Premijer liga BiH - aktuelno

opalaopala
Postovi: 2176
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 22 jan 2022, 23:50

Espiritosanto je napisao/la:
22 jan 2022, 23:35
opalaopala je napisao/la:
22 jan 2022, 23:29
Espiritosanto je napisao/la:
22 jan 2022, 23:26
:D :D :stop: On ti je kamenjar definitivno,al u srcu mu crvena boja,kao i našem bivšem bubnjaru prije rata :opaopa:
A dobro slažem se , i svi kamenjari su vazda navijali za Velez , pa nije postojao drugi klub ma ne postoji ni sad al eto . A bubnjar iz Ljutog doca glavni bio , a gledaj sad im je on vrhovni vodja
Kažu onaj u Ljubuškom pucao iz pištolja danas kad ga je Pršeš zabio,sad jel istina ne znam :bih: :bih: :bih:
Da nije to bio Rigoletto , on je iz toga kraja . A drug mu pištolj kad Velež zabije
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

Avatar
CroCop
Postovi: 836
Pridružen/a: 20 avg 2013, 10:39
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la CroCop » 23 jan 2022, 08:48

Poceo sam sebi odgovarati :urnebes: :tokralju:
Tu leži Div, naš stid i sram, što bješe kriv, jer bješe sam. Taj soko siv, svog doma plam, i sad je živ, i Vođa nam.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15860
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 23 jan 2022, 09:11



@Only
Za tvoju arhivu

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5421
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Antipolitika3 » 23 jan 2022, 09:13

CroCop je napisao/la:
23 jan 2022, 08:48
Poceo sam sebi odgovarati :urnebes: :tokralju:
Preporucio bi svima da ih lijepo kao ja blokirate,tema malo cudna ali opet se nesto da normalno procitatat :D
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5421
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Antipolitika3 » 23 jan 2022, 09:25

Sad kraju zezancija utakmice protiv i Veleza i Zrinjskog su pokazale da je Hajduk po kvaliteti tu negdje sa nasim ekipama a nama trebaju samo ovakvi tereni kao u HNL da se sto vise kvalitetom priblizimo europskim momcadima jer ako te jedan Zrinjski razmontira na Poljudu pa za par mjeseci te i Siroki nadigra kao i Velez koji je odigrao odlicnu utakmicu to je znak da se u nas polako ali sigurno ipak ide ka nekom boljem nogometu kojeg cesto nemamo prilike gledati radi nakaradnih i vema losih terena.
Netko ce reci ah" to je samo prijateljska i ljudi igraju pod rucnom ",kako da ne ,da su tovari mogli sve tri hercegovacke ekipe bi oni nabili ali nemaju neki veci kvalitet od nas unatoc silnim novcima.
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Avatar
Riziko
Postovi: 5834
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Riziko » 23 jan 2022, 09:30

Pa prijateljske nisu reper.
Borac uglavnom odigra neki egal na terenu sa Zvezdom i Partizanom, a u evoprskim utakmicama, dobili bi nas glat. Takođe, i po Antaliji znamo igrati neriješeno sa nekim Lokomotiva Moskovom i sličnim, a da se sastanemo u evropi bilo bi po glavi. Ne samo Borac, nego i ostali.

A slažem se za loše terene, ako savez ispuni obećano, pomjeriće se fudbal bar za 15% gore. Ovdje osim terena, fali i para za igrače. Najbolji igrači lige su matori povratnici, Bilbija, Zakarić, Vranješ, Štilić (dok je htio igrati)..
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la elvirbaljic » 23 jan 2022, 12:28

Antipolitika3 je napisao/la:
23 jan 2022, 09:25
Sad kraju zezancija utakmice protiv i Veleza i Zrinjskog su pokazale da je Hajduk po kvaliteti tu negdje sa nasim ekipama a nama trebaju samo ovakvi tereni kao u HNL da se sto vise kvalitetom priblizimo europskim momcadima jer ako te jedan Zrinjski razmontira na Poljudu pa za par mjeseci te i Siroki nadigra kao i Velez koji je odigrao odlicnu utakmicu to je znak da se u nas polako ali sigurno ipak ide ka nekom boljem nogometu kojeg cesto nemamo prilike gledati radi nakaradnih i vema losih terena.
Netko ce reci ah" to je samo prijateljska i ljudi igraju pod rucnom ",kako da ne ,da su tovari mogli sve tri hercegovacke ekipe bi oni nabili ali nemaju neki veci kvalitet od nas unatoc silnim novcima.
Ja bih dodao da je" rak-rana" nase lige savez. Tu konkretno mislim na savez u smislu dopustanja javasluka sa sudjenjem i sudijama. Da savez ( ljudi u savezu) imaju volje da dovedu ovu ligu u red, ja garantujem da bi bilo vise ulaganja u klubove. Takodje tereni su jedan od uzroka loseg fudbala.
Tuzla City / Sloga Simin Han

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15860
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 23 jan 2022, 12:54



Podijeli :
OGLAS

NK Stupčanica: Amar Osim nije dobrodošao u Olovo

Amar Osim, trener FK Željezničar na konferenciji za medije nakon pobjede njegovog tima protiv Zrinjskog izjavio je da njegova ekipa "nije igrala protiv Stupčanice iz Olova, već protiv Zrinjskog koji ima 25 dobrih igrača", zbog čega je klub iz Olova reagovao otvorenim pismom.


“Igrači, uprava NK Stupčanica, ali i svi građani Olova uvrijeđeni su novom ne primjerenom izjavom trenera Željezničara Amara Osima u kojoj je, govoreći o minimalnoj pobjedi protiv Zrinjskog, olovsku Stupčanicu pomenuo u ponižavajućem kontekstu kazavši: ‘Nismo igrali protiv Stupčanice iz Olova, već protiv Zrinjskog koji ima 25 dobrih igrača'”, navodi se u saopštenju NK Stupčanica objavljenom na Ra

Karma (sanskrit: कर्म - radnja, djelo ili čin) se odnosi na načelo uzročnosti gdje su namjera i djelovanje pojedinca utjecaj na budućnost tog pojedinca.[1] Dobra namjera i dobro djelo će stvoriti dobru karmu i sretnu budućnost, dok će loše namjere i djela pokrenuti lošu karmu i buduću patnju.[2] Karma je usko povezana s idejom ponovnog rođenja u nekim azijskim religijama.[3] U tim religijama karma u sadašnjosti utječe na nečiju samsaru - ili budućnost, kao što su karakter i kvaliteta budućeg života.[4]

I tako je sad

N.K.Stupcanica u Antaliju
A mi dođem ti na pripreme

Kakav uzas

:facepalm:

Cesc44
Postovi: 1052
Pridružen/a: 19 sep 2020, 19:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Cesc44 » 23 jan 2022, 12:58

Antipolitika3 je napisao/la:
23 jan 2022, 09:25
Sad kraju zezancija utakmice protiv i Veleza i Zrinjskog su pokazale da je Hajduk po kvaliteti tu negdje sa nasim ekipama a nama trebaju samo ovakvi tereni kao u HNL da se sto vise kvalitetom priblizimo europskim momcadima jer ako te jedan Zrinjski razmontira na Poljudu pa za par mjeseci te i Siroki nadigra kao i Velez koji je odigrao odlicnu utakmicu to je znak da se u nas polako ali sigurno ipak ide ka nekom boljem nogometu kojeg cesto nemamo prilike gledati radi nakaradnih i vema losih terena.
Netko ce reci ah" to je samo prijateljska i ljudi igraju pod rucnom ",kako da ne ,da su tovari mogli sve tri hercegovacke ekipe bi oni nabili ali nemaju neki veci kvalitet od nas unatoc silnim novcima.
Jest kad bi se lagali. Sta ce bit isti kvalitetom, prije svega imaju skolovanije igrace 20 puta, ja ne znam kako ovi nasi mogu par godina da trpe ovolike pauze i los teren, ne moze to igrac koji sebe smatra profesionalcem i ko je ambiciozan, sto se tice lige privuklo bi mnoge igrace, al pauzirat do 3 mjesca ne bi ja prihvatio da radim u rudniku, a ne da igram lopte i radim ono sto volim.
Terene sredit, skratit pauzu i onda tek poredit lige, ovako smo neuporedivi...

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2025
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la BegovicRamiz » 23 jan 2022, 13:06

svrakino1921 je napisao/la:
23 jan 2022, 12:54


Podijeli :
OGLAS

NK Stupčanica: Amar Osim nije dobrodošao u Olovo

Amar Osim, trener FK Željezničar na konferenciji za medije nakon pobjede njegovog tima protiv Zrinjskog izjavio je da njegova ekipa "nije igrala protiv Stupčanice iz Olova, već protiv Zrinjskog koji ima 25 dobrih igrača", zbog čega je klub iz Olova reagovao otvorenim pismom.


“Igrači, uprava NK Stupčanica, ali i svi građani Olova uvrijeđeni su novom ne primjerenom izjavom trenera Željezničara Amara Osima u kojoj je, govoreći o minimalnoj pobjedi protiv Zrinjskog, olovsku Stupčanicu pomenuo u ponižavajućem kontekstu kazavši: ‘Nismo igrali protiv Stupčanice iz Olova, već protiv Zrinjskog koji ima 25 dobrih igrača'”, navodi se u saopštenju NK Stupčanica objavljenom na Ra

Karma (sanskrit: कर्म - radnja, djelo ili čin) se odnosi na načelo uzročnosti gdje su namjera i djelovanje pojedinca utjecaj na budućnost tog pojedinca.[1] Dobra namjera i dobro djelo će stvoriti dobru karmu i sretnu budućnost, dok će loše namjere i djela pokrenuti lošu karmu i buduću patnju.[2] Karma je usko povezana s idejom ponovnog rođenja u nekim azijskim religijama.[3] U tim religijama karma u sadašnjosti utječe na nečiju samsaru - ili budućnost, kao što su karakter i kvaliteta budućeg života.[4]

I tako je sad

N.K.Stupcanica u Antaliju
A mi dođem ti na pripreme

Kakav uzas

:facepalm:
haj sto pljacka al sto vas bruka jos svrakindolac :rol:

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8034
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rigoletto » 23 jan 2022, 13:22

Ode Pidroni na kraju sezone. Mozel neko od zeljovaca stavit onu sliku, ono mi je vazda drago za vidjeti.
goveđigulašmajka

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la amypitar » 23 jan 2022, 13:33

Rigoletto je napisao/la:
23 jan 2022, 13:22
Ode Pidroni na kraju sezone. Mozel neko od zeljovaca stavit onu sliku, ono mi je vazda drago za vidjeti.
Ostat ce do kraja prvensta na posudbu,a vjerujem da ce lova za nase prilike biti fantasticna. :tokralju:
Do ljeta ima fore mu naci beka.
Zadnja izmjena: amypitar, dana/u 23 jan 2022, 13:57, ukupno mijenjano 1 put.

tersnakvadrat
Postovi: 808
Pridružen/a: 15 nov 2021, 13:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tersnakvadrat » 23 jan 2022, 13:54

Zar ne ide u Lazio ?

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la amypitar » 23 jan 2022, 13:57

tersnakvadrat je napisao/la:
23 jan 2022, 13:54
Zar ne ide u Lazio ?
*ebo Lazio dolari su ljepši.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12890
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pantelija » 23 jan 2022, 13:58

tersnakvadrat je napisao/la:
23 jan 2022, 13:54
Zar ne ide u Lazio ?
vijest o laziu je sa italijanskog portala, gdje se spominjao u istom tekstu jos dva lijeva beka. Jedan od njih, iz čukaričkog je otkupljen sto znaci da tekst nije bas napamet pisan...
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

tersnakvadrat
Postovi: 808
Pridružen/a: 15 nov 2021, 13:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tersnakvadrat » 23 jan 2022, 14:00

Pitam. Cemu ljutnja ? Vjerujem da su na Olimpicu jutros bas bihuzur nakon ovakvih vijesti.

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la amypitar » 23 jan 2022, 14:04

tersnakvadrat je napisao/la:
23 jan 2022, 14:00
Pitam. Cemu ljutnja ? Vjerujem da su na Olimpicu jutros bas bihuzur nakon ovakvih vijesti.
Bihuzur moze biti u Vrapcicima , gdje mozete samo sanjati jedan ovakav transfer. ;)

tersnakvadrat
Postovi: 808
Pridružen/a: 15 nov 2021, 13:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tersnakvadrat » 23 jan 2022, 14:09

amypitar je napisao/la:
23 jan 2022, 14:04
tersnakvadrat je napisao/la:
23 jan 2022, 14:00
Pitam. Cemu ljutnja ? Vjerujem da su na Olimpicu jutros bas bihuzur nakon ovakvih vijesti.
Bihuzur moze biti u Vrapcicima , gdje mozete samo sanjati jedan ovakav transfer. ;)
Kad to Focaci zavrsavaju, mora biti nesto veliko. Nisam ni sumnjao u vas. :kafa:

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la amypitar » 23 jan 2022, 14:12

tersnakvadrat je napisao/la:
23 jan 2022, 14:09
amypitar je napisao/la:
23 jan 2022, 14:04
tersnakvadrat je napisao/la:
23 jan 2022, 14:00
Pitam. Cemu ljutnja ? Vjerujem da su na Olimpicu jutros bas bihuzur nakon ovakvih vijesti.
Bihuzur moze biti u Vrapcicima , gdje mozete samo sanjati jedan ovakav transfer. ;)
Kad to Focaci zavrsavaju, mora biti nesto veliko. Nisam ni sumnjao u vas. :kafa:
Nisu ni pijačari za odbaciti.

tersnakvadrat
Postovi: 808
Pridružen/a: 15 nov 2021, 13:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tersnakvadrat » 23 jan 2022, 14:12

amypitar je napisao/la:
23 jan 2022, 14:12
tersnakvadrat je napisao/la:
23 jan 2022, 14:09
amypitar je napisao/la:
23 jan 2022, 14:04


Bihuzur moze biti u Vrapcicima , gdje mozete samo sanjati jedan ovakav transfer. ;)
Kad to Focaci zavrsavaju, mora biti nesto veliko. Nisam ni sumnjao u vas. :kafa:
Nisu ni pijačari za odbaciti.
Ma ko ce sa divovima iz Istocne Bosne. :salut:

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: bagniadiluca, TheNoblesMo, Zeko87 i 47 gostiju.