Premijer liga BiH - aktuelno

Mostarwolf1981
Postovi: 3913
Pridružen/a: 30 jun 2019, 20:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Mostarwolf1981 » 28 jan 2023, 12:08

I ne samo Aluminij, nego će osnovati i valjda jedinu modernu galeriju takvog tipa u BiH „The Hube of Fine Arts“, ali ništa, ipak, neće odjeknuti i zaživjeti među običnim ljudima kao činjenica da Židov upravlja najvećim hrvatskim nogometnim klubom u BiH. Istim onim klubom čiji su, pretpostavlja se, navijači već godinama angažirano i strastveno gotovo pa svaku zgradu u zapadnom dijelu gradu označili svojom i to tako što su „crtali“ svastike i kukaste križeve. A nije im bilo mrsko i strano zapjevati u čast jedne od najsramotnijih epizoda hrvatske povijesti. Sve, valjda, s jednim ciljem da se Mostar potvrdi kao stolni grad bh. Hrvata i u tom smislu. U prilog tomu su godinama išle i ulice nazvane po najsvirepiji endehazijskim zlikovcima, a u jednoj od njih, onoj Mile Budaka, imala sam i „nesreću“ živjeti za vrijeme studentskih dana. Ima neke bizarne pravde u tome da sada gledamo kapetana Zrinjskog, Nemanju Bilbiju, kako u rukama drži transparent na kojem stoji da se Holokaust nikad više i nigdje ne smije ponoviti.

A jesu hr portali udarili po njima :rol: hoce li se ultrasi oglasit il ne mogu od kabirijeve sperme :rol:

Avatar
mnon46
Postovi: 3182
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mnon46 » 28 jan 2023, 12:12

Bururetuglavi je napisao/la:
28 jan 2023, 11:55
elvirbaljic je napisao/la:
28 jan 2023, 11:47
Ado1922 je napisao/la:
28 jan 2023, 11:20
Dominacija na proljeće
https://sportsport.ba/fudbal/fk-velez-m ... pis/443200
Nek je sretno sa Hadzicem, ali daj boze. Sve posle Mladosti bilo je lutanje. U Slobodi bio jedan od losijih igraca.
Mislim da je on doveden kao zamjena Haskicu i igrac koji ce ulaziti sa klupe. Samo pokazatelj koja ozbiljnost i snaga novog velezovog upravnog odbora
Čuj ozbiljnost i snaga, a ovaj frajer završio sa profi fudbalom kad se vratio iz Portugala, do kraja karijere će imat više promijenjenih klubova nego godina.
U jednom trenutku govorimo za koga će mali navijati, šta će punac reći. Kaže mlada "Nek je ono meni živo i zdravo, pa nek navija za koga hoće". Tajac. Prekida ga brat riječima "Ma nek bude malo i bolesno, samo nek navija za Sarajevo".

THOMASSHELBY
Postovi: 392
Pridružen/a: 28 maj 2020, 19:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la THOMASSHELBY » 28 jan 2023, 12:15

Mostarwolf1981 je napisao/la:
28 jan 2023, 12:08
I ne samo Aluminij, nego će osnovati i valjda jedinu modernu galeriju takvog tipa u BiH „The Hube of Fine Arts“, ali ništa, ipak, neće odjeknuti i zaživjeti među običnim ljudima kao činjenica da Židov upravlja najvećim hrvatskim nogometnim klubom u BiH. Istim onim klubom čiji su, pretpostavlja se, navijači već godinama angažirano i strastveno gotovo pa svaku zgradu u zapadnom dijelu gradu označili svojom i to tako što su „crtali“ svastike i kukaste križeve. A nije im bilo mrsko i strano zapjevati u čast jedne od najsramotnijih epizoda hrvatske povijesti. Sve, valjda, s jednim ciljem da se Mostar potvrdi kao stolni grad bh. Hrvata i u tom smislu. U prilog tomu su godinama išle i ulice nazvane po najsvirepiji endehazijskim zlikovcima, a u jednoj od njih, onoj Mile Budaka, imala sam i „nesreću“ živjeti za vrijeme studentskih dana. Ima neke bizarne pravde u tome da sada gledamo kapetana Zrinjskog, Nemanju Bilbiju, kako u rukama drži transparent na kojem stoji da se Holokaust nikad više i nigdje ne smije ponoviti.

A jesu hr portali udarili po njima :rol: hoce li se ultrasi oglasit il ne mogu od kabirijeve sperme :rol:
Teško je nesto reci kad su ti puna usta

Avatar
Sky9
Postovi: 10060
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Sky9 » 28 jan 2023, 12:18

OnlyLeft22 je napisao/la:
28 jan 2023, 11:59

Naša podrška u Bosni podijeljena je između Slobode Tuzla i Ž iz Sarajeva. Da sam Bosanac to bi bio nepomirljivi dvostruki kolosijek, ali izvana si mogu priuštiti ovu dihotomiju. Razlog? Ljudi koje sam upoznao i koji su mi pokazali ljubav prema timu.

A za koji tim vi navijate u Bosni?

slika
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Bururetuglavi
Postovi: 186
Pridružen/a: 07 avg 2022, 09:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Bururetuglavi » 28 jan 2023, 12:18

mnon46 je napisao/la:
28 jan 2023, 12:12

Čuj ozbiljnost i snaga, a ovaj frajer završio sa profi fudbalom kad se vratio iz Portugala, do kraja karijere će imat više promijenjenih klubova nego godina.
Sta pjenis kralju. Kako nije ozbiljnost dovesti po dva ozbiljna igraca na svaku poziciju. Sjecam se Hadzica u Mladosti gdje je dao oko desetak golova. Za igraca koji ce biti drugi napadac iza Haskica mi prezadovoljni

Avatar
mnon46
Postovi: 3182
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mnon46 » 28 jan 2023, 12:19

Bururetuglavi je napisao/la:
28 jan 2023, 12:18
mnon46 je napisao/la:
28 jan 2023, 12:12

Čuj ozbiljnost i snaga, a ovaj frajer završio sa profi fudbalom kad se vratio iz Portugala, do kraja karijere će imat više promijenjenih klubova nego godina.
Sta pjenis kralju. Kako nije ozbiljnost dovesti po dva ozbiljna igraca na svaku poziciju. Sjecam se Hadzica u Mladosti gdje je dao oko desetak golova. Za igraca koji ce biti drugi napadac iza Haskica mi prezadovoljni
Ne pjenim, bit će ti jasno kad ga vidiš na djelu.
U jednom trenutku govorimo za koga će mali navijati, šta će punac reći. Kaže mlada "Nek je ono meni živo i zdravo, pa nek navija za koga hoće". Tajac. Prekida ga brat riječima "Ma nek bude malo i bolesno, samo nek navija za Sarajevo".

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11257
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la OnlyLeft22 » 28 jan 2023, 12:20

Sky9 je napisao/la:
28 jan 2023, 12:18
OnlyLeft22 je napisao/la:
28 jan 2023, 11:59

Naša podrška u Bosni podijeljena je između Slobode Tuzla i Ž iz Sarajeva. Da sam Bosanac to bi bio nepomirljivi dvostruki kolosijek, ali izvana si mogu priuštiti ovu dihotomiju. Razlog? Ljudi koje sam upoznao i koji su mi pokazali ljubav prema timu.

A za koji tim vi navijate u Bosni?

slika
Ja navijam za ponos TK

Tuzla City :bih:
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
Sky9
Postovi: 10060
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Sky9 » 28 jan 2023, 12:51

OnlyLeft22 je napisao/la:
28 jan 2023, 12:20
Sky9 je napisao/la:
28 jan 2023, 12:18
OnlyLeft22 je napisao/la:
28 jan 2023, 11:59

Naša podrška u Bosni podijeljena je između Slobode Tuzla i Ž iz Sarajeva. Da sam Bosanac to bi bio nepomirljivi dvostruki kolosijek, ali izvana si mogu priuštiti ovu dihotomiju. Razlog? Ljudi koje sam upoznao i koji su mi pokazali ljubav prema timu.

A za koji tim vi navijate u Bosni?

slika
Ja navijam za ponos TK

Tuzla City :bih:
Oni ti i pristaju...
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
Ado1922
Postovi: 3204
Pridružen/a: 02 jul 2022, 16:06

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Ado1922 » 28 jan 2023, 12:53

Eric Cantona : "You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football team."

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5358
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Antipolitika3 » 28 jan 2023, 13:33

Novo pojačanje u redovima Zrinjskog mogao bi biti mladi Marsel Ismailgeci, igrač FK ''Tirana''. Albanski mediji javljaju kako je Ismailgeci već napustio KF ''Tirana'' te kako je dogovoren transfer sa Zrinjskim. Navodno će Plemići za njega ''iskeširati' 150.000 eura. Ismailgeci je rođen 14. ožujka 2000. godine u Tirani, a igra na poziciji lijevog bočnog. Prema Transfermarktu trenutno vrijedi 350.000 eura. Iz Zrinjskog nisu službeno potvrdili informaciju o dolasku mladog Albanca.


Hvala ti Khabiri ,poceli smo napokon placati igrace a ne dovoditi samo nekakve polovnjake sa nekakvih otocja iz pic.ke materine !!!
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9550
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 28 jan 2023, 13:41

Antipolitika3 je napisao/la:
28 jan 2023, 13:33
Novo pojačanje u redovima Zrinjskog mogao bi biti mladi Marsel Ismailgeci, igrač FK ''Tirana''. Albanski mediji javljaju kako je Ismailgeci već napustio KF ''Tirana'' te kako je dogovoren transfer sa Zrinjskim. Navodno će Plemići za njega ''iskeširati' 150.000 eura. Ismailgeci je rođen 14. ožujka 2000. godine u Tirani, a igra na poziciji lijevog bočnog. Prema Transfermarktu trenutno vrijedi 350.000 eura. Iz Zrinjskog nisu službeno potvrdili informaciju o dolasku mladog Albanca.


Hvala ti Khabiri ,poceli smo napokon placati igrace a ne dovoditi samo nekakve polovnjake sa nekakvih otocja iz pic.ke materine !!!
Dobra lova nema šta. Ali bitno je da FKS i dalje drži rekord za najplaćeniji ulazni transfer :D
PS, džaba Marselu sve kad mu Guliashvili baci lažnjak na novom travnjaku :kafa:
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5358
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Antipolitika3 » 28 jan 2023, 13:53

Jos Alen Halilovic da ga vratimo u zivot
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8001
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rigoletto » 28 jan 2023, 14:04

Odavno pijaćari nisu bili ovoliko butthurt. To je znak da radimo dobar posao :cool:
goveđigulašmajka

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5358
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Antipolitika3 » 28 jan 2023, 14:11

Rigoletto je napisao/la:
28 jan 2023, 14:04
Odavno pijaćari nisu bili ovoliko butthurt. To je znak da radimo dobar posao :cool:
Tocno ih fali subotom na forumu?
Gdje budu Rigi?
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

opalaopala
Postovi: 2155
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 28 jan 2023, 14:37

Sad se ponose sto su Zidovi a sinoć crtali kukakste križeve oko stadiona .
Jučer ih nigdje morali sa partijskim pusikurcima na obilježavanje holokausta i po povratku par novih kukastih .
Zao mi je kad sretnes ove medjugorce po gradu a oko usta im bijelo i vire dlake iz usta od Amira , al bitno je da ste ga zadovoljili . Za uzvrat dobit će onih balona da mogu skakat i lomit noge po stajanju , naprednije tribine u Etiopiji nego u njih stajanje .
Kad Amir vrati zvjezdu umjesto šahovnice to će biti spektakl , a oni će se i dalje busat da su fake zidovi
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5358
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Antipolitika3 » 28 jan 2023, 14:44

opalaopala je napisao/la:
28 jan 2023, 14:37
Sad se ponose sto su Zidovi a sinoć crtali kukakste križeve oko stadiona .
Jučer ih nigdje morali sa partijskim pusikurcima na obilježavanje holokausta i po povratku par novih kukastih .
Zao mi je kad sretnes ove medjugorce po gradu a oko usta im bijelo i vire dlake iz usta od Amira , al bitno je da ste ga zadovoljili . Za uzvrat dobit će onih balona da mogu skakat i lomit noge po stajanju , naprednije tribine u Etiopiji nego u njih stajanje .
Kad Amir vrati zvjezdu umjesto šahovnice to će biti spektakl , a oni će se i dalje busat da su fake zidovi
Draganica nam je obecao moderan stadion,za 10godina cu te zaje.bavat samo tako :mrgreen:
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8001
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rigoletto » 28 jan 2023, 14:52

Zamisli koje bi ludilo bilo da je Amir došao u njih, rekli bi jadnom Šemsudinu da ostane u vinogradu
goveđigulašmajka

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5358
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Antipolitika3 » 28 jan 2023, 14:54

Rigoletto je napisao/la:
28 jan 2023, 14:52
Zamisli koje bi ludilo bilo da je Amir došao u njih, rekli bi jadnom Šemsudinu da ostane u vinogradu
Spaljivali bi palestinske zastave :rol:
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

opalaopala
Postovi: 2155
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 28 jan 2023, 14:55

Antipolitika3 je napisao/la:
28 jan 2023, 14:44
opalaopala je napisao/la:
28 jan 2023, 14:37
Sad se ponose sto su Zidovi a sinoć crtali kukakste križeve oko stadiona .
Jučer ih nigdje morali sa partijskim pusikurcima na obilježavanje holokausta i po povratku par novih kukastih .
Zao mi je kad sretnes ove medjugorce po gradu a oko usta im bijelo i vire dlake iz usta od Amira , al bitno je da ste ga zadovoljili . Za uzvrat dobit će onih balona da mogu skakat i lomit noge po stajanju , naprednije tribine u Etiopiji nego u njih stajanje .
Kad Amir vrati zvjezdu umjesto šahovnice to će biti spektakl , a oni će se i dalje busat da su fake zidovi
Draganica nam je obecao moderan stadion,za 10godina cu te zaje.bavat samo tako :mrgreen:
Pa obećaje vam zadnjih 20 godina a vi i dalje skačete na onoj rusevini , ne daj Boze okliznut se probila bi te armatura . Obećao vam je i debeli prije 3 mj i šta ste dobili ? Dobili kurcinu od Amira .
Nemoj se previše nadat , bar vi znate kako vas vodstvo i politička stranka laze iz godine u godinu . Ljudi na mjesecu a vi po armaturi skačete . I još vjeruješ patološkom lažovu kakav je Dragan , čovjek koji mjenja klub kako situacija nalaze
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

LeonProfessional
Postovi: 1725
Pridružen/a: 09 maj 2017, 23:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LeonProfessional » 28 jan 2023, 15:01

Ne dovodite pravog Marcela, nego nekog iz Albanije.
Je li Zrinjski izbacio ovu Tiranu?

Ovo isto kao s onim Rumunom. Pa flop.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 33 gosta.