Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Shategabri
Postovi: 14534
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Shategabri » 03 avg 2021, 09:45

Goosman je napisao/la:
03 avg 2021, 09:32
Shategabri je napisao/la:
03 avg 2021, 09:27
Goosman je napisao/la:
03 avg 2021, 09:20


Mislio sam na navijače koji zapravo odu na utakmici.
Ne na forumske znanstvenike.
Ahaa...ono sa tribine.

E tu smo visoko podigli letvicu :mrgreen:
Ima i kod nas sličnih delegata.
Samo izgleda da kod vas uprva ima protekciju.
Pidri živo i mrtvo, Sabrini ništa.
Nisi čuo uprava napolje sad sa Zrinjskim :mrgreen:

Pidre mi je tačno žao, momak ko po minskom polju kad krene s loptom :(
Koševo Zapad

staravremena
Postovi: 476
Pridružen/a: 17 jul 2021, 18:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la staravremena » 03 avg 2021, 10:02

Nirton je napisao/la:
03 avg 2021, 09:01
Baader je napisao/la:
03 avg 2021, 08:58
Nirton je napisao/la:
03 avg 2021, 08:42
@Baader Zašto vrijeđaš ljude koji imaju drugačije mišljenje od tebe?
Ne vrijeđam apsolutno nikoga, samo uspostavljam dijagnozu. I vama će lakše biti kada prihvatite realnost.
Ja lično sinoć tokom meča nisam napisao nijedan post.
Ali ipak, mislim da nije uredu da forumaše zoveš debilima ako ne misle kao ti.
Zar te nešto više može začuditi od njega? Lik svoje lične frustracije liječi na forumu.
vlakanje je napisao/la:
03 avg 2021, 09:31
Samo mi nije jasno sta je peljto zgrijesio sinoc? Cuj, je l' te vico poslao...
Nije im svirao penal na koji su navikli :lol:

Avatar
Beduin
Postovi: 16313
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Beduin » 03 avg 2021, 10:04

Uslovi, kvalitet treninga i roster kojeg imaju AEK i slicne ekipe je neuporediv sa nama, tako da je za ocekivat i da nase ekipe imaju problema odigrati nekoliko jacih utakmica u kratkom periodu. Da je tu u pitanju samo Velez, bilo bi za ismijavanja, ali se radi i svim nasim ekipama.
Nije strasno izgubiti par bodova na pocetku sezonu, usput i dati priliku nekim igracima koji se trebaju nametnuti treneru, ali je strasna stvar igrati 3. pretkolo u Evropskin takmicenjima gdje ces zaraditi sigurno vise od polovine proslosezonskog budzeta. Malo je teze sad dovesti ciljano U21 pojacanje-dva, jer je neminovno da Velezu treba, ali Boze moj.

Sve i da igra ulogu ono sto Neutral govori o tituli i gubitku utakmica kod kuce, Velez je zdrava sredina, kasa napunjena do vrha, roster sasvim dobar i Evropu bi trebali po svemu sudeci igrati i naredne godine. A neka im je sretno i za nekoliko dana.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

BeerTime
Postovi: 36
Pridružen/a: 29 jul 2021, 00:53
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BeerTime » 03 avg 2021, 10:09

Nije 100% provjerena info ali sam cuo da se covic vraca medju magaRAd. Kao ponestaje mu glasova medju adz jer ih je sve manje, a ovi niksicevi/camparini su potkupljivi i navikli su mijenjati obiljezja pa mu je tu najlakse doci do podrske i zato se odlucio da im opet bude vodja a sve u zamjenu za glasove na izborima.
Ima li neko od red barbika da napise nesto opsirnije? Je li u pitanju samo politika ili ce i grupica imati neku korist iz svega ovoga???

Avatar
Beduin
Postovi: 16313
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Beduin » 03 avg 2021, 10:14

90ka, mozel se izaci napolje tokom bana? 😂😂😂😂
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Rodjeni81
Postovi: 1675
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rodjeni81 » 03 avg 2021, 10:37

vlakanje je napisao/la:
03 avg 2021, 09:31


Samo mi nije jasno sta je peljto zgrijesio sinoc? Cuj, je l' te vico poslao...

Iako mi je dudic antipatican, dobro je rekao sinoc... umislilo se... lik je svjestan da nije ekipa toliko jaka...

Tek je pocelo prvenstvo, ne moze se poslije dva tri kola neko sahranjivat ili proglasavat za prvaka.
Bila je ruka u sesnaestercu Rudara, crveni(drugi zuti) koliko god opravdan bio normalno je da navijaci bilo ciji uzmu sudiju na zub, pogotovo onako rano kad ga dobije a i nemaju ponovljeni snimak da vide situaciju i eto ti atmosfere na stadionu. U prvih 20-25 minuta nam 2-3 ofsajda svira koja nisu bila, evo i na snimku gledao, ali to nije do Peljte nego pomocnika.

Nema sta ljudi su nas pobjedili potpuno zasluzeno i cestitam im, za poraz su krivi Kacavenda i Osmic koji nas zbog gluposti osakatise u 2 situacije.

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la OldFashioned » 03 avg 2021, 10:47

BeerTime je napisao/la:
02 avg 2021, 20:08
Red barbi se ne vide od kacavende. Treba im reci da se pomjere u cosak, ali onda se nece vidjeti od korner zastave
Goretzka, dok sam ja na ovom forumu, potrudit ću se da ti svaki novi nick, (a biće ih), bude banovan.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

staravremena
Postovi: 476
Pridružen/a: 17 jul 2021, 18:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la staravremena » 03 avg 2021, 10:48

OldFashioned je napisao/la:
03 avg 2021, 10:47
BeerTime je napisao/la:
02 avg 2021, 20:08
Red barbi se ne vide od kacavende. Treba im reci da se pomjere u cosak, ali onda se nece vidjeti od korner zastave
Goretzka, dok sam ja na ovom forumu, potrudit ću se da ti svaki novi nick, (a biće ih), bude banovan.
Ti si nayebo ako misliš da je ovo Goretzka, samo pokušaj :mrgreen:

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15834
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la svrakino1921 » 03 avg 2021, 10:51

Beduin je napisao/la:
03 avg 2021, 10:04
Uslovi, kvalitet treninga i roster kojeg imaju AEK i slicne ekipe je neuporediv sa nama, tako da je za ocekivat i da nase ekipe imaju problema odigrati nekoliko jacih utakmica u kratkom periodu. Da je tu u pitanju samo Velez, bilo bi za ismijavanja, ali se radi i svim nasim ekipama.
Nije strasno izgubiti par bodova na pocetku sezonu, usput i dati priliku nekim igracima koji se trebaju nametnuti treneru, ali je strasna stvar igrati 3. pretkolo u Evropskin takmicenjima gdje ces zaraditi sigurno vise od polovine proslosezonskog budzeta. Malo je teze sad dovesti ciljano U21 pojacanje-dva, jer je neminovno da Velezu treba, ali Boze moj.

Sve i da igra ulogu ono sto Neutral govori o tituli i gubitku utakmica kod kuce, Velez je zdrava sredina, kasa napunjena do vrha, roster sasvim dobar i Evropu bi trebali po svemu sudeci igrati i naredne godine. A neka im je sretno i za nekoliko dana.
Al Velezu fali titula
I naravno u kvalama za Ligu Sampiona sigurno bi usli u grupe konferencijske lige a mozda i vise

Ima Velez ono nesto u Europi sto nasi klubovi nemaju

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la OldFashioned » 03 avg 2021, 10:57

staravremena je napisao/la:
03 avg 2021, 10:48

Ti si nayebo ako misliš da je ovo Goretzka, samo pokušaj :mrgreen:
Prepoznatljiv je on po svom ultra-agresivnom izlivu bijesi zbog problema sa vlastitim mozgom i nemogućnošću da ikada nađe malu.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

jubitubi
Postovi: 1406
Pridružen/a: 15 jan 2011, 10:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la jubitubi » 03 avg 2021, 11:22

zasad se utihnulo sa prozivkama za vicu jer oni sto su najvise prozivali sad su siti i zadovoljni.i ide im kao po loju.cak ih ni domaci poraz od nekadasnjeg drugoligasa apsolutno ne interesuje.ali ocekujem kroz maksimum 4 kola da se opet krene vrsiti pritisak

spezial
Postovi: 3696
Pridružen/a: 23 feb 2021, 17:29
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la spezial » 03 avg 2021, 11:37

jubitubi je napisao/la:
03 avg 2021, 11:22
zasad se utihnulo sa prozivkama za vicu jer oni sto su najvise prozivali sad su siti i zadovoljni.i ide im kao po loju.cak ih ni domaci poraz od nekadasnjeg drugoligasa apsolutno ne interesuje.ali ocekujem kroz maksimum 4 kola da se opet krene vrsiti pritisak
Smiri, ne opravdavaj ti i ne sakrivaj Vicin kriminal i namjestaljke jednim velezovim porazom, to su dva svijeta odvojena.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9547
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 03 avg 2021, 11:43

OldFashioned je napisao/la:
03 avg 2021, 10:47
BeerTime je napisao/la:
02 avg 2021, 20:08
Red barbi se ne vide od kacavende. Treba im reci da se pomjere u cosak, ali onda se nece vidjeti od korner zastave
Goretzka, dok sam ja na ovom forumu, potrudit ću se da ti svaki novi nick, (a biće ih), bude banovan.
Nije ti ovo on :)
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
Simpatizer
Postovi: 1493
Pridružen/a: 08 jul 2009, 19:15
Lokacija: Gradski stadion
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Simpatizer » 03 avg 2021, 11:51

Bravo Rudar! Osisase ih kad vec sami nisu htjeli da ispune obecanje. :mrgreen:

I kakvi su ovo divljacki urlici na snimku? Vrapcicanska civilizacija. :kafa:
Sad pljuju i Peljtu u kog su se kleli. :mrgreen:
Poznata matrica.

jubitubi
Postovi: 1406
Pridružen/a: 15 jan 2011, 10:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la jubitubi » 03 avg 2021, 12:42

spezial je napisao/la:
03 avg 2021, 11:37
jubitubi je napisao/la:
03 avg 2021, 11:22
zasad se utihnulo sa prozivkama za vicu jer oni sto su najvise prozivali sad su siti i zadovoljni.i ide im kao po loju.cak ih ni domaci poraz od nekadasnjeg drugoligasa apsolutno ne interesuje.ali ocekujem kroz maksimum 4 kola da se opet krene vrsiti pritisak
Smiri, ne opravdavaj ti i ne sakrivaj Vicin kriminal i namjestaljke jednim velezovim porazom, to su dva svijeta odvojena.
Ali moras priznati da nije bilo vice velez ne bi prozivljavao najljepse trenutke zar ne? :lol: stvarno je prejako oni koji su najvise pljuvali vicu sudije sezonu dizali bune ustanke sad se baskare po evropi sisaju na celavo i farbaju :salut:

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la OldFashioned » 03 avg 2021, 12:47

Baš ti je interesantna logika.
Toliko daleko ići u krajnost sa nekim poluteorijama sve kako bi obranio obraz čovjeka koji obraza nema.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

jubitubi
Postovi: 1406
Pridružen/a: 15 jan 2011, 10:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la jubitubi » 03 avg 2021, 13:08

OldFashioned je napisao/la:
03 avg 2021, 12:47
Baš ti je interesantna logika.
Toliko daleko ići u krajnost sa nekim poluteorijama sve kako bi obranio obraz čovjeka koji obraza nema.
ne branim ja vicu.ja samo kazem da nema postenih u nasoj ligi i to je to.a kad smo vec kod obraza obraz bi bio kad bi svi oni koji misle da su posteni, istupili iz evrope/lige i pokazali da misle ozbiljno

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la OldFashioned » 03 avg 2021, 13:09

Strašno..
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

jubitubi
Postovi: 1406
Pridružen/a: 15 jan 2011, 10:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la jubitubi » 03 avg 2021, 13:10

OldFashioned je napisao/la:
03 avg 2021, 13:09
Strašno..
strasno je sto si kontradiktoran moj dobri jarane.ali polako shvatices

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la OldFashioned » 03 avg 2021, 13:21

Prosto obožavam ovu polikitu, ako moj krade podrazumijeva se da to rade i drugi.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”