Utakmice klubova iz BiH na TV-u

hlive
Kontakt:

PostPostao/la hlive » 23 avg 2018, 17:27

Ponos Torina WroteColonTreba im razbiti sva reportazna kola,mozda posle toga nabave nova i kupe HD opremu. :mrgreen: :urnebes:

Sad bez zajebancije,posto vidim da dosta ljudi prati utakmice PL i placa da gleda utakmice pa me interesuje,zasto se ne pokrene peticija ili neki zahtjev da se utakmice prenose u SD i HD formatu.Mislim da je smijesno da u 2018 neko radi prenos utakmice sa kamerom od 5 mega piksela i opremom starom preko 30 godina i da tu uslugu jos i naplacuje ljudima.

Kao potrosaci mislim da bi trebali zahtjevati kvalitet za proizvod koji placate,ako ljudi ne placaju logicno da ce moja tv obustaviti prenose svih utakmica ili ce ih na kraju pustiti da ljudi gledaju besplatno.

Da zahtjevamo da prenose u SD? Da ti nisi pomijesao loncice malo?
It's better when it's live

Evolve
Kontakt:

PostPostao/la Evolve » 23 avg 2018, 17:49

MortemHz WroteColonMa ja, kako gledaš, je l' ti normala?

Da, nisam imao problema, laptop>TV i gledam.
NK Široki Brijeg

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 23 avg 2018, 17:54

Evolve WroteColon

Vazda se raja žali nešto na njih ali meni majke mi nisu toliko loši mada bi volio da je HD. Ipak, mogu sve fino vidjeti, nikada mi nije zaštopalo pa mi je i ok šta dobijem za 1€. Planirao sam uzeti na 3 mjeseca ali ne znam bi li mi se isplatilo pošto manje-više pratim samo Sarajevo, ne bi ja sad nešto aktivno gledao ostale klubove.
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

Evolve
Kontakt:

PostPostao/la Evolve » 23 avg 2018, 18:02

MortemHz WroteColon
Evolve WroteColon

Vazda se raja žali nešto na njih ali meni majke mi nisu toliko loši mada bi volio da je HD. Ipak, mogu sve fino vidjeti, nikada mi nije zaštopalo pa mi je i ok šta dobijem za 1€. Planirao sam uzeti na 3 mjeseca ali ne znam bi li mi se isplatilo pošto manje-više pratim samo Sarajevo, ne bi ja sad nešto aktivno gledao ostale klubove.

Ma da, kvaliteta slike je losija, kao i na TV-u, na to sam se navikao, glavno mi je da im neštopa nista, a meni nije.
NK Široki Brijeg

Ponos Torina
Kontakt:

PostPostao/la Ponos Torina » 23 avg 2018, 18:26

hlive WroteColon
Ponos Torina WroteColonTreba im razbiti sva reportazna kola,mozda posle toga nabave nova i kupe HD opremu. :mrgreen: :urnebes:

Sad bez zajebancije,posto vidim da dosta ljudi prati utakmice PL i placa da gleda utakmice pa me interesuje,zasto se ne pokrene peticija ili neki zahtjev da se utakmice prenose u SD i HD formatu.Mislim da je smijesno da u 2018 neko radi prenos utakmice sa kamerom od 5 mega piksela i opremom starom preko 30 godina i da tu uslugu jos i naplacuje ljudima.

Kao potrosaci mislim da bi trebali zahtjevati kvalitet za proizvod koji placate,ako ljudi ne placaju logicno da ce moja tv obustaviti prenose svih utakmica ili ce ih na kraju pustiti da ljudi gledaju besplatno.

Ti si pomjesao loncice,pisao sam o opciji koju potrosaci trebaju da imaju a to je SD/HD tj ono sto Moja tv(Bht) radi je ravno 0 nebi svrstao ni u SD,to sto oni koriste digitron za prenos utakmica to je njihova stvar,samo ne znam dokle ce moci tako i dokle ce to ljudi trpiti.

Da ljudi imaju opciju i da gledaju sta zele i kako zele za svoje pare. :wave:

Hoces da pogledas ponovljeni snimak neke akcije,i oni ti ti ga puste a ide 5 frejmova u sekundi,kako ces kreirati arhivu utakmica,kako ces praviti pregled lige,analizu,kako ce inostrani mediji/klubovi pogledati nekog igraca iz nase lige i milion drugih stvari..

Ono sto je Zeljo tv napravio je za svaku pohvalu,onako treba izgledati prenos utakmica nase lige u najmanju ruku.
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

hlive
Kontakt:

PostPostao/la hlive » 23 avg 2018, 18:32

Ponos Torina WroteColon
hlive WroteColon

Ti si pomjesao loncice,pisao sam o opciji koju potrosaci trebaju da imaju a to je SD/HD tj ono sto Moja tv(Bht) radi je ravno 0 nebi svrstao ni u SD,to sto oni koriste digitron za prenos utakmica to je njihova stvar,samo ne znam dokle ce moci tako i dokle ce to ljudi trpiti.

Da ljudi imaju opciju i da gledaju sta zele i kako zele za svoje pare. :wave:

Ovo sto oni rade je SD, a valjda bi nam cilj trebao biti da prenose u HD i FHD.

Ponos Torina
Kontakt:

PostPostao/la Ponos Torina » 23 avg 2018, 18:35

Normalno da bi cilj trebao biti HD pa sve ostalo,ali u Bosni je uvijek ona "ma suti dobro nam je ovako" zato i jeste sve tako..Bitno je da je na guzonji slika dobra pa kud puklo da puklo. :mrgreen: :lolno:
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

hlive
Kontakt:

PostPostao/la hlive » 23 avg 2018, 18:40

Ponos Torina WroteColonNormalno da bi cilj trebao biti HD pa sve ostalo,ali u Bosni je uvijek ona "ma suti dobro nam je ovako" zato i jeste sve tako..Bitno je da je na guzonji slika dobra pa kud puklo da puklo. :mrgreen: :lolno:

Ja sam nudio svoju produkciju za podrucje Hercegovine, FHD profi broadcast kamere u FHD rezoluciji da odrađujemo utakmice sa modernijim grafikama itd.. Znas sta su mi odgovorili?
Nisu ni vratili mail

A znam da nisam jedini nudio jer sam bio dio projekata koji su nuđeni Savezu i bht koji su fantasticni bili. Ali ove ne zanima nista. I to sve u suradnji sa njima. Ma kakvi. Oni gone svoje

Ponos Torina
Kontakt:

PostPostao/la Ponos Torina » 23 avg 2018, 19:12

Tako ce raditi sve dok im neko ne stane u kraj,tj dok ljudi placaju i kupuju polu proizvode i zadovolje sa istim.Kad ljudi pocnu zahtjevati kvalitet za ono isto palcaju onda ce se stvari okrenuti i bice sve bolje.I naravno kad spomenu grafiku pa ono na Bht /moja tv nije vrijedno ni spomena,ono je uzas zivi,kako ti ljudi uopste imaju posao..

I naravno da ce odbiti ili pokopati firme koje bi radile ozbiljno i pruzale uslugu na visokom nivou ali treba se taliti,treba svoje pogurati..

Chinaglia
Kontakt:

PostPostao/la Chinaglia » 13 sep 2018, 16:36

Premijer liga, 9. kolo

Petak
16:30 FK SLOBODA – NK ČELIK (Admir Šehović, MOJA TV)

Subota
19:30 FK SARAJEVO – FK TUZLA CITY (Goran Paradžik, MOJA TV)
20:00 HŠK ZRINJSKI – NK ŠIROKI BRIJEG (Elvis Mujić, BHT1)

Nedjelja
19:30 FK ŽELJEZNIČAR – FK RADNIK (Luka Bilbija, MOJA TV)

bihuzur

PostPostao/la bihuzur » 13 sep 2018, 17:03

Chinaglia WroteColonPremijer liga, 9. kolo

Petak
16:30 FK SLOBODA – NK ČELIK (Admir Šehović, MOJA TV)

Subota
19:30 FK SARAJEVO – FK TUZLA CITY (Goran Paradžik, MOJA TV)
20:00 HŠK ZRINJSKI – NK ŠIROKI BRIJEG (Elvis Mujić, BHT1)

Nedjelja
19:30 FK ŽELJEZNIČAR – FK RADNIK (Luka Bilbija, MOJA TV)

bht1 svaki put prenosi hercegovacki derbi

KrajisnikBosnjak
Kontakt:

PostPostao/la KrajisnikBosnjak » 05 mar 2019, 16:53

Amar Osim direktno na BHT1 isprozivao ljude iz Saveza zbog očajnih prijenosa utakmica naše lige u čemu ga 100% podržavam. Da li ste pratili emisiju? :)
Čovjek koji svim srcem navija za Sarajevo i Bosnu i Hercegovinu.

samoposteno
Kontakt:

PostPostao/la samoposteno » 05 mar 2019, 17:24

Koga moja tv prenosi ovo kolo dali su igdje izbacili

prisonbreak
Kontakt:

PostPostao/la prisonbreak » 05 mar 2019, 17:26

samoposteno WroteColonKoga moja tv prenosi ovo kolo dali su igdje izbacili

Ne prenose nas.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

samoposteno
Kontakt:

PostPostao/la samoposteno » 05 mar 2019, 17:27

prisonbreak WroteColon
samoposteno WroteColonKoga moja tv prenosi ovo kolo dali su igdje izbacili

Ne prenose nas.

**** im sve sad mi valja gledat na fb sto pustaju sa mobila :D

TamniVilajet

PostPostao/la TamniVilajet » 05 mar 2019, 19:17

KrajisnikBosnjak WroteColonAmar Osim direktno na BHT1 isprozivao ljude iz Saveza zbog očajnih prijenosa utakmica naše lige u čemu ga 100% podržavam. Da li ste pratili emisiju? :)

Nije ih prozivao prosli put kad mu je babo licno potpisao ugovor, zasto ih proziva sada?
Podrska savezu!!!

samoposteno
Kontakt:

PostPostao/la samoposteno » 12 mar 2019, 12:50

Dali su igdje izbacili raspored prenosa za naredna kola

hlive
Kontakt:

PostPostao/la hlive » 12 mar 2019, 12:58

samoposteno WroteColonDali su igdje izbacili raspored prenosa za naredna kola

Nema još

Kup sutra:
15:00 Klis - SlogaG.C.(FaceTV)
16:00 Zrinjski - Sarajevo (Arenasport)
18:00 Borac -Široki Brijeg (Arenasport)

redbull93
Kontakt:

PostPostao/la redbull93 » 12 mar 2019, 13:00

Cuj facetv klis prenosi :o

Iskreno se nadam od sljedece sezone da ce liga biti na arenama, suvisno je vise i govoriti kakva je ovo bruka.
#SamoČelik

samoposteno
Kontakt:

PostPostao/la samoposteno » 12 mar 2019, 13:00

hlive WroteColon
samoposteno WroteColonDali su igdje izbacili raspored prenosa za naredna kola

Nema još

Kup sutra:
15:00 Klis - SlogaG.C.(FaceTV)
16:00 Zrinjski - Sarajevo (Arenasport)
18:00 Borac -Široki Brijeg (Arenasport)

Hvala :thumbup:

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: DembaBa21, Gifron, Haver !, oldschool72 i 38 gostiju.