Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3283
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RollingPaper » 08 jun 2023, 13:27

Ja mislim da Tegeltija prije Borca nije pogledao 2 fudbalske utakmice u zivotu.

Još ova izjava je dosta licemjerna prema ostalim klubovima iz RS, sta je sa Prijedorom, Zvornikom, Bijeljinom njih ko yebe? Daj samo Borcu iz budzeta navadi para sto je Mile zaduzio iz MMF-a. Entitet RS je prezaduzen, u Trebinju nema bruto plata budzetskim radnicima zbog dugova, a SNSD prebacuje ovolike pare Borcu radi populizma, haos.

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la amypitar » 08 jun 2023, 13:29

Miljacka je napisao/la:
08 jun 2023, 13:20
baboedindzeko09 je napisao/la:
08 jun 2023, 12:45
slika

Kažu mitomani iz platonove da nisu režimski SNSD klub :tokralju:
Nevjerovatno mi je da je Lešinarima ovo sve u redu.
Jedan ovakav covjek.da ti vodi.klub.
Kakvi Lesinari sto neko rece 10 % navija za Borac ono ostalo Zvezda ,Partizan.
Sve je ovo kratkog daha promjena vlasti I oni su druga liga.
Jedan je svaki sportski klub gdje politika vlada.

mosarajvosa83
Postovi: 5362
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 08 jun 2023, 13:33

Ma Telgetiji je Borac kao reklama,promocija stranke,njihovih politickih marigetluka itd. Rijetko koja grupa bi cutala na sve ovo,grùpe protestuju za 100 puta manje stvari a ne da postanes politicka igracka.

Avatar
Balorda
Postovi: 3552
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 08 jun 2023, 13:33

Tegeltija je trol.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Avatar
Shategabri
Postovi: 14620
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 08 jun 2023, 13:36

Ovaj panj da nije stranački podoban bi bio fizikaner u onoj masnoj potkošulji što negdje iza granapa sjedi na gajbi i pije vruću pivu poslije posla.
Koševo Zapad

Avatar
Suvorov
Postovi: 1448
Pridružen/a: 31 jul 2022, 08:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Suvorov » 08 jun 2023, 13:41

mosarajvosa83 je napisao/la:
08 jun 2023, 13:33
Ma Telgetiji je Borac kao reklama,promocija stranke,njihovih politickih marigetluka itd. Rijetko koja grupa bi cutala na sve ovo,grùpe protestuju za 100 puta manje stvari a ne da postanes politicka igracka.
Licna promocija prije svega, a onda i zahvaljivanje nadredjenima sto su mu dozvolili da bude tu.

Avatar
godrina
Postovi: 2827
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la godrina » 08 jun 2023, 14:11

JVVVST je napisao/la:
08 jun 2023, 13:25
NoDi80 je napisao/la:
08 jun 2023, 12:43
Superkup je takimcarska utakmica svugdje u svijetu osim kod nas
Da vi imate vise superkupova vazda bi ga brojali tako da ne serite
Jeste, kako da ne, Igra se izmedju sezona kao zagrijavanje, malo vaznija prijateljska. I vazna je jednako kao prvenstvo :lol: ne kenjaj boga ti.
Hajd mozemo se mi ovdje zajeba.vat na razne nacine, neslagat i sve to ali de mi samo objasni molim te kako to da superkup se igra sirom evrope, i svi jbg broje taj trofej osim vas pitara.? Daleko od toga da je vazno kao prvenstvo ali jedan Real Madrid broji taj trofej, slavi ga regularno samo pitari jok. Pa kako jbg...
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

JVVVST
Postovi: 929
Pridružen/a: 17 jun 2020, 21:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la JVVVST » 08 jun 2023, 14:17

godrina je napisao/la:
08 jun 2023, 14:11
JVVVST je napisao/la:
08 jun 2023, 13:25
NoDi80 je napisao/la:
08 jun 2023, 12:43
Superkup je takimcarska utakmica svugdje u svijetu osim kod nas
Da vi imate vise superkupova vazda bi ga brojali tako da ne serite
Jeste, kako da ne, Igra se izmedju sezona kao zagrijavanje, malo vaznija prijateljska. I vazna je jednako kao prvenstvo :lol: ne kenjaj boga ti.
Hajd mozemo se mi ovdje zajeba.vat na razne nacine, neslagat i sve to ali de mi samo objasni molim te kako to da superkup se igra sirom evrope, i svi jbg broje taj trofej osim vas pitara.? Daleko od toga da je vazno kao prvenstvo ali jedan Real Madrid broji taj trofej, slavi ga regularno samo pitari jok. Pa kako jbg...
Ako govorimo o uspjesnosti kluba, onda brojis osvojena takmicenja. Jedna utakmica nije i ne moze biti takmicenje. O njenoj bitnosti ti govori i termin kad se igra, izmedju sezona, u pripremnom periodu. Sluzi kao marketing, hajpanje pred pocetak utakmica koje su vazne. Mozes ga ti slaviti, slavi se i osvajanje Bajramskog turnira, ali na kraju to ne znaci nista, jer jedna nebitna utakmica se ne moze izjednacavati sa citavom sezonom. Uostalom, ako je tako vazan "trofej", sto se ne igra kod nas godinama?
Ja volim volim volim samo tebe...


BŽKŠ

Avatar
nokee
Postovi: 2212
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la nokee » 08 jun 2023, 14:18

AvantiBL je napisao/la:
08 jun 2023, 13:25
Ne postoji nijedan normalan navijač Borca kojem je drago što je Tegeltija predsjednik. Kad sam prvi put čuo tu informaciju, slatko sam se nasmijao, jer sam mislio da je baš neko prolupao, međutim...
Malo je klubova (ili ih i nema, ja primjere takve ne znam, mozda Croatia u svoje vrijeme) sa ovih prostora da je ovako pustilo politiku, tj da je postalo vlasnistvo jedne politicke stranke. A pri tome da je to navijacima, simpatizerima skroz ok, jer se nigdje nece procitati nekakav protest pa makar i na forumu.
NEVJEROVATNO stvarno!
Joj kad krene sad sezona siljenja.

NoDi80
Postovi: 4061
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 08 jun 2023, 14:19

Serete samo
Yugoslav First League: ⭐️
BiH Republic League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
European competitions
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists (1)
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)

Avatar
tabba77
Postovi: 2253
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tabba77 » 08 jun 2023, 14:26

Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti
dole na terenu srce ostavi
a tvoje Horde će tebi pjevati
i na kraju svijeta tebe bodriti

Avatar
DamirT
Postovi: 13985
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DamirT » 08 jun 2023, 14:33

Ko je sesti :kuknjava:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Antikloc
Postovi: 2467
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Antikloc » 08 jun 2023, 14:43

TeaM87 je napisao/la:
08 jun 2023, 13:00
Antikloc je napisao/la:
08 jun 2023, 12:55
TeaM87 je napisao/la:
08 jun 2023, 12:34


sve si upravu, ali sam i ja sve upravu, covjek je osudjeni kriminalac i mafijas i moje misljenje je da takav covjek ne treba biti docekivan ko bog, ali dobro slazemo se da se ne slazemo

sto se tice njegovog komandovanja, na pocetku rata je uletio mom dajdzi u supermarket i otpuhao sve sa polica pod izgovorom da je to za njegovu jedinicu, bez ikakvog naloga bez icega, hiljade maraka vrijedna roba otisla njemu i njegovim, je li i to spada u njegovo herojstvo?

mojne mi boga ti o celi, ocigledno nisi iz sarajeva ili ti roditelji nisu pa ne znas detalje, nemoj boga ti kad nisi upucen
Cuj,uletio u supermarket :mrgreen: Vojska mora jesti !! Bolje da vojska jede ,nego da pojedinci budu ratni profiteri. Posto bi tvoj daidza to prodavao po skupim cijenama i bogatio se a ne bi dao vojsci ,jedino rjesenje je bila zapljena :mrgreen:
Cuj ne znam o Babuki :urnebes: :mrgreen:
Babuka je bio Tito. A znamo da je i Tito,bio po zatvorima :mrgreen:
Da se vratimo na temu : Ovo ulaganje u Borac je u sustini dobra stvar,natjerace madjare i Sarajevo da jos vise uloze,da se potrude. Polako se stvara velika trojka BH fudbala.
smijesan si ako vjerujes u ovo sto si napisao, ili si dijete, ili nisi iz Sarajeva

budi pozdravljen :thumbup:
A sta sam napisao ? Da je Babuka uspjesno srezao sitne kriminalce i ratne profitere poput tvoga Daidze !
A ko je iz Sarajeva je smijesno da raspravlja navijac kluba slovenskih migranata iz Novog Sarajeva :mrgreen: :urnebes:
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

Avatar
TeaM87
Postovi: 3099
Pridružen/a: 16 maj 2010, 12:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TeaM87 » 08 jun 2023, 15:14

Antikloc je napisao/la:
08 jun 2023, 14:43
TeaM87 je napisao/la:
08 jun 2023, 13:00
Antikloc je napisao/la:
08 jun 2023, 12:55


Cuj,uletio u supermarket :mrgreen: Vojska mora jesti !! Bolje da vojska jede ,nego da pojedinci budu ratni profiteri. Posto bi tvoj daidza to prodavao po skupim cijenama i bogatio se a ne bi dao vojsci ,jedino rjesenje je bila zapljena :mrgreen:
Cuj ne znam o Babuki :urnebes: :mrgreen:
Babuka je bio Tito. A znamo da je i Tito,bio po zatvorima :mrgreen:
Da se vratimo na temu : Ovo ulaganje u Borac je u sustini dobra stvar,natjerace madjare i Sarajevo da jos vise uloze,da se potrude. Polako se stvara velika trojka BH fudbala.
smijesan si ako vjerujes u ovo sto si napisao, ili si dijete, ili nisi iz Sarajeva

budi pozdravljen :thumbup:
A sta sam napisao ? Da je Babuka uspjesno srezao sitne kriminalce i ratne profitere poput tvoga Daidze !
A ko je iz Sarajeva je smijesno da raspravlja navijac kluba slovenskih migranata iz Novog Sarajeva :mrgreen: :urnebes:
e pa to sto si napisao nije tacno, jer je taj tvoj babuka na samom pocetku rata dosao u supermarket i otpuhao ga, bez ikakvog naloga TO/armije, bez ikakvog papira, bez icega, na silu, mafijaski, dakle to je sami pocetak rata kad su cijene bile normalne i niko nije znao da ce rat trajat 4 godine i niko nije znao da ce kila kafe bit 100KM, moj dajdza je kriv jer je drzao granap? zato je ratni profiter? i on i bilo ko drugi ko je drzao neku radnju prije rata? nauci sta je ratni profiter dijete... igrom slucaja se ispostavilo da znam ljude iz "babukine" jedinice koji su svjedoci da nista robe od otpuhanih supermarketa i raznoraznih drugih radnji nije zavrsilo u jedinici nego u rukama cele i njegove raje i familije, ko je onda tu ratni profiter?

i tebi je to normalno? i ja budala sto ti objasnjavam ista
FKŽ !

Avatar
Doktorinho
Postovi: 339
Pridružen/a: 18 sep 2020, 17:53
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Doktorinho » 08 jun 2023, 15:25

Doktorinho je napisao/la:
08 jun 2023, 12:08
Evo par dobrih aktuelnih pitanja:

Šta će se desiti sa TC ako Husić preuzme Slobodu, ispadaju na terenu ili sami napuštaju takmičenje?

Ima li novosti oko tendera za centralnu tribinu Arene Rođeni?

Kad kone misle riješiti pitanje gradskog stadiona i kada će napokon zamijeniti zelene stolice sa bordo stolicama?

Koji klubovi su sljedeći na redu za dobijanje hibridnih travnjaka? (Široki 100%, za ostale nisam još siguran)

Da li Zrinjski planira graditi novu tribinu na trenutnoj tribini ‘Stajanje’, te okvirno kada bi se moglo krenuti sa tim ako uopste ima informacija oko toga?

Hoće li se ove godine ponovo pokrenuti inicijativa da se donese zakon o sportu koji je, prema riječima Irfana Čengića, zbog nedostatka sluha za sport među političarima opstruiran.
Ima li neko pouzdane informacije?

Avatar
dejavu
Postovi: 3618
Pridružen/a: 21 jun 2010, 14:13
Lokacija: Sa
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la dejavu » 08 jun 2023, 15:31

RollingPaper je napisao/la:
08 jun 2023, 11:53
Ma yebes ligu bez nas i cernobilaca, nije to to realno
jeste
nasa noc traje danima

https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g

Avatar
obagol
Postovi: 963
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la obagol » 08 jun 2023, 15:41

godrina je napisao/la:
08 jun 2023, 14:11
JVVVST je napisao/la:
08 jun 2023, 13:25
NoDi80 je napisao/la:
08 jun 2023, 12:43
Superkup je takimcarska utakmica svugdje u svijetu osim kod nas
Da vi imate vise superkupova vazda bi ga brojali tako da ne serite
Jeste, kako da ne, Igra se izmedju sezona kao zagrijavanje, malo vaznija prijateljska. I vazna je jednako kao prvenstvo :lol: ne kenjaj boga ti.
Hajd mozemo se mi ovdje zajeba.vat na razne nacine, neslagat i sve to ali de mi samo objasni molim te kako to da superkup se igra sirom evrope, i svi jbg broje taj trofej osim vas pitara.? Daleko od toga da je vazno kao prvenstvo ali jedan Real Madrid broji taj trofej, slavi ga regularno samo pitari jok. Pa kako jbg...
Pitari računaju playoffove u uspjehe i sad nešto pametuju za Superkup

Avatar
Ado1922
Postovi: 3204
Pridružen/a: 02 jul 2022, 16:06

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Ado1922 » 08 jun 2023, 15:44

Doktorinho je napisao/la:
08 jun 2023, 12:08


Ima li novosti oko tendera za centralnu tribinu Arene Rođeni?



Da li Zrinjski planira graditi novu tribinu na trenutnoj tribini ‘Stajanje’, te okvirno kada bi se moglo krenuti sa tim ako uopste ima informacija oko toga?

Ovo malo ko precizno zna, oba kluba planiraju gradnja "u skorije vrijeme"

Velež ima 50 posto novčanih sredstava za centralnu tribinu spremno.
Eric Cantona : "You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football team."

zeljovolimte
Postovi: 1640
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zeljovolimte » 08 jun 2023, 15:49

tabba77 je napisao/la:
08 jun 2023, 14:26
Ova liga se igra puno duze od 21 godine..
Imamo problema sa samopostovanjem. To sto fasisticke snage nisu dozvoljavale svojim "projektima" da igraju to je drugoo.. UEFA je ta takmicenja prije priznala ne znam zasto mediji imaju problem sa priznavanjem prvenstva Bosne i Hercegovine? :bih:

mosarajvosa83
Postovi: 5362
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 08 jun 2023, 16:12

obagol je napisao/la:
08 jun 2023, 15:41
godrina je napisao/la:
08 jun 2023, 14:11
JVVVST je napisao/la:
08 jun 2023, 13:25


Jeste, kako da ne, Igra se izmedju sezona kao zagrijavanje, malo vaznija prijateljska. I vazna je jednako kao prvenstvo :lol: ne kenjaj boga ti.
Hajd mozemo se mi ovdje zajeba.vat na razne nacine, neslagat i sve to ali de mi samo objasni molim te kako to da superkup se igra sirom evrope, i svi jbg broje taj trofej osim vas pitara.? Daleko od toga da je vazno kao prvenstvo ali jedan Real Madrid broji taj trofej, slavi ga regularno samo pitari jok. Pa kako jbg...
Pitari računaju playoffove u uspjehe i sad nešto pametuju za Superkup
Play off UEFA kupa i LP je uspjeh,al to je za vas naucna fantastika. Znaci nije uspjeh igrati sa Celtikom play off i imati 7000 poena,bolje kao vi imat 2000 :lolno:

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 64 gosta.