Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la Kevin » 01 mar 2009, 13:58

Rz88 je napisao/la:ja sam siguran preko 8 hiljada gledatelja ce biti celik-siroki aBd.

ja isto mislim...i ako ne bude prijenos Zrinjski - Sarajevo onda nigdje veze ovi prijenosi..sta ce prijenos Zeljo-VElež..kakav je to derbi? Čelik - Široki, Zrinjski - Sarajevo to su derbiji u sljedecem kolu..bilo bi mocno kad bi se moglo prenositi kombinirano..ali to je vec sf...ipak Zrinjski-Sarajev je pravi derbi koji mora biti na tv-u..
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4326
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la Mirza_Hordas » 01 mar 2009, 14:42

Kevin je napisao/la:
Rz88 je napisao/la:ja sam siguran preko 8 hiljada gledatelja ce biti celik-siroki aBd.

ja isto mislim...i ako ne bude prijenos Zrinjski - Sarajevo onda nigdje veze ovi prijenosi..sta ce prijenos Zeljo-VElež..kakav je to derbi? Čelik - Široki, Zrinjski - Sarajevo to su derbiji u sljedecem kolu..bilo bi mocno kad bi se moglo prenositi kombinirano..ali to je vec sf...ipak Zrinjski-Sarajev je pravi derbi koji mora biti na tv-u..

bilo bi odlično ali 100% neće jer nemaju dovoljno kamera za jednu utakmicu a ne za dvije, jedino ako se neko čudo ne desi.......
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la Kevin » 01 mar 2009, 14:49

zna li itko di se mogu pogledati golovi..nisam vidio prvi gol.. :cry:

edit: nasao..nista

http://www.youtube.com/watch?v=1-g-XgykXCo
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la Neutral » 01 mar 2009, 15:02

Editovao, razlog je nebitan.
Zadnja izmjena: Neutral, dana/u 23 avg 2013, 18:25, ukupno mijenjano 1 put.

escape
Postovi: 110
Pridružen/a: 28 feb 2009, 18:28
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la escape » 01 mar 2009, 15:06

Dobra je stvar sto su ovo napravili. Sinoc je utakmica bila sasvim solidna.
Trebalo bi od sljedece sezone uvesti one kombinirane prijenose kao sto ima 1.HNL na HRT2 ,s tim da derbi bude kasnije (20h) ..

FCS
Postovi: 1149
Pridružen/a: 17 jan 2009, 11:27
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la FCS » 01 mar 2009, 15:17

Utakmica je bila sasvim solidna za naše uslove. Često pratim utakmice HNL i mogui reći da je kvalitet nogometa tu negdje, ako izuzmemo dinamo i hajduk djelimično. Utakmice prvog kola nače lige su bile ubjedljivo najposjećenije u regionu, što je za svaku pohvalu. Međutim naši novinari uvjrk insistiraju na negativnim stvarima. Da je bila neka tuča navijača bilo bi na svim naslovnicama... Ali dobro, svaka čast bht1.

dinozi
Postovi: 9
Pridružen/a: 27 feb 2009, 23:04
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la dinozi » 01 mar 2009, 15:42

Dobra ideja da se prenose utakmice, mozda nema neki poseban kvalitet ali neka se vide neke stvari.
Jedino je malo nezgodno sto je prenos kasno a dani i noci su pohladni jos uvijek, tako da slabije dodje navijaca na vecernje utakmice zimi.

Ja sam isao na utakmicu Sloboda - Zeljo, sto se tice regularnosti sve je OK, ali sto se tice kvaliteta igre i utakmice to je nula, stvarno lose, bez nekih pasova i sa isjeckanom igrom.
Ja sam Slobodin navijac i gledao sam cesto derbije sa Zeljom i mogu sa sigurnoscu reci navijacima Zelje da nikada nisu imali slabiji tim nego sada, ne znam sta je razlog ali pola igraca ne zna hodati kamoli igrati, primjedba je dobronamjerna.
FUKARE TUZLA

Avatar
vucko
Postovi: 154
Pridružen/a: 10 mar 2008, 13:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la vucko » 01 mar 2009, 17:59

Tema je prenos utakmica Premijer lige BIH

Sve sto nije vezano za temu ce se brisati

O navijanju i navijacima pšisite u temi predvidjenoj za to

Hvala
Najbolje od najboljeg je uvijek najbolje

Avatar
Eagles
Moderator
Postovi: 1741
Pridružen/a: 12 nov 2008, 10:37
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la Eagles » 02 mar 2009, 00:21

Evo maloprije u sportskom pregledu na BHT-u potvrdjeno,sljedeca utakmica ce biti Zrinjski-Sarajevo!

Avatar
miky_hz
Postovi: 23106
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la miky_hz » 02 mar 2009, 00:23

Mislim to se odavno zna,samo eto cisto da se koja markica uzme od "glasanja" :)
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Eagles
Moderator
Postovi: 1741
Pridružen/a: 12 nov 2008, 10:37
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la Eagles » 02 mar 2009, 00:27

miky_hz je napisao/la:Mislim to se odavno zna,samo eto cisto da se koja markica uzme od "glasanja" :)
Jos jedan nacin da se od naroda ukrade para i da se prodje nekaznjeno al eto,samo se ja bojim kada raja skonta fazon i prestane slat poruke,da ne prekinu tv prenos,kao ono nije im se isplatilo. :roll:

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4326
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la Mirza_Hordas » 02 mar 2009, 00:28

miky_hz je napisao/la:Mislim to se odavno zna,samo eto cisto da se koja markica uzme od "glasanja" :)

ma ova država je puno lopova, kriminalaca...itd SRAMOTA
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la bistrikboy » 02 mar 2009, 08:57

sinoc na BHT sportu je aco babic rekao Zrinjski-Sarajevo je na tv-u u subotu u 20h,sto je i logicno ako se baci pogled na tabelu... 8-)
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
Eagles
Moderator
Postovi: 1741
Pridružen/a: 12 nov 2008, 10:37
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la Eagles » 02 mar 2009, 10:48

ajde navijaci smirite se!

Avatar
@tekk
Postovi: 70
Pridružen/a: 03 maj 2008, 18:22
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la @tekk » 02 mar 2009, 11:01

Čića miča gotova priča!!!Haj'te sad na spavanje!!!Ima li Siroki Brijeg stanovnika i koliko?Nije nika'ka ironija vec bi volio da znam!!!Gledam Siroki-Slavija,vidim 22 covjeka od kojih je deset u plavom,deset u bijelom,plus dva na golu,plus tri djeljitelja pravde,i vidim par hiljada/tisuca plavih stolica i od kojih su trideset dvije zaklonjene cini mi se ljudskim siluetama.Kad bude 4-5-7-10 hiljada/tisuca ljudi prosjek na Pecari zajsta cu postovati i taj klub!!!Do tada tj.do 2071 Siroki Brijeg je provincialni klub...Svaka cast za uspjehe koje postize,al nece jos dugo jer nema potpun kapacitet...Kad dodje sve na svoje,a doci ce Siroki Brijeg ce biti jedan stabilan prvoligas sto i zasluzuje i nista vise,dok Zrinjski ulazi u krug velikih,Veleza,Celika,Borca,Slobode,a najveci ostaju najveci!!!Željezničar i Sarajevo!!!To je tako svidjelo se nekom ili ne!!!
Jug je naša sveta strana,plavom bojom obasjana...!!!

daidza
Postovi: 232
Pridružen/a: 02 sep 2008, 10:51
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la daidza » 02 mar 2009, 11:16

Eagles je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Mislim to se odavno zna,samo eto cisto da se koja markica uzme od "glasanja" :)
Jos jedan nacin da se od naroda ukrade para i da se prodje nekaznjeno al eto,samo se ja bojim kada raja skonta fazon i prestane slat poruke,da ne prekinu tv prenos,kao ono nije im se isplatilo. :roll:
pa ko hoce vala da gleda nek i salje poruke i jest posteno,nemogu ni ljudi dabe prenosit kad pola drzave neplaca ni pretplatu

Avatar
Mukiol
Postovi: 910
Pridružen/a: 15 jun 2008, 17:03
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la Mukiol » 02 mar 2009, 11:31

Mislim da bi trebalo prenositi Zrinski-Sarajevo, mada bi ja volio gledati zeljeznicar-velez, rekli su da nisu u mogucnosti da prenose kombinovane prenose, jer nemaju potrbnu opremu :P
Moda ja smatram da bi trebalo prenositi po dvije utakmici iz nase lige u sedmici ;)
Tako bi svi bili zadovoljni i nebi bilo sto ne prenose ove sto ne prenose one:p
mB!

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la Kevin » 02 mar 2009, 11:36

ST-57 Ciciban je napisao/la:
Kevin je napisao/la:
Rz88 je napisao/la:ja sam siguran preko 8 hiljada gledatelja ce biti celik-siroki aBd.

ja isto mislim...i ako ne bude prijenos Zrinjski - Sarajevo onda nigdje veze ovi prijenosi..sta ce prijenos Zeljo-VElež..kakav je to derbi? Čelik - Široki, Zrinjski - Sarajevo to su derbiji u sljedecem kolu..bilo bi mocno kad bi se moglo prenositi kombinirano..ali to je vec sf...ipak Zrinjski-Sarajev je pravi derbi koji mora biti na tv-u..
De ti popusti Zelju samo protiv Zelje nesto pametujes - a sto bi 2 puta gledali taj mizerni Siroki ?Nikom ama bas nikom nije interesantan taj mali Siroki -vecina ljudi jos neznaju da taj tim i postoji :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
neam ja nista protiv Želje..nego hocu reci da ima jačih utakmica od te..sto je realno..ali eto te tamo..sviđalo se tebi ili ne..danas je Široki jači od Želje..pa ti pričaj sta oćeš..ćao
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Avatar
Mukiol
Postovi: 910
Pridružen/a: 15 jun 2008, 17:03
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la Mukiol » 02 mar 2009, 11:44

u ovom trenutku najaci klubovi su Siroki, zrinski i Sarajevo, a ovi ostali se bore :|
Valjda ce se poboljsati ova nasaliga, sto se tice Zelje, on je klub koji ima trediciju-nije klub kriv sto ga vode nesposbnjakovici koji unistavaju klub:P...nemislim na novom trenera vec na upravu... :geek:
mB!

Avatar
@tekk
Postovi: 70
Pridružen/a: 03 maj 2008, 18:22
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la @tekk » 02 mar 2009, 15:07

Mukiol je napisao/la:u ovom trenutku najaci klubovi su Siroki, zrinski i Sarajevo, a ovi ostali se bore :|
Valjda ce se poboljsati ova nasaliga, sto se tice Zelje, on je klub koji ima trediciju-nije klub kriv sto ga vode nesposbnjakovici koji unistavaju klub:P...nemislim na novom trenera vec na upravu... :geek:
Jes'da mi se ne svidja ta tvoja slicica,kao ni ostale vjersko-nacionalne bez obzira cije bile,salje losu poruku da je ovo muslimanska zemlja.Barem mi tako izgleda,imam pravo na misljenje,al'se u potpunosti slazem sa ovom tvojom konstatacijom!!! ;)
Jug je naša sveta strana,plavom bojom obasjana...!!!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”