Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
DzananMusa11
Postovi: 570
Pridružen/a: 05 nov 2021, 07:09
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DzananMusa11 » 27 jan 2022, 14:41

NIkad jači beton

Avatar
samocelik
Postovi: 6022
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la samocelik » 27 jan 2022, 14:46

Gubili smo i mi od Batona ove sezone, nemojte se sikirati plavi.
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

opalaopala
Postovi: 2155
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 27 jan 2022, 14:51

miki651 je napisao/la:
27 jan 2022, 14:24
A sad spektakl..... Recite rođeni nesvsrstani i nestranački, osim kad su u pitanju novci, da li je istina da vas je odkantao ovaj novi potpresjednik Zrinjskog kad ste ga molili za donacije..
Jao mitomanije i price , pa ovo ne prolazi ni medju vama . Kao prvo nama ne treba pomoć nismo u dugovima kao vi , sto se vidi svake godine na godišnjem izvještaju a i vidit će se na ovom sto izadje uskoro da smo vas prepisali . Kakvu mitomanije sad priču pokušavaju ubacit to je haos , nego idi daj misu za Holokaust u Medjugorje pa možda se ovom gej liku ucmarite pa kupi koju kantu jupola da zamazate ono ruglo od nekad kultnog B.B. kojeg niste u stanju ni prekrecit . Eee mitomanije nikad niže nisu pali , a guzice im vire
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

miki651
Postovi: 1681
Pridružen/a: 30 jun 2013, 19:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la miki651 » 27 jan 2022, 14:54

Opala reci slobodno da niste kamčili pomoć od čovjeka i gotova priča. Naravno ako znaš, a ako nisi upućen bolje ti je odjaviti se sa foruma nego napamet svirati.

opalaopala
Postovi: 2155
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 27 jan 2022, 15:01

miki651 je napisao/la:
27 jan 2022, 14:54
Opala reci slobodno da niste kamčili pomoć od čovjeka i gotova priča. Naravno ako znaš, a ako nisi upućen bolje ti je odjaviti se sa foruma nego napamet svirati.
Kakva mitomanija , pa jel ovo moguće ? Bolan jel te stid tako mitomaniju bacat , evo sto ste baciili da ste Zrinjski a ne zrinski , evo sto ste bacili da se 1905 a ne 1994 , al ovo vas je dokusurilo . Hajde bolan idi plati tu misu za Holokaust , i poslije se naguzi on voli tako . Ako budeš dobar biće tri kante jupola za onu ruševinu . E šta sve nećete izmislit u pm , pa dokle ide vaša laz zajebali ste Dobrisu
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

opalaopala
Postovi: 2155
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 27 jan 2022, 15:04

Zna se koje kome pomogao , kad je većinski vlasnik Vitalisa , jedan jedini predsjednik Šemsudin Hasic pomogao Medjugoricima da odrade liječnike preglede u njegovoj ustanovi , al pstt nemoj da bude da sam ja rekao, pomozi sirotu na svoju sramotu al nek se ne zna .

Teletović je u Vitalisu navodno otkupio udio koji je držao vlasnik Hercegovina lijeka Šemsudin Hasić.Sudeći prema podacima registra poslovnih subjekata, Teletović je većinski vlasnik Vitalisa. Samo psttt pomagao vam čovjek dugi niz godina , a ni hvala predsjedniku Hasicu . Tako je to kad ciganima pomažeš
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

miki651
Postovi: 1681
Pridružen/a: 30 jun 2013, 19:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la miki651 » 27 jan 2022, 15:08

opalaopala je napisao/la:
27 jan 2022, 15:01
miki651 je napisao/la:
27 jan 2022, 14:54
Opala reci slobodno da niste kamčili pomoć od čovjeka i gotova priča. Naravno ako znaš, a ako nisi upućen bolje ti je odjaviti se sa foruma nego napamet svirati.
Kakva mitomanija , pa jel ovo moguće ? Bolan jel te stid tako mitomaniju bacat , evo sto ste baciili da ste Zrinjski a ne zrinski , evo sto ste bacili da se 1905 a ne 1994 , al ovo vas je dokusurilo . Hajde bolan idi plati tu misu za Holokaust , i poslije se naguzi on voli tako . Ako budeš dobar biće tri kante jupola za onu ruševinu . E šta sve nećete izmislit u pm , pa dokle ide vaša laz zajebali ste Dobrisu
Šta je sad, bojiš se priznati da ste plakali i kukumačili za donacije od čovjeka, a kad čovjek pomaže Zrinskom tad je gej a da je vama dao bio bi ljudina na kvadrat. A neda vam i sami znate što vas je odj...Preostaje vam samo plakati i cmizdriti po forumima i 0nako samo to radite zadnjih 30 godina.

opalaopala
Postovi: 2155
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 27 jan 2022, 15:10

miki651 je napisao/la:
27 jan 2022, 15:08
opalaopala je napisao/la:
27 jan 2022, 15:01
miki651 je napisao/la:
27 jan 2022, 14:54
Opala reci slobodno da niste kamčili pomoć od čovjeka i gotova priča. Naravno ako znaš, a ako nisi upućen bolje ti je odjaviti se sa foruma nego napamet svirati.
Kakva mitomanija , pa jel ovo moguće ? Bolan jel te stid tako mitomaniju bacat , evo sto ste baciili da ste Zrinjski a ne zrinski , evo sto ste bacili da se 1905 a ne 1994 , al ovo vas je dokusurilo . Hajde bolan idi plati tu misu za Holokaust , i poslije se naguzi on voli tako . Ako budeš dobar biće tri kante jupola za onu ruševinu . E šta sve nećete izmislit u pm , pa dokle ide vaša laz zajebali ste Dobrisu
Šta e sad, bojiš se priznati da ste plakali i kukumačili za donacije od čovjeka, a kad čovjek pomaže Zrinskom tad je gej a da je vama dao bio bi ljudina na kvadrat. A neda vam i sami znate što vas je odj...Preostaje vam samo plakati i cmizdriti po forumima i 0nako samo to radite zadnjih 30 godina.

Samo dokaze pokaži , ja ti pokažem dokaze kako je predsjednik Hasic pomagao Medjugorcima . Ti kad pokažeš dokaze ja ću recu svaka čast , do tad možeš lagat jedino vasu gej zajednicu. Kako možete vise izmišljati , mitomani Hahaah čuj da pitamo gej zidova , a imamo najjačeg čovjeka u bh Semsudina Hasica . Smjesan si da ne vjeruješ ni ti sam šta pišeš
Zadnja izmjena: opalaopala, dana/u 27 jan 2022, 15:16, ukupno mijenjano 2 puta.
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

vedinjo98
Postovi: 2102
Pridružen/a: 22 nov 2020, 14:00
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la vedinjo98 » 27 jan 2022, 15:12

Uvijek neugodni Baton
FK SARAJEVO
🏆 Titula 7x 🏆
🏆 Kup 7x 🏆

miki651
Postovi: 1681
Pridružen/a: 30 jun 2013, 19:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la miki651 » 27 jan 2022, 15:16

Pa kad uzimate pare od sda, od sdp, od df, od ljudi koji su pritvoreni čekaju sudski postupak, u stvari vi živite iskljućivo od donacija i sadake. Niko normalan neće vama dati ništa.

Cesc44
Postovi: 1052
Pridružen/a: 19 sep 2020, 19:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Cesc44 » 27 jan 2022, 15:18

opalaopala je napisao/la:
27 jan 2022, 15:04
Zna se koje kome pomogao , kad je većinski vlasnik Vitalisa , jedan jedini predsjednik Šemsudin Hasic pomogao Medjugoricima da odrade liječnike preglede u njegovoj ustanovi , al pstt nemoj da bude da sam ja rekao, pomozi sirotu na svoju sramotu al nek se ne zna .

Teletović je u Vitalisu navodno otkupio udio koji je držao vlasnik Hercegovina lijeka Šemsudin Hasić.Sudeći prema podacima registra poslovnih subjekata, Teletović je većinski vlasnik Vitalisa. Samo psttt pomagao vam čovjek dugi niz godina , a ni hvala predsjedniku Hasicu . Tako je to kad ciganima pomažeš
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Daj bola velezovci smirite ovog glupana, sta covjek sve lupa :urnebes: :urnebes:

opalaopala
Postovi: 2155
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 27 jan 2022, 15:20

Oooj evo najvećeg mitomana od svih Medjugoraca a to je miki651 , rekoše ljudi koji su na pogodnu HDZ.a lasic sulenta Beus , Dragan Itd. .. samo vi nemojte o strankama života ti , vi ste dno . I očekujem da se zahvalite predsjedniku Hasicu sto vam je nesebično pomogao , jer ti je jedna ljudina koja svaki dan dokazuje kad pomaze bekuscnicima i podstanarima kao Medjugorcima , hajde reci hvala Predsjednice Hasicu . Iako ne traži on od takvih hvala
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

opalaopala
Postovi: 2155
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 27 jan 2022, 15:22

Cesc44 je napisao/la:
27 jan 2022, 15:18
opalaopala je napisao/la:
27 jan 2022, 15:04
Zna se koje kome pomogao , kad je većinski vlasnik Vitalisa , jedan jedini predsjednik Šemsudin Hasic pomogao Medjugoricima da odrade liječnike preglede u njegovoj ustanovi , al pstt nemoj da bude da sam ja rekao, pomozi sirotu na svoju sramotu al nek se ne zna .

Teletović je u Vitalisu navodno otkupio udio koji je držao vlasnik Hercegovina lijeka Šemsudin Hasić.Sudeći prema podacima registra poslovnih subjekata, Teletović je većinski vlasnik Vitalisa. Samo psttt pomagao vam čovjek dugi niz godina , a ni hvala predsjedniku Hasicu . Tako je to kad ciganima pomažeš
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Daj bola velezovci smirite ovog glupana, sta covjek sve lupa :urnebes: :urnebes:
To je istina , imaš sve dokaze . A price od ovog mikia vašeg retarda ni ti sam ne vjeruješ . Hajde fino reci hvala grande predsjednice Hasicu . Lagano se može provjeriti sve ako ne vjeruješ meni , al znam da te boli istina
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

opalaopala
Postovi: 2155
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 27 jan 2022, 15:26

https://sportsport.ba/magazin/mirza-tel ... lis/414895

Hajde gej zajednico iz Medjugorja , zahvalite se gospodinu Hasicu , dokaz kakva smo gospoda i uvijek pomažemo manjima od sebe . Kad ovim kamenjarima sad puknu čirevi tuzit će Vitalis kakvi su . A nebi ovo spominjao da ovaj retard miki , ne vuče za jezik jer kad se pomogne to se ne govori
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

Cesc44
Postovi: 1052
Pridružen/a: 19 sep 2020, 19:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Cesc44 » 27 jan 2022, 15:41

opalaopala je napisao/la:
27 jan 2022, 15:22
Cesc44 je napisao/la:
27 jan 2022, 15:18
opalaopala je napisao/la:
27 jan 2022, 15:04
Zna se koje kome pomogao , kad je većinski vlasnik Vitalisa , jedan jedini predsjednik Šemsudin Hasic pomogao Medjugoricima da odrade liječnike preglede u njegovoj ustanovi , al pstt nemoj da bude da sam ja rekao, pomozi sirotu na svoju sramotu al nek se ne zna .

Teletović je u Vitalisu navodno otkupio udio koji je držao vlasnik Hercegovina lijeka Šemsudin Hasić.Sudeći prema podacima registra poslovnih subjekata, Teletović je većinski vlasnik Vitalisa. Samo psttt pomagao vam čovjek dugi niz godina , a ni hvala predsjedniku Hasicu . Tako je to kad ciganima pomažeš
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Daj bola velezovci smirite ovog glupana, sta covjek sve lupa :urnebes: :urnebes:
To je istina , imaš sve dokaze . A price od ovog mikia vašeg retarda ni ti sam ne vjeruješ . Hajde fino reci hvala grande predsjednice Hasicu . Lagano se može provjeriti sve ako ne vjeruješ meni , al znam da te boli istina
Ti si brate duplo gluplji nego sto sam mislio.

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11257
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la OnlyLeft22 » 27 jan 2022, 15:43

Herero sve ti je oprosteno :kafa:
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

opalaopala
Postovi: 2155
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 27 jan 2022, 15:51

Cesc44 je napisao/la:
27 jan 2022, 15:41
opalaopala je napisao/la:
27 jan 2022, 15:22
Cesc44 je napisao/la:
27 jan 2022, 15:18


:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Daj bola velezovci smirite ovog glupana, sta covjek sve lupa :urnebes: :urnebes:
To je istina , imaš sve dokaze . A price od ovog mikia vašeg retarda ni ti sam ne vjeruješ . Hajde fino reci hvala grande predsjednice Hasicu . Lagano se može provjeriti sve ako ne vjeruješ meni , al znam da te boli istina
Ti si brate duplo gluplji nego sto sam mislio.
Ti možeš vrijedjat i pisat šta hoces , ali kad ti se pokaže istina i dokazi ti odma vrijedjas . Ako ovo nije istina ti dokazi drugačije , znam da vas istina boli i da ste se radi ovog upalili ko umjaci al ako preživite ovu gej zajednicu i ovo će te . Želim ti ugodno popodne i preporuka velika casa vode i Apaurin jedan .
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

miki651
Postovi: 1681
Pridružen/a: 30 jun 2013, 19:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la miki651 » 27 jan 2022, 15:57

Opala zakuco. Može na gej paradu.

opalaopala
Postovi: 2155
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 27 jan 2022, 15:58

miki651 je napisao/la:
27 jan 2022, 15:57
Opala zakuco. Može na gej paradu.
Zakucao i tebe i Cesc . Tako je kad imaš dokaze
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

killafrommanilla
Postovi: 3475
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la killafrommanilla » 27 jan 2022, 16:00

miki651 je napisao/la:
27 jan 2022, 15:57
Opala zakuco. Može na gej paradu.
Neko ko ulaze u Aluminij da je upitan da pomogne Velezu wtf

Aluminij je godinama vas izvor novca i ne postoji nikakva sansa da ta firma pomogne Velezu, bez obzira ko upravljao, to i ti znas, i ja, i ptice na grani

a sve i da je pomogao, to ga ne bi opralo od cinjenice da je i zidov i derpe :D
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Balorda, elSaik, Maestro^^ i 49 gostiju.