Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
NazorUso
Postovi: 3740
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NazorUso » 01 dec 2022, 15:57

Samo dok Adzem namigne dva puta i dva miliona su tu...
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
redbull93
Postovi: 14293
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la redbull93 » 01 dec 2022, 16:23

Al najsmjesnije je bilo kad su svrsavali na ono kad je amidja od ovog amera vidjen na stadionu. Koja je to euforija bila :rol:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
NazorUso
Postovi: 3740
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NazorUso » 01 dec 2022, 16:34

redbull93 je napisao/la:
01 dec 2022, 16:23
Al najsmjesnije je bilo kad su svrsavali na ono kad je amidja od ovog amera vidjen na stadionu. Koja je to euforija bila :rol:
Slikali neko auto s americkim tablama 🤣
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ElCartel11 » 01 dec 2022, 16:35

redbull93 je napisao/la:
01 dec 2022, 16:23
Al najsmjesnije je bilo kad su svrsavali na ono kad je amidja od ovog amera vidjen na stadionu. Koja je to euforija bila :rol:
Ili smo mi toliko glupi ili ovi "investitori" dodju ovdje sa drugom idejom gdje je fudbal u drugom planu.

Evo recimo vas su Turci dokrajcili, zeljkan je prvo imao onu marionetu derpansku (zaboravio mu ike) sad ovaj Diglisic. U prevodu nigdje veze nisu se pomakli sa mrtve tačke.

Takodje i mi smo tu negdje od 2013 otkad nas je Tan kupio jedino vrijedno pomena su prve 2 godine pod Tanom gdje smo sanirali sav svoj dug, poceli graditi trening kamp, pa onda u sezoni 14/15 doveli Jajala, Benku i Delaca sto je bilo bas vrhunski. Pa onda ona lakrdija sezona 15/16 gdje smo ostali bez Evrope, afera izmedju Dine feningasa i sisoje Aze.
Kad nas je Nam uzeo stvarno smo bili digli klub za par stepenica. 2 uzastopne titule zaredom (dupla kruna u jednoj sezoni).
Ali i on se pokupio nakon dobre 2 sezone, a da je ostao i ulagao napred garantujem, da bi zaigrali grupe ove konferencijske lige.
Sad pod Mirvicem mozda i najgore igramo otkad imamo investitora. Lani bez Evrope, a kako je krenulo i ove sezone nam se isto sprema.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
redbull93
Postovi: 14293
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la redbull93 » 01 dec 2022, 17:09

ElCartel11 je napisao/la:
01 dec 2022, 16:35
redbull93 je napisao/la:
01 dec 2022, 16:23
Al najsmjesnije je bilo kad su svrsavali na ono kad je amidja od ovog amera vidjen na stadionu. Koja je to euforija bila :rol:
Ili smo mi toliko glupi ili ovi "investitori" dodju ovdje sa drugom idejom gdje je fudbal u drugom planu.

Evo recimo vas su Turci dokrajcili, zeljkan je prvo imao onu marionetu derpansku (zaboravio mu ike) sad ovaj Diglisic. U prevodu nigdje veze nisu se pomakli sa mrtve tačke.

Takodje i mi smo tu negdje od 2013 otkad nas je Tan kupio jedino vrijedno pomena su prve 2 godine pod Tanom gdje smo sanirali sav svoj dug, poceli graditi trening kamp, pa onda u sezoni 14/15 doveli Jajala, Benku i Delaca sto je bilo bas vrhunski. Pa onda ona lakrdija sezona 15/16 gdje smo ostali bez Evrope, afera izmedju Dine feningasa i sisoje Aze.
Kad nas je Nam uzeo stvarno smo bili digli klub za par stepenica. 2 uzastopne titule zaredom (dupla kruna u jednoj sezoni).
Ali i on se pokupio nakon dobre 2 sezone, a da je ostao i ulagao napred garantujem, da bi zaigrali grupe ove konferencijske lige.
Sad pod Mirvicem mozda i najgore igramo otkad imamo investitora. Lani bez Evrope, a kako je krenulo i ove sezone nam se isto sprema.
Na stranu podjebavanja, ali mi smo krenuli stramputicom poslije koje nema povratka. Previse zatrovana sredina, gdje niko normalan nece doci, samo prevaranti. Sto se prije sa tim pomirimo, bolje ce nam biti. Ovakvoj sredini ponesten rad ne odgovara, evo ti primjer opet sa Čelikom. Od kako su navijaci preuzeli klub i svoju upravu imamo, koju smo mi izglasali, mogu sigurno reci najpostenija i najispravnija uprava od PL do kantonalne lige. I sta imamo na kraju? Imamo to da nam gradonacelnik podmece nogu gdje stigne, jer nas ne moze gledati i nije uspio da ugasi i sakrije sve lopovluke. Kad bi ti pricao sta sve momci dozivljavaju, zijanili bi se svi da to jedan grad svome klubu moze uraditi. Najpozitivnija prica u gradu docekuje se "na noz" na svim stranama. Al eto zivimo u takvoj sredini gdje su na pozicijama ljudi koji nisu ni za cuvanja ovaca. Problem svih klubova u BiH, ove instant uspjehe necu ni da spominjem.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la joker90 » 01 dec 2022, 17:25

Nije valjda Dicklizić izigrao Zeljkana? Sta se desava omladino?
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
NazorUso
Postovi: 3740
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NazorUso » 01 dec 2022, 18:08

slika

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
slika
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
Dovoljan
Postovi: 913
Pridružen/a: 31 jul 2022, 15:26
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Dovoljan » 01 dec 2022, 18:35

NazorUso je napisao/la:
01 dec 2022, 18:08
slika

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
slika
Jel Amerikanac preuzeo ćeteresdevet posto kluba kako su najavljivali? :urnebes:
Odin, I await thee
Your true son am I

Tatamata1946
Postovi: 1556
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tatamata1946 » 01 dec 2022, 19:15

Nemamo se mi sta za njih brinuti, imaju pomocni i glavni stadion u sred Sarajeva koji bas vrijede. Drugi klubovi opstaju i bez stadiona. U najgorem slucaju za njih mogu se pridruziti ostalim klubovima koji su bez stadiona i koji opet funkcionisu

Avatar
Miljacka
Postovi: 3940
Pridružen/a: 30 okt 2020, 00:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Miljacka » 01 dec 2022, 19:32

Tatamata1946 je napisao/la:
01 dec 2022, 19:15
Nemamo se mi sta za njih brinuti, imaju pomocni i glavni stadion u sred Sarajeva koji bas vrijede. Drugi klubovi opstaju i bez stadiona. U najgorem slucaju za njih mogu se pridruziti ostalim klubovima koji su bez stadiona i koji opet funkcionisu

I usput pojesti sva **** koja su izasrali. Doduše, veliku većinu su i pojeli, samo što im nije došao investitor kojem su se toliko napušili qrca.

Je l' potpisao Ara, dokle je to? :rol:
Akšam pada od mog grada još se bijeli kapija, na kapiji pjesmu pjeva, pjeva moja jalija!

Dobri u dobru
Zli u zlu

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2830
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la vlakanje » 01 dec 2022, 20:09

Za nas neupucene, je li PU stavila sapu na kompletan stadion sa pomocnim terenom ili samo na jedan dio?!

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5217
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Antipolitika3 » 01 dec 2022, 20:45

AvantiBL je napisao/la:
01 dec 2022, 07:59
Zrinjevci, šta očekujete od Rendulića? Hoće li moći nastaviti formu i držati visok tempo kao što je Jakirović radio?
Rendulic nema nista losiji CV od Jakirovica kad je dolazio u Zrinjski.Sibenik je uveo u 1.HNL ligu i u istoj sezoni je uzeo skalp Dinamu i Hajduku u gostima gdje je igrao napadacki nogomet na iznenadjenje svih ,treba naglasiti da je Sibenik imao daleko najlosiji kadar tada u HNL-u za razliku od Gorice koju je Profa vodio.
Kao pomocnik Skocicu odveo skupa sa njim Iran na SP - gdje su dobili otkaz par mjeseci prije pocetka prvenstva.
Studiozan trener i mirnog karaktera ,jedan minus mu je sto ne poznaje ligu kao Profa ali valjda ce biti dovoljan kvalitet da izbori europu i osvoji prvenstvo sa ovim kadrom ako nam Rijeka ne uzme Bilbiju i Corluku :rol:
Jakirovic je ostavio neizbrisiv trag i odlazi ostavivsi dobru zalihu bodova i selekciju igraca za buducnost.
Sumnjam da je Kruno veci kvalitet ali vrijeme ce pokazati sto i kako .

Drago mi je da su i komsije vise ispratile na forumu naseg novog trenera nego svog Jusufa :urnebes: :urnebes:

Dokaz velicine HSK Zrinjskog
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5494
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hajdeee » 01 dec 2022, 20:48

Ma imaju ono 42 racuna, zvanicna, tajna, polu tajna.
Nista njima ne moze ni atomska bomba. To je naviklo da tako funkcionise. Mentalitet sibicarenje.
- FKS -

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5217
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Antipolitika3 » 01 dec 2022, 20:53

Kakvi klubovi takvi im i treneri.


slika

slika
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3445
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tutankamon1905 » 01 dec 2022, 20:53

Besmisleno je ocekivati da budemo uspjesni kao sa Jakirovicem. Slagat ce ko pas ko god kaze da je ocekivao ovakvo uspostavljanje dominacije kad je Sergej dolazio. Uradio je cudo nad cudima u relativno kratko vrijeme i mislim da ce proci dugo vremena da se netko slican pojavi.
Ovu sezonu ocekivam titulu jer Sergej nije ostavio nered..solidna bodovna zaliha, lijepa momcad, dobra atmosfera. Al od iduce sezone ocekukem blagi pad i promjenu trenera vrlo brzo..mozda pesimisticno gledam na sve

Mostarwolf1981
Postovi: 3881
Pridružen/a: 30 jun 2019, 20:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Mostarwolf1981 » 01 dec 2022, 21:01

10 dana lik nista ne napise na ovoj temi, i onda 2 posta zaredom o Velezu. Golemo :tokralju:

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5217
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Antipolitika3 » 01 dec 2022, 21:03

Mostarwolf1981 je napisao/la:
01 dec 2022, 21:01
10 dana lik nista ne napise na ovoj temi, i onda 2 posta zaredom o Velezu. Golemo :tokralju:
Pijacaru Pijacaru

Znas li tocno ime napisat vaseg novog trenera posto vidim da ste vise Krunu pratili :njanjanja:
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Avatar
AvantiBL
Postovi: 1243
Pridružen/a: 05 nov 2022, 13:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AvantiBL » 01 dec 2022, 22:37

Antipolitika3 je napisao/la:
01 dec 2022, 20:45
AvantiBL je napisao/la:
01 dec 2022, 07:59
Zrinjevci, šta očekujete od Rendulića? Hoće li moći nastaviti formu i držati visok tempo kao što je Jakirović radio?
Rendulic nema nista losiji CV od Jakirovica kad je dolazio u Zrinjski.Sibenik je uveo u 1.HNL ligu i u istoj sezoni je uzeo skalp Dinamu i Hajduku u gostima gdje je igrao napadacki nogomet na iznenadjenje svih ,treba naglasiti da je Sibenik imao daleko najlosiji kadar tada u HNL-u za razliku od Gorice koju je Profa vodio.
Kao pomocnik Skocicu odveo skupa sa njim Iran na SP - gdje su dobili otkaz par mjeseci prije pocetka prvenstva.
Studiozan trener i mirnog karaktera ,jedan minus mu je sto ne poznaje ligu kao Profa ali valjda ce biti dovoljan kvalitet da izbori europu i osvoji prvenstvo sa ovim kadrom ako nam Rijeka ne uzme Bilbiju i Corluku :rol:
Jakirovic je ostavio neizbrisiv trag i odlazi ostavivsi dobru zalihu bodova i selekciju igraca za buducnost.
Sumnjam da je Kruno veci kvalitet ali vrijeme ce pokazati sto i kako .

Drago mi je da su i komsije vise ispratile na forumu naseg novog trenera nego svog Jusufa :urnebes: :urnebes:

Dokaz velicine HSK Zrinjskog
Pa dobro, mišljenja sam da ni Jakirović nije došao sa nekim predznanjem o ligi BiH (ispravi me ako griješim), međutim činjenica je da Rendulić preuzima puno jači Zrinjski nego što je profa preuzeo, i ako zaista gaji takav fudbal, mislim da neće imati puno problema, jer je napravljena dobra ofanzivna podloga koju samo treba nastaviti.
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926




08 jan 2024, 22:40

[quote=Torino post_id=9618469 time=1704750026 user_id=50401]
Zadatak Brune je da digne tele koje ne može na noge
[/quote]

Avatar
gnojnice
Postovi: 13
Pridružen/a: 24 nov 2022, 23:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la gnojnice » 02 dec 2022, 01:03

Ado1922 je napisao/la:
01 dec 2022, 08:44
gnojnice je napisao/la:
01 dec 2022, 06:10
Balorda je napisao/la:
30 nov 2022, 20:35
Možda su smislili novu godinu osnivanja.


Ne bi im bilo prvi put. A ni drugi. Ni treći.
selam drug. mi bi trebali poći od sebe i za godinu osnivanja uzeti 1993. tek tada bi se s razlogom mogli obraćati drugima. velež 1922 je priča završena s početkom devedesetih.
Brišite lažnog Veležovca sa foruma
lažnog?
izdaješ li ti brato slučajno licence za klupsku pripadnost?

LaHaineLaHaine
Postovi: 483
Pridružen/a: 02 nov 2022, 16:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LaHaineLaHaine » 02 dec 2022, 11:25

redbull93 je napisao/la:
01 dec 2022, 17:09
ElCartel11 je napisao/la:
01 dec 2022, 16:35
redbull93 je napisao/la:
01 dec 2022, 16:23
Al najsmjesnije je bilo kad su svrsavali na ono kad je amidja od ovog amera vidjen na stadionu. Koja je to euforija bila :rol:
Ili smo mi toliko glupi ili ovi "investitori" dodju ovdje sa drugom idejom gdje je fudbal u drugom planu.

Evo recimo vas su Turci dokrajcili, zeljkan je prvo imao onu marionetu derpansku (zaboravio mu ike) sad ovaj Diglisic. U prevodu nigdje veze nisu se pomakli sa mrtve tačke.

Takodje i mi smo tu negdje od 2013 otkad nas je Tan kupio jedino vrijedno pomena su prve 2 godine pod Tanom gdje smo sanirali sav svoj dug, poceli graditi trening kamp, pa onda u sezoni 14/15 doveli Jajala, Benku i Delaca sto je bilo bas vrhunski. Pa onda ona lakrdija sezona 15/16 gdje smo ostali bez Evrope, afera izmedju Dine feningasa i sisoje Aze.
Kad nas je Nam uzeo stvarno smo bili digli klub za par stepenica. 2 uzastopne titule zaredom (dupla kruna u jednoj sezoni).
Ali i on se pokupio nakon dobre 2 sezone, a da je ostao i ulagao napred garantujem, da bi zaigrali grupe ove konferencijske lige.
Sad pod Mirvicem mozda i najgore igramo otkad imamo investitora. Lani bez Evrope, a kako je krenulo i ove sezone nam se isto sprema.
Na stranu podjebavanja, ali mi smo krenuli stramputicom poslije koje nema povratka. Previse zatrovana sredina, gdje niko normalan nece doci, samo prevaranti. Sto se prije sa tim pomirimo, bolje ce nam biti. Ovakvoj sredini ponesten rad ne odgovara, evo ti primjer opet sa Čelikom. Od kako su navijaci preuzeli klub i svoju upravu imamo, koju smo mi izglasali, mogu sigurno reci najpostenija i najispravnija uprava od PL do kantonalne lige. I sta imamo na kraju? Imamo to da nam gradonacelnik podmece nogu gdje stigne, jer nas ne moze gledati i nije uspio da ugasi i sakrije sve lopovluke. Kad bi ti pricao sta sve momci dozivljavaju, zijanili bi se svi da to jedan grad svome klubu moze uraditi. Najpozitivnija prica u gradu docekuje se "na noz" na svim stranama. Al eto zivimo u takvoj sredini gdje su na pozicijama ljudi koji nisu ni za cuvanja ovaca. Problem svih klubova u BiH, ove instant uspjehe necu ni da spominjem.
Postajete prosjecan bh klub i nista vise

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Balorda, Grk1234, laszlo, macak_ i 25 gostiju.