Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la redbull93 » 31 jan 2023, 23:42

elvirbaljic je napisao/la:
31 jan 2023, 23:34
redbull93 je napisao/la:
31 jan 2023, 23:25
elvirbaljic je napisao/la:
31 jan 2023, 23:22


Ne mozes nekoga nazivati lopovom, ne postenim a radis dva puta goru stvar.
Budi malo precizniji, ko je koga nazvao i sta ko duplo gore radi?
Necemo zatrpavati temu raspravom , ide u nedogled i na kraju necemo se sloziti. Ovdje svi svoje pravdaju, za druge tvrde da su neposteni. Mislim da bi trebali biti svi malo realniji, jer slabo ovdje ima "urednih" svi na neki nacin zakidaju, gledaju da prodju sto bolje..Zakljucak, svi u 5 grama..
Ja ti na sve mogu realno i objektivno odgovoriti, ali nek ti bude hajde.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
samirr
Postovi: 8877
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la samirr » 01 feb 2023, 04:06

Steelman je napisao/la:
31 jan 2023, 20:54
elvirbaljic je napisao/la:
31 jan 2023, 17:43
svrakino1921 je napisao/la:
31 jan 2023, 17:21


Pa polako @Steelmane
@Balja se samo osvrnuo na moj post gdje sam postavio clanak sa radio" Zenit"

@Balja je jako korektan forumas i tvom Celiku zeli sve najbolje
Samo je komentarisao Gradonacelnika i iznio svoje misljenje o njemu u vezi Vas-Celika na sta @Balja ima pravo

Nejma potrebe da se zestis na naseg @Balju

Ovo ostalo za TC i usporedivanja sa Vama nisi po meni u pravu

-prvo ljudi ili gosp.Azmir ili TC nema dugova prema PU-znam placaju porez na najnizu platu al placaju i nemaju dugova prema PU
Vas dug prema PU otplacuje Grad


-drugo-Europu su igrali na nivou koji Vi niste dosad nikad u svojoj historiji igrali-Vi ste igrali SE-kup,intertoto kup,Mitropa kup i ne znam jos sta a @Baljin TC je igrao kvalifikacije za KL i prosao prvo kolo kvalif.i ispao od respektabilnog kluba iz Nizozemske

O Vasem rusenju i sta ce bit sa oba kluba za 7-8 godina ovdje nisi trebao pisat
Jer to tebi ne treba kao ozbiljnom forumasu


Ja sam kriv sto sam postavio ovdje clanak

P.S.
Gosp.Azmir je Vama poklonio neku opremu u proslosti a cini mi se da Vas je htio preuzet ili ste ga Vi molili...
Haha kad imas jakog brata, lahko se kyrciti..Hajde da vidim ko smije pisnut, da vas @Svrakino1921 podere ko sufericu, ljubi brat :bih: .
Na stranu sala, nisam nista lose mislio, cak naprotiv. Zenica nije selo, nema pet klubova, tako da sa te strane ne znam kako ne moze stati iza Celika. Kad sam mislio da ce ih kasumovic ugasiti, potencirao sam na to da im je zavrnuo finansijsku pomoc, da ih zeza vec duzi period....Ne postoji klub kojem mislim lose, ili zelim zlo.
Sto se tice nas, ma mi zadovoljni, igrali PL BiH, igrali konferencijsku ligu, sta ce biti sutra ili za par godina, hoce li Azmir prestati finansirati, to je tema koju ce mo obradjivati kad dodje vrijeme za nju (ako dodje).
Svrakino ceka da dobije malo paznje iako ovo nije glasanje za forumasa godine, pa se trpa i nepozvan kao advokat wannabe pjevaca iz Siminog Hana, kojem i dalje ne ide abeceda. Svejedno covjek ima pravo da pjeva iako ga ono Y nesto zeza. Svr odgovorit cu ti koju onako kako pecas i trazis...

- Prva stvar, Grad placa Čelikov reprogram prema PU. Vidim da ti nesto to bode oci, valjda bi i ti da se tvoj klub moze rijesiti tereta na taj nacin. U nasem slucaju, Grad je bio odgovoran za sve te dugove, jer su se putem te institucije postavljali podobni ljudi u klub, a koji su ga zaduzivali. Navijaci i simpatizeri su to dijagnosticirali, svojom borbom se izborili da Grad zbog svoje odgovornosti to i placa. Nije palo s neba nego je zahtijevalo borbu od par godina. I to je sva prica. Sad idemo na tvoj klub, pa ko je vama kriv sto odgovorne ne natjerate da placaju za nered sto su vam napravili u klubu. Bar one koji su kljucni u tom svemu. Koliko mogu upratiti sa strane, u vrijeme vaseg najtrofejnijeg trenera su napravljeni najveci porezni dugovi vaseg kluba. Imate pravo traziti odgovornost, u stvari pardon, imate li?! Zaboravih, pa navijaci su vam i otjerali upravu koja vam je izgradila istocnu tribinu da bi doveli tog covjeka koji vam je napravio dugove. Naravno, sad mu jos i dugujete, blokirao vas i trebate ga isplatiti. I zato sad Svr zivkaj i uplacuj dvicu po dvicu... Kako ono u Svrakinom kazu, izdobrice. Golemo.

- Druga stvar, igrali smo Evropu kad smo igrali, dugo je proslo, ali imamo i neke trofeje. Ipak, uvijek jedno znaj kad slusas onu vasu pjesmu od Seje Sexona da budes svjestan ko je fasovo degenek odnosno ko je koga izbacio iz lige. Bolje pst.

O rusenju Fude s vlasti, nije to nikakva tajna. O tom cijela Zenica bruji, ako ne ispostuje klub za ono sto ga sljeduje i ako se ne smire tenzije Čelik odnosno svi oni koji vole taj klub ce ga rusiti i srusiti s vlasti. To je ozbiljno pitanje oko kojeg trenutno svi pricaju, forum nije iznimka i ne libim se to spominjati. Ako ispostuje klub, bice pametan, ali dovoljno da se zna da je Čelik gazda u svojoj Zenici kako i treba da bude. Ne moze se tu pitati jedan covjek kao kod ovog pjevaca. Naravno, nista lose protiv pjevaca, nek navija za svoj klub i neka ih u Premijer ligi dok god mogu.

Azmiru su ljudi iz kluba svojevremeno ponudili da bude u sklopu tima koji se trebao kandidovati za Upravni odbor. Nije se desilo, ali nije se sigurno ni molilo kao sto nesto provlacis. Obavljeni razgovori kao i sa mnogim drugim privrednicima, bilo sve korektno i zavrsena prica. Nije Čelik nikoga cekao po godinu dana da ga zavlaci za razliku od nekih, a sad skontaj za razliku od koga.

ps Svr vidim da vrebas priliku, ali nasukas se svaki put. Batali jarane biti stariji brat manjoj raji koja te zalozi. Gotivniji si kad samo svoje. Zivio!
Sad kad ti Švrakino odgovori na ovaj post i napiše
Golem si Željo! Svaka ti je na mjestu, slave titule najtrofejnijeg trenera, a prozivaju ga. Poznati su po tome da mjenjaju mišljenje, partiju samo da je njima u korist.
Kontra režima, kontra partije, kontra sistema.
Golem si NK Željezničar
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
Beduin
Postovi: 16350
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Beduin » 01 feb 2023, 08:23

Pantelija je napisao/la:
31 jan 2023, 19:43
Beduin je napisao/la:
31 jan 2023, 19:35
Al Sarajevo napravi golmana Srbiji, svaka im cast. Prije toga i Makedoniji.
Najjaci su.
stvarno? Momak koji je najbolji golman poljske lige nije mogao na spisak nase kvazidrzavne reprezentacije u vlasnistvu Vice, pa kad je poceo pritisak da se pozove, nakon sto je saznao kada se vladan ženi, u Banjaluci, dosao je poziv bas za to okupljanje kad mu je svadba. I momak je rekao da ne moze doci na okupljanje jer je vec odavno rezervisao svadbu za tad i platio putovanje bračno.
Drrugo, Vladan smeta menagerima, koji guraju svoje golmane i sve su uradili da mu pokazu da nema mjesta u repki. I ove price o srbiji su plasirane od nase strane a ne od srbije i vladana jer o tome niko rijec nije progovorio.. i da, volio bih da ode braniti za srbiju vise nego ista jer mi ne zasluzujemo da nam se desi bilosta dobro jer smo kao narod glupi ko ku.rac
Istog sam misljenja, pisao sam i na njegovoj temi jos tad. Nije ga se pozivalo kad je trebalo, a pozivao se jedan Piric, a sad ce najvise se pljuvati sam Vladan jer je izabrao Srbiju. Nasa posla.

Ali ste napravili dobrog golmana komsijama, mora se priznati. 😁
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
pupahava
Postovi: 531
Pridružen/a: 04 avg 2022, 11:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la pupahava » 01 feb 2023, 09:25

sve dok go.vnar husarić daje kaparu za svoje pulene
dešavaće se vladani :bih:
Koševo širok greben
dođeš pošten, odeš je.ben
_______________________
1 9 4 6


VictoriasFikret
Postovi: 844
Pridružen/a: 13 jun 2020, 17:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la VictoriasFikret » 01 feb 2023, 11:57

Selektor BiH Faruk Hadžibegić putuje u Tursku. Preciznije u Antaliju, gdje će posjetiti klubove m:tel Premijer lige BiH, koji se u ovom trenutku pripremaju za nastavak proljećnog dijela sezone u turskom ljetovalištu.

19vendetta87
Postovi: 4593
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 19vendetta87 » 01 feb 2023, 12:01

VictoriasFikret je napisao/la:
01 feb 2023, 11:57
Selektor BiH Faruk Hadžibegić putuje u Tursku. Preciznije u Antaliju, gdje će posjetiti klubove m:tel Premijer lige BiH, koji se u ovom trenutku pripremaju za nastavak proljećnog dijela sezone u turskom ljetovalištu.
Ne znam samo sta ima gledati domace klubove, davno smo jos ustanovili da nasa liga nema ni priblizan kvalitet da moze ponuditi igraca reprezentaciji
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15880
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 01 feb 2023, 12:17

Steelman je napisao/la:
31 jan 2023, 20:54
elvirbaljic je napisao/la:
31 jan 2023, 17:43
svrakino1921 je napisao/la:
31 jan 2023, 17:21


Pa polako @Steelmane
@Balja se samo osvrnuo na moj post gdje sam postavio clanak sa radio" Zenit"

@Balja je jako korektan forumas i tvom Celiku zeli sve najbolje
Samo je komentarisao Gradonacelnika i iznio svoje misljenje o njemu u vezi Vas-Celika na sta @Balja ima pravo

Nejma potrebe da se zestis na naseg @Balju

Ovo ostalo za TC i usporedivanja sa Vama nisi po meni u pravu

-prvo ljudi ili gosp.Azmir ili TC nema dugova prema PU-znam placaju porez na najnizu platu al placaju i nemaju dugova prema PU
Vas dug prema PU otplacuje Grad


-drugo-Europu su igrali na nivou koji Vi niste dosad nikad u svojoj historiji igrali-Vi ste igrali SE-kup,intertoto kup,Mitropa kup i ne znam jos sta a @Baljin TC je igrao kvalifikacije za KL i prosao prvo kolo kvalif.i ispao od respektabilnog kluba iz Nizozemske

O Vasem rusenju i sta ce bit sa oba kluba za 7-8 godina ovdje nisi trebao pisat
Jer to tebi ne treba kao ozbiljnom forumasu


Ja sam kriv sto sam postavio ovdje clanak

P.S.
Gosp.Azmir je Vama poklonio neku opremu u proslosti a cini mi se da Vas je htio preuzet ili ste ga Vi molili...
Haha kad imas jakog brata, lahko se kyrciti..Hajde da vidim ko smije pisnut, da vas @Svrakino1921 podere ko sufericu, ljubi brat :bih: .
Na stranu sala, nisam nista lose mislio, cak naprotiv. Zenica nije selo, nema pet klubova, tako da sa te strane ne znam kako ne moze stati iza Celika. Kad sam mislio da ce ih kasumovic ugasiti, potencirao sam na to da im je zavrnuo finansijsku pomoc, da ih zeza vec duzi period....Ne postoji klub kojem mislim lose, ili zelim zlo.
Sto se tice nas, ma mi zadovoljni, igrali PL BiH, igrali konferencijsku ligu, sta ce biti sutra ili za par godina, hoce li Azmir prestati finansirati, to je tema koju ce mo obradjivati kad dodje vrijeme za nju (ako dodje).
Svrakino ceka da dobije malo paznje iako ovo nije glasanje za forumasa godine, pa se trpa i nepozvan kao advokat wannabe pjevaca iz Siminog Hana, kojem i dalje ne ide abeceda. Svejedno covjek ima pravo da pjeva iako ga ono Y nesto zeza. Svr odgovorit cu ti koju onako kako pecas i trazis...

- Prva stvar, Grad placa Čelikov reprogram prema PU. Vidim da ti nesto to bode oci, valjda bi i ti da se tvoj klub moze rijesiti tereta na taj nacin. U nasem slucaju, Grad je bio odgovoran za sve te dugove, jer su se putem te institucije postavljali podobni ljudi u klub, a koji su ga zaduzivali. Navijaci i simpatizeri su to dijagnosticirali, svojom borbom se izborili da Grad zbog svoje odgovornosti to i placa. Nije palo s neba nego je zahtijevalo borbu od par godina. I to je sva prica. Sad idemo na tvoj klub, pa ko je vama kriv sto odgovorne ne natjerate da placaju za nered sto su vam napravili u klubu. Bar one koji su kljucni u tom svemu. Koliko mogu upratiti sa strane, u vrijeme vaseg najtrofejnijeg trenera su napravljeni najveci porezni dugovi vaseg kluba. Imate pravo traziti odgovornost, u stvari pardon, imate li?! Zaboravih, pa navijaci su vam i otjerali upravu koja vam je izgradila istocnu tribinu da bi doveli tog covjeka koji vam je napravio dugove. Naravno, sad mu jos i dugujete, blokirao vas i trebate ga isplatiti. I zato sad Svr zivkaj i uplacuj dvicu po dvicu... Kako ono u Svrakinom kazu, izdobrice. Golemo.

- Druga stvar, igrali smo Evropu kad smo igrali, dugo je proslo, ali imamo i neke trofeje. Ipak, uvijek jedno znaj kad slusas onu vasu pjesmu od Seje Sexona da budes svjestan ko je fasovo degenek odnosno ko je koga izbacio iz lige. Bolje pst.

O rusenju Fude s vlasti, nije to nikakva tajna. O tom cijela Zenica bruji, ako ne ispostuje klub za ono sto ga sljeduje i ako se ne smire tenzije Čelik odnosno svi oni koji vole taj klub ce ga rusiti i srusiti s vlasti. To je ozbiljno pitanje oko kojeg trenutno svi pricaju, forum nije iznimka i ne libim se to spominjati. Ako ispostuje klub, bice pametan, ali dovoljno da se zna da je Čelik gazda u svojoj Zenici kako i treba da bude. Ne moze se tu pitati jedan covjek kao kod ovog pjevaca. Naravno, nista lose protiv pjevaca, nek navija za svoj klub i neka ih u Premijer ligi dok god mogu.

Azmiru su ljudi iz kluba svojevremeno ponudili da bude u sklopu tima koji se trebao kandidovati za Upravni odbor. Nije se desilo, ali nije se sigurno ni molilo kao sto nesto provlacis. Obavljeni razgovori kao i sa mnogim drugim privrednicima, bilo sve korektno i zavrsena prica. Nije Čelik nikoga cekao po godinu dana da ga zavlaci za razliku od nekih, a sad skontaj za razliku od koga.

ps Svr vidim da vrebas priliku, ali nasukas se svaki put. Batali jarane biti stariji brat manjoj raji koja te zalozi. Gotivniji si kad samo svoje. Zivio!
Radi istinitog informisanja javnosti, posebno navijača NK Čelik, Grad Zenica objavljuje podatke o uplatama sredstava iz Budžeta Grada Zenica na račune Nogometnog kluba Čelik.

Prema podacima Službe za finansije od 2016. godine do danas iz Budžeta Grada Zenica na račune Nogometnog kluba Čelik i Škole nogometa Čelik uplaćeno je 2.086.501,81 KM. S druge strane, u periodu od 01.01.2002. do 31.12.2015. godine sa računa Grada Zenica prema NK Čelik transferisano je 949.885,00 KM. Osim direktne novčane podrške NK Čelik, Gradska uprava Zenica od 2016. do 2020. godine iz Budžeta je utrošila 1.106.628,92 KM za održavanje i poboljšanje infrastrukture stadiona Bilino polje.

Iz navedenog jasno se može vidjeti da je za četiri i po godine mandata gradonačelnika Zenice Fuada Kasumovića u NK Čelik uloženo dva puta više sredstava nego za 14 godina prethodne vlasti.

„Činjenica da smo preko dva miliona KM do sada uplatili na račun NK Čelik i preko milion KM uložili u infrastrukturu koju koristi NK Čelik, najbolji je dokaz da sam bio i ostao opredijeljen za spas zeničke svetinje. Bivša SDA vlast klub je dovela do propasti, a Zeničko – dobojski kanton u kojem i danas vlada i u čijoj nadležnosti je sport, za NK Čelik nije uplatio niti jednu KM. Ove brojke demant su podvala grupe ljudi koji u javnim istupima govore da sam neprijatelj Čelika. Ako je neprijatelj neko ko je do sada izdvojio za klub preko tri miliona KM i neko ko je vlastita sredstva trošio dok sam bio predsjednik kluba i nakon toga pomagao na razne načine, to onda nije ništa drugo nego utjecaj politike na ljude koji se predstavljaju spasiocima kluba“, izjavio je Fuad Kasumović, gradonačelnik Zenice.

Bez namjere da ulazimo u pozadinu ovakvog ponašanja Upravnog odbora NK Čelik, pozivamo članove Upravnog odbora, kao i sve druge koji na bilo koji način potpiruju kulminaciju negativnog raspoloženja na relaciji NK Čelik - Grad Zenica - gradonačelnik Fuad Kasumović da prestanu s takvim ponašanjem i realno sagledaju situaciju u i oko NK Čelik.


slika

Sejo Sexon pjeva o brutalnosti policije u Vasem kantonu prema nama
I mi smo ja mislim jedini na ovom Dunjaluku koji smo izgubili brata zbog toga sto je rođen u Metropoli

Amar Osim-je nama donio trofeje i zbog toga smo sad najtrofejniji klub u voljenoj Drzavi
Al pazi sad ovo-poslije svakog trofeja se izlazi u Europu u kvalifikacije i zato se od Eufe dobijaju novcane nagrade
Vjerujmi milioni su u pitanju
Uzeo je bas Vas u finalu kupa pa se raspitaj malo kod Abdulaha Ibrakovica i Vaseg Predsjednika sta su pricali pred revans sta bi znacilo izlazak Celiku u Europu
Bilo je 0:3

Za izbacivanje iz lige-to se valjda desilo u bivsoj yu

Ne moze cijela Zenica brujat o rusenju njega ako je on Gradonacelnik Zenice i predvodi koaliciju koja vlada Ze-do kantonom-daj budi malo realan

Ako niste molili gosp.Azmira sto onda od njega uzeste hediju-u opremi
Trebali ste i to odbit

P.S.
Napominjem te - ja sam u top 4 najbolja forumasa u 2021god.i u top 8 najboljih forumasa u 2022god

Sretno


Predatod
Postovi: 421
Pridružen/a: 13 dec 2022, 18:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Predatod » 01 feb 2023, 12:56

Ako ode Dzokanovic pitari ce ponistiti sva dovodjenja. Jedan od rijeti da je igro ovu polusezonu. A momak realno vrijedi blizu milion eura po meni. Samo sto je lose sto svi igrsci odu u Tursku ligu, tamo rijetko ko da ode naprijed.
Mnoge godine sam proveo s tobom, gdje god igro bio tuuuu, znaj da nikad necu prestati s borbom TEBI VJERAN OSTAT CU!!!

Avatar
Dovoljan
Postovi: 958
Pridružen/a: 31 jul 2022, 15:26
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Dovoljan » 01 feb 2023, 13:37

Samo da čestitam rođendan jednom jedinom ŠEHER SARAJEVU!
Odin, I await thee
Your true son am I

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Steelman » 01 feb 2023, 14:47

svrakino1921 je napisao/la:
01 feb 2023, 12:17
Steelman je napisao/la:
31 jan 2023, 20:54
elvirbaljic je napisao/la:
31 jan 2023, 17:43

Haha kad imas jakog brata, lahko se kyrciti..Hajde da vidim ko smije pisnut, da vas @Svrakino1921 podere ko sufericu, ljubi brat :bih: .
Na stranu sala, nisam nista lose mislio, cak naprotiv. Zenica nije selo, nema pet klubova, tako da sa te strane ne znam kako ne moze stati iza Celika. Kad sam mislio da ce ih kasumovic ugasiti, potencirao sam na to da im je zavrnuo finansijsku pomoc, da ih zeza vec duzi period....Ne postoji klub kojem mislim lose, ili zelim zlo.
Sto se tice nas, ma mi zadovoljni, igrali PL BiH, igrali konferencijsku ligu, sta ce biti sutra ili za par godina, hoce li Azmir prestati finansirati, to je tema koju ce mo obradjivati kad dodje vrijeme za nju (ako dodje).
Svrakino ceka da dobije malo paznje iako ovo nije glasanje za forumasa godine, pa se trpa i nepozvan kao advokat wannabe pjevaca iz Siminog Hana, kojem i dalje ne ide abeceda. Svejedno covjek ima pravo da pjeva iako ga ono Y nesto zeza. Svr odgovorit cu ti koju onako kako pecas i trazis...

- Prva stvar, Grad placa Čelikov reprogram prema PU. Vidim da ti nesto to bode oci, valjda bi i ti da se tvoj klub moze rijesiti tereta na taj nacin. U nasem slucaju, Grad je bio odgovoran za sve te dugove, jer su se putem te institucije postavljali podobni ljudi u klub, a koji su ga zaduzivali. Navijaci i simpatizeri su to dijagnosticirali, svojom borbom se izborili da Grad zbog svoje odgovornosti to i placa. Nije palo s neba nego je zahtijevalo borbu od par godina. I to je sva prica. Sad idemo na tvoj klub, pa ko je vama kriv sto odgovorne ne natjerate da placaju za nered sto su vam napravili u klubu. Bar one koji su kljucni u tom svemu. Koliko mogu upratiti sa strane, u vrijeme vaseg najtrofejnijeg trenera su napravljeni najveci porezni dugovi vaseg kluba. Imate pravo traziti odgovornost, u stvari pardon, imate li?! Zaboravih, pa navijaci su vam i otjerali upravu koja vam je izgradila istocnu tribinu da bi doveli tog covjeka koji vam je napravio dugove. Naravno, sad mu jos i dugujete, blokirao vas i trebate ga isplatiti. I zato sad Svr zivkaj i uplacuj dvicu po dvicu... Kako ono u Svrakinom kazu, izdobrice. Golemo.

- Druga stvar, igrali smo Evropu kad smo igrali, dugo je proslo, ali imamo i neke trofeje. Ipak, uvijek jedno znaj kad slusas onu vasu pjesmu od Seje Sexona da budes svjestan ko je fasovo degenek odnosno ko je koga izbacio iz lige. Bolje pst.

O rusenju Fude s vlasti, nije to nikakva tajna. O tom cijela Zenica bruji, ako ne ispostuje klub za ono sto ga sljeduje i ako se ne smire tenzije Čelik odnosno svi oni koji vole taj klub ce ga rusiti i srusiti s vlasti. To je ozbiljno pitanje oko kojeg trenutno svi pricaju, forum nije iznimka i ne libim se to spominjati. Ako ispostuje klub, bice pametan, ali dovoljno da se zna da je Čelik gazda u svojoj Zenici kako i treba da bude. Ne moze se tu pitati jedan covjek kao kod ovog pjevaca. Naravno, nista lose protiv pjevaca, nek navija za svoj klub i neka ih u Premijer ligi dok god mogu.

Azmiru su ljudi iz kluba svojevremeno ponudili da bude u sklopu tima koji se trebao kandidovati za Upravni odbor. Nije se desilo, ali nije se sigurno ni molilo kao sto nesto provlacis. Obavljeni razgovori kao i sa mnogim drugim privrednicima, bilo sve korektno i zavrsena prica. Nije Čelik nikoga cekao po godinu dana da ga zavlaci za razliku od nekih, a sad skontaj za razliku od koga.

ps Svr vidim da vrebas priliku, ali nasukas se svaki put. Batali jarane biti stariji brat manjoj raji koja te zalozi. Gotivniji si kad samo svoje. Zivio!
Radi istinitog informisanja javnosti, posebno navijača NK Čelik, Grad Zenica objavljuje podatke o uplatama sredstava iz Budžeta Grada Zenica na račune Nogometnog kluba Čelik.

Prema podacima Službe za finansije od 2016. godine do danas iz Budžeta Grada Zenica na račune Nogometnog kluba Čelik i Škole nogometa Čelik uplaćeno je 2.086.501,81 KM. S druge strane, u periodu od 01.01.2002. do 31.12.2015. godine sa računa Grada Zenica prema NK Čelik transferisano je 949.885,00 KM. Osim direktne novčane podrške NK Čelik, Gradska uprava Zenica od 2016. do 2020. godine iz Budžeta je utrošila 1.106.628,92 KM za održavanje i poboljšanje infrastrukture stadiona Bilino polje.

Iz navedenog jasno se može vidjeti da je za četiri i po godine mandata gradonačelnika Zenice Fuada Kasumovića u NK Čelik uloženo dva puta više sredstava nego za 14 godina prethodne vlasti.

„Činjenica da smo preko dva miliona KM do sada uplatili na račun NK Čelik i preko milion KM uložili u infrastrukturu koju koristi NK Čelik, najbolji je dokaz da sam bio i ostao opredijeljen za spas zeničke svetinje. Bivša SDA vlast klub je dovela do propasti, a Zeničko – dobojski kanton u kojem i danas vlada i u čijoj nadležnosti je sport, za NK Čelik nije uplatio niti jednu KM. Ove brojke demant su podvala grupe ljudi koji u javnim istupima govore da sam neprijatelj Čelika. Ako je neprijatelj neko ko je do sada izdvojio za klub preko tri miliona KM i neko ko je vlastita sredstva trošio dok sam bio predsjednik kluba i nakon toga pomagao na razne načine, to onda nije ništa drugo nego utjecaj politike na ljude koji se predstavljaju spasiocima kluba“, izjavio je Fuad Kasumović, gradonačelnik Zenice.

Bez namjere da ulazimo u pozadinu ovakvog ponašanja Upravnog odbora NK Čelik, pozivamo članove Upravnog odbora, kao i sve druge koji na bilo koji način potpiruju kulminaciju negativnog raspoloženja na relaciji NK Čelik - Grad Zenica - gradonačelnik Fuad Kasumović da prestanu s takvim ponašanjem i realno sagledaju situaciju u i oko NK Čelik.


slika

Sejo Sexon pjeva o brutalnosti policije u Vasem kantonu prema nama
I mi smo ja mislim jedini na ovom Dunjaluku koji smo izgubili brata zbog toga sto je rođen u Metropoli

Amar Osim-je nama donio trofeje i zbog toga smo sad najtrofejniji klub u voljenoj Drzavi
Al pazi sad ovo-poslije svakog trofeja se izlazi u Europu u kvalifikacije i zato se od Eufe dobijaju novcane nagrade
Vjerujmi milioni su u pitanju
Uzeo je bas Vas u finalu kupa pa se raspitaj malo kod Abdulaha Ibrakovica i Vaseg Predsjednika sta su pricali pred revans sta bi znacilo izlazak Celiku u Europu
Bilo je 0:3

Za izbacivanje iz lige-to se valjda desilo u bivsoj yu

Ne moze cijela Zenica brujat o rusenju njega ako je on Gradonacelnik Zenice i predvodi koaliciju koja vlada Ze-do kantonom-daj budi malo realan

Ako niste molili gosp.Azmira sto onda od njega uzeste hediju-u opremi
Trebali ste i to odbit

P.S.
Napominjem te - ja sam u top 4 najbolja forumasa u 2021god.i u top 8 najboljih forumasa u 2022god

Sretno
Kad se hvatas za Fudu, u tom periodu koji spominjes bilo je vise promjena u strukturama kluba. Nije Grad izdvojio sva ta sredstva ovoj strukturi koja trenutno cisti klub od dugova. Rezultat njegove "pomoci" je taj da je klub bio skoro ugasen, te daleko vise zaduzen, jer je puno vise izgubio nego sto mu je on "dao". Toliko o tom tako da se ti drzi Koldze i Tanovica, o njihovim davanjima sigurno vise znas.

Spominjati rahmetli Anera Kasapovića u nekoj sprdnja raspravi izgleda bas ti prilici. Posebno eto meni ici nesto to kao nabijati sto je policija neprofesionalno i nakaradno odradila posao, a koji je kostao jednog momka zivota. Fulo si ceo fudbal. Necu dalje komentarisati ovakve tvoje ispade, nek je momku rahmet dusi.

Izgubili smo od vas finale kupa, a nakon vas i od Sarajeva i naravno da nikom nije drago kad njegov klub izgubi takve utakmice za prestiz, ali cinjenica je da smo i osvojili jedan trofej ne bismo tad isli u Evropu zbog velikih dugova. Sve ostalo je suplja. Spominjes Amara i milione, pa jesu milioni u pitanju, zbog njega ste milionski zaduzeni i ti to branis. Samo ti lagano dvicu po dvicu da mu otplatis dug. Cetvrti najbolji forumas 2021., a veliki Amarovac. Znaci i ti si to Zeljino kukavicje jaje. I onaj Misimovic vam je imao nedostataka, ali Amar vas je razmontirao. Samo zbog tog kod svojih gubis glasove u 2023., pada rejting i steta, jer znao si biti simpatican. Lijepo vidjeti kad se pohvalis da si 8. forumas godine. Veliki je to uspjeh u zivotu!

Ta tekma kad smo vas izbacili jeste bila u bivsoj drzavi kad je liga bila bolja, jaca, kvalitetnija itd. I bar ti uvijek s merakom da pjevas tu pjesmu.

Ovo ce ti biti pokazatelj toga koliko Fudu mozemo ili ne mozemo srusiti. Ako ne izdvoji sredstva koja klub sljeduju, a mi ga ne oborimo s vlasti naredne godine onda mu se sve moze, a ako uskoro izdvoji sredstva onda se zna zbog cega ce ih izdvojiti. Jasno k'o dan kakva mu se prijetnja nadvila za njegove interese zbog kluba. Mozda to tebi sa strane do Svrakinog ne dopire, ali govorim realno. Kad takve stvari kazem ima neko pokrice. Inace, nisam tu da se nadjebavam s normalnom rajom, ali valjda mora da bude tu i tamo koji izuzetak.

Ne znam zaista kakvu Azmirovu opremu spominjes. I ako jest dao, svako ko ucini neki lijep gest prema klubu svaka mu cast. Medjutim, ne vidim da je takvo nesto zloupotrijebljeno ili da se za to jos molilo. Ipak nam nije dosao Brajlovic da daje po stoju igracima da se klinci za clanak i pri tom da masakrira janjetinu za medije. Nadam se bar da si i ti tad malo umastio ruke kad je vjerovatno i tvoj idol brke. Nek ti je uvijek golemo i racunaj da sa Bilinog uvijek imas jedan glas!
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
Austinpowers
Postovi: 97
Pridružen/a: 30 sep 2019, 04:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Austinpowers » 01 feb 2023, 15:17

Općina Centar odličan primjer: Izdvojen ogroman novac za stadion Koševo i FK Sarajevo

Dokle ce se ova kerojedova privatna prcija nastaviti finansirati novcem svih nas sa podrucja Opcine Centar
Gure Juvo
VTZ

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pantelija » 01 feb 2023, 15:19

Austinpowers je napisao/la:
01 feb 2023, 15:17
Općina Centar odličan primjer: Izdvojen ogroman novac za stadion Koševo i FK Sarajevo

Dokle ce se ova kerojedova privatna prcija nastaviti finansirati novcem svih nas sa podrucja Opcine Centar
kakav naslov a onda

FK Sarajevo 100 000
Zelješćar 50 000

:rol: :rol: :rol:
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
mnon46
Postovi: 3208
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mnon46 » 01 feb 2023, 15:22

Austinpowers je napisao/la:
01 feb 2023, 15:17
Općina Centar odličan primjer: Izdvojen ogroman novac za stadion Koševo i FK Sarajevo

Dokle ce se ova kerojedova privatna prcija nastaviti finansirati novcem svih nas sa podrucja Opcine Centar
Prvo, taj ogromni novac je 100k.
Drugo, i tvoj klub je dobio novac od općine kojoj ne priprada, čudno?
Treće, vaša općina će vama dati 800k, šta je sa navijačima Sarajeva koji žive u toj općini?
Glupi ste vi, malo je reći.
U jednom trenutku govorimo za koga će mali navijati, šta će punac reći. Kaže mlada "Nek je ono meni živo i zdravo, pa nek navija za koga hoće". Tajac. Prekida ga brat riječima "Ma nek bude malo i bolesno, samo nek navija za Sarajevo".

Torino
Postovi: 1599
Pridružen/a: 16 feb 2022, 14:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Torino » 01 feb 2023, 17:42

Da se zahvalim ovim putem retardu Memi Haljevcu koji je izganjo 50k našim konama iz buđeta opštine Centar. Bravo balvane.
🇵🇸

Avatar
DamirT
Postovi: 13974
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DamirT » 01 feb 2023, 18:10

Torino je napisao/la:
01 feb 2023, 17:42
Da se zahvalim ovim putem retardu Memi Haljevcu koji je izganjo 50k našim konama iz buđeta opštine Centar. Bravo balvane.
Taman za racune :kafa:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
brig
Postovi: 2250
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la brig » 01 feb 2023, 18:28

Čuj odbili višemilijunsku ponudu hahahahhaa

Kakva komedija i cirkus

Bit će isto ko i za Kovačevića milijune sto su spominjali dok se agencija nije javila pa na kraju 300k €

Ako dobiju 200 K za ovog nek se udaraju nogom u guzicu

:lolno:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MortemHz » 01 feb 2023, 18:46

brig je napisao/la:
01 feb 2023, 18:28
Čuj odbili višemilijunsku ponudu hahahahhaa

Kakva komedija i cirkus

Bit će isto ko i za Kovačevića milijune sto su spominjali dok se agencija nije javila pa na kraju 300k €

Ako dobiju 200 K za ovog nek se udaraju nogom u guzicu

:lolno:
Još jedna laž, za Kovačevića je originalno bilo 500K ali je ipak uplaćeno 300K eura.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11358
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la OnlyLeft22 » 01 feb 2023, 19:02

O pojačanju Veleža pišu čuvena Marca i zvanična stranica FIFA-e: Ispisao je historiju

Fudbalski klub Velež prije nekoliko dana objavio je da je Raphael Ohanua Lea'i Jr. i službeno postao novi igrač mostarskog kluba, a vijest o igraču koji je ispisao historiju u svojoj domovini prenijela je i čuvena španska Marca kao i zvanična stranica FIFA-e.

"Igrač sa Solomonskih Ostrva je ušao u historiju bh. fudbala", naslov je Marce, koja donosi priču o njemu kao nogometašu koji je srušio brojne rekorde u svojoj zemlji.

Otkrili su da je čak bio i futsal reprezentativac svoje zemlje, s kojom je izborio Svjetsko prvenstvo 2021. u Litvaniji, ali nije zaigrao zbog povrede ruke.

Vijest o dolasku Raphael Lea'ia u Velež objavila je i FIFA, uz određene detalje iz njegove karijere, te navođenje da je ušao u historiju Solomonskih Ostrva

https://www.marca.com/futbol/futbol-int ... ource=Klix

https://www.fifa.com/fifaplus/en/articl ... ource=Klix
Fudbaleri AEK-a su se na momente pogubili

Grci fascinirani navijačima Veleža: Oni dišu za klub

Mediji u Grčkoj su također fascinirani i atmosferom koja je vladala na Grbavici, a pojedini portali navode kako su navijači bili nestvaran vjetar u leđa fudbalerima Veleža, a da su se i fudbaleri AEK- malo pogubili su toj cijeloj situaciji.

Navikli su Grci na paklene atmosfere, ali navijači Veleža su oih ostavili bez teksta, navode kako oni dišu za klub i da je to nevjerovatno.
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: zrinjamo i 59 gostiju.