Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Velež će protiv Elfsborga

Anketa je završila: 12 avg 2021, 01:02.

Proći
88
73%
Ispasti
32
27%
 
Ukupno glasova: 120

killafrommanilla
Postovi: 3465
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la killafrommanilla » 27 avg 2021, 14:40

Osttribine je napisao/la:
27 avg 2021, 11:06
killafrommanilla je napisao/la:
27 avg 2021, 10:54
Osttribine je napisao/la:
27 avg 2021, 10:35
]

Po cemu ovo zivota ti, jel Sarajevo 2015., pa 2019. uzelo duplu krunu bez mrlje, hajde ona korona 2020. situacija u svijetu takva kakva jeste bila i prekid lige, ali smo bili prvi nakon 22 kola tj svako sa svakim dva puta. Zrinjski tri sezone uzastopno prije toga, ali svi vide samo penal u Bijeljini, pa Željo u periodu 2010.-2013. 3 titule. Ok ova sezona jeste se na proljece guralo Borca u nekim utakmicama, ali opet niko Sarajevu nije kriv za sopstveni raspad zbog finansija.
A sve ovo ostalo slažem se pogotovo oko broja staranaca i ovo bezvezno u-21 pravilo.
Naravno da nije Borac zasluzio, pa do 2010 nisi boda na strani mogao uzeti yebo te, dok su drugi igrali eu takmicenja

Borac bez pomoci sudija nikad ne bi uzeo titulu, a i 2011 im je namjestena lagano. Penal u bijeljini je dno dna, a takvih je x situacija bilo.

I kao sto vidis, napisao sam skoro svake godine.
Nekako mi ova tvoja prica baca kao da smatras da ste vi za titulu osteceni, da te podsjetim, zavrsili ste treci sa 4 boda manje od onakavog Sarajeva na proljece. I opet dolazimo na onu pricu "samo nasa titula je cista", istina ima i masa pitara koji osporavaju tudje titule sto nije ok, ako covjek realno sagleda te ekipe koju su osvajale i situacije. Ne sporim da nema guranja od sudija, pa toga ima u engleskoj ligi, negdje te poguraju negdje ostete, ali ti ne mogu sudije donijeti titulu kroz citavu sezonu.
Gdje sam ja napisao da je Velez zasluzio? Nemoj bola pravit prepucavanja, gledajuci cijelu sezonu, Sarajevo je zasluzilo bit prvak. Borac je posteno dobio vas na Kosevu, medjutim u malim utakmicama je imalo strasnu pomoc sudija dok je vas gledao da kanali koliko god moze.

Ja nigdje nisam spomenuo Velez u kontekstu titule jer nismo bili zreli, imali smo na kraju i kikseva koji su nas mogli kostati Evrope. Ti uvijek kad neko od nas spomene Velez, zapjenis i pises romane a nidje veze s vezom, kakvi mi i titula prosle godine, ni blizu nismo bili.

U sustini, mozda bi Zeljin projekat bio uspjesan da nije bilo penala u Bijeljini. Misimovic bi vjerovatno uspio zadrzati ekipu, al tu se stvori Bandic i popisha sve godine rada i truda.

I tako X situacija
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Avatar
Trebinjac94
Postovi: 569
Pridružen/a: 20 avg 2018, 18:24
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la Trebinjac94 » 27 avg 2021, 14:45

FKBilder je napisao/la:
27 avg 2021, 14:33
Trebinjac94 je napisao/la:
27 avg 2021, 14:23
Šampion naredne sezone ide u grupnu fazu i to je realnost. Mogao je i Borac ove godine, ali trenutno ne mogu dobiti nikoga ni u našoj ligi. Put šampiona je smiješan tako da nema teorije da se ne uđe u grupe u narednim godinama.
Sto je smijesan, ides na Celtic, pa EL Aek, i mozes se yebati.
U Konf ligi ima bruku respektabilnih timova....
Nije to prva federalna jbt.

Koliko pretkola se mora proci u LP da bi osigurali grupe Konferencije...Ako sam razumio plasmanom u 3 pretkolo LP osigurao si playoff EL a samim tim i grupe Konf lige...Ili sam nesto pomijesao :hmmmmm:
Smiješan je brate jer možeš igrati samo sa šampionima, tako da i ako nisi nosilac, pa još si i baksuz, pa izvučeš Seltik i ispadneš, u narednom kolu ne možeš igrati sa Aekom i sličnim timovima. Npr. Flora je do grupa ove godine izbacila Maltežane i juče Šamroka, a ovi amateri sa Gibraltara, Folu iz Luksemburga i letonsku Rigu.
Blue Train

Avatar
FKBilder
Postovi: 1703
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la FKBilder » 27 avg 2021, 14:56

Trebinjac94 je napisao/la:
27 avg 2021, 14:45
FKBilder je napisao/la:
27 avg 2021, 14:33
Trebinjac94 je napisao/la:
27 avg 2021, 14:23
Šampion naredne sezone ide u grupnu fazu i to je realnost. Mogao je i Borac ove godine, ali trenutno ne mogu dobiti nikoga ni u našoj ligi. Put šampiona je smiješan tako da nema teorije da se ne uđe u grupe u narednim godinama.
Sto je smijesan, ides na Celtic, pa EL Aek, i mozes se yebati.
U Konf ligi ima bruku respektabilnih timova....
Nije to prva federalna jbt.

Koliko pretkola se mora proci u LP da bi osigurali grupe Konferencije...Ako sam razumio plasmanom u 3 pretkolo LP osigurao si playoff EL a samim tim i grupe Konf lige...Ili sam nesto pomijesao :hmmmmm:
Smiješan je brate jer možeš igrati samo sa šampionima, tako da i ako nisi nosilac, pa još si i baksuz, pa izvučeš Seltik i ispadneš, u narednom kolu ne možeš igrati sa Aekom i sličnim timovima. Npr. Flora je do grupa ove godine izbacila Maltežane i juče Šamroka, a ovi amateri sa Gibraltara, Folu iz Luksemburga i letonsku Rigu.
Ti amateri igraju grupe, a mi sampioni svemira u precjenjivanju samih sebe.
Riga i irci bi otresli svaki nas klub u 7 od 10 utakmica....to je fakt.
Nasi klubovi moraju se poceti pojacavati igracima (sampion pogotovo)a ne vrtiti se oko Srbije i 2 HNL.
U drugoj portugalskoj, 3 njemackoj, 3 brazilskoj,Seriji C,ima igraca koji su profesionalniji i bolji od ovih poluamatera koji izdahnu u 60 min utakmice a nisu,ili su neznatno skuplji.....Sarajevo je skrkalo velike pare zadnjih god da bi nakraju bili ponizeni ove godine.
Ubija nas nestrucnost, talovi i kriminal u klubovima, htjeli to priznat ili ne...Znas li koliko je novca trosilo Sarajevo na "upravu "samo to su lude cifre za BiH uslove......

Avatar
Trebinjac94
Postovi: 569
Pridružen/a: 20 avg 2018, 18:24
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la Trebinjac94 » 27 avg 2021, 16:00

FKBilder je napisao/la:
27 avg 2021, 14:56
Trebinjac94 je napisao/la:
27 avg 2021, 14:45
FKBilder je napisao/la:
27 avg 2021, 14:33


Sto je smijesan, ides na Celtic, pa EL Aek, i mozes se yebati.
U Konf ligi ima bruku respektabilnih timova....
Nije to prva federalna jbt.

Koliko pretkola se mora proci u LP da bi osigurali grupe Konferencije...Ako sam razumio plasmanom u 3 pretkolo LP osigurao si playoff EL a samim tim i grupe Konf lige...Ili sam nesto pomijesao :hmmmmm:
Smiješan je brate jer možeš igrati samo sa šampionima, tako da i ako nisi nosilac, pa još si i baksuz, pa izvučeš Seltik i ispadneš, u narednom kolu ne možeš igrati sa Aekom i sličnim timovima. Npr. Flora je do grupa ove godine izbacila Maltežane i juče Šamroka, a ovi amateri sa Gibraltara, Folu iz Luksemburga i letonsku Rigu.
Ti amateri igraju grupe, a mi sampioni svemira u precjenjivanju samih sebe.
Riga i irci bi otresli svaki nas klub u 7 od 10 utakmica....to je fakt.
Nasi klubovi moraju se poceti pojacavati igracima (sampion pogotovo)a ne vrtiti se oko Srbije i 2 HNL.
U drugoj portugalskoj, 3 njemackoj, 3 brazilskoj,Seriji C,ima igraca koji su profesionalniji i bolji od ovih poluamatera koji izdahnu u 60 min utakmice a nisu,ili su neznatno skuplji.....Sarajevo je skrkalo velike pare zadnjih god da bi nakraju bili ponizeni ove godine.
Ubija nas nestrucnost, talovi i kriminal u klubovima, htjeli to priznat ili ne...Znas li koliko je novca trosilo Sarajevo na "upravu "samo to su lude cifre za BiH uslove......
Rekao sam da su amateri zato što im vjerovatno fudbal nije jedini posao, a ne zato što ne cijenim njihov rezultat i uspjeh. Slažem se da ne treba precjenjivati naše klubove, ali ih ne treba ni podcjenjivati. Mnogo puta su se obrukali u Evropi protiv lošijih ekipa, ali ipak u 80% slučajeva takve ekipe se prolaze samo što to niko ne pamti. Evo ove godine Sarajevo je ispalo od Milsamija, a realno bi ih prošli u 8 od 10 dvomeča, ali loša situacija u klubu na pačetku sezone, ne mogu registrovati igrače, još promaše penal i ljudi ispadoše. Ako si gledao utakmice Milsami se branio 180 minuta. Možemo raspravljati o kvalitetu lige do sutra, ali suština je u tome da si do sada do grupa trebao izbaciti Seltik, Malme, Borusiju i slične ekipe, a sad možeš ući u grupe preko prestavnika Luksemburga, Malte, Irske, Letonije, Gibraltara i sl. Ja stojim pri stavu da naredne sezone naš prvak (posebno ako to bude Zrinjski ili eventualno Sarajevo zbog koeficijenta) ulazi u grupnu fazu Konferencijske lige.
Blue Train

Avatar
FKBilder
Postovi: 1703
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la FKBilder » 27 avg 2021, 16:20

Trebinjac94 je napisao/la:
27 avg 2021, 16:00
FKBilder je napisao/la:
27 avg 2021, 14:56
Trebinjac94 je napisao/la:
27 avg 2021, 14:45


Smiješan je brate jer možeš igrati samo sa šampionima, tako da i ako nisi nosilac, pa još si i baksuz, pa izvučeš Seltik i ispadneš, u narednom kolu ne možeš igrati sa Aekom i sličnim timovima. Npr. Flora je do grupa ove godine izbacila Maltežane i juče Šamroka, a ovi amateri sa Gibraltara, Folu iz Luksemburga i letonsku Rigu.
Ti amateri igraju grupe, a mi sampioni svemira u precjenjivanju samih sebe.
Riga i irci bi otresli svaki nas klub u 7 od 10 utakmica....to je fakt.
Nasi klubovi moraju se poceti pojacavati igracima (sampion pogotovo)a ne vrtiti se oko Srbije i 2 HNL.
U drugoj portugalskoj, 3 njemackoj, 3 brazilskoj,Seriji C,ima igraca koji su profesionalniji i bolji od ovih poluamatera koji izdahnu u 60 min utakmice a nisu,ili su neznatno skuplji.....Sarajevo je skrkalo velike pare zadnjih god da bi nakraju bili ponizeni ove godine.
Ubija nas nestrucnost, talovi i kriminal u klubovima, htjeli to priznat ili ne...Znas li koliko je novca trosilo Sarajevo na "upravu "samo to su lude cifre za BiH uslove......
Rekao sam da su amateri zato što im vjerovatno fudbal nije jedini posao, a ne zato što ne cijenim njihov rezultat i uspjeh. Slažem se da ne treba precjenjivati naše klubove, ali ih ne treba ni podcjenjivati. Mnogo puta su se obrukali u Evropi protiv lošijih ekipa, ali ipak u 80% slučajeva takve ekipe se prolaze samo što to niko ne pamti. Evo ove godine Sarajevo je ispalo od Milsamija, a realno bi ih prošli u 8 od 10 dvomeča, ali loša situacija u klubu na pačetku sezone, ne mogu registrovati igrače, još promaše penal i ljudi ispadoše. Ako si gledao utakmice Milsami se branio 180 minuta. Možemo raspravljati o kvalitetu lige do sutra, ali suština je u tome da si do sada do grupa trebao izbaciti Seltik, Malme, Borusiju i slične ekipe, a sad možeš ući u grupe preko prestavnika Luksemburga, Malte, Irske, Letonije, Gibraltara i sl. Ja stojim pri stavu da naredne sezone naš prvak (posebno ako to bude Zrinjski ili eventualno Sarajevo zbog koeficijenta) ulazi u grupnu fazu Konferencijske lige.
Evo Amin bgm navijam za to svim srcem pa ko god to bio.

FoSte95
Postovi: 12614
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la FoSte95 » 27 avg 2021, 17:54

Sarajevo sa prošlogodišnjom ekipom lagano bi se dokopalo grupa ECL mada i grupe ECL ne bi bile nemoguće........
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Osttribine
Postovi: 2766
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la Osttribine » 28 avg 2021, 13:16

killafrommanilla je napisao/la:
27 avg 2021, 14:40


Gdje sam ja napisao da je Velez zasluzio? Nemoj bola pravit prepucavanja, gledajuci cijelu sezonu, Sarajevo je zasluzilo bit prvak. Borac je posteno dobio vas na Kosevu, medjutim u malim utakmicama je imalo strasnu pomoc sudija dok je vas gledao da kanali koliko god moze.

Ja nigdje nisam spomenuo Velez u kontekstu titule jer nismo bili zreli, imali smo na kraju i kikseva koji su nas mogli kostati Evrope. Ti uvijek kad neko od nas spomene Velez, zapjenis i pises romane a nidje veze s vezom, kakvi mi i titula prosle godine, ni blizu nismo bili.

U sustini, mozda bi Zeljin projekat bio uspjesan da nije bilo penala u Bijeljini. Misimovic bi vjerovatno uspio zadrzati ekipu, al tu se stvori Bandic i popisha sve godine rada i truda.

I tako X situacija
Kakve romane jadan ne bio, ako ti je par recenica roman onda u zivotu nisi citao nista vise od vesele sveske. Kao navijac Sarajeva ti opet kazem da nama niko nije kriv do mi sami, najbolje se to vidjelo u one zadnje cetiri utakmice gdje smo igrali sa laksim protivnicima uslovno receno i mogli se ganjati za titulu do zadnjeg kola, ali finansijski raspad i raspad unutar ekipe je kumovao tome.

Sto se Želje tice te sezone mogao je Bandic svirati xy onih penala u Bijeljini bilo bi im uzalud da je Željo izborio bod na Kosevu u predzadnjem kolu, a da ne kazem da je pobijedio cak, a sad sta bi bilo kad bi bilo jbg, ukazao im se Bekić

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la MortemHz » 28 avg 2021, 15:57

Osttribine je napisao/la:
28 avg 2021, 13:16
killafrommanilla je napisao/la:
27 avg 2021, 14:40


Gdje sam ja napisao da je Velez zasluzio? Nemoj bola pravit prepucavanja, gledajuci cijelu sezonu, Sarajevo je zasluzilo bit prvak. Borac je posteno dobio vas na Kosevu, medjutim u malim utakmicama je imalo strasnu pomoc sudija dok je vas gledao da kanali koliko god moze.

Ja nigdje nisam spomenuo Velez u kontekstu titule jer nismo bili zreli, imali smo na kraju i kikseva koji su nas mogli kostati Evrope. Ti uvijek kad neko od nas spomene Velez, zapjenis i pises romane a nidje veze s vezom, kakvi mi i titula prosle godine, ni blizu nismo bili.

U sustini, mozda bi Zeljin projekat bio uspjesan da nije bilo penala u Bijeljini. Misimovic bi vjerovatno uspio zadrzati ekipu, al tu se stvori Bandic i popisha sve godine rada i truda.

I tako X situacija
Kakve romane jadan ne bio, ako ti je par recenica roman onda u zivotu nisi citao nista vise od vesele sveske. Kao navijac Sarajeva ti opet kazem da nama niko nije kriv do mi sami, najbolje se to vidjelo u one zadnje cetiri utakmice gdje smo igrali sa laksim protivnicima uslovno receno i mogli se ganjati za titulu do zadnjeg kola, ali finansijski raspad i raspad unutar ekipe je kumovao tome.

Sto se Želje tice te sezone mogao je Bandic svirati xy onih penala u Bijeljini bilo bi im uzalud da je Željo izborio bod na Kosevu u predzadnjem kolu, a da ne kazem da je pobijedio cak, a sad sta bi bilo kad bi bilo jbg, ukazao im se Bekić
Ne bi nas stigli, to su činjenice. Imali smo previše bodova prednosti.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

killafrommanilla
Postovi: 3465
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la killafrommanilla » 28 avg 2021, 15:58

Ma gdje bi vas stigli, da je sce regulare bilo, prosuli bi i oni dosta bodova. Al covjeku koji bukvalno shvata "romane" je suvisno ista objasnjavati
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Avatar
Osttribine
Postovi: 2766
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la Osttribine » 28 avg 2021, 17:10

Pustite mi te Sabrinine i Kasumove šuplje, kada su nam kola krenula nizbrdo i vidjeli da ćemo p.opusiti titulu onda se uhvatili sudija i poštenja i nekakvog nazovi Udruzenja, sve smo imali u svojim rukama neovisno od toga sto se Borac jeste gurao u nekim utakmicama, a ako cemo iskreno pricati na proljece Borac uz Velez i jeste imao najbolju igru, sad što to neko neće da prizna je njegov problem.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la ElCartel11 » 28 avg 2021, 17:16

killafrommanilla je napisao/la:
28 avg 2021, 15:58
Ma gdje bi vas stigli, da je sce regulare bilo, prosuli bi i oni dosta bodova. Al covjeku koji bukvalno shvata "romane" je suvisno ista objasnjavati
Realan komentar. Mi smo bili kari.ne proslu polusezonu, ali Borac bez pomoci Vice nikad ne bi stigao 13 bodova. Na kraju bi ostao iza nas najmanje 2,3 boda sigurno, ali prvaci ne bi bili sigurno.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la MortemHz » 28 avg 2021, 18:08

Istina je to ali ne bi nas stigli, dovoljne su analize pojedinih utakmica. Mislim da bi bili na 4 boda, tako nešto.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Bistrik
Postovi: 1459
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la Bistrik » 29 avg 2021, 22:18

dobro Borac je nezasluženo uzeo tituu ovo ono ai zašto Sarajevo i Široki nisu bolje odigrali Europu? Široki pobijedi 3-1 i opet ispadne od Albanske ekipe. Sarajevo nemože Mislamiju dati gol.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la MortemHz » 29 avg 2021, 22:22

Bistrik je napisao/la:
29 avg 2021, 22:18
dobro Borac je nezasluženo uzeo tituu ovo ono ai zašto Sarajevo i Široki nisu bolje odigrali Europu? Široki pobijedi 3-1 i opet ispadne od Albanske ekipe. Sarajevo nemože Mislamiju dati gol.
Dosta prvotimaca je napustilo Sarajevo prije europske utakmice, naprimjer nismo napadača nikako imali, ušli akademci da igraju.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

vedinjo98
Postovi: 2102
Pridružen/a: 22 nov 2020, 14:00
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la vedinjo98 » 29 avg 2021, 22:35

MortemHz je napisao/la:
29 avg 2021, 22:22
Bistrik je napisao/la:
29 avg 2021, 22:18
dobro Borac je nezasluženo uzeo tituu ovo ono ai zašto Sarajevo i Široki nisu bolje odigrali Europu? Široki pobijedi 3-1 i opet ispadne od Albanske ekipe. Sarajevo nemože Mislamiju dati gol.
Dosta prvotimaca je napustilo Sarajevo prije europske utakmice, naprimjer nismo napadača nikako imali, ušli akademci da igraju.
Pa u Moldaviji smo trebali da ih dobijemo i to mozda cak i vise razlike. Na Kosevu su nam zaigrali i neki i od djece jos levati. Da su igrali Bodul i Bagaric vjerovatno bi ih dobili.
FK SARAJEVO
🏆 Titula 7x 🏆
🏆 Kup 7x 🏆

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la 90minut » 29 avg 2021, 23:23

Ponavljam da smo prošli moldavce izbacili bi i šveđane

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7947
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la *p!p!t@* » 30 avg 2021, 00:16

90minut je napisao/la:
29 avg 2021, 23:23
Ponavljam da smo prošli moldavce izbacili bi i šveđane
Da si se na vakat okanio jeftinog alkohola možda bi nešto i trefio u životu osim promašaja...
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Avatar
Bistrik
Postovi: 1459
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la Bistrik » 30 avg 2021, 22:27

MortemHz je napisao/la:
29 avg 2021, 22:22
Bistrik je napisao/la:
29 avg 2021, 22:18
dobro Borac je nezasluženo uzeo tituu ovo ono ai zašto Sarajevo i Široki nisu bolje odigrali Europu? Široki pobijedi 3-1 i opet ispadne od Albanske ekipe. Sarajevo nemože Mislamiju dati gol.
Dosta prvotimaca je napustilo Sarajevo prije europske utakmice, naprimjer nismo napadača nikako imali, ušli akademci da igraju.
pored toga je i napravljena greška pri odabiru golmana. trebao je Dizdarević braniti i europu odnosno od početka.

Avatar
Chapman1886
Postovi: 4895
Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la Chapman1886 » 30 avg 2021, 22:29

Ja da sam otišo 3 minute ranije iz rova nebi me granata spičila
Samo Sloboda | COYG

FoSte95
Postovi: 12614
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la FoSte95 » 26 sep 2021, 22:09

Dobili smo ime prvog tima učesnika kvalifikacija za CL za sezonu 2022/2023 a to je islandski Vikingur, dok će ekipa Breidablik-a igrati UCL
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.