Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Osttribine » 30 sep 2022, 19:59

Balorda je napisao/la:
30 sep 2022, 18:42
Sarajevo će napraviti epski zayeb ako otjera Feđu, boljeg trenera neće i ne mogu dovesti. Trenutno mu ne ide ama baš ništa od ruke, ne može gori biti, ali ako imaju pameti istrpit će ga. Mislim da je i on svjestan da griješi, u Veležu ga je krasilo to da se mijenja, prilagođava i uči, u FKS je još u grču, ali mora i to proći.

Što se tiče Osima, neće on niđe iz Veleža, nama je ova sezona svakako nenormalna po pitanju svega, od povreda, terena, novog trenera, trubulencija u upravi.

Btw. Rashide, niz nije 7, nego 8 utakmica.
A sta bi tek pisali da ste imali niz kao mi, 35 godina bez poraza na Kosevu od vas :D
A sto se Fedje tice, nema se sta trpiti, Fedja sa ovim rezultatima ne zasluzuje podrsku tamam da je trener i Leotara poslednjeplasiranog, a ne jednog od najtrofejnijih klubova lige. Svu mogucu slobodu i podrsku je dobio, ali nista pokazao nije. U Velezu je mogao imati taj luksuz tolikog strpljenja Uprave i navijaca jer Velez decenijama nije igrao nikakvu ulogu u ovoj ligi, to je cinjenica, a ne provokacija i onda je bilo pusti ga neka ga mozda i nesto napravi, istina i jeste napravio i to sa prilicno da kazem oskudnim kadrom, ali nakon jedne lose sezone i neizlaska u Evropu FK Sarajeva, dvije bi vec bile previse obzirom na uslove i ulaganja. Jedino se slazem da u ovom momentu nista kvalitetno na poziciju trenera ne mozemo dovesti, eventualno na zimu mozda.

Avatar
Balorda
Postovi: 3554
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 30 sep 2022, 20:07

Osttribine je napisao/la:
30 sep 2022, 19:59
Balorda je napisao/la:
30 sep 2022, 18:42
Sarajevo će napraviti epski zayeb ako otjera Feđu, boljeg trenera neće i ne mogu dovesti. Trenutno mu ne ide ama baš ništa od ruke, ne može gori biti, ali ako imaju pameti istrpit će ga. Mislim da je i on svjestan da griješi, u Veležu ga je krasilo to da se mijenja, prilagođava i uči, u FKS je još u grču, ali mora i to proći.

Što se tiče Osima, neće on niđe iz Veleža, nama je ova sezona svakako nenormalna po pitanju svega, od povreda, terena, novog trenera, trubulencija u upravi.

Btw. Rashide, niz nije 7, nego 8 utakmica.
A sta bi tek pisali da ste imali niz kao mi, 35 godina bez poraza na Kosevu od vas :D
A sto se Fedje tice, nema se sta trpiti, Fedja sa ovim rezultatima ne zasluzuje podrsku tamam da je trener i Leotara poslednjeplasiranog, a ne jednog od najtrofejnijih klubova lige. Svu mogucu slobodu i podrsku je dobio, ali nista pokazao nije. U Velezu je mogao imati taj luksuz tolikog strpljenja Uprave i navijaca jer Velez decenijama nije igrao nikakvu ulogu u ovoj ligi, to je cinjenica, a ne provokacija i onda je bilo pusti ga neka ga mozda i nesto napravi, istina i jeste napravio i to sa prilicno da kazem oskudnim kadrom, ali nakon jedne lose sezone i neizlaska u Evropu FK Sarajeva, dvije bi vec bile previse obzirom na uslove i ulaganja. Jedino se slazem da u ovom momentu nista kvalitetno na poziciju trenera ne mozemo dovesti, eventualno na zimu mozda.
Pišem činjenicu da vas čovjek ispravno obavijesti o vašim trenutnim nizovima. Ti nas slobodno obavijesti o nekim drugim nizovima ako misliš da su važni, nemam ništa protiv.

Što se tiče strpljenja Veleža s Feđom, s obzirom da sa kudikamo lošijim igračkim kadrom u tri sezone nije imao ovakav katastrofalan niz, nije ni bilo potrebe za nekim pretjeranim strpljenjem. Imao je bukvalno jednu mini krizu, ponudio ostavku, uprava i navijači složno odbili i odveo nas do kupa nakon toga. Mislim da vi u klubu imate puno većih problema od Feđe, jer ne može biti da baš nijedan trener ne valja, a sve ostalo skoro pa netaknuto.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Avatar
TMmanija2012
Postovi: 2898
Pridružen/a: 21 jun 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TMmanija2012 » 30 sep 2022, 20:12

redbull93 je napisao/la:
30 sep 2022, 19:34
Meni su samo ovi na forumu sa bordo pdfa fanscinantni. Svake sezone ide svrsavanje na pojacanja i ponizavanje ostalih haha. Onda kad padnu sa visine nigdje ih, a djaba im govoriti da ne valja tako.
Generalni problem je sto navijaci Sarajeva nemogu da shvate da nije ulaganje u klub dovesti hrpu propalih igraca koji se nisu snašli vani ili dovodiš Abubakira ili onog lika iz Luxemburga uz parolu "pomozi Bože " ,gurnes par akademaca i pocinje pišanje po sirotinji u mjesecu julu do krajem avgusta .
Trener je posebna prica ,opet cu ponoviti nije isto trenirati Gošk ,Velež i Sarajevo.Nakon sto je bahato na preskama obarao neke rekorde ,najavio neko Sarajevo sa modernim nogometom , trenutno navijaci su dobili ekipu koja bukvalno nemoze nikoga dobiti.
Ako misle praviti ozbiljan klub moraju malo kopirati Dinamo ili Zvezdu ,ali imati jake finansije , moras placati igrace 40-50 000 eura , dovodis talente (krades po regionu ili saljes skaute u Afriku ili J.Ameriku ). Moraz dovesti ljude da vode ozbiljno klub, dovesti ljude u akademiju koji znaju raditi sa mlađim igracima, a ne on je vojnik kluba zasluzio je biti trener djece.
Uglavnom moje neko misljenje da je Sarajevo još daleko od ozbiljnog kluba i nekih ozbiljnih dometa , a sto se tice navijaca njih je lahko hajcati , uvezes 2-3 pobjede i euforija ludilo.
Po meni Zrinjski radi nesto ozbiljno ,ako nista level su iznad konkurencije u PL , za Evropu trebace još novca i malo srece.

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Osttribine » 30 sep 2022, 20:13

Balorda je napisao/la:
30 sep 2022, 20:07
Osttribine je napisao/la:
30 sep 2022, 19:59
Balorda je napisao/la:
30 sep 2022, 18:42
Sarajevo će napraviti epski zayeb ako otjera Feđu, boljeg trenera neće i ne mogu dovesti. Trenutno mu ne ide ama baš ništa od ruke, ne može gori biti, ali ako imaju pameti istrpit će ga. Mislim da je i on svjestan da griješi, u Veležu ga je krasilo to da se mijenja, prilagođava i uči, u FKS je još u grču, ali mora i to proći.

Što se tiče Osima, neće on niđe iz Veleža, nama je ova sezona svakako nenormalna po pitanju svega, od povreda, terena, novog trenera, trubulencija u upravi.

Btw. Rashide, niz nije 7, nego 8 utakmica.
A sta bi tek pisali da ste imali niz kao mi, 35 godina bez poraza na Kosevu od vas :D
A sto se Fedje tice, nema se sta trpiti, Fedja sa ovim rezultatima ne zasluzuje podrsku tamam da je trener i Leotara poslednjeplasiranog, a ne jednog od najtrofejnijih klubova lige. Svu mogucu slobodu i podrsku je dobio, ali nista pokazao nije. U Velezu je mogao imati taj luksuz tolikog strpljenja Uprave i navijaca jer Velez decenijama nije igrao nikakvu ulogu u ovoj ligi, to je cinjenica, a ne provokacija i onda je bilo pusti ga neka ga mozda i nesto napravi, istina i jeste napravio i to sa prilicno da kazem oskudnim kadrom, ali nakon jedne lose sezone i neizlaska u Evropu FK Sarajeva, dvije bi vec bile previse obzirom na uslove i ulaganja. Jedino se slazem da u ovom momentu nista kvalitetno na poziciju trenera ne mozemo dovesti, eventualno na zimu mozda.
Pišem činjenicu da vas čovjek ispravno obavijesti o vašim trenutnim nizovima. Ti nas slobodno obavijesti o nekim drugim nizovima ako misliš da su važni, nemam ništa protiv.

Što se tiče strpljenja Veleža s Feđom, s obzirom da sa kudikamo lošijim igračkim kadrom u tri sezone nije imao ovakav katastrofalan niz, nije ni bilo potrebe za nekim pretjeranim strpljenjem. Imao je bukvalno jednu mini krizu, ponudio ostavku, uprava i navijači složno odbili i odveo nas do kupa nakon toga. Mislim da vi u klubu imate puno većih problema od Feđe, jer ne može biti da baš nijedan trener ne valja, a sve ostalo skoro pa netaknuto.
Naravno da kao i u svakom klubu i u nasem ima i tih "vecih problema" ali trenutno je Fedja najveci, mijenjali trenere cesto jesmo ali je to i davalo rezultate, titule, kupove, evrope sa nekim drugim, ovo sa njim je kao sto i sam kazes katastrofalan niz i moje misljenje je da bi se koliko veceras trebali razici, ali naravno ne odlucujemo mi navijaci o tome.

Avatar
JugJugJug
Postovi: 370
Pridružen/a: 03 mar 2022, 12:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la JugJugJug » 30 sep 2022, 20:19

Sad ce se Dudic iscupati mozda sa tribina jer je dobio 3 zuti. A i 3 igraca imaju suspenziju sa Borcem(drobarov,mulahusejnovic,kobiljar). Vraca se i Dal zvijer.
A mozda procepi sa Slogom ili Posusijem u gostima.
Kad ce procepiti Dudaaaaa....
ocekujem pad na 10 mjesto poslije ova 3 kola!

halobing94
Postovi: 283
Pridružen/a: 09 maj 2014, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la halobing94 » 30 sep 2022, 22:17

Slobodoooo na k.urac te nabodo :bih:

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5439
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Antipolitika3 » 30 sep 2022, 22:20

Nama je gasenje dobro doslo ,preporucujem Slobod isto jedno 40 godina pa mozda krenu u buducnost sa nekim ambicijama,odavno nisam gledao ekipu da ih ne zanima nista u vezi nogometa izgledaju kao klub eto samo da netko suta loptu na terenu.
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Avatar
Mamba21
Postovi: 3279
Pridružen/a: 11 feb 2020, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Mamba21 » 30 sep 2022, 22:23

Antipolitika3 je napisao/la:
30 sep 2022, 22:20
Nama je gasenje dobro doslo ,preporucujem Slobod isto jedno 40 godina pa mozda krenu u buducnost sa nekim ambicijama,odavno nisam gledao ekipu da ih ne zanima nista u vezi nogometa izgledaju kao klub eto samo da netko suta loptu na terenu.
Najbolji opis Slobode! :thumbup:
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!

Avatar
tuzlanskasloboda
Postovi: 114
Pridružen/a: 16 jun 2013, 15:39
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tuzlanskasloboda » 30 sep 2022, 22:32

jjjeeebbbbbeeeemmmm sssssvvvviiiiinnnnnjjjjjssssssskkkkkkiiiii,,,,,,,,,,,,,,,,,,,zzzzzzzzzzzaaappaaaadddnnnniii mmmmoooosssstttttaaarrrr,,,,,,,,, aaaaaaaaaa

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4756
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Bazinga12345 » 30 sep 2022, 22:35

tuzlanskasloboda je napisao/la:
30 sep 2022, 22:32
jjjeeebbbbbeeeemmmm sssssvvvviiiiinnnnnjjjjjssssssskkkkkkiiiii,,,,,,,,,,,,,,,,,,,zzzzzzzzzzzaaappaaaadddnnnniii mmmmoooosssstttttaaarrrr,,,,,,,,, aaaaaaaaaa
Mudro zboriš.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa


TNT
Postovi: 607
Pridružen/a: 25 okt 2009, 01:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TNT » 30 sep 2022, 23:25

A lahko vam je gore preko Slobode.
Cekamo!

Tifo
Postovi: 254
Pridružen/a: 26 jul 2022, 12:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tifo » 30 sep 2022, 23:42

joker90 je napisao/la:
30 sep 2022, 19:55
Željezničar za qrac cijeli! 1921!
Obican uhljup s Koseva!

I opet ćeš teturati uz memljiv zid
Na iskrivljenoj česmi oprat ćeš lice
Sjest' na pločnik, zapalit' cigaru
I gledati na drugu stranu ulice :kralj:

Grbavac
Postovi: 67
Pridružen/a: 19 apr 2022, 21:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Grbavac » 01 okt 2022, 00:04

Tifo je napisao/la:
30 sep 2022, 23:42
joker90 je napisao/la:
30 sep 2022, 19:55
Željezničar za qrac cijeli! 1921!
Obican uhljup s Koseva!

I opet ćeš teturati uz memljiv zid
Na iskrivljenoj česmi oprat ćeš lice
Sjest' na pločnik, zapalit' cigaru
I gledati na drugu stranu ulice :kralj:
S one strane ulice,stanuju djevojcice.........Hajmo Ljože sutra po 3 boda,pa cemo se onda o sebi zabavit'...

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11362
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la OnlyLeft22 » 01 okt 2022, 00:30

Antipolitika3 je napisao/la:
30 sep 2022, 22:20
Nama je gasenje dobro doslo ,preporucujem Slobod isto jedno 40 godina pa mozda krenu u buducnost sa nekim ambicijama,odavno nisam gledao ekipu da ih ne zanima nista u vezi nogometa izgledaju kao klub eto samo da netko suta loptu na terenu.
:salut:
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
Balorda
Postovi: 3554
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 01 okt 2022, 02:17

Antipolitika3 je napisao/la:
30 sep 2022, 22:20
Nama je gasenje dobro doslo ,preporucujem Slobod isto jedno 40 godina pa mozda krenu u buducnost sa nekim ambicijama,odavno nisam gledao ekipu da ih ne zanima nista u vezi nogometa izgledaju kao klub eto samo da netko suta loptu na terenu.
Ovo je jedan od rijetkih trenutaka u kojima se slažemo. Stvarno mi nije jasna funkcija postojanja FK Sloboda. Čemu oni služe, šta rade evo sto godina, zašto se uopšte takmiče. Besmislen klub.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Krajina1999
Postovi: 146
Pridružen/a: 21 sep 2021, 23:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Krajina1999 » 01 okt 2022, 08:00

Sloboda Zrinjski 12 prekršaja 👏👏

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la kolezeljovac » 01 okt 2022, 10:08

Danas veoma moguće da se domaći baš i ne proslave. Sloga itekako Borcu može na gostovanju (zamjenski teren) bar bod otkinuti. Mi protiv Leotara sigurno možemo pobjediti, e sad da li ćemo to je pitanje, a lopta je okrugla. Ne bi danas skroz podcijenio ni Igman na Pecari ukoliko budu sa Ćemanom, Velićem, Hreljom, Hebibovićem, Ramićem, Bodulom, Ćubarom....

Sve u svemu, biti će zanimljivo pratiti danas utakmice :bih:
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
denimen99
Postovi: 1633
Pridružen/a: 05 maj 2022, 19:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la denimen99 » 01 okt 2022, 10:42

Igman i Sloga? Da uzmu ove bodove na strani? Pa ne igraju na pijaci dole..
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆

Avatar
Meraak1921
Postovi: 3239
Pridružen/a: 17 mar 2021, 09:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Meraak1921 » 01 okt 2022, 11:10

Joker: ma neDZe se mora vratit, melji rajvo

slika

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 29 gostiju.