Utakmice klubova iz BiH na TV-u

LAW
Postovi: 163
Pridružen/a: 12 jun 2008, 00:05
Kontakt:

Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Post Postao/la LAW » 12 jun 2008, 20:11

Ja mislim da bi bilo uredu uvjek jednu utakmicu pomjeriti vremenski da bi se mogla pogledati
Bio sam tad dečko mali,ni roditelji nisu znali,da sam dobio najljepši dres,Od tada kreće urnebes,Čak sa svojih godina sedam,shvatio sam da je grb taj vrijedan,naučio sam da volim crveno-crnu boju,jer znam da će Celik uljepšati mladost moju...

Avatar
biskitt
Postovi: 837
Pridružen/a: 05 jun 2008, 13:33
Kontakt:

Re: Da li ste za prenos nasi utakmica na TV

Post Postao/la biskitt » 12 jun 2008, 20:17

Ja tebe nista ne kontam..hajd malo pojasni sta da se pomakne vremenski?

Avatar
Torentte
Postovi: 60
Pridružen/a: 01 jun 2008, 13:48
Kontakt:

Re: Da li ste za prenos nasih utakmica na TV

Post Postao/la Torentte » 13 jun 2008, 00:57

Treba staviti prijenose lige na TV, vjerovatno bi se povećala popularnost lige, ali još važnije, bila bi liga regularnija, mnogo!!! Evo npr. u Hrvatskoj, od sljedeće sezone sve će utakmice biti u direktnom prenosu, znači, pratit će se jedna utakmica, najatraktivnija, a na ostale će biti uključenja po potrebi (kada je zgoditak ili nešto važno).
Naša liga možda nije kvalitetna kao hrvatska, ali vremenom bi mogla doći u rang s hrvatskom ligom ako sve budu vodili adekvatni ljudi
DROIT AU BUT

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la GunnerS » 25 jun 2008, 09:50

Dobro, nemojte sada po covjeku nista nije rekao krivo... Slazem se sa ovim sto Hrvati rade... Stvarno super, iako se zna ko kada namjesta i tamo... ali dobro, ipak smo mi balkan ;)
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

tm 87
Postovi: 11
Pridružen/a: 17 avg 2008, 23:39
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la tm 87 » 18 avg 2008, 22:06

bilo bi lijepo kad bio se dogodilo

Grbavica
Postovi: 53
Pridružen/a: 12 jul 2008, 23:23
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la Grbavica » 23 avg 2008, 19:07

al se nece dogodit jos zadugo...

Avatar
Convicts Crkvice
Postovi: 7
Pridružen/a: 06 nov 2008, 11:32
Lokacija: PAVILJON -ZENICA
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la Convicts Crkvice » 06 nov 2008, 21:13

Valjda ce nam djeca dozivjeti da se i to desi :cry: :cry: :cry:
I KAD GUBIS TU SMO MI, TVOJI VJERNI SINOVI - ROBIJAŠI 1988 ZENICA-

Avatar
Fabricio
Postovi: 82
Pridružen/a: 12 okt 2008, 16:48
Lokacija: Glavni Grad
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la Fabricio » 06 nov 2008, 23:56

najnormalnije bi bilo da mozemo gledati svoju ligu na tv-u jer tada bi se dosta uradilo na popularnosti naseg fudbala medju mladjim narastajima koji tek dolaze!prijenosi utakmica bi doprinjeli klubovima dosta zarade od marketinka javilo bi se sto vise sponzora i naravno poslije toga dolaze i rezultati nasih klubova i u evropi sto i mi zelimo jer stvarno mi je dosta da gledam kako nase komsije prate svoje klubove kroz razna evropska takmicenja a mi gledamo Juventus,Bayern,Real...Nasih timova ni na mapi.umjesto gledanja vikendom engleske i njemacke lige bolje bi bilo poraditi na uspostavljanju prijenosa nase lige jer to bi nam u buducnosti znatno doprinjelo razvoju nase fudbalske premijer lige... 8-)
u svijetu postoji jedno carstvo u kojem caruje drugarstvo

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la Lovac » 07 nov 2008, 04:27

Kakva god da je nasa je!!! I sigurno da bi to bio pravi potez da se bar neke utakmice prenose..
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

suad_pitar
Postovi: 40
Pridružen/a: 04 nov 2008, 10:39
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la suad_pitar » 07 nov 2008, 11:33

Ma buraz da nase utakmice prenosi sve i jedna televizija dzaba nam kad ovi nasi "igraci" nemaju snage da odigraju 90 min. I sto se tice stimanja, ap ko je jos stao u kraj usanovicu i kompaniji. Sjetimo se samo derbija na grbavici kada je kompletan sjever ismijavao igrace, bio sam na utakmici na sve je licilo osim na derbi pocev od igraca pa do navijaca. Sjever bio pa tribina u pozoristu niko nizakoga ne navija vec gleda jednu trening utakmicu, fakat ne dan danas mi nije jasno kako ih nije stid.
SAMI PROTIV NJIH

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la Lovac » 07 nov 2008, 18:43

suad_pitar je napisao/la:Ma buraz da nase utakmice prenosi sve i jedna televizija dzaba nam kad ovi nasi "igraci" nemaju snage da odigraju 90 min. I sto se tice stimanja, ap ko je jos stao u kraj usanovicu i kompaniji. Sjetimo se samo derbija na grbavici kada je kompletan sjever ismijavao igrace, bio sam na utakmici na sve je licilo osim na derbi pocev od igraca pa do navijaca. Sjever bio pa tribina u pozoristu niko nizakoga ne navija vec gleda jednu trening utakmicu, fakat ne dan danas mi nije jasno kako ih nije stid.
Pa zato kazem da se prenose neke utakmice, bas zbog toga, onda nema setanja zanju da ih svi gledaju, bilo bi borbenije sigurno a isto tako ne bi ni sudije mogle radit ono sto sad rade..
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Avatar
amir
Postovi: 1110
Pridružen/a: 16 maj 2008, 19:17
Lokacija: D.Vakuf
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la amir » 07 nov 2008, 20:25

Kada se Podju prenositi utakmice na tv, onda ce se nasa liga poboljsati i krenuti naprijed. Tada ce se javiti i bolji sponzori i eto para a kad imas para imas i klub i igrace.
Zeljeznicar, Juventus, BiH, Italija, Salihamidzic, Del Piero, Ibisevic
Dok sunce sja, dok disem ja, voljet cu vas ja
Vedad Ibisevic-veliki igrac-veliki covijek-veliki golgeter

goldboy
Postovi: 277
Pridružen/a: 20 okt 2008, 22:20
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la goldboy » 07 nov 2008, 21:40

amir je napisao/la:Kada se Podju prenositi utakmice na tv, onda ce se nasa liga poboljsati i krenuti naprijed. Tada ce se javiti i bolji sponzori i eto para a kad imas para imas i klub i igrace.
dobro je to

Avatar
Convicts Crkvice
Postovi: 7
Pridružen/a: 06 nov 2008, 11:32
Lokacija: PAVILJON -ZENICA
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la Convicts Crkvice » 07 nov 2008, 23:38

Mislim da bi trebalo pokrenuti akciju potpisivanja peticije i na ovom i na svim ostalim forumima ovakvog tipa pa cak i na utakmicama i na ulici oko ovog pitanja MOZDA SE MAJMUNI IZ FUDBALSKOG SAVEZA MAKAR MALO PROBUDE A I OVE NAZOVI JAKE TV STANICE KOJE SU PRISUTNE U NASOJ DRZAVI !
Ajde ljudi da probamo i nek administratori ovog foruma postave anketu a na nama je da narodu razglasimo oko ovoga VRIJEDI POKUSATI ZAR NE :!: :!: :!:
I KAD GUBIS TU SMO MI, TVOJI VJERNI SINOVI - ROBIJAŠI 1988 ZENICA-

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la Kevin » 08 nov 2008, 09:42

dok se ne napravi nesto kao Volim nogomet u Hrvatskoj ništa od ove "Premier" lige nikad neće biti..i nikad neće prestat sranja kakva jesu u ovom nogometu i nekad nećemo imati jake klubove koji se mogu barem boriti, barem imati nekakvu šansu za Ligu prvaka, ili Kup Uefa....
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Avatar
amir
Postovi: 1110
Pridružen/a: 16 maj 2008, 19:17
Lokacija: D.Vakuf
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la amir » 09 nov 2008, 20:38

Ni Engleska, ni Spanska, ni Talijanska ili bilo koja druga liga(mislim na jace) nebi bile jake da ih ne prenose televizije.
Prenos vam je glavni kada hocete da imate dobar klub, ali nasim klubovima to nepase jer bi se vidjeli kako igraju domacinski, to jest grubo, klubovi bi voljeli da se prenose kad igraju u gostima. Prvo se mora sudjenje popraviti i onda ce sami klubovi traziti da se njihove utakmice prenose, jer tada nece moci tuci protivnicke igrace kad je sudjnje uredno i ima prenos
Zeljeznicar, Juventus, BiH, Italija, Salihamidzic, Del Piero, Ibisevic
Dok sunce sja, dok disem ja, voljet cu vas ja
Vedad Ibisevic-veliki igrac-veliki covijek-veliki golgeter

sukisp
Postovi: 528
Pridružen/a: 15 sep 2008, 06:09
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la sukisp » 09 nov 2008, 20:48

Sto znaci dok je saveza kojem ovo sve pase-nema od prenosa nista :lol:

Avatar
@tekk
Postovi: 70
Pridružen/a: 03 maj 2008, 18:22
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la @tekk » 09 nov 2008, 20:54

Infrastruktura je najbitnija,djaba ti sve kad gledas u brda i planine,te pokoju kucu,jos na sve to kad se doda cinjenica da je na svakom stadionu koji nema sve tribine kamera postavljena bas na onoj strani gdje je ta jedina jadna tribinica,pa nema smisla u to gledat'...
Jug je naša sveta strana,plavom bojom obasjana...!!!

Avatar
amir
Postovi: 1110
Pridružen/a: 16 maj 2008, 19:17
Lokacija: D.Vakuf
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la amir » 09 nov 2008, 21:00

sukisp je napisao/la:Sto znaci dok je saveza kojem ovo sve pase-nema od prenosa nista :lol:
Sigurno je tako
Zeljeznicar, Juventus, BiH, Italija, Salihamidzic, Del Piero, Ibisevic
Dok sunce sja, dok disem ja, voljet cu vas ja
Vedad Ibisevic-veliki igrac-veliki covijek-veliki golgeter

Avatar
Fabricio
Postovi: 82
Pridružen/a: 12 okt 2008, 16:48
Lokacija: Glavni Grad
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la Fabricio » 09 nov 2008, 21:26

ja nemogu da shvatim ljude koji kritikuju nasu ligu a ne cine nista da se ona popravi!mislite da ovo cudno zvuci ali npr kada bi bilo prijenosa nakon mozda nekoliko kola povecala bi se posjecenost na stadionima a gledanost na tv-u bi takodjer bila na zavidnom nivou!kada je vise gledatelja ispred malih ekrana to je pravi mamac za sponzore a svi znamo da od marketinga zivi vecina televizija posebno onih privatnih.Tako da mi je bezveze sto se govori nevalja ovo nevalja ono a sjedi se skrstenih ruku naravno da se nas fudbala ni pocemu nemoze porediti ni sa jednom ozbiljnijom ligom u evropi ali ipak bi ja vise volio gledati u buducnosti na nekoj televiziji u dnevnom terminu kako igraju nasi timovi nego englesku ili njemacku ligu ,jer kakva god da je nasa je i trebamo je gledati !!
8-)
u svijetu postoji jedno carstvo u kojem caruje drugarstvo

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Maradona10 i 58 gostiju.