Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
DoGroba
Postovi: 107
Pridružen/a: 13 avg 2019, 15:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DoGroba » 04 jun 2023, 02:49

zlo87 je napisao/la:
04 jun 2023, 00:23
FKSDoGroba je napisao/la:
04 jun 2023, 00:14
godrina je napisao/la:
04 jun 2023, 00:09


Zamisli njihove muke. Mi preko humanitarnog broja spasimo klub, postanemo generalni sponzor, jos jednom prekucamo posjetu, zavrsimo sezonu iznad ocekivanja a oni jadni nafurani da su dinamo pa evo kako zavrse, ne idu na utakmice jer ih njihov trener ni vodja ne yebu ni 1%, trener im javno rekao da su sarajvu sudije 12. igrac....
Klovnovi
Tako je ne ide se na utakmice a pod bojkotom raje na Koševu koliko i na šugavici. Jel kartu plaćaš tako što ubaciš pare u kutiju od pomozi.ba na stadionu ili?

Zamisli ti naše muke :urnebes:
99% navijaca svih klubova bi voljelo da ima sinergiju tribina i kluba kao sto imaju na Grbavici. To sergijasi i slicni pokusaji srozavanja necijeg truda za klub su meni kao navijacu FK Sarajevo degutantni. U takvim situacijama se ispadne gospodin i ponudi pomoc. Ali, to vise govori o nama kao navijacima, nego o njima. Ljudi su spasili klub od gasenja, dok sa druge strane navijaci Sarajeva to sumnjam da su bili u stanju izvesti 2013. godine prije privatizacije. To su cinjenice. Kao i da je Grbavica jedan od najposjecenijih stadiona na Balkanu zadnjih godina, svi bismo mi voljeli to, da se ne lazemo.
:bow:

Avatar
nokee
Postovi: 2212
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la nokee » 04 jun 2023, 07:11

zlo87 je napisao/la:
04 jun 2023, 00:23
FKSDoGroba je napisao/la:
04 jun 2023, 00:14
godrina je napisao/la:
04 jun 2023, 00:09


Zamisli njihove muke. Mi preko humanitarnog broja spasimo klub, postanemo generalni sponzor, jos jednom prekucamo posjetu, zavrsimo sezonu iznad ocekivanja a oni jadni nafurani da su dinamo pa evo kako zavrse, ne idu na utakmice jer ih njihov trener ni vodja ne yebu ni 1%, trener im javno rekao da su sarajvu sudije 12. igrac....
Klovnovi
Tako je ne ide se na utakmice a pod bojkotom raje na Koševu koliko i na šugavici. Jel kartu plaćaš tako što ubaciš pare u kutiju od pomozi.ba na stadionu ili?

Zamisli ti naše muke :urnebes:
99% navijaca svih klubova bi voljelo da ima sinergiju tribina i kluba kao sto imaju na Grbavici. To sergijasi i slicni pokusaji srozavanja necijeg truda za klub su meni kao navijacu FK Sarajevo degutantni. U takvim situacijama se ispadne gospodin i ponudi pomoc. Ali, to vise govori o nama kao navijacima, nego o njima. Ljudi su spasili klub od gasenja, dok sa druge strane navijaci Sarajeva to sumnjam da su bili u stanju izvesti 2013. godine prije privatizacije. To su cinjenice. Kao i da je Grbavica jedan od najposjecenijih stadiona na Balkanu zadnjih godina, svi bismo mi voljeli to, da se ne lazemo.
Jesu u tom datom trenutku su spasili klub. Medjutim pricati o tome koliko bi neki drugi klub dobio podrsku od svojih navijaca cija baza isto tako nije nimalo manja je apsurdno. Ovdje poredis dva kluba koja imaju totalno drugaciju trenutnu situaciju (finansijski, odnosi itd) pa je smijesno uopste pricati o tome. Mi smo druze takvi kao narod, tek kad dodje prpa guz.ici pocnemo podrzavati i gurati, sto je trenutno slucaj sa komsinicom. A porediti nas koji nismo i nadam se necemo nikad biti u toj situaciji je opet smijesno, mi smo imali bezvezni hajp na one clanske pa se opet odazvalo raje kao nikad iako NIJE ugrozen klub finansijski kao kona. Znaci pito bi te da nam dodje PRPA guzi.ci.
Izvini ali pocastio si ih i neka si ali neke stvari ne stoje nikako.

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la amypitar » 04 jun 2023, 08:01

nokee je napisao/la:
04 jun 2023, 07:11
zlo87 je napisao/la:
04 jun 2023, 00:23
FKSDoGroba je napisao/la:
04 jun 2023, 00:14


Tako je ne ide se na utakmice a pod bojkotom raje na Koševu koliko i na šugavici. Jel kartu plaćaš tako što ubaciš pare u kutiju od pomozi.ba na stadionu ili?

Zamisli ti naše muke :urnebes:
99% navijaca svih klubova bi voljelo da ima sinergiju tribina i kluba kao sto imaju na Grbavici. To sergijasi i slicni pokusaji srozavanja necijeg truda za klub su meni kao navijacu FK Sarajevo degutantni. U takvim situacijama se ispadne gospodin i ponudi pomoc. Ali, to vise govori o nama kao navijacima, nego o njima. Ljudi su spasili klub od gasenja, dok sa druge strane navijaci Sarajeva to sumnjam da su bili u stanju izvesti 2013. godine prije privatizacije. To su cinjenice. Kao i da je Grbavica jedan od najposjecenijih stadiona na Balkanu zadnjih godina, svi bismo mi voljeli to, da se ne lazemo.
Jesu u tom datom trenutku su spasili klub. Medjutim pricati o tome koliko bi neki drugi klub dobio podrsku od svojih navijaca cija baza isto tako nije nimalo manja je apsurdno. Ovdje poredis dva kluba koja imaju totalno drugaciju trenutnu situaciju (finansijski, odnosi itd) pa je smijesno uopste pricati o tome. Mi smo druze takvi kao narod, tek kad dodje prpa guz.ici pocnemo podrzavati i gurati, sto je trenutno slucaj sa komsinicom. A porediti nas koji nismo i nadam se necemo nikad biti u toj situaciji je opet smijesno, mi smo imali bezvezni hajp na one clanske pa se opet odazvalo raje kao nikad iako NIJE ugrozen klub finansijski kao kona. Znaci pito bi te da nam dodje PRPA guzi.ci.
Izvini ali pocastio si ih i neka si ali neke stvari ne stoje nikako.
Pa ko im je doveo klub u bankrot.?
Ja kao navijac Sarajeva nisam sigurno.
Evo da ti odgovorim glupane sto se prestavljas kao navijac Sarajeva.
U bankrot Zelju su doveli,upravo ti navijaci koji skupljaju humanitarnu,i od toga zive kroz historiju . To nisu navijaci vec licemjeri,koji kradu jedni od drugih.Jedan gospodar familije nosi ulicu oko stadiona, drugi gospodar krao sta je stigao.Oni bi ukrali babu sa sinije.
Koliko vole klub najbolji primjer ti je Miske - Amaw- navijaci( upravo ti koji skupljaju novac ) i preuzimanje kluba radi licnih interesa.
Ne daj me boze takve ljubavi navijaca.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61440
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 04 jun 2023, 08:10

Jedan od uglednijih navijača na forumu im napiše istinu, oni ga vrijeđaju. :bow:

Tipično za par ovih krezavih pitara. :kafa:
Evribadi sej Željo
Željoooo

zeljovolimte
Postovi: 1640
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zeljovolimte » 04 jun 2023, 08:16

zlo87 je napisao/la:
04 jun 2023, 00:23
FKSDoGroba je napisao/la:
04 jun 2023, 00:14
godrina je napisao/la:
04 jun 2023, 00:09


Zamisli njihove muke. Mi preko humanitarnog broja spasimo klub, postanemo generalni sponzor, jos jednom prekucamo posjetu, zavrsimo sezonu iznad ocekivanja a oni jadni nafurani da su dinamo pa evo kako zavrse, ne idu na utakmice jer ih njihov trener ni vodja ne yebu ni 1%, trener im javno rekao da su sarajvu sudije 12. igrac....
Klovnovi
Tako je ne ide se na utakmice a pod bojkotom raje na Koševu koliko i na šugavici. Jel kartu plaćaš tako što ubaciš pare u kutiju od pomozi.ba na stadionu ili?

Zamisli ti naše muke :urnebes:
99% navijaca svih klubova bi voljelo da ima sinergiju tribina i kluba kao sto imaju na Grbavici. To sergijasi i slicni pokusaji srozavanja necijeg truda za klub su meni kao navijacu FK Sarajevo degutantni. U takvim situacijama se ispadne gospodin i ponudi pomoc. Ali, to vise govori o nama kao navijacima, nego o njima. Ljudi su spasili klub od gasenja, dok sa druge strane navijaci Sarajeva to sumnjam da su bili u stanju izvesti 2013. godine prije privatizacije. To su cinjenice. Kao i da je Grbavica jedan od najposjecenijih stadiona na Balkanu zadnjih godina, svi bismo mi voljeli to, da se ne lazemo.
:bih: :tokralju:

Ovdje se najvise ismijavaju ljudi koji dolaze na utakmice i pomazu klubovima bilo njih 10 ili 10000 uvijek ne valjaju. Postaju predmet sprdnje, dok ovi koji ih ismijavaju obicno nisu na domacim, a o gostovanju i ne razmisljaju..

Avatar
Herson
Postovi: 933
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Herson » 04 jun 2023, 08:21

Htio je da zaradi koji aplauz i pokoji komentar tipa "Bravo majstore, konacno neko realan s racionalnim razmisljanjem", ali vecina stvari ne stoje, "nokee" je iznad napisao sustinu. Svaka cast za odziv na kupovinu clanskih, pozive na humanitarni broj i druge akcije, ali ljudi kod nas reaguju kasno i tek onda kada "voda dodje do guse". 12 hiljada prodatih clanskih kartica je respektabilna brojka, ali sta je sa clanovima ove sezone? Klub trenutno nema ni 5 hiljada aktivnih clanova. U sezonama prije ove, brojka clanova nikad nije prelazila 2-3 hiljade, sto nam sugerise da nasi ljudi nemaju kulturu kupovine clanskih kartica i da je brojka od 12 hiljada jedan incident. U ostalim klubovima situacije je manje-vise slicna, tako da nema potrebe za daljom raspravom o privrzenosti klubu na taj nacin. Sto se tice sinergije izmedju navijaca i kluba odnosno uprave, sam si sebi jednim dijelom ispod odgovorio na to. Navijaci su preuzeli sve u svoje ruke i pokusali spasiti stvar, jer ljudi koji su u klubu nisu bili u stanju pronaci pare za spas i stabilizaciju kluba ili u klub dovesti investitora.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61440
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 04 jun 2023, 08:25

Idemo ponovo, još jednom, Zakon o sportu ne dozvoljava ulazak investitora.

Dozvoljava se samo petljanje i zaobilaženje Zakona, kao što su to uradili Tan ili Azmir. Rezultati i trenutni status tih "investitora" su jasno vidljivi.
Evribadi sej Željo
Željoooo

scudetto89
Postovi: 2657
Pridružen/a: 25 dec 2016, 16:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la scudetto89 » 04 jun 2023, 08:38

Samo jako ismire , tek smo se poceli zagrijavati sa pojacanjima, ali nikakvi napadi na titule, setanje ligom i sl, naredne sezone . :kafa:
04.10.2009 !
1946 !
HZ ' 87 !

Grizzlies FC

mosarajvosa83
Postovi: 5362
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 04 jun 2023, 08:44

Virtu4l je napisao/la:
04 jun 2023, 08:25
Idemo ponovo, još jednom, Zakon o sportu ne dozvoljava ulazak investitora.

Dozvoljava se samo petljanje i zaobilaženje Zakona, kao što su to uradili Tan ili Azmir. Rezultati i trenutni status tih "investitora" su jasno vidljivi.
Naravno kad su u pitanju kriminalci kao kod vas.

zeljovolimte
Postovi: 1640
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zeljovolimte » 04 jun 2023, 08:47

Zutti je napisao/la:
04 jun 2023, 01:55
Mamba21 je napisao/la:
04 jun 2023, 01:01
Meraak1921 je napisao/la:
04 jun 2023, 00:53



Sprdnja od kluba, ovi kao ne daju, al ovi imaju pare i karayu ih kako zele

FKS Fudbalski Klub Sprdnja
Ono nešto hoće, od imovine 100 dresova imaju i dvije veš mašine :urnebes:
A jbg sta ces... Nikad mi nismo bili miljenici rezima i politike. Nama ne da drzava nije dala zemljiste, stadion, tribine, pomocne terene, pozajmice, donacije i slicno vec su nam nas stadion prije olimpijade oduzeli. Normalno da ne mozes ni imat u tom slucaju. Medjutim zato vi imate parolu "protiv ratova, rezima i partija", a drzava vam dala sve sto sam vec nabrojao . Sreca samo sto u Jugoslaviji nije bilo moguce da sportska društva nose imena narodnih heroja pa se zahvaljujuci tom zakonu danas ne zovete FK "Vaso Miskin Crni". Ima tu jos primjera, al kao sto neko rece "nebeski narod vam nije ravan". Jednostavno stvar filozofije koju samo mitoman razumije. ;)
Od kad postoje koriste drzavnu imovinu kao svoju, drzava im najveci stadion poklonila za 1KM naljutili se jer bi tad placali odrzavanje stadiona, lige prosiruju/smanjuju, drzava zavrsava prvenstva odlucuje prvake, drzava priznaje/negira prvenstva u korist FKS.
Vjerovali da je Duljevic bolji od Lulica, Hebibovic od Visce, danas da je Dal bolji od Prcica, nekog prozivaju da je "nebeski narod".

mosarajvosa83
Postovi: 5362
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 04 jun 2023, 08:49

zlo87 je napisao/la:
04 jun 2023, 00:23
FKSDoGroba je napisao/la:
04 jun 2023, 00:14
godrina je napisao/la:
04 jun 2023, 00:09


Zamisli njihove muke. Mi preko humanitarnog broja spasimo klub, postanemo generalni sponzor, jos jednom prekucamo posjetu, zavrsimo sezonu iznad ocekivanja a oni jadni nafurani da su dinamo pa evo kako zavrse, ne idu na utakmice jer ih njihov trener ni vodja ne yebu ni 1%, trener im javno rekao da su sarajvu sudije 12. igrac....
Klovnovi
Tako je ne ide se na utakmice a pod bojkotom raje na Koševu koliko i na šugavici. Jel kartu plaćaš tako što ubaciš pare u kutiju od pomozi.ba na stadionu ili?

Zamisli ti naše muke :urnebes:
99% navijaca svih klubova bi voljelo da ima sinergiju tribina i kluba kao sto imaju na Grbavici. To sergijasi i slicni pokusaji srozavanja necijeg truda za klub su meni kao navijacu FK Sarajevo degutantni. U takvim situacijama se ispadne gospodin i ponudi pomoc. Ali, to vise govori o nama kao navijacima, nego o njima. Ljudi su spasili klub od gasenja, dok sa druge strane navijaci Sarajeva to sumnjam da su bili u stanju izvesti 2013. godine prije privatizacije. To su cinjenice. Kao i da je Grbavica jedan od najposjecenijih stadiona na Balkanu zadnjih godina, svi bismo mi voljeli to, da se ne lazemo.
Mi smo tad bili jedno 10 stepenica iznad njih kao grupa,sve smo mi to pokrenuli da klub ne bankrotira. Borili se na 100 frontova,dok ti njihovi tjeraju i rade sta hoce.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61440
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 04 jun 2023, 08:50

mosarajvosa83 je napisao/la:
04 jun 2023, 08:44

Naravno kad su u pitanju kriminalci kao kod vas.
Nisu Ibraković i Selimović naši. :kafa:
Evribadi sej Željo
Željoooo

mosarajvosa83
Postovi: 5362
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 04 jun 2023, 08:51

zeljovolimte je napisao/la:
04 jun 2023, 08:47
Zutti je napisao/la:
04 jun 2023, 01:55
Mamba21 je napisao/la:
04 jun 2023, 01:01

Ono nešto hoće, od imovine 100 dresova imaju i dvije veš mašine :urnebes:
A jbg sta ces... Nikad mi nismo bili miljenici rezima i politike. Nama ne da drzava nije dala zemljiste, stadion, tribine, pomocne terene, pozajmice, donacije i slicno vec su nam nas stadion prije olimpijade oduzeli. Normalno da ne mozes ni imat u tom slucaju. Medjutim zato vi imate parolu "protiv ratova, rezima i partija", a drzava vam dala sve sto sam vec nabrojao . Sreca samo sto u Jugoslaviji nije bilo moguce da sportska društva nose imena narodnih heroja pa se zahvaljujuci tom zakonu danas ne zovete FK "Vaso Miskin Crni". Ima tu jos primjera, al kao sto neko rece "nebeski narod vam nije ravan". Jednostavno stvar filozofije koju samo mitoman razumije. ;)
Od kad postoje koriste drzavnu imovinu kao svoju, drzava im najveci stadion poklonila za 1KM naljutili se jer bi tad placali odrzavanje stadiona, lige prosiruju/smanjuju, drzava zavrsava prvenstva odlucuje prvake, drzava priznaje/negira prvenstva u korist FKS.
Vjerovali da je Duljevic bolji od Lulica, Hebibovic od Visce, danas da je Dal bolji od Prcica, nekog prozivaju da je "nebeski narod".
Da skratimo pricu,glabate ga 12 godina,nema vas nigdje,cemu dalje rasprave?

zeljovolimte
Postovi: 1640
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zeljovolimte » 04 jun 2023, 08:52

Herson je napisao/la:
04 jun 2023, 08:21
Htio je da zaradi koji aplauz i pokoji komentar tipa "Bravo majstore, konacno neko realan s racionalnim razmisljanjem", ali vecina stvari ne stoje, "nokee" je iznad napisao sustinu. Svaka cast za odziv na kupovinu clanskih, pozive na humanitarni broj i druge akcije, ali ljudi kod nas reaguju kasno i tek onda kada "voda dodje do guse". 12 hiljada prodatih clanskih kartica je respektabilna brojka, ali sta je sa clanovima ove sezone? Klub trenutno nema ni 5 hiljada aktivnih clanova. U sezonama prije ove, brojka clanova nikad nije prelazila 2-3 hiljade, sto nam sugerise da nasi ljudi nemaju kulturu kupovine clanskih kartica i da je brojka od 12 hiljada jedan incident. U ostalim klubovima situacije je manje-vise slicna, tako da nema potrebe za daljom raspravom o privrzenosti klubu na taj nacin. Sto se tice sinergije izmedju navijaca i kluba odnosno uprave, sam si sebi jednim dijelom ispod odgovorio na to. Navijaci su preuzeli sve u svoje ruke i pokusali spasiti stvar, jer ljudi koji su u klubu nisu bili u stanju pronaci pare za spas i stabilizaciju kluba ili u klub dovesti investitora.
Covjek je pisao o sinergiji, dolascima na stadion, dajes pare a znas da nemas koristi od toga zato sto volis klub.
To je istina, tako je kako je. Ne znam jesmo li odigrali i jednu utakmicu da je skenirano manje od 5000 karti.
Veci je incident da neko nekad ima vecu posjetu od nas sezonama iza nego to sa 12000 clanski.
A sami kazete da se ne birimo za titulu godinama..
Zadnja izmjena: zeljovolimte, dana/u 04 jun 2023, 08:54, ukupno mijenjano 1 put.

mosarajvosa83
Postovi: 5362
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 04 jun 2023, 08:54

Virtu4l je napisao/la:
04 jun 2023, 08:50
mosarajvosa83 je napisao/la:
04 jun 2023, 08:44

Naravno kad su u pitanju kriminalci kao kod vas.
Nisu Ibraković i Selimović naši. :kafa:
Dobro,ti inace vazis za pametnu osobu na ovom forumu. Amaw Osim,Cera kojeg ste zivotom ovdje branili,cudo od investitora,pusti Pitare ljubomorne,Ball de Or,fantom Diglisic,cirkus Kolorado legendarna skupstina Siljka,Violina i slicno haha mrsko mi sad sve pisat

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61440
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 04 jun 2023, 08:54

Nisu bili miljenici režima, a režim ih osnovao. :bow:
Evribadi sej Željo
Željoooo

zeljovolimte
Postovi: 1640
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zeljovolimte » 04 jun 2023, 08:55

mosarajvosa83 je napisao/la:
04 jun 2023, 08:49
zlo87 je napisao/la:
04 jun 2023, 00:23
FKSDoGroba je napisao/la:
04 jun 2023, 00:14


Tako je ne ide se na utakmice a pod bojkotom raje na Koševu koliko i na šugavici. Jel kartu plaćaš tako što ubaciš pare u kutiju od pomozi.ba na stadionu ili?

Zamisli ti naše muke :urnebes:
99% navijaca svih klubova bi voljelo da ima sinergiju tribina i kluba kao sto imaju na Grbavici. To sergijasi i slicni pokusaji srozavanja necijeg truda za klub su meni kao navijacu FK Sarajevo degutantni. U takvim situacijama se ispadne gospodin i ponudi pomoc. Ali, to vise govori o nama kao navijacima, nego o njima. Ljudi su spasili klub od gasenja, dok sa druge strane navijaci Sarajeva to sumnjam da su bili u stanju izvesti 2013. godine prije privatizacije. To su cinjenice. Kao i da je Grbavica jedan od najposjecenijih stadiona na Balkanu zadnjih godina, svi bismo mi voljeli to, da se ne lazemo.
Mi smo tad bili jedno 10 stepenica iznad njih kao grupa,sve smo mi to pokrenuli da klub ne bankrotira. Borili se na 100 frontova,dok ti njihovi tjeraju i rade sta hoce.
Na osnovu cega ste bili 10 stepenica iznad. Ako je mjerilo to sto nesto bojkotujete. Bojkotujete svake sezone nesto, po tome ste u svijetu broj 1.
Ta sta vam se grupa borila, da je niko ne **** 1% :urnebes:

zeljovolimte
Postovi: 1640
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zeljovolimte » 04 jun 2023, 08:57

Virtu4l je napisao/la:
04 jun 2023, 08:54
Nisu bili miljenici režima, a režim ih osnovao. :bow:
:urnebes: :urnebes:

Avatar
Mamba21
Postovi: 3279
Pridružen/a: 11 feb 2020, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Mamba21 » 04 jun 2023, 09:14

Drago mi je samo što Mirvić posluje u minusu, uložio ove godine preko milion, dobio nagradu za 4 mjesto :mrgreen:
Sreća pa vam je klub qurva pa platiš malo i yebeš koliko hoćeš.
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!

Avatar
nokee
Postovi: 2212
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la nokee » 04 jun 2023, 09:14

zeljovolimte je napisao/la:
04 jun 2023, 08:47
Zutti je napisao/la:
04 jun 2023, 01:55
Mamba21 je napisao/la:
04 jun 2023, 01:01

Ono nešto hoće, od imovine 100 dresova imaju i dvije veš mašine :urnebes:
A jbg sta ces... Nikad mi nismo bili miljenici rezima i politike. Nama ne da drzava nije dala zemljiste, stadion, tribine, pomocne terene, pozajmice, donacije i slicno vec su nam nas stadion prije olimpijade oduzeli. Normalno da ne mozes ni imat u tom slucaju. Medjutim zato vi imate parolu "protiv ratova, rezima i partija", a drzava vam dala sve sto sam vec nabrojao . Sreca samo sto u Jugoslaviji nije bilo moguce da sportska društva nose imena narodnih heroja pa se zahvaljujuci tom zakonu danas ne zovete FK "Vaso Miskin Crni". Ima tu jos primjera, al kao sto neko rece "nebeski narod vam nije ravan". Jednostavno stvar filozofije koju samo mitoman razumije. ;)
Od kad postoje koriste drzavnu imovinu kao svoju, drzava im najveci stadion poklonila za 1KM naljutili se jer bi tad placali odrzavanje stadiona, lige prosiruju/smanjuju, drzava zavrsava prvenstva odlucuje prvake, drzava priznaje/negira prvenstva u korist FKS.
Vjerovali da je Duljevic bolji od Lulica, Hebibovic od Visce, danas da je Dal bolji od Prcica, nekog prozivaju da je "nebeski narod".
Sve ok. Koristimo drzavnu imovinu.
A da se vratimo u vrijeme kad su stadion Grbavica i stadion Kosevo bili u istom statusu?
Da se vratimo na pricu kako je SDZeljeznicar pripao stadion?
Da se vratimo na vrijeme kad je grad oduzeo Kosevo od FKS prije olimpijade?
Da se vratimo na pricu koliko je grad i opstina izdvojila mog i novca svakog navica FKS za izgradnju te iste Grbavice i koliko i dan danas izdvaja.?

Nemoj se bolan diciti necim sto NISTE sami napravili i necim sto je napravljeno istim parama kao kosevo. Uzivaj u tome sto vama nije oduzeto pravo na stadion u vrijeme komunjara i vozdra. Ali ponizavati na osnovu toga nekoga itd.. Malo idiotno!

Te hinjske kratke komentare ostavite za svoju kucu, ako vec hocete normalnu argumentovanu raspravu nije problem.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: boki86, Cernica22, GrimReaper, nekoIzMostara i 54 gosta.