Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 04 jun 2023, 20:33

Mamba21 je napisao/la:
04 jun 2023, 20:31
"Smatrate li da je afirmativno to što je FK Sarajevo u posljednje dvije godine bilo četvrto u Premijer ligi Bosne i Hercegovine, osvojivši tačno 64 boda manje od prvaka Zrinjskog u dvije posljednje sezone?"
Miriviću još puno godina da ostaneš :urnebes:
Ova sa Raporta zna nešto ali ne smije da napiše, ne bi on bez veze načinjao ove ozbiljne teme. Kešmer je ozbiljan novinar.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 04 jun 2023, 20:36

HordasOdMalena je napisao/la:
04 jun 2023, 20:32
A odakle portalima screenshot ako nije bio dostupan, yebo ga ti? :mrgreen:
Pa to sam ti napisao u prvom postu, da je ponovo vraćen. Na portalima je bio direktan link koji je vodio do izvještaja, i vjeruj mi da nije bio dostupan. Tako da ovaj nije slagao.

E sad prije da je neka tehnička greška, ali zaista nisu slagali. Ima moj post na temi naši klubovi u Evropi kad sam pisao o budžetima klubova, e taj dan se nije moglo pristupiti izvještaju.
Evribadi sej Željo
Željoooo

fks74
Postovi: 9214
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 04 jun 2023, 20:37

Najgore je kada se neko pored svojih SILNIH problema, bavi tuđim problemima( kojih u stvari baš i nema).

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la amypitar » 04 jun 2023, 20:41

Neka nama Mirvica I da ga Bog pozivi puno godina akb.

Avatar
dejavu
Postovi: 3618
Pridružen/a: 21 jun 2010, 14:13
Lokacija: Sa
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la dejavu » 04 jun 2023, 20:44

mnon46 je napisao/la:
04 jun 2023, 19:20
holyman je napisao/la:
04 jun 2023, 16:25
dejavu je napisao/la:
04 jun 2023, 16:20


navedi koji su, i koje su situacije bile :rol:
Sta koji su? :rol: :rol: :rol:

Dokumentovano i arhivirano sve, suspenzije odradilo 6 sudija zbog navlačenja kmelji, nije se to desilo 1964
Ma nisu ni bile, pogriješili smo mi svi :rol:
prvi ti si napiso ‘kad se sjetim’ a ovaj drugi da je arhivirano i dokumentovano.
samo sam vas pitao da postavite ovdje ta sjecanja, nista vise :rol:
nasa noc traje danima

https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g

Grgurplinski
Postovi: 138
Pridružen/a: 03 maj 2023, 15:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Grgurplinski » 04 jun 2023, 20:45

Jedva čekam da opet izađe anketa " tko osvaja plbih"
FK Velež
FK Sarajevo
FK Željezničar
Netko drugi
Da vidim koliko će Velež imati glasova više od ostalih.

slika

Avatar
dejavu
Postovi: 3618
Pridružen/a: 21 jun 2010, 14:13
Lokacija: Sa
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la dejavu » 04 jun 2023, 20:46

Miljacka je napisao/la:
04 jun 2023, 16:51
dejavu je napisao/la:
04 jun 2023, 16:45
@Miljacka

slika
:nene:
:?:
..horde zla gorica :twisted:
nasa noc traje danima

https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g

adukor88
Postovi: 50
Pridružen/a: 21 mar 2021, 22:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la adukor88 » 04 jun 2023, 20:49

jurisicduska je napisao/la:
04 jun 2023, 18:53
Pa pozajmice idu na račun. I plati se uredno porez. Najnormalnija transakcija. Kao sponzor nešto jači. Ima pravo svako na svijetu da svoje pare da gdje želi i da ih otpiše(tj da kaže ja ih ne potražujem od kluba). Na taj novac je uredno placen porez. Vi živite u paralelnom svijetu dvostrukih , amaterskih , sponzorskih ugovora pa vam igrače plaćaju Zmaj, Megamix , hotel Sunce i tako. Nismo mi taj klub. Vama dođe inspekcija i ne zapečate vas isključivo zbog sprege sa režimom vi sad da ste u normalnoj državi s tim poreznim dugom ne bi mogli raditi. Nego vam reprogramiraju reprograme reprograma. Ne ispoštujte rate pa vam opet reprogramiraju. Molite poreznu da vam ne uzme stadion pa vam reprogramiraju. Kad dođe do pravne države vi ćete prvo Ostat bez imovine koju vam je i dala država pa onda pod kljuc.
Ma ne kontaju oni to sto ti govoris,njima je vazan x na derbiju i da slave izlazak u evropu :rol:
Naravno da ih rezim drzi u zivotu i da im nije politickih partija koje ih redovno finansiraju davno bi bili ugaseni!

Avatar
Osttribine
Postovi: 2766
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Osttribine » 04 jun 2023, 20:53

Only javi se i objasni im ko je najveci u vasioni sve ti je oprosteno, da ne citamo 20 stranica ovih glupih prepucavanja pitari vs košpicari. Sta uradi od njih jedno 3. mjesto i plasman iznad FK Sarajevo nakon 4,5 sezona. To ulazi cita finansijske izvjetaje rivala i slicno, pa ni sam nisam to procitao vezano za moj klub, a ne da citam tudje izvjestaje. Dalje, 10 godina ista prica, polako otici ce Tan, Nam, Mirvic, a ne tako davno vidjeli smo svr.šavanje na klovna iz Londona i na njegova ubleharenja, pa onda famozni Diglisić jest ušao nije ušao u klub, u putu je, u Sarajevu je itd.
Da ne govorim da se na titulu ceka tacno 10 godina, da je jedini trofej koji su osvojili Kup prije 5 godina koji nisu propratili i proslavili, ali se slavi Superkup odigran samo 4 puta zahvaljujuci kome su i danas tehnicki najtrofejniji klub u BiH i ako od ovih relevantnih trofeja ( Liga, Kup) imaju jedan kup manje od FKS dok smo u titulama šampiona na istom broju tj. 7. To sto ovaj iz CG ne priznaje koga boli čošak, na kraju krajeva i oni kada su 1998. postali prvaci nisu igrali LŠ nego KUP UEFA zbog nedostatka bodova naših predstavnika, a kad se toga sjetim i tu su nas optuzivali, kaze pitari nam se osvetili sto smo titulu uzeli pa nam nedaju u LŠ :D

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5555
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hajdeee » 04 jun 2023, 20:58

jurisicduska je napisao/la:
04 jun 2023, 18:53
Pa pozajmice idu na račun. I plati se uredno porez. Najnormalnija transakcija. Kao sponzor nešto jači. Ima pravo svako na svijetu da svoje pare da gdje želi i da ih otpiše(tj da kaže ja ih ne potražujem od kluba). Na taj novac je uredno placen porez. Vi živite u paralelnom svijetu dvostrukih , amaterskih , sponzorskih ugovora pa vam igrače plaćaju Zmaj, Megamix , hotel Sunce i tako. Nismo mi taj klub. Vama dođe inspekcija i ne zapečate vas isključivo zbog sprege sa režimom vi sad da ste u normalnoj državi s tim poreznim dugom ne bi mogli raditi. Nego vam reprogramiraju reprograme reprograma. Ne ispoštujte rate pa vam opet reprogramiraju. Molite poreznu da vam ne uzme stadion pa vam reprogramiraju. Kad dođe do pravne države vi ćete prvo Ostat bez imovine koju vam je i dala država pa onda pod kljuc.
To je to.
FK Prosjaci, samo u ovakvoj neuredjenoj drzavi, apsurda, nisu pod stecajem, i nije im oduzeta imovina.

Rezervno ime za njih FK Reprogram reprograma reprograma reprogram.


I oni nekome nesto....Allahu smiluj im se.
- FKS -

Espiritosanto
Postovi: 2950
Pridružen/a: 26 sep 2021, 18:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Espiritosanto » 04 jun 2023, 21:00

Drug nema ti Only vremena ovdje da ulazi sad je na temi Prva liga Federacije.On i Sky traže nekog lika da ga prebiju pisao nešto o Slobodi i Fukarama.
Samo vi nastavite.
I Mostarske kiše kao da su stale
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 04 jun 2023, 21:01

Budimo realni, ovi sa Raporta su postavili nekoliko dobrih pitanja, npr. kako je moguće da privatna prćija dobija novac iz budžeta. :kafa:
Evribadi sej Željo
Željoooo

fks74
Postovi: 9214
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 04 jun 2023, 21:03

Kada oni tamo laju na Mirvića, siguran sam da je Fk Sarajevo na pravom putu. Samo jako Mirva, neka te Allah dugo poživi. 💪💪

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9548
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 04 jun 2023, 21:04

VeteranSA je napisao/la:
04 jun 2023, 18:49
jurisicduska je napisao/la:
04 jun 2023, 18:44
Na svaki izlazni transfer fk Sarajevo je platilo porez državi.
Na svaku platu u punom iznosu je fk Sarajevo platilo porez državi
Fk Sarajevo je najveći platiša poreza od svih sportskih kolektiva u Bosni i Hercegovini.
Ponovit ću :
Od svih sportskih kolektiva u Bosni i Hercegovini Fudbalski klub Sarajevo je uplatilo najviše poreza.
Iz UG niko ne može izvlačiti keš nikakav.
A ove nebuloze posude se pare državi ništa. To je tolika glupost da ne znam šta bih vam rekao.
Kad se donese zakon o sportu u BiH i privatizacija bude moguća investitor će uci u klub u drugom svojstvu. Ovako je čovjek koji za određeni dio novca ima pravo da postavi ljude u skupštini koja je najveći organ kluba.
Da nas statut ne valja ne bi vaši pusikurci prepisali statut od a do z i umjesto da budete zahvalni sto su vas pustili da prepisete ne bi li vam došao Amerikanac vi nešto tandrcete Ko pokvaren radio


FK SARAJEVO JE PLATIO NAJVIŠE POREZA OD SVIH FUDBALSKIH KOLEKTIVA A GENERALNO SPORTSKIH U BOSNI I HERCEGOVINI.
FK Sarajevo je svoj dug prema poreznoj upravi izmirilo i ne čeka Magodu da ga otpiše kao pojedinci.
Fk Sarajevo je udruženje građana formalno pravno i kao takvo ne može niko izvlačiti nikakve pare iz njeg ni na jedan način.
Plaćate poreze na dio koji ide preko računa naravno. Ali polako, doći če red na pozajmice i otpise istih. To je za zatvora odmah. To što se plaćaju obaveze državi, te ne oslobađa krivične odgovornosti za utaje istih. Polako, sve će izaći na vidjelo, još kad se Amri uključe oko sumnjivih transakcija njihovog državljanina...vidjećemo
Ja da sam na tvom mjestu ne bi ništa čekao. Spremi se i direkt u SIPU da im objasniš kakav skandal si otkrio :rol:
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

damir_82
Postovi: 989
Pridružen/a: 30 avg 2009, 17:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la damir_82 » 04 jun 2023, 21:06

Virtu4l je napisao/la:
04 jun 2023, 21:01
Budimo realni, ovi sa Raporta su postavili nekoliko dobrih pitanja, npr. kako je moguće da privatna prćija dobija novac iz budžeta. :kafa:
Ne, nije privatna prćija.. :nene: Udruženje građana, kao i svi! Kad drugi mogu dobiti puno para iz budžeta, fer je da i nama uplate nešto sitno.. Nećemo se ugasiti bez toga, ali eto fer je.. :kafa:

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la amypitar » 04 jun 2023, 21:06

fks74 je napisao/la:
04 jun 2023, 21:03
Kada oni tamo laju na Mirvića, siguran sam da je Fk Sarajevo na pravom putu. Samo jako Mirva, neka te Allah dugo poživi. 💪💪
Mirvicu akb spomenik dici ispred stadiona.

fks74
Postovi: 9214
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 04 jun 2023, 21:07

Virtu4l je napisao/la:
04 jun 2023, 21:01
Budimo realni, ovi sa Raporta su postavili nekoliko dobrih pitanja, npr. kako je moguće da privatna prćija dobija novac iz budžeta. :kafa:
Isto kao što opština i kanton grade stadion koji nije njihov. Mene kao poreskog obveznika nije niko pitao, dali ja želim da moj novac ide za izgradnju istočne i južne tribine. 😁

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9548
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 04 jun 2023, 21:09

Virtu4l je napisao/la:
04 jun 2023, 20:24
HordasOdMalena je napisao/la:
04 jun 2023, 20:11
E gledaj raporta i neistina. :mrgreen:

Izvještaj se sa dva klika može naći na stranici. Svašta.
Da, sad je vraćen, ali nije bio dostupan na sajtu. Nedavno sam tražio kad sam vadio nešto za sve klubove i bukvalno je bilo "page not found".
Nije bio par dana jer su blurovali potpise direktorice, i dodali na kraj izvještaja napomenu koliko je novca otišlo menadžerima/posrednicima. Naravno, Raport objavljuje tekst bez da provjere sve što su napisali još jednom. BiH novinarstvo :puke:
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

jurisicduska
Postovi: 4482
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 04 jun 2023, 21:10

Pravo je pitanje kako udruženje koje je dužno državi 3-4 miliona može dobit ista od države. Dakle vas država stimulira da ne plaćate porez državi. Vi navijajte da sto duže potraje ovo bespravlje jer da ima države i da niste u sprezi s istom vi ne bi postojali bar ne u tom obliku. To je činjenica. Valjda će se novinari pozabaviti temom :

Stimulisanje za neplaćanje poreza - apsurdistan.
Stimulisanje za nepoštivanje reprograma reprogramovog reprograma - apsurdistan.

Da ima države sve bi vam bilo oduzeto još bi neki i zatvora dobili. Al **** nagradit će vas novim budžetskim parama.

Prvo ste postali Vicina drolja jer vam je Vico dao pare da preživite.
Drolja države ste odavno.
Vi ste pravi politički projekat koji ne bi postojao bez vlasti kakva jest. Borac je za vas mila majka.
Zadnja izmjena: jurisicduska, dana/u 04 jun 2023, 21:12, ukupno mijenjano 1 put.
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

Virtual : Da bi bio penal kad se igra rukom u 16, lopta mora ići prema golu i mora igrač imati vremena da skloni ruku, ako nema nije penal / odnosi se samo na utakmice Željkana

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 04 jun 2023, 21:10

fks74 je napisao/la:
04 jun 2023, 21:07
Isto kao što opština i kanton grade stadion koji nije njihov. Mene kao poreskog obveznika nije niko pitao, dali ja želim da moj novac ide za izgradnju istočne i južne tribine. 😁
Naravno da grade, pomažu reprezentaciji.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Antipolitika3, boki86, Giuseppe1, Paromlinac, Riziko, svrakino1921 i 74 gosta.