Premijer liga BiH - aktuelno

OsmaDolazi
Postovi: 2610
Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la OsmaDolazi » 25 sep 2021, 22:57

bombaysaphire je napisao/la:
25 sep 2021, 22:52
OsmaDolazi je napisao/la:
25 sep 2021, 22:39
bombaysaphire je napisao/la:
25 sep 2021, 22:32


Hvala brate , uključio sam mozak . Je li sve OK ?
Nisam ni sumnjao u vas Pitare , poštene , prepoštene .
Ma vidi, nama je jasno da se FK Sarajevo mrzi u skoro svakom dijelu BiH. I tu nema problema. Problem je sto se sada ide direktno na unistavanje drzave S i H komponenta zajedno. Nemoj se brinuti, mozda se titula i da Zrinjskom da se nebi zamjerili, ili Tuzli jer se zna da Husic igra Vicinu igru tj duplu igru sa 4R inicijativom.

U sustinu fudbal je najmanje bitan. Ide se na to da se unisti sve ono sto je spajalo Bosnu i Bosance. I ide to fino sasvim Srbima. Plan je takav kakav jeste, vrlo podmukao da se u svakoj sferi zivota Bosancu zgadi Bosna i zivot u istoj. Da se glavni grad zamrzi i da neko misli da Sarajevo i Zeljo sebi stele sudije(Zeljo protiv Veleza i Sarajevo protiv Slobode).


Dovoljno je vrlo malo da se mozak ukljuci i shvate neke stvari.
Sto se tice zajebavanja da volimo Vico i da nam je poklonio titulu. To je najmanje zbog Sarajeva uradio. A to se namjerno islo sa tom pricom da se Manijaci provociru.

Ali ne shvatas ti to tako da...
Ma ja ba , niko ne shvata ništa osim vas Pitara .
Nevini kao i uvijek .

Pričaš o nekom raspadu , kako su udarili na državu , pa lave moj što ovaj @MortemHZ i ti kada je Vico pogurao Borac u Evropu niste tad ovako kukali ?
Niste jer ste dobili titulu . Ušutili ste se .

Kako ste proslavili titulu ? Dženazom komšiji .
Ko se usutio? Sarajevo se usutilo koje je jedino diglo ekipu na treninge i testiralo igrace svake sedmice. Izvini, jesmo li trebali reci kada je prekinuo ligu kao i dosta drzava u tom trenutko. Nemoj Vico davati titulu, a i da smo rekli shvatas li da je uradjeno da Borac ode u Evropu?


Odakle si brate, pa slabo kopcas ne razumijem da namjerno u kontru ides iako ti regularno odgovaram da me pofatas.

Kazem ti uredu je. Svakom svacije.

Herero
Postovi: 1021
Pridružen/a: 14 feb 2020, 10:13
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Herero » 25 sep 2021, 22:57

AlemC85 je napisao/la:
25 sep 2021, 22:50
Hajdeee je napisao/la:
25 sep 2021, 22:46
Ulica je mama.
Stanite uz Velež, jer Sarajevo, Željo i Velež su tri najveća kluba u državi koji sami mogu Vicu skinuti sa čela Saveza. Ipak iza ovih klubova stoji velika grupa navijača i obične raje koja voli sport i ovu državu. Mogu kako hoće, ali ne i dokle hoće jer Bogu sila nije mila.
:kafa: :kuknjava: :urnebes: :bow:
HŠKZ

AlemC85
Postovi: 7467
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AlemC85 » 25 sep 2021, 22:58

Hajdeee je napisao/la:
25 sep 2021, 22:52
AlemC85 je napisao/la:
25 sep 2021, 22:50
Hajdeee je napisao/la:
25 sep 2021, 22:46
Ulica je mama.
Stanite uz Velež, jer Sarajevo, Željo i Velež su tri najveća kluba u državi koji sami mogu Vicu skinuti sa čela Saveza. Ipak iza ovih klubova stoji velika grupa navijača i obične raje koja voli sport i ovu državu. Mogu kako hoće, ali ne i dokle hoće jer Bogu sila nije mila.
Vrlo rado.
Samo sto je najvise do investitora. Navijaci su uz Velez 99.9%
Vjerujem da Tan sve prati zadnjih dana jer i on ne želi da mu neki klošar gico ugrozi njegove investicije. Žele otjerati Hasića i isto pokušati sa Tanom. Da ovim ljudima ogade sport i državu. Pošto se radi o ljudima koji su davno obezbijedili egzistenciju, ići će to malo teže.

runjerahmanove
Postovi: 142
Pridružen/a: 25 avg 2021, 15:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la runjerahmanove » 25 sep 2021, 22:58

OsmaDolazi je napisao/la:
25 sep 2021, 22:51
runjerahmanove je napisao/la:
25 sep 2021, 22:44
OsmaDolazi je napisao/la:
25 sep 2021, 22:39
Ma vidi, nama je jasno da se FK Sarajevo mrzi u skoro svakom dijelu BiH. I tu nema problema. Problem je sto se sada ide direktno na unistavanje drzave S i H komponenta zajedno. Nemoj se brinuti, mozda se titula i da Zrinjskom da se nebi zamjerili, ili Tuzli jer se zna da Husic igra Vicinu igru tj duplu igru sa 4R inicijativom.

U sustinu fudbal je najmanje bitan. Ide se na to da se unisti sve ono sto je spajalo Bosnu i Bosance. I ide to fino sasvim Srbima. Plan je takav kakav jeste, vrlo podmukao da se u svakoj sferi zivota Bosancu zgadi Bosna i zivot u istoj. Da se glavni grad zamrzi i da neko misli da Sarajevo i Zeljo sebi stele sudije(Zeljo protiv Veleza i Sarajevo protiv Slobode).


Dovoljno je vrlo malo da se mozak ukljuci i shvate neke stvari.
Sto se tice zajebavanja da volimo Vico i da nam je poklonio titulu. To je najmanje zbog Sarajeva uradio. A to se namjerno islo sa tom pricom da se Manijaci provociru.

Ali ne shvatas ti to tako da...
Evo odmah se uzimaju krupne rijeci, cim se njima sta prigovori. Ja ne znam sta vi pitari glumite. Ne vrti se svijet oko vas. J*bite se i vi vise. Samo kad ste vi u ****, tad je onda udar na drzavu, udar na savez i picke materine. Kad klepaju Slobodu, Velez, Zelju, e tad se smijete i **** ovdje.
Nisam ni sumnjao da ces tako protumaciti. Okej je fakat. Ima nacina i borit cemo se, na ovaj ili na "onaj" nacin. Nebitno fakat je raspravljati jer se kolju svi probosanski klubovi osim Tuzle ali u toj silnoj mrznji prema Sarajevu, vi uzivate kada god se Sarajevo zakolje.

Neka, tako i treba.
Ne uzivam ja care moj. Meni poslije moje Slobode su najbitniji nasi pravi bosanski klubovi, koji vole svoju drzavu. Ovaj borac je klub kojeg organski ne podnosim. Vec je u pitanju ovdje sto vi **** svakog, dok ne prodjete kroz isto. Tek onda kad svi oni pravi bosanski klubovi budu rame uz rame jedni s drugim, a ne da se ponose kad jedni druge povaljaju, tek tad ce nam bit bolje
Zadnja izmjena: runjerahmanove, dana/u 25 sep 2021, 23:02, ukupno mijenjano 1 put.

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 90minut » 25 sep 2021, 22:58

dejavu je napisao/la:
25 sep 2021, 22:56
Hajdeee je napisao/la:
25 sep 2021, 22:30

Sarajevo je dalo zvsnicno obracanje da smo ZA nastavak prvenstva. I testirali smo igrace svake sedmice, cekajuci eventualni nastavak takmicenja.
ma nema od toga nista pa cak da tu laz ponavljate na dnevnoj bazi! Nauci lekciju!
Javno ste objavili da ste za nastavak prvenstva tek kad je Seranic na sastanku kriznog staba javio da ce 01.07 odluciti hoce li se nastavljati prvenstvo ili ne, da bi vi ISTOG dana malo poslije Seranica obavjestili javnost da ste za NASTAVAK prvenstva ali da se isto zavrsi najkasnije do 20.07! Znajuci naravno da od prvenstva nema nista, pa su se kao i testirali i na sve strane objavljivali. Preposteni fks, Dzemidzic i Begic.

A klub koji je dostavio plan kako nastaviliti PL je bio Zeljo i to sa 4 prijedloga medju njima cak i prijedlog koji je uskladjen sa odlukama Ministarstva zdravlja RS (nastavak iza 01.07.), ali bez podrske vise od pola lige.

Ovako ste sebe predstavili i kao najtrofejniji i obrisali osvojeni superkup sa zvanicne stranice jer eto kao nije relevantno takmicenje bas tad kad vam je borac i isti taj vico poklonio kup!
karo vas jos dugo preposteni spineri :twisted:
ne laži i ne trollaj debilu pošten narod stavili smo vam ku.rac u ta pogana usta i necete osvojiti titulu barem 10 godina tvoj klub ne postoji

u svemu ste prešišani osim u međusobnim duelima kad vas nabijemo k'o kuje još 2 puta ove sezone vi iako ste hrvatski stariji klub od nas bicete prešišani u svemu

Avatar
Sky9
Postovi: 10057
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Sky9 » 25 sep 2021, 23:02

Madal je napisao/la:
25 sep 2021, 22:48
Sky9 je napisao/la:
25 sep 2021, 22:43
Hehehe nikad ne znaš čovječe ko je s druge strane.

Ja sam na našoj temi napisao da neću više iznositi neke info koje malo ljudi zna. I dodao sam "ko vas je.be". :) A ne pada mi napamet da bolesnike Slobode kakav sam i sam, lažem i obmanjujem. To da znaš...
Care živio ti meni koliko god da mi puta napišeš da pušim ****. Poenta mi je bila da napišem da ne razmišljamo svi u Tuzli pećinski i da nas ima puno više što se radujemo svim navijačima iz kantona i šire samo što često budemo u manjini naspram vas ćaršijanera što su vam svi van Šićkog prljave seljačke pi.čke
Vidi ovako, moj si, pa mi nije mrsko odg. Inače, ne bih.

Primijetio sam da često ne shvatiš u cjelosti šta je ko napisao. Nekoliko puta se to desilo na našoj temi. Npr. Ja napišem da se NADAM da se neće ssh-u prepustiti bodovi, i da se NADAM da to nije istina, jer sam i sam mislio da je neoouzdano. Ti napišeš, nešto u fazonu da ne izmišljam i sl.

Evo i sad, gdje sam ja napisao da ne volim navijače Slobode van Tuzle. Bože sačuvaj. Pa niko sretniji od mene da svi iz Kalesije, Živinica, Lukavca, Srebrenika itd navijaju za Slobodu. Sjećam se kad smo bili u Federalnoj, igrali kup protiv kalesijske Bosne. Došli njihovi navijači, i ljudi ni pet ni šest, krenuše navijati za Slobodu. Ja se sje.bao. Koliko mi je uvijek bilo žao što par klošara rastjera te navijače s naše tribine.

Pa svi smo Slobodaši, majka mu stara, što bi se reklo.

Ali ipak, jedino Tuzlaci nemaju Slobodi alternative, razumiješ? Niko od ljudi s kantona ne može dati prednost Tuzli spram svoje čaršije. I to je logično i nema se šta ko ljutiti.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la joker90 » 25 sep 2021, 23:03

Fudbal je uvijek pogodan alat bio za politiku i destabilizaciju. Region je pun tenzija, a sve drzave u kojima su pizdarije imaju jednu stvar zajednicku - srbe.
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Madal
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Madal » 25 sep 2021, 23:04

Napad na državu! Destabilizacija! Politika!
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3285
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mostar_mo » 25 sep 2021, 23:04

Herero je napisao/la:
25 sep 2021, 22:57

:kafa: :kuknjava: :urnebes: :bow:
kad ovo doživiš sa Svinjskim onda se javi

Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Avatar
TMmanija2012
Postovi: 2891
Pridružen/a: 21 jun 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TMmanija2012 » 25 sep 2021, 23:05

Najjace sto procitah ova statistika prekrsaja i livescore se urotio protiv pitara :rol:

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tristan » 25 sep 2021, 23:05

OsmaDolazi je napisao/la:
25 sep 2021, 22:29
Simpatizer je napisao/la:
25 sep 2021, 22:17
U tunelu nema zajebancije.
Jesui igraci krivi za vas zadojeni nacionalizam pa da se njih pretuce? Cuo sam da je dobro Dupovac dobio po guzici. Ali nema veze. Moze vas se, sta fali. Samo gurajte.

Drzavu unistiti nece. Zivjet ce i dalje uprkos svim vasim i izdajnickim pokusajima sa nase strane.

Pozdrav.
Sto odmah nacionalizam? Mozda je dobio po glavi jer je puno srao.
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

OsmaDolazi
Postovi: 2610
Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la OsmaDolazi » 25 sep 2021, 23:06

runjerahmanove je napisao/la:
25 sep 2021, 22:58
OsmaDolazi je napisao/la:
25 sep 2021, 22:51

Nisam ni sumnjao da ces tako protumaciti. Okej je fakat. Ima nacina i borit cemo se, na ovaj ili na "onaj" nacin. Nebitno fakat je raspravljati jer se kolju svi probosanski klubovi osim Tuzle ali u toj silnoj mrznji prema Sarajevu, vi uzivate kada god se Sarajevo zakolje.

Neka, tako i treba.
Ne uzivam ja care moj. Meni poslije moje Slobode su najbitniji nasi pravi bosanski klubovi, koji vole svoju drzavu. Ovaj borac ubjedljivo je klub koji organski ne podnosim. Vec je u pitanju ovdje sto vi **** svakog, dok ne prodjete kroz isto. Tek onda kad svi oni pravi bosanski klubovi budu rame uz rame jedni s drugim, a ne da se ponose kad jedni druge povaljaju, tek tad ce nam bit bolje
Eh o tome ti govorim sve vrijeme. Zar ne vidis da ce se pokusati ugusiti scaki klub koji ima snage izaci iz sivila BiH okvira. Nedaju da se investira u nase klubove. Ko pridje desavat cemo se kao Sarajevu i Velezu. Husic je pametniji, zna sta radi i igrat xe pogano dok ih se ne zakolje.

Za Zelju je kasno jer su oni sami sebi grob iskopali, samo jos da ih Osim zagrne i da kaze hocemo li im halaliti.

U sustini, gdje god se ljudska gamad od Srba upetlja, tu su problemi.

Avatar
Sky9
Postovi: 10057
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Sky9 » 25 sep 2021, 23:06

elvirbaljic je napisao/la:
25 sep 2021, 22:50
OsmaDolazi je napisao/la:
25 sep 2021, 22:39
bombaysaphire je napisao/la:
25 sep 2021, 22:32


Hvala brate , uključio sam mozak . Je li sve OK ?
Nisam ni sumnjao u vas Pitare , poštene , prepoštene .
Ma vidi, nama je jasno da se FK Sarajevo mrzi u skoro svakom dijelu BiH. I tu nema problema. Problem je sto se sada ide direktno na unistavanje drzave S i H komponenta zajedno. Nemoj se brinuti, mozda se titula i da Zrinjskom da se nebi zamjerili, ili Tuzli jer se zna da Husic igra Vicinu igru tj duplu igru sa 4R inicijativom.

U sustinu fudbal je najmanje bitan. Ide se na to da se unisti sve ono sto je spajalo Bosnu i Bosance. I ide to fino sasvim Srbima. Plan je takav kakav jeste, vrlo podmukao da se u svakoj sferi zivota Bosancu zgadi Bosna i zivot u istoj. Da se glavni grad zamrzi i da neko misli da Sarajevo i Zeljo sebi stele sudije(Zeljo protiv Veleza i Sarajevo protiv Slobode).


Dovoljno je vrlo malo da se mozak ukljuci i shvate neke stvari.
Sto se tice zajebavanja da volimo Vico i da nam je poklonio titulu. To je najmanje zbog Sarajeva uradio. A to se namjerno islo sa tom pricom da se Manijaci provociru.

Ali ne shvatas ti to tako da...
Nista se Tuzli ne daje, mani suplje price i folova. Tuzla bude na bod od izlaska u evropu liga se prekine. Ove godine ponisteno vise cistih golova, crvenih kartona isto tako. Azmir Husic ulaze milione u klub i igrace, ocekujes mozda da se tuce sa vicom. Sta ocekujes od Azmira, sta treba konkretno da uradi, prije par mjeseci je usao u savez, savez koji godinama kroji tabelu lige, samo sto neki zaborave, kad im odgovara mjesto na tabeli onda cute.
Balja, što jest jest, ovaj put ste i nas dobili bez tendencioznog suđenja, što dosad nije bio slučaj.

Danas penal bio za vas, čist ko suza.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

OsmaDolazi
Postovi: 2610
Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la OsmaDolazi » 25 sep 2021, 23:08

Tristan je napisao/la:
25 sep 2021, 23:05
OsmaDolazi je napisao/la:
25 sep 2021, 22:29
Simpatizer je napisao/la:
25 sep 2021, 22:17
U tunelu nema zajebancije.
Jesui igraci krivi za vas zadojeni nacionalizam pa da se njih pretuce? Cuo sam da je dobro Dupovac dobio po guzici. Ali nema veze. Moze vas se, sta fali. Samo gurajte.

Drzavu unistiti nece. Zivjet ce i dalje uprkos svim vasim i izdajnickim pokusajima sa nase strane.

Pozdrav.
Sto odmah nacionalizam? Mozda je dobio po glavi jer je puno srao.
Ako je puno srao onda ga iskljuci sudija jer ima pravo to i posle utakmice. Cime se smatrate da imate pravo mlatiti u tunelu kada niko ne vidi.
Tako se pogano igrate da ce se desiti da mrtva glava ce pasti i onda neka se desava sta mora. A sta god da se desi nece biti mirno.

Drzite i vladajte dok imate pat poziciju, ali vjeruj mi da je ovo samo pocetak sta se desilo u Vrapcicima sta ce se desavati ako se ovako nastavi. Mrtva glava nikada blize nije bila na nasim stadionima.

Zivio.

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tristan » 25 sep 2021, 23:10

AlemC85 je napisao/la:
25 sep 2021, 22:50
Hajdeee je napisao/la:
25 sep 2021, 22:46
Ulica je mama.
Stanite uz Velež, jer Sarajevo, Željo i Velež su tri najveća kluba u državi koji sami mogu Vicu skinuti sa čela Saveza. Ipak iza ovih klubova stoji velika grupa navijača i obične raje koja voli sport i ovu državu. Mogu kako hoće, ali ne i dokle hoće jer Bogu sila nije mila.
Velez ne spada ni u 3 najveca kluba u Hercegovini, a pogotovo ne u drzavi.
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

Avatar
Simpatizer
Postovi: 1493
Pridružen/a: 08 jul 2009, 19:15
Lokacija: Gradski stadion
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Simpatizer » 25 sep 2021, 23:10

OsmaDolazi je napisao/la:
25 sep 2021, 23:06
runjerahmanove je napisao/la:
25 sep 2021, 22:58
OsmaDolazi je napisao/la:
25 sep 2021, 22:51

Nisam ni sumnjao da ces tako protumaciti. Okej je fakat. Ima nacina i borit cemo se, na ovaj ili na "onaj" nacin. Nebitno fakat je raspravljati jer se kolju svi probosanski klubovi osim Tuzle ali u toj silnoj mrznji prema Sarajevu, vi uzivate kada god se Sarajevo zakolje.

Neka, tako i treba.
Ne uzivam ja care moj. Meni poslije moje Slobode su najbitniji nasi pravi bosanski klubovi, koji vole svoju drzavu. Ovaj borac ubjedljivo je klub koji organski ne podnosim. Vec je u pitanju ovdje sto vi **** svakog, dok ne prodjete kroz isto. Tek onda kad svi oni pravi bosanski klubovi budu rame uz rame jedni s drugim, a ne da se ponose kad jedni druge povaljaju, tek tad ce nam bit bolje
Eh o tome ti govorim sve vrijeme. Zar ne vidis da ce se pokusati ugusiti scaki klub koji ima snage izaci iz sivila BiH okvira. Nedaju da se investira u nase klubove. Ko pridje desavat cemo se kao Sarajevu i Velezu. Husic je pametniji, zna sta radi i igrat xe pogano dok ih se ne zakolje.

Za Zelju je kasno jer su oni sami sebi grob iskopali, samo jos da ih Osim zagrne i da kaze hocemo li im halaliti.

U sustini, gdje god se ljudska gamad od Srba upetlja, tu su problemi.
"Ljudska gamad od Srba."

Znam da veceras neces spavati jer smo vas rutinirali, ali pokusaj zadrzati bar malo dostojanstva. I ti i ovaj drugi mentalni bolesnik koji ima kompleks od Srba.

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la elvirbaljic » 25 sep 2021, 23:11

Sky9 je napisao/la:
25 sep 2021, 23:06
elvirbaljic je napisao/la:
25 sep 2021, 22:50
OsmaDolazi je napisao/la:
25 sep 2021, 22:39

Ma vidi, nama je jasno da se FK Sarajevo mrzi u skoro svakom dijelu BiH. I tu nema problema. Problem je sto se sada ide direktno na unistavanje drzave S i H komponenta zajedno. Nemoj se brinuti, mozda se titula i da Zrinjskom da se nebi zamjerili, ili Tuzli jer se zna da Husic igra Vicinu igru tj duplu igru sa 4R inicijativom.

U sustinu fudbal je najmanje bitan. Ide se na to da se unisti sve ono sto je spajalo Bosnu i Bosance. I ide to fino sasvim Srbima. Plan je takav kakav jeste, vrlo podmukao da se u svakoj sferi zivota Bosancu zgadi Bosna i zivot u istoj. Da se glavni grad zamrzi i da neko misli da Sarajevo i Zeljo sebi stele sudije(Zeljo protiv Veleza i Sarajevo protiv Slobode).


Dovoljno je vrlo malo da se mozak ukljuci i shvate neke stvari.
Sto se tice zajebavanja da volimo Vico i da nam je poklonio titulu. To je najmanje zbog Sarajeva uradio. A to se namjerno islo sa tom pricom da se Manijaci provociru.

Ali ne shvatas ti to tako da...
Nista se Tuzli ne daje, mani suplje price i folova. Tuzla bude na bod od izlaska u evropu liga se prekine. Ove godine ponisteno vise cistih golova, crvenih kartona isto tako. Azmir Husic ulaze milione u klub i igrace, ocekujes mozda da se tuce sa vicom. Sta ocekujes od Azmira, sta treba konkretno da uradi, prije par mjeseci je usao u savez, savez koji godinama kroji tabelu lige, samo sto neki zaborave, kad im odgovara mjesto na tabeli onda cute.
Balja, što jest jest, ovaj put ste i nas dobili bez tendencioznog suđenja, što dosad nije bio slučaj.

Danas penal bio za vas, čist ko suza.
Mozes misliti kad pocnemo otimati hahaha, iovako nas nevole ( 90% lige nas mrzi, malo manje od bojca ) Al hajde nema veze, dok traje nek traje. Nemoj sutra zezanja, bod minimalno da uzmete u Mostaru .
Tuzla City / Sloga Simin Han

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3285
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mostar_mo » 25 sep 2021, 23:13

Tristan je napisao/la:
25 sep 2021, 23:10

Velez ne spada ni u 3 najveca kluba u Hercegovini, a pogotovo ne u drzavi.
Najjače mi je kad čujem onu debilsku himnu Borac Borac mi te voljemo :urnebes:

iz nje se vidi sva istinska ljubav :urnebes:
Zadnja izmjena: mostar_mo, dana/u 25 sep 2021, 23:13, ukupno mijenjano 1 put.
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bombaysaphire » 25 sep 2021, 23:13

OsmaDolazi je napisao/la:
25 sep 2021, 22:57
bombaysaphire je napisao/la:
25 sep 2021, 22:52
OsmaDolazi je napisao/la:
25 sep 2021, 22:39

Ma vidi, nama je jasno da se FK Sarajevo mrzi u skoro svakom dijelu BiH. I tu nema problema. Problem je sto se sada ide direktno na unistavanje drzave S i H komponenta zajedno. Nemoj se brinuti, mozda se titula i da Zrinjskom da se nebi zamjerili, ili Tuzli jer se zna da Husic igra Vicinu igru tj duplu igru sa 4R inicijativom.

U sustinu fudbal je najmanje bitan. Ide se na to da se unisti sve ono sto je spajalo Bosnu i Bosance. I ide to fino sasvim Srbima. Plan je takav kakav jeste, vrlo podmukao da se u svakoj sferi zivota Bosancu zgadi Bosna i zivot u istoj. Da se glavni grad zamrzi i da neko misli da Sarajevo i Zeljo sebi stele sudije(Zeljo protiv Veleza i Sarajevo protiv Slobode).


Dovoljno je vrlo malo da se mozak ukljuci i shvate neke stvari.
Sto se tice zajebavanja da volimo Vico i da nam je poklonio titulu. To je najmanje zbog Sarajeva uradio. A to se namjerno islo sa tom pricom da se Manijaci provociru.

Ali ne shvatas ti to tako da...
Ma ja ba , niko ne shvata ništa osim vas Pitara .
Nevini kao i uvijek .

Pričaš o nekom raspadu , kako su udarili na državu , pa lave moj što ovaj @MortemHZ i ti kada je Vico pogurao Borac u Evropu niste tad ovako kukali ?
Niste jer ste dobili titulu . Ušutili ste se .

Kako ste proslavili titulu ? Dženazom komšiji .
Ko se usutio? Sarajevo se usutilo koje je jedino diglo ekipu na treninge i testiralo igrace svake sedmice. Izvini, jesmo li trebali reci kada je prekinuo ligu kao i dosta drzava u tom trenutko. Nemoj Vico davati titulu, a i da smo rekli shvatas li da je uradjeno da Borac ode u Evropu?


Odakle si brate, pa slabo kopcas ne razumijem da namjerno u kontru ides iako ti regularno odgovaram da me pofatas.

Kazem ti uredu je. Svakom svacije.
Iz Sarajeva, Ali-pašino polje , B-Faza .
Stara garda navijača, ona što ode na derbi i prepucava se čitavu utakmicu sa komšijama , pa kasnije sa tim komšijama na pivu .
Navijač koji i dan danas govori nema jakog Želje bez jakog Sarajeva i obratno .
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Wanderson
Postovi: 2656
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Wanderson » 25 sep 2021, 23:15

Savez se mora srusiti, vrijeme je da navijaci uzmu stvar u svoje ruke.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: abrakadabra, avanti003, Devedesetka, Gbbp21, ladicar, Lewy21, tabba77, TitogradTito, Volkan i 72 gosta.