Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Evolve
Kontakt:

PostPostao/la Evolve » 07 sep 2017, 17:56

MortemHz WroteColon
budimo_realni WroteColonMalo je nepravedno prema svim navijačima koji ne navijaju za Želju ili Sarajevo. Pa svako kolo se prenose utakmice Želje i Sarajeva. Evo pratim od prvog kola pa do ovog svako kolo njihove utakmice bez obzira sa kim igraju i kakve su ostale utakmice. Ako klubovima zavisi zarada od broja utakmica koje im se prenose onda nikako nije fer prema ostalim klubovima. Igraju Široki i Mladost (treći i četvrti klub na tabeli, u tom trenutku) a prenose se tamo neke utakmice... Možda neko zna na osnovu čega se određuje koje će se utakmice prenositi ?????

Uz duzno postovanje, Široki je selo kao i Mladost a nemaju ni neku historiju, pogotovo Mladost. Imaju slab broj navijaca jer dolaze iz sela i nisu zanimljivi raji. Sarajevo i Željezničar su mnogo drugaciji. Mi imamo vise navijaca recimo u Hrvatskoj nego sto grad Široki Brijeg ima stanovnika a zamisli centralnoeuropske drzave jos pored BiH gdje imamo navijace sirom nase domovine. Velika je to razlika brate. Necu nikoga da uvrijedim sa tim ali to je tako. Svaka cast za trenutne rezultate i to sve stoji ali ima par neoborivih cinjenica. I u ostalim drzavama najveci klubovi dobiju najvise para od tv prava na kraju s tim da to kod nas nije razvijeno.

Uz duzno postovanje, na finjaka nas ispljuva morto. :salut:

Ljudi zive i van "glavnih gradova". Široki Brijeg nije selo vec je grad, administrativno središte čitave županije/kantona. Manja sredina nego Sarajevo da, naravno. Samim tim rezultate što postiže, ne samo u nogometu, nego i u drugim sportovima ima rekao bih i vecu tezinu nego sportski protivnici iz puno vecih gradova. To se neodnosi samo na BiH nego i na druge zemlje gdje klubovi is manjih sredina postizu odlicne rezultate i vrlo cesto sa puno manjim budzetima nego drugi. Razlog sto su Sarajevo i Zeljo svako kolo na moja tv po meni je brutalno ocit, jer prakticki gledateljstvo bht-a cini vecina iz Bosne, dio Hercegovine, i po meni je isto tako i logicno da ih ima svako kolo na tv-u, uz naravno najvece fan base u drzavi. Sama kvaliteta nogometa ta dva tima, to je vec druga prica, da li ste vi na tv-u zbog igre ili broja gledateljstva?

Kako mislis nema povijesti? U Širokom se nogomet igra odavno, i svakako da ima svoju povijest. A za malo mjesto, gradić, ja sam prezadovoljan. Na kraju krajeva, na Pecari iz nije nitko favorit pa ni ti divovi iz glavnog grada. Uz duzno postovanje naravno ;)
NK Široki Brijeg

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 07 sep 2017, 18:11

Evolve WroteColon
MortemHz WroteColon
budimo_realni WroteColonMalo je nepravedno prema svim navijačima koji ne navijaju za Želju ili Sarajevo. Pa svako kolo se prenose utakmice Želje i Sarajeva. Evo pratim od prvog kola pa do ovog svako kolo njihove utakmice bez obzira sa kim igraju i kakve su ostale utakmice. Ako klubovima zavisi zarada od broja utakmica koje im se prenose onda nikako nije fer prema ostalim klubovima. Igraju Široki i Mladost (treći i četvrti klub na tabeli, u tom trenutku) a prenose se tamo neke utakmice... Možda neko zna na osnovu čega se određuje koje će se utakmice prenositi ?????

Uz duzno postovanje, Široki je selo kao i Mladost a nemaju ni neku historiju, pogotovo Mladost. Imaju slab broj navijaca jer dolaze iz sela i nisu zanimljivi raji. Sarajevo i Željezničar su mnogo drugaciji. Mi imamo vise navijaca recimo u Hrvatskoj nego sto grad Široki Brijeg ima stanovnika a zamisli centralnoeuropske drzave jos pored BiH gdje imamo navijace sirom nase domovine. Velika je to razlika brate. Necu nikoga da uvrijedim sa tim ali to je tako. Svaka cast za trenutne rezultate i to sve stoji ali ima par neoborivih cinjenica. I u ostalim drzavama najveci klubovi dobiju najvise para od tv prava na kraju s tim da to kod nas nije razvijeno.

Uz duzno postovanje, na finjaka nas ispljuva morto. :salut:

Ljudi zive i van "glavnih gradova". Široki Brijeg nije selo vec je grad, administrativno središte čitave županije/kantona. Manja sredina nego Sarajevo da, naravno. Samim tim rezultate što postiže, ne samo u nogometu, nego i u drugim sportovima ima rekao bih i vecu tezinu nego sportski protivnici iz puno vecih gradova. To se neodnosi samo na BiH nego i na druge zemlje gdje klubovi is manjih sredina postizu odlicne rezultate i vrlo cesto sa puno manjim budzetima nego drugi. Razlog sto su Sarajevo i Zeljo svako kolo na moja tv po meni je brutalno ocit, jer prakticki gledateljstvo bht-a cini vecina iz Bosne, dio Hercegovine, i po meni je isto tako i logicno da ih ima svako kolo na tv-u, uz naravno najvece fan base u drzavi. Sama kvaliteta nogometa ta dva tima, to je vec druga prica, da li ste vi na tv-u zbog igre ili broja gledateljstva?

Kako mislis nema povijesti? U Širokom se nogomet igra odavno, i svakako da ima svoju povijest. A za malo mjesto, gradić, ja sam prezadovoljan. Na kraju krajeva, na Pecari iz nije nitko favorit pa ni ti divovi iz glavnog grada. Uz duzno postovanje naravno ;)

Nije pljuvanje, to su cinjenice. Široki ima nesto vise od 6 hiljada ljudi a općina malo manje od 30 hiljada. Uzmimo u obzir da svi navijaju za Široki od tih 30 hiljada i sire. To je opet nista kad uzmemo u obzir ostale klubove u BiH i koji imaju bazu navijaca van drzave. Govorim ti razlog sto je to tako, ne smeta meni sto jedno naselje u Sarajevu ima vise stanovnika nego citava općina Široki Brijeg, da ne spominjem samo mali pojam sto spada pod grad. Zbog toga je to tako a i historijski Široki nista nije ostvario, samo poslije rata par trofeja. Da smo normalan klub bili bi favorit ali.. znam ja to
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

Evolve
Kontakt:

PostPostao/la Evolve » 07 sep 2017, 18:40

MortemHz WroteColon
Nije pljuvanje, to su cinjenice. Široki ima nesto vise od 6 hiljada ljudi a općina malo manje od 30 hiljada. Uzmimo u obzir da svi navijaju za Široki od tih 30 hiljada i sire. To je opet nista kad uzmemo u obzir ostale klubove u BiH i koji imaju bazu navijaca van drzave. Govorim ti razlog sto je to tako, ne smeta meni sto jedno naselje u Sarajevu ima vise stanovnika nego citava općina Široki Brijeg, da ne spominjem samo mali pojam sto spada pod grad. Zbog toga je to tako a i historijski Široki nista nije ostvario, samo poslije rata par trofeja. Da smo normalan klub bili bi favorit ali.. znam ja to

Ništa nisi iznio nego da Sarajevo ima više stanovnika, što je očito života ti. Iznosiš činjenice koje su manje više sve točne, nemamo broj navijača kao klubovi iz većih gradova što je i normalno, ali na terenu je 11 na 11, i to je usporedivo, a ne veličina grada, broj navijača itd. koja je naravno na strani klubova iz veće sredine. Trofeje osvajamo vec preko 20god, malo je više od par. Kao što sam rekao, veličina sredine odakle klub dolazi nije garant rezultata.

slika

Jel ovo znači da niste ozbiljan klub ima 20god ? :mrgreen:

Šalu na stranu, odošmo u offtopic. Rekao sam, meni je sasvim logično da su dva Sarajevska kluba najviše na moja -tv, ali čisto zbog samog broja gledateljstva, a ne same igre.
NK Široki Brijeg

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 07 sep 2017, 18:45

Evolve WroteColon
MortemHz WroteColon

Ništa nisi iznio nego da Sarajevo ima više stanovnika, što je očito života ti. Iznosiš činjenice koje su manje više sve točne, nemamo broj navijača kao klubovi iz većih gradova što je i normalno, ali na terenu je 11 na 11, i to je usporedivo, a ne veličina grada, broj navijača itd. koja je naravno na strani klubova iz veće sredine. Trofeje osvajamo vec preko 20god, malo je više od par. Kao što sam rekao, veličina sredine odakle klub dolazi nije garant rezultata.

slika

Šalu na stranu, odošmo u offtopic. Rekao sam, meni je sasvim logično da su dva Sarajevska kluba najviše na moja -tv, ali čisto zbog samog broja gledateljstva, a ne same igre.

Pa to ti govorim, gledaoci su tu kljucni, na stranu igra. I nismo normalan klub 20 godina, ako ne i vise. Njih zanima ko ce gledati utakmicu. I da je GOŠK prvi mislis da bi oni imao neka posebna prava? Bas ni blizu, poenta je otprilike ovakva, veci grad = vise navijaca = vise prava.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

Evolve
Kontakt:

PostPostao/la Evolve » 07 sep 2017, 18:51

MortemHz WroteColon
Evolve WroteColon
MortemHz WroteColon

slika

Pa to ti govorim, gledaoci su tu kljucni, na stranu igra. I nismo normalan klub 20 godina, ako ne i vise. Njih zanima ko ce gledati utakmicu. I da je GOŠK prvi mislis da bi oni imao neka posebna prava? Bas ni blizu, poenta je otprilike ovakva, veci grad = vise navijaca = vise prava.

Donekle da, upravu si, ali trebaju i rezultati pratit to, barem ja mislim.
NK Široki Brijeg

budimo_realni
Kontakt:

PostPostao/la budimo_realni » 08 sep 2017, 14:00

MortemHz WroteColon

Ma sve je to OK prijatelju. I ja se slažem s tobom da Željo i Sarajevo imaju najviše navijaća. Interes ljudi koji prodaju prijenos je da što više zarade. Dakle, više će biti zarade putem ove nove usluge gledanja utakmice za 1,99 KM, ali ne mora bas svako kolo majka mu stara. Pa u ovoj državi postoji izgleda samo grad Sarajevo nama ostalim je najbolje da i ne postojimo. Osim toga putem moje TV možda više gledaoca imaju izvan Sarajeva jer u Sarajevu NA ŽALOST preovladavaju drugi operateri (najčešće pogani Telemach). Također, ako ćemo realno ove sezone dosta ljepši fudbal igraju neke druge ekipe.

KrajisnikBosnjak
Kontakt:

PostPostao/la KrajisnikBosnjak » 11 sep 2017, 22:26

Može neko poslati link sa svim prijenosima utakmica Premijer Lige BiH ove sezone?
Imao sam negdje taj link, ali mi se zagubio.
Hvala unaprijed. :bih:
Bosna i Hercegovina / FK Sarajevo

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 28 sep 2017, 11:24

je li definisana satnica i prenosi za ovo kolo na bht i moja tv?

šta se može pogledati?

ima onaj raspored od prije početka lige,ali ne znam koliko je ono još relevantno...a i ako jeste,satnica nije sigurno..
Kontra mraku,kontra sili.....

Fudbal
Kontakt:

PostPostao/la Fudbal » 28 sep 2017, 12:09

Schlager WroteColonje li definisana satnica i prenosi za ovo kolo na bht i moja tv?

šta se može pogledati?

ima onaj raspored od prije početka lige,ali ne znam koliko je ono još relevantno...a i ako jeste,satnica nije sigurno..

https://www.nfsbih.ba/vijesti/bh-teleco ... h-2017-27/

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 28 sep 2017, 12:12

e to je to..hvala
Kontra mraku,kontra sili.....

skripar96

PostPostao/la skripar96 » 10 okt 2017, 13:40

Tko je na TV ovo kolo?
EKONNP

Fudbal
Kontakt:

PostPostao/la Fudbal » 10 okt 2017, 14:08

skripar96 WroteColonTko je na TV ovo kolo?

Mislim da su rekli da ce na BHT ovaj vikend biti Zrinjski Borac ali nisam 100% siguran. Ma mojoj tv je kontam stanardno Sarajevo i Zeljeznicar..

DdIiNnOo
Kontakt:

PostPostao/la DdIiNnOo » 29 okt 2017, 17:35

Da li funkcionise ono jos uvijek da kupimo prenos jedne utakmice , i ako moze link ? Hvala

Mig_Mig
Kontakt:

PostPostao/la Mig_Mig » 29 okt 2017, 17:37

Ljudi ne moraju da placaju rtv taxu a jos imaju mogucnost da svako kolo svoj voljeni klub gledaju na javnom emiteru.. Mam.cu vam
“Da li znate konačnu istinu o Calcipoliju? Gianni i Umberto Agnelli su umrli.Da su još uvek tu,ništa od ovoga se ne bi desilo.” Luciano Moggi
JUVENTUS ★3★5★
San Antonio Spurs
Indianapolis Colts
Juan Martin Del Potro
Gianluigi Buffon

TobeYarabi

PostPostao/la TobeYarabi » 29 okt 2017, 17:40

DdIiNnOo WroteColonDa li funkcionise ono jos uvijek da kupimo prenos jedne utakmice , i ako moze link ? Hvala

http://www.mojatv.ba/pay-per-view.html

Penaltiky
Kontakt:

PostPostao/la Penaltiky » 29 okt 2017, 17:47

TobeYarabi WroteColon
DdIiNnOo WroteColonDa li funkcionise ono jos uvijek da kupimo prenos jedne utakmice , i ako moze link ? Hvala

http://www.mojatv.ba/pay-per-view.html
Što lažu otac ih ****slika

BelminM23
Kontakt:

PostPostao/la BelminM23 » 04 nov 2017, 14:55

Shaw Lane- Mansfield, možeš gledati na TV bilo gdje u Bosni i Hercegovini, ne trebam više ništa reći.

Chinaglia
Kontakt:

PostPostao/la Chinaglia » 25 nov 2017, 12:29

znal neko koje tekme se prenose u ovom kolu

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 25 nov 2017, 12:44

Chinaglia WroteColonznal neko koje tekme se prenose u ovom kolu

slika
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 25 nov 2017, 12:53

Kakva sutra utakmica na javnom kanalu : Gosk- Radnik :tokralju: :tokralju:
Derbi kola sigurno :tokralju:
"Damir (op.a Kojašević) je dobar momak, družimo se ovdje a ja mu pričam kakav je osjećaj osvajati titule. Svake noći me nazove ja mu ispričam kako je osvojiti titulu i onda on ide na spavanje i sanja o tome'' kaže raspoloženi Bekrić...

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: Ddado, hskzmostar, Hum94 i 20 gostiju.