Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Balorda
Postovi: 3530
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 21 sep 2022, 19:24

Ako mene pitaš, meni je očekivano da pljujete i psujete Amaru i ne smatram to čudnim i kontam da ste to već i ranije radili.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11257
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la OnlyLeft22 » 21 sep 2022, 23:05

slika

Koe prvi

Napred Zeljo !
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
Miljacka
Postovi: 3991
Pridružen/a: 30 okt 2020, 00:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Miljacka » 22 sep 2022, 05:51

Balorda je napisao/la:
21 sep 2022, 19:24
Ako mene pitaš, meni je očekivano da pljujete i psujete Amaru i ne smatram to čudnim i kontam da ste to već i ranije radili.
Na ovakav način nikad. Kad je to Amar bio pogođen nečim na Koševu? :)
Napomenuo sam već ranije da se RA na TVu nije čuo od razjarenih bikova na tribini. Dakle, čitav tok utakmice. Ili ja ne pratim dovoljno utakmice Veleža ili su bikovi na tribinama bili posebno raspoloženi na ovoj utakmici.
Akšam pada od mog grada još se bijeli kapija, na kapiji pjesmu pjeva, pjeva moja jalija!

Dobri u dobru
Zli u zlu

Rodjeni81
Postovi: 1676
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rodjeni81 » 22 sep 2022, 08:03

Miljacka je napisao/la:
22 sep 2022, 05:51
Balorda je napisao/la:
21 sep 2022, 19:24
Ako mene pitaš, meni je očekivano da pljujete i psujete Amaru i ne smatram to čudnim i kontam da ste to već i ranije radili.
Na ovakav način nikad. Kad je to Amar bio pogođen nečim na Koševu? :)
Napomenuo sam već ranije da se RA na TVu nije čuo od razjarenih bikova na tribini. Dakle, čitav tok utakmice. Ili ja ne pratim dovoljno utakmice Veleža ili su bikovi na tribinama bili posebno raspoloženi na ovoj utakmici.
A kad je Amar vodio utakmicu na Kosevu udaljen metar od tribine bez ikakve zastite(mreze)
Da nije one mreze na Kosevu rascerupali bi legendu Husrefa kao kokosku.

Ne izmisljaj, nije pogodjen ni Dudic, bacena je piva u plasticnoj casi od strane debila i poprskala ga je.

LeonProfessional
Postovi: 1725
Pridružen/a: 09 maj 2017, 23:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LeonProfessional » 22 sep 2022, 08:09

Necete valjda i danas o toj glupoj situaciji.

Dudic 1:0 RA

Avatar
Balorda
Postovi: 3530
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 22 sep 2022, 09:22

Miljacka je napisao/la:
22 sep 2022, 05:51
Balorda je napisao/la:
21 sep 2022, 19:24
Ako mene pitaš, meni je očekivano da pljujete i psujete Amaru i ne smatram to čudnim i kontam da ste to već i ranije radili.
Na ovakav način nikad. Kad je to Amar bio pogođen nečim na Koševu? :)
Napomenuo sam već ranije da se RA na TVu nije čuo od razjarenih bikova na tribini. Dakle, čitav tok utakmice. Ili ja ne pratim dovoljno utakmice Veleža ili su bikovi na tribinama bili posebno raspoloženi na ovoj utakmici.
Dudić nije pogođen ničim, nije lijepo izmišljati :)

Polilo ga pivom, stvorila se atmosfera ko da su mu glavu otkinuli. Kmečanje i skretanje pažnje sa stvarnih problema, ništa drugo.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15843
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 22 sep 2022, 09:29

Moj prijatelj @Miljacka sam protiv Rođenih
Narocito protiv@Bayadere

Ne daj se @Miljacka
Brani Metropolu

Avatar
oldschool72
Postovi: 745
Pridružen/a: 07 jun 2019, 14:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la oldschool72 » 22 sep 2022, 09:37

Forumski shizopitarluk kuka, urliče i dernja se vec od potopa sa TC pa eto za 10ak dana idu opet TC-u pa nek se zatvori krug kad ih opet nakantaju s 5 komada u mreži.Trebao ih je Velez već ubjedljivo pobjediti, Dudlaga je opet zreo za 5 komada.
Umjesto da se suoče s pravim problemima koje imaju ali im Arteta/Ferguson profesionalno skreće paznju na druge stvari, e sad jeli se prave mahniti ili su alergični na zdravi razum(svaka čast izuzecima) to će ga samo oni znati...
Velež do groba

halobing94
Postovi: 283
Pridružen/a: 09 maj 2014, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la halobing94 » 22 sep 2022, 09:49

Dudic nije pogođen niti pao, samo je morao skoćiti dole. Ošišaj nas Fergusonu naš

Avatar
tuzlanskasloboda
Postovi: 114
Pridružen/a: 16 jun 2013, 15:39
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tuzlanskasloboda » 22 sep 2022, 10:01

jjjeeebbbbbeeeemmmm sssssvvvviiiiinnnnnjjjjjssssssskkkkkkiiiii,,,,,,,,,,,,,,,,,,,zzzzzzzzzzzaaappaaaadddnnnniii mmmmoooosssstttttaaarrrr,,,,,,,,, aaaaaaaaaa

Avatar
fukara87
Postovi: 5659
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fukara87 » 22 sep 2022, 10:02

tuzlanskasloboda je napisao/la:
22 sep 2022, 10:01
jjjeeebbbbbeeeemmmm sssssvvvviiiiinnnnnjjjjjssssssskkkkkkiiiii,,,,,,,,,,,,,,,,,,,zzzzzzzzzzzaaappaaaadddnnnniii mmmmoooosssstttttaaarrrr,,,,,,,,, aaaaaaaaaa
Jesi dobar? :rol:
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

halobing94
Postovi: 283
Pridružen/a: 09 maj 2014, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la halobing94 » 22 sep 2022, 10:19

fukara87 je napisao/la:
22 sep 2022, 10:02
tuzlanskasloboda je napisao/la:
22 sep 2022, 10:01
jjjeeebbbbbeeeemmmm sssssvvvviiiiinnnnnjjjjjssssssskkkkkkiiiii,,,,,,,,,,,,,,,,,,,zzzzzzzzzzzaaappaaaadddnnnniii mmmmoooosssstttttaaarrrr,,,,,,,,, aaaaaaaaaa
Jesi dobar? :rol:
:kafa:

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8001
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rigoletto » 22 sep 2022, 11:04

tuzlanskasloboda je napisao/la:
22 sep 2022, 10:01
jjjeeebbbbbeeeemmmm sssssvvvviiiiinnnnnjjjjjssssssskkkkkkiiiii,,,,,,,,,,,,,,,,,,,zzzzzzzzzzzaaappaaaadddnnnniii mmmmoooosssstttttaaarrrr,,,,,,,,, aaaaaaaaaa
Iza kuće metar drva, sloboda mi je ljubav prva <3
goveđigulašmajka

Avatar
DamirT
Postovi: 13895
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DamirT » 22 sep 2022, 11:09

OnlyLeft22 je napisao/la:
21 sep 2022, 23:05
slika

Koe prvi

Napred Zeljo !
Posalji ovo svrakinom :mrgreen:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

fudbalfudbal
Postovi: 2499
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fudbalfudbal » 22 sep 2022, 11:49

LeonProfessional je napisao/la:
22 sep 2022, 08:09
Necete valjda i danas o toj glupoj situaciji.

Dudic 1:0 RA
Ja bi prije napisao Dudic 1 - 0 FKS

Apsolutno sa fudbalske strane jedno od najlošijih izdanja Sarajeva vec godinama, bez postavke sa visokim presingom i ispadanjem u međuprostoru kojeg vezni red zonom treba da pokriva. Fizički nejako a na bekovima sa puno prostora.

Dudić možda radi ok posao, možda se ne vidi, ali ovo što je prikazao je odlično izjavom zatvorio jer dosta raje ne prati neke stvari na terenu.

O moralisanju nemojte molim vas, tribine su vam se zatvarale zbog rasizma, istom ovom Dudicu sa zapadne tribine nema sta niste rekli kad smo vas zadnji put 0-2 dobili na Koševu. Jedan mu je psovao dijete preko citavog stadiona i majku i sve gore od goreg ima video i sada na facebooku.

Fokus vam je na pogresnim stvarima, svjesno i ciljano ali Boga mi fokusirajte se na šta hoćete jer vam prijeti fijasko.
Na Koševu ne igrate a sve te utakmice kao da nisu kući.

Ako dobro razmislite Feđa je kod nas non stop kukao kako nema stopere (kod vas proda Mujakića, jer je on aminovao zadnji dan skoro), uvijek ali svaku utakmicu se zalijetao na protivnika (pa bi imao crne minute gdje ekipa ne stigne), izmišljao je pozicije igračima (nastavio kod vas, Andrej ne može i ne smije igrati na stoperu), širok brisani prostor (u fudbalu ovo može biti surovo kažnjeno kada su brže ekipe protiv vas na terenu bilo krila/bekovi)…


Etc. nebitno je, ne podržavamo sa pivom ono, ali ne podržavamo ni slavlje bilo kakve prirode protiv nas bez respekta.

Ne morite više, svi kompletno, jer ima dosta lijepih stvari oko nas.
Ti si naša ljubav jedina!

LeonProfessional
Postovi: 1725
Pridružen/a: 09 maj 2017, 23:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LeonProfessional » 22 sep 2022, 13:13

fudbalfudbal je napisao/la:
22 sep 2022, 11:49
LeonProfessional je napisao/la:
22 sep 2022, 08:09
Necete valjda i danas o toj glupoj situaciji.

Dudic 1:0 RA
Ja bi prije napisao Dudic 1 - 0 FKS

Apsolutno sa fudbalske strane jedno od najlošijih izdanja Sarajeva vec godinama, bez postavke sa visokim presingom i ispadanjem u međuprostoru kojeg vezni red zonom treba da pokriva. Fizički nejako a na bekovima sa puno prostora.

Dudić možda radi ok posao, možda se ne vidi, ali ovo što je prikazao je odlično izjavom zatvorio jer dosta raje ne prati neke stvari na terenu.

O moralisanju nemojte molim vas, tribine su vam se zatvarale zbog rasizma, istom ovom Dudicu sa zapadne tribine nema sta niste rekli kad smo vas zadnji put 0-2 dobili na Koševu. Jedan mu je psovao dijete preko citavog stadiona i majku i sve gore od goreg ima video i sada na facebooku.

Fokus vam je na pogresnim stvarima, svjesno i ciljano ali Boga mi fokusirajte se na šta hoćete jer vam prijeti fijasko.
Na Koševu ne igrate a sve te utakmice kao da nisu kući.

Ako dobro razmislite Feđa je kod nas non stop kukao kako nema stopere (kod vas proda Mujakića, jer je on aminovao zadnji dan skoro), uvijek ali svaku utakmicu se zalijetao na protivnika (pa bi imao crne minute gdje ekipa ne stigne), izmišljao je pozicije igračima (nastavio kod vas, Andrej ne može i ne smije igrati na stoperu), širok brisani prostor (u fudbalu ovo može biti surovo kažnjeno kada su brže ekipe protiv vas na terenu bilo krila/bekovi)…


Etc. nebitno je, ne podržavamo sa pivom ono, ali ne podržavamo ni slavlje bilo kakve prirode protiv nas bez respekta.

Ne morite više, svi kompletno, jer ima dosta lijepih stvari oko nas.
E sto mi se nagovori bezveze. Nisam ti ja od te sorte. :mrgreen: :kuknjava:

Ma njih farba odavno s trazenjem podrske. To je tacno.
Ali i vas je predstavio kao divljacima. A evo 4 dana se perete da to niste. Tako da, ako je na odlasku htio krivicu na vas prebaciti i nije mu uspjelo, sad je poprilicno uspjelo.
Mada sto se mene tice na vasoj sam strani. Ima gorih u ligi sigurno. :thumbup:

fudbalfudbal
Postovi: 2499
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fudbalfudbal » 22 sep 2022, 13:17

LeonProfessional je napisao/la:
22 sep 2022, 13:13
fudbalfudbal je napisao/la:
22 sep 2022, 11:49
LeonProfessional je napisao/la:
22 sep 2022, 08:09
Necete valjda i danas o toj glupoj situaciji.

Dudic 1:0 RA
Ja bi prije napisao Dudic 1 - 0 FKS

Apsolutno sa fudbalske strane jedno od najlošijih izdanja Sarajeva vec godinama, bez postavke sa visokim presingom i ispadanjem u međuprostoru kojeg vezni red zonom treba da pokriva. Fizički nejako a na bekovima sa puno prostora.

Dudić možda radi ok posao, možda se ne vidi, ali ovo što je prikazao je odlično izjavom zatvorio jer dosta raje ne prati neke stvari na terenu.

O moralisanju nemojte molim vas, tribine su vam se zatvarale zbog rasizma, istom ovom Dudicu sa zapadne tribine nema sta niste rekli kad smo vas zadnji put 0-2 dobili na Koševu. Jedan mu je psovao dijete preko citavog stadiona i majku i sve gore od goreg ima video i sada na facebooku.

Fokus vam je na pogresnim stvarima, svjesno i ciljano ali Boga mi fokusirajte se na šta hoćete jer vam prijeti fijasko.
Na Koševu ne igrate a sve te utakmice kao da nisu kući.

Ako dobro razmislite Feđa je kod nas non stop kukao kako nema stopere (kod vas proda Mujakića, jer je on aminovao zadnji dan skoro), uvijek ali svaku utakmicu se zalijetao na protivnika (pa bi imao crne minute gdje ekipa ne stigne), izmišljao je pozicije igračima (nastavio kod vas, Andrej ne može i ne smije igrati na stoperu), širok brisani prostor (u fudbalu ovo može biti surovo kažnjeno kada su brže ekipe protiv vas na terenu bilo krila/bekovi)…


Etc. nebitno je, ne podržavamo sa pivom ono, ali ne podržavamo ni slavlje bilo kakve prirode protiv nas bez respekta.

Ne morite više, svi kompletno, jer ima dosta lijepih stvari oko nas.
E sto mi se nagovori bezveze. Nisam ti ja od te sorte. :mrgreen: :kuknjava:

Ma njih farba odavno s trazenjem podrske. To je tacno.
Ali i vas je predstavio kao divljacima. A evo 4 dana se perete da to niste. Tako da, ako je na odlasku htio krivicu na vas prebaciti i nije mu uspjelo, sad je poprilicno uspjelo.
Mada sto se mene tice na vasoj sam strani. Ima gorih u ligi sigurno. :thumbup:

Tebi sam reply udario, jer je zadnji post bio, neš’ mi zamjerit znam ja :ljepota:
Ti si naša ljubav jedina!

Avatar
Mamba21
Postovi: 3277
Pridružen/a: 11 feb 2020, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Mamba21 » 22 sep 2022, 14:59

Nema zastave!!!!!
slika
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!

hercegovina
Postovi: 306
Pridružen/a: 06 avg 2009, 14:22
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la hercegovina » 22 sep 2022, 17:43

svrakino1921 je napisao/la:
22 sep 2022, 09:29
Moj prijatelj @Miljacka sam protiv Rođenih
Narocito protiv@Bayadere

Ne daj se @Miljacka
Brani Metropolu
Svaka cast za majstora koji u borbi sa 10 mostaraca jos uvijek drzi nerijeseno. A ti Pastrmka, nemoj nas vise branit 🤪🤪

Avatar
Miljacka
Postovi: 3991
Pridružen/a: 30 okt 2020, 00:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Miljacka » 22 sep 2022, 18:09

Balorda je napisao/la:
22 sep 2022, 09:22

Dudić nije pogođen ničim, nije lijepo izmišljati :)

Polilo ga pivom, stvorila se atmosfera ko da su mu glavu otkinuli. Kmečanje i skretanje pažnje sa stvarnih problema, ništa drugo.
Nije skretanje pažnje ako pričamo o tom "problemu". Itekako smo mi svjesni ostalih problema koje imamo, u to se možeš uvjeriti i sam na našoj temi. Ranije sam već odgovorio nekom vašem da ste bili bolji i da smo se provukli. :)

Gađan je čašom, nije ga polio seljucan, a da mu je čaša ostala u ruci. :D Ima snimak yebo ga ti.
Rodjeni81 je napisao/la:
22 sep 2022, 08:03

A kad je Amar vodio utakmicu na Kosevu udaljen metar od tribine bez ikakve zastite(mreze)
Da nije one mreze na Kosevu rascerupali bi legendu Husrefa kao kokosku.

Ne izmisljaj, nije pogodjen ni Dudic, bacena je piva u plasticnoj casi od strane debila i poprskala ga je.
Kad si se već toliko svezao za Husrefa, on se svađao s jednim debilom. Ostali mi ne zvuče kao da se svađaju s njim. Što kaže kolega @Balorda nije lijepo izmišljati. :)
Akšam pada od mog grada još se bijeli kapija, na kapiji pjesmu pjeva, pjeva moja jalija!

Dobri u dobru
Zli u zlu

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.