Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Sky9
Postovi: 10071
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Sky9 » 25 sep 2021, 22:43

Madal je napisao/la:
25 sep 2021, 22:37
feniksptica je napisao/la:
25 sep 2021, 22:33
Protiv vas je bila situacija oko penala jest nije. Ostalo bez nekih zamjerki ( jos nam je dao nigdje veze crveni, za ono se ne daje nikom). I to je lahko istrpit. Bolje da i nama nije sviro cist penal nego sto je cijelu tuakmicu yebavo na sitno i psihicki te unistio..
Mislio sam na sezone kad su Begić-Beus vladali
@sky sve si upravu Azmir je u Slobodi, protiv Mladosti je Sloboda kupila na Tušnju, kupili smo i bod na Koševu, i ŠB na Tušnju, i ja sam iz Tojšića.
Hehehe nikad ne znaš čovječe ko je s druge strane.

Ja sam na našoj temi napisao da neću više iznositi neke info koje malo ljudi zna. I dodao sam "ko vas je.be". :) A ne pada mi napamet da bolesnike Slobode kakav sam i sam, lažem i obmanjujem. To da znaš...
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Osttribine » 25 sep 2021, 22:43

avenija je napisao/la:
25 sep 2021, 21:32
Navijace Sarajeva jedino sto treba zabrinuti je to kako to da se igra nista nije poboljšala od Milsamija. Nije ovo toliko losa ekipa da ne mozes sa njom nesto napraviti.
Nisam pobornik da se treneri mijenjaju ali Goran Sablić je iskljucivi krivac za negledljivu igru Sarajeva vec 3-4 mjeseca.
Apsolutno si u pravu, ali ovde je sada orkestrirana hajka o savezu i sudijama (nije da su nevini da se razumijemo, ali se previse razlog u tome trazi), evo veceras po meni je za nas poraz kriv upravo Goran Sablić sa ovom postavkom bez napadaca i opcenito svaku utakmicu mu haman drugi tim pocinje ili nesta rotira pozicije kao npr danas Bodula u napad koji je bio potpuno odsjecen. Nije jos vrijeme za smjenu, treba mu dati jos malo vremena, eto sad konacno ima kompletnu ekipu pa da vidimo, kao sto kazes ekipa po imenima jedna od jacih u ligi.

Druga stvar je objektivnost, evo recimo veceras kukaju moji za sudjenje sjeckanje igre, kartone (od kojih su neki i bili zasluzeni), ali nece recimo reci da smo iz cistog ofsajda dali gol na derbiju (nije to presudilo derbi da se sad ne hvataju svrakino i ekipa :D ) ali treba biti realan.
Zatim danas takodje na utakmici Veleža, istina smijesan penal dosudjen za TC, ali cist penal im nad Gavricem nije sviran npr, ali to ne spominju.
Ali dzaba takav smo narod, uvijek u drugom krivca trazimo u svim prilikama, a ne samo u sportu.

runjerahmanove
Postovi: 142
Pridružen/a: 25 avg 2021, 15:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la runjerahmanove » 25 sep 2021, 22:44

OsmaDolazi je napisao/la:
25 sep 2021, 22:39
bombaysaphire je napisao/la:
25 sep 2021, 22:32
MortemHz je napisao/la:
25 sep 2021, 22:24


Malo mozak uključi. Podjebavali smo Manijake jer su oni govorili kako nam je on završio titulu što nije bila istina. Progledali su tek godinu poslije kad im je veliki vođa rekao kako je to sve bilo radi Borca, samo malo mozak uključiti i sve ok.
Hvala brate , uključio sam mozak . Je li sve OK ?
Nisam ni sumnjao u vas Pitare , poštene , prepoštene .
Ma vidi, nama je jasno da se FK Sarajevo mrzi u skoro svakom dijelu BiH. I tu nema problema. Problem je sto se sada ide direktno na unistavanje drzave S i H komponenta zajedno. Nemoj se brinuti, mozda se titula i da Zrinjskom da se nebi zamjerili, ili Tuzli jer se zna da Husic igra Vicinu igru tj duplu igru sa 4R inicijativom.

U sustinu fudbal je najmanje bitan. Ide se na to da se unisti sve ono sto je spajalo Bosnu i Bosance. I ide to fino sasvim Srbima. Plan je takav kakav jeste, vrlo podmukao da se u svakoj sferi zivota Bosancu zgadi Bosna i zivot u istoj. Da se glavni grad zamrzi i da neko misli da Sarajevo i Zeljo sebi stele sudije(Zeljo protiv Veleza i Sarajevo protiv Slobode).


Dovoljno je vrlo malo da se mozak ukljuci i shvate neke stvari.
Sto se tice zajebavanja da volimo Vico i da nam je poklonio titulu. To je najmanje zbog Sarajeva uradio. A to se namjerno islo sa tom pricom da se Manijaci provociru.

Ali ne shvatas ti to tako da...
Evo odmah se uzimaju krupne rijeci, cim se njima sta prigovori. Ja ne znam sta vi pitari glumite. Ne vrti se svijet oko vas. J*bite se i vi vise. Samo kad ste vi u ****, tad je onda udar na drzavu, udar na savez i picke materine. Kad klepaju Slobodu, Velez, Zelju, e tad se smijete i **** ovdje.

Avatar
RedBlue
Postovi: 1176
Pridružen/a: 28 maj 2013, 11:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RedBlue » 25 sep 2021, 22:45

elvirbaljic je napisao/la:
25 sep 2021, 22:33
RedBlue je napisao/la:
25 sep 2021, 22:27
Hajdeee je napisao/la:
25 sep 2021, 22:16
Svaki dodir, kontakt, je svirao faul za Borac. Epilog nekih 35+ faulova Sarajeva i nekih 15 stak Borca. I puno jace ekipe Sarajeva u ovokvoj smisljenoj destrukciji igre i razbijanju napada tesko da bi veceras dobile u BL.
Evo gledam na rezultatima 24 prekrsaja Sarajeva, 21 Borca na kraju???
Pusti rezultate, gledaj "objektivno" Nisam navijac Sarajeva, nije dao karton Vranjesu za lakat, svirao je nepostojici faul u finisu utakmice , kad je igrac Sarajeva (mislim Oremus) ulazio u sesnaesterac , jos minimalno 4/5 faulova poklonio je Borcu. Na stranu losu utakmicu Sarajeva , ali sudijske greske "uticu" na psihu igraca.
Sta da gledam objektivno napisao si da je odnos u prekrsajima 35-15 a ono 24-21.

spezial
Postovi: 3708
Pridružen/a: 23 feb 2021, 17:29
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la spezial » 25 sep 2021, 22:45

Hajdeee je napisao/la:
25 sep 2021, 22:41
zagor1987 je napisao/la:
25 sep 2021, 22:40
Hajdeee je napisao/la:
25 sep 2021, 22:23
Lakapo. Imaju i drugi stadioni tunele. Samo dok se aktiviraju.
Vico bas priziva haos.

Tako je blizu toga da ga dobije.
To i hoce da izazove pa bi ti odma lupio kaznu 20 tekmi
I koja je razlika. Da sutimo i trpimo?
Ima nacina i za to...
Pa to i jest paradoks i problem ove situacije, nemas jasno rjesenje, sta god poduzmes na neki nacin te kriminalci mogu syebati, jer su zajahali na celo.

ako vratis istom mjerom, on ima sve poluge, suspenduje ti stadion, oduzima bodove itd.

Ako ne vratis mozes samo sjediti i pusis ga, jer ce te klati i dalje.

Nema rjesenja osim biti za 3 klase bolji od ostatka lige i onda te ni sudije toliko ne mogu zaklati

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5578
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hajdeee » 25 sep 2021, 22:46

Ulica je mama.
- FKS -

Avatar
Sky9
Postovi: 10071
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Sky9 » 25 sep 2021, 22:47

runjerahmanove je napisao/la:
25 sep 2021, 22:44
OsmaDolazi je napisao/la:
25 sep 2021, 22:39
bombaysaphire je napisao/la:
25 sep 2021, 22:32


Hvala brate , uključio sam mozak . Je li sve OK ?
Nisam ni sumnjao u vas Pitare , poštene , prepoštene .
Ma vidi, nama je jasno da se FK Sarajevo mrzi u skoro svakom dijelu BiH. I tu nema problema. Problem je sto se sada ide direktno na unistavanje drzave S i H komponenta zajedno. Nemoj se brinuti, mozda se titula i da Zrinjskom da se nebi zamjerili, ili Tuzli jer se zna da Husic igra Vicinu igru tj duplu igru sa 4R inicijativom.

U sustinu fudbal je najmanje bitan. Ide se na to da se unisti sve ono sto je spajalo Bosnu i Bosance. I ide to fino sasvim Srbima. Plan je takav kakav jeste, vrlo podmukao da se u svakoj sferi zivota Bosancu zgadi Bosna i zivot u istoj. Da se glavni grad zamrzi i da neko misli da Sarajevo i Zeljo sebi stele sudije(Zeljo protiv Veleza i Sarajevo protiv Slobode).


Dovoljno je vrlo malo da se mozak ukljuci i shvate neke stvari.
Sto se tice zajebavanja da volimo Vico i da nam je poklonio titulu. To je najmanje zbog Sarajeva uradio. A to se namjerno islo sa tom pricom da se Manijaci provociru.

Ali ne shvatas ti to tako da...
Evo odmah se uzimaju krupne rijeci, cim se njima sta prigovori. Ja ne znam sta vi pitari glumite. Ne vrti se svijet oko vas. J*bite se i vi vise. Samo kad ste vi u ****, tad je onda udar na drzavu, udar na savez i picke materine. Kad klepaju Slobodu, Velez, Zelju, e tad se smijete i **** ovdje.
Ova bi mu teorija mogla proći, da nisu likovali zbog suđenja i bahatili se. A ono...


Pa, ja seljačkiju ekipu na Tušnju nisam gledao nikad. Jel i zato vico Pico odgovoran?
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Madal » 25 sep 2021, 22:48

Sky9 je napisao/la:
25 sep 2021, 22:43
Hehehe nikad ne znaš čovječe ko je s druge strane.

Ja sam na našoj temi napisao da neću više iznositi neke info koje malo ljudi zna. I dodao sam "ko vas je.be". :) A ne pada mi napamet da bolesnike Slobode kakav sam i sam, lažem i obmanjujem. To da znaš...
Care živio ti meni koliko god da mi puta napišeš da pušim ****. Poenta mi je bila da napišem da ne razmišljamo svi u Tuzli pećinski i da nas ima puno više što se radujemo svim navijačima iz kantona i šire samo što često budemo u manjini naspram vas ćaršijanera što su vam svi van Šićkog prljave seljačke pi.čke
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3316
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mostar_mo » 25 sep 2021, 22:48

Hajdeee je napisao/la:
25 sep 2021, 22:46
Ulica je mama.
Prva iduća na Koševu s Borcem , isto zaštitara organizirat da nokautira Vranješa u tunelu pa ćeš da vidis kako će da budu mirni ubuduce !
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5578
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hajdeee » 25 sep 2021, 22:49

RedBlue je napisao/la:
25 sep 2021, 22:45
elvirbaljic je napisao/la:
25 sep 2021, 22:33
RedBlue je napisao/la:
25 sep 2021, 22:27


Evo gledam na rezultatima 24 prekrsaja Sarajeva, 21 Borca na kraju???
Pusti rezultate, gledaj "objektivno" Nisam navijac Sarajeva, nije dao karton Vranjesu za lakat, svirao je nepostojici faul u finisu utakmice , kad je igrac Sarajeva (mislim Oremus) ulazio u sesnaesterac , jos minimalno 4/5 faulova poklonio je Borcu. Na stranu losu utakmicu Sarajeva , ali sudijske greske "uticu" na psihu igraca.
Sta da gledam objektivno napisao si da je odnos u prekrsajima 35-15 a ono 24-21.
Budi korektan sam sa sobom, evo ne moras ovdje pisati bilo sta, pogledaj kakvi su kontakti svirani koa faulovi vama i nsma. I pogledaj na kojim pozicijama na terenu.
Pametnom dosta. A ne mislim da si glup. Nego prosto navijacki pristrastan. I to je to.
- FKS -

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la elvirbaljic » 25 sep 2021, 22:50

OsmaDolazi je napisao/la:
25 sep 2021, 22:39
bombaysaphire je napisao/la:
25 sep 2021, 22:32
MortemHz je napisao/la:
25 sep 2021, 22:24


Malo mozak uključi. Podjebavali smo Manijake jer su oni govorili kako nam je on završio titulu što nije bila istina. Progledali su tek godinu poslije kad im je veliki vođa rekao kako je to sve bilo radi Borca, samo malo mozak uključiti i sve ok.
Hvala brate , uključio sam mozak . Je li sve OK ?
Nisam ni sumnjao u vas Pitare , poštene , prepoštene .
Ma vidi, nama je jasno da se FK Sarajevo mrzi u skoro svakom dijelu BiH. I tu nema problema. Problem je sto se sada ide direktno na unistavanje drzave S i H komponenta zajedno. Nemoj se brinuti, mozda se titula i da Zrinjskom da se nebi zamjerili, ili Tuzli jer se zna da Husic igra Vicinu igru tj duplu igru sa 4R inicijativom.

U sustinu fudbal je najmanje bitan. Ide se na to da se unisti sve ono sto je spajalo Bosnu i Bosance. I ide to fino sasvim Srbima. Plan je takav kakav jeste, vrlo podmukao da se u svakoj sferi zivota Bosancu zgadi Bosna i zivot u istoj. Da se glavni grad zamrzi i da neko misli da Sarajevo i Zeljo sebi stele sudije(Zeljo protiv Veleza i Sarajevo protiv Slobode).


Dovoljno je vrlo malo da se mozak ukljuci i shvate neke stvari.
Sto se tice zajebavanja da volimo Vico i da nam je poklonio titulu. To je najmanje zbog Sarajeva uradio. A to se namjerno islo sa tom pricom da se Manijaci provociru.

Ali ne shvatas ti to tako da...
Nista se Tuzli ne daje, mani suplje price i folova. Tuzla bude na bod od izlaska u evropu liga se prekine. Ove godine ponisteno vise cistih golova, crvenih kartona isto tako. Azmir Husic ulaze milione u klub i igrace, ocekujes mozda da se tuce sa vicom. Sta ocekujes od Azmira, sta treba konkretno da uradi, prije par mjeseci je usao u savez, savez koji godinama kroji tabelu lige, samo sto neki zaborave, kad im odgovara mjesto na tabeli onda cute.
Zadnja izmjena: elvirbaljic, dana/u 25 sep 2021, 22:51, ukupno mijenjano 1 put.
Tuzla City / Sloga Simin Han

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AlemC85 » 25 sep 2021, 22:50

Hajdeee je napisao/la:
25 sep 2021, 22:46
Ulica je mama.
Stanite uz Velež, jer Sarajevo, Željo i Velež su tri najveća kluba u državi koji sami mogu Vicu skinuti sa čela Saveza. Ipak iza ovih klubova stoji velika grupa navijača i obične raje koja voli sport i ovu državu. Mogu kako hoće, ali ne i dokle hoće jer Bogu sila nije mila.

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zagor1987 » 25 sep 2021, 22:51

Nasi barem nisu plakali nakon njihovog poznatog tunela a kad iz zg.uzimo u nasem tunelu imaju srbi da placu kako su navikli cijeli svijet protiv nas sjemena od kojeg je nastao svijet,Hag,Amerika,Evropa cijeli svijet ubise nas,osudise idu emisije narednih 5 godina bacanje lavovima i slicne nebuloze

Kerovodja
Postovi: 182
Pridružen/a: 16 avg 2021, 21:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Kerovodja » 25 sep 2021, 22:51

Ovi moji pitari postaju gori od vrebaca i mitomana preko miljacke.
Eto sudije nam krive sto je nas trener postavio formaciju 6-4-0 ni ne pomisljajuci da pokusamo zabiti gol ili nedaj boze pobijediti. :bow:

OsmaDolazi
Postovi: 2670
Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la OsmaDolazi » 25 sep 2021, 22:51

runjerahmanove je napisao/la:
25 sep 2021, 22:44
OsmaDolazi je napisao/la:
25 sep 2021, 22:39
Ma vidi, nama je jasno da se FK Sarajevo mrzi u skoro svakom dijelu BiH. I tu nema problema. Problem je sto se sada ide direktno na unistavanje drzave S i H komponenta zajedno. Nemoj se brinuti, mozda se titula i da Zrinjskom da se nebi zamjerili, ili Tuzli jer se zna da Husic igra Vicinu igru tj duplu igru sa 4R inicijativom.

U sustinu fudbal je najmanje bitan. Ide se na to da se unisti sve ono sto je spajalo Bosnu i Bosance. I ide to fino sasvim Srbima. Plan je takav kakav jeste, vrlo podmukao da se u svakoj sferi zivota Bosancu zgadi Bosna i zivot u istoj. Da se glavni grad zamrzi i da neko misli da Sarajevo i Zeljo sebi stele sudije(Zeljo protiv Veleza i Sarajevo protiv Slobode).


Dovoljno je vrlo malo da se mozak ukljuci i shvate neke stvari.
Sto se tice zajebavanja da volimo Vico i da nam je poklonio titulu. To je najmanje zbog Sarajeva uradio. A to se namjerno islo sa tom pricom da se Manijaci provociru.

Ali ne shvatas ti to tako da...
Evo odmah se uzimaju krupne rijeci, cim se njima sta prigovori. Ja ne znam sta vi pitari glumite. Ne vrti se svijet oko vas. J*bite se i vi vise. Samo kad ste vi u ****, tad je onda udar na drzavu, udar na savez i picke materine. Kad klepaju Slobodu, Velez, Zelju, e tad se smijete i **** ovdje.
Nisam ni sumnjao da ces tako protumaciti. Okej je fakat. Ima nacina i borit cemo se, na ovaj ili na "onaj" nacin. Nebitno fakat je raspravljati jer se kolju svi probosanski klubovi osim Tuzle ali u toj silnoj mrznji prema Sarajevu, vi uzivate kada god se Sarajevo zakolje.

Neka, tako i treba.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bombaysaphire » 25 sep 2021, 22:52

OsmaDolazi je napisao/la:
25 sep 2021, 22:39
bombaysaphire je napisao/la:
25 sep 2021, 22:32
MortemHz je napisao/la:
25 sep 2021, 22:24


Malo mozak uključi. Podjebavali smo Manijake jer su oni govorili kako nam je on završio titulu što nije bila istina. Progledali su tek godinu poslije kad im je veliki vođa rekao kako je to sve bilo radi Borca, samo malo mozak uključiti i sve ok.
Hvala brate , uključio sam mozak . Je li sve OK ?
Nisam ni sumnjao u vas Pitare , poštene , prepoštene .
Ma vidi, nama je jasno da se FK Sarajevo mrzi u skoro svakom dijelu BiH. I tu nema problema. Problem je sto se sada ide direktno na unistavanje drzave S i H komponenta zajedno. Nemoj se brinuti, mozda se titula i da Zrinjskom da se nebi zamjerili, ili Tuzli jer se zna da Husic igra Vicinu igru tj duplu igru sa 4R inicijativom.

U sustinu fudbal je najmanje bitan. Ide se na to da se unisti sve ono sto je spajalo Bosnu i Bosance. I ide to fino sasvim Srbima. Plan je takav kakav jeste, vrlo podmukao da se u svakoj sferi zivota Bosancu zgadi Bosna i zivot u istoj. Da se glavni grad zamrzi i da neko misli da Sarajevo i Zeljo sebi stele sudije(Zeljo protiv Veleza i Sarajevo protiv Slobode).


Dovoljno je vrlo malo da se mozak ukljuci i shvate neke stvari.
Sto se tice zajebavanja da volimo Vico i da nam je poklonio titulu. To je najmanje zbog Sarajeva uradio. A to se namjerno islo sa tom pricom da se Manijaci provociru.

Ali ne shvatas ti to tako da...
Ma ja ba , niko ne shvata ništa osim vas Pitara .
Nevini kao i uvijek .

Pričaš o nekom raspadu , kako su udarili na državu , pa lave moj što ovaj @MortemHZ i ti kada je Vico pogurao Borac u Evropu niste tad ovako kukali ?
Niste jer ste dobili titulu . Ušutili ste se .

Kako ste proslavili titulu ? Dženazom komšiji .
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5578
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hajdeee » 25 sep 2021, 22:52

AlemC85 je napisao/la:
25 sep 2021, 22:50
Hajdeee je napisao/la:
25 sep 2021, 22:46
Ulica je mama.
Stanite uz Velež, jer Sarajevo, Željo i Velež su tri najveća kluba u državi koji sami mogu Vicu skinuti sa čela Saveza. Ipak iza ovih klubova stoji velika grupa navijača i obične raje koja voli sport i ovu državu. Mogu kako hoće, ali ne i dokle hoće jer Bogu sila nije mila.
Vrlo rado.
Samo sto je najvise do investitora. Navijaci su uz Velez 99.9%
- FKS -

Avatar
redbull93
Postovi: 14408
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la redbull93 » 25 sep 2021, 22:54

Uposlenik Borca u tunelu stadiona udario kapitena Sarajeva Amera Dupovca
http://www.klix.ba/clanak/210925105

Gledaj zastava po stadionu haha, pa treba sve zapalit, a ne auta od sudija.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4474
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MaroonBjelave » 25 sep 2021, 22:56

mostar_mo je napisao/la:
25 sep 2021, 22:48
Hajdeee je napisao/la:
25 sep 2021, 22:46
Ulica je mama.
Prva iduća na Koševu s Borcem , isto zaštitara organizirat da nokautira Vranješa u tunelu pa ćeš da vidis kako će da budu mirni ubuduce !
Samo polako, znaće se ;)
Zadnja izmjena: MaroonBjelave, dana/u 25 sep 2021, 22:56, ukupno mijenjano 1 put.
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

Avatar
dejavu
Postovi: 3618
Pridružen/a: 21 jun 2010, 14:13
Lokacija: Sa
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la dejavu » 25 sep 2021, 22:56

Hajdeee je napisao/la:
25 sep 2021, 22:30

Sarajevo je dalo zvsnicno obracanje da smo ZA nastavak prvenstva. I testirali smo igrace svake sedmice, cekajuci eventualni nastavak takmicenja.
ma nema od toga nista pa cak da tu laz ponavljate na dnevnoj bazi! Nauci lekciju!
Javno ste objavili da ste za nastavak prvenstva tek kad je Seranic na sastanku kriznog staba javio da ce 01.07 odluciti hoce li se nastavljati prvenstvo ili ne, da bi vi ISTOG dana malo poslije Seranica obavjestili javnost da ste za NASTAVAK prvenstva ali da se isto zavrsi najkasnije do 20.07! Znajuci naravno da od prvenstva nema nista, pa su se kao i testirali i na sve strane objavljivali. Preposteni fks, Dzemidzic i Begic.

A klub koji je dostavio plan kako nastaviliti PL je bio Zeljo i to sa 4 prijedloga medju njima cak i prijedlog koji je uskladjen sa odlukama Ministarstva zdravlja RS (nastavak iza 01.07.), ali bez podrske vise od pola lige.

Ovako ste sebe predstavili i kao najtrofejniji i obrisali osvojeni superkup sa zvanicne stranice jer eto kao nije relevantno takmicenje bas tad kad vam je borac i isti taj vico poklonio kup!
karo vas jos dugo preposteni spineri :twisted:
Zadnja izmjena: dejavu, dana/u 25 sep 2021, 22:57, ukupno mijenjano 2 puta.
nasa noc traje danima

https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Morpheus i 37 gostiju.