Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Avatar
benko21
Postovi: 2543
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la benko21 » 10 jun 2018, 23:23

HeraklitMracni je napisao/la:Jel istekao ugovor BH Telecomu ? Ko ce izdrzati jos godinu sa njima :angel: :damn:
nije istekao imaju jos dvije godine ugovora
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la UstanikSBII » 11 jun 2018, 00:57

benko21 je napisao/la:
HeraklitMracni je napisao/la:Jel istekao ugovor BH Telecomu ? Ko ce izdrzati jos godinu sa njima :angel: :damn:
nije istekao imaju jos dvije godine ugovora
Valjda ce budale ove godine malo mucnit glavom pa omoguciti gledabost lige za siru regiju a ne gledat samo svoje dvoriste i sitnu korist radi 10k km
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la MortemHz » 11 jun 2018, 07:39

UstanikSBII je napisao/la:
benko21 je napisao/la:
HeraklitMracni je napisao/la:Jel istekao ugovor BH Telecomu ? Ko ce izdrzati jos godinu sa njima :angel: :damn:
nije istekao imaju jos dvije godine ugovora
Valjda ce budale ove godine malo mucnit glavom pa omoguciti gledabost lige za siru regiju a ne gledat samo svoje dvoriste i sitnu korist radi 10k km
Problem je sto niko ni blizu ne ponudi kao oni
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la since1948 » 11 jun 2018, 14:16

Samo nek oni pokriju sve utakmice,platit cemo mi 2 km,nije problem. Ili ako nisu u stanju nek ih daju nekome ko je,za razumnu cijenu naravno
SAMO ŠIROKI!

Avatar
miky_hz
Postovi: 23102
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la miky_hz » 11 jun 2018, 14:50

I nek uvedu da se moze kreditom placati preko telefona i sigurno ce puno vise raje gledati jel ce biti puno pristupacnije.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la BelminM23 » 07 jul 2018, 23:47

BH Telecom izbacio spisak prijenosa na Moja TV i BHT. Da li smo zadovoljni?

Ovi što su gledali njihove prijenose na stranici, je li normalan prijenos, isplatili se uplatiti, bez straha da će zbog neke njihove gluposti trzati?

Zbog ovoga nedavno sam tražio novu karticu, sa kodom. :mrgreen:

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la vlakanje » 09 jul 2018, 10:03

Neko prenosi Zrinjski u srijedu?

@plavi1987
Ajd prvo se informisi malo pa onda napisi.
Taksu ili rtv pretplatu bht ppacaju svi u bh.
U RS kada placas taksu, jedan dio ide za RTRS a drugi za javni servis na nivou drzave, prema tome...
Jbga, mozda nekome ugodno zvuci ta kuknjava i indirektno hajcanje, ali "jadne" Sarajlije nisu jedini koji finansiraju to smece od radija i televizije.


Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la paulus » 09 jul 2018, 10:27

Schlager je napisao/la:ljudi,vracajte prenose arenisport,taman i da duplo manje nude od ovih moja tv,pa i sportklub :( ....ovo je poezija od prenosa...emisija pola sata prije utakmice,pa evo i sad na poluvremenu...a bice i nakon utakmice....komentatori imaju ligu u malom prstu za razliku od sportklub,gdje nema nikakvih ni uvodnih ili odjavnih emisija........zar ne vidite da se posjeta skoro prepolovila u odnosu na prije dve godine,da sve manje i manje ljudi prati ovu ligu otkad ste usli u ovu glupost sa moja tv? :(

taman malo krene nabolje,a onda ovi iz fs bih zakolju vola za kilo mesa,tj za koju desetinu ili stotinu hiljada km vise koliko nudi bht u odnosu na arenasport :( :(
Stvarno , ja ne mogu da vjerujem koji su to moroni , pa citavu sezonu kamare navfijaca Sarajeva i Zelje i Slobode i ostalih klubova, sere . psuje sto ne mogu pratit utakmice svojih i ostalih klubova ker Moja **** tv nit ima ih na citavoj teritoriji nit su ponudili ikakvo rjesenje da ljudi sa telemacha mogu gledat OSIM DA DAS 2 KM ZA SAT I PO PRENOSA STO ZNACI DA IM PLATIS UGRUBO ZA 60 SATI UTALMICA PL BIH 60KM, SKORO PA POLA GOD PRETPLATE ZA KAMARU KANALA 24 SATA DNEVNO( a sve najbolje lige mogu gledat djaba il prreko sport kluba il preko Arene il preko milion stremova) al za nasu ligu ucjena. I to ovi sljepci iz saveza ne mogu skontat od gladi za parama . Pa bolan obezbjedi ljudima prenos lige , prvo kreni nabijat rejting i popularnost lige a ne za nes para vise pustas jednoj tv da ucjenjuje ljude . Ja garantujem da liga gubi kamaru ljudi zbog toga , al jok nemaju ti misli za buducnost, nit je njima u interesu da nekad imamu pune stadione jer to prvo krene preko tv-a. Pa ja Hajduk gledat i Zvezdu mogu a nasu ligu ne mogu osim ono jada sto ostane jadnicima iz BHTa
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la FliX » 09 jul 2018, 13:35

Trpit nam je ili dok BHT ne napravi jaci sportski kanal pa ponudi ga i drugim operaterima ili dok Arena ne otkupi prava. Sportklub ako otkupi nista ne dobija. Tad bi se desila situacija "sjasi Kurta da uzjasi Murta", odnosno tad bi telemachovci mogli gledati kao sto sam bhtelekomovci gledaju.

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la Esport » 09 jul 2018, 13:39

FliX je napisao/la:Trpit nam je ili dok BHT ne napravi jaci sportski kanal pa ponudi ga i drugim operaterima ili dok Arena ne otkupi prava. Sportklub ako otkupi nista ne dobija. Tad bi se desila situacija "sjasi Kurta da uzjasi Murta", odnosno tad bi telemachovci mogli gledati kao sto sam bhtelekomovci gledaju.
SK ima bolji kvalitet prenosa, i što je bitno ne prave probleme sa strimovima

Avatar
KapitenK
Postovi: 1584
Pridružen/a: 27 mar 2016, 15:29
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la KapitenK » 09 jul 2018, 13:41

FliX je napisao/la:Trpit nam je ili dok BHT ne napravi jaci sportski kanal pa ponudi ga i drugim operaterima ili dok Arena ne otkupi prava. Sportklub ako otkupi nista ne dobija. Tad bi se desila situacija "sjasi Kurta da uzjasi Murta", odnosno tad bi telemachovci mogli gledati kao sto sam bhtelekomovci gledaju.
A koliko stanovnika BiH je na telemahu, a koliko na mojatv?

Mislim da je omjer najmanje 75-25 u korist telemacha.

edit: i da, @esport, sk je ćaba za sve ostale :)

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la since1948 » 09 jul 2018, 13:47

Pih,da SK uzme prijenos uvijek mozes nac divljaka strim. Od ovih ni strima ne mozes nac
SAMO ŠIROKI!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la MortemHz » 09 jul 2018, 16:31

vlakanje je napisao/la:Neko prenosi Zrinjski u srijedu?

@plavi1987
Ajd prvo se informisi malo pa onda napisi.
Taksu ili rtv pretplatu bht ppacaju svi u bh.
U RS kada placas taksu, jedan dio ide za RTRS a drugi za javni servis na nivou drzave, prema tome...
Jbga, mozda nekome ugodno zvuci ta kuknjava i indirektno hajcanje, ali "jadne" Sarajlije nisu jedini koji finansiraju to smece od radija i televizije.
Koliko to kod vas košta, odnosno, koliko ide za državnu?
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la vlakanje » 09 jul 2018, 16:53

svaki mjesec 7,5KM a daje se 50%Bhtv.

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la BelminM23 » 09 jul 2018, 17:01

25% 25% 50%

To i dalje neki operateri nemaju SK i AS zajedno?

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la ASD » 09 jul 2018, 17:04

paulus je napisao/la:
Schlager je napisao/la:ljudi,vracajte prenose arenisport,taman i da duplo manje nude od ovih moja tv,pa i sportklub :( ....ovo je poezija od prenosa...emisija pola sata prije utakmice,pa evo i sad na poluvremenu...a bice i nakon utakmice....komentatori imaju ligu u malom prstu za razliku od sportklub,gdje nema nikakvih ni uvodnih ili odjavnih emisija........zar ne vidite da se posjeta skoro prepolovila u odnosu na prije dve godine,da sve manje i manje ljudi prati ovu ligu otkad ste usli u ovu glupost sa moja tv? :(

taman malo krene nabolje,a onda ovi iz fs bih zakolju vola za kilo mesa,tj za koju desetinu ili stotinu hiljada km vise koliko nudi bht u odnosu na arenasport :( :(
Stvarno , ja ne mogu da vjerujem koji su to moroni , pa citavu sezonu kamare navfijaca Sarajeva i Zelje i Slobode i ostalih klubova, sere . psuje sto ne mogu pratit utakmice svojih i ostalih klubova ker Moja **** tv nit ima ih na citavoj teritoriji nit su ponudili ikakvo rjesenje da ljudi sa telemacha mogu gledat OSIM DA DAS 2 KM ZA SAT I PO PRENOSA STO ZNACI DA IM PLATIS UGRUBO ZA 60 SATI UTALMICA PL BIH 60KM, SKORO PA POLA GOD PRETPLATE ZA KAMARU KANALA 24 SATA DNEVNO( a sve najbolje lige mogu gledat djaba il prreko sport kluba il preko Arene il preko milion stremova) al za nasu ligu ucjena. I to ovi sljepci iz saveza ne mogu skontat od gladi za parama . Pa bolan obezbjedi ljudima prenos lige , prvo kreni nabijat rejting i popularnost lige a ne za nes para vise pustas jednoj tv da ucjenjuje ljude . Ja garantujem da liga gubi kamaru ljudi zbog toga , al jok nemaju ti misli za buducnost, nit je njima u interesu da nekad imamu pune stadione jer to prvo krene preko tv-a. Pa ja Hajduk gledat i Zvezdu mogu a nasu ligu ne mogu osim ono jada sto ostane jadnicima iz BHTa
Ja kazem da zbog toga nikad nije bila manja razlika izmedju premijer lige i federalne lige, samo zbog toga.
Dugorocno se gubi na kvaliteti lige pogotovo.

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la FliX » 09 jul 2018, 17:07

Pa i ja sam na telemachu da se razumijem i volja je solucija od moja tv i sto se streema tice. Samo sta cemo kad nece da otkupe prava prijenosa. Mada je i meni krivo. Imaju sad barem one kanale sk7, sk8, sk9, sk10...nek stave barem na njih ako nece remetit sadrzaj dosadasnji.
P.S Imaju kanala mogu komotno sve staviti u direktan prijenos taman da se sve igraju istovremeno.

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la FliX » 09 jul 2018, 17:11

BelminM23 je napisao/la:25% 25% 50%

To i dalje neki operateri nemaju SK i AS zajedno?
Arene imaji svi. Sportklubove ima telemach jer je njihov, zatim od prije godinu ima mtel i mislim eronet da je nesto na crno uzimo al je poslije rijeseno.
Dakle u paketu arene i sk imaju samo telemach, Mtel i eronet.
Ostali nemaju pocev od bhtelecoma, txtv, elta i ostali mnogobrojni :-D

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la Penaltiky » 09 jul 2018, 17:30

MortemHz je napisao/la:
vlakanje je napisao/la:Neko prenosi Zrinjski u srijedu?

@plavi1987
Ajd prvo se informisi malo pa onda napisi.
Taksu ili rtv pretplatu bht ppacaju svi u bh.
U RS kada placas taksu, jedan dio ide za RTRS a drugi za javni servis na nivou drzave, prema tome...
Jbga, mozda nekome ugodno zvuci ta kuknjava i indirektno hajcanje, ali "jadne" Sarajlije nisu jedini koji finansiraju to smece od radija i televizije.
Koliko to kod vas košta, odnosno, koliko ide za državnu?
Pa isto ti je svugdje, pola drzavi pola entitetu.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.