Premijer liga BiH - aktuelno

miki651
Postovi: 1681
Pridružen/a: 30 jun 2013, 19:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la miki651 » 27 jan 2022, 16:03

killafrommanilla je napisao/la:
27 jan 2022, 16:00
miki651 je napisao/la:
27 jan 2022, 15:57
Opala zakuco. Može na gej paradu.
Neko ko ulaze u Aluminij da je upitan da pomogne Velezu wtf

Aluminij je godinama vas izvor novca i ne postoji nikakva sansa da ta firma pomogne Velezu, bez obzira ko upravljao, to i ti znas, i ja, i ptice na grani

a sve i da je pomogao, to ga ne bi opralo od cinjenice da je i zidov i derpe :D
A da van je dao što ste molili bio bi mostarska raja a ne židov ili derpe. Ništa čudno od vas, uvijek ste bili licemjeri i sadaka klub.

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la redbull93 » 27 jan 2022, 16:07

Proteklih dana vođeni su pregovori s ovim napadačem, ali crnogorski mediji pišu da je Talović na kraju odlučio iz Indonezije da se vrati u Rudar iz Pljevalja. Na stranici Transfermarkt on se već i vodi kao član ovog kluba.
Svrakino sta je ovo? Covjek izabra pljevlje ispred zelje, pa zar je do toga doslo?
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

opalaopala
Postovi: 2185
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 27 jan 2022, 16:09

miki651 je napisao/la:
27 jan 2022, 16:03
killafrommanilla je napisao/la:
27 jan 2022, 16:00
miki651 je napisao/la:
27 jan 2022, 15:57
Opala zakuco. Može na gej paradu.
Neko ko ulaze u Aluminij da je upitan da pomogne Velezu wtf

Aluminij je godinama vas izvor novca i ne postoji nikakva sansa da ta firma pomogne Velezu, bez obzira ko upravljao, to i ti znas, i ja, i ptice na grani

a sve i da je pomogao, to ga ne bi opralo od cinjenice da je i zidov i derpe :D
A da van je dao što ste molili bio bi mostarska raja a ne židov ili derpe. Ništa čudno od vas, uvijek ste bili licemjeri i sadaka klub.
Ti si očigledno glup kad ne možeš skontat da nije pitao niko , tako da i ne može dati kad nije pitano . Kao sto ste vi pitali Hasica da vas pogura sa pregledima u Vitalisu , i on odobrio , jer je lik gazda i može mu se pomaze kmetovskoj sirotinji . Grande Semaudin Hasic ,
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8043
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rigoletto » 27 jan 2022, 16:18

Gorštaci s Opina ponovno u elementu :tokralju:
goveđigulašmajka

fks74
Postovi: 9254
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 27 jan 2022, 16:38

opalaopala je napisao/la:
26 jan 2022, 22:41
fks74 je napisao/la:
26 jan 2022, 22:39
opalaopala je napisao/la:
26 jan 2022, 22:36


Imaš neke principe na koje nebi pristali ,tipa prihvatite skutora da vam bude u upravnom . Uglavnom šta misliš da će on svoje pare dati sto im sve svidjaju , eto imali ste iskustva sa tim investitorima raznim pa svako mako vandredno stanje , jedan ode drugi dodje
Koliko smo mi trofeja uzeli od kada su došli investitori, koliko su druge ekipe bez investitora ? 😁
Pa normalno da će biti investitora , al ti očigledno ne razumiješ ?da ti opet objasnim posto vidim da malo sporije kopcas . Imaš s jedne strane nacionalno fasisticki klub , gdje se kukasti križevi nalaze na tribinama , slavi se fašizam Itd , a s druge strane imaš čovjeka koji je zidov i još gej , zar ne vidiš tu neki paradoks ?
Baš s.reš i previše si dosadan.

opalaopala
Postovi: 2185
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 27 jan 2022, 16:43

fks74 je napisao/la:
27 jan 2022, 16:38
opalaopala je napisao/la:
26 jan 2022, 22:41
fks74 je napisao/la:
26 jan 2022, 22:39


Koliko smo mi trofeja uzeli od kada su došli investitori, koliko su druge ekipe bez investitora ? 😁
Pa normalno da će biti investitora , al ti očigledno ne razumiješ ?da ti opet objasnim posto vidim da malo sporije kopcas . Imaš s jedne strane nacionalno fasisticki klub , gdje se kukasti križevi nalaze na tribinama , slavi se fašizam Itd , a s druge strane imaš čovjeka koji je zidov i još gej , zar ne vidiš tu neki paradoks ?
Baš s.reš i previše si dosadan.
Doces ti opet u Ljubuski ili na Balnovac , mazlume kad ti se treba objasnjavat 10 puta jer si gluplji od njih . 😂
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

Avatar
CroCop
Postovi: 836
Pridružen/a: 20 avg 2013, 10:39
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la CroCop » 27 jan 2022, 17:01

opalaopala je napisao/la:
27 jan 2022, 15:04
Zna se koje kome pomogao , kad je većinski vlasnik Vitalisa , jedan jedini predsjednik Šemsudin Hasic pomogao Medjugoricima da odrade liječnike preglede u njegovoj ustanovi , al pstt nemoj da bude da sam ja rekao, pomozi sirotu na svoju sramotu al nek se ne zna .

Teletović je u Vitalisu navodno otkupio udio koji je držao vlasnik Hercegovina lijeka Šemsudin Hasić.Sudeći prema podacima registra poslovnih subjekata, Teletović je većinski vlasnik Vitalisa. Samo psttt pomagao vam čovjek dugi niz godina , a ni hvala predsjedniku Hasicu . Tako je to kad ciganima pomažeš
Hazime imamo bingo
Tu leži Div, naš stid i sram, što bješe kriv, jer bješe sam. Taj soko siv, svog doma plam, i sad je živ, i Vođa nam.

Avatar
CroCop
Postovi: 836
Pridružen/a: 20 avg 2013, 10:39
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la CroCop » 27 jan 2022, 17:02

Sta je s devedesetkom i Kwedijem :think:
Tu leži Div, naš stid i sram, što bješe kriv, jer bješe sam. Taj soko siv, svog doma plam, i sad je živ, i Vođa nam.

Kugar430
Postovi: 68
Pridružen/a: 01 nov 2021, 21:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Kugar430 » 27 jan 2022, 17:24

killafrommanilla je napisao/la:
27 jan 2022, 14:11
Kugar430 je napisao/la:
27 jan 2022, 13:43
VelikanizPlatonove je napisao/la:
27 jan 2022, 12:11
https://sportsport.ba/fudbal/fifa-zabra ... bih/417490

Kakav je ovaj Vico majmun nahuskao ove na dobru i postenu Mladost DK i njenog poglavara :opaopa: :rol:
:kafa:
Jbga jači je od CAS-a, nego šta bi sa žalbama CAS-u što su se oni i komšije žalile
:D
Da ne bude novo istupanje iz lige? :rol:
Uskoro ce doci konacna presuda sto se tice procesa koji je FK Velez pokrenuo

Nego, reci mi jel istina da vam je novi dopredsjednik derpe :mrgreen:
:tralala:
I da jest njegov izbor i njegova stvar. Mene tuđa seksualna opredjeljenja ne zanimaju.
:salut:
Sa budalama ne valja raspravljati, prvo te spuste na svoj nivo, a zatim te dokrajče iskustvom.
Ostaviti nekog bez teksta i bez odgovora neprocjenjivo...

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jolicnikola » 27 jan 2022, 17:26

killafrommanilla je napisao/la:
27 jan 2022, 14:11
Kugar430 je napisao/la:
27 jan 2022, 13:43
VelikanizPlatonove je napisao/la:
27 jan 2022, 12:11
https://sportsport.ba/fudbal/fifa-zabra ... bih/417490

Kakav je ovaj Vico majmun nahuskao ove na dobru i postenu Mladost DK i njenog poglavara :opaopa: :rol:
:kafa:
Jbga jači je od CAS-a, nego šta bi sa žalbama CAS-u što su se oni i komšije žalile
:D
Da ne bude novo istupanje iz lige? :rol:
Uskoro ce doci konacna presuda sto se tice procesa koji je FK Velez pokrenuo

Nego, reci mi jel istina da vam je novi dopredsjednik derpe :mrgreen:
ili im je predsjednik modni mačak :urnebes:

Sahbazkirija
Postovi: 99
Pridružen/a: 01 jan 2022, 17:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Sahbazkirija » 27 jan 2022, 17:28



🤘
...natoči mi bokal dobrog vina, jer Sarajevu pjevat' će se himna.

Cesc44
Postovi: 1052
Pridružen/a: 19 sep 2020, 19:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Cesc44 » 27 jan 2022, 17:29

Ja sam sve procito, al da neko u svom vlastitom gradu, za jednu poliklinku veliku kao Vitalis, za Đuzela itd, za struje oko njega i Vitalisa ne zna, to nisam ocekivo.
Jos jednom kazem velezovci smirite ga vise, djete je izgubljeno i baca ljigu na sve vas.
Mene inace zaboli qurac ko sta pise, al ovo izvalit za polikliniku Vitalis je previse cak i za njeg.

opalaopala
Postovi: 2185
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 27 jan 2022, 17:42

Cesc44 je napisao/la:
27 jan 2022, 17:29
Ja sam sve procito, al da neko u svom vlastitom gradu, za jednu poliklinku veliku kao Vitalis, za Đuzela itd, za struje oko njega i Vitalisa ne zna, to nisam ocekivo.
Jos jednom kazem velezovci smirite ga vise, djete je izgubljeno i baca ljigu na sve vas.
Mene inace zaboli qurac ko sta pise, al ovo izvalit za polikliniku Vitalis je previse cak i za njeg.
Očit primjer da ne znaš , kakav crni Duzel lik ima najmanji dio , veći udio ima doktor iz hrvatske nego Duzel .
https://sportsport.ba/magazin/mirza-tel ... lis/414895
Jel znaš citati i pročitati , jel znaš otvorit vlasničku strukturu gdje vidiš ko ima koji dio ? Ne znaš jer si mutav . Boli te istina sto vas je Hasic gurao , Duzel samo marioneta najmanji udio ima . Vitalis otvara veliku poslovnicu u Sarajevu .

https://www.akta.ba/vijesti/bih/143298/ ... u-sarajevu

Pogledaš vlasničku strukturu , al ti si kamenjar ne znaš citati
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

opalaopala
Postovi: 2185
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 27 jan 2022, 17:44

Samo kažem Potpredsjednik Upravnog odboga Košarkaškog saveza BiH Mirza Teletović postao je suvlasnik poznate mostarske Poliklinike Vitalis. Proslavljeni bh. košarkaš koji se nakon fantastične karijere vratio u rodni kraj, Jablanicu, odlučio je ući u novi poslovni pothvat, a kako saznaje Dnevni list Teletović će se okušati u biznisu s Vitalisom, koji će uskoro otvarati polikliniku i u Sarajevu. Teletović je u Vitalisu navodno otkupio udio koji je držao vlasnik Hercegovina lijeka Šemsudin Hasić.

Cesc na aparatima , priključiti će ga sad Teletovic , al Hasic časti . Izgleda da će mu i čir morati radit
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

Cesc44
Postovi: 1052
Pridružen/a: 19 sep 2020, 19:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Cesc44 » 27 jan 2022, 17:46

opalaopala je napisao/la:
27 jan 2022, 17:42
Cesc44 je napisao/la:
27 jan 2022, 17:29
Ja sam sve procito, al da neko u svom vlastitom gradu, za jednu poliklinku veliku kao Vitalis, za Đuzela itd, za struje oko njega i Vitalisa ne zna, to nisam ocekivo.
Jos jednom kazem velezovci smirite ga vise, djete je izgubljeno i baca ljigu na sve vas.
Mene inace zaboli qurac ko sta pise, al ovo izvalit za polikliniku Vitalis je previse cak i za njeg.
Očit primjer da ne znaš , kakav crni Duzel lik ima najmanji dio , veći udio ima doktor iz hrvatske nego Duzel .
https://sportsport.ba/magazin/mirza-tel ... lis/414895
Jel znaš citati i pročitati , jel znaš otvorit vlasničku strukturu gdje vidiš ko ima koji dio ? Ne znaš jer si mutav . Boli te istina sto vas je Hasic gurao , Duzel samo marioneta najmanji udio ima . Vitalis otvara veliku poslovnicu u Sarajevu .

https://www.akta.ba/vijesti/bih/143298/ ... u-sarajevu

Pogledaš vlasničku strukturu , al ti si kamenjar ne znaš citati
:urnebes: :urnebes: hahaha skonta ces jednog dana.

opalaopala
Postovi: 2185
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 27 jan 2022, 17:48

Cesc44 je napisao/la:
27 jan 2022, 17:46
opalaopala je napisao/la:
27 jan 2022, 17:42
Cesc44 je napisao/la:
27 jan 2022, 17:29
Ja sam sve procito, al da neko u svom vlastitom gradu, za jednu poliklinku veliku kao Vitalis, za Đuzela itd, za struje oko njega i Vitalisa ne zna, to nisam ocekivo.
Jos jednom kazem velezovci smirite ga vise, djete je izgubljeno i baca ljigu na sve vas.
Mene inace zaboli qurac ko sta pise, al ovo izvalit za polikliniku Vitalis je previse cak i za njeg.
Očit primjer da ne znaš , kakav crni Duzel lik ima najmanji dio , veći udio ima doktor iz hrvatske nego Duzel .
https://sportsport.ba/magazin/mirza-tel ... lis/414895
Jel znaš citati i pročitati , jel znaš otvorit vlasničku strukturu gdje vidiš ko ima koji dio ? Ne znaš jer si mutav . Boli te istina sto vas je Hasic gurao , Duzel samo marioneta najmanji udio ima . Vitalis otvara veliku poslovnicu u Sarajevu .

https://www.akta.ba/vijesti/bih/143298/ ... u-sarajevu

Pogledaš vlasničku strukturu , al ti si kamenjar ne znaš citati
:urnebes: :urnebes: hahaha skonta ces jednog dana.
Zahvali se gospodinu Hasicu , a ne marioneti Duzelu . Al glup si ti lik , dzaba ja tebi pričam i pokazujem , mazga je mazga . Misliš da nešto znaš , a ono glup ko točak to sto se Duzel jedini insponira i sto je marioneta tu , to je jedna stvar da prolazi i stranački konkursi , al hajde nadoces
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

Cesc44
Postovi: 1052
Pridružen/a: 19 sep 2020, 19:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Cesc44 » 27 jan 2022, 17:50

Bgm ovaj zaluto totalno, al neka.
Samo za kraj mala pomoc da nadodjes, koji klubovi imaju sponzorstvo sa Vitalisom, LP.

opalaopala
Postovi: 2185
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 27 jan 2022, 17:53

Cesc44 je napisao/la:
27 jan 2022, 17:50
Bgm ovaj zaluto totalno, al neka.
Samo za kraj mala pomoc da nadodjes, koji klubovi imaju sponzorstvo sa Vitalisom, LP.
Pa zna se da vas je gospodin Hasic pogurao sa dzaba pregledima i to je to , radi toga Vitalis dobio od Lasica niz konkursa i tako da ti ne objašnjavam dalje . Duzel jedina marioneta koja sluzi za slikanje , a najmanji dio ima ,al on radi drugu vrstu posla ovu političku. Velik si Semsudine Hasicu kad hoces pomoći manjima
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15880
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 27 jan 2022, 18:28

redbull93 je napisao/la:
27 jan 2022, 16:07
Proteklih dana vođeni su pregovori s ovim napadačem, ali crnogorski mediji pišu da je Talović na kraju odlučio iz Indonezije da se vrati u Rudar iz Pljevalja. Na stranici Transfermarkt on se već i vodi kao član ovog kluba.
Svrakino sta je ovo? Covjek izabra pljevlje ispred zelje, pa zar je do toga doslo?
Ma pohvale se kolegama evo trebam prec u Zelju
I tamo vamo u pricu sa tim kolegama
I valjda im oni kazu da najmamo za kifle
I samo se zahvale

Kazu tako i Alen isto
Bio dobar jaran sa Stilom u Lechu
Bas se ono intenzivno druzili
I obeco Stili
Ono zbog tebe brate eto me
Da pomognem zbog tebe
I valjda pricao sa nekim igracima-drugarima iz Borca
I gotovo
Nemos ga dobit na telefon
Dobijes mu zenu na telefon ona kaze u granapu
Ne znam ja nista
Drugim rijecima hajd odyebite

I tako

Fali nam jos centarfor i krilo
Ovaj Alen je krilo
A ovaj Talovic centarfor
Al nista

Desnog beka smo rijesili sa Galicem
Al nas yebe Ante
Bio ne zadovoljan a sad hoce da ostane
Ovi nasi mu kazu pa mi smo doveli desnog beka zbog toga sto si ti bio ne zadovaljan
On sad zadovoljan

I tako

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8043
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rigoletto » 27 jan 2022, 18:29

Jalni, ogorčeni i nevaspitani.
goveđigulašmajka

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], boki86, MoSaZeLjo1921, TheNoblesMo i 68 gostiju.