Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Velež će protiv Elfsborga

Anketa je završila: 12 avg 2021, 01:02.

Proći
88
73%
Ispasti
32
27%
 
Ukupno glasova: 120

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la Harise » 23 jul 2021, 16:09

Shategabri je napisao/la:
23 jul 2021, 15:27
Harise je napisao/la:
23 jul 2021, 15:21
Ja poštivam svaku ekipu iz BiH osim Borac jer su preko štele prošle godine došli do Evrope i ove godine su preko štele prvaci postali. Najboli fudbal je igrao Velež, ali kada pogledamo sezonu ukupno zaslužio Sarajevo titulu. Meni je jako žao Sarajevo iako sam navijać od Zelje, jer da su prvaci postali otišli bi 100% u Grupnu Fazu!
Griješiš ne bi otišli jel nam se raspala ekipa.
Koliko god je Borac nekim malverzacijama došao do titule toliko smo mu i mi pomogli svojim raspadom prije proljetnog dijela.
I u ovu sezonu smo ušli totalno nesređeni i nespremni što se i vidjelo u evropskim nastupima.
Nama tek slijedi uhodavanje, doveli su se neki igrači, ali sve je to još uvijek daleko od nečeg smislenog.
Valjda uhvatimo zalet do derbija :D
Ne griješim, raspala se ekipa zbog ne osvajane titule. Prija toga nisu ni igrali toliko užasni koliko svako misli. Ovaj poraz protiv Linfield je ćisti dokaz da se cjelo štima Borcu. Ne bi ja ništa napisao ovdje da su kao 2012 pošteno zasluženo osvojili titulu, ali ovo je sramota. Bili su 4 i cijelo vrijeme se prićalo o evrope! Ja lićno kažem da nije Vice, ne bi ni Evropu izborili. Uvjeren sam da bi Zrinjski umjesto njih igrala evropu pa kamo da bi titulu osvojili. 13 mart je zadnja utakmica bila koju su izgubili, a 16 mart je Vico zvanićno predsednik Saveza posto, ni jednu utakmicu su više izgubili niti penal primili. Igrački su cjelo vrijeme isto igrali samo malo bolje. Pokrali su Siroko Brijega, Zrinjski, Veleža, Radnika i Zeljo na Grbavici. Jedan od najveći izdajnike je nažalost Zvijezdan Misimovic koji guzicu liže od Vice da bi svoj anti talent sin u reprezentaciju igrao...

let3
Postovi: 28977
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la let3 » 23 jul 2021, 16:30

Shategabri je napisao/la:
23 jul 2021, 15:06


Bitno je samo da ne uđu u utakmicu kao na Grbavici, ono je bilo skroz pogrešno, respekt ko da igraju protiv Reala ili Barse, tek poslije primljenog gola su počeli igrati.
Istina, tome je pomogao i brzi odgovor u vidu one golčine koja se daje jednom u životu.
Poslije su bili bolja ekipa (dobro, malo se imalo i sreće u nekim situacijama), ali sveukupno gledano mogli bi se oni nositi sa njima i u revanšu.

Naravno nije nemoguće da fasuju neki epski brodolom, ne bi bilo prvi put, mi i komšiluk to najbolje znamo :mrgreen:
:kafa:

Simpaticno kako si podsvjesno stavio Barcu kao najveci klub :mrgreen:

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9548
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 23 jul 2021, 16:38

Shategabri je napisao/la:
23 jul 2021, 15:06
90minut je napisao/la:
23 jul 2021, 15:01
Najbitnije je spremiti se na potop u Grčkoj mentalno da ne bi teško palo poslije.
Bitno je samo da ne uđu u utakmicu kao na Grbavici, ono je bilo skroz pogrešno, respekt ko da igraju protiv Reala ili Barse, tek poslije primljenog gola su počeli igrati.
Istina, tome je pomogao i brzi odgovor u vidu one golčine koja se daje jednom u životu.
Poslije su bili bolja ekipa (dobro, malo se imalo i sreće u nekim situacijama), ali sveukupno gledano mogli bi se oni nositi sa njima i u revanšu.

Naravno nije nemoguće da fasuju neki epski brodolom, ne bi bilo prvi put, mi i komšiluk to najbolje znamo :mrgreen:
Realan komentar
Kapa dole Velezu, medjutim ne trebaju se ni kurc.iti, mi najbolje znamo kako se to može okrenuti :D
Sretno i u revansu, bilo bi super kad bi prosli, a nemaju svakako nekoga pritiska, svoje su ispunili, idu u Grcku da se "potuku", pa sta bude
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

sotomayor
Postovi: 265
Pridružen/a: 24 jun 2020, 18:21
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la sotomayor » 23 jul 2021, 16:44

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
23 jul 2021, 16:38
Shategabri je napisao/la:
23 jul 2021, 15:06
90minut je napisao/la:
23 jul 2021, 15:01
Najbitnije je spremiti se na potop u Grčkoj mentalno da ne bi teško palo poslije.
Bitno je samo da ne uđu u utakmicu kao na Grbavici, ono je bilo skroz pogrešno, respekt ko da igraju protiv Reala ili Barse, tek poslije primljenog gola su počeli igrati.
Istina, tome je pomogao i brzi odgovor u vidu one golčine koja se daje jednom u životu.
Poslije su bili bolja ekipa (dobro, malo se imalo i sreće u nekim situacijama), ali sveukupno gledano mogli bi se oni nositi sa njima i u revanšu.

Naravno nije nemoguće da fasuju neki epski brodolom, ne bi bilo prvi put, mi i komšiluk to najbolje znamo :mrgreen:
Realan komentar
Kapa dole Velezu, medjutim ne trebaju se ni kurc.iti, mi najbolje znamo kako se to može okrenuti :D
Sretno i u revansu, bilo bi super kad bi prosli, a nemaju svakako nekoga pritiska, svoje su ispunili, idu u Grcku da se "potuku", pa sta bude
Sta se imaju kurchiti, Grci za mjesec dana tek pocinju, oni su u prvoj fazi priprema, aek nema izgleda ispasti.

nekoIzMostara
Postovi: 4079
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la nekoIzMostara » 23 jul 2021, 17:13

joker90 je napisao/la:
23 jul 2021, 13:13
Ne buni se Zrinjski za odgodu nista, gospodski klub. Dudlić 3 dana kmecao kad je nama trebalo odgoditi pred LP. :bih:
Da upotrijebim vasu cesto koristenu frazu iz prethodne 2 sezone:
Moze nam biti
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

Avatar
The_Target
Postovi: 724
Pridružen/a: 13 jan 2009, 14:30
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la The_Target » 23 jul 2021, 17:22

avenija je napisao/la:
23 jul 2021, 13:35
Dugo se nakuplja negativna energija izmedju navijaca FKS i Veleza, jednom to kad pukne na utakmici to ce biti tektonski poremećaj. Mnogo je netrpeljivosti izmedju navijaca ova dva kluba ako ne i trenutno najveca na forumu izmedju neka dva kluba.
Mnogi bi zeljeli da to sve tako bude,prava istina je da navijaci ne pisu na ovakvim forumima nego imaju svoje interne forume za komunikaciju i na taj nacin unutar grupe. Ovdje VECINOM pisu simpatizeri eventualno likovi koji ne idu na tekme nego na osnovu foruma,portala,komentara ucestvuju u nekim svojim "online" borbama.
Rođeni brato

killafrommanilla
Postovi: 3465
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la killafrommanilla » 23 jul 2021, 17:24

Najfascinantnije je zapravo, a to je Beganovic i naveo u clanku, da prekidi sa 40m od protivnickog gola nisu rezultirali nekim centarsutevima u nadi da ce upast nekako gol, nego je skoro svaki do jednog odigran igracu do sebe, i krenulo bi se u kreaciju napada.

Jedino mi je zao sto je Radovac propustio ovo, iako je i Prses bio odlican. Ovo je bila utakmica rodjena da pokaze klasu.
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

let3
Postovi: 28977
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la let3 » 23 jul 2021, 17:34

Veležovci, hoce li Radovac biti spreman za revanš ? valjo bi.

Rodjeni81
Postovi: 1675
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la Rodjeni81 » 23 jul 2021, 17:38

joker90 je napisao/la:
23 jul 2021, 13:23
OldFashioned je napisao/la:
23 jul 2021, 13:21
joker90 je napisao/la:
23 jul 2021, 13:19


Ja nisam clan hordi nit bilo kakav predstavnik njihovog mišljenja. Ja samo pisem svoje mišljenje, a to je da je Velez ispao khurava zadnja s ovim.
Ma svejedno, navijača, simpatizera, miljenika bordo kluba...
Kakav licemjerluk punom parom.
Licemjerje, nego sta. Kukali kako ce se narusit regularnost takmicenja, a onda traze isto od Zrinjskog. Samo sto oni vama izađose u susret radi evrope. Ali eto, makar sad znate kako je kad se igra evropa i trazi zbog tog odgoda, mozda iduci put ne budete smradovi. :bih:
Kako je isto traziti odgodu na vrijeme i 2 dana prije :rol:
Siroki nam je prosle godine trazio odgodu i pristali smo. Ali ljudi na vrijeme traze. I opet cemo mi i bez ove odgodjene odigrati isto utakmica kao Sarajevo tad, ne znam sta pjenite toliko.

Avatar
Aduka87
Postovi: 9152
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la Aduka87 » 23 jul 2021, 20:33

Sta je ovo nestalo struje u BL
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la zagor1987 » 23 jul 2021, 20:36

The_Target je napisao/la:
23 jul 2021, 17:22
avenija je napisao/la:
23 jul 2021, 13:35
Dugo se nakuplja negativna energija izmedju navijaca FKS i Veleza, jednom to kad pukne na utakmici to ce biti tektonski poremećaj. Mnogo je netrpeljivosti izmedju navijaca ova dva kluba ako ne i trenutno najveca na forumu izmedju neka dva kluba.
Mnogi bi zeljeli da to sve tako bude,prava istina je da navijaci ne pisu na ovakvim forumima nego imaju svoje interne forume za komunikaciju i na taj nacin unutar grupe. Ovdje VECINOM pisu simpatizeri eventualno likovi koji ne idu na tekme nego na osnovu foruma,portala,komentara ucestvuju u nekim svojim "online" borbama.
Cuj ovaj forum mjerilo necega hahah ko treba da je upucen on je upucen misljenje ovdje nikom bitno nije. Vecina ljudi koji vode tribinu i prije a i sad su ovaj forum oznacili kao zlo a ljude koji piau na isti nazivali budalama

Avatar
NisamInSajder
Postovi: 3556
Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la NisamInSajder » 23 jul 2021, 20:53

Aduka87 je napisao/la:
23 jul 2021, 20:33
Sta je ovo nestalo struje u BL
Rjesavaju probleme u kuci.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la ElCartel11 » 23 jul 2021, 21:10

Nema ovih iz bl digli se pravo bili. Bolan pad je ovo za njih. Sa O. Vranjesa i Srdjana Grahovca dolaze pojacanja iz Krupe.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

qaa18
Postovi: 3105
Pridružen/a: 10 avg 2018, 23:28

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la qaa18 » 23 jul 2021, 21:32

A o cemu je govorio onaj spot o mecu s linfildom posto nisam pogledao?
4 komada primili? Kad je velez zavrsio grke bilo je 3, svasta?
Znaci sarajevo je ispusilo titulu zbog togmecas velezom! Daj ba ne serenadajte!


Samo da velez izvuce x u grckoj!
9.10.23. Tema:epl
Rosicky: "drago mi je da jos netko mrzi arape i taj dio svijeta"
Marsal: " nema glupljih ljudi nadaleko".

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la gruezi » 23 jul 2021, 21:53



Koji amateri majko draga...pa ovi ribari I drvosjece izgledaju ko brzi Gonzalesi naspram ovih staticnih tetkica iz plbih ... bukvalno me sramota gledat ovo...e gospodo ovo vas za pat godina ceka protiv andore I San marina

Avatar
Lik
Postovi: 5293
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la Lik » 23 jul 2021, 21:54

qaa18 je napisao/la:
23 jul 2021, 21:32
A o cemu je govorio onaj spot o mecu s linfildom posto nisam pogledao?
4 komada primili? Kad je velez zavrsio grke bilo je 3, svasta?
Znaci sarajevo je ispusilo titulu zbog togmecas velezom! Daj ba ne serenadajte!


Samo da velez izvuce x u grckoj!
Spot je govorio da igraci BoJca ulaze u irski pab spustaju zastavicu kluba (znaci predaju se) i mole da prime tri komada.
Medjutim drski irci su uvaljali cetri i tu je sad problem. Jel doslo do greske u prevodu ili je posrijedi nesto sasvim drugo jos uvijek nije jasno. Iz BoJca su rekli da problem rjesavaju unutar kuce i u miru. Po kuloarima se prica da snimaju novi spot, ali da sad navodno traze cetiri komada. Ubrzo cemo i to saznati.
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Avatar
emil02in
Postovi: 3688
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la emil02in » 23 jul 2021, 22:11

Nije tema ali,kada dočekamo da se na bar 70% utakmica može otići normalno sa familijom kao što je to slučaj sa utakmicom Velež-Sarajevo onda ćemo moći pričati o normalnoj PL.Do tada imamo seoski vašar gdje pojedini huligani gledaju da nekom dedi ili djecaku skinu majicu i da se hvale kako su je uzeli od navijačke grupe.Ovi ultra fanovi koji vrebaju auta da razbiju prozor i uzmu zastavicu nisu ništa drugo do huligani obični koji bi u normlanoj državi bili u zatvoru skupa sa uzp-ovcima i ovim kokardašima.Kada dođemo do tog nivoa svijesti biće nam mnogo više publike na stadionima.Ultra fanovi nek se marišu ako hoće,ali simpatizeri se nebi smjeli dirati niti napadati,tu nema ništa čime se mogu ponositi,a šteta nam je svima nanesena sa takvim napadom bez obzira za koga navijali.LP
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE


TNT
Postovi: 607
Pridružen/a: 25 okt 2009, 01:04
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la TNT » 23 jul 2021, 22:58

Pa zar je bilo tesko pogledat utakmicu Veleza s ovim Ircima i skontat par stvari.
Nesmijes ih pustit ovako da se razmasu i prolaze po stranama. Tipicno za sve ekipe s otoka kad ih pritisnes oni neznaju prenjet loptu po zemlji i odigrat 5 pasova da valja.
Moras izac visoko uradit im presing i nedozvolit da piju kafu na tvojoj poli, a ako dozvolis to automatski znaci milion nabacaja u sesnest.
A poznavajuci taj stil igre moras i da znas kako su jaki i sposobni u zraku.
A da bi izaso visoko i pritisko ih moras ganjat loptu a to Borac nemoze s igracima ko Vranjes, Meleg, Zakaric i ostali sto su okretni ko ormar.
Cisto amataterski odigrano a dobar dio ove blamaze pripada i treneru.

Hantraga
Postovi: 1316
Pridružen/a: 05 jul 2017, 21:49
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la Hantraga » 23 jul 2021, 23:18

emil02in je napisao/la:
23 jul 2021, 22:11
Nije tema ali,kada dočekamo da se na bar 70% utakmica može otići normalno sa familijom kao što je to slučaj sa utakmicom Velež-Sarajevo onda ćemo moći pričati o normalnoj PL.Do tada imamo seoski vašar gdje pojedini huligani gledaju da nekom dedi ili djecaku skinu majicu i da se hvale kako su je uzeli od navijačke grupe.Ovi ultra fanovi koji vrebaju auta da razbiju prozor i uzmu zastavicu nisu ništa drugo do huligani obični koji bi u normlanoj državi bili u zatvoru skupa sa uzp-ovcima i ovim kokardašima.Kada dođemo do tog nivoa svijesti biće nam mnogo više publike na stadionima.Ultra fanovi nek se marišu ako hoće,ali simpatizeri se nebi smjeli dirati niti napadati,tu nema ništa čime se mogu ponositi,a šteta nam je svima nanesena sa takvim napadom bez obzira za koga navijali.LP
Ja sam to sa Sarajevom doživio u Mostaru (Velež) i generalno tekme po manjim sredinama (Mladost DK, Banovići, Travnik, Vitez) :D Sve drugo je naučna fantastika. Mada, generalno ok mi je vazda i atmosfera u Zenici. Mora biti i neke nategnutosti, nije ti svejedno, ali ipak je svojevrsni derbi. Opet, kad smo igrali protiv BATE Borisova u Zenici, sve bilo regularno. Vjerujem da bi i u Tuzli bila slična situacija.

Ovo ostalo, i da nema belaja među ljudima, policija će ga napraviti :D

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 38 gostiju.