Premijer liga BiH - aktuelno

staravremena
Postovi: 476
Pridružen/a: 17 jul 2021, 18:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la staravremena » 02 avg 2021, 23:56

Bog zna gdje žive pa očito nisu ni upućeni, da nema BH Telecoma ne bi gledali velež u Evropi nakon xy godina (što "domaće" u Sarajevu, što gostujuće) :tokralju:

spezial
Postovi: 3706
Pridružen/a: 23 feb 2021, 17:29
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la spezial » 02 avg 2021, 23:57

Mostarwolf1981 je napisao/la:
02 avg 2021, 23:49
@spezial protiv Kolerajna su igrali Cosic Zvonic Zeljkovic Radovic, s tim da je Zvonic umalo crveni dobio i izasao na poluvremenu, Radovic jedan od losijih igraca ali je ostao skoro do kraja jer su oni losi skroz bili, protiv AEKA Cosic Isic Zeljkovic Dario i ako si gledao tekme a ne sumnjam u to, vidio si razliku izmedju tih odbrana
Danas jednostavno los dan, digli se u nebesa ko da su Bayern, i eto ti ga :D
Ma kontam drug, razumijem da je ova prva postava bolja, samo kazem i ovi momci sto su danas odigrali su okosnica vase ekipe koja ce imati veliku minutazu u ovoj sezoni, nemojte ih odmah pljuvat i vadit se ko da su igrali juniori.

Sastavni dio fudbala, malo se digli, logicno, rani go vas izbacio iz takta, umor, i bi sta bi.

Zivio!

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Baader » 02 avg 2021, 23:58

Ložiš se na dominantne i autoritativne figure, pattern je očigledan. Imao bi Freud posla s tobom.

jubitubi
Postovi: 1406
Pridružen/a: 15 jan 2011, 10:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la jubitubi » 02 avg 2021, 23:59

ne da mi se sad traziti postove ali vi ste peljtu dizali u nebesa.peljto peljto peljto peljto konstantno ste kolektivno onanisali na irfana peljtu.kad bi nekako moglo da peljto sudi sve utakmice u ligi.u najmanju ruku pjerluidji kolina.kad god je neki drugi sudija delegiran da sudi komentar navijaca veleza je bio "vico namjesta ove sudije a sikanira peljtu". I eo dodje na red i on al popljuvase ga braca :mrgreen:

staravremena
Postovi: 476
Pridružen/a: 17 jul 2021, 18:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la staravremena » 03 avg 2021, 00:01

Sve i da su zakinuti on nije zaslužio pljuvanje, pogotovo ne od ovakvih profila tipa ovog što ne zna ni za koga navija :rol:

Valjda im se Vico smiluje pa pošalje Šehovića za koji penal

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Baader » 03 avg 2021, 00:02

jubitubi je napisao/la:
02 avg 2021, 23:59
ne da mi se sad traziti postove ali vi ste peljtu dizali u nebesa.peljto peljto peljto peljto konstantno ste kolektivno onanisali na irfana peljtu.kad bi nekako moglo da peljto sudi sve utakmice u ligi.u najmanju ruku pjerluidji kolina.kad god je neki drugi sudija delegiran da sudi komentar navijaca veleza je bio "vico namjesta ove sudije a sikanira peljtu". I eo dodje na red i on al popljuvase ga braca :mrgreen:
Ko bola pljuje Peljtu? :mrgreen:

Pa Peljto i jest naš daleko najbolji sudija i večeras je odsudio skoro bez greške, nema mu šta ko reći.

Pomoćnici su bili već u najmanju ruku upitni, ali svakako da nikakve veze sa zasluženim porazom nisu imali.

jubitubi
Postovi: 1406
Pridružen/a: 15 jan 2011, 10:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la jubitubi » 03 avg 2021, 00:03

:rol:
Baader je napisao/la:
03 avg 2021, 00:02
jubitubi je napisao/la:
02 avg 2021, 23:59
ne da mi se sad traziti postove ali vi ste peljtu dizali u nebesa.peljto peljto peljto peljto konstantno ste kolektivno onanisali na irfana peljtu.kad bi nekako moglo da peljto sudi sve utakmice u ligi.u najmanju ruku pjerluidji kolina.kad god je neki drugi sudija delegiran da sudi komentar navijaca veleza je bio "vico namjesta ove sudije a sikanira peljtu". I eo dodje na red i on al popljuvase ga braca :mrgreen:
Ko bola pljuje Peljtu? :mrgreen:

Pa Peljto i jest naš daleko najbolji sudija i večeras je odsudio skoro bez greške, nema mu šta ko reći.

Pomoćnici su bili već u najmanju ruku upitni, ali svakako da nikakve veze sa zasluženim porazom nisu imali.
a reci mi tvoje misljenje je l namjestena utakmica ili ne

staravremena
Postovi: 476
Pridružen/a: 17 jul 2021, 18:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la staravremena » 03 avg 2021, 00:05

Nastavlja po starom :urnebes:

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Baader » 03 avg 2021, 00:07

jubitubi je napisao/la:
03 avg 2021, 00:03
:rol:
Baader je napisao/la:
03 avg 2021, 00:02
jubitubi je napisao/la:
02 avg 2021, 23:59
ne da mi se sad traziti postove ali vi ste peljtu dizali u nebesa.peljto peljto peljto peljto konstantno ste kolektivno onanisali na irfana peljtu.kad bi nekako moglo da peljto sudi sve utakmice u ligi.u najmanju ruku pjerluidji kolina.kad god je neki drugi sudija delegiran da sudi komentar navijaca veleza je bio "vico namjesta ove sudije a sikanira peljtu". I eo dodje na red i on al popljuvase ga braca :mrgreen:
Ko bola pljuje Peljtu? :mrgreen:

Pa Peljto i jest naš daleko najbolji sudija i večeras je odsudio skoro bez greške, nema mu šta ko reći.

Pomoćnici su bili već u najmanju ruku upitni, ali svakako da nikakve veze sa zasluženim porazom nisu imali.
a reci mi tvoje misljenje je l namjestena utakmica ili ne
Jes, uložili pare od Evrope na dvicu, trpanje na kineskim kladionicama.

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la kolezeljovac » 03 avg 2021, 00:11

De ba ljudi ohanite malo! I vi sto se nasladjujete sto je Velež izgubio kao da ste svi Ultrasi, a vala i Rodjeni da se smire kao da je sudijska trojka kriva za poraz.

Poraz ili bod kuci protiv slabije ekipe je nesto sto je ucestalo nakon utakmica kao tipa Aek i sl. To je problem našeg mentaliteta, isto se i nama desilo kad smo izbacili 2016. Ferencvaros pa imali dobar rezultat protiv Standarda i onda ti dodje Radnik i uzme te 2:1 na Grbavici. To su normalne kod nas stvari jer se igrači potroše psihom, a napune fizički u proslavi svime i svačim i onda 4 5 dana ne mogu da se dohavizaju. Dodaj na to još što su im od petka misli u Švedskoj, i dobiješ nesprenih 20 igrača za večerašnji susret. Samo naprijed momci, tek je 2. kolo za vas odigrano... Duga je sezona, a Veleža se svi trebamo plašiti ove sezone, mnoge će nakantati!
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8034
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rigoletto » 03 avg 2021, 00:34

Što bi Rudara odgađali, s njima će bar lako :rol:
goveđigulašmajka

staravremena
Postovi: 476
Pridružen/a: 17 jul 2021, 18:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la staravremena » 03 avg 2021, 00:37

Rigoletto je napisao/la:
03 avg 2021, 00:34
Što bi Rudara odgađali, s njima će bar lako :rol:
Neće da utječu na regularnost PL :bih:

BeerTime
Postovi: 36
Pridružen/a: 29 jul 2021, 00:53
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BeerTime » 03 avg 2021, 01:28

I jos javno popusise hazmiru kitu za 20 milja

Avatar
Enigma
Postovi: 499
Pridružen/a: 21 avg 2017, 23:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Enigma » 03 avg 2021, 01:47

Dok god igramo Europu moze nam se desit ovakav kiks Ljudi moji mi igramo dvije tekme u 10 dana gdje nam prolaz donosi dobit koji je veci od godisnjeg budžeta 70 %ekipa iz naše lige.A ako ispadnemo i ako se prvenstvo bude rijesavalo na terenu a ne u FS prosetat cemo ovom ligom
MUSVDG

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la ANTIFA ! » 03 avg 2021, 02:36

Odlicna partija Rudara posebno u prvih 45 minuta i zasluzena pobjeda na kraju. :thumbup:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

jubitubi
Postovi: 1406
Pridružen/a: 15 jan 2011, 10:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la jubitubi » 03 avg 2021, 05:57

Baader je napisao/la:
03 avg 2021, 00:07
Jes, uložili pare od Evrope na dvicu, trpanje na kineskim kladionicama.
pa niste ludi sve pare od evrope staviti na rudar.stavili ste samo onih 20 000 sto vam je brat poklonio :lol: ne znam bas ste mi sumnjivi postali prvo dobijem info da je dogovoreno da osvajate ligu ove godine svi vas vide kao favorite/prekucavace odjednom sok na mostarskom bernabeu...igranke igranke

salim se malo ako izbacite elfsborg pojescu sva vnago sto sam izasrao

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15860
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la svrakino1921 » 03 avg 2021, 07:29

Haj sve na stranu kikseve, al da truhli zeljo sa osmocifrenim dugom uspije rijesiti probleme i registrovati strance, a da mi ne mozemo, pa to je veca bruka od gubitka titule sa +13...


Sarajevo trazilo reporgram na reprogram od prosle godine a to nema sanse

:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15860
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la svrakino1921 » 03 avg 2021, 07:32

Zapeo husrin da se cestita velezu, pisham ih qrcem, da su pristali na odgodu, imali bi sansu oni nama cestitati ulazak u grupe, najvjerovatnije ! Cestitam im na frizurama...

:urnebes: :urnebes:

mujoisuljo
Postovi: 1002
Pridružen/a: 03 jun 2010, 18:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la mujoisuljo » 03 avg 2021, 08:33

Ljudi šta se prepirete sa levatima, koji svoje privatne frustracije liječe na forumu.Dinamo ima 40 kvalitetnih igrača pa popuši kući od Slavena i neriješeno sa Rijekom, sve zato što su više koncentrisani na strane utakmice.Ovo je sasvim normalno kad igraš na dva fronta, pogotovo za mladu neiskusnu ekipu!
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !

Avatar
Shategabri
Postovi: 14590
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Shategabri » 03 avg 2021, 08:41

Komšiluk se pokušava utješiti našim dugom prema poreznoj od prošle godine...a dužni ko GRAS :mrgreen:

Jel i dalje Velež prvi favorit za titulu? Pitam za jarana :kafa:

Najjače kad se u trećem kolu zna ko osvaja titulu :urnebes:
Koševo Zapad

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”