Premijer liga BiH - aktuelno

fks74
Postovi: 9080
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 03 jun 2023, 19:25

Aduka87 je napisao/la:
03 jun 2023, 19:20
TMmanija2012 je napisao/la:
03 jun 2023, 19:18
Pitari doCerali pun autobus "pojacanja" i sad je njihov preiod u godini kada maštaju o grupnoj fazi i duploj :crazy: Krajem septembra kasne za Zrinjskim 10 bodova i gone upravu , trenera i igrace iz kluba :urnebes:
SaMtonssss ostaniii :plac: :plac: :plac: :plac:
Našli su zamjenu, ima ssdtraašnu statistiku.

Avatar
NKBRATSTVOGR
Postovi: 318
Pridružen/a: 28 maj 2023, 12:39
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NKBRATSTVOGR » 03 jun 2023, 19:27

Tek je počelo a Sarajevo radi dobar posao za sada.
Šta tek slijedi.
Ako se uigraju na vrijeme, bit će teško Zrinjskom predviđam
1.Zrinjski 70
2.Sarajevo 65

😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕NK BRATSTVO🔵🌕🔵🌕🔵🌕
🔵🌕🔵🌕🔵GRAČANICA🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕

Predatod
Postovi: 397
Pridružen/a: 13 dec 2022, 18:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Predatod » 03 jun 2023, 19:29

:urnebes: Divovi hahahhhahahahah
Mnoge godine sam proveo s tobom, gdje god igro bio tuuuu, znaj da nikad necu prestati s borbom TEBI VJERAN OSTAT CU!!!

Avatar
DamirT
Postovi: 13409
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DamirT » 03 jun 2023, 19:32

mma_hz je napisao/la:
03 jun 2023, 19:25

Ma fini smo mi,vidis kako strumfove ne diramo.
Necemo mi na nejac jbt.
Posteno :bow:
Evo ti mala pomoc. Zayebavaju nas da nemamo nijedan trofej :plac:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Rigoletto
Postovi: 7941
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rigoletto » 03 jun 2023, 19:34

Strašnu ekipu pitari prave, prvi kandidat za titulu :bow:
goveđigulašmajka

Avatar
Zutti
Postovi: 1006
Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zutti » 03 jun 2023, 19:36

Tifo je napisao/la:
03 jun 2023, 18:50
mk1008 je napisao/la:
03 jun 2023, 17:45
Bgm ako Sarajevo nastavi ovakvim tempom nema Zrinjskom titule ove godine..
A vala bio bi i red malo da se to promijeni, da ne postanemo kao Srbija i Hrvatska samo CZ i Dinamo..
Prosle godine su doveli pun autobus igraca, placali obestecenja za iste, najavili titulu i na kraju zavrsili na cetvrtoj poziciji.

Ako mislis da ce se nesto promijeniti, to moze biti samo iz BL.
Potrazi malo press konferencije prije pocetka sezone pa vidi sta je najavljivano iz kluba, a usput malo pogledaj i u kojem smo prelaznom roku placali obestecenja. Ne lupaj u prazno, ispadas smijesan ;)
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!

Avatar
NKBRATSTVOGR
Postovi: 318
Pridružen/a: 28 maj 2023, 12:39
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NKBRATSTVOGR » 03 jun 2023, 19:38

Zrinjski osvsja lagano, Zeljo borsc Sarsjevo, satrat će ih evropa.
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕NK BRATSTVO🔵🌕🔵🌕🔵🌕
🔵🌕🔵🌕🔵GRAČANICA🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕

Avatar
FKSDoGroba
Postovi: 3114
Pridružen/a: 23 jul 2022, 20:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la FKSDoGroba » 03 jun 2023, 19:39

Zutti je napisao/la:
03 jun 2023, 19:36
Tifo je napisao/la:
03 jun 2023, 18:50
mk1008 je napisao/la:
03 jun 2023, 17:45
Bgm ako Sarajevo nastavi ovakvim tempom nema Zrinjskom titule ove godine..
A vala bio bi i red malo da se to promijeni, da ne postanemo kao Srbija i Hrvatska samo CZ i Dinamo..
Prosle godine su doveli pun autobus igraca, placali obestecenja za iste, najavili titulu i na kraju zavrsili na cetvrtoj poziciji.

Ako mislis da ce se nesto promijeniti, to moze biti samo iz BL.
Potrazi malo press konferencije prije pocetka sezone pa vidi sta je najavljivano iz kluba, a usput malo pogledaj i u kojem smo prelaznom roku placali obestecenja. Ne lupaj u prazno, ispadas smijesan ;)
Pojede se od muke pa lupa gluposti

Avatar
ledesma
Postovi: 4882
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ledesma » 03 jun 2023, 19:46

Mislim meni je stvarno zao sto komšije crkose od muke i pojedoše svoja mu.da, al sta ces to ti je zivot

Ajjj mi smo 3., ajjj mi smo vas pobjedili 3x ove sezone (jer su debilcine slavile nerijeseno kao pobjedu) to im je sve u zivotu ostalo od mutavog 1921 🤣
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

montolivo18
Postovi: 798
Pridružen/a: 10 jan 2023, 15:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la montolivo18 » 03 jun 2023, 19:47

Antipolitika3 je napisao/la:
03 jun 2023, 19:07
Ljudi predstavljaju Elvira Durakovica kao najboljeg lijevog beka lige a u nas Memija desnjak mora igrati lijevog jer u citavoj ligi lijevi bocni su klasicni amateri.
Durakovic nije uspio u Zrinjskom a mi ne grijesimo cesto u procjeni igraca.
Samir Zeljkovic je solidan igrac po meni najbolji na defanzivnom veznom onako rang Frane Cirjaka,jedan otisao drugi stigao.
Ja od Sarajeva ocekujem jos bolje igrace .
Zrinjski jos nista ne gomila jer kostur ekipe je tu a imamo u juniorima Prskala koji dolazi i kojeg ce tek BiH upoznati,decko je odlican igrac.
Ne slažem se s tobom. Nemanja Tomašević je kod nas igrao sezonu života. Prije toga, promijenio je niz klubova u Srbiji. Nakon lutanja u klubovima po Srbiji nije prošao probu u Želji,nakon neuspješne probe u Želji kod nas je pokidao.Duraković dok je bio kod vas ne znam da li je imao 18, a sad već ima 23 i odličnu sezonu iza sebe :thumbup:
Zadnja izmjena: montolivo18, dana/u 03 jun 2023, 19:50, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4427
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MaroonBjelave » 03 jun 2023, 19:48

TuzlaCityfighter je napisao/la:
03 jun 2023, 18:21
MaroonBjelave je napisao/la:
03 jun 2023, 18:00
mk1008 je napisao/la:
03 jun 2023, 17:45
Bgm ako Sarajevo nastavi ovakvim tempom nema Zrinjskom titule ove godine..
A vala bio bi i red malo da se to promijeni, da ne postanemo kao Srbija i Hrvatska samo CZ i Dinamo..
Joj, ja samo čekam kad će neko iz mog tabora napisati jel' vas strah i sl, kad se ti ukaza. Nemoj bogati hajcunga. :D
Ja mislim da je ovo samo pretumbavanje igraca..Nista ovi sto dolaze nisu bolji od ovih sto odlaze, nisu bolji za toliko da poprave i dignu Sarajevo na veci nivo...Licno znam neke pa zato to tvrdim. Ocekivao sam od Sarajeva nesto ozbiljnije, da na ovu ekipu dovedu jos jednog dva kapitalca, koji bi napravili prevagu..Jednog mocnog stopera, jednu klasicnu devetku..
Ne razumijem te sad Balja nikako. Hoćeš reći da Beganović nije upgrade za Avdiju, ili Zeljković u odnosu na Čirjaka, Ramića i po potrebi za Traku u odbrani. Zar je pretumbavanje Duraković u odnosu na Tomaševića?
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

adukor88
Postovi: 46
Pridružen/a: 21 mar 2021, 22:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la adukor88 » 03 jun 2023, 19:53

TMmanija2012 je napisao/la:
03 jun 2023, 19:18
Pitari doCerali pun autobus "pojacanja" i sad je njihov preiod u godini kada maštaju o grupnoj fazi i duploj :crazy: Krajem septembra kasne za Zrinjskim 10 bodova i gone upravu , trenera i igrace iz kluba :urnebes:
A sta vi mastate? Moze li odgovor?
Nekako pobjediti Sarajevo jer je to vama utakmica sezone!!! Da sam na tvom mjestu pokrio bi se po glavi necim a ne komentarisao ove gluposti jer se vidi da grickas damu a toliko ste mali postali kad pravite proslave zbog izlaska u evropu!

TuzlaCityfighter
Postovi: 665
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 03 jun 2023, 19:55

MaroonBjelave je napisao/la:
03 jun 2023, 19:48
TuzlaCityfighter je napisao/la:
03 jun 2023, 18:21
MaroonBjelave je napisao/la:
03 jun 2023, 18:00

Joj, ja samo čekam kad će neko iz mog tabora napisati jel' vas strah i sl, kad se ti ukaza. Nemoj bogati hajcunga. :D
Ja mislim da je ovo samo pretumbavanje igraca..Nista ovi sto dolaze nisu bolji od ovih sto odlaze, nisu bolji za toliko da poprave i dignu Sarajevo na veci nivo...Licno znam neke pa zato to tvrdim. Ocekivao sam od Sarajeva nesto ozbiljnije, da na ovu ekipu dovedu jos jednog dva kapitalca, koji bi napravili prevagu..Jednog mocnog stopera, jednu klasicnu devetku..
Ne razumijem te sad Balja nikako. Hoćeš reći da Beganović nije upgrade za Avdiju, ili Zeljković u odnosu na Čirjaka, Ramića i po potrebi za Traku u odbrani. Zar je pretumbavanje Duraković u odnosu na Tomaševića?
Obadvojicu licno znam. Beganovic napravi prekrsaja u sesnaestercu za penala , vise nego pola lige, totalno neinteligentan bek. Durakovica isto znam, bio i kod nas, nista specijalni, ove sezone je odigrao malo bolje, ali ne zaboravi da je i Dzafic kod nas bljesnuo pa sad truba..Zeljkovic niti smrdi niti mirise, nadam se da ja grijesim, ali pred nama je..Ako i jesu bolji, nisu toliki upgrade , nista znacajno niste napravili sa ovim promjenama. Moje misljenje
Elvir Baljic

Avatar
Mamba21
Postovi: 3251
Pridružen/a: 11 feb 2020, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Mamba21 » 03 jun 2023, 19:59

Ovo ako su pojačanja za Sarajevo, onda su se pojačali. Beganović inekako, može se pokazati kao dobra odluka.
Što se tiče Zeljkovića i Durakovića, nikakav update za Sarajevo. Razumijem da ti sad dovedeš najbolje igrače lige, ti dovedeš realno dva prosječna igrača i ništa više, jednom nije klub izborio Evropu, drugom jedva ostali u ligi. Možda planiraju da se bore za opstanak, pa dovode iz konkurencije :urnebes:
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!

Benkara21
Postovi: 3518
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Benkara21 » 03 jun 2023, 20:04

Mamba21 je napisao/la:
03 jun 2023, 19:59
Ovo ako su pojačanja za Sarajevo, onda su se pojačali. Beganović inekako, može se pokazati kao dobra odluka.
Što se tiče Zeljkovića i Durakovića, nikakav update za Sarajevo. Razumijem da ti sad dovedeš najbolje igrače lige, ti dovedeš realno dva prosječna igrača i ništa više, jednom nije klub izborio Evropu, drugom jedva ostali u ligi. Možda planiraju da se bore za opstanak, pa dovode iz konkurencije :urnebes:
Duraković prosječan igrač? :rol:
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

Benko123
Postovi: 609
Pridružen/a: 20 feb 2021, 13:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Benko123 » 03 jun 2023, 20:05

Benkara21 je napisao/la:
03 jun 2023, 20:04
Mamba21 je napisao/la:
03 jun 2023, 19:59
Ovo ako su pojačanja za Sarajevo, onda su se pojačali. Beganović inekako, može se pokazati kao dobra odluka.
Što se tiče Zeljkovića i Durakovića, nikakav update za Sarajevo. Razumijem da ti sad dovedeš najbolje igrače lige, ti dovedeš realno dva prosječna igrača i ništa više, jednom nije klub izborio Evropu, drugom jedva ostali u ligi. Možda planiraju da se bore za opstanak, pa dovode iz konkurencije :urnebes:
Duraković prosječan igrač? :rol:
Ma pusti, oni se zadeverali, po federalnoj igrace traze

Avatar
miky_hz
Postovi: 23012
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la miky_hz » 03 jun 2023, 20:10

Mamba21 je napisao/la:
03 jun 2023, 19:59
jednom nije klub izborio Evropu, drugom jedva ostali u ligi. Možda planiraju da se bore za opstanak, pa dovode iz konkurencije :urnebes:
Eto koliko si pametan,kod vas dva najbolja igraca su dovedene iz ekipe koja je tu sezonu ispala iz lige Rudar Prijedor.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

killafrommanilla
Postovi: 3393
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la killafrommanilla » 03 jun 2023, 20:10

Ja sam slao u Sloveniju snimak sudiji koji je sudio finale Lige prvaka, rekao mi je može, a i ne mora biti faul zato što nema igrač tvoj namjeru, niti gleda, niti vidi golmana da ide na njega.
A ne, Nermin Basic je za mene odsad najjaci trener u ligi :salut: :rol:

Znaci, samo ne treba gledat igraca ili golmana, mozes mu sta hoces radit al ne gledat :D
Zadnja izmjena: killafrommanilla, dana/u 03 jun 2023, 20:14, ukupno mijenjano 1 put.
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Avatar
FKSDoGroba
Postovi: 3114
Pridružen/a: 23 jul 2022, 20:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la FKSDoGroba » 03 jun 2023, 20:11

miky_hz je napisao/la:
03 jun 2023, 20:10
Mamba21 je napisao/la:
03 jun 2023, 19:59
jednom nije klub izborio Evropu, drugom jedva ostali u ligi. Možda planiraju da se bore za opstanak, pa dovode iz konkurencije :urnebes:
Eto koliko si pametan,kod vas dva najbolja igraca su dovedene iz ekipe koja je tu sezonu ispala iz lige Rudar Prijedor.
Logika level Čombe

Avatar
Zutti
Postovi: 1006
Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zutti » 03 jun 2023, 20:13

Mamba21 je napisao/la:
03 jun 2023, 19:59
Ovo ako su pojačanja za Sarajevo, onda su se pojačali. Beganović inekako, može se pokazati kao dobra odluka.
Što se tiče Zeljkovića i Durakovića, nikakav update za Sarajevo. Razumijem da ti sad dovedeš najbolje igrače lige, ti dovedeš realno dva prosječna igrača i ništa više, jednom nije klub izborio Evropu, drugom jedva ostali u ligi. Možda planiraju da se bore za opstanak, pa dovode iz konkurencije :urnebes:
Po tvojoj logici ako dovedete Seru iz Goska planirate ispadanje sljedece sezone, pa 2025. osvajanje Prve lige Federacije?
Zadnja izmjena: Zutti, dana/u 03 jun 2023, 20:14, ukupno mijenjano 1 put.
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], bagniadiluca, BordoBBoja, DaVinci, nicaze95, Zeko87 i 48 gostiju.