Premijer liga BiH - aktuelno

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la elvirbaljic » 28 sep 2021, 09:36

runjerahmanove je napisao/la:
27 sep 2021, 22:52
elvirbaljic je napisao/la:
27 sep 2021, 21:21
1921blue je napisao/la:
27 sep 2021, 21:18
Odavno nije bila ova tema koji klub je veći u Tuzli,neka neka :bih:
Tuzla City ili FK Reda Radi , pitanje je sad ?
Da je klub reda radi, ne bi vas toliko mucio. A vama ni jedna recenica ne prodje a da Slobodu ne spomenete. Najgore sto takvi podrinjci ko vi dodju i kazu Slobodu treba ugasit, Sloboda je Tuzli teret itd itd. Vi bi kao nesto da se pitate. Nije smetala 100 godina, pa da je i najgora bila, Tuzlaci je cuvali i sam par seljacina se uzdiglo misle mogu nesto oni radit. Mozete, obalit ga dobro, da ne ostane nigdje suh
Nikad iz mojih usta neces cuti da treba ugasiti sportski kolektiv, ja kao sportista i covjek koji je u fudbalu preko 30 godina to nebih podrzao. Za Slobodu mogu reci da nefunkcionise kako treba, kao i vecina nasih klubova u BiH, jer nema uspijeha bez privatizacije i ulaganja kapitala. Naziv FK Reda Radi je samo iz razloga sto nikad nista nije osvojeno, mogu se zezati ali gasenje FK Sloboda kao i bilo kojeg drugog kluba nebih podrzao. A sto se tice baljenja, evo ima par godina redovno nam balite, cak i jaja obalite, ni njih ne ostavljate suha. Mozda vam "vecinski upravljac" tako naredjuje a vi neznate, doduse ni neznate koje kupio najvise "stolica" a bas ga navolite.
Tuzla City / Sloga Simin Han

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la elvirbaljic » 28 sep 2021, 09:37

Kerovodja je napisao/la:
27 sep 2021, 22:55
Sloboda 100 godina starija od sitija a ovi ih vec stigli sa trofejima. I vjerovatno ce ih ove godine i prestici :kafa:
Pisao sam i opet ponavljam, ako je Sloboda mjerilo i primjer dabogda se sutra ugasili !
Tuzla City / Sloga Simin Han

opalaopala
Postovi: 2185
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 28 sep 2021, 10:05

Herero je napisao/la:
28 sep 2021, 09:36
opalaopala je napisao/la:
28 sep 2021, 09:05
Herero je napisao/la:
28 sep 2021, 08:29
Dobro jutro, jel ovo poćelo?


Ps.kome smeta eVropski velež :tokralju: :kuknjava: :urnebes: :rol:
Smeta Beusu i plastičarima , to je već standardna stvar . Pokazalo se u puno slučajeva , prvi slučaj izbor iz kantonalnog saveza gdje Beus nije htjeo da prodje direktor Veleza Dzemil Sose , nego je izabrao Piku . A ti Herero samo o Velezu pišeš , zar toliko voliš taj klub . Razumijem ja da prva ljubav zaborava nema al brate smorio si
Puna podrška brato, do Strasbourga ako treba :bih:

Tako je bRAto , ipak si ti stari navijač . Ako budu protesti očekujem te u prvom redu , treba se samo vratit svojim korijenima . :opaopa: :opaopa:
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pantelija » 28 sep 2021, 10:14

slika

Krvnički start oremuša 🤢🤢🤢
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Herero
Postovi: 1021
Pridružen/a: 14 feb 2020, 10:13
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Herero » 28 sep 2021, 10:29

Javite samo na vrijeme kad krenete da auta sklonimo s ulica, pošto ste poznati po paljevinama, a izdvaja se ono pitomo ipak :beba:
HŠKZ

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3316
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mostar_mo » 28 sep 2021, 10:30

****/**/fudbal/premijer-liga-bih/haos-u-prijedoru-navijaci-borca-se-sukobili-sa-policijom-pa-utrcali-u-teren-uslijedio-odgovor-i-jednog-navijaca-rudara-684057




FK ‘RUDAR PRIJEDOR’ Prijedor, izriče se novčana kazna u iznosu od 1.000,00 (jednahiljada) KM, u skladu sa članom 57. stav 1. tačka a) Disciplinskog pravilnika NS/FS BiH (upotreba pirotehničkih sredstava) na prvenstvenoj utakmici 6. kola m:tel Premijer lige BiH, sezona 2021/22, između FK ‘Rudar Prijedor’ Prijedor - FK ‘Borac’ Banja Luka (1:1), koja je odigrana dana 22.08.2021. godine na Gradskom stadionu Prijedor



slika


Ovu sliku Gice trebaju svi koristiti kao transparentnu podlogu za trans koja treba biti na svim budućim utakmicama !
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Avatar
Hilton30
Postovi: 334
Pridružen/a: 15 sep 2021, 12:22
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hilton30 » 28 sep 2021, 10:35

admin je napisao/la:
28 sep 2021, 09:25
Tema je Premijer liga... nekolicina forumasa koji to nisu skontali ce na pauzu, a ko hoce da im se pridruzi, ima divnih dzamija, crkvi isl, pa moze ovdje udariti koji opis
Koliko tražiš za banovanje Kerovođe i Baljića ovog? :yawn:

1921blue
Postovi: 198
Pridružen/a: 21 sep 2021, 00:23
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 1921blue » 28 sep 2021, 11:04

Kad će delegiranje?

Očekujem nekog tipa Grbić u Banja Luci da pogura za svaki slučaj,Bilbija u Tuzli da zavadi dva bošnjačka kluba,Gigović da odradi Leotar - Radnik da kartonira Leotar i tako....
FC Juventus 🖤🤍
FK Željezničar 🔵⚪

Avatar
Shategabri
Postovi: 14622
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 28 sep 2021, 11:11

Nije delegat vidio, kakvo utrčavanje, bacilo se par petardi i baklji i tjt ;)
Rudarovi navijači, naravno, poznati huligani :mrgreen:
Koševo Zapad

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tristan » 28 sep 2021, 11:15

1921blue je napisao/la:
28 sep 2021, 11:04
Kad će delegiranje?

Očekujem nekog tipa Grbić u Banja Luci da pogura za svaki slučaj,Bilbija u Tuzli da zavadi dva bošnjačka kluba,Gigović da odradi Leotar - Radnik da kartonira Leotar i tako....
A sto da kartonira?
Zar ono vi niste rekli da Borac ima sigurnih 27 bodova, po 9 od Radnika, Rudara i Leotara. Da ce nam se skloniti, a protiv ostalih ce zapinjati.

A otkinuo nam Leotar 2 boda i Rudar isto 2. Zamalo i Radnik.
Zasto cute teoreticari zavjere sa foruma?
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14622
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 28 sep 2021, 11:17

Tad niste znali gdje udarate.
Ni namještenu utakmicu niste znali dobiti :mrgreen:

Doći će đavo po svoje, samo lagano :cool:
Koševo Zapad

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3092
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MrkiMedo » 28 sep 2021, 11:28

Herero je napisao/la:
28 sep 2021, 08:29
Dobro jutro, jel ovo poćelo?


Ps.kome smeta eVropski velež :tokralju: :kuknjava: :urnebes: :rol:
Da bog sacuva, ovo je bolesno. Veci narkoman od Ace Lukasa

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tristan » 28 sep 2021, 11:30

Shategabri je napisao/la:
28 sep 2021, 11:17
Ni namještenu utakmicu niste znali dobiti :mrgreen:
Jel to ono kad Sarajevo promasuje zicer, a igraci Mladosti se hvataju za glavu?
Borcu su Leotar i Rudar uvijek bili ljuti rivali, a vi ste navikli na guzovacu od Mladosti i Olimpika.
Ali stavio je Vico katanac i na jedne i na druge. Tek cemo da vas karamo, na suvo.

slika
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14622
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 28 sep 2021, 11:36

Tristan je napisao/la:
28 sep 2021, 11:30
Shategabri je napisao/la:
28 sep 2021, 11:17
Ni namještenu utakmicu niste znali dobiti :mrgreen:
Jel to ono kad Sarajevo promasuje zicer, a igraci Mladosti se hvataju za glavu?
Borcu su Leotar i Rudar uvijek bili ljuti rivali, a vi ste navikli na guzovacu od Mladosti i Olimpika.
Ali stavio je Vico katanac i na jedne i na druge. Tek cemo da vas karamo, na suvo.

slika
Što se tiče Olimpika, nas si pomješao očito sa Željom, njih Olimpik nikad nije dobio do prošle sezone, a kad smo mi u pitanju itekako su zapinjali protiv nas i imaju neke pobjede.

Čuvajte se da vam Hasić ne bude trojanski konj, pa kad ode Vico vidjećemo ko će koga da kara :mrgreen:

Jest, u Mladosti se hvataju za glavu, a jel ono bi baš Leotar kad fuliste onu poklonjenu priliku u 90 i nekoj...
Koševo Zapad

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tristan » 28 sep 2021, 11:49

Shategabri je napisao/la:
28 sep 2021, 11:36
Tristan je napisao/la:
28 sep 2021, 11:30
Shategabri je napisao/la:
28 sep 2021, 11:17
Ni namještenu utakmicu niste znali dobiti :mrgreen:
Jel to ono kad Sarajevo promasuje zicer, a igraci Mladosti se hvataju za glavu?
Borcu su Leotar i Rudar uvijek bili ljuti rivali, a vi ste navikli na guzovacu od Mladosti i Olimpika.
Ali stavio je Vico katanac i na jedne i na druge. Tek cemo da vas karamo, na suvo.

slika
Što se tiče Olimpika, nas si pomješao očito sa Željom, njih Olimpik nikad nije dobio do prošle sezone, a kad smo mi u pitanju itekako su zapinjali protiv nas i imaju neke pobjede.

Čuvajte se da vam Hasić ne bude trojanski konj, pa kad ode Vico vidjećemo ko će koga da kara :mrgreen:

Jest, u Mladosti se hvataju za glavu, a jel ono bi baš Leotar kad fuliste onu poklonjenu priliku u 90 i nekoj...
Imaju ono 1:3 kad ste ih pustili na Kosevu da Borac ispadne. Uf za to cemo tek da vas karamo. Uzmi Vico jos jedan mandat.

Ejs poklonjena u 90 i nekoj, mogli su jos malo sacekati da nam je "poklone". Teski neki ljudi ti Hercegovci.
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

FirstDown
Postovi: 422
Pridružen/a: 06 sep 2021, 21:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la FirstDown » 28 sep 2021, 11:50

Gledaj Begana i članka :puke:

Avatar
Shategabri
Postovi: 14622
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 28 sep 2021, 11:51

Tristan je napisao/la:
28 sep 2021, 11:49
Shategabri je napisao/la:
28 sep 2021, 11:36
Tristan je napisao/la:
28 sep 2021, 11:30


Jel to ono kad Sarajevo promasuje zicer, a igraci Mladosti se hvataju za glavu?
Borcu su Leotar i Rudar uvijek bili ljuti rivali, a vi ste navikli na guzovacu od Mladosti i Olimpika.
Ali stavio je Vico katanac i na jedne i na druge. Tek cemo da vas karamo, na suvo.

slika
Što se tiče Olimpika, nas si pomješao očito sa Željom, njih Olimpik nikad nije dobio do prošle sezone, a kad smo mi u pitanju itekako su zapinjali protiv nas i imaju neke pobjede.

Čuvajte se da vam Hasić ne bude trojanski konj, pa kad ode Vico vidjećemo ko će koga da kara :mrgreen:

Jest, u Mladosti se hvataju za glavu, a jel ono bi baš Leotar kad fuliste onu poklonjenu priliku u 90 i nekoj...
Imaju ono 1:3 kad ste ih pustili na Kosevu da Borac ispadne. Uf za to cemo tek da vas karamo. Uzmi Vico jos jedan mandat.

Ejs poklonjena u 90 i nekoj, mogli su jos malo sacekati da nam je "poklone". Teski neki ljudi ti Hercegovci.
Pa i nama je ovo sa MDK bilo u sudijskom :mrgreen:

Moraitis? Mali mu :nene: :nedam: :mrgreen:
Koševo Zapad

Avatar
Simpatizer
Postovi: 1494
Pridružen/a: 08 jul 2009, 19:15
Lokacija: Gradski stadion
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Simpatizer » 28 sep 2021, 11:53

MOLS: "Banja Luka je prelijep grad sa jako ljubaznim ljudima. Osjećam se odlično u ovom gradu, a što se tiče kluba, imam samo riječi hvale. Zaista me svi podržavaju, moji saigrači, treneri, navijači... Drago mi je što sam dio ove porodice".

Pametnom dovoljno. :kafa:

Hvala redakciji ss.ba za intervju sa ljudinom.

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tristan » 28 sep 2021, 11:58

Kada sam došao u Banjaluku svi su govorili da ću imati problem, ali nisam imao niti jedan mali problem, čak su me u Banjaluci najbolje do sada gledali u životu. Ja sam im zahvala na tome i zbog toga sam zavolio Banjaluku. Svi su govorili da će mi biti teško što idem tamo baš zbog toga što sam u vjeri i što sam musliman, ali iskreno svi su prema meni bili i više nego dobro. Svako bira svoj put, ali vjera je najljepši i jedini put", rekao je fudbaler Olimpije Almedin Ziljkić.
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5576
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hajdeee » 28 sep 2021, 12:02

Tristan je napisao/la:
28 sep 2021, 11:58
Kada sam došao u Banjaluku svi su govorili da ću imati problem, ali nisam imao niti jedan mali problem, čak su me u Banjaluci najbolje do sada gledali u životu. Ja sam im zahvala na tome i zbog toga sam zavolio Banjaluku. Svi su govorili da će mi biti teško što idem tamo baš zbog toga što sam u vjeri i što sam musliman, ali iskreno svi su prema meni bili i više nego dobro. Svako bira svoj put, ali vjera je najljepši i jedini put", rekao je fudbaler Olimpije Almedin Ziljkić.
Eto cime se vi dicite. Kao na korak ste do toga da postanete civilizovana sredina.
Aha, ok. Aplauz.
- FKS -

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: bagniadiluca, LamineDiarra i 47 gostiju.