Premijer liga BiH - aktuelno

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Unknown2 » 19 okt 2021, 12:25

Za kraj, Tomislav Ivković, kao trener, da li imate želju da jednog dana vodite Dinamo u kojem je i počela Vaša karijera?

"Ja sam imao dvije-tri situacije kada sam trebao doći u Maksimir, ali iz raznih razloga nisam došao tamo. Sada imam jedino želju da budem prvak sa Željezničarom".

:opaopa:

Avatar
Shategabri
Postovi: 14587
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 19 okt 2021, 12:25

Čeferin je svakako prva glava ove mafijaške organizacije, Vico mora da slijedi politiku šefa :kafa:
Koševo Zapad

Akta
Postovi: 393
Pridružen/a: 04 okt 2021, 19:39
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Akta » 19 okt 2021, 12:43

Tristan je napisao/la:
19 okt 2021, 12:17
Dosao Vico da vidi gdje su zavrsile zalbe vrapcicana i sta je sa Musijinom tuzbom. Ne treba zaboraviti ni preventivne mejlove "bordo prijatelja".

viewtopic.php?f=98&t=15192&p=8261344#p8261344

slika
Gledaj Vice, nista mu ni kokain ne moze.

Avatar
LutakSutko
Postovi: 644
Pridružen/a: 08 jun 2021, 09:59
Lokacija: NK Kokuzi iz Doline Dugova su dužni 7.000.000 KM
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LutakSutko » 19 okt 2021, 12:52

desperados je napisao/la:
19 okt 2021, 12:24
LutakSutko je napisao/la:
19 okt 2021, 11:37
GradKamena2 je napisao/la:
19 okt 2021, 11:02
Tereni ako se urade ko sto je obecano to ce bit najveci napredak poslje rata na ovamo.
ja sam govorio da umjesto odvratnog Begica moze doci bilo ko i biti ce 1000 puta bolji
evo Vico i ovo zavrsi, a govedo Begic od Brazila na ovamo nije nista uradio
ali bas nista
Kako nije, napravio covjek zgradu guzonjama
paonojes napravijo z gradu
upravusi

Avatar
Beduin
Postovi: 16338
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Beduin » 19 okt 2021, 13:02

Zavrsi nam teren na Tusnju, pritisnuo Vladu TK da odobre dio sredstava za izgradnju Istoka, drzi nas u vrhu tabele, kako da ga ne zgotivis.
Jos samo 5 pobjeda da nam progura pa da i matematicki izborimo opstanak i mirna Bosna.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Skver » 19 okt 2021, 13:20

Beduin je napisao/la:
19 okt 2021, 13:02
Zavrsi nam teren na Tusnju, pritisnuo Vladu TK da odobre dio sredstava za izgradnju Istoka, drzi nas u vrhu tabele, kako da ga ne zgotivis.
Jos samo 5 pobjeda da nam progura pa da i matematicki izborimo opstanak i mirna Bosna.
Tako je, goni u mp3 sarajevskog kriminalca Begica, koji ker moras biti pa proglasiti sebe pocasnim predsjenikom a jednog Ivicu Osima onako diskreditovati....obicno pseto :puke: :puke:
🔴⚫️

Avatar
Shategabri
Postovi: 14587
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 19 okt 2021, 13:25

Bitno da si ti naglasio da je on sarajevski ;)
Koševo Zapad

Avatar
Miljacka
Postovi: 3993
Pridružen/a: 30 okt 2020, 00:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Miljacka » 19 okt 2021, 13:31

Shategabri je napisao/la:
19 okt 2021, 13:25
Bitno da si ti naglasio da je on sarajevski ;)
Šta te to čudi, pa ljudi nose na utakmice zastavu na kojoj piše anti-sarajlije i to na utakmice na kojima ne igraju protiv sarajevskih klubova. U san im sarajlije dolaze. Zamisli koji je to level kompleksa :rol: Dok oni ovamo među rajom i ne postoje :lol:
Akšam pada od mog grada još se bijeli kapija, na kapiji pjesmu pjeva, pjeva moja jalija!

Dobri u dobru
Zli u zlu

Avatar
Lik
Postovi: 5294
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Lik » 19 okt 2021, 13:33

Beduin je napisao/la:
19 okt 2021, 11:06
Samo jos da Zapadna tribina na Tusnju izdrzi makar 20ak godina i bice top. Uz novi teren, naravno, tika-taka vec spremljena ❤
Uz novi teren mora i novi trener, ovaj samo zna valjanje i defanzivu. Voli oranice, treba neko ko zna objasnit kako se lopta igra.
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Avatar
Shategabri
Postovi: 14587
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 19 okt 2021, 13:39

Miljacka je napisao/la:
19 okt 2021, 13:31
Shategabri je napisao/la:
19 okt 2021, 13:25
Bitno da si ti naglasio da je on sarajevski ;)
Šta te to čudi, pa ljudi nose na utakmice zastavu na kojoj piše anti-sarajlije i to na utakmice na kojima ne igraju protiv sarajevskih klubova. U san im sarajlije dolaze. Zamisli koji je to level kompleksa :rol: Dok oni ovamo među rajom i ne postoje :lol:
Baš kompleks od Sarajeva u svakom smislu :wtf:

Pa realno, tolika angažovanost, zato i jest praznik kad im dolazimo na gostovanje :D
Koševo Zapad

Avatar
Beduin
Postovi: 16338
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Beduin » 19 okt 2021, 13:50

Lik je napisao/la:
19 okt 2021, 13:33
Beduin je napisao/la:
19 okt 2021, 11:06
Samo jos da Zapadna tribina na Tusnju izdrzi makar 20ak godina i bice top. Uz novi teren, naravno, tika-taka vec spremljena ❤
Uz novi teren mora i novi trener, ovaj samo zna valjanje i defanzivu. Voli oranice, treba neko ko zna objasnit kako se lopta igra.
Nisam mislio na nas, nego protivnici da mogu igrati na Tusnju :urnebes:
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

killafrommanilla
Postovi: 3476
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la killafrommanilla » 19 okt 2021, 13:55

Akta je napisao/la:
19 okt 2021, 12:43
Tristan je napisao/la:
19 okt 2021, 12:17
Dosao Vico da vidi gdje su zavrsile zalbe vrapcicana i sta je sa Musijinom tuzbom. Ne treba zaboraviti ni preventivne mejlove "bordo prijatelja".

viewtopic.php?f=98&t=15192&p=8261344#p8261344

slika
Gledaj Vice, nista mu ni kokain ne moze.
Uvijek uredan i ispravljen maksimalno, postovanje za predsjednika
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Avatar
Beduin
Postovi: 16338
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Beduin » 19 okt 2021, 14:00

Miljacka je napisao/la:
19 okt 2021, 13:31
Shategabri je napisao/la:
19 okt 2021, 13:25
Bitno da si ti naglasio da je on sarajevski ;)
Šta te to čudi, pa ljudi nose na utakmice zastavu na kojoj piše anti-sarajlije i to na utakmice na kojima ne igraju protiv sarajevskih klubova. U san im sarajlije dolaze. Zamisli koji je to level kompleksa :rol: Dok oni ovamo među rajom i ne postoje :lol:
Kako neces imati kompleks kad ste cool, prelijepi, izgovarate simpaticno "ć"ovjek, sarajke ne znaju reci "ne", gradski prevoz jeftin, klubovi vam stalno igraju u Evropi i prepoznatljivi su po tome, imate bolje isjeckan luk u cevapima nego u Tz, nemoj dalje da nabrajam.
Ja vas volim, maaajke mi, sto biste vi rekli. Uvijek imate posebno mjesto u mome srcu, kako Sarajevo kao grad, tako i narod, svi ste vi Valter i zbog toga vas cijenim. Stariji ce razumjeti, Dobrinja, Grbavica, Plavih 11, aerodromsko naselje, ovo-ono... :bih:

Sad se vratimo sportu.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Shategabri
Postovi: 14587
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 19 okt 2021, 14:04

Beduin je napisao/la:
19 okt 2021, 14:00
Miljacka je napisao/la:
19 okt 2021, 13:31
Shategabri je napisao/la:
19 okt 2021, 13:25
Bitno da si ti naglasio da je on sarajevski ;)
Šta te to čudi, pa ljudi nose na utakmice zastavu na kojoj piše anti-sarajlije i to na utakmice na kojima ne igraju protiv sarajevskih klubova. U san im sarajlije dolaze. Zamisli koji je to level kompleksa :rol: Dok oni ovamo među rajom i ne postoje :lol:
Kako neces imati kompleks kad ste cool, prelijepi, izgovarate simpaticno "ć"ovjek, sarajke ne znaju reci "ne", gradski prevoz jeftin, klubovi vam stalno igraju u Evropi i prepoznatljivi su po tome, imate bolje isjeckan luk u cevapima nego u Tz, nemoj dalje da nabrajam.
Ja vas volim, maaajke mi, sto biste vi rekli. Uvijek imate posebno mjesto u mome srcu, kako Sarajevo kao grad, tako i narod, svi ste vi Valter i zbog toga vas cijenim. Stariji ce razumjeti, Dobrinja, Grbavica, Plavih 11, aerodromsko naselje, ovo-ono... :bih:

Sad se vratimo sportu.
Samo luk...pih :nedam:

Al dobro, vratimo se orani...ovaj, sportu.
Koševo Zapad

Avatar
RekoSam
Postovi: 273
Pridružen/a: 10 okt 2021, 13:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RekoSam » 19 okt 2021, 14:25

Grbić sutra sudi Bor-Tuz :rol:
Prokleti da su Dragan Šolak, njegova fašistička "Junajted medija", kao i njihovi produkti sport klub, telemach, total tv, n1, nova bh/s/m i ostali❗

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la kolezeljovac » 19 okt 2021, 14:28

Ta priča Sarajlije-antisarajlije je tema koja je na veliku žalost zastupljena samo kod nas Bošnja kad smo idioti. Podjela po gradovima koji ne mogu jedni druge, pa čovječe Velež gore prođe lupam u Zenici nego u Bijeljini ili Banja Luci jer taj naš mentalitet luzerski nek komšija nema taman ne imao ni ja će nas ubiti.
Umjesto da se ujedinimo i da smo u normala odnosima mi se između sebe yebemo i zato nam i jeste stanje kod nas kakvo jeste, a Hrvati i Srbi to maksimalno koriste.
Nije džabe da smo mi glupe Bošnje. Evo čitam po komentarima na raznim stranicama i forumima kako likuju navijači ostalih klubova iz Federacije što je moj Željo u teškoj situaciji, što se Velež pati, pa unazad što je Čelik doživio što je doživio, pa naslađivanje radi Mušije što je izbačena Mladost DK, pa likovanje kad se Sloboda borila za opstanak i kad su u teškoj situaciji bili, pa radovanje i naslađivanje sviju kad su kasnile plate u FKS.
Eh upravo taj mentalitet će nas ubiti skroz. Umjesto da smo bir svi, da se ujedinjujemo, da nam je draža pobjeda Sarajeva, Slobode, Veleža nego Zrinjskog, Borca mi se još izjedesmo. Pa kako možemo biti tako naivni, a na stranu još to što navijačke skupine(bar što znam za TM i HZ) kad idu u Zenicu ili Tuzlu budu tretirani od kerova da se zapitam čovječe je li ovo isti narod?

I uvijek ćemo biti donji u ovoj ligi a Boga mi i u državi jer smo mi podijeljeni između sebe, i trebaju da nas yebu, kad smo glupi! Zatucani Bošnjo! Fuj...
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
Maestra
Postovi: 104
Pridružen/a: 09 okt 2021, 21:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Maestra » 19 okt 2021, 14:34

Miljacka je napisao/la:
19 okt 2021, 13:31
Shategabri je napisao/la:
19 okt 2021, 13:25
Bitno da si ti naglasio da je on sarajevski ;)
Šta te to čudi, pa ljudi nose na utakmice zastavu na kojoj piše anti-sarajlije i to na utakmice na kojima ne igraju protiv sarajevskih klubova. U san im sarajlije dolaze. Zamisli koji je to level kompleksa :rol: Dok oni ovamo među rajom i ne postoje :lol:
Budimo realni Sarajlije niko ne voli. Nebitno bio on Banjalucanin, Tuzlak, Zenicanin, Mostarac itd. :yawn:
BE A GAME CHANGER, THE WORLD IS ALREADY FULL OF PLAYERS

Avatar
Shategabri
Postovi: 14587
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 19 okt 2021, 14:41

Maestra je napisao/la:
19 okt 2021, 14:34
Miljacka je napisao/la:
19 okt 2021, 13:31
Shategabri je napisao/la:
19 okt 2021, 13:25
Bitno da si ti naglasio da je on sarajevski ;)
Šta te to čudi, pa ljudi nose na utakmice zastavu na kojoj piše anti-sarajlije i to na utakmice na kojima ne igraju protiv sarajevskih klubova. U san im sarajlije dolaze. Zamisli koji je to level kompleksa :rol: Dok oni ovamo među rajom i ne postoje :lol:
Budimo realni Sarajlije niko ne voli. Nebitno bio on Banjalucanin, Tuzlak, Zenicanin, Mostarac itd. :yawn:
Vole Banjalučanke, Tuzlanke, Zeničanke, Mostarke :D
Mnoge dođu na studije u Sa i ne vrate se.
Zato vi nas i ne volite :|
Koševo Zapad

Avatar
Maestra
Postovi: 104
Pridružen/a: 09 okt 2021, 21:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Maestra » 19 okt 2021, 14:44

Shategabri je napisao/la:
19 okt 2021, 14:41
Maestra je napisao/la:
19 okt 2021, 14:34
Miljacka je napisao/la:
19 okt 2021, 13:31


Šta te to čudi, pa ljudi nose na utakmice zastavu na kojoj piše anti-sarajlije i to na utakmice na kojima ne igraju protiv sarajevskih klubova. U san im sarajlije dolaze. Zamisli koji je to level kompleksa :rol: Dok oni ovamo među rajom i ne postoje :lol:
Budimo realni Sarajlije niko ne voli. Nebitno bio on Banjalucanin, Tuzlak, Zenicanin, Mostarac itd. :yawn:
Vole Banjalučanke, Tuzlanke, Zeničanke, Mostarke :D
Mnoge dođu na studije u Sa i ne vrate se.
Zato vi nas i ne volite :|
Prve i druge ne dolaze budi siguran. Dalje, najvece rave su iz Sarajeva to je jasno kao dan, najvise ih i ima. Sto neko gore napisa te ne znaju reci NE. Tako da ti nije dobra konstatacija. Ljudi uopsteno vas ne vole, ne ja. Mene iskreno zaboli i za vama i za Sarajevom. :salut:
BE A GAME CHANGER, THE WORLD IS ALREADY FULL OF PLAYERS

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Skver » 19 okt 2021, 14:48

Ja ciji je Begic nego sarajevski lopinas, mrtvi pitar....bilo vam dobro dok je navlacio titule sa Salemom krmetom u talu...yebiga doslo vrijeme da malo drugi karaju....cemu kmecanje :D.....ovaj Vico kakav je da je, ali ce sigurno vise napraviti nego grobar BiH fudbala Begic....napravit ce terene, reflektore, donijeti titule Borcu....ne mora sve u Sarajevo, trba malo i u druge gradove drage nam BiH :D....
🔴⚫️

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Antikloc, ik0ik0, Licniznanstvenik, Maestro^^, murky, supervizor, Zeko87 i 50 gostiju.