Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
nogometas
Postovi: 310
Pridružen/a: 13 nov 2021, 21:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la nogometas » 28 nov 2021, 18:53

killafrommanilla je napisao/la:
28 nov 2021, 18:44
Tobe ministre kako ne rade kad smo mi odradili dosta finih poteza, sad sto ste vi picici i sutite to je vad problem :kafa:

mi smo muda pokazali, vi se hinjski usutili, pa smo skontali s kim posla imamo prije samih neprijatelja, tako da cemo odsad ko i vi :kafa:
Sta ste to vi uradili? Pitam ozbiljno

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MortemHz » 28 nov 2021, 18:54

Nakon skandaloznih poruka navijača: Disciplinska komisija u srijedu o kaznama za Zrinjski i Široki

Očekuju se žestoke kazne

Utakmice 18. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine koje su ovog vikenda igrane u Mostaru i Širokom Brijegu ponovo su donijele neželjene scene na tribinama.
Navijači Zrinjskog i Širokog Brijega su na utakmicama protiv Posušja i Sarajeva skandirali su ime osuđenog ratnog zločinca Slobodana Praljka.
Pored skandiranja na tribinama su se našle zastave na kojima je lik bivšeg hrvatskog generala koji je prije četiri godine izvršio samoubistvo nakon što je osuđen na 20 godina zatvora zbog ratnih zločina.
Hercegovačke ekipe bi zbog isticanja ovih obilježja i skandiranja sa tribina mogle biti žestoko kažnjene.
SportSport.ba saznaje da je sjednica Disciplinske komisije NSBiH zakazana za srijedu i na njoj će se raspravljati o dešavanjima iz Mostara i Širokog Brijega i očekuje se žestoka reakcija krovne kuće bh. fudbala.
Zrinjski i Široki bi po svim pravilima trebali biti kažnjeni zbog skandaloznih poruka na tribinama i NSBiH jednostavno ne smije imati milosti u ovakvim situacijama.
Treba svakako istaći da je NK Široki Brijeg prije dvije godine već dobio kaznu zbog isticanja fotografije Slobodana Praljka.
NSBiH je tada kaznio klub s Pecare novčanom kaznom od 3.000 KM, a sjeverna tribina stadiona suspendovana je na tri utakmice.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 3188
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 28 nov 2021, 18:54

https://****.oslobo.djenje.ba/**/fudb ... eno-711627

UDRI HIN.
Najveci seljaci u drzavi.
SAMO VAS POSMATRAM
SUTORINA JE BIH

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Neutral » 28 nov 2021, 18:55

Odlični tekstovi na sportsport ba, sad će neofašistički portali prozivati "sarajevski" medij.

Čekam da navijači Herthe stave Bormanna, Frank-a ili Fricka na domaćoj utakmici i da kažu da odbacuju Ninberški proces.

Idioti.

spursman
Postovi: 702
Pridružen/a: 29 sep 2014, 12:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la spursman » 28 nov 2021, 18:58

Neutral je napisao/la:
28 nov 2021, 18:55
Odlični tekstovi na sportsport ba, sad će neofašistički portali prozivati "sarajevski" medij.

Čekam da navijači Herthe stave Bormanna, Frank-a ili Fricka na domaćoj utakmici i da kažu da odbacuju Ninberški proces.

Idioti.
Kad dođe naredba iz vrha stranke odmah 3 novinara 3 teksta prave
audere est facere!

killafrommanilla
Postovi: 3465
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la killafrommanilla » 28 nov 2021, 19:03

nogometas je napisao/la:
28 nov 2021, 18:53
killafrommanilla je napisao/la:
28 nov 2021, 18:44
Tobe ministre kako ne rade kad smo mi odradili dosta finih poteza, sad sto ste vi picici i sutite to je vad problem :kafa:

mi smo muda pokazali, vi se hinjski usutili, pa smo skontali s kim posla imamo prije samih neprijatelja, tako da cemo odsad ko i vi :kafa:
Sta ste to vi uradili? Pitam ozbiljno
Od nasilnickih metoda prema najnizoj vrsti stetocina do CASa prema kolegama sto gospodu glume, a vi?
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Mostarwolf1981
Postovi: 3913
Pridružen/a: 30 jun 2019, 20:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Mostarwolf1981 » 28 nov 2021, 19:06

MortemHz je napisao/la:
28 nov 2021, 18:54
Nakon skandaloznih poruka navijača: Disciplinska komisija u srijedu o kaznama za Zrinjski i Široki

Očekuju se žestoke kazne

Utakmice 18. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine koje su ovog vikenda igrane u Mostaru i Širokom Brijegu ponovo su donijele neželjene scene na tribinama.
Navijači Zrinjskog i Širokog Brijega su na utakmicama protiv Posušja i Sarajeva skandirali su ime osuđenog ratnog zločinca Slobodana Praljka.
Pored skandiranja na tribinama su se našle zastave na kojima je lik bivšeg hrvatskog generala koji je prije četiri godine izvršio samoubistvo nakon što je osuđen na 20 godina zatvora zbog ratnih zločina.
Hercegovačke ekipe bi zbog isticanja ovih obilježja i skandiranja sa tribina mogle biti žestoko kažnjene.
SportSport.ba saznaje da je sjednica Disciplinske komisije NSBiH zakazana za srijedu i na njoj će se raspravljati o dešavanjima iz Mostara i Širokog Brijega i očekuje se žestoka reakcija krovne kuće bh. fudbala.
Zrinjski i Široki bi po svim pravilima trebali biti kažnjeni zbog skandaloznih poruka na tribinama i NSBiH jednostavno ne smije imati milosti u ovakvim situacijama.
Treba svakako istaći da je NK Široki Brijeg prije dvije godine već dobio kaznu zbog isticanja fotografije Slobodana Praljka.
NSBiH je tada kaznio klub s Pecare novčanom kaznom od 3.000 KM, a sjeverna tribina stadiona suspendovana je na tri utakmice.
Ma yebo ovo, pare im nisu problem odma ce se to isplatiti, a utakmice bez navijaca, svakako njih i nemaju. Treba svakoga zbog ovoga poceti kaznjavati oduzimanjem bodova pa bi se onda zapitali hoce li ovo iko vise uraditi

killafrommanilla
Postovi: 3465
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la killafrommanilla » 28 nov 2021, 19:06

Aha, aha, ko ce kaznit, Vico Borca ili Beus Zrinjskog? Beus vd direktora Zrinjskog i prvi potpredsjednik Saveza :rol:

jel moguce da mislite da ce ih rasparati disciplinska ?
Zadnja izmjena: killafrommanilla, dana/u 28 nov 2021, 19:07, ukupno mijenjano 1 put.
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Avatar
nogometas
Postovi: 310
Pridružen/a: 13 nov 2021, 21:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la nogometas » 28 nov 2021, 19:06

killafrommanilla je napisao/la:
28 nov 2021, 19:03
nogometas je napisao/la:
28 nov 2021, 18:53
killafrommanilla je napisao/la:
28 nov 2021, 18:44
Tobe ministre kako ne rade kad smo mi odradili dosta finih poteza, sad sto ste vi picici i sutite to je vad problem :kafa:

mi smo muda pokazali, vi se hinjski usutili, pa smo skontali s kim posla imamo prije samih neprijatelja, tako da cemo odsad ko i vi :kafa:
Sta ste to vi uradili? Pitam ozbiljno
Od nasilnickih metoda prema najnizoj vrsti stetocina do CASa prema kolegama sto gospodu glume, a vi?
Nasi picici nisu nista uradili.
Te vase metode sa casom su pogresne. Za nasilje respekt od mene

Avatar
Sky9
Postovi: 10059
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Sky9 » 28 nov 2021, 19:08

nogometas je napisao/la:
28 nov 2021, 18:43
antisisoja1919 je napisao/la:
28 nov 2021, 18:39
nogometas je napisao/la:
28 nov 2021, 18:35


Nek ga bace lutvi.


Jesi li i ti juce tuko manijake u tz?
Nece ni lutvo svasta.
Nisam, imo dopunsku iz muzickog, pa nisam mogo doc. Al sam cuo da ih je marica opasno kroz sake provukla
Zenska? :tokralju:
Ko je doticna, ima li frajera? Zenio bih je da imam 2 tuzlanke :ljepota:
Ne može s jednom da izađe na kraj, a hoće još jednu ccc.

Inače Mara je gatara po zanimanju. :bih:
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Odgovornost
Postovi: 98
Pridružen/a: 05 okt 2021, 19:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Odgovornost » 28 nov 2021, 19:11

Đekooooo i ti si bio sirotinjaaa

Avatar
mozak
Interni moderator
Postovi: 3519
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mozak » 28 nov 2021, 19:16

Jasno u pravilniku piše kako postupiti, jedino je ostala dvojba kolika kazna će biti.
Kazna za ponavljanje ovih ekscesa je 3-5 utakmica bez gledatelja i novčana kazna od 10 000 do 30 000 KM.
Ja sam siguran da će biti minimalne, znači 3 utakmice pred praznim tribinama i 10 000 KM.
Pitanje za sve, da li će predsjednici klubova snositi sankcije, pošto ništa nije urađeno da se te slike uklone?
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11255
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la OnlyLeft22 » 28 nov 2021, 19:19

mozak je napisao/la:
28 nov 2021, 19:16
Jasno u pravilniku piše kako postupiti, jedino je ostala dvojba kolika kazna će biti.
Kazna za ponavljanje ovih ekscesa je 3-5 utakmica bez gledatelja i novčana kazna od 10 000 do 30 000 KM.
Ja sam siguran da će biti minimalne, znači 3 utakmice pred praznim tribinama i 10 000 KM.
Pitanje za sve, da li će predsjednici klubova snositi sankcije, pošto ništa nije urađeno da se te slike uklone?
A inače ih bude 2000-3000
To bez gledatelja neće biti nikakva razlika, bude ih u vrh glave 650 pod bb
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Cesc44
Postovi: 1051
Pridružen/a: 19 sep 2020, 19:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Cesc44 » 28 nov 2021, 19:20

OnlyLeft22 je napisao/la:
28 nov 2021, 19:19
mozak je napisao/la:
28 nov 2021, 19:16
Jasno u pravilniku piše kako postupiti, jedino je ostala dvojba kolika kazna će biti.
Kazna za ponavljanje ovih ekscesa je 3-5 utakmica bez gledatelja i novčana kazna od 10 000 do 30 000 KM.
Ja sam siguran da će biti minimalne, znači 3 utakmice pred praznim tribinama i 10 000 KM.
Pitanje za sve, da li će predsjednici klubova snositi sankcije, pošto ništa nije urađeno da se te slike uklone?
A inače ih bude 2000-3000
To bez gledatelja neće biti nikakva razlika, bude ih u vrh glave 650 pod bb
Pa i vas bude stotinjak pa vas kaznili, u cemu je problem?

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11255
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la OnlyLeft22 » 28 nov 2021, 19:26

Cesc44 je napisao/la:
28 nov 2021, 19:20
OnlyLeft22 je napisao/la:
28 nov 2021, 19:19
mozak je napisao/la:
28 nov 2021, 19:16
Jasno u pravilniku piše kako postupiti, jedino je ostala dvojba kolika kazna će biti.
Kazna za ponavljanje ovih ekscesa je 3-5 utakmica bez gledatelja i novčana kazna od 10 000 do 30 000 KM.
Ja sam siguran da će biti minimalne, znači 3 utakmice pred praznim tribinama i 10 000 KM.
Pitanje za sve, da li će predsjednici klubova snositi sankcije, pošto ništa nije urađeno da se te slike uklone?
A inače ih bude 2000-3000
To bez gledatelja neće biti nikakva razlika, bude ih u vrh glave 650 pod bb
Pa i vas bude stotinjak pa vas kaznili, u cemu je problem?
Kako delegata nije stid, bilo jučer 600 ljudi pod bb a on stavio 1200 :facepalm:
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Grad je nas DS
Postovi: 422
Pridružen/a: 14 maj 2009, 19:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Grad je nas DS » 28 nov 2021, 19:30

MrkiMedo je napisao/la:
28 nov 2021, 17:36
Grad je nas DS je napisao/la:
28 nov 2021, 17:24
Merhaba je napisao/la:
28 nov 2021, 16:10


Da i to je delegat bio iz Velike Kladuse. 1000 je kazna bila, a razlog političke poruke a general Atif tad hasta bio
Brate, mala dopuna..Znam delegata i taj lik je vjerovatno jedan od najnormalnijih likova na cijelom "BH fudbalskom nebu" (npr imas i Damira Šaroć koji je Peljto među delegatima...veliki gospodin). On je zabiljezio da je istaknuta zastava, nije on kaznjavao ili bilo sta slicno. Znaci, njegovo je bilo da napise sta je istaknuto, kao sto je vjerovatno pomenuo jos 20 detalja u tom zapisniku (sto je normalno za svaku utakmicu). Neko drugi je procijenio da toj zastavi nije tu mjesto. Odmah da se razumijemo, ja nisam ni za ni protiv, samo prenosim. I znam da je lik mjesecima nakon toga imao pakao od zivota (tipa 2 mjeeca bio na bolovanju, ugasen tel zbog stalnih prijetnji itd). Pozdrav.
Lazes. Prvo lazes da je Amir jedan od najnormalnijih likova u nasem nogometu. Yebem ja citavu drzavu ako je on jedan od najnormalnijih. Ne vidim razlog zasto bi ga iko branio, a niko ziv u njegovom gradu nema lijepo misljenje o njemu. Od svercanja djece u omladinskim kategorijama pa do evo tog slucaja, tu nema normalna i postena covjek.
Druze, prvo, nije pristojno reci nekome da laze, narocito nekome koga ne znas. Laganje je svjesno predstavljanje pogresnih cinjenica kao istinitih a ti definitvno ne znas da je to ovdje u pitanju. Naravno da ostavljam mogucnost da grijesim. Covjeka samo i iskljucivo znam preko ovog posla u kojem ga ovdje i pominjem. Znaci, imao sam kontakt sa njim samo dok je nastupao u svojstvu delegata. U tom smislu, poredio sam ga sa ostalim i ostajem pri stavu da spada u 2- 3 najnormalnija lika. Naglasavam, pricam o Amiru kao delegatu. Sta on radi kad izadje sa "mog" stadiona, stvarno ne znam a i nekako imam dovoljno svojih muka da bih to istrazivao. Nemam razlog da ti ne vjerujem, vidim da covjeka bolje poznajes i moram priznati da sam iznenadjen jer odaje utisaka "laganog" lika (npr. ja znam one koji imaju i pozitovno misljenje o njemu ali da ne smaramo o liku koji je, generalno, potpuno nebitan lik za temu).
Zeleni Zub, nije grub. Zeleni zub nema brata, Zeleni zub je kao stub,Zeleni zub jeste tata.

fks74
Postovi: 9211
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 28 nov 2021, 19:32

Mostarwolf1981 je napisao/la:
28 nov 2021, 19:06
MortemHz je napisao/la:
28 nov 2021, 18:54
Nakon skandaloznih poruka navijača: Disciplinska komisija u srijedu o kaznama za Zrinjski i Široki

Očekuju se žestoke kazne

Utakmice 18. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine koje su ovog vikenda igrane u Mostaru i Širokom Brijegu ponovo su donijele neželjene scene na tribinama.
Navijači Zrinjskog i Širokog Brijega su na utakmicama protiv Posušja i Sarajeva skandirali su ime osuđenog ratnog zločinca Slobodana Praljka.
Pored skandiranja na tribinama su se našle zastave na kojima je lik bivšeg hrvatskog generala koji je prije četiri godine izvršio samoubistvo nakon što je osuđen na 20 godina zatvora zbog ratnih zločina.
Hercegovačke ekipe bi zbog isticanja ovih obilježja i skandiranja sa tribina mogle biti žestoko kažnjene.
SportSport.ba saznaje da je sjednica Disciplinske komisije NSBiH zakazana za srijedu i na njoj će se raspravljati o dešavanjima iz Mostara i Širokog Brijega i očekuje se žestoka reakcija krovne kuće bh. fudbala.
Zrinjski i Široki bi po svim pravilima trebali biti kažnjeni zbog skandaloznih poruka na tribinama i NSBiH jednostavno ne smije imati milosti u ovakvim situacijama.
Treba svakako istaći da je NK Široki Brijeg prije dvije godine već dobio kaznu zbog isticanja fotografije Slobodana Praljka.
NSBiH je tada kaznio klub s Pecare novčanom kaznom od 3.000 KM, a sjeverna tribina stadiona suspendovana je na tri utakmice.
Ma yebo ovo, pare im nisu problem odma ce se to isplatiti, a utakmice bez navijaca, svakako njih i nemaju. Treba svakoga zbog ovoga poceti kaznjavati oduzimanjem bodova pa bi se onda zapitali hoce li ovo iko vise uraditi
Jedino oduzimanje bodova, to je jedino rješenje.

Cesc44
Postovi: 1051
Pridružen/a: 19 sep 2020, 19:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Cesc44 » 28 nov 2021, 19:34

OnlyLeft22 je napisao/la:
28 nov 2021, 19:26
Cesc44 je napisao/la:
28 nov 2021, 19:20
OnlyLeft22 je napisao/la:
28 nov 2021, 19:19


A inače ih bude 2000-3000
To bez gledatelja neće biti nikakva razlika, bude ih u vrh glave 650 pod bb
Pa i vas bude stotinjak pa vas kaznili, u cemu je problem?
Kako delegata nije stid, bilo jučer 600 ljudi pod bb a on stavio 1200 :facepalm:
Hahahah, aj samo suti zutalju.

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la vlakanje » 28 nov 2021, 19:35

killafrommanilla je napisao/la:
28 nov 2021, 19:06
Aha, aha, ko ce kaznit, Vico Borca ili...
pa sta smo sad zgrijesili :plac: :plac: :plac:

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11255
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la OnlyLeft22 » 28 nov 2021, 19:40

Cesc44 je napisao/la:
28 nov 2021, 19:34
OnlyLeft22 je napisao/la:
28 nov 2021, 19:26
Cesc44 je napisao/la:
28 nov 2021, 19:20


Pa i vas bude stotinjak pa vas kaznili, u cemu je problem?
Kako delegata nije stid, bilo jučer 600 ljudi pod bb a on stavio 1200 :facepalm:
Hahahah, aj samo suti zutalju.
Al zato sljedeće kolo protiv Leotara da proslavite jesenju titulu bit će vas najmanje 4-5000 ako ne i 7 milja

Golem si zrinka
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: aimar21, begla, Gargamel22, holyman, Lewy21, Lobudaraczapamcenje i 83 gosta.