021, 18:54
Dok se liga ne završi, bilo kojim epilogom.
:clap: :clap:
“I'll Make Him an Offer He Can't Refuse?”

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la 90minut » 09 maj 2021, 19:00

Sviuodbranu je napisao/la:
09 maj 2021, 08:54
90minut je napisao/la:
09 maj 2021, 02:49
Sad cemo vama dati 5 golova
Pazi da ne izgubis titulu bas na Slobodi.
vi papcine ne bi mogli izbiti titulu u školskom dvorištu djeci, a da izbijete velikanu

VenamaHrabrih
Postovi: 2412
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la VenamaHrabrih » 09 maj 2021, 19:11

Sky9 je napisao/la:
09 maj 2021, 18:24
VenamaHrabrih je napisao/la:
09 maj 2021, 18:15
Ne bijah lijen danas i priupitah jarana-advokata, e da mi ppjasni famozni pravilnik. Expert je u obligacionim odnosima. Evo šta on kaže:
Igra se trokružni sistem, s tim da 2/3 prvenstva igra svako sa svakim. Nakon odigrane 2/3, prva je ekipa sa najviše bodova. U slučaju istog broja bodova, onda međusobni omjer, a onda gol-razlika.
Nakon odigrane 2/3 prvenstva, kreće posljednja trećina. Nakon odigrane zadnje trećine, u slučaju istog broja bodova, pravi se tabela od ZADNJE TREĆINE, prvenstva. Ako i dalje bude sve isto gledaju se GOLOVI U GOSTIMA. Ako je i tada isto, uzima se količina (veća) postignutih golova.
Dakle; Borac je, u slučaju konačnog jednakog broja bodova, prvak zbog boljeg plasmana u zadnjoj trećini prvenstva. Da su poravnati i u zadnjoj trećini, gledao bi se međusobni omjer, odnosno gol u gostima (1:1, 2:2 i sl.) Ako bi taj bio 0:0, onda veći broj postignutih golova u eventualno istoj gol-razlici.
Po ovom pravnom tumačenju, u slučaju istih bodova na kraJu, Borac je nedvojbeni prvak.
Ipak mislim da će moje Sarajevo dati sve od sebe, a Borac se negdje okliznuti usput i da ćemo postati treći put zaredom prvaci.
Zato nema potrebe za nabijanjem nikakve gol-razlike. (Borac-Krupa 1:0)
Svima želim sve najbolje i puno sreće u njihovoj borbi, što za Europu, što za prvaka.
Gdje je samo vidio to za 3. trećinu, baš me zanima...
To je, kako on kaže, tz. "duh pravilnika", odnosno stav koji će zauzeti mjerodavna tijela prilikom donošenja odluke.
Zašto? Pa baš zbog novog sistema, odnosno Bergerove (ako sam ispravno naveo) tablice.
Dakle, ulaskom u 3/3 prvenstva, oformljava se novi sistem bodovanja gdje se igra po jednokružnom sistemu. Novi sistem, odnosno novo stanje, prihvatili su svi učesnici lige, te su iz istog sistema prioizašla i prava i obaveze klubova.
Zadnja trećina prvenstva je de iure novi sistem, tj novo takmičenje i nova tabela. Aktivira se u slučaju gorenavedenih slučajeva, odnosno po zatečenom stanju, a koje nije prethodno riješeno ukupnim saldom takmičenja. Posljedično prednjem, ova klazula je mehanizam koja neće dozvoliti pravi haos i donošenje odluka koje se mogu pobijati razumnom sumnjom.
Summa sumarum, ako se završi istim brojem bodova
1. Borac
2. Sarajevo
Itd. Na moju veliku žalost.
Nadam se da si zadovoljan objašnjenjem.
Živio

FoSte95
Postovi: 12491
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FoSte95 » 09 maj 2021, 19:16

Fighter1926 je napisao/la:
09 maj 2021, 17:32
FoSte95 je napisao/la:
09 maj 2021, 17:24
Fighter1926 je napisao/la:
09 maj 2021, 17:10


Jeste vi bili dominantni protiv Krupe na Kosevu?
U zadnjem meču nismo al u ostala dva jesmo.
S druge strane ja se mogu sjetiti samo dva-tri meča u sezoni da je u njima Borac bio dominantan :mrgreen:
Dovoljno nam je bilo ta dva-tri meca da sad budemo prvi! :mrgreen:
Šta bi tek bilo da su bila 4 :mrgreen: :rol:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

VenamaHrabrih
Postovi: 2412
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la VenamaHrabrih » 09 maj 2021, 19:18

Steven11 je napisao/la:
09 maj 2021, 18:26
VenamaHrabrih je napisao/la:
09 maj 2021, 18:15
Ne bijah lijen danas i priupitah jarana-advokata, e da mi ppjasni famozni pravilnik. Expert je u obligacionim odnosima. Evo šta on kaže:
Igra se trokružni sistem, s tim da 2/3 prvenstva igra svako sa svakim. Nakon odigrane 2/3, prva je ekipa sa najviše bodova. U slučaju istog broja bodova, onda međusobni omjer, a onda gol-razlika.
Nakon odigrane 2/3 prvenstva, kreće posljednja trećina. Nakon odigrane zadnje trećine, u slučaju istog broja bodova, pravi se tabela od ZADNJE TREĆINE, prvenstva. Ako i dalje bude sve isto gledaju se GOLOVI U GOSTIMA. Ako je i tada isto, uzima se količina (veća) postignutih golova.
Dakle; Borac je, u slučaju konačnog jednakog broja bodova, prvak zbog boljeg plasmana u zadnjoj trećini prvenstva. Da su poravnati i u zadnjoj trećini, gledao bi se međusobni omjer, odnosno gol u gostima (1:1, 2:2 i sl.) Ako bi taj bio 0:0, onda veći broj postignutih golova u eventualno istoj gol-razlici.
Po ovom pravnom tumačenju, u slučaju istih bodova na kraJu, Borac je nedvojbeni prvak.
Ipak mislim da će moje Sarajevo dati sve od sebe, a Borac se negdje okliznuti usput i da ćemo postati treći put zaredom prvaci.
Zato nema potrebe za nabijanjem nikakve gol-razlike. (Borac-Krupa 1:0)
Svima želim sve najbolje i puno sreće u njihovoj borbi, što za Europu, što za prvaka.
Onda nije ni gol u gostima, niti medjusobni niti gol razlika. Ja to nisam vidio nigdje, iskreno, to za 3. dio tabela.

Yebo lud zbunjenog :)

Svakako ce ovo savez morati javno objasniti. Dok ih neko pita samo.
Zapravo je vrlo jednostavno kad neko pojasni.
Vrag je u dijelu člana Pravilnika - pravi se nova tabela.
Zauzeto stajalište FSBiH jest da se, zbog novog sistema, vrši i novo bodovanje ako se završi istim brojem bodova.
Taj pravni aspekt je jedino odbranjiv u slučaju eventualne tužbe klubova CAS-u.
Sve ostalo ostavlja prostor za proizvoljno tumačenje pravilnika i obzirom na naš pravni sistem, naslijeđen od Rimskog prava, svaki sudija je nezavisan u odluci, pa formalno-pravno možeš imati situaciju da dva suda donesu dijametralno suprotne odluke.
Ovako je to nemoguće.
Uglavnom nek je nama sasrećom i moramo imati najmanje bod više od Borca.

Zoran28
Postovi: 1328
Pridružen/a: 12 dec 2020, 17:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Zoran28 » 09 maj 2021, 19:24

ANTIFA ! je napisao/la:
09 maj 2021, 18:53
Dokle cemo citati pitarsko kmecanje na temi? :eh:
Upita vraBcic, dok kmeci zbog sinosnje tekme, a Dudaga rece sudjenje preposteno :rol:
Dugo se Osim pokušavao izboriti za svoje mjesto pod suncem, a kada ga je početkom 1960-ih našao, došla je čuvena Afera Planinić i jednogodišnja suspenzija, službeno zbog namještanja utakmica

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la 90minut » 09 maj 2021, 19:25

tm01hzne je napisao/la:
09 maj 2021, 14:14
mozak je napisao/la:
09 maj 2021, 13:58
Očigledno je da dosta ljudi nezna čitati..tačnije nerazumiju pročitani tekst.
:urnebes:
Ne znaš ni ti pisati :crazy:
I ovaj lik soli pamet ljudima. :kafa:

Navijaci Veleža u realnom stanju

slika

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sviuodbranu » 09 maj 2021, 19:26

90minut je napisao/la:
09 maj 2021, 19:00
Sviuodbranu je napisao/la:
09 maj 2021, 08:54
90minut je napisao/la:
09 maj 2021, 02:49
Sad cemo vama dati 5 golova
Pazi da ne izgubis titulu bas na Slobodi.
vi papcine ne bi mogli izbiti titulu u školskom dvorištu djeci, a da izbijete velikanu
:thumbup:
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la 90minut » 09 maj 2021, 19:27

Sviuodbranu je napisao/la:
09 maj 2021, 19:26
90minut je napisao/la:
09 maj 2021, 19:00
Sviuodbranu je napisao/la:
09 maj 2021, 08:54


Pazi da ne izgubis titulu bas na Slobodi.
vi papcine ne bi mogli izbiti titulu u školskom dvorištu djeci, a da izbijete velikanu
:thumbup:
Za nadati se da ce covjek pjetlice izvuci na teren pa da damo tih 5 golova. :rol:

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: thebosniak, Zeko87 i 27 gostiju.