Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
HasicuVratiSe
Postovi: 360
Pridružen/a: 16 avg 2021, 09:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HasicuVratiSe » 27 okt 2021, 16:41

Nekada veliki Mostarski Velež, danas vrapčićki VeHlež na čijem čelu je seljak i egomanijak, za kojeg igraju seljacki igraci i navijaju samo nadničari za 20 maraka u prezidenteovim vinogradima koji za bolje od te cvaje i ne znaju, zimi se bave prodajom sekundarnih sirovina na obliznjem buvljaku, a kao dodatni izvor prihoda im sluzi sendvicarenje po forumima.

Bruka i sramota za jedan takav klub.
Džemil Šošon: ako radite na nekom projektu i želite da propadne, samo se meni obratite da to sredim

killafrommanilla
Postovi: 3479
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la killafrommanilla » 27 okt 2021, 16:58

MortemHz je napisao/la:
27 okt 2021, 16:16
Neutral je napisao/la:
27 okt 2021, 16:09
To za stadion je za snimanje filma, zanr komedija. Ako je Velez mogao izgraditi stadion, sto to ne moze Sarajevo? Niko ovdje ne govori o stadionu kapciteta od 30-40k, vec jedan pristojan od 10-15k.
Zato što Velež ima ogromnu političku pomoć koju mi trenutno nemamo. Ovo što je Velež izgradio još nije nešto što bi zadovoljilo ni najmanje uslove tako da o tome možemo pričati u budućnosti a vidiš da i to traje godinama. Mislim da mi ciljamo da izgradimo sve odjednom i da to bude kategorija 4.
Jednostavno to su silni milioni koje mi nemamo ali valjda to krene kad se uključe kompanije, politika, investitori, navijači itd.
Ma nemate vi nikakvu politicku pomoc, samo kcerka Sefika Dzaferovica vam u UO, a Sefik dolazi na gala veceru.

Nemoj supljake Morteme svega ti, jednostavno nemate interesa niti zelje da pravite novi stadion. Sad da krenete u trazenje zemljista, i radove, isfinansiralo bi se i uspjeli bi dobiti i podrsku drzave i vladajucih struktura.

Nemojte glumit da ste bespomocni, niste Famos, vi ste FKS i naravno da bi vam sve strukture pomogle kad bi vi nesto pokrenuli.

Problem vas je sto ste recimo dopustili Ajnadzicu da svoju kampanju zasniva na pricama i obecanjima umjesto realizacije. Cim ste malo stisnuli, Mandic vam je gurnuo stadion. Isto tako, cim biste pokrenuli nesto kako treba i kako valja, upleli bi se i politicari i pogurali projekat. Samo naravno, vjerujem da ne bi vise dopustili da vam klub provlace kroz kampanje tek tako.
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

MostarskiSin
Postovi: 1826
Pridružen/a: 10 avg 2021, 16:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarskiSin » 27 okt 2021, 17:01

HasicuVratiSe je napisao/la:
27 okt 2021, 16:41
Nekada veliki Mostarski Velež, danas vrapčićki VeHlež na čijem čelu je seljak i egomanijak, za kojeg igraju seljacki igraci i navijaju samo nadničari za 20 maraka u prezidenteovim vinogradima koji za bolje od te cvaje i ne znaju, zimi se bave prodajom sekundarnih sirovina na obliznjem buvljaku, a kao dodatni izvor prihoda im sluzi sendvicarenje po forumima.

Bruka i sramota za jedan takav klub.
Pa yebo ti mater radis li ista pametno u zivotu osim sto visis ovdje od jutra do mraka

Avatar
HasicuVratiSe
Postovi: 360
Pridružen/a: 16 avg 2021, 09:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HasicuVratiSe » 27 okt 2021, 17:04

MostarskiSin je napisao/la:
27 okt 2021, 17:01
HasicuVratiSe je napisao/la:
27 okt 2021, 16:41
Nekada veliki Mostarski Velež, danas vrapčićki VeHlež na čijem čelu je seljak i egomanijak, za kojeg igraju seljacki igraci i navijaju samo nadničari za 20 maraka u prezidenteovim vinogradima koji za bolje od te cvaje i ne znaju, zimi se bave prodajom sekundarnih sirovina na obliznjem buvljaku, a kao dodatni izvor prihoda im sluzi sendvicarenje po forumima.

Bruka i sramota za jedan takav klub.
Pa yebo ti mater radis li ista pametno u zivotu osim sto visis ovdje od jutra do mraka
Sramota me piznati da sam to radio tvojoj i eto desio si se ti sine, izvini sto te nisam odgojio i bio tu za tebe. Evo cenki da sve zaboravis ;)
Džemil Šošon: ako radite na nekom projektu i želite da propadne, samo se meni obratite da to sredim

fks74
Postovi: 9258
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 27 okt 2021, 17:10

Neutral je napisao/la:
27 okt 2021, 16:09
To za stadion je za snimanje filma, zanr komedija. Ako je Velez mogao izgraditi stadion, sto to ne moze Sarajevo? Niko ovdje ne govori o stadionu kapciteta od 30-40k, vec jedan pristojan od 10-15k.
Velež od države dobije 1,4 milion a Sarajevo samo siću. :salut:

Avatar
Sky9
Postovi: 10071
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Sky9 » 27 okt 2021, 17:11

Rigoletto je napisao/la:
26 okt 2021, 19:34
PijaĆari su komedija
Poyy


Vama liga, nama kup, ruka ruci, pa da proslavimo uz npr.:







:bih:
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Neutral » 27 okt 2021, 17:11

MortemHz je napisao/la:
27 okt 2021, 16:16
Neutral je napisao/la:
27 okt 2021, 16:09
To za stadion je za snimanje filma, zanr komedija. Ako je Velez mogao izgraditi stadion, sto to ne moze Sarajevo? Niko ovdje ne govori o stadionu kapciteta od 30-40k, vec jedan pristojan od 10-15k.
Zato što Velež ima ogromnu političku pomoć koju mi trenutno nemamo. Ovo što je Velež izgradio još nije nešto što bi zadovoljilo ni najmanje uslove tako da o tome možemo pričati u budućnosti a vidiš da i to traje godinama. Mislim da mi ciljamo da izgradimo sve odjednom i da to bude kategorija 4.
Jednostavno to su silni milioni koje mi nemamo ali valjda to krene kad se uključe kompanije, politika, investitori, navijači itd.
Drug, izvini, ali kakva politicka pomoc? Pa do dolaska Hasica klub je umalo ispao u trecu ligu, mislim da je Velez imao isti broj bodova kao ekipa koja je ispala.

Stadion je bio uzasan, drvene tribine (kao u Banjaluci gdje je sada ona nova tribina, ako si isao na gostovanja onda znas kakva je ta drvena “tribina” bila).

Ako imamo starije raje na forumu, sjetiti ce se sigurno da su na istoj tribini iza gola bili Red Army i gostujuci navijaci, a tribina, konstrukcija je bila upola manja kao danas. Izmedju tri policajca, nerealno ovo zvuci kada se sjetim.

Imas slike starog stadiona, opci haos, ekipa je protjerana sa svog stadiona i ovo danas je rezultat inata a ne politicke pomoci. Ona je stigla tek kada se Velez plasirao u Evropu. Rijetko se desavalo, skoro nikako da su “glavesine” dolazili na utakmice Veleza. Ovi sto nose sal Veleza do jucer su mislili da Velez nosi zelene dresove.

Avatar
FK1946
Postovi: 381
Pridružen/a: 07 jan 2021, 22:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la FK1946 » 27 okt 2021, 17:12

Neutral je napisao/la:
27 okt 2021, 17:11
MortemHz je napisao/la:
27 okt 2021, 16:16
Neutral je napisao/la:
27 okt 2021, 16:09
To za stadion je za snimanje filma, zanr komedija. Ako je Velez mogao izgraditi stadion, sto to ne moze Sarajevo? Niko ovdje ne govori o stadionu kapciteta od 30-40k, vec jedan pristojan od 10-15k.
Zato što Velež ima ogromnu političku pomoć koju mi trenutno nemamo. Ovo što je Velež izgradio još nije nešto što bi zadovoljilo ni najmanje uslove tako da o tome možemo pričati u budućnosti a vidiš da i to traje godinama. Mislim da mi ciljamo da izgradimo sve odjednom i da to bude kategorija 4.
Jednostavno to su silni milioni koje mi nemamo ali valjda to krene kad se uključe kompanije, politika, investitori, navijači itd.
Drug, izvini, ali kakva politicka pomoc? Pa do dolaska Hasica klub je umalo ispao u trecu ligu, mislim da je Velez imao isti broj bodova kao ekipa koja je ispala.

Stadion je bio uzasan, drvene tribine (kao u Banjaluci gdje je sada ona nova tribina, ako si isao na gostovanja onda znas kakva je ta drvena “tribina” bila).

Ako imamo starije raje na forumu, sjetiti ce se sigurno da su na istoj tribini iza gola bili Red Army i gostujuci navijaci, a tribina, konstrukcija je bila upola manja kao danas. Izmedju tri policajca, nerealno ovo zvuci kada se sjetim.

Imas slike starog stadiona, opci haos, ekipa je protjerana sa svog stadiona i ovo danas je rezultat inata a ne politicke pomoci. Ona je stigla tek kada se Velez plasirao u Evropu. Rijetko se desavalo, skoro nikako da su “glavesine” dolazili na utakmice Veleza. Ovi sto nose sal Veleza do jucer su mislili da Velez nosi zelene dresove.
:rol: :rol: :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9560
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 27 okt 2021, 17:16

killafrommanilla je napisao/la:
27 okt 2021, 16:58
MortemHz je napisao/la:
27 okt 2021, 16:16
Neutral je napisao/la:
27 okt 2021, 16:09
To za stadion je za snimanje filma, zanr komedija. Ako je Velez mogao izgraditi stadion, sto to ne moze Sarajevo? Niko ovdje ne govori o stadionu kapciteta od 30-40k, vec jedan pristojan od 10-15k.
Zato što Velež ima ogromnu političku pomoć koju mi trenutno nemamo. Ovo što je Velež izgradio još nije nešto što bi zadovoljilo ni najmanje uslove tako da o tome možemo pričati u budućnosti a vidiš da i to traje godinama. Mislim da mi ciljamo da izgradimo sve odjednom i da to bude kategorija 4.
Jednostavno to su silni milioni koje mi nemamo ali valjda to krene kad se uključe kompanije, politika, investitori, navijači itd.
Ma nemate vi nikakvu politicku pomoc, samo kcerka Sefika Dzaferovica vam u UO, a Sefik dolazi na gala veceru.

Nemoj supljake Morteme svega ti, jednostavno nemate interesa niti zelje da pravite novi stadion. Sad da krenete u trazenje zemljista, i radove, isfinansiralo bi se i uspjeli bi dobiti i podrsku drzave i vladajucih struktura.

Nemojte glumit da ste bespomocni, niste Famos, vi ste FKS i naravno da bi vam sve strukture pomogle kad bi vi nesto pokrenuli.

Problem vas je sto ste recimo dopustili Ajnadzicu da svoju kampanju zasniva na pricama i obecanjima umjesto realizacije. Cim ste malo stisnuli, Mandic vam je gurnuo stadion. Isto tako, cim biste pokrenuli nesto kako treba i kako valja, upleli bi se i politicari i pogurali projekat. Samo naravno, vjerujem da ne bi vise dopustili da vam klub provlace kroz kampanje tek tako.
E moj killa. Imamo karinu obicnu, od bilo koje stranke.
Doduše ja sam i zadovoljniji tako, ne želim da nas nijedna politička stranka podržava financijski.
A to za zemljište nimalo nije lagano, ganjala je nešta bivša direktorica da nam se Butmir prepiše, i to je dobro išlo, to bi nam top bilo.
Doduše vidjet ćemo sve, imamo cijelu novu upravu, novog investitora, evo izgleda i sportskog direktora..
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
HasicuVratiSe
Postovi: 360
Pridružen/a: 16 avg 2021, 09:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HasicuVratiSe » 27 okt 2021, 17:16

Brate jbg al ti.ako nisi skontao, dokaza da je stadion nikao dolaskom politike ....
Džemil Šošon: ako radite na nekom projektu i želite da propadne, samo se meni obratite da to sredim

Avatar
Balorda
Postovi: 3554
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 27 okt 2021, 17:19

Tačno mi žao Fk Sarajeva, nemaju političku moć, sirotani.

Koja komedija, ko iz paralelnog svemira konstatacija.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Neutral » 27 okt 2021, 17:27

Dzabera stadion, nema se pomoci.

Avatar
Sky9
Postovi: 10071
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Sky9 » 27 okt 2021, 17:28

Ljudi moji ovaj kmeljo sve će karati :bih:
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

killafrommanilla
Postovi: 3479
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la killafrommanilla » 27 okt 2021, 17:30

Balorda je napisao/la:
27 okt 2021, 17:19
Tačno mi žao Fk Sarajeva, nemaju političku moć, sirotani.

Koja komedija, ko iz paralelnog svemira konstatacija.
I ja ne mogu vjerovat sta ljudi pisu. Pa mi smo se, pored sve te silne politicke moci koju kao imamo, mogli ugasiti i momenti nas dijelili od toga.

Svi politicari, koje vidite da se slikaju i buse Velezom, su dosli kad je projekat bio vec u zamahu i vecina ih je dosta pomogla i hvala im. Jbg, i ja bih volio da se uvede zakon o Sportu pa da nemamo nikakvog dodira s politikom, ali dok god HDZ ne odobri to, ovo je jedini nacin da se napravi taj stadion

Ali ne mozete ocekivati da ce vam neko sve uraditi, niti su nama dali sve od nule, niti ce ikome. Ako tako procjenjujete tu "politicki utjecaj" onda ga niko nema.

@GiS jel fakat mislis da se ne bi tristo politicara okupilo i pomoglo kad bi Mirvic sad krenuo po taj stadion i nabavio sve i zapoceo samo radove?
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tristan » 27 okt 2021, 17:42

Neutral je napisao/la:
27 okt 2021, 17:11

Drug, izvini, ali kakva politicka pomoc? Pa do dolaska Hasica klub je umalo ispao u trecu ligu, mislim da je Velez imao isti broj bodova kao ekipa koja je ispala.

Stadion je bio uzasan, drvene tribine (kao u Banjaluci gdje je sada ona nova tribina, ako si isao na gostovanja onda znas kakva je ta drvena “tribina” bila).

Ako imamo starije raje na forumu, sjetiti ce se sigurno da su na istoj tribini iza gola bili Red Army i gostujuci navijaci, a tribina, konstrukcija je bila upola manja kao danas. Izmedju tri policajca, nerealno ovo zvuci kada se sjetim.

Imas slike starog stadiona, opci haos, ekipa je protjerana sa svog stadiona i ovo danas je rezultat inata a ne politicke pomoci. Ona je stigla tek kada se Velez plasirao u Evropu. Rijetko se desavalo, skoro nikako da su “glavesine” dolazili na utakmice Veleza. Ovi sto nose sal Veleza do jucer su mislili da Velez nosi zelene dresove.
"Kavez" za goste, sezona 2006/07

slika
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Neutral » 27 okt 2021, 17:44

Odlican kavez, vidi se silna politicka pomoc na jednoj slici.

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tristan » 27 okt 2021, 17:47

Mislim da forumasi ciljaju na politicku pomoc od dolaska Hasica, pogotovo poslednje 2-3 sezone.
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

Avatar
samirr
Postovi: 8877
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la samirr » 27 okt 2021, 17:50

Sky9 je napisao/la:
27 okt 2021, 17:28
Ljudi moji ovaj kmeljo sve će karati :bih:
+1 :rol: :rol:
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

killafrommanilla
Postovi: 3479
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la killafrommanilla » 27 okt 2021, 17:51

Tristan je napisao/la:
27 okt 2021, 17:47
Mislim da forumasi ciljaju na politicku pomoc od dolaska Hasica, pogotovo poslednje 2-3 sezone.
Pa zato sto se nesto pokrenulo s mrtve tacke, zar ne? Ne mozes sjediti i ocekivati da ce ti doci neko i praviti stadion. Apliciraj, radi, bori se, siri pozitivnu pricu i svi klubovi nekog renomea( Velez, Sarajevo, Borac, Zrinjski itd.) ce dobiti podrsku svih struktura vlasti.
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

PatriceKwedi
Postovi: 1317
Pridružen/a: 03 avg 2021, 08:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la PatriceKwedi » 27 okt 2021, 17:54

Tristan je napisao/la:
27 okt 2021, 17:47
Mislim da forumasi ciljaju na politicku pomoc od dolaska Hasica, pogotovo poslednje 2-3 sezone.
Sva sreca nadlezni organi su na vrijeme uocili kakvu opasnost po okolinu predstavlja taj notorni Hasic i doslovno ga naglavacke izbacili iz bh. nogometa. Covjek je javno i nedvosmisleno podrzavao napade na suce, sto je nezabiljezeno u Europi, pa je, ponavljam, jedino normalno izbaciti ga ako zelimo civilizirano drustvo.
🔹

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], AvantiBL i 39 gostiju.