Premijer liga BiH - aktuelno

runjerahmanove
Postovi: 142
Pridružen/a: 25 avg 2021, 15:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la runjerahmanove » 19 okt 2021, 22:52

kolezeljovac je napisao/la:
19 okt 2021, 22:50
Kakvo je ovo ponašanje na ovoj temi? Gdje ćete sestre psovati jedni drugima? Pa zar je na ovo spala ova tema?
Nek mi oproste drugi sto moraju ovo citat, al ja jednostavno nemam vise volje trpit i slusat ovo **** gore kako bezobrazno provocira. Za ovakve kao on je to jedini nacin komunikacije

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la kolezeljovac » 19 okt 2021, 22:56

PL prepucavanja su za to namjenjena, za raspravu. Ali nije u redu da psujete jedan drugom sestre, majke, i sl.
Ovdje je strašnih tekstova napisano u prošlosti, sjajni analiza, likova, nickova. Nije ovo pijaca drugovi, pišite normalno i diskutujte. Ali ne mojte ko kočijaši da psujete, ovo bruku raje čita...
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9560
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 19 okt 2021, 22:57

kolezeljovac je napisao/la:
19 okt 2021, 22:50
Kakvo je ovo ponašanje na ovoj temi? Gdje ćete sestre psovati jedni drugima? Pa zar je na ovo spala ova tema?
Ne pratis ti temu, dobro je dok ostane na tome :rol:
A politike ko u prici, Admin ugasi chat, pa se ovi presaltali samo ovdje i nastavili istu priču :mrgreen:
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

runjerahmanove
Postovi: 142
Pridružen/a: 25 avg 2021, 15:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la runjerahmanove » 19 okt 2021, 22:58

kolezeljovac je napisao/la:
19 okt 2021, 22:56
PL prepucavanja su za to namjenjena, za raspravu. Ali nije u redu da psujete jedan drugom sestre, majke, i sl.
Ovdje je strašnih tekstova napisano u prošlosti, sjajni analiza, likova, nickova. Nije ovo pijaca drugovi, pišite normalno i diskutujte. Ali ne mojte ko kočijaši da psujete, ovo bruku raje čita...
Ma sve to stoji i sve si u pravu. Al ovo djubre od osobe dodje ciljano da provocira, umjesto da se bavi svojom onom seljackom prcijom koju vodi kriminalac, on dodje da se bavi Slobodom.

antisisoja1919
Postovi: 3459
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la antisisoja1919 » 19 okt 2021, 23:06

Vidim pomosnji se vraca svojim starim navikama. Ja taman mislio onaj ciganluk malo popustio u njemu, al nema, ne ide. Najveci levat definitivno kojeg znam, kojeg su ubili kompleksi. Pogotovo kad si seljak pa te pocnu derat kompleksi, tad bas nema lijeka
Volim tebe, više od sebe

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2085
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 19 okt 2021, 23:15

runjerahmanove je napisao/la:
19 okt 2021, 22:46
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
19 okt 2021, 22:22
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
19 okt 2021, 22:13

Tuknuo je nas jos Husro kad je svim silama se izborio za bod, jos nam sudija crveni dao..
Poslije toga je samo bila stvar formalnosti.
Inače,

Također, Ismir Mirvić se bavi i idejom preuzimanja jednog od niželigaških bh. klubova, koji bi poslužio kao svojevrstan inkubator talentovanih igrača, a koji bi kasnije bili prebačeni u FK Sarajevo ukoliko pokažu određeni kvalitet.
Nudite se, Ismir je pripremio vreću para.
Čelik ne predlazite, oni su nam svakako prvi izbor, ali eto ako zagusti da imamo i drugih opcija.
Azmir je to davno podigao na jedan veći nivo. Ima inkubator u prvoj federalnoj i u PL. Dok u nižim ligama teško je pobrojati.
De mi reci da li si ti normalan lik? Ti nemas pojma sta pricas... A kao osoba si jedno obicno ****, samo cu ti to rec. Provociras bez razloga i onda kazes neko tebe pocne provocirat.
P.S. Mozes se napusit ku*ca svima iz tog "inkubatora" na kojeg mislis a i svima ostalim, posto to veoma dobro radis
Sta ti je bolan runjo, ko ti trese kavez? Terapija preskočena ili nesto treće. Inače nemam objašnjenja za takav idiotski nastup.
Sta se palite i pronalazite u svemu sto napišem. Cim se pronalazite znači ima istine.
Odgovorio sam gospodinu iz Sarajeva za ove nove metode biznismena i pristupu bh fudbalu i kako to vizionari rade.
Taj nivo diskusije izgleda ne možeš da razumijes nego nasumicno vrijeđaš. Svakake stoke na forumu Bože dragi.

Avatar
Sky9
Postovi: 10071
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Sky9 » 19 okt 2021, 23:19

Ponosnog kad bi prihvatili, otišli na kafu i pivu s njim, pa na Slobodu, bio bi veća Fukara od nas.

U osnovi čovjekovog bitisanja je da bude prihvaćen i priznat od okoline. To evidentno nije dobio (vjerovatno zbog ovakvog prgavog mentaliteta), ali kad bi bio prihvaćen, najveći Slobodaš bi bio. :D
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

runjerahmanove
Postovi: 142
Pridružen/a: 25 avg 2021, 15:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la runjerahmanove » 19 okt 2021, 23:22

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
19 okt 2021, 23:15
runjerahmanove je napisao/la:
19 okt 2021, 22:46
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
19 okt 2021, 22:22


Azmir je to davno podigao na jedan veći nivo. Ima inkubator u prvoj federalnoj i u PL. Dok u nižim ligama teško je pobrojati.
De mi reci da li si ti normalan lik? Ti nemas pojma sta pricas... A kao osoba si jedno obicno ****, samo cu ti to rec. Provociras bez razloga i onda kazes neko tebe pocne provocirat.
P.S. Mozes se napusit ku*ca svima iz tog "inkubatora" na kojeg mislis a i svima ostalim, posto to veoma dobro radis
Sta ti je bolan runjo, ko ti trese kavez? Terapija preskočena ili nesto treće. Inače nemam objašnjenja za takav idiotski nastup.
Sta se palite i pronalazite u svemu sto napišem. Cim se pronalazite znači ima istine.
Odgovorio sam gospodinu iz Sarajeva za ove nove metode biznismena i pristupu bh fudbalu i kako to vizionari rade.
Taj nivo diskusije izgleda ne možeš da razumijes nego nasumicno vrijeđaš. Svakake stoke na forumu Bože dragi.
Vidi seljačića, glumi načitanu osobu. Ne drma meni niko, već se spustio na tvoj nivo, nivo divljaka i seljaka. Ti samo taj način komunikacije razumiješ.
Iz opanaka u papuče ne može preko noći, bezveze se trudiš. Znam ja tebe dobro i znam ko je tebi opsesija, pa se ne pronalazim, već znam na što ciljaš, zato na prvu i reagujem. Zato i jest Tuzla došla do ovog, što je naseliše takvi ko ti (ne odnosi se na svu raju iz Podrinja, već divljake poput tebe).
Sve što ti smeta vezano za Tuzlu, a za Tuzlu se odmah veže Sloboda, slobodno kupi se i nazad u selo odakle si došao, pa tamo svoju seljačku propagandu prosipaj. Sad vozdra

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2085
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 19 okt 2021, 23:25

runjerahmanove je napisao/la:
19 okt 2021, 23:22
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
19 okt 2021, 23:15
runjerahmanove je napisao/la:
19 okt 2021, 22:46


De mi reci da li si ti normalan lik? Ti nemas pojma sta pricas... A kao osoba si jedno obicno ****, samo cu ti to rec. Provociras bez razloga i onda kazes neko tebe pocne provocirat.
P.S. Mozes se napusit ku*ca svima iz tog "inkubatora" na kojeg mislis a i svima ostalim, posto to veoma dobro radis
Sta ti je bolan runjo, ko ti trese kavez? Terapija preskočena ili nesto treće. Inače nemam objašnjenja za takav idiotski nastup.
Sta se palite i pronalazite u svemu sto napišem. Cim se pronalazite znači ima istine.
Odgovorio sam gospodinu iz Sarajeva za ove nove metode biznismena i pristupu bh fudbalu i kako to vizionari rade.
Taj nivo diskusije izgleda ne možeš da razumijes nego nasumicno vrijeđaš. Svakake stoke na forumu Bože dragi.
Vidi seljačića, glumi načitanu osobu. Ne drma meni niko, već se spustio na tvoj nivo, nivo divljaka i seljaka. Ti samo taj način komunikacije razumiješ.
Iz opanaka u papuče ne može preko noći, bezveze se trudiš. Znam ja tebe dobro i znam ko je tebi opsesija, pa se ne pronalazim, već znam na što ciljaš, zato na prvu i reagujem. Zato i jest Tuzla došla do ovog, što je naseliše takvi ko ti (ne odnosi se na svu raju iz Podrinja, već divljake poput tebe).
Sve što ti smeta vezano za Tuzlu, a za Tuzlu se odmah veže Sloboda, slobodno kupi se i nazad u selo odakle si došao, pa tamo svoju seljačku propagandu prosipaj. Sad vozdra
Ne mogu ja na nivou runje da raspravljam. Suvise ispod svakog nivoa. Davi se u svojoj gluposti i primitivnosti. Pozz

Avatar
Beduin
Postovi: 16352
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Beduin » 19 okt 2021, 23:28

Izvinite na off topicu, ali sta je zaista sa renoviranjem terena na nekoliko PL stadiona, jel' i oficijalno to isposlovano i ima li naznaka kad se odobravaju sredstva i krece sa radovima? I u kakvom obimu ce biti renoviranje, samo skinuti postojeci busjen i postavljanje novoga ili bi mogli i kakvi grijaci se odraditi, prskalice moderne i ti fazoni? :D

Pretpostavljam da i ako je sve dogovoreno, idu ti administrativni dijelovi, talovi i tenderi, mozda na proljece nekad da to odrade, moze li se tad ta trava ugradjivati zvog vremenskih uslova?
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

runjerahmanove
Postovi: 142
Pridružen/a: 25 avg 2021, 15:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la runjerahmanove » 19 okt 2021, 23:28

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
19 okt 2021, 23:25
runjerahmanove je napisao/la:
19 okt 2021, 23:22
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
19 okt 2021, 23:15


Sta ti je bolan runjo, ko ti trese kavez? Terapija preskočena ili nesto treće. Inače nemam objašnjenja za takav idiotski nastup.
Sta se palite i pronalazite u svemu sto napišem. Cim se pronalazite znači ima istine.
Odgovorio sam gospodinu iz Sarajeva za ove nove metode biznismena i pristupu bh fudbalu i kako to vizionari rade.
Taj nivo diskusije izgleda ne možeš da razumijes nego nasumicno vrijeđaš. Svakake stoke na forumu Bože dragi.
Vidi seljačića, glumi načitanu osobu. Ne drma meni niko, već se spustio na tvoj nivo, nivo divljaka i seljaka. Ti samo taj način komunikacije razumiješ.
Iz opanaka u papuče ne može preko noći, bezveze se trudiš. Znam ja tebe dobro i znam ko je tebi opsesija, pa se ne pronalazim, već znam na što ciljaš, zato na prvu i reagujem. Zato i jest Tuzla došla do ovog, što je naseliše takvi ko ti (ne odnosi se na svu raju iz Podrinja, već divljake poput tebe).
Sve što ti smeta vezano za Tuzlu, a za Tuzlu se odmah veže Sloboda, slobodno kupi se i nazad u selo odakle si došao, pa tamo svoju seljačku propagandu prosipaj. Sad vozdra
Ne mogu ja na nivou runje da raspravljam. Suvise ispod svakog nivoa. Davi se u svojoj gluposti i primitivnosti. Pozz
Tako je lutko moja. To ti jedini argument? Pa dobro, ništa više nisam ni očekivao od tebe. Mentalno ograničen sklop. Jbg, nije ni čudo što podržavaš simin han

antisisoja1919
Postovi: 3459
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la antisisoja1919 » 19 okt 2021, 23:30

Beduin je napisao/la:
19 okt 2021, 23:28
Izvinite na off topicu, ali sta je zaista sa renoviranjem terena na nekoliko PL stadiona, jel' i oficijalno to isposlovano i ima li naznaka kad se odobravaju sredstva i krece sa radovima? I u kakvom obimu ce biti renoviranje, samo skinuti postojeci busjen i postavljanje novoga ili bi mogli i kakvi grijaci se odraditi, prskalice moderne i ti fazoni? :D

Pretpostavljam da i ako je sve dogovoreno, idu ti administrativni dijelovi, talovi i tenderi, mozda na proljece nekad da to odrade, moze li se tad ta trava ugradjivati zvog vremenskih uslova?
Ne znam zasto ulijeces s takvim pitanjima i kvaris temu bezveze :mrgreen: :mrgreen:
Volim tebe, više od sebe

Akta
Postovi: 393
Pridružen/a: 04 okt 2021, 19:39
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Akta » 19 okt 2021, 23:32

Koja logika da pocetnik sudi pocetnicima?

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2085
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 19 okt 2021, 23:36

runjerahmanove je napisao/la:
19 okt 2021, 23:28
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
19 okt 2021, 23:25
runjerahmanove je napisao/la:
19 okt 2021, 23:22

Vidi seljačića, glumi načitanu osobu. Ne drma meni niko, već se spustio na tvoj nivo, nivo divljaka i seljaka. Ti samo taj način komunikacije razumiješ.
Iz opanaka u papuče ne može preko noći, bezveze se trudiš. Znam ja tebe dobro i znam ko je tebi opsesija, pa se ne pronalazim, već znam na što ciljaš, zato na prvu i reagujem. Zato i jest Tuzla došla do ovog, što je naseliše takvi ko ti (ne odnosi se na svu raju iz Podrinja, već divljake poput tebe).
Sve što ti smeta vezano za Tuzlu, a za Tuzlu se odmah veže Sloboda, slobodno kupi se i nazad u selo odakle si došao, pa tamo svoju seljačku propagandu prosipaj. Sad vozdra
Ne mogu ja na nivou runje da raspravljam. Suvise ispod svakog nivoa. Davi se u svojoj gluposti i primitivnosti. Pozz
Tako je lutko moja. To ti jedini argument? Pa dobro, ništa više nisam ni očekivao od tebe. Mentalno ograničen sklop. Jbg, nije ni čudo što podržavaš simin han
Nemas ti runjo kapaciteta da nesto ocekujes. Ti očekujes da ti neko opsuje i uvrijedi i da mu ti uzvratis sve sto nikome ne smijes. Tvoj intelekt samo toliko može da dosegne. Ti nisi dostojan obicne komunikacije a kamo li dodatne argumentacije mojih stavova. Molim te dok ne pročitaš nesto vise od etikete sa "bambuće" da me ne citiras po forumu uzalud truješ temu.

antisisoja1919
Postovi: 3459
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la antisisoja1919 » 19 okt 2021, 23:37

Akta je napisao/la:
19 okt 2021, 23:32
Koja logika da pocetnik sudi pocetnicima?
Mozda su se tako dogovorili gico i sisoja. Nikad ne podcjenjuj sisoju
Volim tebe, više od sebe

Avatar
Miljacka
Postovi: 3997
Pridružen/a: 30 okt 2020, 00:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Miljacka » 19 okt 2021, 23:37

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
19 okt 2021, 22:05
Madal je napisao/la:
19 okt 2021, 16:15
RekoSam je napisao/la:
19 okt 2021, 15:59

Ti ni sam nisi svjestan šta si napisao :rol:
Sarajevo je prije par godina imalo tako loše suđenje gdje su nas redom krali Skakić, Čuić, Jakupović, Bjelica i ostali. Svi nabrojani za vrijeme Begića i to par puta i protiv vas kozojeba.

Maestra je izgleda neki novi nivo :tokralju:
Mitomani. Nikad zaboraviti! Begić je sarajevski, bordo kriminalac!
E tu sezonu smo sve pokrali, da cak ni u Europu nismo izborili. Hvala Begicu legendo
:urnebes: :urnebes:
Akšam pada od mog grada još se bijeli kapija, na kapiji pjesmu pjeva, pjeva moja jalija!

Dobri u dobru
Zli u zlu

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2085
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 19 okt 2021, 23:37

Akta je napisao/la:
19 okt 2021, 23:32
Koja logika da pocetnik sudi pocetnicima?
Radni dan pa ostale sudije zauzete nemaju kad do Banja Luke. Ovaj živi tu u blizini pa najlakse mu doći :D

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 90minut » 19 okt 2021, 23:38

Miljacka je napisao/la:
19 okt 2021, 23:37
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
19 okt 2021, 22:05
Madal je napisao/la:
19 okt 2021, 16:15

Mitomani. Nikad zaboraviti! Begić je sarajevski, bordo kriminalac!
E tu sezonu smo sve pokrali, da cak ni u Europu nismo izborili. Hvala Begicu legendo
:urnebes: :urnebes:
I dalje ono karanje u punom efektu ostalo :urnebes:

Avatar
Sky9
Postovi: 10071
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Sky9 » 19 okt 2021, 23:38

antisisoja1919 je napisao/la:
19 okt 2021, 23:37
Akta je napisao/la:
19 okt 2021, 23:32
Koja logika da pocetnik sudi pocetnicima?
Mozda su se tako dogovorili gico i sisoja. Nikad ne podcjenjuj sisoju
slika
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
Sky9
Postovi: 10071
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Sky9 » 19 okt 2021, 23:40

90minut je napisao/la:
19 okt 2021, 23:38
Miljacka je napisao/la:
19 okt 2021, 23:37
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
19 okt 2021, 22:05

E tu sezonu smo sve pokrali, da cak ni u Europu nismo izborili. Hvala Begicu legendo
:urnebes: :urnebes:
I dalje ono karanje u punom efektu ostalo :urnebes:
Šta hoćeš ti koji ku.rac, pič.ko mala?

























:mrgreen:
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 36 gostiju.