Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Baader » 17 maj 2021, 15:59

Dobro brt moi, sve je ok.

Obriši pjenu oko usta.

Avatar
feniksptica
Postovi: 15181
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la feniksptica » 17 maj 2021, 16:17

Nije Borac imao plan uzet titulu. Furiozno i malim pogurancima su krenuli zbog poraza od Veleza 3:0, jer su htjeli evropu obezbijedit . Poslije vidjeli sansu u losem Sarajevu, malo nas ''tuknu'' malo sebe poguraju i eto. Al i ovaj rezultat sto su ostvarili u drugoj polusezoni ne bi niko mogo navuc da ljudi nemaju dobru ekipu i da ne idu jako i na pobjedu svaku. Gurani su al imaju ekipu. I nas onako pogurase prva 2-3 kola na proljece jer se racunalo da uzimamo. Cestitke Borcu !

Al ovo sto se radi Olimpiku u borbi za opstanak eh to je sramotno..
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
Miljacka
Postovi: 3973
Pridružen/a: 30 okt 2020, 00:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Miljacka » 17 maj 2021, 16:31

killafrommanilla je napisao/la:
17 maj 2021, 15:44
Dajte igracima redovna primanja pa onda pricajte da su ublehe i neznalice. Sto vi ne idete volonterski kopat po cijeli dan
Kod mene u firmi gdje radim je naletio jedan period krize otkako je korona i plate su kasnile, ali smo svi bili svjesni situacije i malo smo se stisli, nismo gurnuli svojim neradom firmu u provaliju, nego smo nastavili raditi svjesni da ce proci i ti dani i prosli su. A ne radim srcem u toj firmi, nit' je nesto specijalno volim. Ako su ovo svjesno prokockali zbog plata i nanijeli klubu (za mene) najvecu poslijeratnu bruku (a bilo ih je da se razumijemo) ja im od srca zelim sve najgore u votazi. Ono sto je radio Pejovic otkako je dosao u Sarajevo (ne samo u posljednja cetiri mjeseca) ne vrijedi ni 700 km mjesecno. Tu su jos i Pidro, Adukor, Hebibovic, Velkoski, Milanovic, Handzic :crazy:
Je li po tebi neko iz ovog skupa yebenih amatera zasluzuje platu izmedju pet i osam hiljada maraka? Dugovanja ce im svakako biti isplacena, ali ova bruka ce ostati zauvijek upisana. Razumijem ja frustraciju igraca zbog plata i sve to, ali ovo nije bio nacin, ako je uopste zbog toga sve ovo. Mada sam ja misljenja da nema kvaliteta i da je to glavni razlog sto smo izgubili titulu i ako se nista ne promijeni u igrackom kadru do sljedece sezone mi (navijaci FKS) mozemo ocekivati samo jos goru sezonu od ove. I u Kupu ce nas Borac pregaziti jer djeluju mnogo mnogo mocnije od nas trenutno.
Akšam pada od mog grada još se bijeli kapija, na kapiji pjesmu pjeva, pjeva moja jalija!

Dobri u dobru
Zli u zlu

Avatar
Arvid
Postovi: 17066
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Arvid » 17 maj 2021, 16:33

Baader je napisao/la:
17 maj 2021, 15:50
Forumski pitari su stvarno deluded, opet svijet gledaju kroz ružičaste naočale. Ovako smo ih upozoravali kada su prodali dva najbolja igrača da će uništiti ekipu i tada su fantazirali kako je sve u redu i kako nema problema.
Ma pusti ovog, najavljuje 200m iz Vijetnama tri godine, samo da legne preko Western Uniona. Bajram valjda neradni bio.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
Arvid
Postovi: 17066
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Arvid » 17 maj 2021, 16:35

Kaunas je napisao/la:
17 maj 2021, 14:34
Braćalska armija
slika
Anel igrao sa njim u AEK-u, a sa Veselinovićem je valjda prijatelj iz mladosti.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Baader » 17 maj 2021, 16:37

Je li se bacala Krupa na glavu protiv Zrinjskog? Nije fer prema najvećim mitomanima i falsifikatorima svega, svi se bacaju na glavu protiv njih, u pravu je Jakir.

killafrommanilla
Postovi: 3465
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la killafrommanilla » 17 maj 2021, 16:42

Miljacka je napisao/la:
17 maj 2021, 16:31
killafrommanilla je napisao/la:
17 maj 2021, 15:44
Dajte igracima redovna primanja pa onda pricajte da su ublehe i neznalice. Sto vi ne idete volonterski kopat po cijeli dan
Kod mene u firmi gdje radim je naletio jedan period krize otkako je korona i plate su kasnile, ali smo svi bili svjesni situacije i malo smo se stisli, nismo gurnuli svojim neradom firmu u provaliju, nego smo nastavili raditi svjesni da ce proci i ti dani i prosli su. A ne radim srcem u toj firmi, nit' je nesto specijalno volim. Ako su ovo svjesno prokockali zbog plata i nanijeli klubu (za mene) najvecu poslijeratnu bruku (a bilo ih je da se razumijemo) ja im od srca zelim sve najgore u votazi. Ono sto je radio Pejovic otkako je dosao u Sarajevo (ne samo u posljednja cetiri mjeseca) ne vrijedi ni 700 km mjesecno. Tu su jos i Pidro, Adukor, Hebibovic, Velkoski, Milanovic, Handzic :crazy:
Je li po tebi neko iz ovog skupa yebenih amatera zasluzuje platu izmedju pet i osam hiljada maraka? Dugovanja ce im svakako biti isplacena, ali ova bruka ce ostati zauvijek upisana. Razumijem ja frustraciju igraca zbog plata i sve to, ali ovo nije bio nacin, ako je uopste zbog toga sve ovo. Mada sam ja misljenja da nema kvaliteta i da je to glavni razlog sto smo izgubili titulu i ako se nista ne promijeni u igrackom kadru do sljedece sezone mi (navijaci FKS) mozemo ocekivati samo jos goru sezonu od ove. I u Kupu ce nas Borac pregaziti jer djeluju mnogo mnogo mocnije od nas trenutno.
I kod nas ima igraca sa finom platom koji uopce ni ne doprinose toliko (evo navest cu primjer Behrama, koji je potpisao novi, poboljsani ugovor a nije uopce koristan u utakmicama).

Zavalio vas je Hadzija i jos poneko, koji uzimaju sigurno i od TSS par hiljada, od Cmiljanica pola sigurno i ko zna koliko za uvaljivanje u FKS, svrsavali ste na Mesanovica a jedino sto je bilo potrebno vidjeti je da je Husaric opet u klubu, znaci da su u pitanju talovi. Od takvih ljudi ni Messija ne bih uzeo.

Vi ste sve to, sto kaze Baader, gledali kroz ruzicaste naocale i zato je sad ovakvo stanje. Ja sam vas jos prije nekoliko mjeseci upozoravao da vam je mahala i dalje u klubu, mozda ne mahala poput Zeke Turkovica, ali neljudi koji su se spremni utalit su itekako bili tu a ima ih i sad.

Ali jednostavno ste bili zaludjeni i velika vecina vas je pljuvala HZ, a kad to nije sve ujedinjeno i cim se Uprava zamjera navijacima i okrece simpatizere protiv njih i ima svoje "botove" po forumima, znaci da su dzepovi puni oraha.

Honorar
Postovi: 735
Pridružen/a: 03 dec 2012, 04:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Honorar » 17 maj 2021, 16:45

Drape je napisao/la:
17 maj 2021, 15:46
Borac je i bolje dovodio igrače od Sarajeva. Oživjeli Melega, ode im Danilović pa iskopaju Molsa, povrijedi se Jovanović pa dovedu Uzelca sa kojim pogode. Izgube Lukića pa dovedu Mehanovića koji je od Cmiljanića mlađi, jeftiniji i domaći igrač, ne daje golove ali je barem zdrav i igra, dosta radi za Vranješa, Ziljkića i Zakarića kojem je i namjestio gol na Grbavici.



Evo sad gledam i upravo o tome pricaju Ica I Sasa. Coric, Uzelac, Mehanovic su pun pogodak za razliku od raspalog Cmiljanica.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15837
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la svrakino1921 » 17 maj 2021, 16:47

Miljacka je napisao/la:
17 maj 2021, 16:31
killafrommanilla je napisao/la:
17 maj 2021, 15:44
Dajte igracima redovna primanja pa onda pricajte da su ublehe i neznalice. Sto vi ne idete volonterski kopat po cijeli dan
Kod mene u firmi gdje radim je naletio jedan period krize otkako je korona i plate su kasnile, ali smo svi bili svjesni situacije i malo smo se stisli, nismo gurnuli svojim neradom firmu u provaliju, nego smo nastavili raditi svjesni da ce proci i ti dani i prosli su. A ne radim srcem u toj firmi, nit' je nesto specijalno volim. Ako su ovo svjesno prokockali zbog plata i nanijeli klubu (za mene) najvecu poslijeratnu bruku (a bilo ih je da se razumijemo) ja im od srca zelim sve najgore u votazi. Ono sto je radio Pejovic otkako je dosao u Sarajevo (ne samo u posljednja cetiri mjeseca) ne vrijedi ni 700 km mjesecno. Tu su jos i Pidro, Adukor, Hebibovic, Velkoski, Milanovic, Handzic :crazy:
Je li po tebi neko iz ovog skupa yebenih amatera zasluzuje platu izmedju pet i osam hiljada maraka? Dugovanja ce im svakako biti isplacena, ali ova bruka ce ostati zauvijek upisana. Razumijem ja frustraciju igraca zbog plata i sve to, ali ovo nije bio nacin, ako je uopste zbog toga sve ovo. Mada sam ja misljenja da nema kvaliteta i da je to glavni razlog sto smo izgubili titulu i ako se nista ne promijeni u igrackom kadru do sljedece sezone mi (navijaci FKS) mozemo ocekivati samo jos goru sezonu od ove. I u Kupu ce nas Borac pregaziti jer djeluju mnogo mnogo mocnije od nas trenutno.
U kojoj firmi radis brate

WOLF20
Postovi: 2163
Pridružen/a: 14 nov 2020, 23:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la WOLF20 » 17 maj 2021, 16:50

feniksptica je napisao/la:
17 maj 2021, 16:17
Nije Borac imao plan uzet titulu. Furiozno i malim pogurancima su krenuli zbog poraza od Veleza 3:0, jer su htjeli evropu obezbijedit . Poslije vidjeli sansu u losem Sarajevu, malo nas ''tuknu'' malo sebe poguraju i eto. Al i ovaj rezultat sto su ostvarili u drugoj polusezoni ne bi niko mogo navuc da ljudi nemaju dobru ekipu i da ne idu jako i na pobjedu svaku. Gurani su al imaju ekipu. I nas onako pogurase prva 2-3 kola na proljece jer se racunalo da uzimamo. Cestitke Borcu !

Al ovo sto se radi Olimpiku u borbi za opstanak eh to je sramotno..
Olimpik je protiv Mladosti imao penal u 93min i promasili, vjerovatno im je Vico pucao penal. Sami pali sami se ubili. Evo sada idu Krupi, uzmi 3 boda i ostajes.
“I'll Make Him an Offer He Can't Refuse?”

Avatar
Miljacka
Postovi: 3973
Pridružen/a: 30 okt 2020, 00:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Miljacka » 17 maj 2021, 16:58

killafrommanilla je napisao/la:
17 maj 2021, 16:42
Miljacka je napisao/la:
17 maj 2021, 16:31
killafrommanilla je napisao/la:
17 maj 2021, 15:44
Dajte igracima redovna primanja pa onda pricajte da su ublehe i neznalice. Sto vi ne idete volonterski kopat po cijeli dan
Kod mene u firmi gdje radim je naletio jedan period krize otkako je korona i plate su kasnile, ali smo svi bili svjesni situacije i malo smo se stisli, nismo gurnuli svojim neradom firmu u provaliju, nego smo nastavili raditi svjesni da ce proci i ti dani i prosli su. A ne radim srcem u toj firmi, nit' je nesto specijalno volim. Ako su ovo svjesno prokockali zbog plata i nanijeli klubu (za mene) najvecu poslijeratnu bruku (a bilo ih je da se razumijemo) ja im od srca zelim sve najgore u votazi. Ono sto je radio Pejovic otkako je dosao u Sarajevo (ne samo u posljednja cetiri mjeseca) ne vrijedi ni 700 km mjesecno. Tu su jos i Pidro, Adukor, Hebibovic, Velkoski, Milanovic, Handzic :crazy:
Je li po tebi neko iz ovog skupa yebenih amatera zasluzuje platu izmedju pet i osam hiljada maraka? Dugovanja ce im svakako biti isplacena, ali ova bruka ce ostati zauvijek upisana. Razumijem ja frustraciju igraca zbog plata i sve to, ali ovo nije bio nacin, ako je uopste zbog toga sve ovo. Mada sam ja misljenja da nema kvaliteta i da je to glavni razlog sto smo izgubili titulu i ako se nista ne promijeni u igrackom kadru do sljedece sezone mi (navijaci FKS) mozemo ocekivati samo jos goru sezonu od ove. I u Kupu ce nas Borac pregaziti jer djeluju mnogo mnogo mocnije od nas trenutno.
I kod nas ima igraca sa finom platom koji uopce ni ne doprinose toliko (evo navest cu primjer Behrama, koji je potpisao novi, poboljsani ugovor a nije uopce koristan u utakmicama).

Zavalio vas je Hadzija i jos poneko, koji uzimaju sigurno i od TSS par hiljada, od Cmiljanica pola sigurno i ko zna koliko za uvaljivanje u FKS, svrsavali ste na Mesanovica a jedino sto je bilo potrebno vidjeti je da je Husaric opet u klubu, znaci da su u pitanju talovi. Od takvih ljudi ni Messija ne bih uzeo.

Vi ste sve to, sto kaze Baader, gledali kroz ruzicaste naocale i zato je sad ovakvo stanje. Ja sam vas jos prije nekoliko mjeseci upozoravao da vam je mahala i dalje u klubu, mozda ne mahala poput Zeke Turkovica, ali neljudi koji su se spremni utalit su itekako bili tu a ima ih i sad.

Ali jednostavno ste bili zaludjeni i velika vecina vas je pljuvala HZ, a kad to nije sve ujedinjeno i cim se Uprava zamjera navijacima i okrece simpatizere protiv njih i ima svoje "botove" po forumima, znaci da su dzepovi puni oraha.[/spoiler]
Ma nista Uprava nije bolja od igraca, nemoj me pogresno shvatiti. I oni su usrali i sefa i stanicu svojim (ne)radom. Ne znam je li jedan forumas bio skeptican sto se tice Mesanovica, cak mislim da su njegove partije ove sezone ispod ocekivanja i najveceg skeptika koji je postojao. Pogotovo je bilo tesko povjerovati da moze biti isti kao Handzic ili cak i gori. Cmiljanic je bio enigma i nikad nije ni uspio pokazati sta (ne) zna, tako da se nije ni mogao donositi neki sud o njemu, ne mogu ga donijeti ni danas jer pojma nemam kakav je igrac koji je odigrao ukupno sat vremena otkako je dosao. Ali svakako da se sada ispostavlja da je promasaj, bez obzira kakav igrac bio jer ovo s povredama nema nikakvog smisla.

Ni navijaci Borca se na polusezoni nisu nadali da ce nas stici, kako ces to od nas ocekivati? Stoji da smo usli slabiji u drugi dio sezone, ali sam siguran da bi igraci iz Krupe uspjeli zadrzati prednost od 13 bodova.

Ni HZ nisu bili protiv Uprave u tom periodu, cak naprotiv stajali su uz Upravu sve vrijeme i imali su odlican odnos sa Upravom, samo je jedan covjek bio problem i to zbog nekih drugih stvari iz proslosti.

Kako god, bili smo blizu tom nekom iskoraku i sve je izgledalo odlicno, ali smo sada otisli pet koraka unazad i u buducnosti mozemo sve ocekivati.

@svrakino1921 tajna sluzba, al' ne ofiraj :thumbup:
Akšam pada od mog grada još se bijeli kapija, na kapiji pjesmu pjeva, pjeva moja jalija!

Dobri u dobru
Zli u zlu

Avatar
feniksptica
Postovi: 15181
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la feniksptica » 17 maj 2021, 16:59

WOLF20 je napisao/la:
17 maj 2021, 16:50
feniksptica je napisao/la:
17 maj 2021, 16:17
Nije Borac imao plan uzet titulu. Furiozno i malim pogurancima su krenuli zbog poraza od Veleza 3:0, jer su htjeli evropu obezbijedit . Poslije vidjeli sansu u losem Sarajevu, malo nas ''tuknu'' malo sebe poguraju i eto. Al i ovaj rezultat sto su ostvarili u drugoj polusezoni ne bi niko mogo navuc da ljudi nemaju dobru ekipu i da ne idu jako i na pobjedu svaku. Gurani su al imaju ekipu. I nas onako pogurase prva 2-3 kola na proljece jer se racunalo da uzimamo. Cestitke Borcu !

Al ovo sto se radi Olimpiku u borbi za opstanak eh to je sramotno..
Olimpik je protiv Mladosti imao penal u 93min i promasili, vjerovatno im je Vico pucao penal. Sami pali sami se ubili. Evo sada idu Krupi, uzmi 3 boda i ostajes.
Opet vi generalizujete stvari. Ako je Zeljo il Sarajevo lose ne treba ih sudija zavaljivati zbog toga. Ako je Olipmik promasio penal, ne mora zbog toga..dao sam ti neces sad cu ti uzet bit.
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Schlager » 17 maj 2021, 17:04

esprit24 je napisao/la:
17 maj 2021, 06:38
Kao neko ko zivi u mijesanom braku nikad nisam gledao krvna zrnca al nakon sto sam vidio sta je juce uradjeno Olimpiku bosnjacki korpus treba zaboraviti nesuglasice i lagano krenut ka ujedinjenju. Mladost zadnje kolo treba izaci sa sedam igraca protiv Veleza i da se utakmica zavrsi u 15.minuti. Ovo vise nema smisla, sad je gore nego kad su prvak bili Modrica i Leotar. Na kraju neka stid bude svakog “bosnjaka” u savezu koji je u ovom ucestvovao. Krenuo je redom, Zeljeznicar je unakazio na pocetku proljeca i iskljucio ga iz igre, Veleza su sjekli ali su se ovi uspjeli neko izvlaciti, na siroki nisu ni racunali da ce se drzati ovako dobro, zrinjskog je morao sasjeci kad mu je gorilo. Da se razumijemo Sarajevo je titulu izgubilo iskljicivo nasim greskama i neshvatljivom igrom, a kada je namirisao krv dotukao je i nas. Ici ces Vico u pansion u Istocnom Sarajevu kad tad!
Isto ovako ,"patriotski",bi ovaj kolega pisao i da je Sarajevo zadržalo ogromnu prednost....Isto ovako bi mu bilo žao "bošnjačkih klubova"...Željezničara pogotovo......Jer karakter je to..
Zadnja izmjena: Schlager, dana/u 17 maj 2021, 17:10, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Beduin
Postovi: 16325
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Beduin » 17 maj 2021, 17:07

De nek neko, ako ima volje, postavi situacije/utakmice koje su drasticno pogurale Borac u nastavku prvenstva i uticale na konacan rezultat, a koje utakmice su drasticno ostetili Sarajevo za gubitak bodova? Da saberemo/oduzmemo te bodove i vidimo na cemu su ova 2 tima.
Nemojte samo penal za Borac protiv Veleza kad su svi vidili i priznali da je penal postojao.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11255
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la OnlyLeft22 » 17 maj 2021, 17:13

Beduin je napisao/la:
17 maj 2021, 17:07
De nek neko, ako ima volje, postavi situacije/utakmice koje su drasticno pogurale Borac u nastavku prvenstva i uticale na konacan rezultat, a koje utakmice su drasticno ostetili Sarajevo za gubitak bodova? Da saberemo/oduzmemo te bodove i vidimo na cemu su ova 2 tima.
Nemojte samo penal za Borac protiv Veleza kad su svi vidili i priznali da je penal postojao.
Ko je priznao, tudji navijaci? 99% nasi su rekli da nije a nasi nisu smijeli srat jer su svi imali dva zuta
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Schlager » 17 maj 2021, 17:20

Drape je napisao/la:
17 maj 2021, 15:46
Borac je i bolje dovodio igrače od Sarajeva. Oživjeli Melega, ode im Danilović pa iskopaju Molsa, povrijedi se Jovanović pa dovedu Uzelca sa kojim pogode. Izgube Lukića pa dovedu Mehanovića koji je od Cmiljanića mlađi, jeftiniji i domaći igrač, ne daje golove ali je barem zdrav i igra, dosta radi za Vranješa, Ziljkića i Zakarića kojem je i namjestio gol na Grbavici.
Sve otprilike tačno,ali zaboravio si naš najveći upgrade napisati :D ..Ove zime,na desnom beku...haman da nam je to i presudilo da budemo baš ovoliko jači od svih...Desna strana nam postala najubitačniji dio tima :cool:

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la zagor1987 » 17 maj 2021, 17:30

Schlager je napisao/la:
17 maj 2021, 17:04
esprit24 je napisao/la:
17 maj 2021, 06:38
Kao neko ko zivi u mijesanom braku nikad nisam gledao krvna zrnca al nakon sto sam vidio sta je juce uradjeno Olimpiku bosnjacki korpus treba zaboraviti nesuglasice i lagano krenut ka ujedinjenju. Mladost zadnje kolo treba izaci sa sedam igraca protiv Veleza i da se utakmica zavrsi u 15.minuti. Ovo vise nema smisla, sad je gore nego kad su prvak bili Modrica i Leotar. Na kraju neka stid bude svakog “bosnjaka” u savezu koji je u ovom ucestvovao. Krenuo je redom, Zeljeznicar je unakazio na pocetku proljeca i iskljucio ga iz igre, Veleza su sjekli ali su se ovi uspjeli neko izvlaciti, na siroki nisu ni racunali da ce se drzati ovako dobro, zrinjskog je morao sasjeci kad mu je gorilo. Da se razumijemo Sarajevo je titulu izgubilo iskljicivo nasim greskama i neshvatljivom igrom, a kada je namirisao krv dotukao je i nas. Ici ces Vico u pansion u Istocnom Sarajevu kad tad!
Isto ovako ,"patriotski",bi ovaj kolega pisao i da je Sarajevo zadržalo ogromnu prednost....Isto ovako bi mu bilo žao "bošnjačkih klubova"...Željezničara pogotovo......Jer karakter je to..
Sta je tvoja poenta da se igra fudbal il sta? Protiv vas i Zrinjski i Radnik su bili u soku kakve su kradje bile takodje i Velez itd to kao slucajno i tako treba da se igra fudbal ili sta?

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Schlager » 17 maj 2021, 17:33

zagor1987 je napisao/la:
17 maj 2021, 17:30
Schlager je napisao/la:
17 maj 2021, 17:04
esprit24 je napisao/la:
17 maj 2021, 06:38
Kao neko ko zivi u mijesanom braku nikad nisam gledao krvna zrnca al nakon sto sam vidio sta je juce uradjeno Olimpiku bosnjacki korpus treba zaboraviti nesuglasice i lagano krenut ka ujedinjenju. Mladost zadnje kolo treba izaci sa sedam igraca protiv Veleza i da se utakmica zavrsi u 15.minuti. Ovo vise nema smisla, sad je gore nego kad su prvak bili Modrica i Leotar. Na kraju neka stid bude svakog “bosnjaka” u savezu koji je u ovom ucestvovao. Krenuo je redom, Zeljeznicar je unakazio na pocetku proljeca i iskljucio ga iz igre, Veleza su sjekli ali su se ovi uspjeli neko izvlaciti, na siroki nisu ni racunali da ce se drzati ovako dobro, zrinjskog je morao sasjeci kad mu je gorilo. Da se razumijemo Sarajevo je titulu izgubilo iskljicivo nasim greskama i neshvatljivom igrom, a kada je namirisao krv dotukao je i nas. Ici ces Vico u pansion u Istocnom Sarajevu kad tad!
Isto ovako ,"patriotski",bi ovaj kolega pisao i da je Sarajevo zadržalo ogromnu prednost....Isto ovako bi mu bilo žao "bošnjačkih klubova"...Željezničara pogotovo......Jer karakter je to..
Sta je tvoja poenta da se igra fudbal il sta? Protiv vas i Zrinjski i Radnik su bili u soku kakve su kradje bile takodje i Velez itd to kao slucajno i tako treba da se igra fudbal ili sta?
Napisao sam deset puta..Zalažem se za korupciju u BH fudbalu još 4-8 god,i lagani povjetarac u leđa probranim klubovima...pa kad vam se približimo po trofejima,onda da krenemo pošteno...sastanci..Udruženja Premijerligaša i sl
Široki ove godine stižemo po titulama. Zrinjskom,Sarajevu i Željezničaru ćemo se primaći samo ako g Zeljković bude imao i drugi mandat,kao Begić..... 4 godine su malo,jer predugo su Savezom drmali ovi navedeni klubovi...
Zadnja izmjena: Schlager, dana/u 17 maj 2021, 17:36, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Beduin
Postovi: 16325
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Beduin » 17 maj 2021, 17:36

OnlyLeft22 je napisao/la:
17 maj 2021, 17:13
Beduin je napisao/la:
17 maj 2021, 17:07
De nek neko, ako ima volje, postavi situacije/utakmice koje su drasticno pogurale Borac u nastavku prvenstva i uticale na konacan rezultat, a koje utakmice su drasticno ostetili Sarajevo za gubitak bodova? Da saberemo/oduzmemo te bodove i vidimo na cemu su ova 2 tima.
Nemojte samo penal za Borac protiv Veleza kad su svi vidili i priznali da je penal postojao.
Ko je priznao, tudji navijaci? 99% nasi su rekli da nije a nasi nisu smijeli srat jer su svi imali dva zuta
Uvijek cemo se mi zaliti i necemo priznati na nasu stetu makar i istina bila, ali i ovdje vecina navijaca Veleza je priznala da je bio kontakt i opravdan penal na osnovu one slike postavljene ovdje.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Mancini » 17 maj 2021, 17:38

WOLF20 je napisao/la:
17 maj 2021, 16:50
feniksptica je napisao/la:
17 maj 2021, 16:17
Nije Borac imao plan uzet titulu. Furiozno i malim pogurancima su krenuli zbog poraza od Veleza 3:0, jer su htjeli evropu obezbijedit . Poslije vidjeli sansu u losem Sarajevu, malo nas ''tuknu'' malo sebe poguraju i eto. Al i ovaj rezultat sto su ostvarili u drugoj polusezoni ne bi niko mogo navuc da ljudi nemaju dobru ekipu i da ne idu jako i na pobjedu svaku. Gurani su al imaju ekipu. I nas onako pogurase prva 2-3 kola na proljece jer se racunalo da uzimamo. Cestitke Borcu !

Al ovo sto se radi Olimpiku u borbi za opstanak eh to je sramotno..
Olimpik je protiv Mladosti imao penal u 93min i promasili, vjerovatno im je Vico pucao penal. Sami pali sami se ubili. Evo sada idu Krupi, uzmi 3 boda i ostajes.
O kakvoj 93. minuti pišeš? Zašto izmišljaš? Najlakše je glupost napisati kao "sami pali sami se ubili" i " vjerovatno im je Vico puco penal". Prije nego što nešto napišeš aktiviraj mozak.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.