Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la kksiroki » 14 avg 2018, 20:20

MortemHz je napisao/la:
kksiroki je napisao/la:
Ddado je napisao/la:Da su debili - jesu, naravno, iz milion razloga. Ali oni svaki klub prenose jednak broj puta.
Ne prenose, a naravno da su debili ali malo manji od onih koji su im dozvolili da se ovako zajebaju sa cijelom ligom, Široki npr.nema u prijenosu u 10 od 22 utakmice, klub koji "svaku" godinu igra Europu...
Ali bitno je da su Željo i Sarajevo svako kolo, **** ostatka lige, kreteni ..
Sarajevski dvojac može gledati hiljade i hiljade ljudi dok Široki Brijeg ne može više od otprilike dvadeset, i to je upitno. Moraš skontati da prenose popularne klubove i da im je to prioritet, jednostavna računica. Je l' ti bolje 2 hiljade maraka ili 30-40? Ovo pišem vezano za onu Moju TV što se plaća.
Stari, 2018 je godina i ti meni hoćeš da kažeš da je normalno da utakmica nema u Tv prijenosu. 2 tisuće maraka je smijurija nad smijurijama za BHT ali eto nek je to kriterij :oops:
A popularnost fkS smo vidjeli protiv GOŠK-a, koliko ono bi 300-500 ljudi ..
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54240
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la MortemHz » 14 avg 2018, 20:37

Nisam to napisao, samo je fazon u biranju. Pa i ti bi sam izabrao popularniju metodu da nije u pitanju tvoj klub. Popularnost FKS se ne gleda u utakmici protiv GOŠK-a gdje je bilo 1.500 ljudi nego u tim ljudima koji plate putem interneta, to je poenta. Ako si na stadionu nećeš platiti njima, logično zar ne?
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la kksiroki » 14 avg 2018, 20:58

MortemHz je napisao/la:Nisam to napisao, samo je fazon u biranju. Pa i ti bi sam izabrao popularniju metodu da nije u pitanju tvoj klub. Popularnost FKS se ne gleda u utakmici protiv GOŠK-a gdje je bilo 1.500 ljudi nego u tim ljudima koji plate putem interneta, to je poenta. Ako si na stadionu nećeš platiti njima, logično zar ne?
Možeš ti napisati bilo što ali ako KS bih može osigurati sve prijenose na YouTubeu kanalu koje nisu u nekom od prijenosa a ja dva dana moram čekati gol iz Krupe onda ga **** nemamo šta više pričati/pisati...
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54240
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la MortemHz » 14 avg 2018, 21:08

kksiroki je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Nisam to napisao, samo je fazon u biranju. Pa i ti bi sam izabrao popularniju metodu da nije u pitanju tvoj klub. Popularnost FKS se ne gleda u utakmici protiv GOŠK-a gdje je bilo 1.500 ljudi nego u tim ljudima koji plate putem interneta, to je poenta. Ako si na stadionu nećeš platiti njima, logično zar ne?
Možeš ti napisati bilo što ali ako KS bih može osigurati sve prijenose na YouTubeu kanalu koje nisu u nekom od prijenosa a ja dva dana moram čekati gol iz Krupe onda ga **** nemamo šta više pričati/pisati...
Oni nemaju pare od toga zato i mogu postaviti, vrlo jednostavno. Pazi, ja se slažem sa tobom i ja bi volio da mogu gledati svaki meč ili makar većinu njih naše lige jer su Široki, Sloboda, Krupa, Sarajevo i svi ostali klubovi koji su iz Bosne, iz moje države ali to jednostavno nije financijski izvodivo.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
zanatlija57
Postovi: 103
Pridružen/a: 20 apr 2012, 23:57
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la zanatlija57 » 14 avg 2018, 21:12

A da malo obojica povučete ručnu. Ništa nevalja šta dolazi iz BiH, donsno BHT1. Kada bi veći dio pretplate bio na računu JS BiH, onda bi bilo više i sporta generalno a i utakmica klubova za koji navijate. Idioti ili kreteni, ili...lako je napisati ili reći, ali gdje vam je objektivnost. U Hrvatskoj je naplata pretplate (taxe) je 96% i opet nemaju utakmica HNL-a. Ustvari nemaju sporta vrlo malo....

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la kksiroki » 14 avg 2018, 21:23

MortemHz je napisao/la:
kksiroki je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Nisam to napisao, samo je fazon u biranju. Pa i ti bi sam izabrao popularniju metodu da nije u pitanju tvoj klub. Popularnost FKS se ne gleda u utakmici protiv GOŠK-a gdje je bilo 1.500 ljudi nego u tim ljudima koji plate putem interneta, to je poenta. Ako si na stadionu nećeš platiti njima, logično zar ne?
Možeš ti napisati bilo što ali ako KS bih može osigurati sve prijenose na YouTubeu kanalu koje nisu u nekom od prijenosa a ja dva dana moram čekati gol iz Krupe onda ga **** nemamo šta više pričati/pisati...
Oni nemaju pare od toga zato i mogu postaviti, vrlo jednostavno. Pazi, ja se slažem sa tobom i ja bi volio da mogu gledati svaki meč ili makar većinu njih naše lige jer su Široki, Sloboda, Krupa, Sarajevo i svi ostali klubovi koji su iz Bosne, iz moje države ali to jednostavno nije financijski izvodivo.
Izbosne, dobro kažeš, aj sad razguli...
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54240
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la MortemHz » 14 avg 2018, 21:26

Nema tebi pomoći, ne znam što pokušavam nešto kada tebi nije jasna očita razlika između KS i NFS i to što ne znaš da se tvoj grad i klub nalazi u BiH, žalosno.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Ddado
Postovi: 676
Pridružen/a: 13 nov 2014, 18:53
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la Ddado » 14 avg 2018, 21:26

Ali jos si cak i naveo Siroki kao primjer. :urnebes:
1921

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54240
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la MortemHz » 14 avg 2018, 21:32

Ddado je napisao/la:Ali jos si cak i naveo Siroki kao primjer. :urnebes:
Naravno.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la kksiroki » 14 avg 2018, 21:34

MortemHz je napisao/la:Nema tebi pomoći, ne znam što pokušavam nešto kada tebi nije jasna očita razlika između KS i NFS i to što ne znaš da se tvoj grad i klub nalazi u BiH, žalosno.
Pametni srednjoškolac, idi zaplivaj u Bosni rashladi se malo...
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54240
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la MortemHz » 14 avg 2018, 21:38

kksiroki je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Nema tebi pomoći, ne znam što pokušavam nešto kada tebi nije jasna očita razlika između KS i NFS i to što ne znaš da se tvoj grad i klub nalazi u BiH, žalosno.
Pametni srednjoškolac, idi zaplivaj u Bosni rashladi se malo...
Jesi mi ga šukn'o.. ne znam šta ću od sebe. Sramotiš se još više dedo. Jesi sad skontao koliko si nemoćan i koliko si glup ispao pa si počeo lupati gluposti da skreneš sa teme? :lol: Hajde, naučit ćeš, valjda ima još vremena.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la bihuzur » 14 avg 2018, 21:38

siroki brig nije u bosni..siroki brig je u listici!

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la kksiroki » 14 avg 2018, 21:50

MortemHz je napisao/la:
kksiroki je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Nema tebi pomoći, ne znam što pokušavam nešto kada tebi nije jasna očita razlika između KS i NFS i to što ne znaš da se tvoj grad i klub nalazi u BiH, žalosno.
Pametni srednjoškolac, idi zaplivaj u Bosni rashladi se malo...
Jesi mi ga šukn'o.. ne znam šta ću od sebe. Sramotiš se još više dedo. Jesi sad skontao koliko si nemoćan i koliko si glup ispao pa si počeo lupati gluposti da skreneš sa teme? :lol: Hajde, naučit ćeš, valjda ima još vremena.
Loše plivaš ali izgleda da dobro roniš ..aj sad nazad u osnovnu pa po redu, selo, grad, županija/kanton, entitet, država sve redom nauči kako se zove pa kreni dalje. Ovako ispadaš neuk ( glupim ili da je netko glup može drugome reći samo obični idiot, kreten ili neodgojeno derište puno kompleksa ) jer ne znaš osnovne stvari...
Zadnja izmjena: kksiroki, dana/u 14 avg 2018, 22:04, ukupno mijenjano 3 puta.
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

Ddado
Postovi: 676
Pridružen/a: 13 nov 2014, 18:53
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la Ddado » 14 avg 2018, 21:50

A sta tebe tacno zulja?
1921

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54240
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la MortemHz » 14 avg 2018, 21:54

Neznam,upravusi..
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la kksiroki » 14 avg 2018, 22:05

MortemHz je napisao/la:Neznam,upravusi..
Ubosni ili uBosni ...
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54240
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la MortemHz » 14 avg 2018, 22:09

kksiroki je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Neznam,upravusi..
Ubosni ili uBosni ...
Što ispravi? Onako je zanimljivije. Uopšte ti ne trebam ja, sam sebe ponižavaš i pokopavaš. Boli li?
Nisi trebao skrenuti sa teme jer ti osnovne stvari nisu jasne, nije sramota pitati.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Ddado
Postovi: 676
Pridružen/a: 13 nov 2014, 18:53
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la Ddado » 14 avg 2018, 22:14

Pa ocito da momak misli na citavu drzavu, na cijelu nasu ligu kad kaze "Bosna," a i uzeo je Siroki kao jedan od primjera. Sta se palis odmah? Tebi da neko kaze dobar dan, pitao bi JEL TO JER SAM HERCEGOVAC?!

Opusti se, ne misli niko nista lose. Svi znamo da su i javni servis i bh telecom goli qrac, i 99% ovog foruma bi radije da neko drugi radi prenose, ali ne pitamo se mi.
1921

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la kksiroki » 14 avg 2018, 22:16

MortemHz je napisao/la:
kksiroki je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Neznam,upravusi..
Ubosni ili uBosni ...
Što ispravi? Onako je zanimljivije. Uopšte ti ne trebam ja, sam sebe ponižavaš i pokopavaš. Boli li?
Nisi trebao skrenuti sa teme jer ti osnovne stvari nisu jasne, nije sramota pitati.
Nek si ti meni pametan, aj sad ubosnu i pomalo. To što kenjaš na priču o Tv prijenosu sa svojom standardnom upadicom o klubovima iz "Bosne" te postavlja na mjesto neozbiljnog sugovornika na ovaj tip razgovora. Da si imao što pametno za reći rekao bi ovako traži si nekoga sa više vremena da kenjaš gluposti tipa izBosne ..živio hvala doviđenja ...
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

Ddado
Postovi: 676
Pridružen/a: 13 nov 2014, 18:53
Kontakt:

Re: Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la Ddado » 14 avg 2018, 22:19

:lol:
1921

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bistriksg, Cernica22, GradKamena2, Kamaga11, Napapijri, Pitarsam, TheNoblesMo i 51 gost.