Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la Evolve » 18 apr 2018, 20:01

Utakmica milina gledat prijenos. Komentator vrhunski spremljen, rekao bi covijek svaki tjedan komentira nasu ligu. Usporedjivati ovo sa Moja TV je nepotrebno...
NK Široki Brijeg

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la hilmo » 18 apr 2018, 20:14

Kvalitet slike, pokrivenost kamerama, hvatanje detalja - produkcijski odlično urađeno.
Ovi iz BHT produkcuje kao da ne gledaju ovakve prenose.

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la hskzmostar » 18 apr 2018, 20:23

Bht treba ukinuti a pogotovo onu emisiju bht sport ,ista kao i prije 15 godina.
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la Schlager » 18 apr 2018, 20:30

hskzmostar je napisao/la:Bht treba ukinuti a pogotovo onu emisiju bht sport ,ista kao i prije 15 godina.
sad si me bacio u razmisljanje,znam da mi mnogi nece vjerovat,ali (bar na radiju) su prenosi bili na mnogo vecem tehnickom nivou prije 40 godina nego danas!!!! :( :( :(

tad su se reporteri,najopustenije moguce,ukljucivali istog sekunda u zajednicki prenos,kad padne gol u pristini,na maximiru,u mostaru,banjaluci,vinkovcima,marakani,tusnju,karaburmi,poljudu...


sad vise to ne moze,nema tehnickih mogucnosti!! :roll: :roll:

vec reporterka kaze "idemo u bijeljinu,mostar,siroki brijeg,banjaluk....tamo je u zadnjem javljanju bilo 0-0,izgleda da je doslo do promjene rezultata!!!" :( :(

nevjerovatno...

od rata pa na ovamo,ta linkovska veza (o kojoj pricam da je bila standard,da se reporter istog sekunda sam ukljuci u prenos kad se nesto desi),ovdje u ovoj nasoj vukojebini 21-vijeka,postoji sad samo na kosevu i grbavici :( :(
Zadnja izmjena: Schlager, dana/u 18 apr 2018, 20:37, ukupno mijenjano 1 put.

DdIiNnOo
Postovi: 649
Pridružen/a: 31 mar 2009, 20:31
Lokacija: 25/05/2011
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la DdIiNnOo » 18 apr 2018, 20:36

I koga prenose :hmmmmm: Sve ste u pravu , nazalost lige nase ;)
Čelik do bagro

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la Schlager » 18 apr 2018, 20:48

mozda bi i ovaj portal,a i mi sa njim,mogao pokrenut akciju potpisivanja peticije sa radnim nazivom "zelimo da imamo radio prenose kao prije 40 godina"!!

ne mogu vjerovat da nam radio prenosi ovako izgledaju,i na bh radiju i na radiu rs :(

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la prisonbreak » 18 apr 2018, 20:54

Schlager je napisao/la:mozda bi i ovaj portal,a i mi sa njim,mogao pokrenut akciju potpisivanja peticije sa radnim nazivom "zelimo da imamo radio prenose kao prije 40 godina"!!

ne mogu vjerovat da nam radio prenosi ovako izgledaju,i na bh radiju i na radiu rs :(
Treba traziti YOUTUBE prenose, za utakmice koje nisu u prijenos na mojoj tv i bht. To bi bilo po meni najbolje.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la miky_hz » 18 apr 2018, 21:17

prisonbreak je napisao/la:
Schlager je napisao/la:mozda bi i ovaj portal,a i mi sa njim,mogao pokrenut akciju potpisivanja peticije sa radnim nazivom "zelimo da imamo radio prenose kao prije 40 godina"!!

ne mogu vjerovat da nam radio prenosi ovako izgledaju,i na bh radiju i na radiu rs :(
Treba traziti YOUTUBE prenose, za utakmice koje nisu u prijenos na mojoj tv i bht. To bi bilo po meni najbolje.
Definitivno,vec sam pisao o tome kako trebaju uzeti sistem kako radi Kosarkaski savez BIH gdje su sve utakmice u direktnom prenosu preko youtuba.Plate lokalnim televizijama gdje se igra i one ce odraditi to.To su jako male pare u pitanju .
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la prisonbreak » 18 apr 2018, 21:18

Ma to su minimalna ulaganja, al vrjedilo bi radi mnogo toga.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la Vucevich » 18 apr 2018, 21:20

Prijenos na Areni Sport je svjetlosnim godinama ispred Moje TV, gdje je kvalitet prenosa kao iz 1950 godine.

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la Schlager » 18 apr 2018, 21:21

prisonbreak je napisao/la:Ma to su minimalna ulaganja, al vrjedilo bi radi mnogo toga.
jesenas sam na onom vasem FB radija Zenit gledao nasu utakmicu sa Bilinog,neki momci prenosili sa istocne tribine (bolje da nisam :lol: :lol: :lol: _)

sta mislis hoce li u subotu biti ponovo?

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la prisonbreak » 18 apr 2018, 21:24

Schlager je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Ma to su minimalna ulaganja, al vrjedilo bi radi mnogo toga.
jesenas sam na onom vasem FB radija Zenit gledao nasu utakmicu sa Bilinog,neki momci prenosili sa istocne tribine (bolje da nisam :lol: :lol: :lol: _)

sta mislis hoce li u subotu biti ponovo?
Ma bujrum u Zenicu najbolje ti, na najljepsem stadionu i to besplatna karta :D
Tesko da ce prenositi, al opet vidjet cemo.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la Schlager » 18 apr 2018, 21:29

vidis,mogao sam....zato sto je besplatan ulaz...

prije 15 god sam dosao u zenicu,i neki idiot mi pocjepao kartu na ulazu..vratim se za BL i otad vise ne dolazim ;)

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la prisonbreak » 18 apr 2018, 21:33

Schlager je napisao/la:vidis,mogao sam....zato sto je besplatan ulaz...

prije 15 god sam dosao u zenicu,i neki idiot mi pocjepao kartu na ulazu..vratim se za BL i otad vise ne dolazim ;)
Eto prilike :) u Zenicu si uvijek dobro dosao!
Al razocarat ces se rezulratom! :lol:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la Schlager » 18 apr 2018, 21:45

joj,druze..tezak sam ti ja..od jesenas i u BL,trazim svaku priliku da ne odem,bilo kakav prenos,textualni,radio,tv ili tako nesto....a kamoli gostovanja...

tako sam se popishan osjecao nakon utakmice borac-radnik koju smo dobili u 92-om minutu 1-0.da otad samo trazim bilo kakav izgovor da ni na nas stadion ne dodjem i ostanem na vikendici:(

prvo je posjeta prepolovljena vec na poluvremenu,pola ljudi otislo gledat finale eurobasketa srbija-slovenija!

ajd,kontam,ko ih ****....ovo sto je ostalo je ona esencija...ona cista ljubav prema borcu!!!

jest q :( :(

tacno sam vidio kad ga je pero zabio u nadoknadi greskom lucica,da je nas 5% skocilo i obradovalo se golu :( :(

jednima krivo sto su vec imali smisljen pljuvacki post na drustvenim mrezama :(

drugima,nekim bivsim strucnim stabovima krivo jer su ovi novi pobjedili..

trecima,koji bi da budu buduci i koji rovare,isto krivo

cetvrtima krivo jer se dade gol a oni vrijedjali sa tribine skandiranjima "jel ovo evropski borac" i ismijavali nase igrace pri kontaktu s loptom..

poslije utakmice u kafani prica,"lucic pustio",bla,bla,bla...



tuzno sta dozivjeh pred stare dane,a ja samo volim taj klub :(

a vrlo malo iskrene ljubavi prema nasem klubu osjetim u svom gradu :(

vecini je bitnija zvezda ili partizan,a cak i kod borcevaca sve vise primjecujem da je vaznija sujeta,ego i "jesam ti rekao " i "vidis da sam bio u pravu",nego one ciste ljubavi :(

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la Mexico » 18 apr 2018, 21:54

Schlager je napisao/la:joj,druze..tezak sam ti ja..od jesenas i u BL,trazim svaku priliku da ne odem,bilo kakav prenos,textualni,radio,tv ili tako nesto....a kamoli gostovanja...

tako sam se popishan osjecao nakon utakmice borac-radnik koju smo dobili u 92-om minutu 1-0.da otad samo trazim bilo kakav izgovor da ni na nas stadion ne dodjem i ostanem na vikendici:(

prvo je posjeta prepolovljena vec na poluvremenu,pola ljudi otislo gledat finale eurobasketa srbija-slovenija!

ajd,kontam,ko ih ****....ovo sto je ostalo je ona esencija...ona cista ljubav prema borcu!!!

jest q :( :(

tacno sam vidio kad ga je pero zabio u nadoknadi greskom lucica,da je nas 5% skocilo i obradovalo se golu :( :(

jednima krivo sto su vec imali smisljen pljuvacki post na drustvenim mrezama :(

drugima,nekim bivsim strucnim stabovima krivo jer su ovi novi pobjedili..

trecima,koji bi da budu buduci i koji rovare,isto krivo

cetvrtima krivo jer se dade gol a oni vrijedjali sa tribine skandiranjima "jel ovo evropski borac" i ismijavali nase igrace pri kontaktu s loptom..

poslije utakmice u kafani prica,"lucic pustio",bla,bla,bla...



tuzno sta dozivjeh pred stare dane,a ja samo volim taj klub :(

a vrlo malo iskrene ljubavi prema nasem klubu osjetim u svom gradu :(

vecini je bitnija zvezda ili partizan,a cak i kod borcevaca sve vise primjecujem da je vaznija sujeta,ego i "jesam ti rekao " i "vidis da sam bio u pravu",nego one ciste ljubavi :(
Armagedon kralj :salut:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la hskzmostar » 18 apr 2018, 22:14

Schlager je napisao/la:joj,druze..tezak sam ti ja..od jesenas i u BL,trazim svaku priliku da ne odem,bilo kakav prenos,textualni,radio,tv ili tako nesto....a kamoli gostovanja...

tako sam se popishan osjecao nakon utakmice borac-radnik koju smo dobili u 92-om minutu 1-0.da otad samo trazim bilo kakav izgovor da ni na nas stadion ne dodjem i ostanem na vikendici:(

prvo je posjeta prepolovljena vec na poluvremenu,pola ljudi otislo gledat finale eurobasketa srbija-slovenija!

ajd,kontam,ko ih ****....ovo sto je ostalo je ona esencija...ona cista ljubav prema borcu!!!

jest q :( :(

tacno sam vidio kad ga je pero zabio u nadoknadi greskom lucica,da je nas 5% skocilo i obradovalo se golu :( :(

jednima krivo sto su vec imali smisljen pljuvacki post na drustvenim mrezama :(

drugima,nekim bivsim strucnim stabovima krivo jer su ovi novi pobjedili..

trecima,koji bi da budu buduci i koji rovare,isto krivo

cetvrtima krivo jer se dade gol a oni vrijedjali sa tribine skandiranjima "jel ovo evropski borac" i ismijavali nase igrace pri kontaktu s loptom..

poslije utakmice u kafani prica,"lucic pustio",bla,bla,bla...



tuzno sta dozivjeh pred stare dane,a ja samo volim taj klub :(

a vrlo malo iskrene ljubavi prema nasem klubu osjetim u svom gradu :(

vecini je bitnija zvezda ili partizan,a cak i kod borcevaca sve vise primjecujem da je vaznija sujeta,ego i "jesam ti rekao " i "vidis da sam bio u pravu",nego one ciste ljubavi :(

Potpis ali niste sami ,evo Zeljo se bori za titulu posjeta nikakva o Zrinjskom ,Sarajevu da ne pricam,sve je trulo u drzavi i ostalo je samo malo ljubavi prema svom klubu,lokalnoj zajednici necem sto povezuje narod,lani na utakmici zadnjeg kola Zrinjski Sloboda pun stadion ,ne mogu naci mjesto na donjoj tribini skupila se sva gradska "krema" sminkera to dresovi,majice,Zastave,Baka i Brko na majicama sega ,sat prije puna donja tribina odem na gornju i sjednem nesto kontam pa pos.erm se na ovaj narod zar je problem doci ovako svaki drugi vikend i podrzati svoj klub,to majke sa djecom ,omladina u grupama pjesma na tribinama prelijep ambijent bez nacionalistickog sranja i parola,cista ljubav prema klubu onda ostane nas tisucu do dvije onih vjernih i sto se bude sa lokalnim klubom i oni sto idu spavati sa njim.
Neki dan jedan se lik vratio iz Njemacke i bio na utakmici 2.njemacke lige to 100 slika poslao kolegama,instagram,face i ostale p.materine samo da se vidi da je bilmez bio na modernom stadionu ali dzaba takvim osobama ,zao mi ih jer nikada u zivotu nece dozivjeti onaj osjecaj kad ti klub sa 0:3 dodje na 3:3 i tu energiju,ponos,ludilo,mrznju,ljubav svi ti osjecaji u tom jednom golu koji nas pacenike i idiote koji vole lokalne klubove tjera ponovo i ponovo na sportska borilista.
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la Schlager » 18 apr 2018, 22:27

slazem se,kolega..

mozda je i ovim mladjim narastajima malo lakse..mozda im je ovo sve normalno,prirodno....

nas koji duze pamtimo,boli ovo....evo,ja sam prije dvadesetak dana na temi "historija fk sarajevo" (svaka im cast na tome,i mislim da je to ubjedljivo najjaca tema na ovom forumu!!!!)..ne tema fk sarajevo,vec to historija fk sarajevo...divim im se kako su jedini spasili svaki sekund svoje istorije!!!

tu sam nasao jednu sliku koja me boli evo otad :(

posto sam bio na toj utakmici...borac je bio los isto kao i sad...u tom momentu ubjedljivo zadnji u toj ligi sfrj,sa skoro teoretskim sansama za opstanak,koga,naravno nije izborio...vjerovatno su ta braca karac iz bihaca,arnautovic,predrag kurtes i 90% ovog tima sa slike bili veci antitalenti sa obe lijeve,od ovih danas..osim mozda,dva,najvise tri pristojna igraca....ali to je bilo nebitno!!

imas svoj grad,banjaluku...svoj klub koga volis...boli te q jesi prvak,ili druga liga!...zna se,taj dan igra borac,i to je to...nema p icke da nesto drugo bude vaznije...igla ne moze past.....a kamoli kakve filozofije,pametovanja :(

ali kome god bih ja to pokusao pricat,bilo bi "evo ga.slini zaq mladoscu,druga su vremena...levat..."...zato uglavnom u sebi zalim sto mog borca vise skoro niko iskreno ne voli :(

uostalom,dobro su stari mudraci rekli "jedna slika,hiljadu rijeci"

slika

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la irfo » 21 apr 2018, 16:36

ima li neko strucniji da mi objasni iz kojeg razloga je ovako losa slika prenosa utakmica na bhtu i mojoj tv?
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la miky_hz » 21 apr 2018, 17:20

irfo je napisao/la:ima li neko strucniji da mi objasni iz kojeg razloga je ovako losa slika prenosa utakmica na bhtu i mojoj tv?
Stara oprema .Od olimpijade furaju istu.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 63 gosta.